Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

αυτο το κοριτσακι με τον κουβα στο κεφαλι :lol::lol: μπορω να το φαω.....αλλη χαρη τελικα τα κοριτσια...γεωργιαννα ακους......(ο γιος μου ο μεγαλος η αγαπημενη του θεση οταν ηταν μικρος ηταν μεσα στη λεκανη που επλενα τα ρουχα).σαμανθα με τετοιο κρυο ολη μερα εξω???να προσεχεις πουλακι μου.μεταπτωσεις ολες ειχαμε κ εχουμε(μην ξεχνιομαστε)ορμονες γαρ.ολα καλα ομως.ΓΙΟΥΛΙ πλησιαζει ο καιρος της βαφτισης.αν θυμαμαι καλα βρηκες πραγματα(ρουχα μπομπο κ.τ.λ)καλη επιτυχια στις εξετασεις αυριο.και εγω πρεπει να κανω τεστ-παπ.μετα την γεννα δεν εχω κανει.εγω μετα απο 2 ωρες σιδερο τωρα τελειωσα.αυριο εχω πρεσσα :twisted: .λοιπον τα νεα μου.οπως σας ειπα γεννησε η κουνιαδα.ειναι απο επαρχια.ηρθαν με πεθερα αθηνα(νοσηλευτηκε νοσοκομειο 17 ημερες.διδυμα)οσο ηταν στο νοσοκομειο η πεθερα δεν εφυγε στιγμη απο το πλευρο της καθοτι η κορη φοβοταν :shock: εννοειται επλενα σιδερωνα τα ρουχα τους και καποιες φορες μαγειρευα.(δεν μου εφταναν τα δικα μου).γενναει η πεθερουλα ολη μερα στο νοσοκομειο.ο δε αντρας μου αχ η αδερφουλα μου κ η αδερφουλα μου.....η δε κουνιαδα αλλη παιδια δεν εκανε μονο η μαριω τον γιαννη.απο απαιτησεις δε αλλο τιποτα.μια μερα δε παιρνει τηλ ενω εγω ειχα ξεκωλοθει να κανει γενικη το σπιτι,να ταισω παιδια να μαγειρεψω κ λεει στον αντρα μου.θελω να φαω μακαρονια κ γρηγορα γιατι πειναω.το δικο μου το αγορι δε σκοτωθηκε να παει κ με αφηνει εμενα μεσα στο χαμο στο σπιτι.γυριζει μετα απο 1,5 ωρα και του λεω δεν τους αρεσει το φαγητο του νοσοκομειου???οχι λεει.κ εγω καλε μου οταν γεννησα επειδη δεν μου αρεσε το φαγητο ετρωγα μπισκοτα...ε μπορειτε να φανταστειτε οτι απο κει και περα γιναμε κωλος :shock: απο τις γιορτες και τωρα δεν εχουμε καθησει καθολου ολο και καποιον θα φιλοξενουμε...εγω κομματια ...αυτο το σαββατο ηρθε η μεγαλη αδερφη του αντρα μου με τον μικρο της 10 χρονων.το τι εγινε μεσα στο σπιτι δεν περιγραφετε.για να μαζεψω τα παιχνιδια εκανα 1,5 ωρα.το αποκορυφωμα μπηκε το παιδι της στο παρκο του μπεμπη(29 κιλα)και το εσπασε.οταν δεν λεω στον αντρα μου καλα η αδερφη σου εβαλε το παιδι της στο παρκο ε καλαα μου λεει πως κανεις ετσι και εσυ........και παρα πολλα ακομα.μπορω να γραψω 5-6 σελιδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οταν γεννησα τον μεγαλο οι αδερφες του ηρθαν να δουν το μωρο απο τον σεπτεμβρη που γεννησα τα χριστουγεννα.αφαντες.οταν γεννησα τον 2 απριλιο τον ειδαν ιουλιο που πηγαμε εμεις.οταν το ειπα στον αντρα μου οτι και στις 2 γεννες οι αδερφες σου ηταν αφαντες τα πηρε κρανιο και οτι εγω ασχολουμε με γελιοτητες.και θελω την γνωμη σας.μηπως οντως κατανταω μικροψυχη κ ασχολουμε με χαζομαρες.ολα αυτα με εχουν ενοχλησει.οταν γεννησα εγω κανεις ενω τωρα ολοι για συμπαρασταση....σορυ ρε κοριτσια αλλα φουντωσα κ παλι.καπου επρεπε να τα πω.τελος δεν θα σας κουρασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικουλα μου, το ξερεις το : ο καλος, καλο δεν βλεπει;;;;!! εισαι τελεια για κουνιαδα, κι εγω ενα τετοιο κοροιδο θα ηθελα, να μου πλενει, σιδερωνει και μαγειρευει!!!και να λεει και ευχαριστω!! νομιζω οτι τους εχεις κακομαθει, αν σε πειραζει, πρεπει να το κοψεις μονη σου...απλα, θα βαζεις τον εαυτο σου και τα παιδια σου πανω απ'ολους...χωρις καυγαδες, και νευρα...σορρυ κιολας για το θαρρος, αλλα ειναι πασιφανης περιπτωση εκμεταλλευσης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική, νομίζω ότι έχεις δίκιο. Είναι άσχημο για άλλους να τρέχουν, και για σένα όχι :(

