Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

ελα ρε δαφνουλα σοβαρα με παρακεντηση??...πω πω σφιχτικα τωρα...καλα πως θα τα καταφερουν τωρα ο αρουλης ειναι μεγαλο αγορακι..ψυχουλα μου...μακαρι να μην τον τυρρανησουν πολυ...στεναχωριεμε οταν τρυπανε τα μωρακια τα περασα κ μου φαινετε τρομερα δυσκολο κ ψυχοφθορο!!!!

εννοειτε να μιλησεις με τον βαγγελη(οπου βαγγελης = ξεροκεφαλος)ειναι οντως πολυ χαζο να κανεις τοση διαδρομη αφου η δουλεια σου ειναι διπλα!!!!

χαιρομε που τα πατε τοσο καλα στο θαλερο!!!!!!!

δαναη καλο διαβασμα!!!!η πεθερες μας η αληθεια ειναι οτι πετανε κοτσανες καμμια φορα...δεν θυμαμαι αν σας ειπα τι ηθελε να κανει η δικια μου το καλοκαιρι...ηταν εδω η κουνιαδα μου η οποια θηλαζε το μωρο της εχουν 6 μηνες διαφορα με την δικη μου μπεμπα...κ μου ειπε ακουσον ακουσον να βαλουμε την ελενα να θηλασει απο την κουνιαδα μου :shock::shock::shock: εφαγα φρικη αφου φοβομουν κ δεν αφηνα το μωρο μονο του μαζι τους!!!κ δεν εφτανε μια φορα το ειπε κ δευτερη κ της ειπα οτι δεν αφηνω το παιδι μου να ρουφαει ξενα βυζια αμα θελει εχω κ εγω βυζι...μπροστα στην κουνιαδα μου εννοειτε!!!!

γεωργιαννα μου εχω μια φιλη που ασχολητε αλλα μενει σε διπλανη πολη καμμια μερα πρεπει να την βαλω να μου δειξει...θυμαμαι το λινκ αυτο αν κ το διαβασα παλι δεν καταλαβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εβαλα ενα κεικ στον φουρνο με φρεσκο στημμενο πορτοκαλι ξυσμα πορτοκαλιου χυμο πορτοκαλι ετριψα κ ενα μηλο μεσα συν μιγμα μπαχαρικων για γλυκα τωρα το τι θα βγει αυτος ο αχταρμας ο θεος κ η ψυχη του :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[bη πεθερες μας η αληθεια ειναι οτι πετανε κοτσανες καμμια φορα...δεν θυμαμαι αν σας ειπα τι ηθελε να κανει η δικια μου το καλοκαιρι...ηταν εδω η κουνιαδα μου η οποια θηλαζε το μωρο της εχουν 6 μηνες διαφορα με την δικη μου μπεμπα...κ μου ειπε ακουσον ακουσον να βαλουμε την ελενα να θηλασει απο την κουνιαδα μου :shock::shock::shock: εφαγα φρικη αφου φοβομουν κ δεν αφηνα το μωρο μονο του μαζι τους!!!κ δεν εφτανε μια φορα το ειπε κ δευτερη κ της ειπα οτι δεν αφηνω το παιδι μου να ρουφαει ξενα βυζια αμα θελει εχω κ εγω βυζι...μπροστα στην κουνιαδα μου εννοειτε!!!!

ντόιννγκκκκκ!όπως κάνει οι παραμάνες-τροφοί τον παλιό "καλό" καιρό...τι άλλο θα ακούσουν τα αυτάκια μας?!?!?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα,στείλε καλά κ από εδω λίγο τσέικ (όπως λένε στον Αγ.Νικόλαο)!!!πεινάωωωω!από πέμπτη ξεκίνησα δίαιτα.σήμερα μείων 1,6 κιλά!!!και έχω και περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο δαναη διαιτα ε???μπραβο!!!!φανταζομε δεν θελεις να χασεις πολλα κιλα εισια ηδη αδυνατουλα!!!!

σε σκεφτομουν εχθες που ακουγα ειδησεις κ λεγανε για τους επαναλαμβανομενους σεισμους...

κ οσο για το ντοινγκ ασε ακομα το σκεφτομε κ μου σηκωνετε η τριχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γεωργιαννα τωρα που το θυμηθηκα καλε τι μοντελακι εισαι εσυ???πηρες κ υφος!!!χαχαχαχα τρελοκομειο για την φωτο στα μαλλια κουβαρια λεω!!!

εγω η γαιδουρα ακομη να φορτισω την φωτογραφικη μου... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!

