Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

Καλημερα!!!Πως πηγαν τ απαρτακια?

Τεση ακομα περιμενω οτι περισεψε :lol::lol::lol::lol::lol:

Εμεις ωραια περασαμε,γιορταζε κ η ζουζουνα εχθες αλλα η υπναρου 11:30 ξυπνησε,οποτε χασαμε κ τη παρελαση.Πηγαμε ομως βολτουλα φαγαμε κ μπακαλιρο με σκορδαλια, ηρθε κ ελιωσε το καημενο κοιμοταν 2 ωρες το μεσημερι και μετα το βραδυ ξεραθηκε παλι και ακομα κοιμαται(10:50 πηγε).

Μα ς εφεραν κ αλλα δωρακια και εχει ξετρελαθει με ενα καροτσι κ τη κουκλα που εχει μεσα.

Με τις φωτο κ εγω δεν το εχω.Ασε που θελω να αλλαξω κ το τικερ που κολλησε στο ετος!!

Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραια ειμαι εγω ζηταω απο τη Τεση να με φιλεψει κ γυρισα πισω κ ειδα πως ουτε Χρονια Πολλα δεν ειπα.Στο φαι ο νους μου!!!!

Τεσακι ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!Μονο ευτυχιες να εχετε κ πολυ καλη τυχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΜΑΡΙΟΥΛΑ ΤΗΣ ΤΕΣΗΣ !!! σχωρα μας τες σχωρα μας...!!

σημερα σηκωθηκα με ελαφρυ συναχι κ ενοχληση στο λαιμο...εχω ευαισθησια στις αμυγδαλιες (χαχαχα) αλλα ευχομαι να μην με "ριξουν" ανοιξιατικα...

κοριτσια ποσο ανυπομονώ για το Πασχα ;;; δεν ξερω, με επιασε ετσι πρωι πρωι... σκεφτομαι που ξεπεταχτηκε ο μικρος κ θα παμε στην εξοχη (Αγρινιο) κ εχει κ αυτες τις λιακαδες... ΜΟΥΡΛΙΑ!!!

ειναι κ το αγαπημενο αρνι στη σουβλα ΦΥΣΙΚΑ...χαχαχαχα !

τι αλλα ; πειτε κανα περιεργο... :mrgreen::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια! τι κανετε?? τεσακι χρονια πολλα!

εμεις ολα καλα, ειμαστε ενθουσιασμενοι αυτες τις μερες γιατι μαθαμε οτι σε λιγους μηνες θα εχουμε εναν μικρο αδερφοοοο!!! :x:x:x βεβαια τον ιδιο ενθουσιασμο θα ειχαμε αν καναμε και αδερφουλα, αλλα πανω απο ολα με το καλο να μας ερθει αλλο ενα γερο μωρουδακι!! :D:D

σχεδια δεν κανω ακομα, ψωνια ελαχιστα εως τιποτα δεν θα χρειατω μαλλον και τα μωρα θα ειναι στο ιδιο δωματιο, ελπιζοντας το νεο μελος να ειναι το ιδιο καλοβολο και ησυχο με τον νικολα! για να δουμε... ;)

κατα τα αλλα οταν δεν κοιμομαστε, τις περισσοτερες ωρες τις περναμε μεσα στο καροτσι κανοντας βολτες. προτιμω να περπαταω κι εγω λιγο παρα να τον κυνηγαω και να τον σηκωνω μεσα στο σπιτι... :?:?

αυτα τα νεα μας...

ααα!! 2 μερες τωρα ο νικολας οταν τον ρωταμε που ειναι το νινι μας, σκυβει στην κοιλια μου που εχει αρχισει να φαινεται και κανει και καλα οτι του δινει φιλακι!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σοφουκι!καλα ε,θα παω να παιξω τζοκερ η ρουφιανα!!εισαι αγορομανα εσυ,φαινεσαι!!ολα καλα με το νινακι δηλαδη!μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ μπραβο με το καλο κ το δευτερο τσουτσουνακι στο σπιτι σας!!!!!!!!!!!

Να μη κουραζεσαι κ να δινεις πολλα φιλακια στο Νικολα για να μη ζηλευει.

