Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άνοιξα και θέμα μήπως υπάρχουν κι εδώ κοπέλες που να ενδιαφέρονται... υπάρχει μεγάλη ανάγκη πια.. μακάρι να βοηθηθούν αρκετές κοπέλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες........σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες...να το χαιρομαι το σισουλινι μου...σημερα ειχε πολυ χαρα το καμαρι μου...πηγαιναμε στο σχολειο το πρωι κ οποιον φιλο συναντουσε στην αυλη τον ρωτουσε:δεν θα μου πεις χρονια πολλα; :lol::lol::lol::lol: πηρε να κερασει κ τους φιλους της κ το ειχε πολυ καμαρι...το απογευμα περιμενουμε παρεουλα κ φυσικα τα δωρα μας ;););) η καημενη περιμενει παιχνιδια...αλλα τους ειπα ολους φτανει τοσα παιχνιδια...στην γιορτη της ας της παρουν ρουχα αντε κ καμια σοκολατα για να χαρει κ λιγο...περυσι οσοι ερχοταν κ ανοιγε κ εβλεπε ρουχα κατεβαζε τα μουτρα της :?:?:? της εξηγησα οτι στην γιορτη μας φερνουν ρουχα κ στα γεννεθλια παιχνιδια....δειχνει να το καταλαβε...ή μηπως οχι...θα δειξει :lol::lol::lol: χριστουγεννα παιχινιδια ενα σωρο κ σε λιγοτερο απο μηνα εχει τα γεννεθλια της...κ παλι παιχνιδια θα παρει...εεε νομιζω πως ειναι αρκετα....

συμπεθερα μου παλι αρρωστοι ρε γαμωτο...ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο με το χριστοφορο...εγινε κατι στραβο κατα την γεννα;γιατι ηξερα μια τετοια περιπτωση γιαυτο κ ρωταω....

πιπιτσα οντως οι κρεμες ευθυνονται για δυσκοιλιοτητα...δοκιμασε να την κανεις με χαμομηλονερο...κ εγω μεχρι να αρχισουμε τα φρουτα θα της δινω...μετα πρωι κ απογευμα φρουτα...κανει που κανει 5 κ 7 μερες για κακα...τωρα θα στουπωνει πιο πολυ....

ευγενια τι ακριβω θεμα ανοιξες...γιατι δεν βρισκω κατι....

παω κ στην αλλη παρουλα....τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας βαζω φωτο το φορεματακι που κλεισαμε για την μικρη...αν κ μαλλον θα παμε να το αλλαξουμε...ημουν αναμεσα σε δυο κ τελικα βρηκα στο σαιτ του μαγαζιου αλλο ενα που μου αρεσε πολυ αλλα δεν το ειχε εκει να μας το δειξει...θελω να ρωτησει αν μπορουν να το φερουν...

αυτο διαλεξαμε τελικα:

http://www.narlis.gr/vaptisi/koritsi/pa ... 2-043.html

μας ειχε αρεσει κ αυτο: http://www.narlis.gr/vaptisi/koritsi/pa ... 2-062.html

κ τελικα σημερα ειδα κ αυτο κ μου αρεσε περισσοτερο απο τα αλλα...http://www.narlis.gr/vaptisi/koritsi/pa ... 2-078.html

πειτε μου κ εσεις γιατι μπερδευτηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνπεθερα σαν τι θεμα ηξερες;;;

Δεν ξερω αν εγινε κατι στη γεννα..εμεις ειχαμε καιε πεισοδιακη γεννα αλλα ΟΚ...

Βασικα ο αφαλος του Χ ειναι βαθυς..και ειχε λιγουλακι φουσκωσει..τωρα θα δειξει...βασικα ειναι να πεσεις σε γνωστη γιατρο..που οι περισσοτεροι ειναι για σφαλιαρες...δεν ηξερα ρε γμτ οτι πρεπει να ειχα σπουδασει γιατρος..ελεος...

http://www.narlis.gr/vaptisi/koritsi/pa ... 2-062.html

Αυτο μου αρεσε..στο μπεζακι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου όντως υπερβολή τόσα παιχνίδια... κι εγώ θέλω άλλο ένα δωμάτιο για να τα βάλω!!τα έχω μοιράσει στο σπίτι της πεθεράς και της μαμάς μου να έχουν κι εκεί όταν πάμε!!

άνοιξα θέμα ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου είναι πολύ ωραίο!!!όλα ωραία είναι άλλά αυτό που διαλέξατε μου αρέσει ένα τσικ παραπάνω!!! Καλοφόρετο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα σε ολους αρεσε αυτο...αλλα εγω θελω ασπρο...θα παμε απο βδομαδα για αλλαγη κ να ρωτησω κ για το τριτο...μας ειπαν μεχρι τελος του μηνα αν θελουμε για αλλαγη...

