Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

καλημερουδια !! ΔΙΑΙΤΑ ξανα απο σημερα ! ΔΙΑΙΤΑ !! γιατι το ειχα ξεφτυλίσει απο τα Φωτα κ μετα κ θα παει τζαμπα ο κοπος των προηγουμενων μηνών... κ εχουμε ακομα μπροστα μας για το καλοκαιρι κ για νεα εγκυμοσυνη ...οποτε ΔΙΑΙΤΑ !! χαχαχαα !! :D

λοιπον, Χριστινάκι εχεις δικιο ! μου τραβηξε την προσοχή ο Διδυμος με Διδυμο, ενω εχετε καραμπαμπαμ καρμικη σχεση Ζυγός (ωροσκόπος σου) με Ταύρο (ζωδιο του) !!! εξου κ τα παθιαρικα συναισθήματα!

mammys love και τα δυο σου παιδακια πρεπει να ειναι ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ με τον πατερα τους...Ιχθυς με Παρθενο ειναι ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ κ συχνοτατο φαινομενο... ειτε σε δουλεια ειτε σε ζευγαρια κλπ...

εμενα που ειναι Ιχθυς ο μικρος ειναι ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ολη μερα στον πατερα μου που ειναι Παρθένος...

κ μιλαμε για απολυτη επικοινωνία ε;! δεν αφηνει κανεναν πχ να του σκουπισει το στοματακι απο φαγητο κλπ ενω τον παππου τον αφήνει! γενικά μετα τον Φωτη, στον παππου εχει τρελή αδυναμία...

κ φυσικά εσύ ως Κριος βαζεις μια ταξη κ δινεις το εναυσμα σε οτιδηποτε χρειαζεται ;) εισαι το αρχηγόπουλο !

σημερα εδω Αθήνα ενω εχει ομορφη λιακαδα, εχει ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ! πηγα μεχρι το σουπερμαρκετ χωρις γαντια κ το σκυλομετανιωσα !!! μππρρρρ...

Γιουλακι θελουμε νεοτερα :geek::shock: κ απο σενα σοφουκι !

ΣΠΙΡΤΟΥΛΑΚΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :x:x:x

Φρογκυ μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια! πως παμε?? τα νινακια?? σπιρτουλι κι εγω παλευω με τα ψυχολογικα μου αυτες τις μερες... αντε να δουμεποτε θα περασει κι αυτο...

χτες τσικνιστηκαμε ωραιοτατα! πηγαμε σε ενα ωραιο ταβερνακι με τους κουμπαρους μας, μια χαρα ηταν. χτες η μερα ηταν γεματη γιατρους. το πρωι ειχα εγω υπερηχο αλλα οχι αυχενικη ακομα καλε... ειναι νωρις... :D:D:D το μπουρμπουληθρακι μας ειναι 2,5 εκατοστα και ειχε 195 παλμους. ολοι μου λενε οτι οι παλμοι του ειναι ψηλοι και ειναι κορη. στο νικολα ειχα 170. το εχετε ακουσει εσεις αυτο με τους παλμους??? τα νινακια σας ποσο ειχαν σε αυτη περιπου την εβδομαδα?? θυμαται καμια να κανω γκαλοπ?? αφηστε με πια με το κοριτσακι και τις προβλεψεις σας γιατι εχει αρχισει να μου καλοαρεσει η ιδεα αυτη και θα κολλησω!! :D:D

το απογευμα πηγαμε και τον ΜΕΓΑΛΟ για εμβολιο! τον κοσμο χαλασε με τις φωνες του!! χαμος εγινε!! :(:(:( απο βαρος ειμαστε 10.800 και 82 ποντους. μια χαρα. αυτα προς το παρον...

γιουλακιιιιιιι??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικος μου ΝΟΜΙΖΩ ειχε 160 !!! ok... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΚΟΡΗ σοφουκι !!! χιχι...!!

καλε πειτε μου ποσο γαλα πινουν τα πιτσιποπακια σας !! με ξεχασατε !

