Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες, σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Ευχομαι να πάνε όλα όσο καλά γίνετε.

Ευχομαι καλή επιτύχια σε όλες.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

melipikto ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ συγχαρητηρια ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!!! :lol::lol:@};-%%-

Diaz & morouli καλη επιτυχια για αυριο %%-%%-%%-

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleia teleia teleia!!mpravo meli!!!!!!!mpravo kai sto gioulak!!diaz kali tixi aurio tha perimenoume me agonia!!!annou min to valeis kato polles to ehoume perasei auto,ki ego eimai mesa se autes..einai zoriko alla kratas sta xeria sou mia sillipsi..sintoma tha erthei kai tha meinei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλη ησυχια τι γινεται;μωρουλι ξεχασα να σου πω κι εσενα πολυ καλη επιτυχια!!!!!!!Λιλ ειναι υπεροχο να το ακους να κουνιεται!απο δω και στο εξης ειναι καθε μερα μια χαρα καθε κλωτσια και χαδακι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου συγγνώμη για την αναμονή, ήθελα να ανάψω τα κεράκια μου και να ευχαριστήσω το Θεό για το δώρο του!!!! Ευχαριστώ Παναγία μου!! :ympray::ympray::ympray:

Είναι ΘΕΤΙΚΟ!!!!!! 100 μονάδες!!! Κλαίω και γελάω ταυτόχρονα από τη χαρά μου και βλέπω τη χοριακή μου μπας και το πιστεψω!!!

Επαναλητπική τώρα την Παρασκευή! Μια αγωνία την έχω αλλά είμαι αισίοδοξη!

Σας ευχαριστώ όλες για τη θετική σκέψη και τη συμπαράσταση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μπραβοοοοοοοο!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty:ποση χαρα κοριτσια!!!μπραβο να κοκκινισετε ολες!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] συγχαρητηρια ντιαζ!!μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!τωρα θα στε ωραια παρεουλα απο εγκυουλες!!!!συγχαρητηρια σε ολες!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου κι εγώ μπαίνω μπαίνω αλλά τίποτα...

Είχα κι ένα θέμα με το ινερνετ και δεν μπορούσα να γράψω ως τώρα!

Τσαντίστηκα μπήκα για μπανάκι και ως δια μαγείας μπορώ να γράψω!!!

Κουαντάκι 33 εβδομάδων!!!!! Ουάου!!!! Για πότε πέρασε ο καιρός!!! Πού θα γεννήσεις; Έτοιμο το δωμάτιο της ζουζούνας;;; Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! ;)

Όλες σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!

Λέω αύριο μεθαύριο να πάω να ξανακάνω μία χοριακή να μου φύγει η έγνοια! Μου φάνηκε λίγη η διαφορά από την πρώτη στην δεύτερη! Διπλασσιάστηκε και με το παραπάνω βέβαια αλλά τώρα μου κόλλησε!!!

Ντιαζάκι περιμένουμε....

Μωρούλι πώς πήγε η ωοληψία;

Αγάπη μου με πρόλαβες!!!! Μπράβο Ντιαζάκι μου!!!! Πόσο πολύ χαίρομαι!!!!

Συγχαρητήρια φιλενάδα μου!!!!!!!!! Έχω τρελαθεί για μια ακόμα φορά!!!!! Σχεδόν την ίδια χοριακή έιχα κι εγώ!!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Diaz μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

100 φορές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι 100; 1000000 και βάλε :D:D:D:D:D:D:D:D

Με το καλό κι η επαναληπτική κορίτσι μου!

Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα είναι τα καλά νεα.Μπραβο Diazoulino μπραβο μπραβο μπραβο.Τελειόμηνη εγκυμοσύνη κοπέλα μου να έχεις. :ymparty::ymapplause:[smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Εγω κορίτια την έκανα την ωοληψία, δόξα τον Θεό πήγαν καλά, προσευχομαι να πάνε όλα καλύτερα και να έχουμε όμορφο και υγειές αποτέλεσμα. Αγωνία αγωνία για αυριο για μεθαυριο και και και... Η παναγίτσα ας είναι κοντά τους και να τα βοηθήσει να ωριμάσουν και να γονιμοποιηθούν.

Προσπαθω να ηρεμήσω και να σκέφτομαι μόνο θετικά. Οι περισότερες ξέρετε πολύ καλά πως νιώθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν και σε λίγες μέρες να χαιρόμαστε με τα δικά σου νέα!!!

Πόσα αυγουλάκια μαζέψατε; Αύριο θα σου πουν λογικά πόσα γονιμοποιήθηκαν!!! Καλή επιτυχία μωρούλι!!!

Ντιαζάκι μου ακόμα κλαίω!!!! Τί κλαψιάρα που είμαι!!!! Μπράβο γλυκιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diazaki συγχαρητηρια!!!!

