Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα σας!εχουμε πυρετουλι :cry: ...ο μικρος δηλ,εγω δεν παθαινω τπτ!εκανε 38,5 χτες το απογευμα λεει ο αντρας μου,του εδωσε ντεπον,επεσε κ κατα τις 7 το πρωι που του εβαλα ειχε 38.του ξαναδωσαμε ντεπον.τωρα κοιμαται,τον βλεπω να εχει ιδρωσει αρα μαλλον επεσε.ηταν πολυ ευδιαθετος ομως χτες βραδυ που γυρισα κ κοιμηθηκε κ πολυ καλα τη νυχτα.δεν ξυπνησε καθολου.μονο τωρα ξημερωματα μουρμουραγε,μαλλον παραμιλουσε :lol: !να περασει λιγο η ωρα να παρω το γιατρο.μηπως θελει κανα αντιπυρετικο?κατι αλλο περα απο ντεπον..

εχω κ εγω ενα παλιοδοντι,κανω απονευρωση κοντα ενα διμηνο κ τωρα πρεπει να παρω αντιβιωση γιατι θα πρηστω μου ειπε.εχει παθει φλεγμονη.

κατα τα αλλα καλα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!!!! Τι μου κάνετε???

Χρόνια πολλά Lollipop να χαίρεσαι το μωράκι σου!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Εμείς χτες κλείσαμε τον 11ο, δεν μπορώ να το πιστέψω ότι σε ένα μήνα έχει γενέθλια το ζουζουνάκι μου!!!!

Πότε πέρασε ο καιρός...

Βλέπω σχεδόν όλες κόψατε τον θηλασμό!!! Μπράβο βρε κορίτσια, εγώ πάλι εκεί με το βυζί στο στόμα είναι η μπουμπού πρωί - βράδυ! Ευτυχώς μόνο 2 φορές τη μέρα γιατί αλλιώς θα τρελενόμουνα!!! Αλλά πιστεύω τώρα που θα κλείσει χρόνο θα το πιάσει το μπιμπερό, τι θα κάνει....

Εμείς κορίτσια έχουμε κολλήσει στα 2 δόντια δεν έχει βγάλει άλλα, αλλά τα πάνω ούλα της είναι έτοιμα να εκραγούν!!!!

Λοιπόν σήμερα λέμε με τον σύζυγο να βγούμε πρώτη φορά έξω για ποτό από τότε που γέννησα!!!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!! Σαν να πηγαίνω 5ημερη!!!! :lol::lol::lol:

Εμένα το ζουζούνι δεν έχει επιχειρήσει ακόμα να κάνει βήμα, προς το παρόν μπουσουλάει και στέκεται, αλλά δεν το αποφασίζει να κάνει βηματάκι!!!

Αυτά τα νέα μας!!!!!

Φιλάκια πολλά και να έχετε ένα πολύ όμορφο ΣΚ!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στα Διδυμοκοριτσα της παρεουλας!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Να τις χαιρεσαι Λολλακι και να ειναι παντα ευτυχισμενα τα κοριτσακια σου!!!!

Ρανια περαστικα!!!!! :( Θα κανει το κυκλο του μη στεναχωριεσαι!!

Μαριεκεν σουπερ να περασετε σημερα με τον αντρουλη σου κ μη τηλεφωνεις συνεχεια να δεις τι κανει? :lol::lol::lol:

Την προηγουμενη σελιδα δεν τ διαβασα να δω τι ειπατε, παω τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου περαστικουλια σας!

Μαρικεν μου ακομα θηλαζεις; Θα γινει τουμπανακι το μωρο χεχε! Μην ανησυχεις θα περπατησει τωρα που σηκωθηκε, οσο για τα δοντια και εμας μας ταλαιπωρουν!

Γιουλακι μου καλα ειστε; Πως πανε τα μωρα σου;

Λολιποπ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ!

Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια! :D Χάθηκα κ γω!Περπατάμε σφαιράτα!Εχει πολύ γέλιο!Όταν βιάζεται φυσικα οι τουμπες πανε κ ερχονται! marieken κ μεις στα 2 κατω δόντια κολλήσαμε από 9.5 μηνών αλλά νομίζω αρχισε να φαίνεται το απο πάνω..για να δούμε..

