Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

ααααααααααααααρε ρανια σεξουαλα ;);););)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλημερα σας ειπα ; καλημερα κοριτσια - εγω ειμαι χαλια, τον μικρο τον ακουω ισως λιγο καλυτερα αλλα μαλλον κολλησαμε κ τον μπαμπα μας :? ουπς....

κοιμηθηκε καλα ο πασακας μας ψες κ σηκωθηκε απο τις 7 Κυριακατικο.... :shock:

ας ειναι...θα απολαυσω ενα ΖΕΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ μπας κ ισιωσει ο λαιμουλης μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια! πως ειστε?? τι γινεται και οοοολος ο κοσμος ειναι αρρωστος ρε παιδια??? :shock::shock:

εμεις μια απο τα ιδια...

χτες ηρθε σπιτι ο γιατρος, ευτυχως δεν ειχα ακροαστικα, κι ετσι γλιτωσαμε την αντιβιωση. βεβαια παιρνω σιροπι για το βηχα, το mucothiol, και ηδη απο χτες βραδυ νιωθω καλυτερα το λαιμο μου. η μυτη τρεχει νερο ασταματητα και με εχει κουρασει αφανταστα... με πιανει πονοκεφαλος απο το μπουκωμα. επισης τα ματια μου τρεχουν συνεχεια λες και κλαιω χωρις λογο... φοβερο πραγμα... ειχα να το παθω χρονια τετοιο χαλι.. :?:?:?:? ελπιζω να περασει πια σε 1-2 μερες, δεν αντεχω...

εχω και το νικολα ακομα με μυξακια μονο ευτυχως... το βραδακι θα μας τον φερει η πεθερα μου..

η μανα μου στο μεταξυ 5η μερα με 39 πυρετο ακατεβατο. χτες βραδυ ξεκινησε κι εκεινη αντιβιωση...

παω να τσιμπησω κατι και να ξαπλωσω λιγο... νιωθω το κεφαλι μου 300 κιλα!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες και μανούλια!!Περαστικά στα αρρωστα μωράκια!Πήγα τις εξετασεις του μικρού στη γιατρό κ όλα καλά μου είπε.Εφυγε ένα βάρος...φίου...

σπιρτουλι όλα καλά θα πάνε ,μα δεν καταλαβαίνω τόσα κ τόσα παιδάκια είναι αδυνατούλικα ε και?Απτην άλλη καλά κανουν κ το ψάχνουν.Εγω είμαι πολυ υπερ των εξετάσεων ,τι καλυτερο απτην προληψη,τον λυπηθηκα απτη μια που τον τρυπησανε κ εκλαιγε,αλλα ας είναι,το ξεχναει στο λεπτο.

Κοριτσάκια που θέλετε σύντομα δευτερο βούρ στο ψητό καλέ!Μαράκι ακόμα να φανεί περίοδος?

Εγω ρε κορίτσια τωρα που λέτε για κιλά κλπ,ψάχνω το στήθοςμου,το είδε καμία?Φορούσα τριάρι κ τώρα τριαρι με ένα κενό ναααα,δεν πρόκοψα να πάρω κανένα στα μετρα μου.Όχι τπ αλλό αλλά το καλοκαίρι που ήμουν τούμπανο λόγω θηλασμού πήρα ένα ωραιότατο μαγιουδάκι large(κ πάλι ξεχείλιζαν απτο πλαι) ,τώρα τι να το κάνω μου λέτε?? [smilie=laughing7.gif]

Αχ αύριο κανει χοριακή μια πολύ καλή μου φίλη μετα απο εξωσωματική,πόση αγωνία έχω!!!Μακάρι η Παναγίτσα να τη βοηθήσει.Την θετική σας ενεργεια παρακαλώ [smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια... τι κανετε? και παλι Δευτερα... :evil:

σπιρτουλι μηνν στεναχωριεσαι μπορει να μην ειναι κ τπτ (το πιο πιθανον) απλα σου βαζει τις εξετασεις προληπτικα...

μονο ο δικος μου ειναι χοντρουλης? :roll: 11.500 κιλα 78cm :roll:

και γω πηρα 2 κιλακια κ απο σημερα λεω να περιορισω γλυκακια, πατατακια κτλ...κτλ... γιατι τον τελευταιο μηνα το ειχα παραααα κανει κ εξου τα αποτελεσματα!