τελικα οσο το βλεπω μου αρεσει περισσοτερο...κ το πρωτο απο κοντα ειναι ωραιο,εδω η φωτο το αδικει....ουφ μπερδευτηκα πια...μου αρεσουν ομως γενικα τα πιο αερινα κ οχι τοσο τα φρουφρουδενια...παω να βαλω κ φωτο στο φεις... ;););)

ηξερα περιπτωση που δεν τον ειχαν δεσει καλα κ ειχε παθει μολυνση αλλα ηταν σε πιο μικρη ηλικα το μωρο...κ τους ειχαν πει οτι κρυβει πολλους κινδυνους αν δεν δεθει καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Με ξύπνησε το βυζί στις 6 παρά....... ως τις 8.30 έβγαλα 310μλ. γαλατάκι!!!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif]

1η φορά στη ζωή μου τόόόόόσο πολύύύύ!!!!!

Έβρασα νεράκι και χαμομηλάκι να υπάρχουνε.....

Τάϊσε ο καλός μου το νινί πριν φύγει για τη δουλειά.......

Και τώρα παίρνω το λουκουμά μου αγκαλιά και..... νάάάάάνι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!Τι κάνετε?? εγώ σήμερα πετάω!!!έρχεται και ο αντρούλης μου!!μου έλειψε πολύ και στα παιδιά το ίδιο!!Του έφτιαξα σαραγλακια που του αρέσουν και κοτόπουλο με ριζότο και λαχανικά και τον περιμένω το απογευματάκι!!Μιλήσαμε χτες και του έχουν λείψει πολύ τα ζουζούνια του.. θέλει ν ατα φάει.. τα έχει λέει στο στόμα του!!:D:D

Καλή συνέχεια στον ύπνο Πιπίτσα μου!!!και μπράβο για το γαλατάκι σου!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Μπράβο Πιπίτσα μου και εις ανώτερα. Εξαιρετική ποσότητα. Πόσος είναι τώρα ο μικρός σου;

Ευγενία μου με το καλό να δεκτείς τον αντρούλη σου. Η δουλειά του τον κάνει να λείπει συχνά; Εχεις βοήθεια όταν λείπει; Δύσκολο ρε συ.

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πλέον έχει αρκετά ταξίδια.. και υποτίθεται καλύτερα χρήματα! Τώρα αυτές τις μέρες ερχόταν η μητέρα μου για λίγο τα απογεύματα... κάτι ήταν κι αυτό... γενικά μου είναι δύσκολο να φεύγει.. έχω μάθει να είμαστε συνέχεια μαζί!πάντα δεν μου άρεσε να φεύγει τώρα με τα δυο παιδιά νιώθω τρομερή ανασφάλεια!!Βέβαια ωραία περάσαμε.. ήσυχα ήταν και πέρασαν γρήγορα οι μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...ηρθα κ εγω...πηγαμε στο νηπιαγωγειο για την βασιλοπιτα...φαγαμε,ηπιαμε κ γελασαμε με τις φατσες....το απογευμα εχουμε το σεμηναριο οποτε κ παλι εξω.... ;);););)

χθες περασαμε ομορφα στο σπιτι...ηρθαν οι θειοι μας κ οι φιλοι μας κ το ευχαριστηθηκε το κοριτσι μου πολυ...φυγανε κ νωρις,λογω της μπεμπας....κ συμαζευτηκαμε νωρις κ εμεις...

ασε ευγενια με τοσα παιχνιδια...κ εμεις τα εχουμε μοιρασμενα στις γιαγιαδες κ καθε φορα που παμε ξαναφερνει κ απο ενα σπιτι....μια που τα παμε κ μια που γυριζουμε ξανα πισω :lol::lol::lol: ασε βρε τις λεω να εχεις να παιζεις...οχι εχω καιρο να το παιξω,το θελω σπιτι.... :lol::lol::lol: κ αντε φτου κ απο την αρχη...με μια σακουλα στο χερι παμε κ φερνουμε παιχνιδια...κ επειδη ειναι βαρια δεν θελει η κυρια να τοα κουβαλαει κ μου τα φορτωνει σε εμενα...τωρα ομως με την μπεμπα περνει οσα μπορει....εμ ποσα πια να κουβαλισω η αμοιρρη :lol::lol::lol:

αντε καλως να τα δεχτεις αποψε...κ εμενα μου κακοφαινεται οταν λειπει καποια απογευματα...οχι εσενα που λειπει για μερες....