Μαρικεν μαζι μειναμε θηλαζουσες ε ;; :D -- κ μεις στις 2 - 3 φορες το 24ωρο ειμαστε κ οπου να ναι θελω να αντικαταστήσω τον μεσημεριανό θηλασμό γι αυτο ψαχνομαι ! (θηλαζει μεσημερι κ βραδυ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι οσο πας και το σιγουρευεις εεε??? :D:D

ο δικος μου πινει 270 και το στραγγιζει ολο, καποιες φορες ψιλοκλαιει κι ολας σαν να θελει κι αλλο...

ο γιατρος ομως ειπε να μην του αυξησω στα 300 και να μεινουμε εκει. ποσο πινει ο κων/νος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...σοφουκακι τα γεγονοταν μιλουν μονα τους πια... :lol::lol::lol::lol:

καλε δεν ξερω ποσο πινει το τζιτζικι μου...ακομα απο γαλα, μαμισιο πινει ... κ ετσι δεν γνωριζω την ποσοτητα... :)

οκ, δηλαδή γυρω στα 250 - 270 ml στο 24ωρο ή τη φορά ;; πρωί - βραδυ ;;

βρε Χριστινακι ολο το ξεχνάω !! εγω ακουω ποτε ποτε απο εδώ >> http://www.sonidobestial.net/

salsa, merengue, mambo, bachata, bolero etc etc οτι τραβαει η ψυχουλα σου !!!!!!!! :mrgreen:

καποτε εδω στην Αθηνα ημουν μονιμος θαμωνας στο fuego !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφα κοριτσια!

Μαμυ'ς ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Σοφουκι, αντε με το καλο! Εγω κορη ηθελα αλλα απο την πρωτη στιγμη ολοι μου ελεγαν οτι θα κανω γιο! Εν τω μεταξυ, στον 7ο μηνα, ενω ηξερα για αγορι, παμε με τον αντρα μου στο γιατρο και λεει "κορη, ετσι;" Καγκελο και οι δυο! Οχι βρε δοκτωρα, αφου αγορι μας λες τοσους μηνες! Μα λεει, δεν βλεπω πουλακι! Που ειναι το πουλακι, οεο; Απο εδω ψαχνει, απο εκει ψαχνει, τελικα το καμαρι μου το ειχε πιασει με το χερακι του και το κραταγε και δεν φαινοταν!!!

Μια χαρα ο μεγαλος σου! Ψηλος ψηλος!

Μαρια + Φωτης, αμ πες ετσι!

Ντεμι μου, αν δεν καταφερω να ξαναμπω μεσα στο ΣΚ, ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!! ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!

Εμενα πινει πρωι και βραδυ απο 220-270 γρ, αναλογα την ορεξη, δηλαδη περιπου μισο λιτρο την ημερα!

Ευχαριστω για το λινκ!

Σπιρτουλι τι επαθες; Συνεβη κατι η απλα λογω των καταστασεων;

Ρανια μου καλησπερα!Τι τα εντυσες τα ζουζουνια;

Μαρικεν, τι ακριβως ειναι οι Φουναρες; Και του χρονου!

Γιουλακι μου, αντε ελα με τα καλα τα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

δεν εκανα εμφανιση το πρωι γτ ειμασταν εκδρομουλα με το νηπιαγωγειο... πηγαμε κ ειδαμε την τενεκεδουπολη στο βασιλικο θεατρο! :D

μαρακι κ ο δικος μου πινει πρωι - βραδυ απο 250μλ περιπου,

μαμυ να ζησετε...

γιουλακι τι εγινε τελικα? (βασικα κακως ρωταμε συνεχεια γτ θα σε αγχωσουμε) παρεπιπτωντως δεν κερδισσαμε στην libero το δωρο για τα γενεθλια :cry::oops::cry:

και μεις πολυ ωραια τα περαμε χθες... κ αυριο εχω να παω το απογευμα σε μασκε παρτυ, κ το βραδυ εχω εξοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι μου λενε πως οι πολλοι σφιγμοι ειναι κοριτσι αλλα εμενα ειχε 145-150 οποτε δεν ειναι κ σιγουρο :?

Κωνσταντινος τα ειδα τα αποτελεσματα κριμα!

Εκανα χοριακη αλλα βγηκε πολυ χαμηλη και ο γιατρος ειναι πολυ επιφυλακτικος.Θα κανω επαναληπτικη τη Δευτερα για να δουμε πως μεγαλωνει,μεχρι τοτε ειμαστε στα ιδια.