Χαρά στο κουράγιο σου με τόσες φιλοξενίες! Εγώ δεν το'χω καθόλου.

Πρέπει σε κάποια στιγμή ηρεμίας (κυρίως δικής σου), να δώσεις στον άντρα σου να καταλάβει. Η οικογένεια πάνω απ'όλα, αλλά η φροντίδα πρέπει να μοιράζεται. Και όχι για άλλους ναι και γι'άλλους όχι!

Και όσο για την μπουμπού μου με τον κουβά στο κεφάλι, άντε μόλις κοπάσει λίγο το κρύο να συναντηθούμε οι κοριτσομάνες με τις αγορομάνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη μου, δεν καταλαβα, βγηκαν οι εξετασεις για την ουρολοιμωξη;;;; ηταν καλες;;;μακαρι!!

τονια σε σχολειο εισαι η φροντιστηριο;;;;απο που εισαι;;;

γεωργιαννα καλη αρχη αυριο!!!

αναστασια,πραγματι η μπουμπου σου ειναι γλυκα!!φτου φτου σκορδα!!

κλεισαμε ραντεβου με μια κοπελα αυριο για τη βαφτιση μπομπο προσκλητηρια και αλλα, και θα κρατησει την αθηνουλα πρωτη φορα η πεθερα μου....η οποια ειναι μονιμως καβαντζωμενη απο την κουνιαδα μου και κανει babysitting στα παιδια της,της πλενει ,μαγειρευει κ.τ.λ... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti gnwmi sas..Edw k 4-5 meres tin vazw sto krevvataki k tis k feugw k klaiei goera k fwnazei mamamamama (mono otan klaiei mou fwnazei) paw tis dinw tin pipila tis, tin xaidevw tis milw k stamata k molis apomakrin8w arxizei pali..Apo to kairo pou tin metaferame sto dwmatio tis tin vazw sto krevvataki tis k koimate moni tis xwris gkrinies k klamata (ektos tis prwtes meres wspou na prosarmostei) k autes tis teleuataies meres mou kanei etsi asxeta an kleinoun ta matia tis apo tin nista.. Ti mporei na einai? Einai o sindromos apoxwrsimou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουμπουδακια μου λιγο ελειψα κ γεμισατε 20 σελιδες.. πολυλογουδες :lol::lol::lol:

δεν θυμαμαι κ πολλα απο οσα διαβασα ειπαμε αλτσχαιμερ :lol::lol::lol:

πηγαμε σημερα στον γιατρο κ ακουσαμε καρδουλα!!!!η καρδουλα μας χτυπαει δυνατα!!!!!!

το σπορακι μου ειναι μεγαλυτερο μια εβδομαδα,πρωτοχρονιατικο το βαφτισε ο γιατρος :lol::lol: πρεπει να αλλαξω το τικερακι μου τωρα!!!!οποτε γενναω τελος αυγουστου γυρω στις 29...αν ολα πανε καλα πρωτα ο θεος!!!δηλαδη τωρα θα εχω λιονταρακι η παρθενακι???