πως τα περασατε weekend? εμεις πολυ καλα.. παρεπιπτωντως σε μια βδομαδα μπαινουμε στην μεγαλη βδομαδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BUENOS DIAS :x:x:x:x:x

καλημερα - καλη εβδομαδα !! πως ειστε ;; εγω περασα ενα ΣΚ με κορυφωση της ιωσης κ σε μενα κ στο μικρο αλλα ηδη απο ψες ειμαστε μονο με βηχα - συναχι, καθολου δεκατα !!

εχει κ λιακαδουλα μουρλια οποτε μας βλεπω να ξεχυνομαστε σε λιγο για βολτα σε κανα σουπερμαρκετ αφου αδειασαν και τα ντουλαπια μας τις τελευταιες μερες που δεν ειχα μυαλο για τιποτα... :?

περαστικα σας Σοφουκι !

froggy μου ΤΕΛΕΙΑ που ηταν καθαρες οι εξετασεις σας -- αντε κ στο σπιρτουλακι μας τωρα !! ετσι πεντακαθαρες να ειναι κ οι δικες σας !! :x:x

konstantinos κ μας κανονικός ειναι (78 cm - 10.500 κιλα), αλλα εχει κανα δυο -τρεις εβδομαδες που πιανω την πλατουλα του κ μου φαινεται ...πιο "δεμενη" βρε παιδι μου...!!! αντρακι κανονικό ! μαλλον πηρε τις κοκκαλες του πατερα του !!! τρελαίνομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μιλαμε για ΤΙΣ πλατες... ουαου !!!!!

αλλα αυτο που με εχει ξετρελανει ειναι τα μπουκλακια του... εχει κατσαρωσει τοσο πολύ το μαλλακι του... ωρες ωρες τον κοιταζω κ μου μοιαζει με τα πιτσιρικια των διαφημίσεων :lol: (μανα κουκουβαγια -- κλασικά... :lol: )

ρε κοριτσια, δεν ξερω αν σας το χω πει... η γυναικολογος μου χαροπαλευει με τον καρκινο :(:(

γιατι το σκεφτομουν τωρα που δεν εχω δει περιοδο, μηπως πρεπει να παω, αλλα τωρα..;; πωπωωω ποιον να εμπιστευτω ρε μαμωτο ;;; πφφφφ... :roll::roll:

ΥΓ: ΡΑΝΙΑ ;) αλο αλοοοοο :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

froggy βρηκα το στηθος σου!!εδω ειναι,το εχω εγω! :lol: μην ανησυχεις,ειναι σε καλα χερια.λιγο πεσμενο μετα τη γεννα-θηλασμο,αλλα καλα ειναι.θα του δωσω τα χαιρετισματα σου!

μαρια,βλεπω το τικερακι σου κ θυμηθηκα το θρυλικο "τανι τανι μεχρι να πεθανει"!! :lol::lol:

τα αρρωστουλια τι κανουν?σπιρτουλι ποτε θα κανετε τις εξετασεις αυτες?σοφουκι εσυ καλυτερα?κων/νος νομιζω πως ο μικρος σου τους τρωει ολους στα κιλα!φτου σας!

εμεις χτες ανεβηκαμε αυθημερον αθηνα να δουμε κουμπαρους κ τα διδυμακια.ωραια ηταν!27 μαιου η βαφτιση(τοτε θα ανεβουμε για σ/κ),οποτε λογικα σαββατο 26 μαιου ειμαι μεσα για συναντηση με οσες μπορειτε!ααα,πηρα φορεμα απτο ebay.το παρηγγειλα το σαββατο το βραδυ,μου εστειλε mail να επιβεβαιωσουμε διαστασεις(τεραστιων διαστασεων!!!) κ θα δειξει τι θα βγει!ο θεος βοηθος μην ψαχνω για φορεμα στα μαγαζια,δεν εχω χειροτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !!νεα διαβαζω ε..........σπιρτουλι περιμενουμε νεα σου ελπιζω ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!ασοφουκι περαστικα μαρακι τανι τανι .......μην παθετε και υπερκοπωση καλε :lol::lol::lol::lol: καλη επιτυχια!!!!!!!!ρε παιδια τρεξιμο πολυ που εχω αυτες της μερες ολο καινουργιες δουλειες ξεπεταγονται απο το πουθενα γιαυτο και μπαινω στην χαση και στην φεξη που λενε :lol::lol: σας διαβαζω ομως ανεληπως:!!!!!!!ολα καλα εμεις!!!!!!!!!αντε κανονιστε συναντηση εγω μενω κερατσινη οποτε με βολευει ο ηλεκτρικος για να ακουω προτασεις!!!!!!!!!!!!!!!μην μας πιασει αυγουστος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια κ αγορακια!!!!

