Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

teri λυπαμαι πολυ. κουραγιο και καθε εμποδιο για καλο που λένε. εγω μετα απο φαρμακα και μετα απο σπερματεγχυση που δεν πετυχανε, παντα κατι δυσαρεστο συνεβαινε και ελεγα παλι καλα που δεν εμεινα γιατι θα το χανα... θα ερθει σε ολες οταν πρεπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τερι μου......ααααχ ποσο στεναχωρηθηκα κοριτσακι :cry::cry::cry:

Για ολα καποιος λογος θα υπαρχει...

Ευχομαι με ολη μου την καρδια να ερθει το μωρακι φυσιολογικα να μεινει, και να μην ταλαιπωρηθειτε καθολου.

Η επομενη φορα να ειναι το μαιευτηριο!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέρι αγάπη μου, λυπάμαι πολύ... :(

Κάποιες γυναίκες βλέπεις ταλαιπωρούμαστε παραπάνω, αυτό το μπες βγες στα νοσοκομεία το έχει σιχαθεί η ψυχή μου.Υπομονή κορίτσι μου και το μωράκι έρχεται,θα το δεις...Φιλιά καρδούλα μου,σε μας το ''τέλος'' είναι μια νέα αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Τέρι μου... ειλικρινά λυπήθηκα πολύ με τα νέα σου... Κουράγιο και δύναμη κοριτσάκι μου και στον άντρα σου. Εύχομαι η Παναγίτσα να είναι δίπλα σας και σύντομα να έρθει το μωράκι σας και να μείνει! Η επόμενη φορά που θα πας στο νοσοκομείο να είναι στη γέννα του μωρού σας! Μια μεγάαααααλη αγκαλιά κι από μένα :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri mou lupamai k se aisthanomai!!!!kathe empodio se kalo...auto skeftomoun k ego tote!!!tha erthei to moraki,na to ksereis!!tha erthei stin katalili stigmi!!!!i panagitsa na einai mazi sou!!!filakia polla k mia terastia agkalia!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

lia mou giati pali re???ti sou eipe o giatros??apo pou proerxonte oi suspaseis???ti aisthanesai otan exeis suspaseis???pono??kouragio fili mou...ligos kairos emeine k tha erthei o paidaros!!

filakia polla se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tery, σίγουρα είναι δύσκολη η παρηγοριά τέτοιες ώρες!

Σκέψου τουλάχιστον ότι το μοιράζεσαι με ανθρώπους που περνάνε τα ίδια με σένα....σε κάποιες περιπτώσεις και χειρότερα ακόμη...

Χρειάζεται προσπάθεια για να κοιτάμε μόνο μπροστά!!! Οι πρώτες μέρες θα είναι σίγουρα οι δύσκολες , αλλά μετά θα πάρεις δύναμη για να συνεχίσεις !!! Ο σκοπός είναι ιερός...

:-ss:-ss ...περιμένοντας τα νέα για τα γονιμοποιημένα μου αυγουλάκια.... :-ss:-ss

θα σας ενημερώσω μόλις έχω νεότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!!!

τερι μου :(:(:( υπομονη!!!!!!!!σκεψου την καλη πλευρα οτι επιασες μονη σου και αφου εγινε θα ξαναγινει!!!!!

μαρακι μου τωρα δεν ξερω απο που ειναι συσπασεις,ενω προσεχω πολυ δεν κανω τιποτα !!!!απο κολικο παντως δεν ειναι!!!δεν ποναω οπως παλια!!!το μονο που νιωθω ειναι να μαζευετε και δυσφορια!!!!σαν να με πλακωνει κατι!!!!κανω υπομονη δεν με νοιαζει που ειμαι ξαπλα το μωρακι μου να ειναι καλα!!!αυτο εχει σημασια!!! και ολα τα παιδακια του κοσμου να ειναι γερα και να τα προσεχουν ολοι οι αγιοι!!!!!φιλακια πολλα στο πριγκιπα σου!!!!!και πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι κατσε ξαπλα και υπομονη.Θα περασουν οι μερουλες και θα το κρατας σε λιγο στην αγκαλιτσα σου.Εγω στα δυσκολα ετσι σκεφτομαι και δινω κουραγιο στον εαυτο μου.

Κοριτσια εγω ειμαι κρυωμενη τωρα, τρεχει η μυτη συναχι και ποναει ο λαιμος :(

Μαλλον την αρπαξα προχθες με αυτο το ψοφοκρυο που βγηκαμε για να κανω τις αιματολογικες εξετασεις.

Δεν εχω κοιμηθει καθολου καλα ειμαι ξυπνοια απο τις 4κ30 το πρωι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κρύο είναι απίστευτο και το χιόνι έξω από το σπίτι μου συνεχίζει αμείωτα.......

Μόλις με ενημέρωσαν από το κέντρο εξωσωματικής ότι έχω δύο "καλά" γονιμοποιημένα ωάρια!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Αύριο στις δώδεκα πάνω για την εμβρυομεταφορά!!!!!!!!!!!!!!!!...ελπίζω να μην πέσει άλλο χιόνι....

