Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα ολη μερααααααααα....σημερα εχει καθαριοτητα....λεω να βγαλω χαλια να τιναξω κλπ....ουφ...

γιουλακι ευγε εσυ παιδι μου βγαζεις ηρωες-επαναστατες οχι αστεια :lol::lol:

κωνσταντινε ωραια τουρτιτσα :):)

φιλια κ στα υπολοιπα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στα κορίτσια!!! Τι μου κάνετε?

Πως τα πάτε με τον βρωμόκαιρο?Εδώ παίρνει τον κόσμο ο αέρας!!! Φοβάσαι να κυκλοφορήσεις!!!

Κωνσταντίνε πολύ τέλειο μου φαίνεται το μενού σου και η τούρτα που διάλεξες είναι πολύ όμορφη, τώρα τις χάζευα κι εγώ μπας και πάρω καμιά ιδέα... Ευτυχώς εμένα την τούρτα θα μου την κάνει ο αδερφός μου στο μαγαζί του και ελπίζω να έχει τέτοιες όμορφες ιδέες...

Σοφούκι μια χαρά τον βρίσκω κι εγώ τον παιδότοπο και τα χρήματα πολύ καλά!!!!

Σήμερα έχει φ α σ ί ν α το μενού μου, και βαριέμαι απίστευτα αλλά δεν πάει άλλο... Το σπίτι μας βρωμάει!!! Αν δεν είχα τα μπάνια θα ήταν όλα διαφορετικά... Μόνο που τα σκέφτομαι ανατριχιάζω!!! Εγώ κορίτσια να πω την αλήθεια μου δεν το χω πολύ με το καθάρισμα, όχι ότι δεν καθαρίζω αλλά το βαριέμαι ρε παιδί μου πάρα πολύ... Πες μου να σου μαγειρεύω όλη μέρα δεν με πειράζει και να σου πλύνω και τα πιάτα μετά, αλλά ξεσκόνισμα και καθάρισμα μπάνιων το βαριέμαι απίστευτα!!!!!

Σας κούρασα εεεεε?

Αυτά λοιπόν και σήμερα!!! Εύχομαι ένα όμορφο ΣΚ σε όλες!!!!

Κωνσταντίνε να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! Πολύχρονο και ευτυχισμένο!!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!επιτελους ο ζουζουνος ειναι καλυτερα!σημερα δεν εχει πολλες μυξουλες κ ο λαιμος του πρεπει να ειναι μια χαρα.μυριζε τοοοσο πολυ το στομα του οσο ηταν αρρωστος..τωρα πια καθολου.

καλα,εχουμε γελασει τοσο πολυ αυτες τις μερες..προχτες το βραδυ τον κρατησε για καποιες ωρες η μανα μου.καποια στιγμη "αεριστηκε" (η μανα μου) κ αρχισε ο μικρος να κανει τον ηχο με το στομα του.απο τοτε οταν τον ρωταμε πως κανει η γιαγια κανει πππππ με δυναμη,πεταγονται σαλια παντου!!την εχουμε ξεφτιλισει παντου την κακομοιρα.αλλα ξεκαρδιζεται κ αυτη!

κων/νος,ωραιο το μενου κ πλουσιο.μια χαρα θα ειναι!κ η τουρτα πολυ ωραια.

γιουλακι,τι να πω για την 28η οκτωβριου??θα βγει ενας παιδαρος ετοιμος για παρελαση!εγω ειμαι σιγουρη για αγορι κ σε εσενα κ στο σοφουκι.

οσο για δουλειες,κ εγω βαριεμαι,αλλα με εχει πιασει μια μανια να ειναι παντα συμμαζεμενο το σπιτι κ καθε μερα κατι κανω.οχι ολα μαζι,λιγα λιγα.εντωμεταξυ ολο κ καποιος ερχεται κ απροειδοποιητα,οποτε τουλαχιστον πρεπει να μην εχω πεταμενα ρουχα εδω κ εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Λοιπον Μαμμυ'ς λοβ, θα περπατησει ξαφνικα εκει που δεν τον περιμενεις, εκει που κανει 2-3 βηματα και στοπ εκει θα παρει φορα και θα τρεχει!

Βρε Μαρακι, κοιτα ντροπες ο παιδαρος!! Χαχαχαχα!

Γεια σου Τεση νοικοκυροκοριτσο!

