Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε εδω ειμαι το ειχα ανοιχτο και εφτιαχνα μια τουρτα κ μπιφτεκακια!!!!!

Με εχει τσακισει η μικρη.οσο πρεπει να ξεκουραζομαι τοσο την εχει πιασει αμοκ αυτες τις ημερες!

Ακομα δεν εχω ψαξει στολη.βεβαια ακομα δεν εχω βγει εξω τι να τη ντυσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δες κατι απο τα jumbo... που ειναι πιο οικονομικα...!

δεν εχεις καποιον αυτες τις μερες να σε βοηθαει με την εβελινα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα τι μου κανετε?

σημερα ξεσκιστηκα στις δουλειες γτ ειχα τον αντρα μου να κραταει την μικρη κ ετσι βρηκα ευκαιρια κ εβγαλα χαλια,τιναξα κλπ...το ευχαριστηθηκα :lol::lol: τωρα παω για ντουζακι κ θα κοιμηθω λιγακι. εχουμε γιατρο σημερα κ μετα επισκεπτες για καφε.

καλεε χρονια πολλά στα ζουζουνια που γενεθλιαζουν!!!!!!!!!

λεω να κανω κ μια μανιταροπιτα για μετα κ ελπιζω να μην την καταβροχθισω ολη εγω. :lol::lol:

αντε φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφή παρέα!!!!!

Τι μου κάνετε σήμερα??? Εμείς ξεκινήσαμε το πρωί με μπόλικα αψού και λίγο βήχα και πήρα κατευθείαν την παιδίατρο και μου είπε να της ξεκινήσω σταγόνες Fenistil για 4 μέρες και να την παρακολουθώ αν βήχει στον ύπνο της, αλλά ευτυχώς από την ώρα που της έδωσα τις σταγόνες δεν μου ξαναέβηξε μόνο φταρνίζεται το πουλάκι μου!!!! Ελπίζω να την περάσουμε ελαφριά!!!!!

Σήμερα κορίτσια ήμουν σπίτι το πρωί και είχα χρόνο και έτσι έφτιαξα ένα πολύ ωραίο χοιρινό με κάρυ και αγριόρυζο και ξετρελαθήκαμε κι εγώ κι ο αντρούλης μου!!!!! Αφού χτες βράδυ είχαμε ρίξει το τσάκωσμα του αιώνα μέχρι το μεσημέρι είμασταν μία χαρά....

Αυτά τα ολίγα και σήμερα!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια σεξουαλα, τι κανεις οοοολη μερα κ δεν εχεις εμφανιστει;;;;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol:

θα τον ξεζουμισεις τον ανθρωπο, γιαουρτακι με μελακι κ καρυδια τον εδωσες τουλαχιστον;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!! Δημερα εχει γενεθλια το Δελφινακι μας? Χρονια πολλααααααααααααααα

Να χαιρεσαι τους παιδαρους κ να σε προσεχουν!

Τεση θελω συνταγη για μανιταροπιτααααααααααα, αμεσα κιολας :lol::lol::lol::lol::lol: .

Δεν μπορεις να πετας τετοιες κουβεντες κ να φευγεις!!

Κωνσταντινος δεν θα συντονιστουμε μαζι εδω μεσα μου φαινεται.Οταν μπαινω φευγεις και οταν ερχεσαι λειπω!!

Μαριεκεεν περαστικο να ειναι!!!

Βατραχακι,Λολλι,Μαρακι,σοφουκι,σπιρτουλακι,Χριστινα,Αννα,Ρανια,μαμμυς,Ντεμακι που ειστε??????????????????????????????????????Χαππι εχεις καιρο να μας πεις πως παει η εγκυμοσυνη??

Σημερα εχω κεφια οπως καταλαβαινετε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα γιουλακι ... γτ εφυγες....

χριστινακι τις ειδα τις φωτο τελικα , πολυ ωραιος ο σειχης....

τι κανετε κοριτσοπουλα...?

ρανια που εισαι? ανησυχω... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μου κανετε;; καλημερουδια μας! εστρωσα επιδερμίδα απο... τον χθεσινοβραδινό ΥΠΝΟ :lol:

κοιμηθηκε ο πασακας μου 20.30 - 02.00 ηπιε γαλατακι κ κοιμηθηκε ως τις 06.30 !!! βεβαια μετα αρχισε να χοροπηδάει αλλα συμπληρωνει τωρα υπνακο ;) κ γω σερφαρω στον ιστό :mrgreen:

ααα βλεπω συχνό φαινομενο Ζυγοί με Υδροχόους κ στο ποστακι μας :geek: μα ειναι φανταστικοι! λατρευω το μυαλό τους !!! ισως φταιει κ ο ωροσκόπος μου που ειναι Αιγοκερο-Υδροχοος (πεσαμε στην αλλαγή :? ) αλλα τους παω με χίλια !!!!! κ ο γιοκας μου εχει καποιους πλανήτες στον Υδροχόο, αρα θα εχει μια εσανς πρωτοπορίας κ φιλελευθερισμού σαν χαρακτήρας... :geek::lol:

