Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

γεια σας!!πολυυυυ μυξα ρε παιδι μου!κ τη γλυφει ολη την ωρα το σιχαμενο το παιδι μου! :lol: κ μαυριζει η μυτη του,κολλανε τα παντα απο βρωμιτσες πανω με τη μυξα κ ειναι σαν κατι γυφτακια που εβλεπα παντα κ ελεγα,καλα δεν τα πλενουν λιγακι τα καημενα?εντωμεταξυ σημερα δεν εχει φαει σχεδον τπτ.στην μπλουζα του θα βρεις φρουτο,αυγο,αγκιναρα,φακες κ μπιφτεκι!ολα αυτα αποπειραθηκαμε να του δωσουμε αλλα τζιφος!παμε για μπανακι ξεγυρισμενο τωρα..

Κων/νος,που χαθηκες?αντε,ολο εκδρομουλες μου εισαι κ εξοδους!καλα κανεις!

αυριο τι θα κανετε?εμεις ουτε κ ξερω..η χωριο του αντρα μου η με κατι φιλους καμια εκδρομη η σε ενα κτημα που ψηνει ενας ξαδερφος..να τον πιασουμε κ εμεις λιγακι!

χριστινα,περιμενουμε νεα,ευχαριστα μονο!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μου καλησπερα!

Ρανια μου, περαστικουλιααααα!

Τεση πολυ γλυκα ακουγεται η μπουμπου σου! Μ' αρεσει που μας λες πως την αγαπας! Εεεεελλαααα!Τι μας λες;;; :lol:

Μαμυς κι εσεις ολα τα λεφτα ε;;;!!!!

Μαρακι κοιτα να χαρεις το τανι τανι και μη σκεφτεσαι ωορηξιες κλπ!

Κωνσταντινος ολα καλα;

Εμεις οπως σας ειπα ετσι κι ετσι.

Ο μικρος μας τα γνωστα, ζοριζεται και απο αυριο αρχιζει κορτιζονη και ελπιζουμε να παει καλα!

ο μεγαλος παλι παρουσιασε μια λοιμωξη, καθως και αναιμια (του εχουν ηδη βαλει αρκετο αιμα) και παιρνει αντιβιωση, προς το παρον καλα δειχνει. Κανενα απο τα δυο δεν εχει βγει απο τον αναπνευστηρα δυστυχως...Ευχαριστω για τις ευχες και συνεχιστε τις προσευχες! Ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσόπουλα! κ επισήμως καλό μήνα! ελπίζω να τον πιάσετε για τα καλά τον Μάη και να κάνετε βολτίτσες και στεφανάκια λουλουδάτα!

εμείς καλά, πήγαμε γιατρίνα και ρίξαμε και ξεγυρισμένο κλάμα! ... περπατάμε σφαίρα, ψηλώνουμε και ευτυχώς δεν παχύναμε κ πολύ.

να περάσετε πολύ πολύ καλά σε ό,τι κι αν κάνετε! Χριστινάκι, εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει μόνο ευχάριστα για τα αγοράκια σας. φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ & ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ κ απο μας ! μονο ευχαριστα ευχομαι απο δω κ περα :D

εμεις καναμε χαλια υπνο ψες, ενω ειχε ξεσαλώσει στην παιδική χαρα το απογευματακι... ειδε μαλλον ασχημο ονειρο κ εβαλε τα κλαματα νυχτιατικο... δακρυ να δειτε !!

παλευε να ξανακοιμηθεί το μαναρακι, γιατι νυσταζε αλλα δεν μπορουσε... κοιταξε λιγο τα παιχνιδια του κ αφου ηρεμισε λιγακι, ξεχαστηκε μαλλον κ ετσι ξανακοιμηθηκε...