Μαρικεν μου τι κανετε; Εδω σημερα εχει τελεια μερα! Λοιπον ουτε κι εγω το εχω πολυ με το νοικοκυριο, αλλα τι να κανεις; Εγω κανω τα βασικα και οποτε με πιασει η τρελλα μου γλυφω κι απο ενα δωματιο! Γενικα κολλημα εχω να ειναι καθαρη η κουζινα και το μπανιο, τα αλλα οκ...

Ρανια μου μπραβο, αντε περαστικα! Μα ειδες τι ζουζουνια ειναι! Πως τους κολλανε ετσι καποιοι ηχοι ρε παιδι μου! Κι ο μπεμπης ακουσε τον πατερα μου να βηχει (τον εχει ακουσει πολλες φορες) και του λεει η μαμα μου "αμαν πια, πως κανει ο παππους!" και της απαντησε "γκουχ γκουχ"! Αυτο ηταν, τωρα οποτε των ρωτας πως κανει ο παππους κανει ετσι! Φοβερα ειναι ρε παιδι μου, απιστευτα!

Γιουλακι ελπιζω να βγουν επαναστατες και τα δυο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσοπουλα,τι κανετε?

εγώ το ξεσηκωσα σημερα το σπιτι κ μου εμεινε μονο το μπανιο....

χριστινα τι να κανω?το μωρο μπουσουλαει πια παντου κ πιανεται απο παντου,στο μεταξυ αυτη η σκονη μουσπαει τα νευρα,τα κανω σιγουρα κ μεσοβδομαδα κ παλι μαζευει πολυ.τα επιπλα της μαμας μου ποτε δεν εχουν τοοοοσσηηηηη σκονη. τεσπα ειναι κ τα παλιοχαλια τα χνουδωτα κ κολλανε οι τριχες...αν δεν τα τιναξω κ δεν τα κανω με την σκληρη βουρτσα χεριου δεν τα ρουφαει η σκουπα. εκανα κ το δωματιο της ζουζουνας μου κ μαζεψα τα περιττα - ενδοεπικοινωνιες(ποτε δεν την χρησιμοποιησα) - κ αλλα διαφορα.

λοιπον αρχισα κ εγω να σκεφτομαι για τα γενεθλια διαφορα αν και για μενα ειναι ευκολα τα γλυκα γτ εχουμε ζαχαροπλαστειο κ θα τα κανει ολα η μαμα κ ο αδερφος μου. για τα υπολοιπα σκεφτομαι :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

buenos dias !!!!!!!!!!!!!!!!!

κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΚΟΥΚΙΔΟΠΛΑΚΙ την Εφουλα κουφετούλα :x:x:x

ρανια φανταζομαι το γελιο που θα ριχνετε... εμενα εχει κανα δυο εβδομαδες περιπου που στη διαρκεια της νυχτας ηταν μισοξυπνιος κ τουμπαρε ποτε πανω ποτε κατω στην κουνια του (κολλημενη στο διπλο, με το ενα καγκελο κατεβασμενο) κ βρηκε το χερι μου που το ειχα σχεδον μισό μεσα στην κουνια, τυχαια ακουμπαει με τα χειλακια του πανω στο μπρατσο μου κ κανει "ΠΠΠΠΡΡΡΡ" !!!!!!!!!!! μου ρθαν κατι γελια νυχτιατικα.... κρατηθηκα γιατι μετα σιγα μην αποκοιμιοταν... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

-οσο για καθαριότητες.... εγω πια με τον μικρό μονο τα πανω πανω κανω :roll: συνηθως κανω με αυτα τα χλωριουχα σπρεϋ τη λεκανη της τουαλετας και με λιγη σαπουναδα καθαριζω, σκουπισμα - σφουγγαρισμα, μαζεμα κουζινας και ΠΟΛΥ μου ειναι................. δε βαριεσαι... θα μεγαλωσουν κ θα ξανακανουμε "γενικές" της προκοπής :lol::lol::lol::lol: τουλαχιστον ολο το χειμωνα βρηκα την υγεια μου με το στεγνωτήριο ! ουτε με τις ωρες απλωμα/μαζεμα ουτε σιδερωμα του μικρού !!! :x

εχω κ ενα μικρο μικρο πλυντηριο πιατων που στριμωχνω ποτηρια/μαχαιροπιρουνα συνήθως κ κλεβω κ απο κει χρονο ;);) γενικως ειμαι πολύ υπερ της μικροσυσκευής στο σπιτι με απολυτη εξαίρεση το φουρνο μικροκυμματων που ποτε δεν συμπαθησα κ δεν εχω !!!! :geek:

σημερα εχει λιακαδουλα στην τσιμεντούπολη ! περιμενω τον Φωτη να δω προς τα που να παμε καμια τσαρκα οικογενειακώς .... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!

ΚΟΥΚΙΔΙΤΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif]

Να χαιρεστε τη φουσκομαγουλιτσα σας!!!!!!

Χρονια πολλα κ στη Φραουλινο που εξαφανιστηκε.Πολλα πολλα φιλια αν μας διαβαζεις!!!

οι υπολοιπες τσουπριτσες τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Γιουλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!

Α ! βρε κοριτσια... ξεκιναμε δοκιμαστικά με τον αντρα μου πωληση αρωματων... ενδιαφερεστε ;;

Ειναι γνησιες εσανς, χωρις συντηρητικά (αν δεν σας πειράζει διατηρουνται ΑΨΟΓΑ στο ψυγείο...ναι ναι μη γελατε...), πολύ καλή ποιότητα κ παμφθηνα...

Δεν ξερω ποσο φιλοι ειστε με τα αρώματα, εμεις ειμαστε τρελοί κ παλαβοί... εξ ου κ η γνωριμία μας με τον εισαγωγέα :D τα επωνυμα απο ενα σημειο κ μετα μας ηταν ΑΣΥΜΦΟΡΑ στην τσεπη... :lol:

σας δινω ενδεικτική τιμή κ ΑΝ ενδιαφέρεστε για συγκεκριμενο αρωμα (γυναικεία κ ανδρικά) πειτε μου να σας πω :D

:geek: >> London Burrbery τα 100 ml > 25 euro ...

Rush Gucci 100 ml > 25 euro...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

my.special.aroma@hotmail.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε?? εμεις ετοιμαζομαστε για ταξιδακι στα καλα καθουμενα!!

λοιπον... στην πολημου δεν υπαρχει τροπος για μια εγκυο να κανει αυχενικη διαφανεια. εννοειται ουτε β επιπεδου. ερχεται βεβαια ενας γιατρος απο αθηνα δε μια κλινικη, αλλα μονο μια βδομαδα το μηνα. στο νικολα, μου τηνη ειχε κανει ο γιατρος μου αλλα τωρα διοριστηκε κ δεν εχει πια ιατρειο... :? χτες λοιπον το βραδυ με πηρε ο γιατρος μου να μου πει οτι αυτος απο την αθηνα θαερθει τελοσ μαρτιου κ δεν μας παιρνουν οι ημερομηνιες. οποτε???? τεξιδακι!!! :D:D:D φευγουμε δευτερα απογευμα για θεσ/κη. θα μεινουμε στην κουμπαρα μου κ θα παω στο γιατρο της...

τσιριζει ο μικρος. τα ξαναλεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια.εμαθα για νεες εγκυμοσυνες και χαρηκα πολυ.γιουλακι με το καλο να ακουσετε καρδουλα.σοφουκι με το καλο η αυχενικη.εμεις καναμε τα γενεθλιακια μας σε παιδοτοπο.ηταν τελεια και οικονομικα.φαγητο ειχε μονο για τα μικρα αλλα εφτιαξε η πεθερα μου πολλα για τους μεγαλους.και του χρονου να ειμαστε καλα.

απο βολτες τιποτα.ενα μαλλ και αυτο με το ζορι.χαλια οικονομικα.τουλαχιστον να ανοιξει ο καιρος για τσαρκες οικονομικες.

μας τσακισε το πετρελαιο.κοινοχρηστα 300 ευρω.αλλα τι αν κανω.το ακιω ολο το βραδυ.τα μωρα κοιμουνται ξεσκεπαστα.εσας κρατανε σκεπασμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Δελφινακι τι ωραια περασατε?Μπραβο κ του χρονου τα διδυμοαγορακια μας!!!!

Ασε με τα κοινοχρηστα κ εμεις κατι τρελάααα πληρωσαμε!!!

Σοφουκι απο που εισαι καλε?Θα ερθετε στη πολη μας ε?Αχ θα περασετε ωραια και θα πανε ολα καλα με την αυχενικη.Θελω κ εγω να κουσω καρδουλαααααααα αντε αυτες οι πρωτες εβδομαδες δεν περναν με τιποτα οι ατιμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!!!

παλι συννεφια σημερα στο καλο του...εγω την αρπαξα για τα καλα,εκτος κι αν με κολλησε το μαρακι μου,όλο το βραδυ ετρεχε σαν βρυση η μυτη μου...ελπιζω μονο μην κανω πυρετο...

