Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Χαιρετώ!!!!Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!Πόόόόόσα γράψατε καλέ???!!!!Θα με ξεκάνετε!!!!

Θα με συγχωρέσετε αλλά αδύνατον να διαβάσω 20 σελίδες και να σχολιασω.... :? Θα διαβάσω τις 5 τελευταίες!!Κι έγινε κάτι σημαντικό,ενημερώστε με σας παρακαλώ!!!

Δάφνη,όντως το σπίτι έγινε παιδότοπος!!!Το φουσκωτό το υπολογίζαμε πιο μικρό για να πω την αλήθεια,αλλά δεν πειράζει,χαλάλι!!!Το καλοκαίρι θα το βγάλουμε στον κήπο!!Καλέ τι έπαθες με την βροχή,φρίκαρα μόνο που τα άκουσα!! :shock:

GeoV,το φουσκωτό το πήραμε από Τζάμπο 50 ευρώ!Δεν παίζει μόνο ο μικρός,όλοι οικογενειακώς την βρίσκουμε εκεί μέσα!! :lol:

Έχουμε κι άλλη εγκυούλα??Μπράβο!!Πολύ ευχάριστα νέα!!!

βασιλικη,δεν σε παρεξηγώ!Μέχρι τον 10ο μήνα κι εγώ δεν ήθελα σπίτι παιδότοπο αλλά να μάθω στο παιδί να μην πειράζει πράγματα που δεν τον αφορούν....Από το 10ο μήνα και μετά όμως κατάλαβα ότι δεεεεεεεεεν γίνεται και στο τέλος δεν θα είχαμε καλά ξεμπερδέματα κι έτσι ο,τι θεώρησα επικίνδυνο,το πήγαμε στο υπόγειο!!Παιχνίδια δεν έχουμε πολλά,το φουσκωτό όμως πιάνει όλο το σαλόνι!

andria,χαίρομαι που ήταν όλα οκ στον υπέρηχο!Τι να την πειράζει άραγε???Μήπως άλλαξες γάλα και την πειράζει?

Κάπου διάβασα για σούπερ μάρκετ και κρέατα...χμμ..εμάς φέυγουν γύρω στα 200 ευρώ το μήνα μαζί με πάνες,γάλατα δεν παίρνουμε γιατί θηλάζουμε,εγώ κρέας δεν τρώω οπότε μόνο για τον Άκη και μια φορά την εβδομάδα φτιάχνω στον Γιώργο!

touristria,ευχαριστώ αλλά όχι και master chef!Έχω κάνει ένα 3μηνο αρτοποιϊα-ζαχαροπλαστική και το γουστάρω το αντικείμενο αλλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ.... :? Θα είχα και πτυχίο τώρα αν δεν με έπαιρνε ο άντρας μου από την Θεσσαλονίκη!! :roll:

afro24,περαστικά με την αιμορροΐδα...

zaira,γεια σου!!Σου κάνω add!!Παρεπιπτώντος υπάρχει κι άλλη με το ίδιο όνομα στο Αιγάλεω.. :roll:

Δανάη,για τι είδους εκπομπή μιλάτε???Σόρρυ αλλά τα έχασα.... :oops: Θέλω να δώώώώ!!!Σώώώπαααα ολόκληρα 1,5 ευρώ???!!!!Για φέρε και από εδώ τίποτα!! :lol: Τι κορίτσι είναι αυτό που έχεις!!Παναγία μου!!Για φάγωμα!!!!!!!!!!

georgi79,κουράγιο αύριο με την παραλαβή και το κουβάλημα!!

Steisy,τι να σου πω κοριτσάκι...με το κ......σύστημα που επικρατεί στην Ελλάδα,δεν βγάζεις άκρη!!!Κι εμείς χάσαμε τον παππού του άντρα μου πριν 3 εβδομάδες και τρέχει η θεία για να πάρει η γιαγιά την σύνταξη και θέλουν 1000000 χαρτιά και θα αρχίσει να την παίρνει σε 2-3 μήνες και πρέπει να πληρωθεί και η γυναίκα που την προσέχει τώρα...΄Αστα βράστα!

happy!!!,υπομονή,θα έρθει η Άνοιξη και το Καλοκαίρι και θα τελειώσουν τα κρύα και οι βροχές!!