σημερα χασαμε βολτα λογω κουρασης του μπαμπα μας, αλλα συναρμολογήσαμε το ποδηλατακι μας, κατεβηκαμε στην πιλοτή της πολυκατοικίας κ το καναμε αλανα :lol::lol: επαιζε ο θειος με τη θεια μπαλα, εμεις ψιλοκυνηγητό με το μικρό, μετα ποδηλατο, κρυφτό... πωπωωω ΤΡΕΛΑ ! :lol::lol:

τωρα κοιμάται το αγγελούδι μας :x:x το σγουρό μας κεφαλάκι :D:x:x

α! δοκιμασαμε κ τις γαλακτοφετες της kinder κ ξετρελαθηκε ! καλες ειναι αλλα οχι για τακτικά :geek: αλλαξαμε κ γαλα, πηγαμε στο advance 12+ εβαπορε χωρίς δυσκολία :) επομενο βημα το φρεσκο τωρα, αλλα σιγα σιγα...

παντως απο την προηγουμενη εβδομαδα (τανι τανι μεχρι να πετανει :P;) ) δεν εχω βρει χρονο να ξεκουραστώ... ολη την ωρα κομματια αισθανομαι... :?

σας φιλώ κ παω για νανιτο... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας... τι μου κανετε? εννοειτε οτι δεν προλαβα να διαβασω τις υπολοιπες μερες τι γραψατε.... :oops:

κ μεις βγηκαμε χθες πηγαμε 4 ζευγαρια σε ενα φιλικο σπιτι , ψησαμε , ηπιαμε κτλ και μετα καφεδακι παραλια οπου τα μικρα μας βουτηξανε στην θαλασσα :roll: , εννοω την μεγαλη κορη οχι τον κων.νο... ελπιζω σημερα να μην αρχισει ο βηχας κτλ... αν κ ειχε τοσο ωραια θαλασσα , αν κ κρυουλιαρα μπηκα κ γω στον πειρασμο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και καλο μηνα να εχουμε!!

ρανια περαστικα...

χριστινακι ευχομαι κι εγω αυτος ο μηνας να ειναι ο τυχερος σας και να παρετε 2 γερα αντρακια σπιτι!! ;)

εμεις ειμαστε μια χαρα... ο μικρος καθε μερα μας τρελαινει και περισσοτερο!! :x:x . μοιαζει πια να τα καταλαβαινει ολα και υπακουει μαλιστα σε απλες εντολες. πχ οταν κραταει το τηλεκοντρολ (αγαπημενο παιχνιδι :D ) και του πω δωσε το στο μπαμπα, τρεχει και του το δινει. παμε κι εμεις σφαιρα στο περπατημα, ανεβοκατεβαινει μονος του σε καναπεδες και κρεβατια, το μονο προβλημα ειναι το υψος μας :D:D ειναι το καταλληλο, για να κουτουλαει σε ολα τα τραπεζια!!! :D:D:D

η αληθεια ειναι οτι την τελευταια βδομαδα το κεφαλακι του το εχει κανει τετραγωνο απο τις κουτουλιες... :?:?:? συνεχεια κουτουλαει... ευτυχως χωρις καρουμπαλα ακομα... :?:?

χτες πρωτομαγια πηγαμε κι εμεις στην κουμπαρα μου καμια 10αρια ατομα και ψησαμε. τρωγαμε μεχρι το βραδυ... :D:D

ο μικρος βεβαια πια δεν καθεται στο καροτσι του, ουτε στα ποδια μας. θελει να ειναι συνεχεια κατω και να γυριζει γυρω γυρω... ειναι ενα θεμα αυτο πλεον οταν πηγαινουμε καπου. πρεπει μονιμα καποιος να τον κυνηγαει απο πισω... δεν θελει και να κραταμε χερακι. θελει ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!! :D:D:D

επισης ρε κοριτσια ενα θεμα που με απασχολει ειναι το εξης. ο μικρος ολο το χειμωνα κοιμοταν 8,30-9 το βραδυ. τωρα βεβαια που μεγαλωσαν οι μερες και καλοκαιριαζει, μου κοιμαται 10-10,30. καποιες φορες και 11 το βραδυ. το προβλημα μου ειναι οτι δεν κοιμαται στο καροτσι του με τιποτα. ξεσηκωνεται και θελει μονιμως να κοβει βολτες... πως θα γινει να μαθει να κοιμαται κ λιγο στο καροτσακι??? πως θα την παλεψουμε ολο το καλοκαιρι?? περσυ που ηταν 3-4 μηνων, ημασταν κομπλε. οταν ερχοταν η ωρα του, τσουπ, ξερος. τωρα??? :?:? και τα μεσημερια που εχουμε δοκιμασει να τον κοιμησουμε εξω, αδυνατον. ενω σπιτι μου κοιμαται σταθερα 2-5, οταν ειμαστε εξω, κλεινει τα ματια κανα ταταρτακι και μετα ειναι φρεσκος φρεσκος σαν να κοιμοταν ωωωρες!!! :?:? βεβαια ετσι δεν ξεκουραζεται, γκρινιαζει και θελει το κρεβατι του... :?:?:?