Προσπαθει λεει να κρατηθει το εμβρυο με νυχια κ με δοντια. :(:(

Βεβαια κατι ειναι το οτι δεν ειδα το "μηδεν" αυτα τα νεα μου.

Δεν με πειραζει που ρωτατε καλε ισα ισα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!ολο στο μυαλο μου σε ειχα ρε γιουλακι στη δουλεια.αντε λεω να μπω το βραδυ να ακουσω τα ευχαριστα!ο γιατρος ειναι επιφυλακτικος δηλ?παντως δεν ειναι αρνητικη η χοριακη.υπομονη πια μεχρι τη δευτερα..

εμας τωρα κοιμηθηκε ο τζουτζουκος.σημερα απτο πρωι μου εκανε ντανταντα κ εκανε κ το χερακι του ετσι!του τα εμαθε η μανα μου χτες βραδυ!κ τωρα τον ρωτουσα.πως σε κανει η μαμα?ντα-ντα-ντα μου ελεγε!εχει πολυ πλακα το σκατουλι!τωρα τρεχει σφαιρα εντωμεταξυ.πεφτει βεβαια καπου καπου,αλλα εχει βαλει επιταχυνση!

σοφουκι,εγω δεν ξερω γιατι,αλλα αγορομανα σε κανω..

αα,γαλα εμεις πινουμε 240 τη φορα(πρωι-βραδυ),αλλα μετα το χθεσινο ξενυχτι,επειδη ησυχασε οταν ηπιε γαλα στις 3 τη νυχτα,το ξανασκεφτομαι για πιο πολυ.

αυτα!καληνυχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά girls!! ;) Πολύ κρύο λέμε το σιχάθηκα.Πήγαμε γιατρό κ μετά κάναμε μια βολτίτσα!Κάναμε εμβολιάκι(μα κάθε μήνα εμβόλια) από κιλά 10 κ ύψος 75εκ. καλέ μήπως είναι κοντοπίθαρος? :lol: και νόμιζα ότι ψήλωσε περισσότερο,τεσπα..

gioulaki εύχομαι όλα να πάνε καλά κ τη Δευτέρα να πανηγυρίζουμε.Εχεις όοολη τη θετική μου ενέργεια! %%-%%-

σπιρτούλι ελπίζω να φτιάξει σύντομα η ψυχολογία σου,αν δεν είναι θέμα υγείας δεν αξίζει να χαλιόμαστε για τπτ,τα λέω για να τα ακουω κ γω!!

μαράκι εμείς 240ml πίνουμε σε κάθε γεύμα(πρωι-βράδυ) α!ζήλεψα!κριός το αμόρε και ο γιός,ψαράκι εγω!Θα με αφανίσουν τι λές??

σοφουκι μεγαλώνει το φασόλι σου,τι τέλειες στιγμες αυτοί οι υπέρηχοι!!

χριστινάκι από αλεξ/πολη ειμαι κ εδώ μένω απλα΄θεσ/νικη έζησα 6 υπέροχα χρόνια κ μένει η αδερφή μου εκεί οπότε πηγαίνουμε σχετικά συχνά!

Καληνύχτα,σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!

Λοιπον απο γαλα εγω της δινω το βραδυ 240 μλ , αλλα το πρωι επειδη ξυπναει αργα (10-11) για να προλαβω τα γευματα της δινω 150 μλ γαλα, ετσι ωστε να φαει μετα σε κανα 2ωρακι αυγο ή φρουτο.

Ειναι υπναρου τι να την κανω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νομιζω ομως πως κ μισο λιτρο να εδινα θα το επινε η φαγανουλα μου.