ράνια περαστικά του!σκατοιώσεις αντε να καλοκαιριάσει μπας κ ηρεμήσουν τα καημένα(κ μεις φυσικά) :roll:

Lollipop να χαίρεσαι τα διδυμοκόριτσα σου! :ymparty:

γιουλάκι έρχεται κ η σειρά σας να κάνετε φου το κεράκι!

Στις θηλάζουσες να πω ένα μπράβο!Κ γω αν δεν ήταν τα νυχτερινα ταισματα που με κούρασαν θα το πήγαινα μέχρι χρόνο,αλλά είπα φτάνει.Τώρα έχει όμως λίγες μέρες που δεν πίνει γάλα,του δοκίμασα κ φρέσκο για αλλαγή αλλά δεεεν,μόνο αν πεινάει κατά τις 6 το πρωίμπορεί να το πιει,το βράδυ προτιμαει να κοιμηθεί νηστικός.Ενώ φαγητό τρωει ρε γμτ.Κ σκέφτομαι ότι αν θήλαζα ακόμη,θα έπινε το γαλατάκι του :-? τεσπα..

Καληνύχτα σας!!! [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[bκαλημερα μπουμπουδες!!!

χρονια πολλα στα μωρακια που χρονισαν!!!να τα χαιρεστε!!!!

γιουλακι με το καλο το δευτερο νινακι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρακι!!!!!!

σοφουκι πλησιαζουν οι μερες τις αυχενικης...εχεις αγωνια???εγω πολυ την δευτερα εχουμε ραντεβου...

εσυ ποτε θα πας????

froggy που μενεις κ εχεις κοντα σου την τουρκια????εγω μενω ορεστιαδα...πριν λιγο καιρο πηγα πρωτη φορα ανδριανουπολη κ ξετρελαθηκα!!!!κ οι τουρκοι τα καταλαβαινουν τα ελληνικα!!!!ειναι ευγενικοι κ πολυ εξυπηρετικοι ανυπομωνω να ξανα παω!!!

τεση μπορεις να παρεις βαφη κ να το κανεις μονο χρωμο το φορεμα σου αφου σου αρεσει τοσο πολυ!!!

ρανια περαστικα σας!!!

μαριακεν μην στεναχωριεσε θα τα βγαλει τα δοντακια εμεις ειχαμε κολληση στα 4 κ τωρα βγαζει 4 δοντια μαζι!!!!ξαφνικα εγιναν οχτω :lol::lol::lol:

χριστινακι ευχαριστω για την συμβουλη...πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...

σοφουκι εσυ σκεφτηκες καθολου το θεμα του καροτσιου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ !! που σαι happy μας ;;! πως παει η κοιλιτσα ;; η μεγαλη σου κορη τι κανει ;;

εχω νεα ! ΑΠΟΘΗΛΑΣΑΜΕ μπορω να πω....!! εχει 3-4 βραδια που προ υπνου του εδωσα εβαπορε κ χθες κοιμηθηκε χωρις κανεναν θηλασμο, κανει υπνο ΣΕΡΙ !!!! απιστευτο μου φαινεται !!! κ σημερα εδωσα κ εβαπορε τωρα το μεσημερακι για να κοιμηθεί ! αλλα μου φαινεται οτι πινει πολύ λιγο βρε κοριτσια... βραδυ πινει περιπου 150 - 200 ml κ τωρα πριν λιγο (αλλα ειχε φαει κ φρουτο κοντα) ηπιε ΜΟΝΟ 60 ml... ευχομαι να μην ειναι αυτη η ποσοτητα που θα πινει γενικως κ να ειναι μονο η αρχή :roll: μεχρι να το συνηθισει εντελως το μπουκαλι!