Ξερετε τι ειχα ακουσει στη τηλεοραση απο ενα γιατρο?Οταν ερχεται το δευτερο παιδι η μανα πρεπει να ασχολειται πιο πολυ με το πρωτο κ το μικρο οσο μπορει μονο να το ταιζει.Φυσικα οταν ειναι μπροστα το μεγαλο.Πρεπει το μεγαλο να βλεπει αλλους(μπαμπα,παππουδες...) να το αλλαζουν κ να το παιζουν.¨η κατι τετοιο μαλλον δεν το εγραψα καλα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες μου ομορφες!

Τεση χιλιοχρονο να ειναι το αγγελουδι σου! Περασατε καλα;

Γιουλακι μου να χαιρεσαι την Εβελινα σου!

Σοφουκι συγχαρητηρια για τον αγοραρο, με το καλο να ερθει!

Μαρικεν και Ρανια, ειναι απλο. Πατε στο προφιλ σας, εκει που λεει φωτογραφιες. Πατατε δημιοργια αλμπουμ και δινετε ενα ονομα στο αλμπουμ. Μετα πατατε προσθηκη φωτογραφιας και επιλεγετε το αλμπουμ που φτιαξατε, μετα πατατε αναζητηση και απο τον υπολογιστη ανοιγετε το φακελο με τις φωτογραφιες και διαλεγετε οποια θελετε. Μετα upload another photo και ξανα αναζητηση και την ιδια διαδικασια για οσες φωτογραφιες θελετε να βαλετε. Μολις τις επιλεξετε ολες πατατε εναρξη μεταφορτωσης και voila!

Φρογυ και Μαρια τι κανετε;

Φιλια πολλααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε τυχερουλικο σοφουκι !! τον τσακωσατε τον δευτερο μπομπιρα !!

συμπερασμα : μπορει να ειναι διαφορετικα τα συμπτωματα απο εγκυμοσυνη σε εγκυμοσυνη (ιδια γυναικα) αλλα τυχαινει να ειναι το ΙΔΙΟ ΦΥΛΟ χιχιχιχιχι !!

ρανια σεξουαλα - μεντιουμ για κανε μια προβλεψη στον αγερα κ για μενα !! ή πιανει μονο αμα εισαι ηδη εγκυος ;;;;; για λεγ για λεγ !! :x:x:x:x:x:x:x

αληθεια πως εισαι απο θεμα μελλοντικής εγκυμοσυνης (πως το βλεπεις) ; θα παμε το τριο μας ; εγω - εσυ κ το demaki ?? τωρα Πασχαλιατικο/Μαγιατικα ;;; :lol::lol:

χριστινακι πως εισαι ; τι κανς;; :mrgreen:

ρε κοριτσα μηπως να κανονιζαμε καμια μαμαδοσυναντηση ;; τουλαστιχον οσες ειστε Αττική ;; ψηνεστε ή αργοτερα ;;; :x:x:x:x

εμενα ο Κωνσταντινακος με ψωφησε σημερα... κοιμηθηκε μονο ενα 40λεπτο μες τη μερα κ το πηγε σερι ως πριν λιγο... τουλαχιστον κοιμαται σχεδον σερι το βραδυ πια ! :roll::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!tesh να χαιρεσαι την κοπελίτσα σου!πάντα γερή!!

sofοuki τελεια τα νέα!με το καλό το αγορίνι σου λοιπόν!

μαριεκεν είδα το προσκλητήριο μπράβο σου ρε πολύ όμορφο!

γιουλακι να την χαίρεσαι την Εβελίνα σου!

Κορίτσια εμείς κάναμε το παρτάκι μας γύρω στα 20 άτομα ήμασταν,ο μικρούλης χάρηκε πολύ,χειροκροτούσε συνέχεια,κυλιόταν κάτω απτη χαρά του,ήταν τρέλα.Ο μπουφές μας είχε..τυροπιτάκια,λουκανικοπιτάκια,κρουασανάκια με μερέντα,ελιοπιτάκια της αδερφής μου(μούρλια),cupcakes mickey,πιτσακια και τουρτα μίκυ που μια ολόκληρη μέρα φτιάχναμε κ έγινε πενταν'στιμη με γέμιση πραλίνα σοκολάτα!Περάσαμε σούπερ!ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ! :)

Α σήμερα τον πήγα για εξετάσεις αίματος #:-s έκλαψε φυσικά αλλα ευτυχως δεν κουνήθηκε.Αυριο μαλλον τα αποτελέσματα.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!φΙΛΙΆ ΣΕ ΌΛΕς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!!