Κορίτσια κι εμείς αρκετή γκρίνια τελευταίες 2 μέρες....δοντάκια.....ουφφφφ άντε πότε θα τελειώσει κι αυτό το βάσανο??!!!!Να με συγχωρέσετε όσες δεν σχολίασα αλλά πραγματικά μου είναι αδύνατον να διαβάσω 20 σελίδες....Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anastasia mou, mou efere i 8eia mou (einai iatrikos episkeptis) ena tis almiron pali gia ipias morfias allergia k 8a tis dwsw 1i fora twra k an den doume veltiwsi na mou ferei to gala pou einai gia pio vareia morfis allergia..Simera mou evgale mono mia fora goulitsa xwris na alla3w kati stin diatrofi tis, enw to teleutaio mina evgaze sinexws 20-30 fores tin imera, 8a mas trellanei auto to paidi..

Anna mou apo 4,5 minwn peripou pou 3ekinisame 3eno gala auto tis edina k den eixame kanena provlima, twra lete na parousiase allergia? den 3erw..Paw na tis alla3w pani, na tis dwsw to gala tis k na tin valw sto krevvataki tis...Ta leme meta..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria μου,η αλλεργία μπορεί να παρουσιαστεί πιο μετά από όσο ξέρω...ίσως είχε μια μικρή κρυφή παλινδρόμηση και αργότερα να χειροτέρεψε...τι να πω...εύχομαι να βρείτε ένα γαλατάκι που δεν θα σας πειράζει και να ησυχάσετε!!!Και ο Άκης είχε μεγάλο θέμα με τις γουλιές μέχρι τον 5ο μήνα αλλά ήταν λόγω υπερπαραγωγής δικής μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά ξαναμπήκα!!

το μεσημέρι στη δουλειά είχα πόνο στο δεξί στήθος μολονότι η μικρή είχε θηλάσει το πρωί κανονικά!το απόγευμα συνεχίστηκε ο πόνος,την έβαλα θήλασε.σας έχει συμβεί αυτό,ενώ το στήθος έχει ρυθμιστεί για 2 θηλασμους την ημέρα να πονάει;είχε καιρό να μου συμβεί..

Γεωργιάννα,την μπάντα μας είπε η παιδίατρος να την βγάλουμε μετά τον 5ο μήνα για λόγους ασφάλειας.

Αννα,η εκπομπή ήταν ραδιοφωνική όπου με είχαν καλέσει να μιλήσω για την εφηβεία,τα ανησυχητικά σημάδια χρήσης κ την εξάρτηση από το διαδίκτυο.

περιμένω τον κώστα να τελειώσει το ποτό του,να μιλήσει με την κολλητή του στο τηλ,η οποία περιμένει να δει αν ειναι έγκυος ύστερα από εξωσωματική,για να δουμε κ την ταινία που λέγαμε...

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria μου,η αλλεργία μπορεί να παρουσιαστεί πιο μετά από όσο ξέρω...ίσως είχε μια μικρή κρυφή παλινδρόμηση και αργότερα να χειροτέρεψε...τι να πω...εύχομαι να βρείτε ένα γαλατάκι που δεν θα σας πειράζει και να ησυχάσετε!!!Και ο Άκης είχε μεγάλο θέμα με τις γουλιές μέχρι τον 5ο μήνα αλλά ήταν λόγω υπερπαραγωγής δικής μου...

Se euxaristw, makari auto to gala pou 3ekinisame simera na einai i lisi sto provlima mas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη εγω ξερω οτι μπαινει απο τοτε και μετα η παντα, τοτε γτ δωσαμε τοσα λεφτα;; ειναι για να μην χτυπαει το κεφαλι τους οταν θα αρχιζουν να γυρνανε στο κρεβατακι. Τωρα εμενα με εσωσε γτ μπουσουλαει μεσα γυρω γυρω!!!!

Δεν μας ειπες τελικα θα εισαι η επομενη εγκυουλα;;

Αναστασια εννοειτε το μηνα, αλλα γραφουμε και την εβδομαδα. Αναλογα.

