Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Πωπωωωωωωωωωω ωραία συνταγή!!!!!!!!!!!!!!!! Βούτυρο στο ψωμί σου ήταν αυτό Βανεσσάκι μου!!!!!! Ήρθε η ώρα να τους πείς όξω π.......η απ'την παράγκαααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νασιούλα συμφωνώ μαζί σου!!!!!

Βάλανε τα χέρια τους και βγάλανε τα μάτια τους!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ήθελε κόπο ήθελε τρόπο!!!!!!!!! Τύχη βουνό......... με τον Τσακιρίδη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κακά τα ψέμματα.......ότι σκ@τ@ και να είναι για αυτούς είναι γονείς!!!

Το θέμα είναι εμας και το σπίτι μας να μην ενοχλούν!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain5.gif] (μετάφραση σκατά) και να είναι εγώ ΠΑΝΤΑ θα είμαι ξένη γι'αυτούς κι εκείνοι δεν θα γίνουν ποτέ γονείς για μένα (έχω γονείς δόξα το Θεό)...το είπα και στην πεθερά προχθές! Δεν ζήτησα ποτέ από τον άντρα μου να τους κάνει πέρα αλλά να μην με υποχρεώσει ξανά να ανεχτώ ούτε αυτούς ούτε την οποιαδήποτε συμπεριφορά τους!!!!! Ευτυχώς είμαι τυχερή (μέσα στην ατυχία μου) και συμφωνεί και ο άντρας μου μαζί μου!!!! Αλλά και να μην συμφωνούσε εγώ πάλι το δικό μου θα έκανα........σ'αυτά είμαι πολύ γαιδούρα, δίνω ευκαιρίες, δεν μιλάω αλλά άμα μιλήσω πάει μετά, έκοψε το αυγολέμονο!!!!!!!!!!!!

Πάω να βγάλω φρύδι και ξανάρχομαι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια συμφωνώ σε όσα έγραψες!!!!!!Και εγώ έτσι είμαι!!!

Είχα πεταχτεί στην ενορία μας να πάρω μια μεταβίβαση προς την εκκλησία που θα γίνει η βάπτιση.

Τώρα πρέπει να το πάω στην εκκλησία για να σιγουρέψουμε και την ημερομηνία!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου, ηρθα κι εγω..

Τι κανετε?πως ειναι τα μωρακια μας?σας ελειψα καθολου σημερα?

Δεν προλαβαινα πιο πριν να μπω ..μεχρι το μεσημερι ειχαμε καθαριοτητα στο σπιτι..ευτυχως βοηθησε παρα πολυ ο αντρας μου(δεν το εχει ξανακανει) και μετα σενιαριστικα και πηγαμε βολτα προς την παραλια..ειχε ωραια μερα με ηλιο και δεν κουνιωταν φυλλο..ευκαιρια ηταν...μετα ηρθαμ σπιτι φαγαμε, σιδερωσα καμια ωρα,εκανα και τον μικρο μπανιο ..ειμαι πτωμα..με επιασε και μια τρελη ημικρανια..με το ζορι θηλασα και κοιμησα τον μικρο..παω να δω τι γραψατε φιλεναδες μου κι επιστρεφω..

Ειναι αραγε καμια αλλη μανουλα εδω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καψατε παλι ςημερα...

Τι τρελα εικονιδια ειναι αυτα..

Νασιουκο, πολυ καλη η τακτικη που σκεφτεσαι να ακολουθησεις..καλα, το εισαι το ταιρι μου το εβλεπα φανατικα..και στις επαναληψεις αμα τυχει το βλεπω..πολυ μου αρεσε..

Γιωτακι, τι γινεται φιλεναδα?κλεισατε ημερομηνια?

Βανεσσακι τι εγινε?αλλαξες αβαταρ βλεπω..αυτο το κοριτσακι θα μπορουσαν να το λενε δαναη..

Κατι μου μυρισε...παω κουζινα να δω τι μαγειρεψατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

αναστασακο αυτο με τον οισοφαγο που εχει μηπως της κανει καουρες? γιαυτο γκρινιαζει?

κατερινακι πως τα πατε με τις γουλιες?

αγγελικουλα τι κανει το παλικαρακι σου? εχει ακομα εκεινο το τρελο μαλλι? :lol:

καλε καμια δεν εχει το τηλ της αννας μαριας? :(

νασια καλε σε διαβαζω κ αγχωνομαι1! αμαν κοριτσι μου!

βανεσσακι θελει αγκαλιτσες το κοριτσακι σου ε? ψυχουλα μου!

