Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες...

Γεωργιαννα κι εμεις ακομη φαφουτακια ειμαστε αλλα νομιζω οτι κοντευει η μερα που θα βγαλει το πρωτο δοντι...Σημερα σηκωσε πυρετο 37,8 το απογευμα και χτες κ σημερα σπαραζει απο κλαμα...Του εδωσα ντεπονακι και θα δουμε...

Αφρο μου σ ευχαριστω για τις ευχες σου...Ελπιζω να με βγαλουν στερια τα πρωτα 2 χρονια...

Γωγω τι αλλο μπορω να κανω υπομονη να μπει λιγο η ανοιξη και να βγαινουμε ολο βολτες με το καροτσακι...Για το ημερολογιο θα σου πω μια ελληνικη παροιμια,οτι κοροιδευει καποιος στο τελος το παθαινει.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Για τα διγλωσσα παιδακια ουτε εγω ξερω,αλλα θα μου αρεσε να μαθαινε ο Αλεξης 2 γλωσσες...

Αννουλα μου συγχαρητηρια για το γιο γιο,στεισι κιολας 8 δοντακια???ποπο???εμεις τιποτα ακομα...

Καληνυχτα σε ολες....Οπως βλεπετε σας εχω συνηθισει δεν μπορουσα να σας αποχωριστω.... ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!

καλό,Δάφνη!ναι σήμερα το πρωί της έβαλα γαλατάκι στη μύτη,εντωμεταξύ μόλις πλησίαζα το στήθος στη μύτη σηκωνόταν για να το πιάσει να θηλάσει κ εκνευριζόταν,οπότε με το ένα στήθος τη θήλαζα με το άλλο στη μυτούλα!!!χαχα!!!χαίρομαι που πήγε καλά η ανάλυση,εύχομαι το ίδιο κ για την καλλιέργεια!καλορίζικο κ το μπουσούλημα!!αντε να δουμε κ εμείς πότε θα μπουσουλήσουμε!

Γωγώ,δεν ξέρω τι άλλο αν γράψω για τη Ζήνα μας!ο,τι κ αν γράψω είναι λίγο!!!!

Αννα,αυτό με τα κρεμμύδια το διάβασα που το γράφατε στο FB,αλλά φοβήθηκα μην της μυρίζει μετά στο δωμάτιο.θα το δοκιμασω όμως.όλη τη νύχτα να το αφήσω???ή μέσα στην ημέρα για κανένα μισάωρο;

Γιούλη,περαστικά στο μικρό!

Αναστασία,αντε να κοιμηθείτε λίγο!!!!φαντάζεσαι να βγάλει καπάκι κ το 9ο?!?!?!ντοινννν!καλά που δεν υπάρχει καμπύλη για τα δόντια!!θα ήσασταν στο 0,000000000000001%!!!! :lol::lol::lol:

Παω να καθαρίσω τα μπάνια,ευτυχως έφτιαξα από χθες γιουβετσάκι για σήμερα.

φιλιά και τις καλημέρες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! Ειδαμε και μια ασπρη μερα!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙ!!!

Για τα διγλωσσα παιδια αυτο ηξρερα αλια και εγω οπως και εσεις, αλλα δεν ισχυει. Μου το ειπαν μαμαδες που το ειχαν κανει αυτο στο πρωτο παιδι και στο 2ο μιλαγανε 2 γλωσσες μαζι. το 2ο παιδι μιλαει και της 2 γλωσσες ενω το 1ο οχι και τοσο. Εγω δεν μιλαω την ρουμανικη γλωσσα μες στο σπιτι γτ δεν εχω με ποιον και εχω ξεχασει πολλα, μονο με την μαμα μου ή την θεια μου μιλαω.

Επαθα πλακα οταν γνωρισα μια μαμα απο την Ρουμανια που η 4χρονη κορη της μιλαγε και της 2 γλωσσες πολυ καλα μιλωντας η μαμα και της 2 γλωσσες, μεταφραζοντας εκεινη την στιγμη. αυτο προσπαθω και εγω να κανω αλλα δεν τα καταφερνω και πολυ καλα γτ δεν μιλαω και πολυ την ρουμανικη.