εχω ερωτηση : καλαμποκι δινουμε ;;; εβρασα για εμας αναμεικτα λαχανικά κ ειχε μεσα κ καλαμποκακι, να δωσω στο μικρό αλεσμενο ή όχι ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε, την δική σου απαντηση ειδα νωριτερα :)

ειναι κ σενα ...ακαταστατος ; :lol: απο τα λιγα ελλατωματα τους, το οποιο πραγματικά ωρες ωρες με κανει εξω φρενών :lol: νομιζω οτι αμα δεν ζησεις με Υδροχοο δεν ξερεις τι πα να πει ακαταστασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν θα το λεγα οτι ειναι ακαταστατος.... (δεν ειναι βεβαια κ τιτιζας) μια μεση λυση νομιζω :roll:

παντως σαν ζωδια λενε οτι ταιριαζουν πολυ κ καταληγουν σε γαμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τυχερούλα σε βρισκω ! :D εμενα ειναι πολυμήχανος σαν τον Οδυσσέα αλλα η τσαπατσουλιά παει συννεφο :lol::lol::lol: --- :geek: νομιζω κ η ρανια (ζυγός) ειναι με Υδροχόο... :geek:

για πες τωρα :roll: να δωσω καλαμποκακι ή εχετε ακουσει τιποτα για αλλεργιες οπως τα μελια κλπ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες τι κανετε???????

συνταγη για γιουλακι

φυλλο σφολιατας

μσνιταρια

κρεμα γαλακτος

τυρια που λιωνουν

σωταρεις καλα τα μανιταρια σε λιγο ελαιολαδο να τραβηξουν ολα τα υγρατους, στρωνεις το ενα φυλλο σφολιατας σε λαδωμενο ταψι , ριχνεις τα μανιταρια - κρεμα γαλακτος, τυρια κ σκεπαζεις με το αλλο φυλλο το οποιο αλειβεις με αυγο απο πανω. ψηνεις στους 180 μεχρι να ψηθει καλα και απο κατω το φυλλο...γινεταιιιι μουρλια,λιωνουν κ τα τυρια ....οτι πρεπει για διαιτα. :lol::lol::lol:

λοιπον πηγαμε γιατρο και μας βρηκε κατι παραπανω απο τελεια,ειναι φαγανη ειμαστε 10 κιλα κ 80 ποντους κ πολυ πολυ επικοινωνιακη. ολη την ωρα μιλουσε,γελουσε κλπ - τωρα ποιος την καταλαβαινε αλλο θεμα :lol::lol::lol: - τρωμε πια απόλα και για την φετουλα μου ειπε για να μην βαρεθει συνεχεια τα ιδια μπορω να της δινω κ με με λαβας τυρακι μαλακο ή τοστακι οχι πολυ πατημενοκ ξεροψημενο μονο με κασερακι. αυγο ετσι κι αλλιως τρωμε και απο τηγανιτα ειπε μονο πατατα κ ψαρακι (εγω δεν δινω ομως). Μου φαινεται οτι δεν ειναι καθολου υγιεινο.αυταααααα

μαρακι για πες καμια προβλεψη μιας που εισαι αστρολογα :lol::lol: εγω αιγοκερως με ωροσκοπο κριο - ο αντρας μου σκορπιουδι με ωροσκοπο σκορπιουδι :shock: - η μικρη κριος με ωροσκοπο λεων :lol::lol: προβλεπω πολεμο στο σπιτι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι τι να σου πω , δεν εχω ακουσει κατι για το καλαμποκι :roll:

τεση ψιλη η κορη , εγω που τον μετρησα μονη μου χθες τον εβγαλα 76 εκατοστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπωωω Τεση ΦΛΟΓΕΡΌ το σπιτι σας... μια νοτα λογικής ειχες κ συ λογω Αιγόκερου κ στην ισοπεδώνει ο ωροσκόπος Κριος χιχι :lol: δε με λες... ακρη βγάζετε μες στο σπιτι ;; μαμα κ κορη σας βλεπω απ τη μια να ειστε κολλητές απ την αλλη μαλλιοτράβηγμα χιχι οχι μωρε...αγαπημενες θα στε... ο μπαμπας σας στη μεση κρυψίνους να κινει υπογείως τα νηματα ή να σβηνει τις φωτιές :lol:

παθος παθος παθοοοοοοοοος στο σπιτι σας... :x:x:x:x:x

για το υψος βρε παιδιά, πρόσφατα που τον μετραγαμε με τον αντρα μου εχω την εντύπωση οτι τους προηγουμενους μηνες η γιατρός μας χάριζε πόντους κ τωρα δεν φαινεται καλα αν εχει παρει ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μια που σε βρηκαμε αναλυτρια για κανε αναλυση κ μας....

