Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

ΈΛενα,γι'αυτό βρισκόμαστε σε αυτό το σημείο στην Ελλάδα!γιατί ο καθένας κοιτάει την πάρτη του κ πως θα τη βγάλει κ σήμερα καθαρή!το αύριο δεν απασχολεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλη την παρέα!

Έχουμε να πάρουμε ντεπόν εδώ και 16 ώρες!! Έχουμε δέκατα ακόμα και μπούκωμα αλλά είμαστε σε καλό δρόμο!

Άφρο ευχαριστούμε, το πήραμε ψύχραιμα το θέμα γιατί και ορεξάτος ήταν και καλόκεφος όταν του έπεφτε.

Έλενα πόσο σε καταλαβαίνω!! Το τι τράβηξα με τους μηχανικούς (αυτής της νοοτροπίας) του σπιτιού εδώ είναι το κάτι άλλο. Και βέβαια φορτώθηκα υποχρεωτικά και τον απαραίτητο ημιυπαίθριο... Να προσέχεις τον εαυτό σου όμως!!

Άντρια ελπίζω να βρείτε τι συμβαίνει με τη μικρή.

Γιώργο γεια σου!

Δανάη κι ο Άρης πια δεν είναι τόσο ήσυχος όταν είμαστε έξω. Είχα βγει πριν λίγες μέρες με δυο φίλες για μεσημεριανό φαγητό και κόντεψε να διαλύσει το μαγαζί! Τράβαγε τα πιάτα, έριξε κάτω το ψωμί και ήθελε να σκαρφαλώσει στο τραπέζι! Μεγαλώνουν μωρέ και ανακαλύπτουν καινούρια πράγματα, όλα γύρω τους είναι εντυπωσιακά!! Πάντως αυτό που κάνω τώρα είναι να τον βάζω να τρώει μαζί μας στο μεγάλο τραπέζι, στο καρεκλάκι του αλλά χωρίς το δίσκο για να συνηθίζει σιγά σιγά και να μαθαίνει ότι δε γκρεμίζουμε τα πάντα! Προς το παρόν κάνει διάφορα αλλά που θα πάει, θα συνηθίσει!!

Γωγώ τα φιλιά μου στη Ζήνα!!!

Αναστασία πως είναι η Γεωργία?

Γιούλη ο Αλέξης?

Γεωργιάννα φιλιά στο Διονυσάκο μας που σηκώθηκε!!!

Ειρήνη εγώ δε του βάζω κρεμούλα σε κάθε άλλαγμα, μόνο αν τον δω λίγο κόκκινο, βάζω ελαιόλαδο και μόνο 2 φορές χρειάστηκε να βάλουμε λίγη σουντοκρεμ.

Αφροδίτη έτσι είναι, ανταλλαγή πληροφοριών κάνουμε, δεν παρεξηγεί κανείς πιστεύω. Χρήματα κανείς δεν έχει και θεωρώ πως τα καθισματάκια της be safe ας πούμε που μπαίνουν ανάποδα μέχρι 18 κιλά, είναι εξωφρενικά ακριβά. Ούτε εγώ νομίζω πως θα καταφέρω να πάρω τέτοιο, θα βολευτώ μάλλον με κάποιο που μένει ανάποδα μέχρι 13 κιλά (όπως αυτό της britax που πήρε η Αναστασία), είναι και λεπτούλης ο Άρης, θα μας βγάλει για καιρό.

Πάω να μαγειρέψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη,ναι θέλω...είναι ΔΥΝΑΤΟ αυτο?Γτ δεν πτοειται εύκολα το γλυκούλι θηριάκι μου!

Ναι,σε λίγο θα τρέχεις ...αλλά για κιλά δεν ξέρω αν θα χάσεις γτ εγώ με το παραμικρό που βρίσκω χρόνο τσιμπολογάω,για να πάρω ενέργεια καλεεεε!!! :lol:

Δαφνη το ιδιο κ για σενα ισχυει νομιζω,χαιρομαι που ειστε σε καλο δρόμο!Φιλακια στο ταρζανάκι σου!

Μακάρι να μπορούσαμε να σε ακούγαμε στην εκπομπή,μπορουμε μεσω ιντερνετ...κάτι?

Καλη επιτυχια! :D

Σαμάνθα,είσαι πολύ ρεαλιστική στην δουλειά σου κ μπράβο σου,δύσκολο στον τομέα σου να βρείς τόσο καλό επαγγελματία,αν ποτε αγοράσω σπίτι...ποτέ δλδ :lol: ,θα σε προτιμήσω...

Υπομονή,κουράγιο ,περαστικά κ Καλη Δυναμη!!!