Σπιρτουλι . δεν ξερω τι να σου πω παρα μονο λιγη υπομονη κ θα τελειωσει η ταλαιπωρια σας.Μη κλαις προσπαθησε να εισαι οσο ψυχραιμη γινεται γιατι κ αυτα τα σκατουλια το καταλαβαινουν οταν δεν ειμαστε καλα.

Σοφουκι κ Μαρακι Περαστικα σας!!Χαζοεποχη ειναι τωρα ,ολοι αρρωστοι ειναι :(

Ρανια μηπως βρηκες κ το δικο μου μαζι?Γιατι σα να ξεφουσκωσε κ εμενα λιγο :roll:

Γεννησε η αδερφουλα μου την Παρασκευη και αυριο ετοιμαζομαι να κατεβω Αθηνα αγκαζε με το Εβελινακι μου.Οταν κανονισετε οι Αθηναιες συναντηση θα προσπαθησω να κατεβω κ εγω , να τα συνδιασω ολα!

Κωνσταντινος μια χαρα ειναι ογιος σου μη σκας.κανονικοτατος!!!!!!!!!!!1

Χριστινα,Αννουλα,Φρογκυ,Λολλακι,Κουκιδιτσα,Ντεμη,Μαμμυς,Μαριεκεν,Τεση κ δελφινακι φιλακια πολλα!!!

Αν ξεχασα καμια ας ζητω συγνωμη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου και ευχαριστω για την συμπαρασταση :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αυριο ειναι να παω στο γιατρο και θα σας πω νεα.παντως το θεμα κιλων το εχουν αρκετες κοπελες και σε καμμια δεν εχουν πει να κανει τοσες εξετασεις... μιλησα και με την Νενα που και ο δικος της ειναι στα ιδια κιλα και δεν εχει αλλεργια και ο γιατρος της δεν ανησυχει. και της Μαριεκεν αν θυμαμαι καλα γιατι ακομα δεν εχουμε μιλησει ειναι περιπου στα ιδια κιλα με τον δικο μου...

δεν συζητω για της dolfin που ειναι 7,500 κιλα γιατι αυτο γεννηθηκε πολυ μικρο και τα εχει τριπλασιασει τα κιλα του αν και πολυ αδυνατο.που θα παει θα την βρω την ακρη

πολυ ωραια φρογκυ μου που το παιδακι σου ειναι μια χαρα!!!!ααα στο σχολειο για το στηθος που κανατε και γω εχω να πω πως μικρανε αρκετα μετα το θηλασμο... περιεργο μου φαινεται αλλα μου αρεσει γιατι πριν ειχα μεγαλο θεμααααα....

περαστικα σας Μαρακι μου!!!

Σημερα το καμαρι μου αποφασισε να περπατησει και αλωνιζει το σπιτι!!!!! :x:x

φιλακια σε ολες τις κοπελες, περαστικα και στο γκαστρωμενο μας και υπομονη...

Γιουλακι να σας ζησει ο αγοραρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!

Λοιπον, με εχετε κατασυγκινησει και σας ευχαριστω πολυ! Αν με το καλο κανονισουμε συναντηση δεσμευομαι να σας φιλεψω γλυκο απο τα χερακια μου (μη φανταστειτε τωρα οτι ειμαι και δεινη ζαχαροπλαστης, αλλα θα το κανω με πολλη αγαπη και χαρα!)! Πρωτα ο Θεος μεσα ειμαι για Μαϊο, μονο να ειναι απογευματακι, γιατι πρωι Σαββατο δουλευω.