να χαιρόμαστε τα όμορφα μωράκια της παρέας!

δεν θυμαμαι αν και πού έχω πει τις ευχές μου, οπότε ίσως και να ξαναευχηθώ :D

gioulaki να τη χαίρεσαι τη ζουζούνα! froggy μου κ εσύ να καμαρώνεις τον γλυκό σου γιόκα! tesh πολλές ευχές και φιλάκια στη Μαρία σου! κάθε καλό για τα μπεμπάκια σας!!! :ymparty:

sofouki με το καλό να έρθει το δεύτερο αγοράκι σας και να είστε πολύ πολύ ευτυχισμένοι!

παρεμπιπτόντως Ράνια, είσαι κορυφή! θα ήθελα μια προβλεψούλα, όποτε βολεύει :lol: με κόβεις κ εμένα αγορομάνα ή μπα? ...

Μαρία, ενδιαφέρουσα η ιδέα της συνάντησης για τις αττικομανούλες! μακάρι δλδ κ όλες να μπορούσαν, αλλά η απόσταση είναι ένα θέμα... να γίνουμε το σούπερ τρίο με τη Ράνια, λες? και όποια θέλει, προστίθεται για το μωρουλίνι! εντάξει με την περίοδο? έστρωσε ο κύκλος σου? δεν θυμαμαι αν είπες κάτι...

christina μου τι κάνεις? πώς πάει ο μικρός? froggaki καλά αποτελέσματα να έχετε!

πολλά φιλάκια σε όλες, μια γλυκιά καλημέρα! τα είπα τώρα που προλαβαίνω, γιατί μετά θα ξυπνήσει ο άρχοντας κ καταλαβαίνετε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες κοριτσαρες!!!!!!!!τι κάνετε? Σας ευχαριστώ πολύ όοολες για τις ευχες σας!!!!Δεν σας ξέχασα απλά ημουν απασχολημένη στο να φαω ότι περισσεψε εξου κ το κιλο που εβαλα μεσα σε δυο μερες :lol::lol::lol: Περάσαμε παρα πολύ όμορφα κ αν και ειμασταν εμεις κ εμεις ήταν πολύ ωραια...το Μαράκι μου εσβησε με τη μια το κερακι κ μπορω να πώ οτι ένιωσα ευτυχια εκεινη τη στιγμή γτ δεν το περιμενα καθολου. Της το ειχα πει κανα 2 φορες πριν μερες αλλά σκεφτηκα σιγα μην το σβησει το μωρο κ το αφησα οπότε μας εκανε την εκπληξη.

Τωρα να σας κερασω κ διαδικτυακα :lol::lol: ειχαμε μια τουρτα λιλα παουζε σε σχημα πεταλουδας...τελεια δεν εμεινε τπτ

μια τουρτα κορμο με ενα μωρακι πανω κ μπαλονια επισης φοβερη κ μια μας εκανε η νονα μας σε σχημα λουλουδι επισης παρα πολυ ωραια. ειχα κ χαλβα σιμιγδαλενιο για τους νηστευοντες

Αλμυρα ειχα σου γεμισμενα με σως τυριουκ κοκκινης πιπεριας κ παριζα σε σχημα λουλουδι

σου με σως μουσταρδας κ καβουροψιχα

πιτσα,πιτα, μανιταροπιτακια,τυροπιτακια,τοστακια,τορτιγια γεμιστη,μικρα σαντουιτσακια με σνιτσελ κοτοπουλο, ο μπαμπας μου εκανε πατατες βαρκουλες γεμιστες με τυρια κ μπεικον κ τηγανισαμε κ στρογγυλα κεφτεδακια κ πατατοκροκετες....κοινως σκασαμε στο φαγητο κοριτσια :lol::lol::lol: (γιουλακι μου ελπιζω να χορτασες)...οι γονεις μου της πηραν κ μια κουνια για την βεραντα και εχει τρελαθει μαυτη.