σας επρηξα... καμια ιδεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Καλο μηνα!

Βρε Μαρακι μου ξινο του βγηκε του παιδιου κι ειναι τοσο κριμα να τα βλεπεις να τρομαζουν και να κλαινε! Κι αντε να εξηγησεις οτι δεν ηταν τιποτα!Δεν ξερω για τα κιντερ, η γιατρος μου εχει πει οτι ολα ειναι διαφημιση και στην ουσια ειναι ο,τι χειροτερο, εχουν πολλα λιπαρα λεει και τα γαλατα που βαζουν ειναι χειριστης ποιοτητας...οποτε δεν τα δινω, σοκολατα υγειας του δινω που και που και τρελαινεται!

Να εισαι καλα βρε Ντεμακι, εχω και γενεθλια στις 22, ελπιζω να μου κανει η ζωη ενα καλο δωρο με τα μωρα μας!

Σοφουκακι ευχαριστω! Καλα δεν ειναι απιστευτο ποσο ξαφνικα αποκτουν αντιληψη!Ο,τι και να του πω το καταλαβαινει. Χτες χτυπησε μηνυμα στο κινητο της δουλειας και ημουν με το μπεμπη στην κουζινα. Του λεω "πηγαινε αγαπη μου να φερεις το κινητο της μαμας" και φευγει σφαιρα, παει στο σαλονι που ειχαμε πανω στο τραπεζι το κινητο μου, αυτο της δουλειας και του αντρα μου, φερνει μονο τα δυο δικα μου και μου τα δινει! Απιστευτο;;; Μετα ερχεται παλι στην κουζινα και αρχιζει να μου δειχνει τον εαυτο του, αλλα δεν καταλαβαινα τι ηθελε να πει, οποτε με τραβαει απο το χερι και με παει στο σαλονι, ειχε βγαλει την κεραια της τηλεορασης και μου εδειχνε μια το καλωδιο μια τον ιδιο, σαν να λεει εγω το εκανα! Και το σκασμενο, ενω ηξερε οτι θα τον μαλωσω, αντι να κανει τον Κινεζο ηρθε να μου το πει κιολας! Θα τον φαω δεν παιζει! Ουτε εμενα βαζει τον πισινο του κατω με τιποτα!!! Αστα! Ευτυχως οταν τον πιασει η μεγαλη νυστα κοιμαται και στο πατωμα που λεει ο λογος!

Καλο μηνα Κωνσταντινος.

Εμεις οπως τα ξερετε. Ο ενας ο μεγαλυτερος καλυτερα λιγακι, αναπνεει με σωληνακια τωρα, ο μικρος παλι δεν αντεξε και τον βαλαν ξανα στο μεγαλο αναπνευστηρα, αλλα δειχνει να ανταποκρινεται καπως στις κορτιζονες, θα δουμε, εγω λεω πως καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ωραία καλημέρα! Μπράβο Χριστίνα μου για τα αγοράκια σας!!! έτσι να συνεχίσουν και ακόμη καλύτερα! ο μικρός σου, απίστευτος! είναι η αλήθεια ότι αρχίζουν να ανταποκρίνονται πολύ καλά. κ εμάς μας τρελαίνει μερικές φορές. νιώθω σαν να έκανε άλμα ανάπτυξης, που λένε.

θα τα πούμε μικρές μου, φιλακια. α, σκεφτείτε να συζητήσουμε λιγάκι το θέμα της ψήφου, γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι να ψηφίσω με όλα αυτά που ακούμε.... ποια η γνώμη σας? όχι αναφορικά με το ποιο κόμμα θα επιλέξετε- αυτό είναι προσωπικό καθενός - αλλά περισσότερο τη θέση σας για το τι θα ήταν ιδανικό αυτή τη στιγμή για τη χώρα μας... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!