εμαθα κ για μια φιλη μου που ειναι εγκυος κ αυτη κ χαρηκα πολυ!!!γεννησαμε με λιγες μερες διαφορα κ τωρα ξανα με λιγες μερες θα γεννησουμε την πηρα τηλεφωνο κ την μαλωσα που δεν μπορουμε να συνχρονιστουμε :lol::lol::lol:

σαμανθα εμενα με πιανει κατι σαν καταθλιψη κ αυτο με ριχνει πολυ...στην ελενα για ενα διαστημα υπεφερα...τωρα πιανω τον εαυτο μερικες φορες να μην θελω να παρω αγκαλια την μικρη μου κ τρελενομε...σκατο ορμονες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω μου πολυ υπομονη κανεις μαζι τους. Για βαλε στην θεση τους ολους!!! ακομη και τον ανδρα σου και εαν του αρεσει. Συγνωμη που ειμαι ετσι αυστηρη ή κακια, αλλα ειμαι πολυ εγωιστρια. παντα κοιταω πιο πολυ τον εαυτο μου να ειναι καλα και μετα τους τριτους. Δεν λεω η κουνιαδα μου με βοηθησε στην εγκυμοσυνη αλλα τωρα ειπε (μεταξυ μας) οτι δεν θελει το μωρο στο σπιτι για να κοιματε!!! δεν δουλευει αυτο τον καιρο. Ευτυχως η συνηφαδα μου ειναι πολυ καλη!!

Κοριτσια μου ευχαριστω για τις ευχες. θα τα πουμε αυριο το απογευμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!!Πως πάει??Εμείς καλούτσικα,έχουμε λίγο γκρίνια και τελευταία ο μικρός δυσκολεύεται να κοιμηθεί αν και νυστάζει αλλά κατά τα άλλα οκ!!Πήγα έκανα και παπ τεστ γιατί το αμέλησα!

GeoV,τι γλυκό που είναι το Χριστινάκι σου...κι εμένα τελευταία ταΐζει τους πάντες ακόμα και την γάτα μας!! :lol::lol::lol: Πολύ καλό αυτό που της έμαθε ο μπαμπάς της!!Κι εγώ προσπαθώ να τον μάθω να κατεβαίνει με τον πωπό αλλά ο σκατούλης βουτάει με το κεφάλι!!! :lol::lol::lol:

Για τα δίγλωσσα κι εγώ ξέρω ότι πρέπει ο ένας γονιός να μιλάει τη μία γλώσσα κι ο άλλος την άλλη.Εμένα μου είναι λίγο δύσκολο μιας και άνεργοι και οι δύο και όλη μέρα σπίτι και ο Γιώργος δεν ξέρει καθόλου ρώσικα,δεν μπορώ να μιλάω μονίμως ρώσικα στο σπίτι...Αφήστε που δεν τα θυμάμαι κι εγώ μιας και δεν τα μιλάω σχεδόν καθόλου!

Steisy,ευχαριστώ για το καλωσόρισμα,άντε μακάρι να κοιμηθείτε λίγο...εμείς να δούμε πότε θα κοιμηθούμε..σε λίγες μέρες χρονίζουμε και ακόμα... :?

Δάφνη,ελπίζω τα αποτελέσματα να είναι καλά!Κι εγώ αποφεύγω την τηλεόραση όσο μπορώ!

Γιουλάκι,μπράβο που το ξανασκέφτηκες και συνεχίζεις να μας γράφεις! :D Περαστικά στον μικρούλη!Άστο σίδερο ρε!Σιγά!!

afrodite,σκέτο το βάζω,και το πρωί που ξυπνάει το περιεργάζεται και καμιά φορά το τρώει κιόλας!! :lol: Δεν παθαίνει τίποτα!!

βασιλικη ,ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και για τα καλά σου λόγια!!Πριν πατήσεις υποβολή,κάνε ένα copy πριν! ;) Όσο για το χάος που περιγράφεις.... οοομμμμμμ......αν δεν πιάσει,πάρε καμιά βαλεριάνα! :mrgreen:

touristria,εγώ έπαιρνα της βιταμίνες pregnacare που είναι για εγκυμοσύνη και θηλασμό,τώρα πια όχι,πίνω όποτε το θυμάμαι μια κουταλιά πετιμέζι για σίδηρο!Κι εμένα ο Άκης κάνει σαν κατσίκι πολλές φορές όταν θηλάζει!! :lol:

samantha,κουράγιο!!!Όταν με το καλό γεννήσεις,θα τα θυμάσαι αυτά και θα γελάς!!!!Να πίνεις ζεστά ροφήματα με μέλι!! ;)

georgi79,καλή αρχή με την δουλίτσα!

andria,δεν αποκλείεται να είναι άγχος αποχωρισμού!Κι εμείς το περάσαμε γύρω στον 9ο-10ο μήνα!

happy!!!,μπράβο το σποράκι σου!!!!Τέλος Αυγούστου είναι Παρθενάκι!Αλήθεια,θέλεις αγόρι ή κοριτσάκι?

