Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Danai se euxarsitw gia tin pliroforia gia tis e3etaseis..

Pigame ston antiproswpo tis Recaro stin Kipro k eidame ka8ismataki gia na dw poio 8a mou aresei k na pw tou aderfou tou george na mou to 4a3ei apo e3wteriko an to vrei pio ftino..Mou elege pws den mpainei anapoda k pws einai apo ta pio asfali einai to No.1 stis pwliseis ktl k to mwro den mporei na figei apo panw, tous eipa pws den eipa pws 8a figei alla fovame to sverko tis se sigkrousi egw elega ta dika mou k ekeinoi ta dika tous..Eipa tis 3aderfis mou pou einai kali sta agglika na mou gra4ei ena e-mail k na to steilw stin Germania stin Recaro na mou dwsoun mia sigouri apantisi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου μηπως να της βαλεις την μπανρα γυρω γυρω; ειναι λιγο επικινδυνο ετσι οπως κοιματε η μικρη μη χτυπησει. εγω αγχωνομαι οταν βαζει τα ποδαρακια του αναμεσα στα καγκελα.

Ο δικος μου κοιματε μπρουμητα, εγω τον βαζω ανασκελα και τον βρισκω μπρουμητα με το κωλαρακι ψιλα και επανω ψιλα, με εσωσε η παντα!!

Αφρο μου γτ την βαζεις στο μαρσιπο; σε αυτη την ηλικια δεν θα επρεπε να την εχεις κατω με τα παιχνιδια της; Ενα καθιμερινο προγραμμα θα σε εσωζε.

Καλο κουραγιο απο Δευτερα!!!

Ειρηνη πολυ ωραια πραγματα εχεις κανει!!!! Καλα μεχρι την Τουρκια εφτασε η χαρη σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τα πωπουδάκια με τρελαίνουν!!!Τι όμορφα που ειναι???? Annoula κ εμείς την εχουμε εκπαιδευσει να κατεβαίνει με τον πωπο....πάλι καλα΄!!!Το επιασε με την μία!Το θέμα είναι να μην φύγει απο το δωμάτιο κ δεν την πάρω χαμπάρι,πάντα την εχω εννοια,αλλα ανθρωποι ειμαστε κ κουρασμένοι... ;)

Σούλα βάση τι τρώτε είναι το θέμα,ρωτα τον αντρα σου να σου πεί τα αγαπημένα του φαγητά κ συνδυασέ τα.Εμεις βαζουμε 1-2 φορες κρεας ,υδατανθρακα,οσπρια κ λαχανικα την εβδομάδα....κάπως ετσι...όταν ολοκληρώσω τα 6 μενου εβδομαδιαία κ τα περάσω σε word οποια ενδιαφερεται για ιδεα να μου πει να στειλω email.....

Aν κ δεν εχετε αναγκη εδω,το εχουμε κανει Μaster sef ala foroum :lol:

O Γιατρος μόλις εφυγε,δεν πηραμε πολυ βάρος,μονο 100 γρ δλδ ειμαστε 7.670 γρ.... :(

Με ειχε ενημερωσει τον προηγουμενο μηνα ότι μπορει να συμβει γι αυτο δεν ανυσηχώ...

Συνηθως λεει συμβαίνει στα μωρα που δεν θηλαζουν αρκετά κ εχουν ελλειψη σιδήρου...

Οποτε μου συνεστησε απο αυριο για ένα μηνα σίδηρο...αν θελω

Το σκεφτηκα όμως κ λεω να το αφησω αλλο λιγο ακομα......

τα φαγητα της τα τρωει δεν εχουμε θέμα.....Αφρο εσυ τι λες?Που γνωριζεις απο φαρμακα?

Αναστασια το κεικ καλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα,καλώς την!πώς πάει η εγκυμοσύνη;;διαφέρει από την πρώτη;πώς αισθανεσαι;

Η μυρτώ σήμερα θήλασε μετ'εμποδίων κ διαλειμμάτων!!!εκεί που θήλαζε,γύρναγε στο πλάι,σηκωνόταν καθιστή και μετά έσκυβε για να θηλάσει.μετά ξαναξάπλωνε!!!μισή ώρα,δεν ξέρω τι εφαγε...