Ti kanete? Eisaste oles kala? ta zouzounia? :D

Emeis exoume liges mi3oules k xtes efage mono 4 geumata..Posa geumata prepei na trwne se etsi ilikia? Emena kanonika trwei 5 k endiamesa mporei na tis dwsw kanena mpsikotaki k ligo ximo xexe einai opws leme coffee time i Victoria kanei juice time :lol: ..Oso megalwnoun meiwnontai ta geumata?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη καλα της ειπες! ελεος πια να την ξερει καλυτερα;;; αυτα εχουν οταν οι ιιες δεν δουλευαν και μεγαλωνανε τα παιδακια τους στο σπιτι. δωσε θαρρος στο χωριατη να σου ανεβει στο κρεβατι!!!

Καλη αρχη με την διαιτα σου, αντε να δουμε ποτε θα ξεκινησω εγω!!

Δαφνη μου ευχομαι να πανε ολα καλα!! μακαρι να μην ταλαιπωρηθει το μαναρακι μας!! ο Αρης θελει να τρωει παραπανω;

Σουλα μου ευχαριστω για το κομπλιμεντο. Δεν ειναι δυσκολο να παραγγειλεις και το πολυ εαν θελεις παρε με να σου λεω εγω τι να κανεις. στο αμαζον θα βρεις πολυ οικονομικες πανες παμπερς που αξιζει. εγω εχω βολευτει με τα λιμπερο, αλλα εαν δεν εχουν καποια καλη προσφορα θα παραγγειλω απο κει. τωρα περιμενω το καθισμα την Πεμπτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Καλά με τις πεθερές τι είναι αυτά που διάβασα? Πάνε καλά? Θα μας τρελάνουν εντελώς..

Δανάη πόσο θέλεις να φτάσεις σε κιλά? Είσαι αδύνατη.

Κι εγώ θέλω δίαιτα αλλά δεν μπορώ να ακολουθήσω πρόγραμμα. Μόνο με σωστή διατροφή θα προσπαθήσω. Δεν αντέχω την πείνα.

Τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχασα όλα πολύ γρήγορα αλλά οι γιορτές με κατάστρεψαν :lol: έβαλα 3. Τα τζήν μου δεν κλείνουν :(

Από τότε που γύρισα προσέχω αλλά η ζυγαριά δεν κουνιέται.. σνίφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα ευχαριστούμε! Όχι ο Άρης δεν είναι πολύ του φαγητού γενικώς αλλά προσπαθώ να του δίνω περισσότερα μικρά γεύματα μπας και πάρει τα πάνω του... Βέβαια ούτε εγώ ούτε ο μπαμπάς του τρώγαμε ιδιαίτερα ως μωρά. Δε με πειράζει καθόλου να είναι αδυνατούλης αλλά τώρα πλέον έχει πέσει δύο καμπύλες κάτω από τη καμπύλη γέννησης και πρέπει να δω τι συμβαίνει. Τώρα παλεύουμε με το κουτάλι ακούγοντας την αγαπημένη μας "κάθοδο των σαλτιμπάγκων" των χαΐνηδων!

Καλή επιτυχία στη δίαιτα Δανάη και Αναστασία!

Σούλα μου απίστευτη η πεθερά, τι άλλη μ...κία θ' ακούσουμε!?!?! Στείλε κι από δω λίγο κέικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apantiste mou kale oute gia ta panakia mou apanisete oute gia ta geumata :roll::roll::D

Gwgw mou den 8a parw chicco panes den allazw tis libero giati oses dokimasa evgena e3w k etsi twra pou ema8a me autes den to riskarw gia alli dokimi aplws eida ekeino to 8ema me tis chicco k mpika stin diadikasia na 4a3w an mporw na fernw tis Libero apo to internet alla einai pio akrives na er8oun apo Ellada, para3eneutika apo tis times pou exete stin Elalada ontws etsi akrives einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Άντρια τόσο ακριβά είναι όλα στην Ελλάδα! Δυστυχώς! Γι αυτό κυνηγάμε συνεχώς τις προσφορές.

Τα συνιστώμενα γεύματα είναι 5, δύο γεύματα γάλατος, πρωί-βράδυ και 3 γεύματα στέρεων τροφών και όχι δε μειώνονται όσο μεγαλώνουν. Από εκεί και πέρα κάθε παιδί είναι διαφορετικό. Επίσης περνάνε φάσεις πχ. με ιώσεις ή δόντια που μπορεί να είναι ανόρεχτα. Μπορεί η Βικτώρια να είναι λίγο αδιάθετη, άμα είχε μυξούλες. Μήπως είναι δοντάκι?

Εντελώς φιλικά θα σου πω να μην παραπονιέσαι αμέσως όταν δε σου απαντάμε κι εσύ πολύ συχνά δε γράφεις απολύτως τίποτα σε μας κι αναφέρεσαι μόνο στα δικά σου θέματα. Δεκτό αλλά μην απαιτείς τόσο την άμεση προσοχή μας, όλες έχουμε τις σκοτούρες μας. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, τα γεύματα σε αυτή την ηλικία πρέπει να είναι 5.