Καλα οσο για τις ορμονες μου... χορευουν τρομερα... ειμαι ευχαριστημενη που αποθηλασαμε ΤΟΣΟ ΟΜΑΛΑ αν και πολυ αργοτερα απ οτι ηθελα, αλλα θα μου λειψει ΠΟΛΥ αυτη η αποκλειστική συνηθεια που ειχαμε μανα+γιος... γενικως ειναι κ χαλια ο καιρος κ ειμαι ολιγον ψυχοπλακωμενη (ορμονες γαρ)

Α! ΕΥΤΥΧΩΣ μικρυνε κ το στηθος μου επιτελους ! δεν "χωραγα" πουθενα αξιοπρεπως ! :lol::lol:

Απο περπατημα απο χθες ολο κ κανει πιο εντατικες προσπαθειες χωρις να πιανεται... μπορει κ να χουμε περπατοπιτα αντι για τουρτα γενεθλίων χιχιχιχι...!!μεγαλωσε το τσιχλακι μωε μωεεεεε.. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρογγυ και Ηαππυ που χαθηκατε βρε; Καλα ολα; Χαππυ πως παει η εγκυμοσυνη; Μην αγχωνεσαι μια χαρα θα ειναι η αυχενικη βρε!

Δεν ξερω, εγω τετοια εποχη θα κοιταζα να περιορισω στο ελαχιστο τα εξοδα, για αυτο σου προτεινα σλινκ που βολευουν και στο θηλασμο, εγω μετανιωσα που δεν ειχα παρει στον μπεμπη. Στη θεση σου θα ξεκινουσα ετσι και αν εβλεπα οτι με τιποτα δεν με βολευει αυτη η λυση τοτε θα αγοραζα καροτσι, εχοντας βεβαια προκαταβολικα κανει μια ερευνα αγορας να μην ψαχνω τελευταια στιγμη.

Μαρακι μου αντε καλη αρχη! Ε μετα το φρουτο ποσο γαλα να πιει μωρε, ενα τοσο δα στομαχακι εχουν!Μια χαρα θα ειναι! Κι εσυ θα ξεπρηστεις τελειως και θα εισαι και πιο χαλαρη ξεροντας οτι δεν χρειαζεται να εισαι παντα εκει εσυ να τον ταϊσεις, νομιζω το δικαιουσαι!

Οι υπολοιπες που ειστε;

Τα αρρωστουλικα μωρα μας πως να ειναι αραγε; Ελπιζω καλυτερα!

Φιλια και καλο ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!εμεις ειμαστε καλα.σημερα δεν μου εχει κανει καθολου πυρετο.κ χτες εφτασε μεχρι 37,8.οποτε νομιζω πως αυτο ηταν!απο διαθεση αλλο τπτ,οργωνει ολο το σπιτι για τα καλα.

αργοτερα θα τον παρω κ στο χωριο του αντρα μου,εχουμε τα εξαμηνα του πεθερου μου σημερα..

μαρια τελος με το θηλασμο ε?αντε βουρ για αλλο μωρακι!

σημερα του φτιαχνω γιουβαρλακια με κιμα γαλοπουλας,αναλατο κ τα σχετικα.νομιζω θα πηγαινει ωραια με τα ρουχα μου ενα φτυσμενο γιουβαρλακι!γιατι εκει ειναι η καταληξη σε οτι τρωει!πανω μου!χτες στη δουλεια βρηκα λιγο ρυζι κατω απτη μασχαλη μου στη μπλουζα! :lol::lol: ευτυχως πινει ποοοοοολυ γαλα!240 καθε φορα κ τωρα που δεν τρωει καθολου φαγητο μπορει να του δινω κ 6-7 φορες την ημερα.

happy,froggy,χριστινακι κ σε ολα τα κοριτσια φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου πλακα κανεις! 6-7 φορες την ημερα απο 240 γρ γαλα και περιμενεις και να φαει; Και 4 φορες παλι ειναι 1 λιτρο γαλα, που να φαει το ερμο; Γιουβαρλακια με γαλοπουλα δεν εχω φαει, καλα ειναι;

Φιλακια και περαστικα τελειως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω βρε ρανια πολυ γαλα ο μικρος φτου φτου!!!καλα να περασετε στο χωριο τι καλα δηλαδη...θα παρετε καθαρο αερα τουλαχιστον!!!

ασε χριστινακι δεν καιρος για πολλα εξοδα για αυτο ξεκινησα να κανω ερευνα απο τωρα παντως βρηκα ενα καροτσι σε καλη τιμη ειναι λιγο ογκωδες αλλα ετσι ειναι ολα βλεποντας κ κανοντας ωε τοτε μπορει η μικρη να μην θελει καθολου καροτσι προς το παρων τρελενετε απο την χαρα της οταν την βαζω να περπαταει στον δρομο,το σλινγκ ειναι μια καλη ιδεα αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα αντεξει η μεση μου εχω προβλημα με δισκοκοιλες...