παω να κάνω μπανάκι κ να φάω.ειχα φτιάξει χθες σουφλέ με κολοκυθάκια στο φούρνο κ έχω κ λίγο ρύζι με μανιτάρια απο το μεσημέρι.τα κεφτεδάκια τ'αφηνω στον κώστα..μεγάλη καρδιά!!!

καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη μου άν κ νωρίς πιστεύω οτι είναι διαφορετική! Στον μικρό μου απο την 6η εβδομάδα είχα εμετούς ασταμάτητους κ φούλ ζαλάδες! Τώρα προς το παρόν εκτός απο μία φορά δν έχω εμετούς κ ζαλάδες.Α!Κ η κοιλιά μου είναι σαν 3 μηνών.. Αυτά! Εσύ το σκέφτεσαι καθόλου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou lene pws i 2i egkimosini fainetai pio nwris i koilitsa megalwnei perissotero giati oi mues tis mitras einai xalaroi apo tin 1i egkimosini..As mas diafwtisei mia manoula pou perase idi 2 egkimosines :) ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

ελενακι, και παλι συγχαρητηρια και με το καλο το νινακι σου να ερθει!!! μπερδευτηκα λιγο με τα δυο ποστ που ανοιξες και εγραψα σε ενα μονη μου :oops: νιωθεις διαφορετικα εεε;;;μαλλον καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη οπως διαφορετικα θα ειναι και τα παιδακια μας...να δεις που θα'ναι κοριτσακι, εχω μια διαισθηση!!!!

γεωργιαννα,ψαχνουμε κατι πιο κοντα, αλλα αν δεν βρουμε, στειλε μου αν μπορεις το ονομα της ταβερνας για να εχουμε μια καβατζα!!!φωτογραφο μαλλον βρηκαμε...

κοριτσια, να σας ρωτησω..θηλαζω τη μικρη μου πρωι βραδυ και το βραδυ μετα το θηλασμο της προσφερω και ενα μπουκαλι γαλα με 120 μλ,απο τα οποια μπορει να πιει 30 μλ, η 100 η και καθολου...τις τελευταιες μερες, ομως, με το που βλεπει το μπουκαλι γυρναει το κεφαλι απο την αλλη και το σπρωχνει μακρια ...γιατι το κανει;;;πριν κανα μηνα αλλαξαμε γαλα,αλλα τωρα το θυμηθηκε οτι δεν της αρεσει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Εμεις την πατησαμε...βάλαμε 450 ευρω τελη Νοεμβρη πετρελαιο κ εχτες το βραδυ ...τελειωσε :(

Εχουμε ντυθει σαν κρεμμυδακια κ πρεπει να βρουμε αλλα 500 ευρώ.Δυσκολα τα πραγματα.

Ας σκεφτουμε το καλοκαιρακι λοιπον,Αφροδίτη κ εγώ παγωτατζή σκέφτομαι να βάλω 1,50 είναι ο πιο οικονομικος μεχρι τώρα....αλλά εχω την απορία,δλδ μετρανε ποσα παγωτά δινουν κ τα χρεωνουν?

Πρεπει να το ρωτησω αυτό.....

Εμεις για φωτογράφο ψάχνουμε,πηραμε προσφορες απο την εκθεση γυρω στα 400 ευρώ.

Το βίντεο θα μας το κάνει δώρο το αγόρι της κουμπάρας-κουνιάδας μου που ειναι η δουλειά του.

Φορεματάκια κτλ θα δω στην Νικαια καποια πακετα,απο την εκθεση.

Ξυλινο μπαουλακι θελω ομως για να βαζω μεσα κ τα παιχνιδια της.