αυτα γι ατα γενεθλια μας ....και του χρονου τωρα με υγεια :):)

τωρα τα νεα μας ...χτες πηγαμε γιατρο κ καναμε εμβολιο στο χερι...πλανταξε για ακομη μια φορα το κορτσουλι μου...αρχισαμε φρεσκο γαλα κ πια τρωμε τα παντα κ οσπρια κ απολα.

σοφουκακι με το καλο ο υιος...τι καλα...μονο εγω δεν εβαλα μπρος για δευτερο κοριτσια?εμεινα πισω μαλλον :roll::roll:

λοιπον σας επρηξα με την πολυλογια μου σας φιλώ ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα που με κάνει να ξεχνιέμαι!!!! Τι μου κάνετε?

Εμείς δόξα το Θεό όλα καλά!!! Να χτυπήσω δλδ κανένα ξύλο γιατί πολλά μωράκια εδώ είναι κρυωμένα!!!

Χτες ήμουν απόγευμα στη δουλειά και έτσι όλο το πρωί είχα φασίνα και το μωρό στα πόδια μου και να μην ξέρω τι να απογίνω, καθάριζα το τζάμι του τζακιού και ήθελε κι αυτή και σε κάποια φάση δεν την πρόλαβα και γυρίζω και την βλέπω... τα χεράκια της ήταν ολόμαυρα!!!! Κανονική ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ!!!! Πολύ γέλιο!!!! Μετά βέβαια την κοίμησα και έτσι κατάφερα να τελειώσω έστω από κάτω, αύριο λέω που είμαι πάλι απόγευμα να κάνω το πάνω!!!!!

Ετοιμάζομαι σιγά σιγά και για τα γενέθλια και έχω ενθουσιαστεί!!!!!

Αχ, κι εγώ θέλω να έρθει το ΠΑΣΧΑ, τρελένομαι για αυτή την εποχή!!!!!!

Sofouki μου με το καλό να τον δεχτείς και τον δεύτερο αγόραρο!!!!!!

Αυτά τα λίγα κι από μένα!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!λοιπον,για να μη το ξεχασω..μαρια κοριτσι,ντεμι αγορι το επομενο!αν κ θα το σιγουρεψουμε οταν με το καλο μεινετε εγκυουλες!κ εγω μαζι σας καλε,θελω νινι!θελω μωρουδιλα,κλαμα,κολικους,θηλασμο..απλα ειπαμε,να χασω κανα κιλο πρωτα.αν κ δεν το βλεπω,εχω κολλησει στα 7 περιπου.θα ηθελα καμια 10αρια ακομα για να ξεκινησω επομενη εγκυμοσυνη,αλλα επειδη θα με παρει ποοοολυ ακομα,εχω ηδη κανει την αρχη..αν κ πολυ φοβαμαι πως θα χρειαστω παλι τη βοηθεια του γιατρουλη μου για να μεινω.. ;)

οσο για τη συναντηση που λετε,εγω θα ανεβω την κυριακη αυθημερον αθηνα,αλλα χωρις το μικρο.παμε να δουμε τους κουμπαρους μας με τα διδυμακια να κανονισουμε για τη βαφτιση.θα γινει 27 μαιου,οποτε θα ανεβουμε παλι αθηνα για σ/κ.τοτε ειμαι μεσα με το ζουζουνο να βρεθουμε αν θελετε κ μπορειτε!

τες μου ανοιξες την ορεξη!κ κανω κ διαιτα ειπαμε...θα σε σκοτωσω!!εισαι χρυσοχερα κ εσυ βλεπω σαν το γιουλακι!!μπραβο!εγω παλι καμια σχεση εχω ξαναπει.ειμαι του κλασικου,κανα ψητο,κανα λαδερο.. :lol: φαντασια μηδεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! πως ειστε? σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας και ευχομαι σε ολες αλλο ενα γερο μωρουδακι συντομα!! ;) εμεις δεν ειμαστε και στα καλυτερα μας δυστυχως...

