Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πήγα για την εκκλησία και είναι όλες οι ημερομηνίες κλειστές εκτός από 15.7 στις 11π.μ και 22.7 στις 12!!!!!!

Οπότε ψαχνω εκκλησία!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι σας λενε???

πω πω το αρκουδάκι είναι τέλειο!!

και το τραπεζάκι με τα γλυκάκια πολύ καλό και μπορώ να πω ότι ο

συνδυασμός καφέ με ροζ μου αρέσει πολύ!!

Βανεσσάκι σε ποιο site τα βρήκες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα για την εκκλησία και είναι όλες οι ημερομηνίες κλειστές εκτός από 15.7 στις 11π.μ και 22.7 στις 12!!!!!!

Οπότε ψαχνω εκκλησία!!!!

Gprip3.png

Γιωτάκι τελικά το θέμα θέλει πολύ οργάνωση!!και εγώ που πίστευα ότι είναι νωρίς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Δωράκι!!!!

Εγώ έλεγα λόγω οικονομικής κρίσης θα βρώ... :lol::lol::lol::lol:

είναι πολύ ωραίο εκκλησάκι μέσα στα δέντρα για αυτό δεν υπάρχει ημερομηνία, εκεί έχει παντρευτεί η αδερφή μου και ήταν πολύ ωραίες οι φωτό.... μπορεί να κλείσουμε εκεί που παντρευτήκαμε αν βρούμε τελικά!!! :shock::shock::shock:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Δωράκι!!!!

Εγώ έλεγα λόγω οικονομικής κρίσης θα βρώ... :lol::lol::lol::lol:

είναι πολύ ωραίο εκκλησάκι μέσα στα δέντρα για αυτό δεν υπάρχει ημερομηνία, εκεί έχει παντρευτεί η αδερφή μου και ήταν πολύ ωραίες οι φωτό.... μπορεί να κλείσουμε εκεί που παντρευτήκαμε αν βρούμε τελικά!!! :shock::shock::shock:

Gprip3.png

θα βρείτε κοριτσάκι μου και θα είναι όμορφα να γίνουν τα βαπτίσια του Θανούλη εκεί που παντρευτήκατε!!

το είδα και εγώ αυτό το site που έβαλες το link,όμορφα πραγματάκια

αλλά πανάκριβα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι τα μωράκια μας αξίζουν τα πάντα αλλά δυστυχώς είναι μια φάση δύσκολη...

και δεν έχω δει καθόλου τα βαπτιστικά πως πάνε από τιμές, δεν θέλω να

επιβαρυνθεί ο κουμπάρος μας ιδιαίτερα γιατί είναι και αυτός ζορισμένος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.happyhippie.gr/prod.php?pr=706

http://www.liveloula.gr/

http://whenminacreates.blogspot.com/

http://www.ioannakarayianni.gr/profil-h ... ianni.html

http://efamore.com/#

αυτα ειναι τα πιο ωραια απο οσα εχω δει ως τωρα!!!απο τιμες παντως ειναι ολα ακριβα μου φαινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα φιλεναδες...

Τι κανετε?βαφτησια οργανωνετε βλεπω..με αγχωσατε..δεν εχω προγραματισει τιποτα απολυτως..για μας τιποτα δεν ειναι σιγουρο..

Αφηστε κοριτσια εχω πολλα νευρα με το γνωστο θεμα..εχω να ριξω πολυ μαγειρεμα μεσα αλλα δεν προλαβαινω..σημερα εγιναν πραγματα και θαυματα παλι..καποιοι πραγματικα χρειαζοται ζουρλομανδια..οχι απλα ψυχολογο και ψυχιατρο..αρρωστημενες καταστασεις..σημερα διεγραψα πολυ κοσμο απο την ζωη μου..

Κατα τα αλλα εχουμε λιγη γκρινια(με τοση γλωσσοφαγια και ζηλια) ..εκανε και λιγο εμετουλι σημερα κι ηταν ανησυχος ο μικρος..

Συμπεθερουλα μου, θα τα κανετε λευκαδα τελικα?θα ειναι πολυ ωραια!θα καλεσεις πολλους?πρεπει να πληρωσεις εσυ και την διαμονη τους?τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις?

Γιωτακι, πολυ χαριτωμενο το στιχακι για το προσκλητηριο..εχεις σκεφτει τιποτα για θεμα?

Βανεσσακι, ειναι ολα πολυ ομορφα..εμενα μου αρεσε κι αυτο με τα φορεματακια..και το πουα ηταν φανταστικο με το ροζ καφε..ειναι πολυ ομορφος ο συνδυασμος αν και ειναι καπως εντονο..δεν ξερω αν μπορεις να το συνδιασεις με μοκα που ειναι πιο απαλο..παει κι αυτο με το καφε..κανει πιο καραμελενιο..απο μπομπονιερες εκεινο το πουγκακι με το κεντημενο ονομα μου αρεσε..