Δαναη θελει περισσοτερη ωρα το κρεμμυδι να δρασει, ειναι κατι φυτικο και δεν μπορει να κανει κακο. Στον Αλεξανδρο οταν ποναγε το δοντι του ή το αυτακι του για να τον ηρεμω την νυχτα του ζεστενα χοντρο αλατι και το βαζω μετα σε μια πετσετα. παντα μετα τον ηρεμουσε μεχρι να ξημερωσει να παμε στο γιατρο.

Γιουλη καλα εκανες και του εδωσες ντεπονακι, αντε να σκασει και του Αλεξη!! Περαστικα σας! Καλη αρχη με τα δοντακια

Δαφνη χαιρομαι που ειναι καλα ο Αρης. Τον θηλαζεις λιγη ωρα πριν να τον ταισεις; αυτο καταλαβα απο το φατσοβιβλιο.

Γωγω μου καλα ψωνια!! Ειδες τι καλη που ειναι ηΖηνα; και εσυ της φωναζεις; αχ!!!

Που να δεις οτι για αδεια παραμονης απο χωρες εκτος Ε.Ε πληρωνουν 150ε το χρονο για τα χαρτια. τοσα πληρωνα και εγω παλια, μεχρι να κανω τον Αλεξανδρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μόλις γύρισα απο εξέταση αίματος,βγήκα έξω το πρωί κ είδα στο τζάμι αυτοκινήτου κάτι άσπρο κ άρχισα να σκέφτομαι ποια ηλίθια έχει ρίξει σκουπίδια στο μπαρμπρίζ????Τελικά ήταν χιόνι :lol:

Πολυ πόντια ετσι?

Ο μπαμπάς έχει ρεπό κ κοιμάται με την Χριστίνα ...ακόμα!!!! :shock:

Δάφνη σωστά τα λές με το κρύο,φυσικά κ βγαίνουμε,εγώ είμαι 3 μέρες περίπου μέσα με την Χριστίνα γτ κανει τσουχτερό κρύο κ δεν το ρισκάρω να κρυωσει,καλά είμαστε μεχρι τώρα,ειδικά σε κλειστούς χώρους παραμονεύουν πολλά....όταν πάω σε σπίτια,αυτοκίνητο αμάξι κ δεν τρεχει τίποτα.

Γεωργιάννα εχτές που ηταν η jaclin σπίτι το ίδιο μου είπε,μιλάει Ελβετικά η μαμα κ ο μπαμπάς Ελληνικά ο καθενας στο είδος του :D

Όσο για τα χιόνια.....λυπάμαι τους αστεγους,τιποτα αλλο....

Γιούλη εγώ δεν κοροιδεψα το ημερολόγιο ποτέ,ο καθένας γράφει ότι θέλει,δεν υπάρχουν κανόνες. :-p

Παω να τους ξυπνησω να κάνουμε χαρούλες....φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργιαννα μου συγνωμη που επιμενω αλλα το εχω δει πολυ αυτο με τα διγλωσσα και μιλησα και με τη φιλη μου που ειναι σουηδια και ειναι η μονη ενδεδειγμενη μεθοδος με το αλλο που λες δε θεωρειται διγλωσσο δεν το εχει σα μητρικη αλλα σα δευτερη γλωσσα στο κεφαλι του μεταφραζει... εκεινη του μαθαινουν ελληνικα και σουηδικα απο νεογεννητο και τωρα βαζουν και αγγλικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζούρ!

Γεωργιάννα μου ο Άρης θηλάζει όποτε και όσο γουστάρει, το να μη τον θηλάσω πριν το φαγητό (αν το ζητήσει) έχει ως αποτέλεσμα να μη φάει απολύτως τίποτα. Προφανώς δεν εννοώ ακριβώς πριν το φαγητό, η συζήτηση ήταν κυρίως για το αν πρέπει να θηλάζει μεταξύ φρουτόκρεμας και μεσημεριανού.