Αυτα προς το παρόν.Το μενου έχει μουσακά σήμερα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera saaaaaaaaa!!! epitelosu simera met apao 4 mines tha exo tis photos tis vaftisis tou mpempi mas!!! :):):):):):):):)

elenakos mou ise egkios vre po po tora to idaa.... exi to kero na mpo ....mpravooooo YPeroxa nea !!! Sigxaritiria!!!!!!!! ti kala !!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::o):o):ymparty::ymparty::ymparty::x:x

pedia sas vazo liges fotos apo tu mkirou mas na dite pos megalose ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!

Ti kanete? Egw molis evgala tin krem proule apo ton fourno na kriwse..Simera einai ta gene8lia tou giou tis aderfis tou george kleinei 2 xronwn k apo4e 8a pame gia souvlakia k eipa na parw k egw ena spitiko glikisma, pirame k dwro tou mikrou set adidas formes (panw-katw) me to mickey k ena fouteraki puma ta vrikame se kales times..

Simera foresa tis mirkis gia 1i fora saliaristra me manikakia k mou 8imise stoli pou foras gia xeirourgeio xexe :lol:

I adidas pou tou pirame :D

post-5713-13873938785135_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Σήμερα έχουμε ΠΑΓΩΣΕΙ!!!!!!!!!! δεν ξέρω γιατί αλλά κρυώνω πάρα πάρα πολύ!

Τι ωραίες φωτογραφίες! Μα πώς γίνεται και όλα τα μωράκια μας είναι τόσο όμορφα??? Και νιώθω ότι τα γνωρίζω όλα!! :lol::lol::lol::lol:

George είναι κουκλάκι το μωρό σου!!!!Να τον χαίρεστε!

Εμείς κατά τα άλλα ψάχνουμε για σπίτι και πράγματι κάπως έχουν πέσει τα ενοίκια....αλλά ακόμα δεν έχουμε βρει κάτι καλό...έχουμε και κάποιους περιορισμούς, πχ νεοδμήτο, κοντά στην μπλε γραμμη του μετρο. με 3 υπνοδωματια (το ενα για γραφειο) και στην περιοχή χολαργού-παπάγου. Όλα αυτά μας περιορίζουν κάπως και φτάνουμε στα 900 ευρώ τον μήνα...ποσο που θεωρώ υπερβολικό για ενοίκιο....

αχχχ που θα πάει....δεν θα σχεδιασω/χτίσω το σπιτάκι μου??????? κάπου, κάπως καποτε? :lol::lol::lol::lol:

όλο το σκ θα δουλευώ μέσα στο κρυο αλλά είμαι πολύ πολύ χαρούμενη καθώς έκλεισαν ΟΛΕΣ εκείνες οι δουλειές που πάλευα την προηγούμενη εβδομάδα...με 50% έκπτωση βέβαια αλλά και πάλι χάρηκα που τις 'πηρα' από λαμόγιο μηχανικό, με την αξία μου/μας (είμαστε ομ'αδα με φίλη/ες μου) και με τίμιο τρόπο!!!

μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!!! Έχω διαρκώς άγχος με τα χρήματα....δεν ξέρω γιατί...ίσως επειδη δεν έχουμε σταθερο (έστω και μικρό) μισθό και πάμε και οι 2 ως ελευθ. επαγγελματίες μήνα με τον μήνα...

πάλι πολυλογώ!!

σας φιλώ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou katalavenw to agxos sou me ta xrimata k emeis me ena mis8o eimaste k ka8e mina eimaste me tin 4ixi sto stoma an ta kataferoume na plirwsoume toulaxisto tis ipoxrewseis mas..

Simera 9 minwn i mikroula mou, axxxxx pote perase o kairos? pote tin pira agkalia 1i fora k pote egine 9 minwn? den tin xortainw me tipota!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα Ελενάκι & Σούλα, σε εμένα τα συμπτωματα είναι τελειώς διαφορετικά και κατα 70% μικρότερης 'έντασης'

θεωρώ ότι στην 1η εγκυμοσύνη ο οργανισμός είναι τελείως ξένος με όλα αυτά για αυτό και τα 'βιώνει' πολύ έντονα!