Εγω τελειωσα!!!!!! παω να ξαπλωσω την πελωρια κορμαρα μου, ο ανδρας μου ακομη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα μου,δεν ξέρω αν θα είμαι η επόμενη,μάλλον όχι,θελουμε να απολαύσουμε τη ζουζού μας κ να έχει την αποκλειστικότητα για λίγο ακόμα...βεβαια ποτέ δεν ξέρεις,αλλά προσέχουμε.τωρα δεν ξέρω πόσο ευκολα μένεις έγκυος ενώ θηλάζεις κ ας έχει επανέλθει η περίοδος.εσύ πότε με το καλό το 3ο?!?!?!?!Δεν ξέρω για την μπάντα που λες,λες να κατάλαβα εγώ λάθος.θα ξαναρωτησω στις 17 που θα πάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδριασ και εγω νομίαζω οτι είναι παλλινδρόμηση αυτό που εχει....

σημερα πήρα τυις φωτο από το "mommy&me"..πολύ ωραίες....250 το σύνολο και πρέπει να διαλέξω 10 που θα μου τυπώσουν.... :?:?:?

όσες δεν έχετε δει φώτο από τη δουλειά των κοριτσιών παρακαλώ μπείτε να δείτε δουλειά των κοριτσιών και να χαζέψετε....

http://www.facebook.com/MommyAndMeByFotografiotexnis

σας φιλώ γλυκά μανούλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

αντρια, ειδες, δεν εχει τιποτε σοβαρο η βικτωρια, καλα κανατε και το ψαξατε παντως!!!θα αλλαξετε γαλα;;;

δαφνη, μεγαλο χουνερι σου εκανε η χτεσινη νεροποντη!!!τωρα ολα καλα;;;

ντινα, καλως ηρθες!!!τελειες οι φωτο με τα αγορακια σου!!φτου φτου σκορδα!!

αναστασια, εχεις δικιο, κοπελα μου, μαζευονται πολλα, και μερικες φορες σε παιρνουν απο κατω...κι εγω το παθαινω, αλλα το σημαντικο ειναι να εστιαζεις σε οσα αξιζουν..

ελενα, χαιρομαι που οι πελατες σου συνηλθαν!!!αραγε, υπαρχει ελπιδα γι'αυτον τον τοπο;;;;

δαναη, γλυκα ειναι η μυρτουλα!!!καλα πηγε η εκπομπη;;;η κουνια σου μου φαινεται τοοοοοοσο αδεια μπροστα στη δικη μας, που εχει παντα απο την μια μερια, παπλωμα απο την αλλη, τρια κουκλακια για να χαιδευει μεχρι να την παρει ο υπνος και ενα μομπιλο απο πανω που παιζει μουσικουλα!!!υπερπαραγωγη!!

γεωργιαννα, ο διονυσακος ειναι πολυ χαρωπο παιδακι!!!μπραβο!!κι εγω ετσι το θελω το μωρο μου,χαρουμενο!!

λαικη εγω χαλαω 30 ε την εβδομαδα + 20 αν παρω ψαρι, σουπερμαρκετ 200-250 το μηνα, και 50 ε περιπου το μηνα χασαπη ( μας στελνει και η μαμα κρεατα απο το χωριο)

σημερα της εκανα απογευματινο κρεμα γλυκοπατατα-κολοκυθα-μηλο και μια κουταλια φαριν λακτε αλλα δεν ενθουσιαστηκε, την εφαγε ομως σχεδον ολη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκιναω φροντιστηρια την αλλη εβδομαδα και μαθηματα οποτε η μπουμπου τρεις μερες θα μ αποχωριζεται πεντε ωριστσες θα την παλεψει φανταζομαι...

αντρια η αλλεργια σε ολα τα πραγματα μπορει να παρουσιαστει ξαφνικα ακομα και αν τρως η ερχεσαι σε επαφη με ενα πραγμα χροοοονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Αναστασία μου,κουράγιο!κ εγώ ξύπνησα κ θα πάω να ξυπνήσω κ τη μικρή να τη θηλάσω...

