Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Αχχχχχ Αναστασάκι μου τί τυχερή που είσαι.......η δικιά μου ούτε που να το φτύσει το ριλάξ!!!!!!!! Έχουμε κι εμείς ένα πανάκριβο chicco που κουνιέται μόνο του και παίζει και 5 διαφορετικές μελωδίες αλλά ούτε να το δεί δεν θέλει η σκατούλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νάσια θέλω φωτογραφίααααααααααααα, έτσι όπως την περιγράφεις είναι πολύ ωραία!!!!!

Πόσο κοστίζει ρε φιλενάδα;;;

Ο μπουμπούκος μου αυτή τη στιγμή παίρνει έναν υπνάκο!!!!!!!!

Φιλάκια στα κοριτσάκια σου!!!!!

Συμπεθερούλα μου και ο γαμπρούλης σου κάθεται πολύ στο ρηλάξ, τώρα προτιμά και το πορτ μπεμπέ με την ανάκληση, και παίζει και πολύ στο παρκοκρέβατο!!!

Μια χαρά η φραουλίτσα θα περάσει και το βράδυ!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααααααααααααα φιλεναδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να'μαι κ εγωωωωωω!!!!!

τι κανετε???πως ειστε? τα μικρουλια μας τι κανουν?? δεν σας εχω διαβασει

μπηκα στα γρηγορα να δωσω το παρων γιατι εχω μπει κ αλλες φορες αλλα ολο κατι γινεται κ δεν τα εχω καταφερει να γραψω !!!

εμεις ειμαστε μια χαρα , ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!! μας περασανε ολα επιτελους!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχ

δεν πολυμπαινω μαμμυ γιατι να σας πω την αληθεια το βαριεμαι. θελει χρονο να διαβασω κ να σχολιασω ε κ προτιμω να κανω κατι αλλο...

πολλα πολλα φιλακια κοριτσακιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααααααααααααα φιλεναδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να'μαι κ εγωωωωωω!!!!!

τι κανετε???πως ειστε? τα μικρουλια μας τι κανουν?? δεν σας εχω διαβασει

μπηκα στα γρηγορα να δωσω το παρων γιατι εχω μπει κ αλλες φορες αλλα ολο κατι γινεται κ δεν τα εχω καταφερει να γραψω !!!

εμεις ειμαστε μια χαρα , ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!! μας περασανε ολα επιτελους!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχ

δεν πολυμπαινω μαμμυ γιατι να σας πω την αληθεια το βαριεμαι. θελει χρονο να διαβασω κ να σχολιασω ε κ προτιμω να κανω κατι αλλο...

πολλα πολλα φιλακια κοριτσακιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουλα τωρα αρχισε να καθεται μην νομιζεις....

Συμπεθερουλα κι εγω πρεπει να οργανωθω και με αλλα παιχνιδια.....στο παρκοκρεβατο δεν καεται πολυ μονη ,βαριεται γιατι δεν μας βλεπει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου φιλιάαααααααααααααα

Συμπεθερούλα μπορείς να παίρνεις το παρκοκρέβατο κοντά για να σε βλέπει, έτσι κάνω και εγώ!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια θέλω φωτογραφίααααααααααααα, έτσι όπως την περιγράφεις είναι πολύ ωραία!!!!!

Πόσο κοστίζει ρε φιλενάδα;;;

Γιωτάκι μου 1.35 ευρώ η κάθε μπομπονιέρα μαζί με το κουτάκι και τα φρουτένια κουφέτα(155 μπομπονιέρες θα κάνω)!!!!!!!! Έλεγα να βρώ κάτι φθηνότερο αλλά δεν άξιζαν ρε γμτ!!!!!! Τουλάχιστον το μπρελοκάκι οι περισσότεροι θα το κρατήσουν! Ίσως να μην κάνω προσκλητήρια τελικά γιατί δεν βρίσκω τίποτα κάτω από 1.20 (και ζητάνε +50 ευρώ για έξοδα εκτύπωσης) και δεν θέλω να δώσω τόσα λεφτά για ένα κομμάτι χαρτί που όλοι θα το πετάξουν!

Ρε κορίτσια εμένα η μπέμπα μου δεν θέλει με τίποτα άλλο να παίζει-ασχολείται εκτός από αγκαλιές........δεν λέω, τις απολαμβάνω τις αγκαλιές με το μπεμπάκι μου αλλά πρέπει να ασχοληθώ και με άλλα πράγματα......και έχω ακόμα ένα παιδάκι που ζητάει την προσοχή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα μια χαρά τιμή για μια όμορφη μπομπονιέρα και με τα σημερινά δεδομένα....!!!!!!!!!