Αληθεια τι γαλα δινετε?Εγω ξεκινησα τα Νουλακ κ τα Νεσλακ.Θελω να δωσω φρεσκο, εσεις δινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!!!μαρακι το εχεις το χαρισμα νομιζω.......απλα η κορη μου προστοπαρων ειναι κολλημενη επανω μου οχι οτι δεν κανει χαδια φιλακια και αγαπουλες με τον μπαμπα της αλλα εμενα μεχρι και στην τουαλετα με ακολουθει :lol: γιουλακι ευχομαι τα νεα της δευτερας να ειναι τα καλητερα δυνατα!!!!!!!!!σπιρτουλι αν δεν ειναι προβλημα υγειας ,το κεφαλι ψιλα ....δεν θα πεθανουμε κιολας επειδη αυτοι οι αντε μην πω τα κανανε σκατα....παντα υπαρχει φως στο τουνελ!!!!!!!!!σοφουκι εγω επιμενω μαζι με το μαρακι ,κοριτσι λεω....για να δουμε....η κορη μου παντος τοσους παλμους ειχε περιπου στην αρχη.α!εχουμε και λιγο βηχαλακη και οι 2 παρακαλω!!!ελπιζω εκει να μεινει,οσο για το χτεσινο βραδυ απλα ΥΠΕΡΟΧΟ......εγω γιουλακη δινω το νεστλε 1 και ξεκιναω το εδινα και στο γιο μου,απο γαλα 240 με 250 και μεις,και απο κιλα 10 απο υψος 80

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Γιουλακι μου εγω θα σου πω συγχαρητηρια και θα περιμενω τη Δευτερα για τα χαρμοσυνα νεα!Αν παλι κατι δεν παει καλα, μην πτοεισαι και μη στεναχωριεσαι! Οσο γινεται...

Κι εμενα υπναρας ειναι, μεχρι τις 10-11 κοιμαται, αλλα το βραδυ αν δεν παει 12μιση δεν! Παντως τρωει κανονικοτατα, δεν πτοειται!χεχε!

Ρανια μου κι εμενα η μανα μου πηγε να του μαθει κατι τετοια και επαθα εγκεφαλικο! Παω μια μερα και την βλεπω μες στην τρελη χαρα να του λεει "κανε μωρο μου ντα ντα τη γιαγια"! ΣΟΚ! Εννοειται οτι της το εκοψα αυτοματως και απολυτα, αυτο μας ελειπε να μαθουμε το μωρο να μας βαραει και να νομιζει οτι ειναι και αστειο! Αυτες οι γιαγιαδες ωρες ωρες...

Φρογγυ μου τι κοντοπιθαρος καλε; Μια χαρα ειναι το παιδακι! Εχω ακουσει οτι η Αλεξανδρουπολη ειναι πολυ ομορφη πολη!

Μαμυ'ς και παλι κοπελαρα μου ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ και να εχετε μια ζωη γεματη με τετοια υπεροχα βραδια!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιτσες!!! ευχαριστω για την συμπαρασταση!!! ξερω οτι δεν αξιζει τιποτα να μου χαλαει την διαθεση αλλα.... ειναι το μπουρδ@@@@ που ζουμε και ολα τα υπολοιπα που ειναι αποτελεσμα αυτου, ειναι η κλεισουρα που εχω φαει μεσα στο σπιτι γιατι δεν εχω αυτ/το...ειναι οτι απο τα 20 να μην πω και πιο νορις δουλευα σερι και τωρα μεσα... ειναι πολλα που καποια στιγμη στη βαρανε... ας μην σας ζαλιζω θα μου περασει... αντε Μαρακι κανε και μια προβλεψη για ζευγαρι λεων με κρυο και μικρουλι κρυαρακι :lol::lol: μονο εγω εμεινα, πες κατι και για μενα.

ο μικρος χθες χτυπησε τα ουλα του στο ποδι του τραπεζιου και ετρεξε πολυ αιμα, ελπιζω πως δεν επαθε καμμια ζημια το δοντι του... πολυ ζωηρος βρε παιδι μου, και πισματαρης(εεεεεεεε εχει και τα γονιδια)

Γιουλακι γερα!!!!!

χριστινακι, φρογκυ, μαρακι, μαμμυς, ρανια, σοφουκι φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια. πως πατε?? σπιρτουλι μην τα σκεφτεσαι αυτα... κι εγω καθομαι κ σκαω για κατι τετοια αλλα τελικα τπτ δεν αλλαζει... :?:? η κλεισουρα πραγματικα ειναι μεγαλο θεμα παντως, ειδικα αν εχεις μαθει να εισαι ολο εξω... το ξερω γιατι κι εγω καπως ετσι ημουν... τελος παντων...