Κορίτσια, αν δεν έχετε λόγο να βγείτε έξω....μην κουνιέστε.......

περαστικά στις αρρωστούλες [smilie=icon_clown.gif] [smilie=icon_clown.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου περαστηκα !!!!!!!και εγω ετσι μου δινω κουραγιο :lol::lol::lol: !!!τα μωρακια μας να ειναι καλα!!! εφαγα σχεδον το γαιδαρο :lol::lol::lol: 5/3 μπαινω στο μηνα μου !!!λιγο ακομα να προσεχω κ θα περασει ο καιρος!!!!πω πω τι κρυο ειναι αυτο!!!!!!anji εισαι τυχερη βλεπεις χιονια!!!!εμεις για να δουμε χιονια πρεπει να παρουμε τα βουνα!!!θα ηθελα να χιονισει την τελευταια φορα που ειδα χιονια ηταν νομιζω 5 χρονια και μην φανταστεις και πολυ επεφτε κ ελιωνε :lol::lol::lol: !!!!!!! καλη εμβρυομεταφορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!!!!!!!

lia , η αλήθεια είναι πως το χιονάκι είναι υπέροχο, αρκεί να μην έχουν πρόβλημα οι δρόμοι!!!!.......άλλωστε έχουμε να κάνουμε πολύ σοβαρές δουλειές που δεν αναβάλλονται.... ;););)

λέω να κάνω λίγες δουλίτσες στο σπίτι , γιατί από αύριο δεν θα κουνάω ούτε δαχτυλάκι....!!!!! [-x[-x[-x[-x[-x[-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τερι μου λυπαμαι παρα πολυ... :( Σου ευχομαι η επομενη φορα να ειναι η τυχερη .. να παρεις κουραγιο απο τις ιστοριες των κοριτσιων εδω και να συνεχισεις..

Λια μου ξεκουρασου πολυ, συμβαινουν αυτα. Στελνε ολη τη θετικη σου ενεργεια στο μικρουλι..

Καλη δυναμη σε ολες και καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια το σαββατο τελικα θα παω για εμβρυομεταφορα αντι για αυριο και με εχει πιασει τρελη ανυπομονησια. τοσο καιρο το ειχα δει πολυ cool και τωρα..... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!! μετα που θα περιμενουμε τη χοριακη πιστευω οτι θα μαι ακομα χειροτερα αλλα υπομονη.

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annou , θα σε ανεβάζουμε εμείς!!!!!!!!!

θα μετράμε αντίστροφα, θα ξορκίζουμε το...."κακό" και θα έχουμε μόνο θετική ενέργεια........

:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τερι μου πραγματικα λυπαμαι.Δωσε χρονο στον οργανισμο σου να ηρεμησει 2-3 μηνες να χαλαρωσεις μετα ξανα βουρ στο ψητο.Τωρα που ξερεις πως γινεται, ξεζουμισε το συζυγο!

Κοριτσια καλη εμβρυομεταφορα αυριο κ το Σαββατο.Κι εγω απο Δευτερα που δεν θα κουνιεμαι(ελπιζω δηλαδη να αποψυχθουν καλα) κ βρηκα ευκαιρια απο το πρωι για μια γενικη στο σπιτι.

Αφησα τα μπανια κ τα υπνοδωματια για αυριο.

καλα αννου η περιοδος για τη χοριακη μοιαζει αιωνας και εγω αυτο σκεφτομαι.Αλλα ειπαμε ας αποψυχθουν εμενα πρωτα κ μετα το συζηταμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα! Τι κρύο είναι αυτό... κι αυτά τα χιόνια τώρα βρήκαν να πέσουν που έχουμε δουλειές και εμβρυομεταφορές???? :lol:

Anji μου καλή εμβρυομεταφορά αύριο! Στη λίστα κι εσύ για μια τεράααααστια χοριακή!

Αννού κι εσύ το Σάββατο θα μετράς αντρίστροφα! Καλή επιτυχία!

Tha gino manoyla εσύ ξάπλα! Μην κάνεις τίποτα, μόνο να χαιδεύεις την κοιλίτσα και να του μιλάς, έτσι θα δει ότι ειναι καλά και θα μείνει! ;)

Γιουλάκι μην αγχώνεσαι καλά θα ξεπαγώσουν γιατί να μην ξεπαγώσουν άλλωστε;

Μελίπικτό μου την βρήκατε την ωορηξία; Πότε πας για εμβρυομεταφορά;

Λιλ μου περαστικούλια σου! Κάτσε μέσα να σου περάσει! Το μωράκι έχει σημασία!

Λία υπομονή κι εσύ κοριτσάκι! Ο μπέμπης θέλει να δηλώνει την παρουσία του. Σε λίγο θα τον έχεις αγκαλίτσα! Αυτό να σκέφτεσαι!

Little dancer εσύ πως πας; Είδατε αυγουλάκια; Μακάρι να πάνε όλα καλά! Στο εύχομαι ολόψυχα! Πρέπει να με είχες ρωτήσει κάποια στιγμή τι φάρμακα παίρνω... σήμερα το είδα... Λοιπόν παίρνω gonal-f και cetrotide. Εσύ;

Συγγνώμη αν ξέχασα καμία αλλά διάβασα τα νεάκια πολύ πολύ γρήγορα!

