Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα γλυκες μου!Τι κανετε?Ερημωσε το μαμμυ...Εμεις συνεχιζουμε δυναμικα με γκρινια κ αυπνιες.Τελικα εχω αρχισει να πιστευω οτι η μικρη μου ειναι απλα δυσκολο μωρο στο θεμα υπνος.Τοσο καιρο ψαχνω να βρω δικαιολογιες για το τι συμβαινει κ δεν κοιμαται,μια η ωτιτιδες μια το συναχι,τωρα λεω τα δοντια...Αλλα απ'οταν αρχισε να ξυπναει μεσα στη νυχτα λογω ωτιτιδας δε ξανακοιμηθηκε συνεχομενα ολο το βραδυ με ελαχιστες εξαιρεσεις.Οποτε πλεον νομιζω της εγινε συνηθεια.Πως θα το κοψω δεν ξερω...... :(:(

Μαρακι με το καλο ο αδερφουλης σου!Κ χαιρομαι πολυ που ο Στεφανακος ειναι καλυτερα!

Ευη μου συμφωνω,δεν υπαρχει λογος να δωσεις ενα καρο λεφτα,μονη σου κανε την ιστοσελιδα κ οσο πιο απλη τοσο καλυτερα ;)

Ευγενια μου ποσο συμφωνω με αυτα που λες..Κ εγω ετσι ειμαι,θελω τα παντα στην εντελεια κ μαλιστα απο τα χερακια μου!Ακομη κ τωρα με 2 μωρα ολα μονη μου τα κανω(βεβαια δεν υπαρχει κ μεγαλη προθυμια τριγυρω μου για βοηθεια ακομη κ αν ηθελα!)

Τονια πονεμενο θεμα τα κακακια.....Σκεψου πανες 2 μωρων,ευωδιαζει ολο το τετραγωνο :lol::lol::lol:

Α!!!!!!Να μη το ξεχασω,κι εγω στο φατσοβιβλιο δεν πολυμπορω να μπαινω,προτιμω το μαμμυ παραδοσιακα ;)

Κι επειδη οπως εχω ξαναπει κοιμαμαι με τις κοτες,καληνυχτα κ φιλακια σε οοολα τα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα κορούδες μου

Τι κάνετε; Νυσταμένη σήμερα, ο κύριος ξύπνησε στις 2 και ξανακοιμήθηκε 4.30. :? Σε σύνολο μια εβδομάδας κοιμάται συνεχόμενα όλη τη νύχτα τις 2 και όλες τις άλλες ξυπνά. Σας τα κάνει και σας αυτά ή μόνο εμένα. Αφού είχε στρώσει εκπληκτικά ο ύπνος του. Μάλλον βιάστηκαμε να χαρούμε. Σοφίτσα μου ποσο σε καταλαβαίνω.

Περιμένω να με καλέσουν για την επόμενη αντικατάσταση. Θα πάω σήμερα να αγοράσω το βιβλίο των ευχών και να δω τιμές για λουλούδια. Θα βάλω γλαστρούλες πάνω στα τραπέζια της βάφτισης. Αγόρασα και ξύλινες κορώνες, φιόγκους και δοκιμαζω διάφορα για να δω πως ακριβώς θα βγούνε τα τραπέζια. Την αλλη Κυριακή βαφτίζουμε.

Μαράκι μου έγιανε ο μικρός. Με το καλό ο αδερφός σου!

Κίσκα μου για τι σελίδα μιλάς; κάπου έχασα επεισόδια φαίνεται.Ο εγκεφαλος μου έχει πολτοποιηθεί απ το πήγαινε έλα, δουλειές, τον μικρούλη μου.

Ευγενία μου σου βγάζω το καπέλο που τα προλαβαίνεις όλα.

Να σας πως δώστε μου κανένα όνομα να σας προσθέσω στο fb.

Αυτή η χρονιά θα ναι η χρονιά των εξόδων όλα ευχάριστα βέβαια. Η βάφτιση του γιόκα μου :D:D:D, το Πάσχα θα πάμε Μάλτα, Ιούλιο βαφτίζω μωράκι, επίσης Ιούλιο πρότεινε η supervisor του άνδρα μου να παρουσιάσει σ ένα συνέδριο στη Σάμο και θέλει να πάω μαζί του και τον Αύγουστο παντρεύεται ο κουμπάρος μας Χαλκιδική και πρέπει να παμε. Πόσες χιλιάδες ευρώ λέτε να χρειαστούμε :lol::lol::lol: Την υγειά μας να χουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφφφφφφφφφ.........

Καλημέρεεεεεεςςςςςςςςς!!!!!!!!!

Μάλλον βγάζουμε δοντάκι κορίτσια..... το απόγευμα θα μας δει η Παιδίατρος (έχουμε κι εμβολιάκια..... ωωωωχχχχχ αμάν!!!!!)

Από Κυριακή βράδυ....... ξυπνά με ουρλιαχτά μες στον ύπνο του & τεντώνεται & σφίγγεται!!!!!!!!!!

Δεν τον παρηγορεί τίποτε!!!!!! Ούτε αγκαλιά ούτε πιπίλα ούτε η φωνή της μαμάς ή του μπαμπά...... θέμα με κακάκια δεν έχουμε...... κάνουμε κάθε μέρα και δυό και τρεις φορές.....