μαρακι εχω ηδη κοιλαρα απο τα κιλα οποτε κ να ξεφυτρωσε κοιλιτσα δεν την βλεπω :lol::lol::lol: η μικρη σκετος ταρζαν ολη μερα κοβει βολτες δεν καθετε λεπτο στον κωλο της απο τοτε που αρχισε το περπατημα εμαθε να μας δινει αντικειμενα στο χερι να κανει παλαμακια οταν της το λεμε κ εμεις τα κανουμε στα βρακια μας :lol::lol::lol::lol:

αποθηλασες τελικα ε?φοβερη σχεση αυτη!!!!οσο για το γαλατακι σιγα σιγα θα το πινει ολο μην στεναχωριεσε κ εμεις νουλακ η νεσλακ οτι βρουμε σε προσφορα περνουμε..

σκεφτεστε για δευτερο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες!!! :D:D:D τι κανετε??

εμεις καναμε την βολτα μας στη θεσσαλονικη που πολυ την αγαπω, καναμε και την αυχενικη μας και επιστρεψαμε σπιτακι μας!!! τωρα περιμενω το μικρο μας να ξυπνησει, να τον ετοιμασω και να παμε στον παιδοτοπο! ειναι το παρτυ μας σημερααα!!! :D:D:D

ελπιζω να περασουμε ομορφα και να μην κολλησει τιποτα απο τα αλλα μωρακια... (ειμαι σιγουρη οτι θα εχουμε κ αρρωστουλικα που οι μαμαδες δεν θα δωσουν σημασια κ θα τα φερουν... :?:? )

κατα τα αλλα ολα καλα... η αυχενικη μας βγηκε πολυ καλη, το μπεμπακι μεγαλουτσικο και τα αποτελεσματα απο το papp-a μας δινουν πιθανοτητες 1 προς 6780. τελεια λεει ο γιατρος. η αυχενικη βγηκε 1.5. επισης πολυ καλα! ;)

τωρα βεβαια για το φυλο, δεν ειδε τιποτα ο γιατρος!! κι ετσι γυρισαμε πισω με την απορια... :D ουτε πιθανοτητες δεν ενεφερε!! τιποτα!! :? δεν πειραζει ομως. μονο γερο να ειναι θελουμε!! ;)

παμε να ετοιμαστουμε και τα ξαναλεμε αυριο! φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε σοφουκι!ολα καλα δηλαδη!για το φυλο μην απορειτε.εγω το ειπα κ εσυ κ το γιουλακιο σας βλεπω για αγορι.την happy μας την κοβω για κοριτσι παλι.θυμηθειτε με!!

εμεις γυρισαμε οπως καταλαβαινετε.πανω που ξεθαρρεψε με τα παιδακια που ηταν στο χωριο κ αρχισε να παιζει,φυγαμε γιατι ειχαν δουλεια οι δικοι μου :roll:

χριστινακι το πλακωνω στο γαλα οταν δεν τρωει τπτ.αφου του αρεσει,ευκαιρια!σημερα ηπιε 240 το πρωι,180 μετα αντι για φρουτα κ τωρα εφαγε λιιιιγο φαγητο οποτε δεν του δινω γαλα.το βραδυ παλι 240.

δεν σας το ειπα?βρηκα λιγο ρυζι μεσα στο σουτιεν μου! :lol::lol:

σοφουκι καλα να περασετε στο παρτυ σας!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε σοφουκι χαιρομε που ολα ειναι καλα!!!!!να περασετε τελεια στο παρτυ!!!!!!!

λες βρε ρανια???μακαρι!!!γερο να ειναι πρωτα απο ολα...αλλα αν μπορουσα να επιλεξω θα επελεγα ξανα κοριτσακι γιατι δεν θα χρειαστει να αγορασουμε τιποτα τα εχουμε ολα επειτα εχουμε μονο ενα παιδικο που τωρα ειναι εντελως κοριτσιστικο,εκτος απο ανακαινηση που θα πρεπει να κανουμε αν ειναι αγορακι νομιζω ειναι λιγο δυσκολο να μεινουν σε ενα δωματιο 3χ3 αγορι κοριτσι...οπως κ να εχει θα τα αγαπω το ιδιο τα παιδακια μου...στην ελενα εμαθα απο την αυχενικη το φυλο ελπιζω να μαθω κ τωρα γιατι θα σκασω!!!