Κοριτσια εγω δεν εχω κανει ακομα τιποτα..σκεφτομαι να μην καλεσω πανω απο 30ατομα..για φωτογραφο γιωτακι μια χαρα μου φαινεται η τιμη..850€ ειναι τελεια..εδω θελουν κανα 2000€ ..για φαγητο λεμε να παμε στο μαγαζι που ανοιξε ενας φιλος μας στην παραλια..στολισμους και τετοια λεω να κανω μονη μου..θεμα δεν εχω καταληξει αλλα παντα μου αρεσαν τα αεροπλανακια..ποδηλατακια..χρωματα σκεφτομαι αντι για λευκο με σιελ να βαλω μπεζ με σιελ..κανει πιο σικ και λιγο μπλε ναβι με κοκκινο σε μικρες λεπρομερεις..

Ακομα δεν σκεφτηκαμε ημερομηνια ομως..

Δωρακι εσεις καλοκαιρι θα τα κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσακι δεν ηπξερω ποια θεωρειται καλη τιμη αλλα αν κατι σου αρεσει και ειναι πολυ τσουχτερο μπορεις να φτιαξεις κατι αναλογο μονη σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλιτσες μου τι κάνετε εγω μόλις εκατσα και ελπίζω να μην ξανασηκωθω για κουνιμα ..... Μπήκα να δω κανένα νέο απο τον αντρικο μας αλλα δεν είδα κάτι ελπίζω να είναι Καλητερα το πουλάκι μου....

Φιλακια σε ολες καλο βράδυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα

χθες καναμε το εμβολιακι μας και ειχαμε λιγο γκρινια....για να δουμε σημερα πως θα ειναι..... η μικρη οταν ποναει σφαδαζει...μεγαλωνει και καταλαβαινει περισσοτερο και εκδηλωνεται περισσοτερο.....

Βλεπω μπομπονιερες και προσκλητηρια παιζουν....εμεις ακομα δεν ξερουμε ποτε....θελω να χασω κι αλλα κιλακια....

Τι τρωμε σημερις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οταν θελετε να τα παρετε θερμοκρασια,πως το κανετε?Με ηλεκτρονικο θερμομετρο στη μασχαλη,στον πωπο ή με θερμομετρο μετωπου?ποσο αξιοπιστο ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..τι κανετε?εμεις ειμαστε απο το πρωι αγκαλιτσα..μολις τον αφησω κλαει..

Αναστασακι,εγω του βαζω ψηφιακο θερμομετρο στον πωπο κι αφαιρω 0,5 βαθμο..

Επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!!!

Έχουμε χιονάκι εδώ........εσείς?????????? Έβγαλε ήλιο όμως σήμερα και ήδη άρχισε να το λιώνει....... :(

Αναστασάκι κι εγώ από τον πωπό την μετράω (τουλάχιστον μέχρι να χρονίσει) και αφαιρώ κι εγώ 0,5...Αν έχει ανησυχία το φραουλάκι δώστης λίγο ντεπόν.....εγώ αυτό κάνω μετά το εμβόλιο αν δώ ότι έχει γκρινίτσα!

Αγγελικάκι μου τα δικά μου μαγειρέματα θα τα διαβάσεις στην ομάδα........ :shock:

Κανένα νέο από τον Αντρεάκη????????????

Μακαρόνια με κιμά εγώ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνουν τα όμορφα μωράκια μας;;;

Εμένα ο μπέμπαρός μου κοιμήθηκε 1 το βράδυ!!!!!γιατί ήθελε να κάνει κακά του για εκτη φοράαααααααααα και δε μπορούσε τα έκανε και κοιμήθηκε ως τις 8 το πρωί!!!!!!!!!

Έκλεισα εκκλησίααααααα τελικάα!!!!!

Δωράκι μου και εγώ είπα στη κουμπάρα μην κάνει υπερβολές γιατί οι εποχές δύσκολες!!!!

Είναι ξαδέρφη μου και μου είπε να πάμε μαζί αλλά εγώ προτιμώ να πάει μόνη της, γούστο έχει και να πάρει οιονομικά πράγματα.....

Βανεσάκι όλα τα ωραία ακριβά είναι!!!!!!!!!

Αγγελικούλα δεν έχω σκεφτεί κάτι συγκεκριμένο σαν θέμα για την βάπτιση, έλεγα και εγώ αεροπλανάκι, ποδήλατο, περατές....αλλά πρώτα πρέπει να πάω στον κουμπάρο να δούμε τι έχει και έπειτα να δω το θέμα.....και για στολισμό αιθουσας κάτι μόνη μου θα κάνω και εγώ!!!!