Αφροδίτη,από το μομπίλο βγάλαμε προχθες τα ζωάκια που κρέμονται γιατί πια σηκώνεται κ τα τραβάει κ αφήσαμε μόνο τη βάση με τη μουσικούλα.τα αρκουδάκια δεν θεωρείται ασφαλή να τα έχουμε μέσα στην κούνια την ώρα που κοιμάται γιατί μπορεί να πάθει ασφυξία,ειδικά αυτά τα λούτρινα.

ξύπνησε η ζουζουνα από τις 8 που κοιμήθηκε :o

έφυγαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,Αφροδίτη,επίσης δεν την σκεπάζω με πάπλωμα γιατί φοβάμαι ότι θα μπει από κάτω κ δεν θα αναπνέει καλά.η παιδίατρος μας είπε τον πρώτο χρόνο τουλάχιστον μόνο υπνόσακο!άσε που δεν της αρέσει να έχει κάτι από πάνω της που να την περιορίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ... 3-6.30 ξυπνιες και μετα παλι 7.30 εσκασε το δευτερο κατω δοντι... αν ετσι γινεται στα κατω στα πανω που φαινονται τεραστια θα γινει κλαθμος;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Δαναη η μπαντα εγω την χρησιμοποιησα στον μεγαλο μου για πολυ καιρο, την ελιωσα. για ρωτα γτ δεν εδωσες τοσα λεφτα για λιγο καιρο να την βαζεις. Ρωτησα και την συνηφαδα μου και μου ειπε πως την βαζουμε οταν τα παιδια αρχιζουν να κουνιουνται μεσα στην κουνια και αυτο προστατευει το κεφαλακι τους.

Η δικια μου κουνια εχει παπλωμα, παντα και μαξιλαρακια στα ποδια του πανω απο το παπλωμα. και φυσιλα το μομπιλο!!!!!! μονο με αυτο κοιματε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παιδια δεν τρελλαθηκε ποτε με το μομπιλο και το βγαλαμε γρηγορα... γιατι το γκρεμισεεεε....

μουσικα παιχνιδια της αρεσουνε και ενα που εχω στον τοιχο ξυλινο και τραβας το κορδονι και παιζει... δαναη μου αν εμεις δεν ειχαμε την μπαντα θα χτυπαγε πολυ εχω βαλει και πο τις δυο μεριες αφου σηκωνεται σερνεται κανει βαρελακια... εδω και με τη μπαντα εχει χτυπησει... εμενα παιδια ακομα στο κρεββατι μου και τωρα εχω ενα παλιο παρκο διπλα κι εβγαλα το υφασμα απο τη μια μερια για να την κυλαω ευχηθειτε καλη τυχηηηηη... βεβαια εχουμε και τα δοντια χαρμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΧΑΘΗΚΑΜΕ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑς ΔΙΑΒΑΣΩ....ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩς ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!

ΕΜΕΙς ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗς ΔΙΑΡΟΙΑ....ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ NOVALAC AD ΕΙΔΙΚΟ ΓΑΛΑ....ΔΙΑΙΤΑ,ΛΑΠΑ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΣΚΕΤΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΜΩς ΛΙΓΗ ΒΛΕΝΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗ....ΣΟΚ,Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΞΑΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΠΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΤΡΕΜΩ ΛΙΓΟ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙς ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕς.....ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΦΡΑΤΖΟΛΑΚΟς ΜΑς.

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ;

ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΕΠΑΝΩ,ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΟΝΤΙΑ ,ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ,ΣΤΑ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΠΩς ΒΓΗΚΑΝ.....

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανακαλημέρα!

Δανάη και Γεωργιάννα, καλή δουλίτσα!

Αφρο, ξενύχτι κι εσείς, ε? Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά εμείς τα "μετρήσαμε" όλα ένα-ένα τα δοντάκια γιατί πήγαιναν παρέα με ξενύχτι..

Γλυκερία, κι εγώ θα τρόμαζα με τη βλέννη. Μπορεί να είναι από τον ερεθισμένο βλενογόνο του εντέρου λόγω διάροιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!!