το ρυζι βρε ρανια που βρεθηκε μεσα στο σουτιεν σου? :lol::lol::lol: παιζατε τους κινεζους??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε κοριτσια :x οντως το πιο θετικό στην ιστορία ειναι οτι "ανοιγει" ο δρομος για το δευτερο !!! για να δουμε ομως... ποτε θα σκασει μυτη η πρωτη περιοδος ;;; να δειτε που ιδια μερες με τον Κωνσταντινάκο θα "πιασουμε" κ το δευτερο... αααχχχ ας ειναι... :P

εμεις τελικα πηραμε απλο καροτσι κ για τις βολτες τωρα που βηματιζει ο μικρος (ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ !! ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΕΙΜΑΣΤΕ !!! :lol: ) ειναι πιο βολικό, πρεπει να το παραδεχτώ... αλλα το αλλο το τριτροχο/4x4 ειχε τοσο χωρο απο κατω για τα ψωνια... τωρα αν δεν εχω παρεα δεν μπορω να παω σουπερμαρκετ με τον μικρο για πολλα ...μονο για ψιλολόγια :( ..ξενερα... πηγαμε κ παιδική χαρά αλλα μονο κουνια καναμε :roll: γελιο που εριξε ο μπομπιρακος μας :mrgreen:

Τωρα εχω καινουριο θεμα με το μπουκαλακι... καλα πηγε το 1ο - 2ο - 3ο βραδυ... χθες ηπιε μονο 80 ml και φυσικα ξυπνησε μετα απο κανα 5ωρο για αλλα τοσα..... σημερα (για βραδυ) ηπιε 60 ml παλι κ αποκοιμηθηκε !!! δεν ξυπναγε με τιποτα μιλαμε για να συνεχισει να πινει.... αυτο το βιολι θα εχουμε; δεν ειμαι κ συνηθισμενη να σηκωνομαι για πολλα πολλα... :roll: να σηκωθω, να βρασω νερο, να τσεκαρω θερμοκρασιες κλπ κλπ...;;;!! απαπαααα.... εν την παλεω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι χρονια πολλα στην εβελινα!!!!

ποιανης μανουλας κορη ειναι???

μαρια εγω θα σου ευχηθω το νεο μελος της οικογενειας να ερθει εντος του 2012

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά Εβελινακι γιατι η ποσοτητα μετραει , χρονια καλα γιατι η ποιοτητα μετραει... χρονια ευτυχισμενα γιατι αυτα τελικα μενουν... :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif] :ymparty::ymparty::ymparty:

γιουλακι να την καμαρωσεις οσο πιο ψηλα γινετε...

κοριτσια φιλακια μπηκα βιαστικα να ευχηθω , θα σας διαβασω αυριο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει μου λυθηκε η απορια...

γιουλακι να την χαιρεστε κ να την καμαρωσετε οπως ποθειτε!!!!!

με το καλο κ το αδερφακι κ του χρονου διπλα γεννεθλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια , οπως σας ειπα επεστρεψα να σας διαβασω...

μαρακι γτ τον δινεις γαλα μετα το φρουτο? δεν του δινεις μονο πρωι κ βραδυ?

γεια σου ρανια κινεζακι!

χαπι κ γω ειμαι της αποψης να μην παρεις κ 2ρο μεγαλο καροτσι μεχρι να γεννησεις να κοντευει να γινει 2 χρονων οποτε μπορεις να παρεις ενα 2ρο μπαστουνι απλο για την μεγαλη σου με 50 νομιζω οτι θα μπορεσεις να βρεις!

κοριτσια το κωνσταντινακη μου ανεβασε πυρετουλι :oops: απο το σαββατο το πρωι χαμηλος μεν πυρετος αλλα ακομη εχει :roll:

τι αλλο κανετε? γιουλακι πως πηγε το παρτυ? ακομη συμμαζευεις γι αυτο δεν φανηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στο Εβελινάκι!!Γιουλάκι να την χαίρεσαι την κούκλα σου! [smilie=occasion1.gif]

konstantinos περαστικά!!