Σπιρτουλι μου περιμενουμε αυριο τα νεα σου απο την αντιδραση του Μαρινου και μετα τα αποτελεσματα, να ανακουφιστεις κι εσυ επιτελους!

Γιουλακι να σου ζησει το ανηψακι, γερο να ειναι και τυχερο! Ο Θεος να το φυλαει και ολα τα παιδακια!

Μαμυς καλο κουραγιο με τις δουλειες, ατελειωτες ειναι ο,τι και να κανεις!

Ρανια και Μαρακι τι ειναι αυτο το "τανι, τανι"; Δηλαδη καταλαβα τι ειναι και εχω ξεκαρδιστει, δεν το ειχα ξανακουσει αλλα απο που βγαινει;

Βρε Μαρακι κι εγω βλεπω τις πλατουλες του και τις γαμπες του και λεω κανει μπαμ οτι ειναι αντρακλας! Κλασικα μαμα κουκουβαγια κι εγω, ξερετε τωρα, το πιο ομορφο, το πιο εξυπνο, το πιο γλυκο κλπ!Χαχαχαχ χαζομαμαδες!

Περαστικα κιολας! Να σου πω, γυναικολογο εχω πολυ καλο εγω, αλλα ειναι Αθηνα στο Ελενα....Κριμα η γυναικα ομως, μακαρι να τα καταφερει!

Κωνσταντινος μια χαρα ειναι το παιδακι σου! Φτου σκορδα! Φανταζομαι μαγουλακια και μπουτακια για τσιμπημα!!!!

Φρογγυ τελεια με τις εξετασεις!

Καλη επιτυχια στη φιλη σου!Θετικη ενεργεια ...εφτασεεεεειιιι!

Σοφουκακι εισαι καλυτερα σημερα; Η μητερα σου; Πολυ βαρια ιωση αυτη, προσοχη στον πυρετο και περαστικα σε ολους σας!

Αληθεια βρε κοριτσια εσας καθονται να τα τσιμπατε και να τα δαγκωνετε; Εγω του ριχνω κατι τσιμπιτσες και κατι ρουφηγματα και ο σκατουλης ξεκαρδιζεται!!!

Αννουλα, Μαρικεν, Τεση, Κουκιδα που χαθηκατε;;;; Βολταρετε με τον καλο καιρο;

Λοιπον κουκλαρες σας καληνυχτω για αποψε κι ελπιζω να μην ξεχασα καμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσιουδια... μπηκα γιατι εχω προβληματιστει τι δωρο να παρω τις κουμπαρες... κ ειπα να παρω καμια ιδεα απο σας... τι σκεφτεστε να τις παρετε μαζι με το τσουρεκι? κ ποτε το πηγαινετε.. πριν την ανασταση ή μετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχαα Χριστινακι το τανι τανι ειναι φραση απο ανεκδοτο που ειχα ακουσει κααααποτε κ χρησιμοποιουσα οταν γραφαμε εδω πρωτου μεινω εγκυος κ γω (μαζι με ρανια, demie, lollipop κ.α.)

κ ναι προσφατα το βρηκα το ανεκδοτο πως παει :

Τρείς εξερευνητές, ένας Γερμανός ένας Έλληνας και ένας Τούρκος, χαθήκανε στην αφρικάνικη ζούγκλα. Καθώς περιπλανιόντουσαν πέσανε πάνω σε μια άγρια φυλή της ζούγκλας και τους αιχμαλώτησαν.

Τους πήγανε στον φύλαρχο της φυλής, στον μοναδικό που γνώριζε λίγα σπαστά και μπορούσε να συνεννοηθεί.

Ρωτάει λοιπόν ο φύλαρχος πρώτα τον Γερμανό.

- Τέλει Τάνι-Τάνι ή να πετάνει;

Σκέφτεται λίγο ο Γερμανός

- Καλύτερα Τάνι-Τάνι, λέει, παρά να πεθάνω.

- Αυτόν Τάνι-Τάνι, λέει ο φύλαρχος.

Τον πιάνουν 40 αραπάδες και αρχίζουν να τον πηδάνε με την σειρά.