δελφινακι κι εμας ξεσκεπαζοταν πολύ και πηραμε υπνοσακο και σωθηκαμε ;)

καλημερα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα, τι κανετε? εμεις χθες μια χαρα τα περασαμε στα γενεθλια , ο μικρος εγινε πτωμα... τον πηρε η μαμα μου 9 παρα κ επεσε για υπνο ξερος χωρις να πιει γαλα... κ του το δωσα μετα οταν γυρισα κοιμισμενο... παρεπιπτωντως περπαταει σφαιρατος....

οντως ρε τεσακι ψιλο χαλασε ο καιρος , τι ωραια που ηταν το σαββατοκυριακο.....

τι αλλα ρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα! :D Περαστικά στις άρρωστες μανούλες κ στα άρρωστα μωράκια!Εμείς καλά είμαστε.Πήγαμε το Σάββατο Ανδριανουπολη(Τουρκία)που είναι κοντά.Καλέ τι ωραία ρουχαλάκια έχουν ξέρετε?Στα ζαρα τέτοια δεν έχει.Δεν τους το χα..κι όμως!

dolfin και μεις με υπνοσακο σωθήκαμε.Από τα ικεα πολυ καλός και του ρίχνω κ μια κουβερτούλα απο πάνω χαλαρά(γτ εγω είμαι κρυουλιάρα).

konstantinos τι ωραια που κάνατε το παρτυ σας,αντε να ερθει κ η σειρά μας!!

γιουλάκι ευτυχως εχεις κ την μικρή να ασχολείσαι κ θα περάσουν πιο γρήγορα οι μέρες μέχρι τον υπέρηχο!υπομονή.. %%-%%-:x

φιλάκια πολλά! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα μπραβο κωνσταντινε...πες λεπτομερειες...πως ήταν?το εσβησε το κερακι? :lol::lol: εγω αγχωθηκα κ σκεφτομαι απο τωρα τι θα κανω...παρολο που ιθα ειμαστε λιγοι κ καλοι θελω να τα κανω ολα τελεια κ ας περισεψουν πραγματα μετα...αρχισα να γραφω λιστα με το τι θα κανω κ το πρωι την ειδε ο αντρας μου κ θολωσε :lol::lol::lol: 7 νοματαιοι θα ειμαστε ρε αγαπη μου λεει τι τα θες τοσα??????? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βατραχακι σοβαρα? ειδες οιτουρκοι? μετα τα σηριαλ ανεδειξαν κ την μοδα...σκεφτομουν να παω ζαρα να ψωνισω ανοιξιατικα γτ αν περασει κ λιγο ο καιρος τα παιρνουν όλα κ δεν βρισκεις νουμερα. παντως οτι της εχω παρει απο ζαρα ηταν πολυ ωραιο κ το φορεσε πολλες φορες σε σχεση με άλλα που ειναι της μιας φορας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!κων/νος,ωραια περασατε ε?μπραβο!

εμεις γυρνουσαμε ολο το σκ,μια χαρα ηταν.απο σημερα τα κεφαλια μεσα παλι..

εγω δεν του βαζω υπνοσακο,εχω εναν αλλα μου φαινεται ποοολυ ζεστος.καλα,δεν εχουμε κ τοσο κρυο οπως εσεις στα βορεια.πυτζαμουλες κ μια ζακετουλα οποτε κ να ξεσκεπαστει,ειναι οκ.αν κ δεν μπορω να πω πως πολυξεσκεπαζεται παρολο τον ατσαλο υπνο που κανει.

ρε κοριτσια,εχω θεμα..δεν τρωει καθολου.μονο φρουτα κ γαλα κ στα μεγαλα ζορια κρεμα το απογευμα.φαγητο καθολου..χτες του ωεφτιαξα χυλοπιτες(αν κ δεν θελω αλατι) κ παλι τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας συντρόφισσες!!! τι κανετε ωρε μάνες???

να μαι και πάλι- επανηλθα!

λοιπον, συγχαρητήρια στις φρεσκογκαστρούλες μας!!! με το καλο και σε όσες επιθυμούν ενα παιδακι ακόμη!!!

χρόνια πολλά σε όλα τα μωράκια που εκλεισαν τον 1ο χρόνο της ζωης τους- η μωροχρονια περασε- περναμε σε νέο κεφάλαιο πια -μιας και τα μωρα μας γίνονται παιδάκια κανονικα σιγα σιγα!

δεν σας διάβασα -πρεπει να μελετησω- θα το κανω σιγα σιγα- δωστε μου λιγο χρόνο!!