καλημερα κρυσταλενη.....

γεια σου ρε πιπιτσα...η μικρη αγελαδιτσα... :lol::lol::lol::lol: παντως μπραβο σου..πολυ το χαιρομαι που μονο με το θηλαστρο καταφερνεις κ εχεις τοσο γαλα κ για τοσο καιρο....μπραβο!!!χιλια μπραβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου μπράβο σας που περάσατε όμορφα!!!αυτό μας έχει μείνει πλέον.. να περνάμε καλά!!! άσε πονεμένη ιστορία τα παιχνίδια... και προφανώς όλα τα παιδάκια το ίδιο είναι... :lol::lol: Παιότερα έβλεπα μαμάδες που κουβαλούσαν τσάντες παιχνίδια όπου κι αν πήγαιναν κι έλεγα μα καλά... τι είναι αυτά που κάνουν?? τώρα... κάνω τα ίδια κι εγώ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να πω μια καλημερα!απουσια θα μου βαλατε τοσες μερες! :lol: Αρχισα την γενικη μου.Παω να συνεχισω και θα σας διαβασω το απογευμα.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφυγα πήγα έδωσα αιματάκι(έχουμε αιμοδοσία σήμερα στο Πα.Πει.) και ξαναγύρισα στο γραφείο μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο θα φύγω!!!πάω στο σπιτάκι μου να δω τα παιδάκια μου και να περιμένουμε τον μπαμπά μας!!!!!! :D:D:D

Μόνη μου τα λέω μόνη μου τ'ακούω :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλό απόγευμα σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από εμένα....

Λοιπόν πήγαμε εχθές για εμβολιάκι!!! Κλάψαμε αρκετά αλλά μόλις τον πήρα αγκαλίτσα σταμάτησε. Πω πω τρελλάθηκα που τον είδα να κλαίει ετσι.... Απο βάρος 7580γρ και ύψος 65,5. Κρεμούλες μας είπε από τα 15 Φεβρουαρίου και μετά!!!!

Χρυσα περαστικά και γρήγορα ευχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό.

Μιχαέλα χρόνια πολλά για την μεγάλη!!!!!!!! Αααα!! το πρώτο φορεματάκι ήταν super απλό και όμορφο!!!!

Ευγενία με το καλό να τον δεχτείς τον αντρόυλη σου...

:D:):D:):D:):D:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ναι κοιμήθηκε επιτέλους .... :D

vanessa μια χαρα μεγαλώνετε....... ;)

πιπιτσακι keep going...πας τελεια...κ κοιτα που λέγανε ότι με το θήλαστρο μόνο κόβεται το γάλα...κ εμενα μου λένε ότο αρκετα θήλασα κ να βάλω τον μπέμπη στο δικό του δωματιο αλλα όσο έχω γαλα θα του δίνω.....τωρα αν καταφερω να κόψω το βραδυνό ...μπορεί κ να του αλλαξω δωματιο...όχι άμεσα....όταν πάει φαντάρος.. :lol::lol:

αχ κοριτσακια μου μου λείψατε ...δεν εχω χρόνο πολύ.....αλλα μπάινω κ σας διαβαζω..αλλο αν δεν γραφω πάντα....γιατι κλαίει το σκατούλι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!Παρασκευή σήμερα!!!! τι ωραία μέρα... :P:P

Τι μου κάνετε?/ερήμωσε το ποστάκι μας... που είσαστε όλες?????Τώρα που γύρισα εγώ μου εξαφανιστήκατε?? :?:?

Εγώ κρύωσα.. πονάει ο λαιμός μου κι έχω κρυάδες.. που την άρπαξα πάλι?

ήρθε εχτές ο μπαμπάκας μας και κάνανε πάρτυ τα παιδιά!Ο Νικόλας έτρεξε στην αγκαλιά του και η μικρή καθισμένη στον ποπό της χοροπήδαγε και γέλαγε δυνατά!!έβγαζε κάτι κραυγούλες... τρέλα ήταν!!

Βανεσσάκι μου μπράβο στο μικρούλη σου!!!!μεγάλωσε!!Τώρα όσο για το κλάμα δεν το αποφευγουμε..αλλά νομίζω ότι περισσότερο είναι παράπονο κι όχι πόνος!!