Κοριτσάκια μου εγώ είμαι πολύ καλύτερα. Στον υπέρηχο είδαμε 7 αυγουλάκια στο ίδιο σχεδόν μέγεθος και 2 μικρότερα! Οπότε ευτυχώς μου έφυγε το άγχος ότι δεν ανταποκρίνομαι στα φάρμακα και θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος θα φτάσω στην εμβρυομεταφορά! Συνεχίζω να παρακαλώ την Παναγίτσα και τον Χριστούλη να είναι δίπλα μας και να έρθει το μωράκι μας! :ympray::ympray::ympray::ympray: Ωοληψία Δευτέρα ή Τρίτη. Θα με δει πάλι αύριο και θα μου πει. Είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά. Μακάρι θεέ μου για όλες μας.

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Diaz....πλησιαζει κ σε σένα η ξάπλα!!! έχω γίνει ένα με τον καναπέ!!! anji..annou....giolaki καλή εμβρυομεταφορά να χετε....με βλαστοκύστες θα κάνετε ή όχι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή επιτυχία στα κορίτσια που έκαναν ωοληψία και περιμένουν .Και σε σένα tha ginw manoula καλές ξάπλες ;)

Diaz ωραία νέα είδες που φάνηκαν και άλλα ωοθυλάκια;Εμένα έδειξε 3-4 ο υπέρηχος.Δεν πιστεύω να φανούν άλλα(αν κρίνω και απο τον προηγούμενο κύκλο που όσα φάνηκαν στην αρχή ήταν όλα όσα μεγάλωσαν).Εύχομαι μόνο να προχωρήσουν καλά και να γονιμοποιηθούν.Σήμερα σκεφτόμουν πόσο χαζή γίνομαι ώρες ώρες με το θέμα του αριθμού των ωαρίων.Αντί να παρακαλάω να μεγαλώσουν όλα όσα έχω και να γονιμοποιηθούν....Εγώ κάνω 300 μονάδες merional και cetrotide.Αύριο θα πάω ξανά να με δει ο γιατρός.Μακάρι όλα να προχωράνε καλά. :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liitledancer εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη με τα δύο!!!!....άλλωστε δεν βοηθάει η κακή ψυχολογία σωστά;;;;;

Η Θ Ι Κ Ο Ν Α Κ Μ Α Ι Ο Ν :-bd:-bd:-bd:-bd (......βέβαια, η αγωνία.....αγωνία.....)

tha_gino_manoula απόλαυσέ το όσο μπορείς!!! Όσο για την αυριανή μου εμβρυομεταφορά δεν θα είναι βλαστοκύστες. Ο γιατρός μου μου είπε πως όταν έχουμε λίγα ωάρια, δεν αφήνουν τις μέρες να περάσουν...

Μετά την εμβρυομεταφορά προσέχετε τίποτα ιδιαίτερο στην διατροφή σας;;;;; Υπάρχουν τροφές που πρέπει να αποφεύγουμε ή να καταναλώνουμε;;;;;;; Θα ρωτήσω βέβαια, αύριο και τον γιατρό μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μου είπε εμένα κάτι να προσέχω....3-4 ημερες καναπές-κρεβάτι...κ μετά όχι βάρη σκάλες κ απότομες κινήσεις....στη διατροφή δε μου είπε κάτι να προσέχω....anji 2 εμβρυάκια ακούω....μια χαρά...διδυμάκια σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!τι μου κάνετε;

καλή επιτυχία στα κορίτσια που συνεχίζουν την προσπάθεια, καλή εμβρυομεταφορά και καναπέδιασμα αντίστοιχα.Να δείτε που όλα θα πάρουν το δρόμο τους πριν το καταλάβετε.

Εδώ σήμερα το στρωσε και δεν μπορούσαμε να βγούμε αλλά χαλάλι του, ήταν όμορφα.Όμως βρε κορίτσια δεν μπορώ να ευχαριστηθώ τίποτα.Το πρωι ένιωσα έναν πόνο στη μασχάλη όπως ντυνόμουν και ανακάλυψα ένα γρομπαλάκι.Εξωτερικά είναι σαν σπυράκι αλλά το πιάνεις κανονικά,έχει βάθος και πονάει.Έχω κατατρομάξει,λεω Παναγία μου να μην είναι κάτι σοβαρό...

Συγγνώμη αν σας ρίχνω, έχω πανικοβληθεί, ίσως φταίνε οι ορμόνες.

Αυτά τα νεα μου.Πολλά φιλάκια-τέρι σε έχω συνέχεια στη σκέψη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕRI ΜΟΥ.....ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΘΗΚΑ.....ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ...ΟΤΙ ΕΠΙΑΣΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ!!

ΑΠΛΑ ΨΑΞΕ ΤΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ..ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.

ANJI KΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ....

THA GINO MANOYLA.....ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ.....ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ :):)

EΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ LIL KAI LIA......NA ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...