Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


marakimou

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!1 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕ ΜΟΝΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ 6!ΕΙΧΑ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΡΟΗ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ!!!!ΠΟΝΟΥΣ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!!!!!!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω, κορίτσι μου. Κατά την γνώμη μου αν είσαι έγκυος θα έπρεπε να έχεις και άλλα συμπτώματα. πρησμένο στήθος τουλάχιστον...Σου εύχομαι όμως να είσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου marakimou! αν θέλεις να ξέρεις τι ακριβώς μπορεί να συμβαίνει, κάνε ένα τεστ πρώτα κ αν δεν είναι θετικό (που σου το εύχομαι, αν το θέλεις) τότε καλό θα ήταν να επικοινωνήσεις με τον γιατρό σου και να κάνεις κ μια επισκεψούλα, αν κριθεί απαραίτητο. βεβαια ο κύκλος μας έχει διάφορα σκαμπανεβάσματα, π.χ. εάν τυχόν άρπαξες κανένα κρύωμα, ωστόσο επειδή σε ενδιαφέρει η περίπτωση εγκυμοσύνης, πιστεύω ότι αν είσαι τότε το τεστ θα δείξει. αν κατάλαβα καλά, η περίοδος της 1/1 δεν ήταν μάλλον και τόσο συνηθισμένη, σωστά?

καλό αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι, η περιοδος ηρθε με καθυστερηση η κανονικα?αλλα συμπτωματα εχεις?απο την 1/1 μεχρι ςημερα δεν ειχες ξανα τιποτα?

Τι να σου πω?μακαρι να εισαι αφου το θελεις?

Κι εμενα καπως ετσι ξεκινησε αυτη η εγκυμοσυνη..ειδα περιοδο για δυο μερες και μετα σταματησε ξαφνικα..εκανα τεστ κι ηταν θετικο..

Κανε ενα τεστακι γιατι εχουν περασει αρκετες μερες απο τοτε που λες οτι ειδες περιοδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Kalhmera sas....

Auto me ta sumptwmata prin thn egkumosunh, mporei na mou tsakisei to neuriko susthma.... Ton teleutaio mhna exoume 3ekinhsei prospa8eies gia paidaki kai tis teleutaies meres eixa zalades, emetous, eklaiga sta kala ka8oumena (xwris logo, san thn trelh!)... Kai lew, wpa to'xoume! Am de... Xtes mou hr8e h periodos, alla egw ws aisiodo3o atomo, eipa mhpws einai ekeines oi stagones pou tugxanei na emfanizontai otan eisai egkuos, ligo prin thn periodo kai meta apo duo meres stamatoun.. Alla atuxhsa.. :?

Katalhgw, loipon, oti exw akousei ki egw gia periodo-express, twn 2 hmerwn.. Mallon to test, me proetoimasmenh psuxologia gia opoio apotelesma (oso einai auto efikto, vevaia) einai h kaluterh lush....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...