Και όντως οι πάνες έιναι τόσο ακριβές στην Ελλάδα. Οι libero νο 4 τα 56 τεμάχια έχουν 19 ευρώ!

Το ίδιο και τα pampers. Μόνο τα babylino είναι πιο οικονομικές. Το νο 4 τα 50 τεμάχια έχουν 16 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Καλά Δανάη κ Σουλα,δεν παίζονται οι πεθερές,μα το εννουσε αυτό με τον θηλασμο?

Σορρυ κιόλας αλλά δεν στέκει να λες τετοια πράγματα,ειδικά οταν η μανουλα θηλάζει το μωρό της ΕΛΕΟΣ!!!

Εσένα Δανάη ειναι αλλη περίπτωση,της πεθεράς που της αρέσει να προκαλεί,μα πως την βλέπουν έτσι ρε παιδί μου!

Η νυφη που σκότωσε την πεθερά με 76 μαχαιριές επειδή της είπε να κάνει τεστ dna μετά απο 3 παιδιά με τον άντρα της,φανταζεστε τι χει τραβήξει???Μακρυά παναγιά μου κ αγαπημένοι.

Δαφνη εχεις δίκιο,πρεπει να υπάρχει χημεία με τον γιατρό σου γτ αλλιώς δεν επικοινωνείς...

Εγώ ειμαι πολυ ευχαριστημενη,αν θες τον ρωτάω μηπως ερχεται στα μέρη σου,δεν ξέρω σίγουρα,πάντως ειναι πολυ κουλ ατομο κ μπορεις να τον περνεις τηλ ανα πάσα στιγμή.Αυτο ειναι το κυριότερο με τους ιδιωτικούς.

Πολύ σωστά αναφέρεις τα 5 γεύματα....

Οσο για τα κιλά κ εγώ 5 θέλω να χάσω να φτάσω στα κιλα που ξεκινησα κ μετα αλλα 5 να έχανα θα ήμουν Θεαα :lol:

Σιγά βρε κορίτσια,έχετε ακόμα μπροστά σας ,με το κυνηγι που θα αρχίσετε θα φυγουν για πλάκα!

Η Ζηνα κοιμηθηκε επιτελους κ εγώ βλέπω την ταινια "the social network" ...μεγειρεύω ταυτόχρονα κ σας γράφω...ναι την βλεπω συνεχως με pause :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti kalo mageireveis Gwgw? Emeis fagame makaronakia carbonara..

K egw perasa polla me tin pe8era mou gia paaaara poli kairo den milousame mas eipe polla asxima pragmata alla apo to kairo pou ta "4eutovrikame" merikes fores afinw k kati na perasei xwris na to sxoliasw etsi gia na pername..Alla genika otan akouga kati pou den mou arese k eniw8a pws pnigome apantousa alla eida pws oti k an pw ekeini epimenei sta dika tis, einai k i ilikia tis k etsi arxisa na adiaforw..Twra mia fora tin evdomada pame gia tin mikri k gia ton Giwrgo goneis tou einai pws na to kanoume..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperaaa!!!εχω χαθει αρκετα διοτι με 2μικρα με διαβασμα κ δουλεια δεν προλαβαινω να παρω ανασα...καλαειστε?εμεις μεγαλωνουμε!!!θελω τις γνωμες σας!!!ο μικρος μας τρωει το γαλα του στις 20:30 το βραδυ κ μετα ξυπναει γυρω στις 4-5 φορες μεσα στην νυχτα..λετε να πειναει??τοσο καιρο εχουμε κουραστει με το ξεντχτι κ πιστευαμε μηπως ποναει επειδη βγαζει δοντακια...τι λετε?να τον ταιζω αλλη μια φορα ξανα κατα τις 12?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεερα σας κι απο εμενα....Εβαλα τον Αλεξη για υπνο μετα απο πολυ κλαμα και καθισα να πιω ενα καφε και να διαβασω νεακια σας...

Δαφνη μου στεναχωρεθηκα πολυ για τον Αρη...μακαρι να ειναι περαστικα ολα..Η παιδιατρος δεν ειπε τιποτα για να του δωσεις καμια βιταμινη??Ξερω αρκετα παιδακια που δεν ειναι του φαγητου κ οι μαμαδες παλευουν με μουρουνελαια και βιταμινες...

Αυτα που γραψατε για τις πεθερες τα αφηνω ασχολιαστα...Εμενα μου εφερε δωρο μια πυτζαμα τη πρωτοχρονια xxxxlarge κ μολις της ειπα μου ειναι τεραστια μου λεει αποκλειεται...Εδω δεν κανει σε εμενα θα μπαινει σε εσενα???~Δηλαδη σκεφτειται που με κατατασει....Με κουραζει αυτη η γυναικα....Δεν την αντεχω καθολου....Εχω ακουσει απο το στομα της δεν φανταζεστε τι...