Και εγώ περίπου εκεί θέλω να δώσω 1.5 ευρώ αλλά να είναι και γουστόζικη ρε γμτ!!!!!!!!

Αν μπορέσεις θέλω φωτό!!!!!

Σίγουρα απολαμβάνουμε τις αγκαλιές τους αλλά και οι δουλειές τρέχουν και όταν υπάρχει και άλλο παιδί...δύσκολο να κατανέμεις σωστά το χρόνο σου!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι από κάποιο site, τις βρήκα σε κατάστημα γνωστής μου στην Καλαμαριά (έπαθα πλάκα με το μαγαζί, δεν ήξερα τί να πρωτοχαζέψω....παραμυθένιο τελείως) και δεν μου'κοψε να βγάλω μια φωτο με το κινητό ρε γμτ!!!!!! Βέβαια ίσως η εταιρία που τις εμπορεύεται να έχει κάποιο site στο internet αλλά δεν το θυμάμαι το όνομα (της εταιρίας) για να το ψάξω.....Θα σας βάλω φωτο όταν θα μου τις φέρουν με τα καλάθια, όταν θα πλησιάζει η βάφτιση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σς κοριτσακια μου!

Τι επαθε ο μικρος αντρικος?αχ ευχομαι ολα να ναι καλα τωρα!

Αναστασουλα μου κι εγω απ τον πωπο την μετραω τη θερμοκρασια!αν δω οτι εχει πανω απο 37,5 μου πε η παιδιατρος τοτε εχει δεκατα!

Η βαφιση της μικρης εμας μαλλον θα την κανουμε μετα το Πασχα μαλλον 21 Απριλιου!για να δουμε!

Αγγελικουλα τι κανει ο μικρος Χαρουλης?

Φιλακια σε ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα αμα βρεις σάιτ βάλε να χαζέψουμε!!!!!

Άντε εσύ ησύχασες από τις μπομπονιέρες!

Τελικα θα κάνεις τραπέζι στο μαγαζί των πεθερικών σου;;;

Βασούλααααααα φιλάκιαααααααααα

24 Απρίλη έχω γενέθλιααααααααα!!!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναγκαστικά εκεί Γιωτάκι μου..........μετά τις τελευταίες εξελίξεις μόνο υποχρέωση δεν θέλω να τους έχω σε ΤΙΠΟΤΑ αλλά επιμένουν και επιμένει και ο άντρας μου!!!!!!! Εννοείται ότι εγώ θα είμαι με την μούρη κατεβασμένη για να μην ξαναπάρουν θάρρος......Άσε που τους απείλησα και για το όνομα και λούφαξαν!!!!!!!

Εγώ έχω κανονίσει για φωτογράφο, μπομπονιέρες, ταβέρνα.......η νονά τα βαφτιστικά και τον σταυρό.....η ημερομηνία είναι αποφασισμένη (εκτός απροόπτου φυσικά γιατί και στην Μαρία μου τα είχαμε όλα κλεισμένα και 20 μέρες πριν την βάφτιση πέθανε η γιαγιά του άντρα μου και αναβλήθηκε 4 μήνες!)....μένει να βρώ τον παπά να κανονίσω ώρα (δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα με την ημερομηνία, εδώ είναι χωριό, δεν γίνονται δα και τόοοοοσες βαφτίσεις) και να δώ τί θα φορέσουμε! Δεν προλαβαίνω να χάσω 10 κιλά ως τις 6 Μαϊου ε????? =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα και εγώ 6 κιλά θα ήθελαααααααααα μέχρι τις 20 αλλά πώς θα το ράψω :-?:-?:-?:-?

Άστα καμιά φορά εμείς κάνουμε σχέδια και ο θεός γελάει.....και εμείς έχουμε επίφοβο τέτοιο θέμα....ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλάααααααα ;););)