Νομίζω πως δεν ξέχασα καμία....Καληνύχτα!!Πάω να συμμαζέψω το χάος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti gnwmi sas..Edw k 4-5 meres tin vazw sto krevvataki k tis k feugw k klaiei goera k fwnazei mamamamama (mono otan klaiei mou fwnazei) paw tis dinw tin pipila tis, tin xaidevw tis milw k stamata k molis apomakrin8w arxizei pali..Apo to kairo pou tin metaferame sto dwmatio tis tin vazw sto krevvataki tis k koimate moni tis xwris gkrinies k klamata (ektos tis prwtes meres wspou na prosarmostei) k autes tis teleuataies meres mou kanei etsi asxeta an kleinoun ta matia tis apo tin nista.. Ti mporei na einai? Einai o sindromos apoxwrsimou?

δεν ξερω τι ειναι αντρια,αλλα εγω στη θεση σου δεν την αφηνω να κλαιει,συνεχιζω να ειμαι απο πανω της, να της μιλαω και να την χαιδευω μεχρι να την παρει ο υπνος :) θελω να νιωθει ασφαλεια και να μου εχει εμπιστοσυνη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna mou k egw etsi lew i an 8a vgalei kanena dontaki k ponaei..

afrodite den stamata oso me vlepei sinexizei na klaiei,emeina paaaaara poli wra k oso me vlepei anti na irema perissotero anastatwnete, den efiga teleiws aplws apomakrin8ika na min me vlepei k eutixws stamatise alla ka8e treis k ligo klaiei k paw k tin elegxw alla einai me kleista ta matia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλα μου, υπομονη, σε καταλαβαινω με τις ορμονες....κι εγω ειχα πολλες μεταπτωσεις, πολλες φορες δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τις ασχημες σκεψεις...τωρα το καταλαβαινω, που αποθηλαζω και επανερχομαι στα φυσιολογικα μου!!!νομιζω οτι απο 21 αυγουστου και μετα ειναι παρθενακι....αλλα λογω καισαρικης μπορει να γεννησεις νωριτερα,οποτε να ειναι λιονταρακι!! μ'αρεσουν τα λιονταρακια, οι παρθενοι με τρελλαινουν λιγο με την εμμονη τους στη λιγικη ;) γερο να'ναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna mou k egw etsi lew i an 8a vgalei kanena dontaki k ponaei..

afrodite den stamata oso me vlepei sinexizei na klaiei,emeina paaaaara poli wra k oso me vlepei anti na irema perissotero anastatwnete, den efiga teleiws aplws apomakrin8ika na min me vlepei k eutixws stamatise alla ka8e treis k ligo klaiei k paw k tin elegxw alla einai me kleista ta matia..

τι να πω....κατι θα την ενοχλει μαλλον....δεν το κανει συνεχεια,ετσι δεν ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα στα αρρωστα μωρακιααααααααααα...

γιωργιαννα καλη δουλιτσααααααααααα αμα για καποιο λογο δεν τα πιανει η παρακεταμολη καλυτερα αλγκοφρεν απο πονσταν δοκιμασε και το ντολαλ καμια φορα ;) βεβαιως και λιγα ρουμανικα καλα θα κανεις και θα τα καταφερεις να μαθει ειναι και λατινογενης γλωσσα και θα τον βοηθησουν αν ποτε θελησει να μαθει γαλλικα, ιταλικα, ισπανικα κλπ.. εχουν παρεμφερη δομη..