Νικόλ μου νομίζω ότι όταν θα πάει φαντάρος είναι μια πολύ καλή περίοδος για να κοιμηθεί χωρίς τη μανούλα!!! :lol::lol::lol:

Γιατί δεν μπορώ να μπω στην ομαδούλα μας στο φατσομπούκι??? από εχτές προσπαθώ.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου ασε εχω μπλέξει......το μωρό δεν κοιμάται με τίποτα χωρίς το στήθος μου κ εγω φυσικά εχω κάνει τα πάντα αλλα θέλει δουλειά....... :lol:

μου φαίνεται οτι δεν τρεχω μόνο εγω..... :D που είστε μανούλες? πάω κ εγω να συνεχίσω....

μακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εδω....το πρωι ανεβηκαμε στη γιαγια μας για καθε κ κερασμα...σημερα γιορταζει κ απο του χρονου θα γιορταζουμε κ εμεις...επισημα πλεον ;););) κ τα δυο μου κοριτσακια θα γιορταζουν μαζι...κοντα κοντα :lol::lol::lol: τωρα η μικρη κοιμαται κ περιμενουμε το μπαμπα μας να φαμε...κ εχω μια απιστευτη πεινα...γιγαντες σοτ φουρνο σημερα...μιαμ μιαμ....η μεγαλη το πρωι που ξυπνησε μου εκανε μια μικρη διαρροια κ δεν την εστειλα σχολειο...ωχ κ πλι ωχ λεω...αλλα ευτυχως για την ωρα δεν μου εβγαλε τιποτα κ ειναι μια χαρα...τις εδωσα κ ουλτρα λεβουρ κ ειναι καλα...ξαναεκανε κακα κ ηταν νορμαλ....

ευγενια ειδες ειδες ερημιες;η αληθεια ειναι οτι το αλλο ειναι πιο γρηγορα κ κοντα στο ενα νεο μας βγαινουν χιλια... :lol::lol::lol::lol:

νικολ αν δεν τα καταφερεις οταν παει φανταρος...μπορει οταν παει για σπουδες...εκτος κ αν μετακομισεις κ εσυ μαζι με το μεμε σου :lol::lol::lol:

βανεσα κ εμεις απο τις αρχες φλεβαρη εκιναμε τα φρουτακια...αληθεια ποσο ειναι γεννημενος ο μικρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisaki μου :lol::lol: αφήστε με στο πόνο μου......του βαζω πιπίλα να τη μαθει κ μόνο που δεν μου τη φέρνει στο κεφαλι.........εχω μπλέξει...............

οσο για φρουτόκρεμες σήμερα θα του προσθέσει η γιαγια κ μπανάνα......και απο Δευτερα χυμό πορτοκάλι....τσαντίζομαι που δεν μπορώ να έχω εγω τη χαρα της νέας γευσης....αλλα η δουλεια...γαμώτο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted:

Εγραφα μισή ώρα και πάτησα κατα λάθος ένα κουμπί που έχει το #%@@%@ποντικι στο πλαι που σε πάει στην προηγουμενη σελίδα και τα έχασα όλα!!!!!!

Γεια σας κούκλες!!!

Θα τα πώ συνοπτικά...

Εύη καλή ευκολία με το σαιτ και περαστικά σου..

Χρύσα μου περαστικά σας!! Εϋχομαι όλα να πάνε καλά με τον Χριστόφορο...

Μιχαέλα πολύ ωραία τα φορέματα... σου είπα ποιο μου άρεσε στο FB.. ;) Εύχομαι να βρείς αυτό που σου αρέσει... Χαίρομαι που περάσατε ωραία!! ΑΑΑ ναι χαίρεσαι τις κοράκλες σου και απο δώ!!

Πιπίτσα μεγάλωσε πολύ το αγόρι σου!! φτου φτου!! Μπράβο στη μανούλα!!

Νίκη καλή ευκολία με τη γενική.... (αν και θα έχεις τελειώσει τώρα...χαχαχα)

Βανέσσα μια χαρά και τα δικά σας κιλά!! Μπράβο σας!!

Νικόλ εγώ μάλλον τον δικό μου θα τον κρατήσω μέχρι να παντρευτεί... :lol::lol::lol::lol: Απο την αγκαλιά της μανούλας στην αγκαλιά της συζύγου!!! :lol::lol::lol:

Δεν συμφωνώ με αυτό που σου λένε "αρκετά θήλασες" δεν νομίζω να υπάρχει "αρκετά" στον θηλασμό... καλά κάνεις και του δίνεις όσο έχεις... δεν υπάρχει καλύτερο για το μωράκι σου!

Ευγανία μου περαστικά σου... καλώς τον δέχτηκες τον αντρούλη σου!!! Εμένα με βάζει κανονικά στην ομάδα... :roll::roll:

Νικόλ ο δικός μου εμένα μου την έχει πετάξει στο κεφάλι την πιπίλα!! :lol::lol::lol:

Εμείς χθές γίναμε 7 μηνών!! σήμερα θα φάμε πατάτα καρότο!!!! Για να δούμε τι θα κάνει..