Dina mou nomiza pws i palindromisi oso megalwnoun ta paidakia ipoxwra alla mporei na ipirxe k twra na emfanistike gia ta kala..3erw? oso zeis ma8aineis lene :)

Afrodite mou 3ekinisa apo xtes tro vradi allo galataki k sto re4imo den mou evgale tipota alla akomi einai nwris 8a dei3ei..

Afro den to i3era, se euxaristw gia tin pliroforia mazi sou ma8ainw kainourgia pragmata :)

Glikeria perastika sas..

K emeis afrodite iperparagwgi :D k egw tis exw tin mpanta girw sto krevati, kouvertoula k paplwma k terma sto krevvataki pou den mporei na ta piasei akomi ena ma3ilaraki k ena arkoudo..Afro k emeis figame teleis to mobilo tis to evala 1-2 fores alla otan girnouse pianotan panw stin kounoupiera alla oute tin sigkinise oute na tou ftisei :) , apo paixnidia exoume ena mousiko feggaraki demeno sto kagkelo tou krevvatiou tis..Emeis to anti8eto Danai 8elei na skepazete ws panw k to kefalaki tis, mono ligo ta matia tis fainontai gia na koimi8ei, fisika otan tin parei o ipnos girnaei mproumita k feugoun apo panw tis an oxi tis ta apomakrinw ligo alla gia koimi8ei mono etsi alliws exoume :((:(( ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

ΠΑΓΩΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ήμουν όλη μέρα έξω για δουλειές και πάγωσα ...νιώθω και κατάκοπη σήμερα δεν ξέρω γιατί...

Εύχομαι περαστικά στα μωράκια μας που είναι αρρωστούλικα να γίνουν γρήγορα καλά!

Και στα μωράκια μας που πονάνε τα δοντάκια τους!

Η δικιά μου άρχισε να αναπτύσσει μια απέχθεια για το κουτάλι...μάχη δίνουμε κάθε μέρα μέχρι που στο τέλος της φτιάχνω άλλο και της το δίνω μπουκίτσα μπουκίτσα....

χθες έφαγε μπιφτεκάκι (ανάλατο) με ριζάκι και ψωμάκι....τα καλύπτω όλα με ψωμί που της αρέσει για να την ξεγελάω...

σήμερα έχουμε χωριάτικο κοτόπουλο συν λαχανικά (καροτάκι, κολοκυθάκι, μπρόκολο, πατατούλα, ντομάτα, κρεμμύδι) συν λίγο κριθαράκι....όλα λιωμένα με το κουτάλι! Φοβάμαι λιγάκι αλλά πρέπει σιγά σιγά να μάθει....

αααα και χθες αφού ξύπνησε της έδωσα λίγο ένα τα παρακάτω κεκάκια που έφτιαξα και το ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΕ!!!

post-11264-13873938774316_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΡΥΖΑΚΙ ΛΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ....ΤΟ ΕΦΑΓΕ....ΕΥΤΥΧΩΣ....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΙ ΟΜΩς ΑΛΗΘΙΝΟ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ Η ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΑΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ,Ο ΟΠΑΔ ΧΩΡΙς ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ,ΟΤΑΝ ΤΟΥς ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΗΛΕΦΩΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚ.ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΑΔΕ,ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ !!!!!ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΙΚΟ ΟΠΑΔ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΛΟΓΩ ΛΙΓΟΣΤΩΝ ΓΕΝΝΗΣΕΩΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΘΕΜΑΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑΤΟς!!!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ,ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ, ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 6 ΜΗΝΕς ,ΧΩΡΙς ΚΡΙΣΗ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙς ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ!

ΑΝΤΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ,ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΤΙΜΗ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΔΟΝΤΙ....ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΔΟΝΤΙΚΟΥΣ!

ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕς ΤΟ ΝΟΥ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ,ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟς ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ,ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ.....ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕς,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΜΑΧΕΤΑΙ.....ΟΥΤΕ ΑΛΚΥΟΝΙΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΦΕΤΟΣ!!!!!

ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ;ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΤΕ,....ΠΑΝΤΩς ΕΓΩ ΧΩΡΙς ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΡΓΟΥΔΑΩ :ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ...ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΗΜΑ....ΕΣΕΙς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...