εγω εχω παρει ηδη ενα κιλο και δεν θελω καθολου... σημερα πηγα ενα βαρβατο σουπερ μαρκετ κ φορτωθηκα υγιεινα και διαιτητικα πραγματα. (οχι light, απλα πιο ελαφρια). αν αφεθω οπως στο νικολα και τρωω ετσι, παει, χαθηκα, δεν εχω πια περιθωρια για να βαλω 23 κιλα!! :shock::shock: με τιποταααα!! :roll::roll:

κατι αλλο που ξεχασα να σας πω. μου ειπε ο γιατρος να του φοραω παππουτσακι μεσα στο σπιτι οσο περισσοτερο γινεται. εσεις τους φορατε?? νομιζω καποια κοπελα το ειχε ξαναθεσει αυτο το ερωτημα. μου ειπε οτι σε αυτην την ηλικια τα παιδια τεινουν να περπατανε στις μυτες, κατι που ειναι πολυ κακο για την εξελιξη του σωστου βαδισματος. μου ειπε οτι ειναι πολυ βασικο, ειδικα τωρα στα πρωτα βηματα, τα παππουτσια του να ειναι επωνυμα και κυριως ανατομικα και οχι τα φτηνιαρικα και αμφιβολου ποιοτητας. του πηρε κατι ωραια levis η νονα του τα χριστουγεννα, αλλα δε βλεπω καπου να γραφει ανατομικα... :?

κι εμενα αυτα τα ντα ντα καθολου δε μου αρεσουν χριστινα αλλα ευτυχως η μαμα μου δεν κανει τετοια. προς το παρον ουτε και η πεθερα.. βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!τι ωραια μερα σημεραααα!!χορτασαμε βολτα.βγηκαμε κ στο μπαλκονι μας το μεσημερι κ το περπατησαμε οολο περα δωθε.παει σφαιρα τωρα!

να σας πω,εμενα μου αρεσει αυτο το ντα ντα που κανει.δεν χτυπαει,μονο το χερακι του κανει ετσι.εξαλλου ποτε δεν του εχουμε πει θα σε κανω ντα ντα αν κανεις ζημια κ τετοια.δεν ξερει απο μαλωμα :lol::lol: !ουτε θελω να μαθει..μονο υψωνω λιιιγο τη φωνη μου(συνηθως μιλαω απιστευτα σιγα,με το ζορι με ακουω!) κ του λεω,βασιλη,ειναι κακο αυτο που κανεις,φυγε απο εκει σε παρακαλω κ τετοια.βεβαια συνηθως με γραφει στα αρχ..ακια του,αλλα ειναι κ φορες που με το που ακουει το ονομα του φευγει τρεχοντας!

αχ,σοφουκι αυτο με τα κιλα...θελω τοοοσο πολυ συντομα κ αλλο παιδι,αλλα σκεφτομαι εκεινους τους εμετους μεχρι τον 9ο που ειχα(αν ξαναεχω) κ τα 21 κιλα που πηρα παρολα αυτα!γιαυτο παλευω να χασω τπτ.αν κ ζοριζομαι πολυ.5 εχω χασει..εχω ακοοοομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα σπιρτουλι πιστευω πως τα ουλακια του θα θρεψουν γρηγορα,δεν νομιζω πως θα εχεις θεμα.οσο για τα ψυχολογικα..κ μενα με πιανουν ωρες ωρες.θα ηθελα να μη δουλευω,να ειμαι με το παιδακι μου.γυρισα στις 12 μερες κ δεν το χορτασα καθολου.απτην αλλη λεω,για ποσο καιρο ακομα θα εχω δουλεια ετσι οπως παμε?το μονο που δεν θα σκεφτονται θα ειναι να φτιαξουν τα νυχια τους η την αποτριχωση τους.οποτε ας φροντισω να βαλω τπτ στην ακρη,τουλαχιστον για το παιδι...