μαμα : ζυγος - ωροσκοπο ζυγο

μπαμπας:υδροχοος

κορη : λεων

γιος: ιχθυς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: μαρακι πραγματικα εχεις δικιο...για παραδειγμα αυτο που λενε για τον αιγοκερω περι τσιγγουνιας κ προσεκτικων κινησεων - αγορων κλπ δεν τοχω με τιποτα...ειμαι ξοδιάρω :lol::lol: (ξοδευω)

με το μαρακι οντως προβλεπω μαλλιοτραβηγμα διοτι κ τωρα που την μαλωνω αυτη με μαλωνει πιο δυνατα :lol::lol:

ο συζυξ οντως τοχει το κρυψινους του σκορπιου αλλά κ το παθόοοοοοοοοςςς :):)

παρεπιμπτοντως κ οι γονεις μου ειναι αιγοκερως κ σκορπιουδι κ βλεπω πολλά κοινα :lol::lol: μου το λεει κ ο αντρας μου πολλες φορες.

ρε μαρακι με τι την δωροδοκουσες την γιατρο και σας χαριζε ποντακια ???????:lol::lol: της πηγαινες κανα γλυκακι , καμμια πιτουλα?μην αγχωνεσαι παντως, δεν ειναι απαραιτητο να ψηλωνουν κθε μηνα,ασε που περνανε φασεις που σταματαει λιγο η αναπτυξις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Μαράκι,δώσε καλαμπόκι αλλά όχι πολύ γιατί χωνεύεται δύσκολα!!

Κι εγώ Ζυγός είμαι!Ο άντρας μου Κριός με ωροσκόπο Καρκίνο και ο γιος Υδροχόος με ωροσκόπο Αιγόκερο!Καλά η μάνα με τον γιο έχουν έρωτα!! :x Εγώ δεν ξέρω τι ωροσκόπο έχω γιατί γεννήθηκα εξωτερικό!

tesh,μου τρέχουν τα σάλια με την μανιταρόπιτα!!!Μιαμ μιαμ!!Η μικρή σου είναι πολύ καλή σε ανάπτυξη!!Πέρασε ακόμα κι εμάς που χρονίσαμε!Πόσο γεννήθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησε ο πασακας κ εφευγα ! πηδηξε πρωτη φορα εξω απο την κουνια !! ευτυχως που ενωσα προσφατα το διπλο κ ετσι επεσε στο κρεβατι... πρεπει να μαθει να πεφτει με τα χερια κ οχι με το κεφαλι κ σπασουμε κανα λαιμουδακι Παναγίτσα μου !!!

καλα Κωνσταντίνος μαμα με κορη περιττό να πω οτι θα ειστε πρώτες στο shopping κ νουμερο ενα κοκκετες... αλλα μπαμπας με κορη κολλανε συμπληρωματικά κ μαμα με γιος καρμικη σχεση ...

φευγω γιατι φωναζει... μαθαμε να απαιτούμε την βολτα μας.... :roll: μαλλον θα τα πουμε το βραδυ !!

καλα μας χαριζε ποντους στο υψος, μας εκοβε παντα στα κιλά ομως και καλα οτι ειναι η πανα ή τα ρουχα κλπ κλπ... η βλαμμενη... τε σπα... φευγω καλε φευγω !!!!

θα τα ξαναπουμε το βραδακι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα γεννηθηκε 3750 κ 48 ποντους. ε σε λιγακι κι εμεις θα χρονισουμε ;) εβγαλε ηλιοοοοοο :lol::lol: επιτελους !!!!!!!περνω το μωρο μου κ παω βολτιτσα στην γειτονια...μας εχει φαει η κλεισουρα με τοσα χιονια.φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι οταν επιστρεψεις απ την βολτουλα εξηγησε μου το : μπαμπας με κορη κολλανε συμπληρωματικά

(καθοτι ημουν χρονια ξανθια κ ποτισε μαλλον.. :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! τι κανετε?? εγω ξυπνησα απο πολυ νωρις σημερα και πηγα να κανω τις πρωτες μου εξετασεις αιματος. αυριο θα παρω αποτελεσματα και αυριο εχω και υπερηχο!! εχω αρχισει κ παλι να μετραω τις μερες μεχρι να παμε στο γιατρο... οπως και στον μικρο μου... αααχχχ.... αντε γιουλακι σε περιμενω παρεαααα!!! :D:D:D

μαρακι πολυ σιγουρη σε κοβω για την κορη!!!! ολοι βεβαια ετσι μου λενε αλλα ο γιατρος μου ηταν ξεκαθαρος. ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ τα συμπτωματα με το φυλο του μωρου. μπορεις μου ειπε να εχεις 3-4 εντελεως διαφορετικες εγκυμοσυνες και να κανεις μονο γιους. Αυτο ακριβως δλδ που ειχε η πεθερα μου. ολο για κορη πηγαινε, κορη της λεγανε και τελικα κορη ΔΕΝ ΕΙΔΕ!!!

γερα να ναι μωρε κ ας ειναι οτι θελουν!!

αυριο θα εχω νεα και για τα 2 μας μπεμπακια... θα τα πουμε συντομα! πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...