Συμπεθερούλα μου πώς είναι η φραουλίτσα σου;; είδα κάτι μπομπονιέρες και γενικά στολισμούς με θέμα φράουλα έβαλα λινκ αλλά ακριβάααααααα....

Πιο αξιόπιστο λενε είναι στο πωπουδάκι αλλά εγώ το βάζω μασχάλη....

Κορίτσια κανένα νέο από την Άννα Μαρία;;;;;;

Νάσια μου εμείς κρύο και πού και πού εμφανίζεται ο ηλιος!!!! Θα μπω στην ομάδα.....

Νιάκι φιλάκια στα μωρά σου!!!!

Σνίτσελ με λαχανικά και ρυζάκι σήμερα!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα!!!εδω κι εγω!!!!

δεν εχουμε νεα απο την αννα μαρια...δεν εχω και το τηλ της>>>ας ελπισουμε οτι θα ειναι καλυτερα ο αντρικος και θα μπει να μας πει!!! :):)

αγγελικουλα, τι να πω.τα ιδια γουστα εχουμε!!!σκεφτηκαμε ακριβως το ιδιο πραγμα.για το ροζ με καφε που επειδη ειναι σκουρο ειπα στον αντρα μου να το κανουμε ροζ με μοκα!!!!καλα λενε οτι τα μεγαλα πνευματα συναντωνται :lol::lol::lol:

τι εγινε ειχαμε συμβαν με τους ακατανομαστους???"μαγειρεψες" η οχι ακομα???παω να δω!!!

νασιουλα μου, τι κανεις???πως ειναι εκει η κατασταση???τι κανουν οι ομορφιες σου???

εμενα η δαναη δεν κοιμαται καθολου ρε κοριτσια!!!δηλαδη κατα τη διαρκεια της ημερας γιατι το βραδυ κοιμαται απο τις 9 μεχρι 7 το πρωι!!!βεβαια την ξυπναμε για να την ταϊσουμε, αλλα ξανακοιμαται αμεσως!!!κατα τη διαρκεια της ημερας ομως, ζητημα να κοιμαται 2 ωρες!!!!!ιδιο με τη μανα του αυτο το παιδι!!!!! :lol::lol:

αναστασακι μου, τι κανετε εσεις???

οι υπολοιπες που ειναι???λυδιακι, μαρακι-γιωτακι, κανονικο γιωτακι, δωρα,ηλιαννακι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι εγώ εδώωωωωωωω είμαιιιιιιιιιιι :roll::roll::roll::roll::roll:

Πολύ μου αρέσει το ροζ με μόκαααααααααα. ;)

Και εμένα έστι έκανε ο μικρός δε κοιμόταν καθόλου, μετά τριών μηνών άριχισε να κοιμάται μετά από κάθε φαγητό και τώρα πότε κοιμάται πότε όχι κατά τη διάρκεια της ημέρας....

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριέσαι Βανεσσάκι μου......κι εμείς τα ίδια!!!!!!! Βρυκολακάκι η μπουμπού.........τη μέρα κοιμάται ελάχιστα έως καθόλου!!!!!! Ξέχασα να σου πώ........μου άρεσε πολύ η ιδέα με το αρκουδάκι (για την βάφτιση) όπως επίσης και τα κουτάκια καφέ-ρόζ (νομίζω είχε κρεμασμένη την Τίνκερμπελ επάνω).......και τί έγινε που είναι σκούρο????? Γιατί πρέπει πάντα στην βάφτιση όλα να είναι άσπρο-ρόζ????????? Όσο για την εδώ κατάσταση......μπες στην ομάδα....... :mrgreen:

Γιωτάκι μου τί κάνει ο μπουμπουκένιος???????

Κι εγώ έκλεισα μπομπονιέρες...........μπρελόκ φιλντισένια κορώνα με μια πριγκιπισσούλα επάνω και μια φουντίτσα με φούξ χάντρες, τα κουφέτα είναι φρουτάκια (το κάθε κουφέτο έχει και την αντίστοιχη γεύση φρούτου που απεικονίζει) κι αυτά μέσα σε κώνο-κουτάκι άσπρο ροζ με άσπρη φούξια κορδέλα!!!!! Κρίμα που δεν έχω φωτο να σας βάλω.....είναι υπέροχη μπομπονιέρα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φραουλιτσα σημερα κοιμαται συνεχεια,απο το εμβολιο πρεπει να ειναι....γλιτωνω και τους πρωινους κολικους...την εχω εδω στο ριλαξ,της βαζω και δονηση ανα διαστηματα και μια χαρα.....για να δουμε τι βραδυα θα εχουμε..ευτυχως δεν εχει πυρετο!

Κι εγω ροζ με καφε σκεφτομαι στη βαφτιση,ειναι ο αγαπημενος συνδιασμος μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...