Ντεμακι μου δυστυχως τα σκαμπανεβασματα καλα κρατουν!

Παλι στον αναπνευστηρα και τα δυο, παλι κορτιζονες, παλι μεταγγισεις, απλα περιμενουμε, ολα στο πλαισιο της προωροτητας, χωρις οι γιατροι να θελουν να δωσουν παραπανω πληροφοριες, πιθανοτητες κλπ, λογικο μεν, σπαστικο δε...

Για τις εκλογες εγω προσανατολιζομαι σε αριστερους σχηματισμους (ΚΚΕ, ΣΥΡΙΖΑ, ΑΝΤΑΡΣΥΑ) η στο κινημα Δημιουργια Ξανα που εχει αξιολογα ατομα ΟΧΙ επαγγελματιες πολιτικους, δεν ξερω ακομα το σκεφτομαι...

Καλο σαββατοκυριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι απλά υπομονή και ευχόμαστε όλες εδώ φυσικά ένα αίσιο αποτέλεσμα για τα μπεμπάκια! ναι, αυτά τα σκαμπανεβάσματα υπάρχουν, αλλά όλα θα πάνε καλά στο τέλος για τους αντρούληδες! θα τα βοηθήσει ο άγιος Ραφαήλ!

έχω πήξει με αυτές τις εκλογές... μια σκέψη είναι η δική σου επιλογή... ξέρω κ εγώ.... άι να δούμε τι μας περιμένει το καλοκαιράκι. καλε οι υπόλοιπες πού πήγαν ? κοριτσια???

καλή ψήφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!

ρε χριστινακι,πολυ σας ταλαιπωρουν οι παιδαροι ε?θα ειναι για καλο ομως,θα δειτε!η αδερφη σου πως ειναι?

εμεις λιγο μυξα ακομα,αλλα οκ,τπτ αλλο..

οσο για τις εκλογες κ εγω μαλλον για δημιουργια ξανα σκεφτομαι.γενικα αν κ οικογενειακως ανηκουν-με σε μεγαλο κομμα,εγω δεν εχω ψηφισει ποτε μου.μονο μικρα.λεβεντη,συριζα κ τετοια.μονο σε δημοτικες εχει τυχει να ψηφισω κ Ν.Δ κ πασοκ αλλα μονο επειδη ψηφιζω στο χωριο του αντρα μου που δουλευει στο δημο.ειναι ειδικος συνεργατης δημαρχου κ η θεση του εξαρταται καθαρα απο τον εκαστοτε δημαρχο.οποτε δεν εχω αλλη επιλογη..

γενικα αυτες τις μερες πολυ τρεξιμο,πολυ δουλεια,δουλειες ατελειωτες στο σπιτι,τσακωμοι με τον αντρα μου...κ αυριο εχουμε ενα παιδικο παρτυ κ πολυ βαριεμαι.αφηστε που θα "αναγκαστω" κ να φαω κ εχω ηδη χασει 2 κιλα την πρωτη μου εβδομαδα..αλλα δεν μπορω να αντισταθω αν τα βλεπω..ειδικα τα γλυκα!αχχχ!

καληνυχτα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχε!Καλοκαιρισε ε?Δε βαζουμε κώλο μεσα??εεε??Μια απο τα ίδια!Εχω βρει τον μπελα μου με την παιδικη χαρά κ κυρίως την κουνια,θέλει να είναι συνεχεια εκεί.Ευτυχως απο βδομαδα ερχεται η κουνια που πηραμε για τον κήπο κ θα μαστε ανα πάσα ώρα κ στιγμή εκει! :lol: Κατα ταλλα τα ιδια,σημερα που πήγαμε για καφε ειχε πολλά παιδάκια μεγαλυτερα από μας κ παιζανε με αυτοκινητακια κ χωθηκε κ αυτος μαζι τους.Πολύ γελιο.Καποια στιγμή πήγε να αγκαλιασει ένα μεγαλύτερο αλλα εκείνο δεν ηθελε.Είναι τρυφερουλης μωρε,μαρεσει που δεν χτυπάει..προς το παρον,τωρα αν τις φάμε εμεις απο κανενα δε ξερω.. :P

Αχ δεν κοιμηθηκε ακόμα ενώ είναι κομματια,τον αφησα τωρα κ παιζει ελεος!!