Γιούλη περαστικά στον Αλέξη!

Πρέπει να πάω στο ταμείο για δουλειές της μητέρας μου... θα τα πούμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!κοριτσια, μπορειτε να μου πειτε τι ακριβως κανουμε με το κρεμμυδι και σε ποιες περιπτωσεις;;;; κι εμεις ειμαστε πολυ του εξω, αλλα χτες που βγηκαμε να παμε σουπερμαρκετ μαλλον κρυωσε κι απο χτες εχει μυξες.... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!κοριτσια, μπορειτε να μου πειτε τι ακριβως κανουμε με το κρεμμυδι και σε ποιες περιπτωσεις;;;; κι εμεις ειμαστε πολυ του εξω, αλλα χτες που βγηκαμε να παμε σουπερμαρκετ μαλλον κρυωσε κι απο χτες εχει μυξες.... :(:(

Καλημέρα!!!Εγώ δεν το ξεφλουδίζω,απλά το κόβω στη μέση και το βάζω στο προσκέφαλο όλη νύχτα!Η αλήθεια είναι ότι μυρίζει κρεμμυδίλα μετά αλλά βοηθάει πολύ με τις μυξούλες!!

Δεν έχω χρόνο να σας σχολιάσω τώρα,πάω τον μικρό για νάνι,μετά μαγείρεμα (φακές) και το βραδάκι που θα είμαι ελεύθερη θα σας σχολιάσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους...Ευχαριστω για τιςευχες...δεν ξανα εκανε πυρετο...για να δουμε πως θα παει...Εσεις τι κανετε??σημερα τι μαγειρευετε???

ανδρια που τη βρηκες τη σειρα?στο utube??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω γραψει ενα κατεβο εδω και μιση ωρα και σβηστηκαν ολα.τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ.παω να ταισω το παλι

λικαρι μου και ερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους...Ευχαριστω για τιςευχες...δεν ξανα εκανε πυρετο...για να δουμε πως θα παει...Εσεις τι κανετε??σημερα τι μαγειρευετε???

ανδρια που τη βρηκες τη σειρα?στο utube??

περαστικα στον αλεξακο μας!!! η δικη μου εχει ακομα μυξες, αλλα θελω να πιστευω οτι μεχρι το βραδυ θα ειναι καλυτερα... ευτυχως κοιμηθηκε καλα αποψε και δεν ξυπνησε απο δυσφορια..... σημερα ειχα μπιφτεκια με σαλατα για εμενα, με πατατες για τον αδερφο μου!! ααααα δεν σας ειπα, μπηκε στην αστυνομια και 2 μηνες που διαρκει η εκπαιδευση θα μενει μαζι μας!!! :D:D

αννα μου, το τυλιγεις με καποιο χαρτι η ετσι σκετο το βαζεις;;;;φανταζομαι δεν πρεπει να ερθει σε αμεση επαφη με το μωρο, οποτε ειναι πισω απο π.χ την παντα της κουνιας;;; καλα, δεν τσουζουν τα ματακια του μωρου απο την κρεμμυδιλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω γραψει ενα κατεβο εδω και μιση ωρα και σβηστηκαν ολα.τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ.παω να ταισω το παλι

λικαρι μου και ερχομαι...

ωωωωωχ!!!πολυ σπασιμο εεεε;;;!!!μαλλον ξυπνησε το λουλουδι μου!!φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια που λέγαμε για αβοκάντο, σήμερα η φρουτόκρεμα του Άρη ήταν αχλάδι (φέτελ) με σαγκουίνι και αβοκάντο. Βγήκε ένας πολύ νόστιμος και δροσερός συνδυασμός! Αφού το ζήλεψα!