σε ξινο μαλλον μας βγηκαν οι βολτες... :(:(

χτες βραδυ ο μικρος εκανε τρελο εμετο μεσα στον υπνο του και κατατρομαξαμε... πολυ χαλια... απο τις 12 το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε σχεδον καθολου... το μωρο κοιμηθηκε 2-3 μισαωρα σπαστα, και ολη την υπολοιπη ωρα εκλαιγε... :?:? εφιαλτικη νυχτα... το πρωι μιλησα με το γιατρο. μαλλον ειναι μια ιωση που κυκλοφορει και θεριζει γονεις παιδια και κανει κολικο στα εντερα. εχει πολυ πονο και μονο υπομονη μπορουμε να κανουμε μαζι με λιγο ντεπονακι. 2 φιλες μου περνανε τα ιδια με τα μικρα τους. χαλια και παλι χαλια. ο μικρος βεβαια δεν ξανακανε εμετο απο χτες ομως ΣΥΝΕΧΕΙΑ γκρινιαζει και μουρμουριζει,ειναι εμφανες οτι κατι τον ενοχλει.. θελει μονο αγκαλια και πανω κατω αλλα οι αντοχες μου δε μου το επιτρεπουν δυστυχως. υποφερω κι εγω μαζι του κι εχω και τη μεση μου να μη με αφηνει λεπτο να ξεχαστω... :?:?:( οουυυυφφφφφ... τωρα ειχε και δεκατα παρ ολο που πηρε και ντεπον κατα τις 11 το πρωι... ενα γεματο διημερο ειπε ο γιατρος θα ταλαιπωρηθουμε, κι εγω ηδη νιωθω να καταρρεω...

τελος παντων...παω να ξαπλωσω λιγο... τα ξαναλεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ περαστικα σας σοφουκακι... μη σου πω! κ μεις σημερα σηκωθηκαμε με συναχι/βηχαλακι κ δεκατα... ποσο το λυπαμαι ετσι που με κοιταζει μετα ματακια του :roll: νιωθω κ ενοχη οτι εγω δεν τον προσεξα αρκετα :(:cry: τωρα του εχω φτιαξει κ ενα χαμομηλακι (να δουμε ΑΝ θα το πιει...)

demaki δεν εχω ακομα αδιαθετησει, εχω τουλαχιστον 2 -3 εβδομαδες που αποθηλασαμε εντελως, κ εχω ενα 3μηνακι που θηλαζαμε μονο 5-6 φορες/24ωρο αρα που θα παει ;; καπου θα προετοιμαζεται !! εχω σταματησει να ψαχνω με τεστακια την ωορρηξια μου, αλλα πριν λιγες μερες ειχα τετοια υγρα που δεν μπορει να με γελουσαν τα ματια μου :shock: ...

θα τανε μια καποια ωορρηξια βρε αδελφέ !! :lol::lol:

ωστε ρανια μου, για κοριτσι με εχεις ε;;; ας ειναι... Μαλαματουλα δηλαδή χιχιχιχι (Μαλαμω η πεθερα μου, Χάιδω η μανα μου... καταλαβαινετε :lol::lol::lol::lol: μαλλον προς το Μαλαματενια/Μαλαματουλα κλινουμε χαχαχαχαχαα) :mrgreen::mrgreen::x:x:x:x:x:x

Κωνσταντινος κ Μαλαματενια ε ;;; ας ειναι ! γερα (κ συντομα :lol: ) να ειναι !!!!

για την συναντηση τελος Μαιου ειμαι μεσα !!!!!!!!!!!!!! απλα θυμησε το μου καμια 10πια μερες νωριτερα ε;;;!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι παθατε!

Σοφουκι μου τρομαρα θα πηρατε με τον εμετο! Περαστικουλια!