φιλια σε όλες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Κουκιδα και Φραουλιτσα αν και δεν σας ξερω, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

Τελειωνουν σιγα σιγα τα γενεθλιακια! Παει και ο πρωτος χρονος, ο πιο κρισιμος! Ξεπεταγονται πριν καλα καλα τα καταλαβουμε, αχχχ!

Τεση μου περαστικα ευχομαι!

Καλε Σοφουκι τι ταλαιπωρια! Και αν χρειαστεις δηλαδη κατι επειγον που θα πας; Τεσπα, ας ειναι τουλαχιστον καλα τα αποτελεσματα και ολα τα αλλα δεν πειραζει,ε ευκαιρια να βολταρεις και στη Σαλονικα!!!

Γιουλακι ατελειωτες οι μερες μεχρι να το ακουσεις ε; Καλα εχεις τη μικρη εσυ να σε απασχολει!

Μαρια και Φωτης πολυ ωραια η νεα σας απασχοληση, θα σας εχω σιγουρα υποψιν οταν θελησω να αγορασω αρωμα, το burberry ειναι το αγαπημενο μου ουτως η αλλως!

Φρογγυ βολταρατε καλα ε; Ωραια η Ανδριανουπολη;

Κωνσταντινος τελειο το παρτακι; Μπραβο ρε παιδια!

Ρανια μου αυτο με το φαγητο ειναι οντως θεμα, ο γιατρος τι λεει; Αν τον αφηνες λιγακι νηστικο; Δηλαδη εννοω αν το μεσημερι δεν το φαει να μην τον πιεζες καθολου, αλλα να μην δωσεις κατι αλλο και να το δωσεις το απογευμα παλι που θα πειναει περισσοτερο; Παντως μην ανησυχεις, εμενα στην αρχη για να φαει φαγητο εκλαιγε με μαυρο δακρυ, ειχε συνηθισει φρουτοκρεμες και γαλα, τωρα κανει σαν λιμαρης, μου το βουταει απο τα χερια!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε χριστινα,δεν δινω τπτ αλλο.σπανια θα δωσω κατι αλλο.ειδικα το μεσημερι,ποτε.σημερα να φανταστεις,ηπιε το πρωι 8 γαλα,κατα τις 12 φρουτα κ αυγο(ολα λεει η μανα μου),τον παλεψα κατα τις 15:30 για κουνελι(μπλιαχ,αλλα το ετρωγε παλια),τπτ..κατα τις 16:30 που τρωγαμε κ εμεις του ξαναδωσα,τπτ παλι.κ τωρα ειναι νηστικος απτο πρωι ουσιαστικα.θα του δοκιμασω κατα τις 19:00 παλι μηπως εχει πεινασει.θα του φτιαξω κ γαλα με βρωμη που πηρα.στα μουτρα θα μου το πεταξει εννοειται!

ασχετο,του πηρα νουλακ για κανα απογευμα για ρυζογαλο(δεν το τρωει),ετσι με βρωμη κ τετοια.το αραιωνετε να υποθεσω ε?μισο μισο με νερο?κ τους δινετε κ στο μπουκαλο πρωι βραδυ απο αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ρανια μου, ξαφνικα στο παρουσιασε αυτο; Η εξαρχης δεν ετρωγε; Ο γιατρος τι λεει;

Αυτο το γαλα με βρωμη δεν το ξερω καν! Εγω το νουλακ το δινω πρωι βραδυ στο μπουκαλι μισο μισο με νερο.

Το κουνελι πως το φτιαχνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τπτ,γαλα νουλακ ειναι κ του εριξα βρωμη μεσα.το εφτυσε σε χρονο ρεκορ! :lol::lol: .τελικα εφαγε 5 κουταλιες μεσημεριανο κ μια μπανανα.καλα ηταν..απτο ολοτελα..

το κουνελι το κανω οπως κ τα αλλα κρεατα.βραστο,με λαχανικα κ ζυμαρικουλι η πατατα.μπλιαχ,ουτε να το θυμαμαι δεν θελω.το σιχαινομαι!ασε που χτες το ειδα ολοκληρο που μολις το ειχε σφαξει ο κουνιαδος μου.σαν γατι.μπλιαααχχ.θα ξερασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειναι αληθεια πολυ ασχημα τα κρεατα να τα βλεπεις σφαγμενα, εγω εχω ενα θεμα με το ωμο κρεας, οταν μαγειρευω υποφερω!...

ειδες, η πεινα κατι εκανε!

μα δεν μου ειπες τελικα, απο την αρχη το ειχες το θεμα αυτο η τωρα προεκυψε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...