Εμείς θα φάμε μακαρονάδα με μύδια! Είχε πάει ο καλός μου χθες στη κεντρική αγορά και ψώνισε ωραιότατα μύδια. Έχουμε και κουκιά για το βράδυ.

Στο ταμείο γινόταν ο κακός χαμός, έκανα μόνο τις μισές δουλειές.

Τηλεόραση έχω ν'ανοίξω εδώ και μήνες, μόνο κανένα dvd βλέπουμε με το Βαγγέλη. Στον Άρη δε βάζω ποτέ, είναι πολύ μικρός για να βλέπει τηλεόραση. Μόνο μια δυο φορές που ήθελε να κοιμηθεί στην αγκαλιά μου την ώρα που έβλεπα ταινία.

Πάω να βράσω τα μακαρόνια, γιαμ γιαμ γιαμ!!!

Αφροδίτη περαστικά στην Αθηνούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ετσι και μου τα ξανασβησει θα τα παρω κρανιο.....γεια σας κορτσουδια.τι κανετε?κρυωνετε??μα γιατι το λεω αυτο.χαθηκα αλλα ας σχολιασω πρωτα τα δικα σας νεα και μετα θα σας πω τα δικα μου γιατι ειναι κ πολλα.καταρχην να καλοσωρισω την ΑΝΝΟΥΛΑ με το φατσονι της.τι παιδι κουκλος.μαγουλα για φαγωτα λεμε....τελειο μωρο.να το χαιρεσαι κοριτσαρα μου το παιδακι σου...δαναη συλληπητηρια για την γιαγιουλινα σου.εχω και τις 2 γιαγιαδες μου.ετων 80 και 82 και οι παππουδες 85 και 87.δεν θελω να σκεφτομαι οτι καποια μερα θα φυγουν.τελος παντων α μην το σκεφτομαι.περαστικα στην μυρτουλα.πως ειναι??καλυτερα.τι κανει η ερμη μανα ακροβατικα για το παιδακι της.το ενα βυζι στο στομα το αλλο γαλα για την μυτη πολυ γελασα.και εγω το ξερω αυτο με το γαλα αλλα δεν το εκανα ποτε.πως το βαζεις με συριγα η σταζεις απευθειας λιγο....οσο για τα κρεμμυδια οχι ευχαριστω δεν θα παρω.δεν θελω να βρωμισει κρεμμυδιλα το δωματιο.εγω ζεστο νερο με vix ξερω.ελα τα καλα τα γιατροσοφια..... :lol: για πειτε και αλλα.εμενα ο μικρος σημερα ξυπνησε με πολλες κιτρινες τσιμπλες.του εβαλα χαμομηλι.κατι αλλο?πειραματοζωο το μωρο :lol: .με την δουλεια σου ολα καλα??φανταζομαι πλεον οτι εχεις μπει σε ρυθμο.ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ τελειο να εχεις μεγαλο παιδακι και να σε βοηθαει.και απο τα λεγωμενα σου ο αλεξανδρος πρεπει να ειναι πολυ ωριμο παιδι για την ηλικια του.στην δουλεια γυρισες.το θετικο ειναι οτι η σχεση διονυση-κουνιαδας ειναι τελεια οποτε και εσυ θα εχεις ησυχο το κεφαλι σου.....και εγω κρατουσα το παιδι της αδερφης μου για 4 μηνες.ευθυνη αλλα ολα καλα.. ΑΝΔΡΙΑ τι κανει η βικτωρια ειναι καλα η κοριτσαρα??εσεις δοντακια εχετε βγαλει δεν θυμαμαι.ΓΙΟΥΛΙ περαστικα στον αλεξη....δοντακια??εμεις ακομα τιποτα.φαφουτηδες.ελπιζω να εχεις καλα αποτελεσματα σεοτι αφορα την μεταθεση και να μην σε ταλαιπωρησουν.ποτε με το καλο η βαπτιση σας??εμεις μαλλον 27 μαιου...τωρα πας στην δουλεια η περιμενει.δεν εχω καταλαβει :? .ΑΦΡΟ περστικα στην κοριτσαρα μας.ελπιζψ να μεινει μονο στις μυξες και να μην ταλαιπωρηθει.ολα τα μωρα αρρωστα ειναι??και εμεις φυσικα με πυρετο -μυξες -βηχα ο μεγαλος και ο μικρος μονο με μυξες.εγω σημερα ξυπνησα με τρελλο πονοκεφαλο και πονο στο λαιμο.δεν μπορω να καταπιω.ποσες φορες θα αρρωστησω φετος??οταν αρχισει να λειτουργει η ηλεκτρονικη σελιδα για το φαρμακειο ριξε σημα.εγω ετσι ψωνιζω τις κρεμες.παραφαρμασι.ΕΛΕΝΑ τι κανουν τα σπορακια σου ??το ενα στην κοιλιτσα και το μεγαλο????αντεχεις??ειδατε ασπρη μερα εκει πανω,φανταζομαι θα εχει ψοφο...Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ τις παρεας τι κανει??θελω να της βγαλω το καπελο με 1 μικρο παιδι ενα μεσα στην κοιλια δουλεια,σπιτι αντρα....μπραβο.και μηνν κανεις αρνητικες σκεψεις.ολα καλα θα πανε.