Χριστινακι ευχομαι μόνο ευχαριστα να εχεις να μας πεις τις επόμενες μέρες.Αχ αυτη η μανούλα τι περναει ρε γμτ.

Α παρήγγειλα του μικρού Crocs για κηπο κ θαλασσα! :D

Όσο για ψηφο και γω σε δημιουργία ξανα προσανατολίζομαι.Παντως φοβαμαι ότι οι "καμμένοι" γέροι με τον φανατισμο τους και τα κλασικα κομματόσκυλα δεν ειναι κ λιγοι.Ελπίζω να αλλαξουν μυαλα η εστω να μην πάνε να ψηφισουν.Ζηταω πολλα ε??

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ για οσες αγοράζου απο ινετρνετ ρίξτε μια ματια στο javari σεκάποια κομμάτια εχει πολυ καλές τιμές.Πηρα ciao bimbi πεδιλακια δερμάτινα με 14 ευρω.Δεν εχει μεταφορικά.Δεν το εχει πια αυτο που πήρα αλλα θα σας βάλω ενα να δειτε http://www.javari.co.uk/Childrens-Shoes-Boys-Infant-Toddler/s/ref=topnav_sd_inf_s?ie=UTF8&node=216766031&pf_rd_r=05T60EQHYBS5ADSFY3V4&pf_rd_m=A9UMZ77PKDFNW&pf_rd_t=301&pf_rd_i=0&pf_rd_p=288318607&pf_rd_s=headernav#__ie%3DUTF8%26cAsin%3DB00318C4DY%26fromPage%3Dsearch%26sr%3D1-39%26qid%3D1336248801555%26asinTitle%3DBabybotte~~20Toddler~~20Tronion~~20Sandal%26contextTitle%3DSearch~~20Results%26clientPageSize%3D100%26node%3D216766031%26sort%3Dshoesbrowserel2%26asin%3DB00318C4A2%26ref%3Dsr_1_39%26pageCode%3Dd σε 20 νουμερο ειναι.Γενικά ψαξτετο γιατί εδω κανουν από 50 ευρώ κ πάνω τα δερματινα. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε καλε κοριτσια???γιατι το διαλυσαμε??αντε για πειτε κανα νεο!!

εμεις τα ιδια,ζεστη φοβερη!μαλλον θα την κανω για παραλια αργοτερα.δεν νομιζω να μπω βεβαια γιατι θα εχει πεσει ο ηλιος..σ/κ θα παμε ομως σιγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια κοριτσούδια και μωρούδια!

υποτονικό το βρίσκω το θέμα μας, πήρατε σβάρνα τις παραλίες μήπως??? Ράνια θα συμφωνήσω! ο ήλιος καίει, η θάλασσα μια απόλαυση!!!

οι υπόλοιπες που βρίσκεστε ντε? παρακολουθείτε την κατάσταση της χώρας? άντε να δούμε τι θα γίνει τελικά...

froggy το site που έβαλες είναι πολύ ωραίο. θα του διαλέξω σίγουρα τα πεδιλάκια του απο εκεί. με πιστωτική τους πληρώνεις? δεν χρεώνουν έξοδα αποστολής δλδ?

εμείς καλά, βαδίζουμε προς τα τελευταία προς το παρόν εμβόλια, είχαμε πάει γιατρίνα, δεν θυμαμαι εαν ανέφερα... όλα καλά. πλέον τρώει κ το αυγό κ έτσι ξένοιασα!

γλυκά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!η μαλλον κοριτσι..αφου μονο εγω κ η ντεμι μου φαινεται μειναμε!!

το γιουλακι που ειναι?αυτη τουλαχιστον ηταν συχνη "πελατισσα"!η μαρια,η μαριεκεν,κων/νος,σπιρτουλι..?αυτες νομιζω εχουμε καιρο να δουμε.για μαζευτειτε,αντε μπραβο!!