τώρα είμαι σαν να έχω 'εμβολιαστεί' με τα συμπτώματα :lol::lol::lol:

για αυτο κορίτσια όσες διστάζετε λόγω συμπτωμάτων ......................βάλτε μπρος..

Δανάη δεν ξέρω γιατί αλλά εσένα έχουμε βάλει στο μάτι σαν επόμενη !!! :lol::lol::lol::lol:

να προσέχετε εγκυούλες, μανούλες και μωράκια!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ μου να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!! Έγινε ολόκληρο παιδάκι πια! Και από τον 10ο μήνα και μετά θα δεις θα μεγαλώνει πιο γρήγορα!!!!!!!!!!1 Όπως πχ είναι το 'φράγμα' των 6 μηνών.... Πλησιάζουν τα γεννεθλιάκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristoume Elenaki mou!!!!

Axxx vlepw agoristika rouxalakia k trellainome, lete me to kalo pou 8a kanw to 2o na einai agoraki? Lene pws otan to koritsaki sou moiazei gia agori (agorodeixnei leme stin Kipro) to 2o 8a einai agori k mena tin Victoria tin pernoun gia agori :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς....ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ...ΑΛΛΑ ΣΥΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΓΑΛΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΦΥΞΟΥΜΕ!!!!!!

ΓΙΑ ΤΗ ΑΝΤΡΙΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ,ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.....ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ...ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗς ΜΑΝΟΥΛΑΣ,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΒΑΡΑΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΑΝΑ!!!!!!

ΕΜΕΙς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗς ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ....ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΜΕ ΜΙΚΡΟΑΛΛΑΓΕς ΜΟΝΟ,ΕΥΤΥΧΩς,ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙς 10,30ΜΜ ΜΕΧΡΙ ΤΙς 9 ΤΟ ΠΡΩΙ,ΠΕΡΙΠΟΥ ,ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 9,30 ΜΕ 11,30 ΥΠΝΟΣ,ΤΡΩΜΕ ΦΡΟΥΤΑ, ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΣΤΙΣ 1.30-3,30 ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ .ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ Η ΛΙΓΟ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ,ΤΡΩΜΕ ΣΤΙς 6 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 8-9 ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ,ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΥΠΝΟς 10,30 ΜΕ 11,00 ,ΕΚΤΙΜΩ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ.....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΟΣ ΥΠΝΟΣ;

ΣΑς ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ 3,30....ΩΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ....ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!

Α !ΑΝΤΡΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΔΩ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΣΤΑ ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΓΟΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ,ΑΓΟΡΙ.....ΤΩΡΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΗς ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ......ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ,ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ, ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi glikeria mou ennow stin kipro leme tin frasi "agorodeixnei" k den i3era an sas to egrafa etsi an 8a katalavenate gi'auto ekana epe3igisi..

Oute emena apo tin mia den mou aresei pou mou lene pws moiazei san agoraki to papaki mou (etsi tin fwnazei o mpampas tis apo to kairo pou itan stin koilitsa mou) gi'auto tis evala skoularikakia k tis foraw roz, fuxia ktl :lol: alla apo tin alli mou aresei giati 8elw na kanw k agoraki an isxuei auto pou lene :oops: (min me pare3igisete) giati panta i8ela na kanw zevgaraki alla me to kalo oti 8elei as er8ei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα,ναι το σκεφτόμαστε,εγώ τελευταία πιο έντονα...προχθες που σας έγραψα ότι πονούσε το στήθος μου,ειχα και πολλα υγρά κ σκέφτηκα λες;;;αν και προσεχουμε,μάλλον ήταν ωορρηξία..Θέλουμε λίγο πιο μετά,να έχουν διαφορα 2-2,5 χρόνια ώστε να είναι λίγο πιο αυτόνομη η Μυρτώ.για να δούμε αν θα κρατηθούμε μέχρι τότε..χιχιχιχ

Αφροδίτη,γιατί της δίνεις συμπλήρωμα;νιώθεις ότι το χρειάζεται;

πολύ ωραια η ιδέα με τον παγωτατζή!το ειχα δει σε βάφτιση κ μου άρεσε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για αυτο κορίτσια όσες διστάζετε λόγω συμπτωμάτων ......................βάλτε μπρος..