μαρακι γιωτακι τι κανετε εσεις?

σεσιλ καλως ηρθες! ειμαι η λενα απο θεσσαλονικη κ εχω τον ανασταση σχεδον 3 χρονων κ εναν μπεμπαρο 2 μηνων!

ο αναστασης οπως θυμαστε εκοψε την πιπιλα την προηγουμενη τεταρτη, που ειχε βγαλει το σταφυλοκοκκο. εχει μια βδομαδα που τα βραδια δε θελει να παει για υπνο, ολο κλαιει, δεν κοιμαται, ξυπναει μεσ στο βραδυ κ γινεται Ο χαμοσ! χτες εκλαιγε για 2 ολοκληρες ωρες με αναφλητα κ με χτυπουσ οποτε πηγαινα κκοντα του. ειμαι σιγουρη οτι ειναι απο την πιπιλα.

κ σημερα που ξαπλωσα μαζι του μσηκωθηκε με κοιταξε βαθια μεσα στα ματια σουφρωσε τα φρυδια του κ μου ειπε μαμα θελω την πιπιλα μουυ με φωνη ετοιμη να βαλει τα κλαμματα

πως κρατηθηκα κ δεν πηγα να ψαξω να βρω δεν ξερω :P

απο τη μια εχουν περασει τοσες μερες κ δε θελω να του τη δωσω παλι, θα εχω φαει τοση γκρινια τζαμπα απο την αλλη ομως δε μπορω να τον βλεπω να υποφερει ετσι.. στεναχωρεθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αφιερώσατε πάλι!!! :lol: Γελάω πολύ όταν σας διαβάζω.

Εμείς σήμερα πήγαμε Θεσ-κη στα prenatal και αγοράσαμε πραγματάκια για την μπεμπούλα. Το ευχαριστήθηκα.

Αγγελική μου, η μπεμπούλα μου είναι 3 μηνών.

Βάσω, είμαι η Έφη και έχω μια μπέμπα 3 μηνών όπως κατάλαβες. Καλωσήρθες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις όμορφες μανούλες!!!!!! Και στα ακόμη πιο όμορφα μωράκια της παρεούλας μας!!!!! :D:D:D

Ο μικρός μου κοιμάται από τις 23.00 δε με ξύπνησε ο καλός μου σηκώθηκα γιατί έβλεπα άσχημο ονειρο και τόσο ζωντανό.............. :-s:-s:-s

Περιμένω να σηκωθεί να τον ταισω....έξω βρεχει καρέκλες [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] και εγώ πίνω το ~o) μου!!!!!

Εφούλα πότε (ημερομηνία)γεννήθηκε η μπεμπούλα σου;;;

Λενάκι νομίζω ότι έφαγες το γάιδαρο με την πιπίλα του Αναστασάκου, μήπως να μην του την δώσεις τώρα που πέρασε μια βδομάδα, είμαι κρίμα να κλαίει αλλά το κάνεις για καλό του.

Και η αδερφή μου 3 χρονών του την έκοψε του ανηψιού μου. Στην βάπτιση του μπέμπη μας θα είναι 4, που θα γίνει την ημέρα των γενεθλίων του!!!!!!!!

Αγγελικούλα μου έχω κρατήσει ημερομηνία 20 Μαϊου.

Αύριο θα πάω το χαρτί που πήρα από την ενορία μας, δε μου έχουν ζητήσει κάτι άλλο για να δούμε...

Χτες που πήγα εκκλησία στις 5 να πάρω αυτό το χαρτί, κορίτσιαααα είχαν βάπτιση!!!!!!!!! Ένα κοριτσάκι, ευτυχώς δεν έκανε το φοβερόοοοοοοοο κρύο γιατί το μωράκι θα γινόταν [smilie=icescream.gif] !!!!!

Μακάρι να κάνει καλό καιρό να πάμε καμια [smilie=iroc.gif] βόλτα και οι 3 μας σήμερα που δε δουλεύει και ο άντρας μου .

Νασιούλααααααααααααααααααααα , Βανεσάαααααααακιιιιιιιιιιιιιιι [smilie=toothy1.gif] τζαααααααααααα!!!!!!!! Πείτε αλεύριιιιιιιιιιιιιιιιι........εδω το Μαρακι - Γιωτάκιιιιιιιιι σας περιμένει!!!!!!!!!!!!! [smilie=toothy1.gif]

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααααααααα

τρελο ρεσιταλ η μικρη χθες.....της δωσαμε παυσιπονο και τωρα απο τις 1 κοιμαται ακομα......ουφ :( υποφερει μωρε....