οι μανουλες τα καταφερνουν ΟΛΑ που λεει και ο αντρας μου :x .ΔΑΦΝΗ ολα καλα με το θαλερο.σου ευχομαι σε λιγο καιρο να τετοια προσελευση που να μην εχεις χωρο για αλλα ζουζουνια.ο αρουλης καλα??παω να βαλλω μικρο για υπνο και ερχομαι να σας πω τον πονο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ετσι και μου τα ξανασβησει θα τα παρω κρανιο.....γεια σας κορτσουδια.τι κανετε?κρυωνετε??μα γιατι το λεω αυτο.χαθηκα αλλα ας σχολιασω πρωτα τα δικα σας νεα και μετα θα σας πω τα δικα μου γιατι ειναι κ πολλα.καταρχην να καλοσωρισω την ΑΝΝΟΥΛΑ με το φατσονι της.τι παιδι κουκλος.μαγουλα για φαγωτα λεμε....τελειο μωρο.να το χαιρεσαι κοριτσαρα μου το παιδακι σου...δαναη συλληπητηρια για την γιαγιουλινα σου.εχω και τις 2 γιαγιαδες μου.ετων 80 και 82 και οι παππουδες 85 και 87.δεν θελω να σκεφτομαι οτι καποια μερα θα φυγουν.τελος παντων α μην το σκεφτομαι.περαστικα στην μυρτουλα.πως ειναι??καλυτερα.τι κανει η ερμη μανα ακροβατικα για το παιδακι της.το ενα βυζι στο στομα το αλλο γαλα για την μυτη πολυ γελασα.και εγω το ξερω αυτο με το γαλα αλλα δεν το εκανα ποτε.πως το βαζεις με συριγα η σταζεις απευθειας λιγο....οσο για τα κρεμμυδια οχι ευχαριστω δεν θα παρω.δεν θελω να βρωμισει κρεμμυδιλα το δωματιο.εγω ζεστο νερο με vix ξερω.ελα τα καλα τα γιατροσοφια..... :lol: για πειτε και αλλα.εμενα ο μικρος σημερα ξυπνησε με πολλες κιτρινες τσιμπλες.του εβαλα χαμομηλι.κατι αλλο?πειραματοζωο το μωρο :lol: .με την δουλεια σου ολα καλα??φανταζομαι πλεον οτι εχεις μπει σε ρυθμο.ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ τελειο να εχεις μεγαλο παιδακι και να σε βοηθαει.και απο τα λεγωμενα σου ο αλεξανδρος πρεπει να ειναι πολυ ωριμο παιδι για την ηλικια του.στην δουλεια γυρισες.το θετικο ειναι οτι η σχεση διονυση-κουνιαδας ειναι τελεια οποτε και εσυ θα εχεις ησυχο το κεφαλι σου.....και εγω κρατουσα το παιδι της αδερφης μου για 4 μηνες.ευθυνη αλλα ολα καλα.. ΑΝΔΡΙΑ τι κανει η βικτωρια ειναι καλα η κοριτσαρα??εσεις δοντακια εχετε βγαλει δεν θυμαμαι.ΓΙΟΥΛΙ περαστικα στον αλεξη....δοντακια??εμεις ακομα τιποτα.φαφουτηδες.ελπιζω να εχεις καλα αποτελεσματα σεοτι αφορα την μεταθεση και να μην σε ταλαιπωρησουν.ποτε με το καλο η βαπτιση σας??εμεις μαλλον 27 μαιου...τωρα πας στην δουλεια η περιμενει.δεν εχω καταλαβει :? .ΑΦΡΟ περστικα στην κοριτσαρα μας.ελπιζψ να μεινει μονο στις μυξες και να μην ταλαιπωρηθει.ολα τα μωρα αρρωστα ειναι??και εμεις φυσικα με πυρετο -μυξες -βηχα ο μεγαλος και ο μικρος μονο με μυξες.εγω σημερα ξυπνησα με τρελλο πονοκεφαλο και πονο στο λαιμο.δεν μπορω να καταπιω.ποσες φορες θα αρρωστησω φετος??οταν αρχισει να λειτουργει η ηλεκτρονικη σελιδα για το φαρμακειο ριξε σημα.εγω ετσι ψωνιζω τις κρεμες.παραφαρμασι.ΕΛΕΝΑ τι κανουν τα σπορακια σου ??το ενα στην κοιλιτσα και το μεγαλο????αντεχεις??ειδατε ασπρη μερα εκει πανω,φανταζομαι θα εχει ψοφο...Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ τις παρεας τι κανει??θελω να της βγαλω το καπελο με 1 μικρο παιδι ενα μεσα στην κοιλια δουλεια,σπιτι αντρα....μπραβο.και μηνν κανεις αρνητικες σκεψεις.ολα καλα θα πανε.οι μανουλες τα καταφερνουν ΟΛΑ που λεει και ο αντρας μου :x .ΔΑΦΝΗ ολα καλα με το θαλερο.σου ευχομαι σε λιγο καιρο να τετοια προσελευση που να μην εχεις χωρο για αλλα ζουζουνια.ο αρουλης καλα??παω να βαλλω μικρο για υπνο και ερχομαι να σας πω τον πονο μου