Η Χριστίνα έχει κολλήσει στο παραθυρο κ κοιτάζει τα δέντρα που κουνιούνται απο τον αέρα...

αχχχ τι το είπα?Λιγο κρατησε!Τραβάει την κουρτίνα!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!Σήμερα χρονίζει το αντράκι μου!!!Είμαι πολύ πολύ συγκινημένη λέμε!!!!Χθες κάναμε το μίνι παρτάκι μας και περάσαμε όμορφα!Σας βάζω φωτογραφίες και θα μπω να σας σχολιάσω το βραδάκι που είναι η ώρα της μαμάς!

post-13601-13873938762583_thumb.jpg

post-13601-1387393876354_thumb.jpg

post-13601-13873938764381_thumb.jpg

post-13601-13873938765275_thumb.jpg

post-13601-13873938766157_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου να τον χαίρεσαι!!! Πολύχρονος, πάντα γερός, χαρούμενος και γλυκός να είναι!!!

Η τούρτα καταπληκτική! Χρυσοχέρα!!!

Απ' ότι βλέπω όλο το σπίτι έχει γίνει ένας τεράστιος παιδότοπος! Χώρο για σας έχει? ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ!!!!να χαιρεσαι το παλικαρακι σου και να τον δεις οπως επιθυμει!!! μ'αρεσει που εχετε και φιλεναδιτσα!!!χαχχα!! :lol::lol: ετσι ειναι τα ομορφαντρακια!!!

περαστικα στον αρουλη μας!!!κι εμενα οσο παει και ζωηρευει, αλλα δεν πτοουμαι, ετσι ειναι αυτη η ηλικια, " της εξερευνησης"!!!

γωγω, η χριστινα ειναι πολυπλευρη!!εκει που λες τι ρομαντικη που ειναι, τσουπ τα αποδομει ολα!!!!χαχα!!

αντρια,καλη επιτυχια το απογευμα, αλλα δεν νομιζω να ειναι τιποτε!!

δαναη, καλη επιτυχια , σιγουρα θα τα πεις πολυ ωραια!!

ελενα, κι εγω γινομαι εξαλλη με αυτην τη νοοτροπια και τουλαχιστον κανεις το σωστο και και μπορω να ελπιζω οτι στο μελλον θα αλλαξουν τα πραγματα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα να χαίρεσαι τον μονακριβό σου!Καθε στιγμή του να την ζείς με περηφανια!!!

Εδώ συγκινηθηκα εγώ,κυλησαν δακρυα συγκίνησης.....στα γενέθλεια της Χριστίνας θα κατουρηθώ κ πάνω μου.......ουπςςςςς

Μπορείς να μου πείς απο που πηρατε το φουσκωτο παιδότομο κ αν παίζει ο μικρός σου...???

Και μια τιμούλα,δεν θα με πείραζε!Τελεια η τουρτα!μΠΡΆΒΟ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ξανα συνχαρητηρια στην συμπεθερουλα μου!!!!!εχω τρελαθει απο την χαρα μου!!!!!

αχ βρε ελενακι μου σαν χθες ανοιξες θεμα για τα πρωτα σπορακια...κ τωρα εναμιση χρονο σχεδον μετα ερχοντε κ τα δευτερα μωρακια μας..ονειρο ζω!!!!!!!!!πως να σου εξηγησω ποσο πολυ χαρηκα...μπραβο βρε συμπεθερουλα μου ολα να μας πανε τελεια!!!!!!

αννουλα να χαιρεσε τον ταρζανακο σου!!!πολυ ομορφη τουρτα!!!!!ο φουσκωτος παιδοτοπος τελειος!!!μακαρι να χωρουσε κ σε εδω ενας...

αφροδιτη μου γλυκεια!!!!καλα κανεις κ υπερασπιζεσε την αποψη σου δεν χρειαζετε να απολογησε για τιποτα κ σε κανεναν!!!!οπως λες κ εσυ η καθε μανουλα κανει οτι νομιζει σωστο για τον εαυτο της κ το μωρακι της..

γωγω θα σου στειλω μερικες κουτες χαρτομαντηλα οταν κοντευουν τα γεννεθλεια :lol::lol::lol: δαφνουλα χαιρομε πολυ που ειναι καλυτερα το νινακι σου!!!!κ εχεις τοσο δικιο μεγαλωσαν κ ανακαλυπτουν τον κοσμο κ δεν ειμαστε για πουθενα πλεον!!!!μολις αρχισει να περπαταει θα την βγαζουμε μονο σε παιδοτοπους :lol::lol::lol:

ειρηνακι μου μια χαρα ειναι το σπορι...ενταξει μερικες φορες νοιωθω σαν αρρωστη αλλα νοιωθω πολυ χαρουμενη,μολις περασει το κυμα των ορμονων θα ειμαι οκ!!!