Μετά ο φύλαρχος ρωτά τα ίδια και τον Τούρκο.

- Τέλει Τάνει-Τάνι ή να πετάνει;

- Τάνι-Τάνι, Τάνι-Τάνι απαντά ο Τούρκος.

Τον πηδάνε και αυτόν οι αραπάδες.

Έρχεται και η σειρά του Έλληνα.

- Τέλει Τάνει-Τάνει ή να πετάνει; ρωτάει ο φύλαρχος.

- Α!! Εγώ ρε, είμαι Έλληνας. Δεν θα ντροπιάσω την φυλή μου και την χώρα μου. Καλύτερα να πεθάνω τιμημένα παρά να εξευτελιστώ. Να "πετάνει" λοιπόν.

Τότε ο φύλαρχος διατάζει τους 40 αραπάδες.

- Αυτόν Τάνι-Τάνι, μέχρι να πετάνει...

Παιδια να το ξανασυζητήσουμε ομως ΜΕΣ το ΜΑΗ για την μαμαδοσυναντηση !!! μην το αφησουμε !! πωπωωω τελικα αρκετες μαζευόμαστε;;!!!! Μαμυς λοβ, Χριστινακι, demie, ρανια και το ΓΙΟΥΛΑΚΙ ;;! τελεια ;;; ελα να βλεπω κι αλλες συμμετοχές !!! :mrgreen:

**καλα εγω εβαλα το μετρητηρι απο κατω, αλλα χωρις περιοδο ... δεν βλεπω φως στο τουνελ :lol:

απλα μετραω περιπου ποσο καιρο ΧΩΡΙΣ θηλασμο ... για να δουμε για να δουμε............ :roll:

Χριστινακι θα σου πω, αμα ειναι για τον γιατρο σου (ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ), κ γω στο Αλεξανδρας γεννησα (ηταν Α επιμελήτρια η δικια μου ;) εκει αρχηγόπουλο κανονικό...!!) αφου Νεο Κοσμο/Δάφνη μενω :mrgreen: διπλα ειμαι στην λεωφ.Αλεξάνδρας :x ωραιο κ το Ελενα... ειχε γεννησει εκει η μαμα μου την μικρότερη μας αδελφή (εγω τοτε ημουν ηδη 14 ετων κ τα θυμαμαι αρκετα καλα) κ ηταν απο τοτε πολύ καλό σαν χωρος !!!! ;):x

σκεφτομασταν να δουμε ομως πρωτα εναν δικο της, που μας ειχε στειλει μια φορα για να δει ενα καρδιοτοκογραφημα μας, μιας κ εκεινη δεν μπορουσε εκεινη τη στιγμή :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κ εγω τανι τανι θα επελεγα με 40 αραπαδες! :lol::lol:

ειπαμε,εγω 26 μαιου,σαββατο απογευμα,οπου μου πειτε οι αθηναιες.κατα προτιμηση παιδοτοπο?να τα αμολησουμε μεσα,να πουμε καμια κουβεντα κ εμεις!αν κ η μανα μου επιμενει να μην παρουμε το μικρο μαζι μας γιατι θα ταλαιπωρηθει.ζαλιζεται πολυ στο αυτοκινητο,κλαιει κ κανει εμετο..αλλα το σκεφτομαι να φυγουμε 5-6 το πρωι ωστε να κοιμαται..δεν θελω να τον αφησω 2 μερες..

κων/νος,οταν λες κουμπαρες ποιες εννοεις?αυτες που σου εχουν βαφτισει τα παιδια?νομιζω πως δεν παιρνουμε στουν νονους.αν παλι εννοεις πως εσυ εχεις βαφτισει,σαν νονα παιρνεις λαμπαδα,παπουτσια,τσουρεκι πριν την ανασταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινος εμεις στη νονα πηγαινουμε τσουρεκι και ενα καλαθακι με βαμμενα αυγα!

Τα δινουμε μετα τη Μ. Πεμπτη (για εχουμε αυγα). Αυτα θα δωσω στις νονες φετος.Αλλα κ καθε χρονο ετσι το εχουμε εμεις εδω αλλα λογικα κ εσεις. Ο αντρας μου ειναι απο Χλκιδικη κ τα ιδια εχουνκ αυτοι.