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!!!!! Πρώτα ο Θεός να λέμε...........ποτέ δεν ξέρεις!!!!! Εμάς τότε με την γιαγιά ήταν ξαφνικό.....ΟΚ ήταν μεγαλούτσικη αλλά δεν φαινόταν να έχει κάποιο πρόβλημα, ξαφνικά τέθηκε θέμα εγχείρησης καρδιάς και στο χειρουργείο βρήκαν ότι είχε και καρκίνο! Της τον σκάλισαν για βιοψία κι έκανε μεταστάσεις παντού.....μέσα σε ενάμιση μήνα πάει η γιαγιά!!!!!! Αν δεν την "πείραζαν" θα ζούσε ακόμα!!!!!!! Τελοσπάντων, να μην το γυρίσω σε δραματικά.........Πόσα άτομα θα καλέσετε?????? Νομίζω θα τα θυμηθώ τα γενεθλιάκια σου γιατί 24 Απριλίου γιορτάζει η θεία μου η Έλλη....να ρωτήσω τα πόσα κλείνεις ή γίνομαι πολύυυυυυυυυυυυυυ αδιάκριτη????? Στο ρωτάω γιατί όπως θα διαπίστωσες εγώ την ηλικία μου την μοστράρω φάτσα φόρα....... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι το 79!!!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά, γιατί δεν είναι ευκολο να ακυρωθούν ή να μεταφερθούν όλα ξαφνικά.....

Βέβαια πάνω από όλα εύχομαι ΥΓΕΙΑΑΑΑΑ.

Θα καλέσουμε περίπου 100 άτομα.

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου, ηρθα..

Τι κανουν τα μωρακια μας?

Σας διαβασα μια στα γρηγορα..παλι τρεξιμο σημερα..

Ειχα κατεβει στο κεντρο να παρω κατι μικροπαιχνιδια και σετ φαγητου για τον μικρο ..και μπηκα και στα πρεναταλ μιας και βρηκα παρκιγκ εκει κοντα..ειχαν 80%εκπτωση..σε ρουχα και σε βαφτηστικα..καλα μιλαμε οι τιμες ηταν κυριολεκτικα αστειες..πηρα μπουφαν μονο 5,70€ απο 29€ αρχικη..και βαφτιστικα εκλεισα ..το μπαουλο απο 112€ το ειχε 22€,λαμπαδα απο 85€ την ειχε 16....μιλαμε ηταν αστειες τιμες..φυσικα αυτα τα πληρωνει ο νονος αλλα τα εκλεισα γιατι μου αρεσαν και βλεπουμε..κοριτσια να πατε..εχει πολυ ωραια ρουχα..

Επιστρεφω..γιατι καταλαβατε.. Ανωτερα βια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα ..

Με τα χιλια ζορια να κοιμηθει ο μικρος..του βαζω πιπιλα την φτυνει..θελει στηθος και να ξαπλωνω κι εγω μαζι του..μολις ομως σηκωθω ξυπναει..

Λοιπον..

Νασιουκο, διαβασα κι εφριξα το τι μαγειρια εγινε...ελπιζω αποψε το βραδυ να μπω να γραψω καμια "συνταγη" .καλε ετσι οπως τα περιγραφεις τα μπρελοκακια ζηλεψα!θελω κι εγω ενα!χαχα..για τα κιλακια που κες αμα υπαρχει θεληση χανονται..

Βανεσσακι (αλλιως μεγαλο πνευμα) θα ειναι καταπληκτικα μοκα -ροζ..βαλε καμια φωτο..α και ζητα να σου δωσουν λιγη κορδελα και παρε και διακοσμησε καμια γυαλα και βαλε μεσα μαλλοους ροζ με λευκο εννοειται...η μπεζ καλυτερα..τελεια ειναι..δεν κοιμαται η δαναη?κι ο χαρουλης τα ιδια..μην σκας..δεν ειστε μονο εσεις ετσι..

Αναστασακο, φιλια στο φραουλινι σου..α, καπου πετυχα βαφτηση που εγινε με θεμα φραουλα..θα σου βαλω λινκ μετα..

Γιωτακι,του 79 εισαι?γιατι ειχα την εντυπωση οτι ημασταν συνομιλικες?εγω ειμαι του 82 ,λεω κι εγω την ηλικια μου δεν ντρεπομαι..25 χρονων ειμαι!!φιλια στον Θανουλη..

Βασω μου τι κανεις?που θα κανεις εσυ τα βαφτησια φιλεναδα?εμεις ειμαστε στην ιδια πολη..οποτε στα ιδια μερη θα ψαξουμε..