Happy απο Αλεξ/πολη είμαι.Κρύο πολύ εκεί ε??

Μαράκι καλες στράτες!! [smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif] Τι κυνηγητό έχουμε να ρίξουμε!

Εμείς χτες κάναμε το πρώτο μας καρούμπαλο.Το είδα να live να φουσκώνει. [smilie=sad1.gif] Μπουρδουκλώθηκε κ χτύπησε στο τραπεζάκι,ευτυχώς όχι σε γωνία.Εβαλα αμέσως βιτάμ κ σήμερα δε φαίνεται τπτ,αλλά έκλαιγε πολύ το ζουζουνάκι! :(

Καθάρισα το σπιτάκι κ τώρα πάω να κάνω καφεδάκι,μέσα σήμερα γτ μιλαμε για σκ@@@καιρο!!Γκρρρ φτάνει με το κρύο!!!

spirtouli ελπίζω να είσαι καλά ,χάθηκες! :)αννούλα και συ έχεις να μας γράψεις καιρό!Σας τρέχουν τα παιδάκια σας?! :D Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς πήγα να τσεκάρω τη λίστα του γιουλακιου!!sofouki χρονια πολλά στον μικρό Νικόλα!!! :ymparty::ymparty: Γερός να είναι και να γίνει ο καλύτερος μεγάλος αδερφός!! :P Καλά να περάσετε στο παρτυ σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!Περασαμε σουπερ!

Ευχαριστουμε πολυ πολυ για τις ευχες!!!

Σοφουκι χρονια Πολλα να τον χαιρεσαι τον κουκλο!!!!ΠΑντα γερός κ ευτυχισμενος ν ειναι!!!!Με το καλο και το δευτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αρρωστιες παλι διαβαζω,περΠατοπιτες ,καρουμπαλα και βολτουλες!!!!

Αχ ολα θα τα εχουμε απο εδω και περα , μεγαλωσαν τα σκατουλακια μας!!!Τρεχουν,πεφτουν,χτυπανε,αρχιζουν παρεουλες με αλλα μωρακια κ κολλανε ιωσεις.Τι να κανουμε.Η Κωνσταντινος κ η Μαμμυ που εχουν μεγαλυτερα τα ξερουν αυτα!!

Χαππυ μου φιλακια!!!!Μας εχχεις χαθει.Γιατι δεν σε εχω στη λίστα??? Για δωσε στοιχεια.νομιζω στα ξαναζητησα.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα τι κανετε?????

γιουλακι κ σοφουκι να τα χαιρεστε τα μαναρακια σας!!!!!!!!

γραψαμε σε dvd τα βιντεακια που ειχαμε τραβηξει στην κλινικη τις πρωτες μερες που γεννηθηκε η μικρη κ τις πρωτες μερες στο σπιτι...αααααααααχχχχχχχδεν σας λεω τπτ,μαγεία,μου λειπουν πολυ εκεινες οι στιγμες :) η μικρη μου εμαθε το ντα κοριτσια κ μενοχλει πολυ.πολλες φορες οταν την μαλωνω που παει εκει που κινδυνευει να χτυπησει απλωνει χερι κ μου κανει ντα.εσεις το αντιμετωπιζετε αυτο?κ πως αντιδρατε?της λεω οτι δεν κανουμε ντα ποτε κ δεν ειναι σωστο αλλα με γραφει βρε κοριτσια(σημειωτεον το μαθε απο παππουδες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Η ανεβασμένη προλακτινη δεν σε αφηνει  να κανεις καλή ωορρηξία..  εγω είχα 32 μετά από δυο μήνες έκανα επανάληψη και ήταν πιο πανω πήρα χάπι για την ρίξω και έμεινα εγκυος  Επισης ανεβαίνει και από το άγχος μπορεις να επισκεφτείς έναν ενδοκρινολόγο λογικά θα σου βάλει επανάληψη και αν είναι πάλι πάνω ίσως σου δώσει χάπι.. είναι κάτι που διορθώνεται πάντως 😊  
    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...