συμπεθερα μακαρι να εχετε καλο καιρο να πατε βολτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου καλημέρααααααααα!!!!

Τι έχει η φραουλίτσα σου;;; Γιατί συνέχεια κλαίει;;

Εύχομαι από σήμερα να της περάσουν όλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα οτι ξερεις ξερω......ελπιζω με το χρονο να ηρεμησει.....και που λες απο σημερα ολα μαχαιρι....ουτε κλαμα,ουτε γκρινια....γινεται? :D ετσι ενα θαυματακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες μου..

Εδω κι εμεις..ξυπνησαμε νωρις σημερα..

Εφη μου, βαλε κανενα τικερακι να βλεπουμε?εχετε μηνογενεθλια σημερα?να σου ζησει η κουκλιτσα σου!

Λενακι, τωρα ξεκινησε να χανει το μαλλι της γεννας και βγαζει αλλο πιο πυκνο και πιο κοντο αλλα καποιες φορες παλι γινεται σκαντζοχοιρος..ταλαιπωρειται ο αναστασακος?το εκζεματακι περασε?

Γιωτακι καλημερα..βολτιτσα με το τουτου??ωραια..κι μεις λεμε για το μεσιμερι..φιλεναδα τα εικονιδια σου ειναι σουπερ..

Αναστασακι , μια χαρα η φραουλιτσα!μακαρι να μην εχει αλλη γκρινια και πονο..αληθεια τι ονομα σκεφτεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, τωρα θυμηθηκα, εγραψε κι η κατερινουλα χθες..κατερινακι,πατατουλες καροτακια κτλ..εμεις μαλλον θα αργησουμε..θα ξεκινησουμε ριζαλευρο αφου μπουμε στον εκτο..εχουμε ραντεβου 2/3 για εμβολιο και θα μου εξηγησει ειπε..

Σεσιλ καλωσηρθες..ειμαι η αγγελικη κι εχω ενα αγορακι 4 μιση μηνων..σε περιμενουμε στο παρεακι μας..

Κοριτσια παω γιατι τσιριζει σαν τρελο πρωι πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κουκλίτσες και τα μωράκια μας.

Γιωτάκι η μπεμπούλα μου είναι γεννημένη 8/11.

Αγγελική μου δεν ξέρω να βάζω τικεράκι :(

Σήμερα το απόγευμα περιμένουμε ένα φιλικό ζευγάρι που έχει έναν μπέμπη 5,5 μηνών!!! Περιμένω να ξυπνήσει η μπέμπα να κάνω καμιά δουλειά, να μαγειρέψω (κανονικό φαγητό ;) ) και να κάνω και ένα σουφλέ σοκολάτας για το απόγευμα. Πολλά φιλάκια προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου γειά σου φιλενάδα μου!!!!! :-*:-*:-*:-*

Μάλλον άκυρη η βόλτα με το [smilie=iroc.gif] γιατί ρίχνει [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] πάλι σήμερα!!!!!! Δε μπορούσε να ρίχνει [smilie=spam1.gif][smilie=spam1.gif] να μην μαγειρέψουμε !!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαγειρεύω κανελόνια με τόνο στον φούρνο!!!!!

Εσείς θα πάτε βόλτα;;;

φιλάκιαααααααααα στον παίδαρό σου!!!!

Εφούλα επισκέψεις το απογευματάκι;;;

Να σου ζήσει η σκορπίνα σου!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου, καλως να τα δεχτειτε..

Εγω δεν ξερω τι να μαγειρεψω σημερα..

Σουφλε σοκολατας?????αυτες οι λεξεις απαγορευονται εδω μεσα!!! [smilie=read2.gif][smilie=read2.gif][smilie=read2.gif][smilie=read2.gif][smilie=read2.gif] διαβασε καλα τα πρωτοκολο!!

Αν θες να βαλεις τικερακι εχει οδηγειες καπου στο φορουμ..θα σου βαλβ λινκ σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική τα τελείωσα και τα δοκίμασα τα κανελόνια με τόνο!

Είναι πολύ ωραία, αρεσαν και στον άντρα μου που δοκίμασε! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Τελικά ωραία ιδέα είχα *-:)*-:)*-:)*-:)*-:)*-:):lol::lol::lol::lol::lol:

Θέλω και εγώ μια βοήθεια δε μπορώ να επισυνάψω μόνιμα το τικεράκι μου..... :?:?:?:?

Βανεσάκι μου διαβάζεις .............;;;;;;;;;;;;; [smilie=computer.gif] [smilie=computer.gif]

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...