σουλιτσα χαρηκα πολυ που ακουσατε καρδουλα ! λογικα αφου θα κανεις καισαρικη δε θα σ αφησει να φας το μηνα και θα βγει λιονταρακι φωτια και λαυρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! παντως αν και στην ελενα ειχες σκαμπανεβασματα στην εγκυμοσυνη εμας παντα μας εφτιαχνες το κεφ :D

ελενακακομοιρακι παγωτο κασσατο σημερα ε; υπομονη κουκλιτσα πινε ζεστα δεν εχεις αναγκη εσυ απο τις απανωτες εγκυμοσυνες εχεις και κορμι φιδισιο... θα ξεμπερδεψεις ομως πατ κιουτ

ειρηνακι οχι δεν εφτασαν ακομα, ελληνικα ταχυδρομια χοχοχο σε ευχαριστουμε πολυ , ναι συγκινηθηκα με το δοντακι αιντε να φαμε πσιδακια το πασχα, κατσικι εφαγε ηδη κ τρελλαθηκε

δαφνη [/b τιποτα δεν εχει ο αρης ειναι απλα φιτ! α μα πια! θελω κι εγω τετοια φρουτοκρεμα η δικια μου τα σιχαινεται τα φρουτα και οτιδηποτε γλυκοοοο το φαι της αρεσει

τονια χαρηκα!

βασιλικη εχεις απολυτο δικιο...

γιουλη περαστικα στον αλεξακο μωρε

αφροδιτη αντε να γινει καλα η αθηνουλα

γωγω η δικια μου δε μπουσουλαει κλααααααααααααααψ

ΕΜΕΙς ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΑς ,μανουλα χωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antria δοντακι θα ναι παρτην αγκαλιτσααααααααααααααα

ειχα να γινω ξανθια εδω και τρια χρονια και σημερα ξαναγινα μπας φτιαξει η διαθεση κουρευτηκα κιολας να ηρεμησει το μαλλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi oxi ws prin liges meres tin evaza sto krevvataki tis k itan ola mia xara enw edw k 4-5 meres otan tin vazw klaiei goera paw konta tis k otan katalavei pws den 8a tin parw klaiei pio entona k etsi apomakrinomai alla menw sto dwmatio tis wspou na sigoureutw pws iremise..Alla gia na klaiei ka8ws koimate mallon kati 8a ponaei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντρια ευχαριστω, μαλλον μπαινετε κι εσεις στο δοντακυκεωμα.... αν κλαψει πολυ κουνα την λιγο αγκαλια μηπως ηρεμησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γεια το μαλλακι αφροδιτη!!!ευχαριστω, ελπιζω να ειναι καλυτερα αυριο, να φυγουν οι παλιομυξες!!! τωρα που ειναι εδω ο αδερφος μου, παιρνω το λαπ τοπ του και καθομαι διπλα στο τζακι στην πολυθρονα, χαζευοντας ραδιο αρβυλα κι εχω κολλησει,ρε γμτ δεν σηκωνομαι να παω στο κρεβατακι μου στον αντρα μου....διωχτε μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Etsi ipo4iazomai k egw axxx ta lipame, emeis otan poname ta dontia mas k den antexoume oxi auta ta mikroulia..Eutixws 4eutoklaiei gia liga deuterolepta k stamataei alla tin elegxw sinexws giati merikes fores klaiei epeidi girnaei mproumita k den 3erei na 3ana girisei anaskela :oops::? ..

Paw na 3aplwsw..Kalinixta k kali 3ekourasi!!!!

3ou 3ou afroditi :lol:

Efigaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!

πέρυσι τέτοια εποχή μπαίναμε στην διαδικασία του να μετράμε αντίστροφα για να γεννήσουμε...εγώ τουλάχιστον :lol::lol::lol: Είχα αρχίσει τα πρώτα ψώνια, να οργανώνω το σπίτι για να υποδεχτώ το μωράκι μου :D:D:D

Σούλα κράτα γερά! :D:D:D:D το 1ο τρίμηνο και το τελευταίο είναι το δύσκολο....άντε και λίγο και το μεσαίο :D:D:D

Άντρια και η δικιά μου έχει αρχίσει και κλαίει τα βράδυα και είχε να το κάνει από 2-3 μηνών. Τον τελευταίο μήνα ξυπνάει κάθε βράδυ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί...μάλλον ταλαιπωρείται απο δοντάκια!

ξυπνησεεεεεεεεεεεε επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...