χτες πηρε η μανα μου βολτα το μικρο κ τον χτυπησαν 2 παιδακια :shock: το πρωτο στις κουνιες τον εσπρωξε δυνατα κ επεσε κατω.τον πηρε το παραπονο κ εκλαιγε τρελα λεει η μανα μου κ οπως τον ειχε αγκαλια της να τον ηρεμησει,ερχοταν λεει αναψοκοκκινισμενο το αλλο το σκατουλι (περιπου ισα με το δικο μου) κ πηγε να το ξαναχτυπησει στα ποδια.τα πηρε η μανα μου,φυγε απο εδω τωρα γιατι θα σε σκοτωσω του ειπε! :lol::lol: κ ετσι εφυγε.αλλα εκεινη η μανα του απαθεστατη λεει!δεν εδωσε σημασια..κ μετα επαιζε με ενα ποδηλατακι ενος παιδιου κ εσπρωξαν το ποδηλατο πανω του κ το χτυπησε λιγο στην κοιλια κ επεσε.παααλι κλαμα!μετα δεν πλησιαζε καθολου στις κουνιες η στο συντριβανι αν ειχε παιδια.μονο οταν ηταν μονος του..με το μονο που γελαω ειναι που φανταζομαι τη μανα μου να διωχνει το αλλο μωρο!θα της βγηκαν καπνοι απο τα αυτια που της πειραξαν τον εγγονο!!

ρε κοριτσια,τελικα ποιες θα τα καταφερετε για σαββατο 26 του μηνα που θα ανεβω αθηνα?πρεπει να οργανωθουμε.να αλλαξουμε κανα τηλ..ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!Πραγματικα αδεια η πόλη που πηγαν ολοι ειναι το θεματάκι μας!

Demie μου με πιστωτικη πληρωνεις και δεν εχει μεταφορικα. :D Καλές αγορες!!

ράνια θα τρομαξε το καημενο.Καλα κ η άλλη η μανα κοσμάρα ε??φφφφ!

Να σας πω και τα νέα μας!Πινουμε με καλαμάκι και ανεβαίνει μόνος του στον καναπέ.Ειναι παιδάκι μωρε!! :P

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΟΥΣΑ !!!! μωρε τον τελευταιο καιρο αρχισα το Τ4 παλι του θυροειδή (μικρή δοση) αλλα μου φερνει αυπνίες :( κ ετσι αργω να αποκοιμηθώ τα βραδια, τα μεσημερια παλι μονο ξαπλωνω κ παλι δεν καταφερνω να κοιμηθώ κ ετσι καταληγω ΕΝΑ ΖΟΜΠΙ ...

πωπωωω βρε ρανια ποσο στεναχωρήθηκα για τον μικρουλη σας.... ετοιμη ειμαι να τα μπηξω τωρα δα... δεν ξερω ...πολύ στεναχωριεμαι με κατι τετοια... εμενα ο δικος μου ειναι απο τα μικροτερα που αλωνιζουν στην παιδική χαρα, μες τη ζωντανια να βλεπει τα αλλα παιδακια να τρεχουν, να παιζουν κ δεν του δινουν σημασία (κ γω λυπαμαι --- ειμαι τρελή ε;;;) αλλα ειναι μεγαλύτερα μωρε... τε σπα...

ΕΓΩ ΕΜΑΙ ΚΑΡΑΜΕΣΑ για την συναντηση ! καλα που το πες να τα κανονιζουμε !!!! που θετε ;;; θετε ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ;; να ανεβειτε εσεις του Πειραιά, να κατεβουν κ των Βορειων προαστιων ;;; εχει ωραια πλατεια ...ή κανα Athens Metro Mall (Αγιο Δημήτριο -οχι Μαρουσι) ;;;; ή αλλου ; πειτε ιδεες !!!!!!!

αχ froggy... εμας εχει κανα μηνα περιπου που σκαρφαλωνει στον καναπε αλλα δεν του αρκεί... θελει να ειναι ΟΡΘΙΟΣ πανω κ να σουλατσαρει... παει η ψυχη μου στην κουλουρη μη το κανει οταν κοιταζω αλλου... αληθεια βρε κοριτσια... τι κανετε για να πατε τουαλετα οταν ειστε μονες με τα μικρα ;;;; εγω ΣΥΓΓΝΩΜΗ κιολας εχω αρχισει να τον ΑΠΟδεχομαι μεσα για να ειμαι σιγουρη οτι δεν κανει καμια πατατιά κ χτυπησει... παιζει καμια αλλη λυση κ μου διαφευγει ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ πάλι!!!