Κι εσεις περαστικα Μαρακι μου! Και μην ακουω χαζομαρες, ακου δεν το προσεξες! Μια χαρα το προσεχεις το μικρο σου, παιδι ειναι, θα αρρωστησει. Για την περιοδο ο γυναικολογος τι λεει, φυσιολογικα ολα αυτα;

Τεση μου και του χρονου! Ζηλεψα πολυ και με τις τουρτες και με τα φαγητα! Πολυ ομως!

Φρογγυ μου και με σενα ζηλεψα πολυ! Κι εσεις και του χρονου!

Ντεμακι ολα καλα κοριτσι μου;

Γιουλακι φιλια!

Μαρικεν μου τι κανετε; Η ζουζουνα σου;

Ρανια θελω κι εγω προβλεψη, θα ηθελα πολυ μια μπεμπα, αλλα δεν προβλεπεται για συντομα ετσι οπως ειναι η κατασταση. Θελω διπλη προβλεψη ομως, γιατι αν λεμε ΑΝ ποτε φτιαξουν τα πραγματα αλλα δυο παιδακια θελω...

Μπας και ξεχναω καποια; Δεν ειμαι σιγουρη...

Η συναντηση ακουγεται υπεροχη ιδεα, τωρα το πως θα συντονιστουμε ολες δεν ξερω...

Εμεις μια χαρα! Ζουζουνιζουμε απιστευτα! Ειναι και ξενυχτης! Κατα τις 12-12μιση πεφτει καθε βραδυ και αυτο με χαδια και τραγουδια, το πρωι μου κοιμαται πολυ, προσπαθω η καημενη να το ρυθμισω, να μην τον αφηνω μεχρι τις 12 το πρωι, αλλα δωρον αδωρον, γιατι μετα κατα τη 1 πεφτει ξερος, οποτε ξυπναει κατα τις 2-2μιση και μετα δεν αντεχει και κλεινουν τα ματακια του κατα τις 7μιση πραγμα πολυ χειροτερο γιατι μετα δεν ξανακοιμαται με τιποτα το βραδυ! Αχ, απο τωρα μου ξενυχταει φαντασου να μεγαλωσει, μπουζουκια για μπουζουκια δεν θα αφησει! Τωρα που ειπα μπουζουκια..μολις ακουσει ρεμπετικα η λαικα αρχιζει να χτυπαει παλαμακια και παει και ανοιγει τη φωνη στο στερεοφωνικο! Ακουτε; Απο το μπουζουκι που παιζει ο μπαμπας εμαθε το σκατουλι! Γενικα παντως κανει κατι γλυκες, δεν μπορω θα τον φαωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!

ρανια δεν πιστευω να με βλεπεις κ μενα εγκυουλα ξανα στην προφητικη σου γυαλα?

christina πολυ ξενυχτη το εκανες το παιδι...

σοφουκι περαστικουλια :x

εμεις ευτυχως ολα καλα, πλησιαζει κ το πασχα σιγα σιγα... θα πατε πουθενα? εμεις κατι κανονιζουμε αντε να δουμε... θα παμε 3μερακι στο λιβαδι ολυμπου απο οπου καταγεται ο γαμπρος μου...!

φιλακιαααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια ! εμεις θα παμε Αγρινιο στα πατρια εδαφη του Φωτακλα... τελεια την ανοιξη εκεί !

ειναι κ εγκυος η αδελφή του η μικρή (+κουμπαρουλα μας) !! μια τελειοτητα !

Χριστινακι, μωρε δεν θελω να σε αγχωσω αλλα καπου διαβασα οτι ΠΡΕΠΕΙ να κοιμουνται νωρις το βραδυ γιατι μεχρι τις 10 εκκρινεται η αυξητική ορμόνη :roll: ξερω γω ποσο ισχύει ...;; καλα αν δεν γινεται βεβαια τι θα κανει κανεις; με το ζορι -ΞΕΡΩ- δεν γινεται...