Ημουν σιγουρη για τη θετικη χοριακη!

Μπραβο κοριτσακι μου εδωσες μεγαλη χαρα!!!

:ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Μωρουλι μου ολα καλα πηγαν και σε εσενα ειδα.

Καλη επιτυχια και να γονημοποιηθουν ολα τα αυγουλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΟ και ευχομαι και προσευχομαι για αυτά με όλη μου την ψυχή. Είναι τόσο πολύτιμα. Οπως σας έχω ξανα πεί λόγω της πρώωρης εμηνοπαυσης υψήλής FSH δεν παράγω αυγουλάκια. Με την θεραπεία που έκανα όμως κατάφερα και την έριξα αρκετά. Είναι τόσο πολύτιμα αυτά τα δυο και είναι κρίμα να μην τα καταφέρουνε!

Nαι αυριο θα μάθω. Ας εόναι τα ποιο όμορφα νέα που εχω ακουσει μέχρι τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli μου, μπράβο!!!

Καλά αποτελέσματα & καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!

Θετική σκέψη τώρα και ... ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.... ΕΡΧΟΝΤΑΙ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIAZ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

MOROULI καλη επιτυχια για αυριο και μεθαυριο κτλ. περιμενουμε αυριο για 2 στα 2!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου συγγνώμη για την αναμονή, ήθελα να ανάψω τα κεράκια μου και να ευχαριστήσω το Θεό για το δώρο του!!!! Ευχαριστώ Παναγία μου!! :ympray::ympray::ympray:

Είναι ΘΕΤΙΚΟ!!!!!! 100 μονάδες!!! Κλαίω και γελάω ταυτόχρονα από τη χαρά μου και βλέπω τη χοριακή μου μπας και το πιστεψω!!!

Επαναλητπική τώρα την Παρασκευή! Μια αγωνία την έχω αλλά είμαι αισίοδοξη!

Σας ευχαριστώ όλες για τη θετική σκέψη και τη συμπαράσταση!!!

συγχαρητήρια !!! :YMHUG::YMHUG:

απο εδώ και πέρα μόνο χαρές, να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και

ένα πολύ πολύ πολύ δυνατό σποράκι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΟ και ευχομαι και προσευχομαι για αυτά με όλη μου την ψυχή. Είναι τόσο πολύτιμα. Οπως σας έχω ξανα πεί λόγω της πρώωρης εμηνοπαυσης υψήλής FSH δεν παράγω αυγουλάκια. Με την θεραπεία που έκανα όμως κατάφερα και την έριξα αρκετά. Είναι τόσο πολύτιμα αυτά τα δυο και είναι κρίμα να μην τα καταφέρουνε!

Nαι αυριο θα μάθω. Ας εόναι τα ποιο όμορφα νέα που εχω ακουσει μέχρι τώρα.

σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά, να είναι τα ομορφότερα νέα σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Συγχαρητηρια!!!!! και εγω στη κορη μου 100 ειχα ,ειναι τυχερο το νουμερο!!!!!!!!

Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη,αχ φανταστικα τα νεα!!!!!!!Με συγκινησες κ εσυ!!!

μωρουλι φυσικα κ θα γονιμοποιηθουν κ θα γαντζωθουν κ θα γινεις μανουλα κ εσυ σε λιγο καιρο.Να το πιστεψεις και να εισαι αισιοδοξη!

Εγω σημερα εχω "ινες" αιμα και πονακια αρκετα :(

θα παω αυριο για τελευταια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o):o):o):o):o):o):o)

Μπράβο diaz!!!!μπράβο σου!!! μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!! τελικά ήταν καλό το ποσοστό επιτυχίας!!!! gioulaki Μην αγχώνεσαι!!!! όλα καλά θα πάνε...θα το δεις αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki τα καφετιά δεν σημαίνουν οπωσδήποτε κάτι αρνητικό!!!!! Μην απογοητεύεσαι, pleaseeeeeeeeee!!!!

Εύχομαι αύριο μία πολύ καλή χοριακή!!!!!!!!!!!

Morouli σου εύχομαι πλήρης επιτυχία 2 στα 2!!!!!!!

Περιμένοντας τα νέα σας!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελι και Αντζη πολυ ωραια τα τικερακια σας!!

Αντζη μηπως πρεπει να φτιαξεις τις ημερομηνιες?

Cuandaki , πως περασε ο καιρος, κοντευεις και εσυ, φιλακια στην κοιλιτσα σου!

Μωρουλι σου στελνουμε τη θετικη μας ενεργεια γι αυτα τα δυο αυγουλακια!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil, έβαλα αντίστροφη μέτρηση για την επέτειο γάμου μου!!!!Δεν είναι πολύ εμφανές , ε;;;;;;

Είπα να βάλω ticker εγκυμοσύνης, αλλά προτιμώ να ακούσω πρώτα καρδούλα και μετά....... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...