Κατ'αρχάς Μαρία εμένα παίζει η λύση "πάρκο", όταν είμαι στο ισόγειο και "κρεβατάκι του", όταν είμαι στον πάνω όροφο που είναι τα δωμάτιά μας. δεν τον αφήνω να τριγυρίζει

γιατί φοβάμαι τα μάλα! εμείς είμαστε στη φάση "τι ωραία που μπορώ και ανοίγω όοοοοολα τα ντουλάπια, κουζίνας και μη".... επίσης, έχει μια τρέλα με πρίζες. έλεος! και απο σήμερα

χώνεται και κάτω απο το τραπέζι της τραπεζαρίας και γελάει που σκύβω η καημένη να τον τραβήξω και δεν φτάνω κ πάει όλο και πιο μέσα :twisted:

froggy thanks για την πληροφορία!

Ράνια, κι εγώ τα παίρνω άγρια με τέτοια περιστατικά... ήμασταν σε σπίτι φίλων και ήταν ένα αγοράκι πάρα μα πάρα πολύ κακομαθημένο, μεγαλύτερο γύρω στα 4, και γυρόφερνε

τον Γιωργάκο μου για να του αρπάξει κάτι παιχνίδια. κρατούσε ένα ματσούκι απο ένα πλοίο των playmobil και "απειλούσε" τον μικρό μου, διατείνοντάς το ξανά και ξανά το σκατοπαίδι,

με κίνδυνο να του βγάλει κανα μάτι! φυσικά εφόσον τσίριζε σαν υστερικό βλαμμένο, τον Γιώργο τον πήραν τα κλάματα ε, και δεν άντεξα και του λέω με πολύ έντονο ύφος: "σταμάτα

να κάνεις έτσι, πάρε αυτό που θέλεις και φύγε γιατί τον τρομάζεις, είναι μικρότερος σου και δεν καταλαβαίνει, εντάξει???". είμαι λίγο κακιά, αλλά δεν άντεξα ρε κορίτσια! και οι γονείς

απαθέστατοι! η γιαγιά βράχος ακλόνητος όμως! εύγε! μαζί της!

βρε κορίτσια το Χριστινάκι μας πού βρίσκεται? να μάθουμε κανενα νεάκι με τα διδυμούλια.ελπίζω όλα καλά!

όσο για τη συνάντηση είμαι μέσα, αλλά οι περιοχές που μπορώ να έρθω είναι κυρίως κεντρικες του στυλ αγιοι Ανάργυροι και β.π. στυλ mall. κανονίστε όπου βολεύει τις περισσότερες και

θα δω τι θα καταφέρω!

φιλάκια καληνύχτας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εναπομεινασες (καλα το ειπα φιλολογε ντεμι?) συναγωνιστριες!ειμαι λιωωωμα κ εχω ενα σπιτι μπουρδελο(συγνωμη κιολας,αλλα ειναι)!ο μικρος εχει φερει οτι εχει βρει στα δωματια,μεσα στο σαλονι.πηγα να απλωσω ρουχα κ επαιρνε κ μανταλακια κ τα πετουσε μεσα στη λεκανη με τα ρουχα.αδειαζει σταγονα σταγονα το νερο απο το μπουκαλι του στο τραπεζι του σαλονιου κ μετα το απλωνει με τα χερια του παντου!αντε να ερθει εκεινος ο αντρας μου καμια φορα να τον απασχολησει να συμμαζεψω!!

froggy κ εμενα ανεβαινει καιρο τωρα στον καναπε κ κοβει βολτες περα δωθε ορθιος σαν της μαριας.εχει φαει κ κανα 2 τουμπες..

ααα,εστειλα μνμ στο γιουλακιο στο fb κ μου ειπε πως εχει χαλσει το λαπιτοπ της κ δεν μπορει να μπει mammy.φιλια εχετε!