Βρε κοριτσια, τι εγινε με τον αντρικο?ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο..η αννα μαρια δεν εχει μπει καθολου..καποια κοπελα που μας ενημερωσε για την γεννα εχει το τηλ της αλλα δεν ξερω ποια ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αγγελικούλα του '79 είμαι!!!!!!!!!!!! ;);););)

Δε κοιμάται ο Χαρούλης ε;;;

Ο δικός μου μόλις τώρα παίρνει έναν υπνάκο, θα κοιμηθεί δε θα κοιμηθεί μισάωρο..... :D

Πολύ καλή τιμή τα έκλεισες! Μπράβο!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανούλες.....κανένα νέο από την Αννα Μαρία μας?.....ουφφφ....μακάρι να είναι καλά ο <αντρίκος....την σκέφτομαι συνέχεια μωρε....

κατα τα άλλα διαβαζω για βαφτισεις.....τί ωραία......εμείς έχουμε ήδη κλείσει ημερομηνία στην εκκλησία......20 Μαιου...την ημερα της γιορτης μου..... :P:P:P:P:P:P:P ........στις 12 το μεσημερι....ακομη ομως δεν εχω ψαξει για βαπτιστικα.......ειδωμεν.......

σας φιλω ολες......

δεν μπορώ να γραψω κατι αλλο γιατι εχω γραψιμο....μεταφραση δικογραφου απο ελληνικά στα γερμανικα.....μιλάμε για πολυ ζόρι.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιάκι μου και εμείς 20 Μαίου κλείσαμε 11.οο !! :lol::lol::lol::lol:

Εύχομαι να τελειώσεις γρήγορα την δουλίτσα σου και να ξεκουραστείς!!!!

Και εγώ σκέφτομαι την Άννα Μαρία και τον μικρό Αντρίκο και περιμένω με αγωνία να ακούσω ότι είναι καλάαααααα!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδες, πως ειστε? τα νινακια μας? για βαπτισεις διαβαζω κ πολυ χαιρομαι!!!!!!! :D

εμεις λεμε , εγω δηλαδη , τον οκτωβριο , να κανουμε βαπτισογενεθλια μαζι, αλλα ακομα τιποτα σιγουρα δεν ειναι , αφου ακομα ο νονος / νονα αγνοουνται!!! :lol::lol::lol::lol:

κοριτσια να ρωτησω , τι επαθε ο αντρεακης της αννας μαριας? ας με ενημερωσει καποια , εχω χασει επεισοδια. :?:? περαστικουλια του να ειναι κ συντομα!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι 12 μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φιλιααααααααααααααααααα φιλεναδιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αγγελικουλααααααα τι κανεις φιλεναδααααααααααααααα?????????? ο μπεμπακος σου?????

τι λες πολυ γελοιες οιτιμες στα πρεναταλ. αχ κριμα που δεν εχουμε εμεις εδω. :(:(:(

εμεις καλα ειματε, τα μεγαλα μου ( μεγαλα, τελοσπαντων χαχααχααχ :lol: ) κοιμουνται , ταιζωτον μπεμπη τωρα κ θα κοιμηθει κ αυτος!!!!!

πολλα φιλια σε ολεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου τι κανετε?

Μολις τωρα καταφερα να κοιμησω τον μικρο και καθισα λιγο να δω τιβι να χαλαρωσω..πολλη ενταση βρε κοριτσια..κοντευει να με πιασει και καταθλιψη με τοση βροχη..λονδινο καταντησαμε..

Γιωτακι μου να πατε στα πρεναταλ..ειναι και τα ρουχα καλης ποιοτητας..εγω να σου πω την αληθεια ρουχα δεν θα παρω απο εκει γιατι ηταν καπως χειμωνιατικα αλλα οι τιμες ηταν καλες πχ..τα κουστουμακια απο 200€ ηταν καπου 60 ..αλλα και τα ρουχα να μην παρεις και παρεις ολα τα υπολοιπα γλιτωνεις πολλα λευτα εν καιρω κρισης..

Λυδιακι ,ονοματακι βρηκατε η θα ειναι κι αυτο εκπληξη?μεταφραση απο γερμανικα?δεν τις μπορω με τιποτα..απαπα..οταν εκανα την διπλωματικη ενα χρονο εκανα μεταφρασεις γιατι δεν ειχα καθολου βιβλιογραφια στα ελληνικα..πολυ ζορι..φιλια στο κοριτσακι σου!

Ηλιαννακι μου, που εισαι βρε φιλεναδα?μας ελειψες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου, ο αντρικος ειχε λιγο βηχαλακι οπως εγραφε η αννα μαρια..αλλα ξαφνικα μας ειπε οτι θα πηγαν νοσοσκομειο και θα εκανε μασκουλες..θα εμπαινε να ενημερωσει αλλα περασαν μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...