οσο για παπουτσια κ εγω θελω να τον ρωτησω τη δευτερα που θα παμε..εγω του βαζω τα βαφτιστικα του που ειναι ανατομικα.κ εχω 2 ζευγαρια nike 2 νουμερα μεγαλυτερα,για πιο μετα.κανει αθλητικα?ειναι ανατομικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια, ολες εξαφανισμενες βλεπω την κυριακη.... :roll:

αφηστε η ολη κατασταση με τα οικονομικα εχει παρει πολλους απο κατω κ δυστυχως με ολα αυτα που γινονται δεν βλεπουμε περιπτωση ανακαμψης.... :evil:

βεβαια πρεπει να βρουμε τροπους να ανεβει η διαθεση μας γτ μια ζωη θα ζησουμε μην τους αφησουμε να μας την μιζεριασουν!

ντεμι τι εγιναν τα γενεθλια?

οσο για την κλεισουρα σε ενα μηνα το πολυ (2 για την λολλι που ειναι κοζανη) θα ανοιξει ο καιρος κ θα μπορουμε να σουλατσαρουμε πιο ανετα...

και ενα τραγουδακι για να ανεβουμε γτ μην ξεχναμε σε 9 μερες μπαινουμε στην ανοιξη :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααααα

Ντεμη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για χθεςςςςςςςςςςςςςςς!!!!

Ειμασταν εξαφανισμενες ολες οποτε οι ευχες ερχονται καθυστερημενα!!!

Πως περασατε?Τι φαγατε?Τι κανατε πες μας τα του παρτυ :D

κωνσταντινος ετσι ειναι, καμια φορα που βλεπω κ τον αντρα αγχωμενο του λεω "Δεν θα μας διαλυσουν κ τα σπιτια μας" αφηστε βρε κοριτσια γιατι τωρα τελευταια πολλα διαζυγια ακουω και ειναι κριμα.

Εχουν βαλει τη γκρινια στα σπιτια μας μεσα κ δεν πρεπει ν τους αφησουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γιουλακι δεν ειναι μονο το οτι θα μας διαλυσουν τα σπιτια (καλα αυτο ειναι το πιο σημαντικο) , επικραττει μια μιζερια κ σε ολα τα προσωπα μια θλιψη... θα μου πεις οταν υπαρχει φτωχεια στον κοσμο κ δεν μπορουν να παρουν τα απαραιτητα τι περιμενεις να ειναι κ χαρουμενοι? γενικα αρνουμαι δεν θελω να βλεπω ειδησεις , δεν θελω να παιρνει απο κατω αφου ουτως ή αλλιως δεν προκειτε να κανω κατι γι αυτο...

γενικα θεωρω οτι επρεπε ολοι να γινουμε μια γροθια κ να αγωνιστουμε για ενα καλυτερο αυριο, αλλα δυστυχως πλεον κανεις δεν αγωνιζεται απλα δεχομαστε τις συνεπειες των πραξεων των αλλων....

τεσπα .... καλη μας μερα, ντεμακι να το καμαρωσεις το παλικαρακι σου οπως επιθυμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινος ετσι ειναι οπως τα λες.

και εγω με τις ειδησεις ειμαι μαλλωμενη.Δεν θελω να τα βλεπω και να φρικαρω.

Θελω να βλεπω το παιδι μου κ να χαμογελαω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες με τα ομορφα μωρα!

Ντεμη μου ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!! ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ! Πως πηγε το παρτακι;

Κωνσταντινος δικιο εχεις! Πολλη μιζερια και γκρινια, το βλεπω κι απο μενα, ποτε δεν ημουν απαισιοδοξη, παντα εβλεπα την καλη πλευρα, τωρα με εχει παρει τοοοοσο απο κατω! Και οχι για τα οικονομικα, δε βαριεσαι, ενα πιατο φαι θα βρεθει, αλλα γιατι πισω απο ολη αυτη την κριση, βλεπω μια αλλη κριση, ανθρωπιστικη, βαθια ηθικη και απογοητευομαι, σαν ανθρωπος απογοητευομαι...

Ειδησεις δεν βλεπω φυσικα, αλλωστε οπως τα λες κανεις δεν αγωνιζεται επι της ουσιας, ειναι λες κι εχουμε μουδιασει η εχουμε υποστει λοβοτομη!