οσο για τη συναντηση οπου θελετε εσεις οι αθηναιες.απλα θα μας βολευε νομιζω σε κανα παιδοτοπο,παιδικη χαρα??να μην τα κυνηγαμε συνεχεια απο πισω.το ξενοδοχειο μας θα ειναι στο καβουρι αν δεν κανω λαθος,αλλα θα εχω αυτοκινητο,οποτε μου λετε κ η ερχομαι η με φερνει ο αντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα! Χαθηκα αλλα πνιγομαι στη δουλεια και τωρα κλεφτα μπηκα. Να σας ενημερωσω οτι εχουμε πολλα σκαμπανεβασματα με τα διδυμακια μας, αλλα οι γιατροι ειναι αισιοδοξοι! Και οι προσευχες συνεχιζονται! Μεσα για συναντηση, βολευει καπου κεντρο; Συνταγμα, Μοναστηρακι, Ακροπολη; Με τα παιδια η χωρις; Αν ειναι με, να παμε σε παιδοτοπο γιατι δεν παλευεται αλλιως! Σορυ που δεν σας σχολιαζω δεν προλαβαινω!

Φιλια σε ολες και στα ταρζανακια σας! Ευτυχωα διαβαζω αυτα και χαιρομαι που δεν ειναι μονο ο δικος μου ταλιμπαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ωρε κοριτσια???????εμεις τα ιδια μια χαρα ,εχει παρει ο απαυτος μας αερα και ολο βολταρουμε πηραμε και ποδι και ποιος μαςπιανει.............σας διαβαζω αλλα οταν μπορω να μπω η ειναι μεσημερι και νυσταζω η ειναι βραδυ και νυσταζω επισης,τρεχω και για τα βαφτισια σταυρους φορεματα βαπτιστικα κτλ και καταλαβαινετε.τα ξαναλεμε φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να με και γω.....

και μια χαρα ειμαι αλλα βλεπετε εχουμε αρχισει τις βολτες οποτε που χρονος να γραψω...

δεν μου συμβαινει κ τπτ το συνταρακτικο για να σας πω... τι αλλο κανετε? εμεις μια χαρα λιγο μυξουλα εχει απο χθες ο μικρουλης μαλλον κανενα δοντακι θα βγαζει... κ μεις εχει καιρο που πινουμε απο το καλαμακι, κ φυσικα ανεβοκατεβαινουμε καναπε , κρεβατι κτλ... βεβαια απο κουβεντες ... τι να λεμε... σκραπας τελειως :( τα βασικα... κ με το ζορι! μπανακια ξεκινησατε? εγω οχι ακομη αν δεν πιασει ιουνιος δεν το κοβω να μπω ... με καμια ηλιοθεραπεια θα την βγαλω...

οσο για την συναντηση αν θελετε θεσ.κη ειμαι μεσα :lol::lol: φιλακιααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια! yes!!! πολύ χαίρομαι για τα διδυμάκια σας Χριστινάκι!! σούπερ! εφόσον οι γιατροί αισιοδοξούν, θα πάρει μεν κάποιο χρόνο, αλλά όλα θα λήξουν καλά! ο άγιος Ραφαήλ είναι δίπλα τους!

Ράνια φυσικά και το είπες μια χαρούλα! και όντως εναπομείνασες είμαστε... μετριόμαστε αυτές τις μέρες :roll: εμένα θα μου πέσουν λίγο μαζεμένα την άλλη εβδομάδα οι προετοιμασίες για τις πανελλαδικές, αλλά μετά νομίζω θα χαλαρώσω κάπως...ίσως...

χμμμ, ο παιδότοπος είναι καλή ιδέα. αλλά πού να πάμε? απο την παλιά μου, πιο κεντρική περιοχή, ξέρω παιδότοπο μόνο στην Πετρούπολη :| καμιά άλλη ιδέα? α, και πάρκο περιβαλλοντικής θα ήταν ωραία. έλα να πέφτουν οι προτάσεις!!!

καλά κορίτσια, κλείνω βιαστικά γιατί τα ξανάκανε ο μικρός και πάω να τον αλλάξω η δόλια μάνα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...