γιωργο μου μεγαλωσαν τα ζουζουνια!!!!εσυ τι κανεις πως τα περνας????η δουλεια το μωρο ολα οκ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ειρηνακι μου... η hydrovit που καποια ειπε οτι εχει ωραιο αφρολουτρο εχει και μια εξαιρετη ποπουδοκρεμα εγω αυτη χρησιμοποιω στο καθημερινο και αμα συγκαει τη φτιαχτη της μαμας μου που η σοφια που της τη στειλαμε μας εκανε κειμενο πολυ συγκουνηθηκα http://supermomrocks.wordpress.com/2012 ... %85%CF%81/

ελα βρε αφρο μου εχετε κ κρεμες για κοκκινες ραγαδες???δεν το ηξερα..τα καλυτερα δεν μας τα λες μουσιτσα!!!!!!!!!πολυ ομορφο αρθρο!!!!

περαστικα στην ζουζου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.ετσι κ μου σβηστουν παλι αυτα που γραφω θα τα παρω κρανα.δεν μπορω να εκνευριστω ομως.διαβασα υπεροχα νεα.καταρχην χρονια πολλα στην αννα.να χαιρεται το αντρακι της.να το καμαρωνει καθε μερα που περνα ολο και πιο πολυ.το φουσκωτο τελειο.αλλα ρε παιδια να σας πω την γνωμη μου.δεν τα μπορω τοσα παιχνιδια στο σαλονι.(αννουλα συγγνωμη που το λεω αλλα ειχα μια συζητηση-τσακωμο χθες με τον αντρα μου γι'αυτο).ο μπεμπης μου μπουσουλαει πλεον και απο προχθες πιανετε κ θελει να σηκωθει.οκ να δημιουργησω 1 περιβαλλον φιλικο-ασφαλη για το μωρο αλλα οχι κ να εξαφανισω τα παντα απο το σπιτι.στον μεγαλο μου δεν μαζεψα τιποτα απο το σπιτι.με τον αντρα μου βεβαια σκοτωνομασταν συνεχεια γι'αυτο.τελος παντων.παρασυρθηκα.ΕΛΕΝΑ μπραβοοοοοοοοοοοοοο:ymapplause::ymapplause: τελεια.τριτη εγκυουλα στην παρεα.με το καλο κοριτσι μου.να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.ΔΑΦΝΗ ειναι καλυτερα ο αρουλης.αντε επιτελους απυρετος.πολυ ταλαιπωρια οταν αρρωσταινουν.αχ τι ωραια που ηταν μεχρι τωρα που εβγαινες εξω τα ειχες στο καροτσι κ δεν βγαζαν κιχ :D .τωρα θα ειναι μονιμως στην εξερευνηση.κωλο δεν θα στρωνουν.καφες ηρεμος για την μαμα πλεον τελος :cry: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε βασιλικη πολυ σπαστικο ειναι οταν γραφεις τοση ωρα κ πουφ!!!!εξαφανιζοντε!!!!γκρρρρ!!!!να κανεις πρωτα αντιγραφη οποτε αν σβησουν να μην τα ξανα γραφεις 100 φορες μου το εχει πει η γεωργιαννα κ ολο το ξεχναω...μονο που εγω δεν εχω την δικη σου υπομονη αν σβηστουν απο τα νευρα μου κλεινω τον υπολογιστη :lol::lol::lol:

σημερα η ελενα τιμησε ιδιαιτερος τον τιτλο δυο φορες εφαγε τουμπα κ εσκασε στο κλαμμα τι να την κανω κομαντο εχει γινει εκει που καθετε ηρεμη ξαφνικα πεταγετε σαν τον μπατμαν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραψα τα μισα κ συνεχιζω.ΓΩΓΩ τι κανει η ζηνα??αχ θα ερθουν πολλες στιγμες που θα νοιωσεις οτι θα κατουρηθεις απο την χαρα σου.ιδιως οταν σου πει η ζουζουνα σου μαμα μου σ'αγαπω.λιωμα.η hydrovit γενικα εχει πολυ ωραια προιοντα.κ μυριζουν τελεια.εγω εχω κολλημα με τις μυρωδιες.ΔΑΝΑΗ χαρουμενα μηνογενεθλια για την μυρτω.καθετε πλεον για να την κανεις μπανιο??εμεις ξαπλα ακομα.και κανει χαμο.τα μισα νερα απο το μπανιερο απο το πλατσουρισμα ειναι στα πλακακια κατω..μου αρεσουν τα παπακια για το μπανιο αλλα με εκνευριζουν λογω μπιχλας-μικροβιων.επλιζω να ησουν καλη μαθητρια σημερα :lol: .περιμενουμε νεα απο την εμπειρια στο ραδιοφωνο

.ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ορθιος κ ο διονυσακος.αντε ποιος μας πιανει τωρα ;) .η δουλεια πως παει?κ εμεις αλλαξαμε καθισμα στον λεωνιδα.δεν χωραγε πλεον στο βρεφικο.το κακο ηταν που ηθελε καθισμα κ ο μεγαλος.δεν χωραγε κ αυτος.οποτε πηραμε καινουργιο για τον κωσταντη κ ο λεωνιδας πηρε του κωσταντη.εχουμε 1 της chicco.ευχαριστημενη ειμαι.afro κ εγω αναποδα ηθελα να τα βαλω.καλα ο μεγαλος ,με 1,07 υψος δεν παιζει.απλα εχω μια απορια.αναποδα ο μπεμπης τα ποδαρακια ακουμπουν στην πλατη του καθισματος.οσο ψηλωνουν τι γινετε?ΑΝΔΡΙΑ ελπιζω ολα καλα να πανε με την βικτωρια κ να μην ειναι τιποτα.ΣΑΜΑΝΘΑ τι κανουν τα σπορακια σου?ΣΟΥΛΑ το δικο σου το σπορακι??η ελενα?αρχισαν οι τουμπες? :( ελπιζω να ειναι αθωες κ ανεμακτες.ο μεγαλος μου προχθες μπροστα στα ματιΑ μου επεσε απο τον καναπε.μεχρι να τον σηκωσω εκανε κατευθειαν 1 καρουμπαλο στο μετωπο κ μαυρισε.το εβαλα βιταμ αλλα τιποτα δεν εκανε.ειπα να του βαλλω παγο αλλα δεν με αφηνε.ΜΑ ΜΑΜΑ ΤΟΝ ΠΑΓΟ ΤΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΟΤΟ ΜΑςΣ ΟΧΙ ΣΤΟ ΤΡΑΥΜΑ :shock: ΟΚ παλικαρι μου..παω να φτιαξω 1 καφε τωρα που κοιμουνται τα μικρα να ον πιω με την ησυχια μου κ ερχομαι

-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια ειμαι γκαβη... ειδα τη σουλα να λεει συγχαρητηρια στην ελενα που ειναι εγκυος... που το γραφει η ελενα αυτπ ; εχω πολυ καιρο να δω ποτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγώ η γκαβουλίνα.λέω που το γράφει κ δεν το είδα?!?!?!αλλά αφού λέεο η Δαφνη ότι το γραφει σε άλλο ποστ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ,ΕΛΕΝΑ!!!ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ,ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ??:?:πότε με το καλό;;;;να προσεχεις τον εαυτό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιγα προλαβα να διαβασα, τα υπολοιπα μετα γτ παλι θα ξεχασω!!!!

Βασω και εγω συμφωνω με σενα, δεν θα αλλαξω το σαλονι μου για τον Διονυση. Δεν ηθελα παιχνιδια στο σαλονι, αλλα κατω στο δωματιο των παιδιων ο Αλεξανδρος εχει Playmobil και πολλα αλλα παιχνιδια που ειναι επικυνδινα και ετσι στο σαλον- κουζινα εχω τα παιχνιδι του Διονυση αναγκαστικα. να φανταστεις δεν αφηνω κανενα παιδι σε παρτυ να ανεβαζει παιχνιδια επανω, ασχετα με το Διονυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα,και από εδώ,να χαίρεστε το αντράκι σας!!!!καταλαβαινω τη συγκίνησή σου!!!!να ειναι πάντα γερός,καλότυχος,αγαπημένος και ελεύθερος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γεωργιαννα το εχω αγχος με τα παιχνιδια του μεγαλου.φοβαμαι μην βρει τιποτα ο λεωνιδας κ το βαλει στο στομα.ο λεωνιδας μου ειναι αρρωστος :cry: .απο χθες με πυρετο.σημερα εκανε το πρωι 38 κ το απογευμα 39,3.του εδωσα ponstan τον εκανα μπανιο κ επεσε. η μυξα συννεφο.αχ πως θα κοιμηθουμε το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Pigame gastrentologo tis 4ilafise tin koilia k den paratirise kati pou den itan fisiologiko k mas esteile gia ultrasound koiliakis xwras eutixws mas dextikane amesws k etsi efiga apo ton giatro k pigame kateu8eian sto diagnwstiko kentro..Ta vrikane ola ok itan ola teleia..Esteilan ta apotelesmata sto gastrentologo gia na doume pws 8a proxwrisoume giati vgazei polles goulitses..Avrio 8a milisoume pou 8a dei ta apotelesmata..85 evroulaki alla xalali tis :)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...