Δανάη δεν ξέρω γιατί αλλά εσένα έχουμε βάλει στο μάτι σαν επόμενη !!! :lol::lol::lol::lol:

Γιατί;;;;λες;;;;;;;;ώρες ώρες λέω "βουρρρρρρρρ στον πατσά",άλλες ώρες μου φαίνεται ήδη η υπομονή μου να εξαντλείται με τη μικρή όταν γυρίζω κουρασμένη από τη δουλειά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!απίστευτο ε;πόσο γρήγορα μεγαλώνουν!!εγώ ήδη σκέφτομαι τι θα φτιάξω στο party της για τα πρώτα της γενέθλια,πώς θα διακοσμήσω το σπιτι,ποιους θα καλέσω κ συγκινούμαι!!!μάλλον θα περπατάει ως τότε!!θα τρελαθώ..

Γιωργο,ο μικρός σας είναι σκέτος κούκλος!!αμάν δεν ξέρω ποιον να διαλέξουμε...μας αρέσει κ ο Αρούλης... :lol::lol:

Από το πρωί ήμουν στην πριζα με τη δουλειά,έψαξα σε 4 carrefour για τις πάνες κ είχαν τελειώσει κ στο τελευταίο που βρήκα πήρα τα 7 τελευταία πακέτα κ έφυγααα!ούτε κατοχή να είχαμε.παω να χαλαρώσω....καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Σαμανθα μου εγω στην 2η εγκυμοσυνη περασα χειροτερα απο την 1η. Και εμετοι ειχα και πονους φοβερους! Η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη. Πολυ χαρηκα που ελυσες το προβλημα σου. Οσο για τα 900 ειναι υπερβολικα πολλα, οταν εγω εχω βρει με 580ε με 3 δωματια αντε το πολυ 650ε για νεοδμητο στην Ν. Φιλαδελφεια βεβαια.

Δαναη και εγω δεν ξερω γτ αλλα σε εχω για την επομενη εκτος απροοπτων..................

Γωγω πολυ χαλια με το πετρελαιο και πολυυυυυ ακριβο!!!!

Εγω ειμαι καλυτερα απο κουραση σημερα! βεβαια πηγα Μαρουσι στον οδοντιατρο εφαγα πολλλλλλυ κινηση και συνηλθα!!!

Δαναη ειχα δει για τις πανες και πηρα για να δοκιμασω τα Up & Go 2 μικρα πακετα γτ εχω πολλα απο τα αλλα απο τον προηγουμενο μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ χουχουλιάζετε όλες σπιτάκι???Γι αυτο χαθηκατε?Καλά κάνετε!

Τελικά βάλαμε πετρελαιο 500 λιτρα,500 ευρω :shock: πανάκριβα,χρεωθήκαμε αλλά τι να κάνουμε?

Τo aircondition να καίει όλη μέρα πάλι δεν συμφέρει,άσε που εχω ζεστό νερό λογω μπόιλερ κ πλένω το πωπουδάκι της κορούλας μου,όποτε θελω... η μαλλον οποτε θέλει.... :D

Εμενα ο αντρας μου το έχει σίγουρο πως το 2012 με 2013 θα κάνουμε το 2ο...το είπα μια μέρα για αστείο κ το πήρε ΠΟΛΥ σοβαρά!

Δεν θέλω ,δεν μπορω μάλλον,νοιώθω κουρασμένη δεν νομίζω να τα καταφερω,εγώ ανυπομονώ να μεγαλώσει για να χαλαρωσω λιγο απο το να σερνομαι στα πατώματα κ να την μαζεύω απο τα συνθετα κτλ.....

Πολυ όμορφα τα μωρά...αλλά δυσκολη υπόθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...