Εχω οως αρχισει και της τα χωνω κι εγω...Αρκετα!!!

Σημερα μοναχουλα μου εχει βαρδια ο νικος...Αυριο θα επικοινωνησω με πενταγωνο για να δω εαν εχουμε κανενα νεο με τη μεταθεση....Δεν μαγειρεψα τιποτα σημερα,μιας κ ειμαι μονη μου,θα φαω σαλατουλα...Βαριεμαι πολυ...Θα ηθελα να ηταν καλυτερος ο καιρος να βγω καμια βολτιτσα με το καροτσι αλλα με τετοιο καιρο που να παμε...Ανυπομονω να φτιαξει ο καιρος κ να μπει η ανοιξη...

Επισης περιμενω πως και πως τις αποκριες και την καθαρη δευτερα οπου θα ανεβουμε στο χωριο μου,εχω να παω απο τον αυγουστο!!!!!,θα μαζευτουμε ολοι....Θειοι μου,ξαδερφια,θα βγουμε εξω για τσιπουρακια,για καφε,θα παμε στα αλευρομουτζουρωματα στο γαλαξιδι και γενικα θα ξεσκασουμε λιγο...Το εχω πολυ αναγκη να παω καπου...Παλι μακρηγορησα κοριτσια...Με συγχωρειτε...Σας φιλω και θα τα ξανα πουμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki mou xestin pe8era, sorry gia tin ekfrasi alla einai aparadekti..K egw pe8imisa na kanoume sinantisi me siggeneis me etsi kairo den poli vre8omaste..Proxtes eipa k tou andra mou sta karnavalia na mas parei Lemeso (ekei genni8ike o george) mia poli 1 wra makria apo tin poli pou menoume kanoune megali karnavalistiki parelasi k 8a en8ousiastei k i mikri me tis stoles pistevw, exei k oi siggeneis se ekeini tin poli o georgemakari na mas parei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια δεν ξερω τι να σου πω. εγω τον μικρο οταν μου τα εκανε αυτα τον εβαλα στο δωματιο με τον μεγαλο. το πρωτο βραδυ εκλαψε λιγο και το 2ο λιγοτερο, μετα μια φορα και εαν. τι ακριβως κανει οταν ξυπναει; πως τον κοιμιζεις; το βραδυ που ξυπναει τον ταιζεις; κανονικα σ'αυτη την ηλικια πρεπει να κοιμουνται σερι πανω απο 8 ωρες.

Δαφνη ποτε θα πατε για εξετασεις;

Ελεοςςςςς πια με το μαγειρεμα!!!! θελω εναν σεφ να μου μαγειρευει γτ εγω βαρεθηκα!!!!!!!!!!!!!! εχθες εφτιαξα μπιφτεκια και ελεγα οτι θα φτασουν και για σημερα το βραδυ αλλα γελαστικα!!!!

Θελω να με εμψυφωσετε. αυριο το πρωι, παρα το κρυο, θα παω να καταθεσω τα χορτι για την υπηκοοτητα. θελω να μου στειλετε την θετικη σας ενεργεια για να πανε ολα καλα. εχω λιγο αγχωθει μηπως μου λειπει κατι και ταλαιπωρηθω παλι, κρατος ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια δεν ξερω τι να σου πω. εγω τον μικρο οταν μου τα εκανε αυτα τον εβαλα στο δωματιο με τον μεγαλο. το πρωτο βραδυ εκλαψε λιγο και το 2ο λιγοτερο, μετα μια φορα και εαν. τι ακριβως κανει οταν ξυπναει; πως τον κοιμιζεις; το βραδυ που ξυπναει τον ταιζεις; κανονικα σ'αυτη την ηλικια πρεπει να κοιμουνται σερι πανω απο 8 ωρες.

Δαφνη ποτε θα πατε για εξετασεις;

Ελεοςςςςς πια με το μαγειρεμα!!!! θελω εναν σεφ να μου μαγειρευει γτ εγω βαρεθηκα!!!!!!!!!!!!!! εχθες εφτιαξα μπιφτεκια και ελεγα οτι θα φτασουν και για σημερα το βραδυ αλλα γελαστικα!!!!

Θελω να με εμψυφωσετε. αυριο το πρωι, παρα το κρυο, θα παω να καταθεσω τα χορτι για την υπηκοοτητα. θελω να μου στειλετε την θετικη σας ενεργεια για να πανε ολα καλα. εχω λιγο αγχωθει μηπως μου λειπει κατι και ταλαιπωρηθω παλι, κρατος ειναι.

Καλη επιτυχια απο εμενα και σου ευχομαι να ξεμπερδεψεις γρηγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...