εμας δεν τρωει ρε γαμωτο απο ψες... ηπιε χαμομηλι (ζεστο για το λαιμουδακι), πινει γαλα, εφαγε λιγη λαχανοπιτα (την οποια "εβγαλε" με φυσικό τροπο στην πανα του χαχαχαχαχα) κ απ το πρωι προσπαθω να τον ταισω κατι κ αρνειται :evil: φαει γιοκα μου!!! φαε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικουλια στα μωρα μας!!!!! :(

Εμεις δνε κανονισαμε για Πασχα γιατι περιμενουμε την αδερφη μου να γεννησει.Αν γεννησει εκει γυρω θα κανουμε πασχα στην Αθηνα.Θα κατεβουμε ολοι μαζι.Αλλιως θα παμε στη Χαλκιδικη στην Ιερισσο οπου επιτελους το σπιτι ειναι τελειωμενο,επιπλωμενο και με θερμανση οποτε θα την κανουμε προς τα εκει.

Μαρια αυτο με την αυξητικη ορμονη δεν ξερω κατα ποσο ισχυει γιατι κ η δικια μου κοιμαται συχνα αργα και εχει ξεπερασει τους 85 ποντους.Σιγουρα θα εχει καποια βαση αλλα εχω φτασει σε σημειο κ τα ρουχα της ειναι για 2 ετων.Οποτε αν κοιμοταν νωρις που θα εφτανε? :lol::lol:

Επισης τα μαλλακια της μακραινουν,τα δοντια της βγαινουν κανονικα (13 εχουμε) και ολα αναπτυσσονται μια χαρα.Το εχει βαλει στο φαστφοργουαρντ.Αλλα δεν εανησυχω ο μπαμπας μου λεει ετσι ημουν κ εγω. Απλα σταματησε η αναπτυξη μου νωρις.9.5 χρονων μου ηρθε περιοδος και μετα εκοψα ταχυτητα.Καπως ετσι την βλεπω και αυτη.Απλα ανησυχω για το ποδι της φτανουμε στο 22 και δεν θελω να μεγαλωσει πολυ.Εγω φοραω 41 κ δυσκολευομαι, δεν θελω να με φτασει κ να με ξεπερασει.Τα αθλητικα μου ειναι 42. Απο μικρη το ειχα κομπλεξ αυτο και ακομα δηλαδη.Σαν βατραχοπεδιλο ειναι το ποδι μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Να ! ευτυχως ειναι η Εβελινα μας να αντισταθμίσει τα στοιχεια :D καλα τα λες Γιουλακι! τιποτα δεν ειναι στανταρ :geek: ! απλα το διαβασα πολύ προσφατα κ σκεφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον παλι ξεχνιομαστε..........

ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii SPIRTOULAKI SORRYYYYYYYYYY !!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!! HAPPY BDAY TO YOU ! HAPPY BDAY TO YOU ! HAPPY BDAY MARINEEEEEEEE HAPPY BDAY TO YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marieken μου μηπως κερδισες στη Μενεγακη μια μαντονομπλουζα ή ακουσα λάθος ή ειναι συννονημια???

Αν ναι τα συγχαρητηρια μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

Βρε Κωνσταντινε, εγω μια χαρα τον ειχα ρυθμισει και 10 αντε 10 και μιση το πολυ κοιμοταν, απο τοτε που χρονισε αλλαξε το ωραριο του ομως απο μονος του, ισως φταιει οτι γυριζω εγω 11 απο τη δουλεια και θελει να παιξουμε...

Μαρακι μου οταν γεννηθηκε ο μπεμπης και θηλαζα θυμαμαι που η γιατρος μου ειχε πει να προσπαθω να του δινω γαλα κατα τις 11μιση με 12 και μετα να κοιμαται γιατι 1-3 λειτουργει αυτη η ορμονη που λες, μαλιστα λεει απο μονος του ο οργανισμος αναστελει για καμια ωρα την πεινα για να μην κοψει την αναπτυξη! Απιστευτο; Αλλα μαλλον για τα νεογεννητα θα ισχυει αυτο...

Γιουλακι στα ιδια ειμαστε! Ακριβως ομως, εκτος απο τα δοντακια, εμενα εχει μονο 4! Κι εμεις 18-14 μηνων του παιρνουμε πια. Αλλα η μικρη ειδικα για κοριτσακι μιλαμε τελεια! Φτου σκορδα!

ΣΠΙΡΤΟΥΛΙΙΙΙΙ! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion1.gif] Παντα χαρες!!!!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...