Μπηκα γρηγορα φευγω για Αθηνα αυριο σας φιλω σας χαιρετω και οσο για το τανι τανι μας εδωσε το ΟΚ ο γιατρος μετα την αποξεση (επιτελους :oops: )

Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε θα βρισω σημερα...εγραψα χιλια δυο κ τα εσβησε...εχω κ τον πονο μου...αντε απτην αρχη

σας ελεγα οτι εχω τρομερο πονοδοντο απο Σαββατο βραδυ κ πηγα δευτερα πρωι κ επαθα φλεγμονη σε απονευρωμενο δοντι...σκατα δηλ...σορι αλλα δεν αντεχεται αυτος ο πονος...επόμενο ραντεβου πεμπτη!!!!!!!!!!αμ δεν σφαξανε...θα την παρω μολις ανοιξει να ξαναπαω...δεν αντεχωωωωω :(:(:( δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ....ποναωωωωω :( την ρωτησα κ για την μικρη μου κ ειπε να της καθαριζω καθε βραδυ τα δοντακια με γαζουλα πριν κοιμηθει για να της γινει βιωμα μεχρι να μπορουμε να βαλουμε οδοντοβουρτσα κ οδοντοπαστα. κ φυσικα ειναι πολυ καλο ειπε οτι δεν τρωμε καθολου γλυκα αλλα κι αν ειναι να φαμε να φαμε μια φορα οχι συνεχεια γτ κρατιεται το ph συνεχεια οξινο λεει κ χαμηλο κ γιαυτο χαλανε τα δοντιαααααα....αυτα τα επιστημονικα νεα για σημερα

τωρα για τις κουμπαρες οπως τα λεει το γιουλακι ειναι και σε μας....αυγουλακια - τσουρεκακι την Μ. Πεμπτη. αυτα κοριτσια σας φιλώ κ σας υπενθυμιζω οτι ποναααααωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια... ρωταω γτ εμεις το εχουμε ως εθιμο να πηγαινουμε το κατιτις στις κουμπαρες... παιρνουμε το τσουρεκι, και τα αυγα κ ενα δωρακι για το σπιτι συνηθως...

ρανια μου ο δικος μας ειναι απροβλεπτος μπορει να ξεραθει στον υπνο στο αυτοκινητο αλλα μπορει να τον πιασει κ ανησυχια κ εχουμε 2,5 ωριτσες δρομο... :roll: η αληθεια ειναι οτι βαριεμαι πολυ κ γω την διαδρομη... θελω σε ενα μισαωρακι να ειμαι στο προορισμο μου ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια! είμαι σπίτι αν και ώρα δουλειάς, γιατί πάσχω λίγο απο το στομαχάκι μου και μια ατονία (και 2 μπορώ να πω...) κ έτσι είπα να μεταφέρω το μάθημα στο φροντ, αφού μπορώ να το κάνω.

διάβασα πολλά νεάκια κ τι να πρωτοθυμηθώ... Σπιρτουλάκι, περιμένω απάντηση απο τον ξάδερφο για να σου πω κ τη δική του γνώμη, αλλά ξέρω ότι είναι λόγο της καθυστερήσεως λόγω δουλειάς.

Μαράκι λυπήθηκα για τη γυναικολόγο σου, κρίμα να συμβαίνουν αυτά τα άσχημα με τις αρρώστιες γμτ... εγώ δεν έχω πάει ακόμη, όμως θα επιλέξω τη γυναικολόγο φίλης μου που εδράζει στο Ν.Ηράκλειο κ ξεγεννά στο Μητέρα, κ συν τοις άλλοις εξετάζει και περίπτωση φυσιολογικού τοκετού μετά απο καισαρική, τέλεια! είναι και πολύ υπέρ του θηλασμού, ευτυχώς! αν θέλεις, παίρνω πληροφορίες και σου λέω. μην ανησυχείς κοριτσάκι, εγώ έχω φυσικό αντισυλληπτικό τα κιλά μου κ λέω μέχρι να χάσω τη δεκάρα, να βάλω φρένο τελικά για το νινάκι. εντωμεταξύ, ποιο είναι το ποστ που τα λέγαμε πριν απο την εγκυμοσύνη? κάνε πάσα εννοείται να μπω να δω, γιατί τα ξέχασα!! :D

Ράνια, καλή η διαιτολόγος, έρχεται εδώ στο σπίτι, έπαθα μια κατάθλιψη με τη μέτρηση λίπους βεβαια, αλλά μπήκα δυναμικά στο παιχνίδι! ίδωμεν! για δες καιρό που διάλεξε, η δίαιτα να με "πάρει"... το κοντοσούβλι και το κατσίκι θα πηγαίνουν και θα'ρχονται, αλλά εγώ βράχος ακλόνητος!