Ευχαριστω πολυ βασιλικη μου...Η βαφτιση ειναι 27 απριλιου και ετοιμαζομαι...Στη δουλεια φαινομενικα γυρισα στις 20 ιανουαριου αλλα για να βγει η μεταθεση παιρνει καποιο χρονο...Μου ειπαν να παω σπιτακι μου κ θα με ειδοποιησουν...Η μεταθεση μπορει να παρει κ εως 1 μηνα να βγει ετσι μου ειπαν...Σημερα θα παω παιδιατρο να μας κοιταξει για να αποκλεισουμε το οτιδηποτε αλλο για τον Αλεξη...Ειναι πολυ χαλια ρε γαμωτο...Εχω παρα πολυ σιδερωμα και εβαλα κι αλλο πλυντηριο που θα παει αυτο το πραγμα με το σιδερο δεν ξερω...Η σιδερρωστρα δεν κλεινει καθολου ολο ανοιχτη την εχω...Αυριο θα ειμαι ολη μερα εξω...Το πρωι στο ναυτικο νοσοκομειο για υπερηχο θυροειδους.υπερηχο ανω κοιλιας και υπερηχο στηθους καθως και γενικες αιματος-ουρων...απο τοτε που γεννησα δεν ξανα πατησα πουθενα...Στις 12 ραντεβου διαιτολογο πετρουπολη και στις 4 κομμωτηριο ανταυγιες-ριζα...Θα με φανε οι δρομοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

danai μου ειμαι καθηγητρια γερμανικων...ακομα ο μικρος ξυπναει..αμα τον αφησω νακλαψει πολυ θα μας ακουσει ολη η γειτονια και θα ξυπνησει κ ο μεγαλος μου....ελπιζω να περασει γρηγορα...παντως θελω και 3ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Μια νυσταγμενημανα σας γραφει!! διαβασα τις σελιδες σας αλλα δε θυμαμε τα παντα!