Γιουλακι μου κι εγω σημερα αυτο ελεγα στον αντρα μου! Η αληθεια ειναι πως η γκρινια δεν κανει καλο στο ζευγαρι, εγω το εχω βιωσει αυτο πολυ εντονα, δυστυχως οταν τα προβληματα ειναι πολλα και οχι μονο ενος ειδους δυσκολα αποφευγεις και τη γκρινια και τη μελαγχολια...

Πες μας τα νεα σου κοριτσι μου, οποτε μπορεις!

Ρανια μου, εμενα δεν με ακουει καθολου! Τι φωναζω, τι μαλωνω, τι με το καλο τα λεω,τι τον βαζω τιμωρια στο παρκο του, τιποτα, μολις βγει τα ιδια ακριβως κανει, πεισμαααα! Αλλα καμια φορα, οταν κανει κατι πολυ κακο του δινω καμια στα χερακια. Στην αρχη εκλαιγε και σταματαγε, τωρα ουτε αυτο, απλα με κοιταει και συνεχιζει απτοητος. Εγω δεν θελω να μαθει οτι το "ντα ντα" ειναι αστειο, θελω νε ξερει οτι δεν χτυπαμε ποτε τη μαμα, το μπαμπα, παππουδες, αλλα παιδακια κλπ, επισης να μαθει οτι αν τον κανουμε εμεις νταντα ειναι για κατι πολυυυυ κακο η επικινδυνο, οτι δηλαδη εκανε χοντρη μ%$@#ια και δεν πρεπει να το ξανακανει! Αλλα απο ο,τι βλεπω, ουτε αυτο πιανει ουτε τιποτα! Τωρα που περπαταει και αυτος, δεν τον προλαβαινω! Τωρα να δεις διαιτα και γυμναστικη, στυλακι θα γινω!

Φιλιααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ κοριτσια θα σκασω.ακομα "θολο" ειναι το τοπιο.Ανεβηκε η χοριακη μεν παραμενει χαμηλη για την ημερα συλληψης δε.

Την Πεμπτη ξαναα χοριακη.Καθε 3 μερες αγωνια θα εχω...............ΟΥΦ!!

ΘΑ σας κραταω ενημερες!!! Στο μεταξυ σχεδιαζω το μενου του παρτυ, ετσι για να ξεχνιεμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!γιουλακι θετικα τα βλεπω τα πραγματα παντως!μην αγχωνεσαι,εφοσον ανεβηκε εστω κ λιγο,νομιζω πως εισαι σε καλο δρομο. ;)

σημερα ειχε γενεθλια ο αντρας μου κ τωρα συμμαζευω κατι πιατα κ τα σχετικα.

πηγαμε κ γιατρο σημερα.9200 κ 75 ποντους.μικρουλακι μου φαινεται σε σχεση με αυτα που ακουω για τα δικα σας παιδια.κλαιγαμε με το εμβολιο κλασικα κ μετα που ηρεμησε εκλαψε οταν ακουσε το γιατρο να μιλαει κ φευγοντας ενω ηταν ηρεμος,τον φιλαει ο γιατρος κ να σου τα κλαματα παλι..!

του εδωσα κ γιαουρτι σημερα αφου πηραμε το οκ.αγελαδινο πηρα,φτιαχτο.ειμαι κατα των παιδικων γιαουρτιων.εφαγε 3-4 κουταλακια,δεν ηθελε αλλο.ααα,του εδωσα κ λιγο μπιφτεκι που εφτιαξα για αυτον.απο γαλοπουλα,καροτο,κολοκυθα,λιγο κρεμμυδι,αυγο,ψωμι.του αρεσε.

οσο για παπουτσια μου ειπε ο γιατρος σιγουρα ανατομικα,μουγερ,chicco κ δεν θυμαμαι τι αλλες μαρκες μου ειπε.ειπε επισης πως δεν χρειαζεται να του τα φοραμε στο σπιτι.αν διαπιστωσουμε πλατυποδια,τοτε συνιστανται για αρκετες ωρες.αλλα αυτο φαινεται μετα τα 3 ετη.αλλα ειδε το ποδαρακι του,κανει καμαριτσα,πιστευει πως δεν θα εχουμε τετοιο θεμα.

αυτα!παω να ξαπλαρω,ειμαι λιωωωωωωμα!!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...