παρεμπιπτόντως, σε ποιες "μειώθηκε" το βυζί για να λυσσάξω??? μπουάααααααα :cry: εμένα είναι μεγαλύτερο κ "άστητο" πλέον.....

μέσα για τη συνάντηση. μάλλον το κόβω για 26/5 απογευματάκι, ε?

gioulaki να σου ζήσει ο ανηψιός!!!

χριστινάκι γεια!!!

sofouki περαστικούλια εύχομαι! froggy μου μπράβο για τις εξετάσεις! εσύ έλεγες για τη λίλη και τη χοριακή? ελπίζω όλα καλά!

konstantinos και εμείς παίρνουμε Χριστούγεννα κ Πάσχα δωράκι στη νονά για το σπίτι τους κάτι.

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

* λόγο της καθυστερήσεως λόγω δουλειάς. ==> λίγο της καθυστερήσεως

* λίλη ==> φίλη

εκτός απο το στομάχι, τα έπαιξα γενικώς μου φαίνεται....

konstantinos πάρε μπισκοτιέρα πασχαλινή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

* λόγο της καθυστερήσεως λόγω δουλειάς. ==> λίγο της καθυστερήσεως

* λίλη ==> φίλη

εκτός απο το στομάχι, τα έπαιξα γενικώς μου φαίνεται....

konstantinos πάρε μπισκοτιέρα πασχαλινή.

χαχαχα... μ' αρεσει που κανεις κ επεξηγηση λες κ δεν το καταλαβαμε.....

καλη η ιδεα σου για μπισκοτιερα...

ξεχασα να σας καλημερισω κιολας... τι μου κανετε? εγω τα ιδια... πλεον ο μικρος εχει γινει τελειως "τσαρλατανος" δεν μπορουμε να παμε ουτε για ενα καφεδακι μαζι... :roll:

καροτσι δεν καθετεεεεεεεεεεε με τπτ , πως θα μπορω να καφεδιαζομαι ρε κοριτσια... τωρα που πιανει η ανοιξη κ θα θελουμε να βολταρουμε.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες!

αχ konstantinos ως φιλόλογος αυτό το "λόγο της καθυστερήσεως" δεν μπορούσα να το βλέπω, αλλά και το "λίλη" μου φαινόταν τόσο αστείο, που παρακινήθηκα να αποκαταστησω αμφότερα πάραυτα! :D

σας γλυκοφιλώ κ φεύγω για δουλειά.ευτυχώς σήμερα χαίρω υγείας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!εγω μου φαινεται πως απο το πολυ το τανι τανι,θα πετανει οντως!!δουλεια δεν ειχαμε,δουλεια βρηκαμε!εντωμεταξυ μας εκοψαν κατι γελια χτες..του ειπα το ανεκδοτο του δικου μου λιγο πριν τα τανι τανι.αντε μετα να "συγκεντρωθουμε"!!

κων/νος,κ εμενα στο καροτσι καθεται μεχρι 10-15 λεπτα το πολυ.αλλα συνηθως δεν παιρνουμε καροτσι αν δεν εχουμε περπατημα.

χτες πηγαμε πρωτη φορα σε παιδοτοπο!νομιζω πως του αρεσε.εμενα παντως μου αρεσε σιγουρα.τον αφησα με την κοπελα(αφου εκανε κανα 15λεπτο να τη συνηθισει) κ βγηκα εξω για τσιγαρακι!!μια χαρα ηταν,θα καθιερωσουμε παιδοτοπο για τον καφε μας τελικα!