Αυτά για την ώρα κοριτσάκια μου...εδώ γύρω θα είμαι!

Παώ να δώ και στο φατσομπούκι τι γίνεται!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πάντως κορίτσια έχει 3-4 μέρες που παρακολουθώ ένα φόρουμ εδώ που είμαι, μου είναι λίγο δύσκολο γιατί δε μιλάω άπταιστα τη γλώσσα, αλλά μου χρειάζεται γιατί έχω προφανώς απορίες με το σύστημα εδώ κτλ.  Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι είμαστε 30 κοπέλες στο θέμα για τα μωράκια Ιανουαρίου, και, εκτός από 2-3, όλες οι άλλες συμφωνούμε ότι τα συμπτώματα έχουν φθήνει σημαντικά απ την 9η εβδ κι έπειτα. Αυτό κάπως με καθησυχάζει κι εμένα που φοβήθηκα κάπως τις προάλλες, και είπα να το μοιραστώ κι εδώ ❤️ Επίσης μιλάνε ήδη για το που να κάνουν babymoon και τις στέλνω Ελλάδα! Για πείτε πιο ελληνικό νησί έχει ανάγκη να κάνω την προπαγάνδα μου 🤣🤣🤣 αν και τις συμβούλευσα ήδη να προτιμήσουν μεγάλα νησιά όπως η Κρ΄ήτη για να έχουν υποδομές αν χρειαστεί κάτι, γιατί ποτέ δε ξέρεις στην εγκυμοσύνη!
    • περιμένουμε νέα σου! εγώ έχω Τετάρτη και ανυπομονώ!😍😍
    • Αυτό που σου είπε ο άντρας, αύτο να κρατήσεις κορίτσι μου ❤️ Είναι το πιο σημαντικό να είστε ενωμένοι και να συμφωνείτε για το ποιες είναι οι προτεραιότητες σας αναφορικά με την οικογένεια σας. Μπράβο και στη μαμα που ήρθε ν αναλάβει ευθύς αμέσως, θα ξεκουραστείς κι εσύ πιστεύω 🙏 Ήδη τα καφέ ελλατώθηκαν γιατί έριξες ρυθμούς, άρα πολύ πιθανόν να ΄ήταν από την εξάντληση. Αυτό που είπες για το έκτατο ραντεβού, το λέγαμε και με την Κίντο όταν μ έπιασε εμένα η κρίση 😅 και να πάμε στα επείγοντα, τίποτα δεν μπορούμε να αλλάξουμε αν έχεις συμβεί κάτι, δεν είναι στο χέρι μας δυστυχώς... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να είσαι όσο πιο ήρεμη και ξεκούραστη γίνεται, θετικές σκέψεις κι αύριο με το καλό θα πας στο γιατρό σου και θα δεις ότι όλα θα είναι όπως πρέπει ❤️☘️💫
    • Έκλεισα ραντεβού με μία γιατρό που είναι και εμβρυομητρικός. Αλλά θα με δει την άλλη Παρασκευή. Το πρώτο που με ρώτησε όταν της είπα το ιστορικό και το λόγο της επίσκεψης. "Δεν είχε εντοπιστεί στην αυχενική?" Tι να της πω? Αυτό που καταλαβαίνω κι εγώ τώρα μετά το ψάξιμο που έκανα; Kαι στην αυχενική υπήρχε η αντίσταση στη μητριαία. Απλά ήταν στο όριο. Και ο κίνδυνος είχε πάλι βγει, απλά ήταν μικρότερος 1/160..στη β επιπέδου όμως έφτασε το 1/40. Αν είχε αξιολογηθεί τότε σωστά από το γιατρό, ίσως προλαβαίναμε κάτι με ασπιρίνη.. τώρα πλέον δεν ξέρω. Ελπίζω ως τότε όλα καλά γιατί έχω ανησυχήσει. Σαν να μην είναι τόσο ζωηρός όσο τον ένιωθα πριν τη β επιπέδου στις αρχές Ιουνίου.
    • Καλησπέρα! Όχι η κύστη δεν επηρέαζε πουθενά το τεστ. Αφού έκανα και χοριακη πριν πάω στο γιατρό κ ήταν 0,2. Ούτε καν υποψία εγκυμοσύνης!! Κάνε μια χοριακη να ξεμπερδευεις! Υπομονή 1-2 μέρες για να δεις τι γίνεται! Εύχομαι κάθε καλό!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...