αφρο μεηγια το δοντι σο ειπα κ στο φεις!! Τι καλα σηυγκινητικο ε?

Γιουλη περαστικα στον αλεξη!! Ηρθε το σκουφι σου;ΑΦρο εσενα; παντως γιουλη με τετοιο προγραμμα εγω δε θα γκρινιαζα!! Θελω κ εγω κομμωτηριο !!!

Γεωριγαννα δδε σε διαβασα; η σε ξεχασα??

γωγω αρχιζω κ σε νοιωθω.. λενε προσεε τι ευχεσαι;; εθες η Νεκταριαε κανε ταρζανιες!! ειχε σηκωθει ορθια αφου ειχε πιαστει απο ις τιραντε του σουτιεν μου :shock::shock::shock: και εσκυβε σαν κατσικι να θηλασει!! ΕΛΕΟΣ!! :o:o:o:o ΜΕΤΑ συρθηκε κ πηρε τις κλωστες μου κ μπερδεψε 2 κουβαρια...2 ωρε να ξεμπλεξω :evil::evil::evil::evil: Μετα κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα ΣΤΟ ΚΡΕββατι κ η κυρια στρυφογυρναγε 360 μοιρες!!!!!!! κ κλωτσαγε!!

δανάη κ εγω την θηλαζω οποτε θελει.. νομιζω ακολουιουμε το ιδιο προγραμμα? Σημερα φαγαμτε κ 1η μερα ψαρακι κ το κατασπάραξε!!!

Παιρνει καμια σας βιταμινες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ γεια σας!! :D:D:D:D

εχω πεθανει στην δουλεια και δεν προλαβαινω να παρω ανασα! Σήμερα ήμουν οοοοολη μερα εξω με την παγωνια και μετρουσα ενα σπιτι....................................................................πριν λίγο γύρισα...

Εγινα ΠΑ-ΓΩ-ΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ!

τωρα ποναει ο λαιμος μου κλαψ...πινω τσαγακι και ελπίζω ότι θα μου περασει!

Σας διάβασα παρα παρα πολύ γρήγορα και θέλω να σας ευχαριστήσω για την συμπαράσταση που μου δείχνετε!

Με καταλάβατε όλες ακριβώς στο πως νιώθω! Φαντάζομαι όλες είχατε σκαμπανευάσματα στην εγκυμοσύνη!

χαίρομαι πάρα πάρα πολύ για το 2ο μωράκι απλώς η 2η χρονιά συνεχόμενης εγκυμοσύνης είναι ώρες ώρες πολύ δύσκολη....από την Παρασκευή με έχει πιάσει κάτι σαν 'κλειστοφοβία' της εγκυμοσύνης! Και κυρίως το βράδυ...το καλό της υπόθεσης είναι ότι ο άντρας μου το έχει καταλάβει καλά και προσπαθεί να με βοηθήσει...Αφού μου λέει, κουράστηκα εγώ που είσαι έγκυος τόσο καιρό...δεν θα κουράστηκες εσύ? :lol::lol::lol: Ευτυχώς έχω το κοριτσάκι μου & η δουλειά μου με κάνει και ξεχνιέμαι!

θελω να σας διαβάσω και πιο αναλυτικά αργότερα!

σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωωωωω & στρώνομαι να συνεχίσω τους υπολογισμούς μου!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Αφρο μου δεν καταλαβα με την φιλη σου ποιος τους μιλαει σουιδικα και ποιος ελληνικα. Το κοριτσακι αυτο δεν μεταφραζε αλλα μιλουσε και τις 2 γλωσσες το ιδιο σαν μητρικες, η μαμα της μεταφραζε στην μικρη. Εγω και να θελω να μιλησω στο μικρο μονο ρουμανικα δεν γινετε γτ μιλαω ελαχιστα εως καθολου ρουμανικα κατα την διαρκεια της ημερας. Αυτο που θελω ειναι να μαθει λιγα ρουμανικα και οι 2 ετσι ωστε να μπορουν να συνεννοηθουν εαν ποτε παμε Ρουμανια ή οταν ερχονται οι δικοι μου εδω.

Οσο για το ντεπον αυτο που ξερω ειναι ανα 4 ωρες να δινουμε οταν εχουν πυρετο εναλλαξ με το πονσταντ. απλα τα παιδια μου δεν τα πιανουν και τους δινω αλγοφρεν.

Ειρηνη μου ελειπα απο το πρωι και τωρα γυρισα. εκατσα λιγο και μετα θα παω να μαειρεψω κτλ.....

ΚΑλα η Νεκταρια φατσα!!! μαλλια κουβαρια στα εκανε!!!!!

Δαφνη μου εσυ ξερεις καλυτερα τον μικρο σου. το βρισκω ομως λογικο να μην πειναει τοσο πολυ και να τρωει μικρες ποσοτητες σε συνδυασμο οτι ειναι τσιλιμπιθρας!!!! τι γλυκουλης ειναι!!!

Σαμανθα μου να προσεχεις και να ντυνεσε πιο βαρια!! μου αρεσε το Παγωτο!!!! τι γευση; :lol::lol:

ποτε δεν ειχα καταλαβει οτι μια 2η εγκυμοσυνη θα μπορουσε να κουρασει τοσο πολυ μια γυναικα, ομως τωρα που το περιγραφεις καταλαβαινω και συμφωνω μαζι σου. κουραγιο τοτε. με το κρεβατακι για το καινουργιο νινι τι θα κανετε; εχει οικονομικο και στο Ικεα.

Βασω μου περιμενουμε τα νεα σου!!!

Αυριο ξεκιναω δουλεια και ο Θεος βοηθος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Δάφνη, ελπίζω και οι υπόλοιπες εξετάσεις του Αρούλη να βγουν καλές!

Ωραία η φώτο της Γεωργίας,έ? Το κουβαδάκι στο κεφάλι της το έβαλε ο γιος μιας παιδικής μου φίλης! Είχε πολύ πλάκα!

Γιούλη, όντως 8 δοντάκια έχουμε! Τραβήξαμε ζόρι! Κι έχουμε μέλλον ακόμη! Ελπίζω ο Αλέξης να μην παιδευτεί τόσο.

Ειρήνη, γιατί ρωτάς για βιταμίνες? Θέλεις να πάρεις? Αφού θηλάζεις μπορείς να πάρεις μόνο συμβατές με θηλασμό όπως είναι οι pregnacare. Κι εγώ νιώθω ότι χρειάζομαι βιταμίνες..

Γεωργιάννα, καλή αρχή αύριο στη δουλειά!

Σαμάνθα, οι απανωτές εγκυμοσύνες είναι δύσκολες αλλά σκέψου ότι θα ξεμπερδέψεις (ή θέλεις και 3ο?)

Όταν θα ακούς εμάς τις υπόλοιπες να μιλάμε για τις 2ες εγκυμοσύνες μας, θα νομίζεις ότι πέρασαν αιώνες.

Το ίδιο κι εσύ Σουλίτσα! Μπαμ-μπαμ, δύο παιδάκια! Όσες σκεφτόμαστε να αργήσουμε το 2ο, βάζω κι εμένα γτ δεν ξέρω ακόμη, θα ζοριστούμε γτ θα έχουμε ξεχάσει κολικούς, πάνες, ξενύχτια κτλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...