αυτα,δεν εχω τπτ νεοτερο.παω να κανω μια αποπειρα να φαει(που δεν το κοβω),να απλωσω ενα πλυντηριο,να ξεσκονισω,σκουπισω...για να δουμε τι θα κανω απο ολα αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

Αρε Ρανια σεξουαλα!!!!! Χαχαχαχαχαχα! Καλος ο παιδοτοπος!

Κωνσταντινος αυτο να εφαρμοσεις, παιδοτοπο η κανενα παρκο για καφε αλλιως δεν παιζει θα τρεχεις γυρω γυρω!

Ντεμακι μου περαστικα κοριτσακι μου!

Τεση κι εσυ περαστικα με το δοντακι!

Σπιρτουλακι τι εγινε πηγατε για εξετασεις; Ποτε θα βγουν;

Οι υπολοιπες που ειστε;;; Καλα ειστε;

Εγω σημερα εμαθα πως πεθανε ο μικροβιολογος της γειτονιας. 65 χρονων απο καρδια! Μου κακοφανηκε πολυ, γιατι ηταν σταθερη αξια απο τοτε που ημουν μωρο. Μαμυσ εσυ μπορει να τον εχεις ακουσει, Κοκορης λεγοταν. Τωρα συνεχιζει η κορη με τη γυναικα του. Κριμα ο ανθρωπος, αλλα καλυτερα ετσι μια κι εξω να φευγουμε, παρα με ταλαιπωρια μεγαλη! Καλο του ταξιδι.

Εμεις μια χαρα, ζουζουνευουμε απιστευτα. Χτες βραδυ με περιμεναν μπαμπας και γιος να γυρισω, αλλα αργησα λιγο. Οποτε ο αντρας μου καθε φορα που ακουγε να σταματαει αυτοκινητο ελεγε του μπεμπη "ερχεται η μαμα". Εσκαγε χαμογελο αυτος ο ερμος και περιμενε, μετα δεν ακουγε πορτα και τον κοιταζε μου λεει με μια απορια! μεχρι που την 3 φορα ημουν οντως εγω και μου εκανε κατι χαρες!!! Μετα πηγαμε στο δωματιο του, παιξαμε κρυφτο, κυνηγητο, ανεβηκε πανω μου κι εκανα κοιλιακους και ξεκαρδιζοταν και μετα κατσαμε αγκαλιτσα και βλεπαμε ενα παιχνιδι που παιζει μουσικη και προβαλει εικονες στο ταβανι, μεχρι που γλαρωσε και τον εβαλα στην κουνια και του τραγουδησα να κοιμηθει. Αχ τι υπεροχες στιγμες, κριμα που μετα τις ξεχνανε....

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ και ΧΑΡΑ ΣΑΣ ....

εμεις ειχαμε μια απιστευτα σκ#τ@ μερα που χαιρομαι ΠΟΛΥ που τελειωσε...μηπως η αυριανη ειναι καλυτερη κ δεν χρειαστει να αυτοκτονησω (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...) απο την γκρινια του μικρου...

τι το πιανει ; δεν καταλαβαινω.... μη σας ζαλίζω :roll:

περασα να πω ενα γεια κ να δωσω φιλακια στο παρεακι !!!

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! ειστε καλα??

εμεις αυτο το τανι τανι, ενας θεος ξερει παλι ποοοοτε θα το ξαναθυμηθουμε... :D:D

ο γιατρος βεβαια το επιτρεπει, αλλα ο συζηγος αρνειται πεισματικα!! :?:?

ειμαστε επιτελους οολοι καλα!! ταλαιπωρηθηκαμε αλλα το ξεπερασαμε!! εχει μεινει μονο ο μικρος ακομα να παιδευεται λιγο με συναχακι αλλα την παλευουμε με ορουδακια και ρουφηγμα. περασε ολοκληρος χειμωνας και δεν καναμε ουτε αψου, και ηρθε η ανοιξη και μας εφερε τα πανω κατω!!

τελος παντων... ελπιζω το πασχα να ειναι πια τελειως καλα και να το ευχαριστηθουμε! ;)

το απογευμα παω και για υπερηχο να δουμε και το μικρο μας ζουζουνακι πως παει... ακομα δεν το εχω νιωσει και περιμενω πως και πως!! :D:D

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...