Πονά η ψυχή μου που τον βλέπω να υποφέρει & δε μπορώ να τον ηρεμήσω..... τώρα τον έχω στο καθισματάκι του αυτοκινήτου δίπλα μου & ροχαλίζει!!!!!! Μόλις τελέψω το αρμεξούλι θα τον πάρω να πέσουμε στο κρεβάτι...... κουτουλάω κι εγώ...... ελπίζω να μην τον αναστατώσω.....

Εχθές μου ήρθε η πεθερά 10.30 το πρωί χωρίς τηλέφωνο πριν!!!!! Ότι είχα μαζέψει τα βυζιά κι ετοιμαζόμασταν για ύπνο αλλά τελικά δεεεεεννννν...... σήμερα θα την πέσουμε σε λίγο....... αν ξαναρθεί απροειδοποίητα ΔΕΝ Θ' ΑΝΟΙΞΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!! Είπαμε..... βοηθάνε οι άνθρωποι πολύ..... έρχονται συνέχεια από Σαλαμίνα για το μωρό..... αλλά μάλλον έχουμε αρχίσει να παραγνωριζόμαστε πάλι!!!!! Έψαχνα πριν να βρω το καπάκι από 1 μπιμπερό..... το είχα βάλει στ' άπλυτα κι εκείνη μου έπλυνε τα πιάτα χθες...... έτσι και το πέταξε....... θα με ακούσει όόόόλος ο Πειραιάς!!!!! Γενικά έχει την τάση να "σκαλίζει" αλλά και να "ξεφορτώνεται" πράγματα δίχως να ρωτά!!!!!!

Όσο για τη μάνα μου & τον αδελφό μου..... δεν έχουνε καταλάβει πως αν θέλω εγώ..... ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! Και το ίδιο πρέπει να καταλάβουνε και τα πεθερικά!!!!!! Και όόόόόλοι!!!!!! Το παιδάκι έχει τα ωράρια του!!!!!! Κι εχθές το έβαλα για ύπνο το μεσημέρι γιατί έτσι έχει συνηθίσει!!!!!! Δεν κατάλαβα!!!!!!! Θα το αναστατώνω επειδή θέλει ο κάθε παππούς ή γιαγιά να το ευχαριστηθεί?????? Ποιός θα ξενυχτήσει μετά αν το μωράκι έχει γκρίνια????? Αυτοί?????? Το μωρό έχει μάθει να κοιμάται!!!!! Και δεν τον έμαθα εγώ έτσι..... μόνος του μου το έδειξε!!!!!! Τί να κάνουμε πιααααα?????? Ας υπάρχει λίγο σεβασμός!!!!!! Μήπως είμαι παράλογη βρε κορίτσια????? Κι εμείς θέλουμε να ξεκουραζόμαστε...... χ@στηκα αν παρεξηγηθεί κάποιος!!!!!!! Αμαν πιααααααααα......

Φτάνει!!!!!!!! Αρκετά τα πήρα!!!!!! Πάω να πλύνω τα μπιμπεράκια μας & να ξαπλάρω μαζί με το λουκουμά μου...... επόμενο γεύμα στις 12..... πάλι θα φάνε φρουτάκια τα ρούχα μας!!!!!! Τις τσακίζουμε τις κρεμούλες μας και τσαντιζόμαστε όταν αργεί η επόμενη κουταλιά!!!!! Έχουμε φτάσει στις 3 μεζούρες Βανίλια-Ρυζάλευρο κι από Πέμπτη προσθέτουμε 2 κ. γλ. χυμό πορτοκάλι στη φρουτόκρεμά μας (1 αχλαδάκι+1/2 μήλο)

Χαιρετώ!!!!!!!!

Φιλιά σε όόόόλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chrystalleni μου εγώ είμαι η ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ στ φατσομπούκι!!!!! Εσύ?????

Με το καλό η Βάπτιση του Αντρέα σας!!!!!!!!!

Εμείς αργούμε ακόμη!!!!!

Φιλικό μας ζευγάρι χθες (η Βαπτισιμιά του πεθερού) περάσανε για λίγο απ' το σπίτι με τη μπουμπού τους..... χρονίζει τον άλλο μήνα..... και πιάσανε κουβέντα με τα πεθερικά για το όνομα της μικρής (την Βαφτίσανε Μυρσίνη...... καμμιά σχέση με γιαγιάδες!!!!!!) κι επέμενε η πεθερά πως αυτό (να δίνουμε ονόματα παππού-γιαγιάς στο μωρό) είναι έθιμο της γενιάς μας!!!!!! Κι όχι της δικής τους!!!!!! Σίίίίίίγουρα περιμένουνε να δώσουμε τ' όνομα του παππού..... αλλά εμείς θα δώσουμε άσχετο!!!!!!Γιατί έτσι το θέλουμε εμείς!!!!!!

Και σε όποιον αρέσουμε!!!!!! Για τους άλλους...... δεν θα μπορέσουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!! :D Πολύ κρύο πάλι σήμερα!!Μπρρρ.... είμαι κλασσικά στο γραφείο.. :(

ααααααααα καλααα!!!βρε Μιχαελα εσυ εισαι;χαχαχαχαχαχ!

όχι Μιχαέλα Ευγενία είπαμε!!!χαχαχα!!!!

Μαράκι μου μπράβο στον Στεφανάκο που είναι καλύτερα!!!και με το καλό ο αδερφούλης σου!!

Σοφάκι τι να σου πω εκτός από υπομονή.. δεν υπάρχει χειρότερο για μένα τουλάχιστον από τον διακεκομμένο ύπνο... Θα στρώσει που θα πάει..

Κρυσταλλένη μου είμαι η Evgenia Gravani στο φατσοβιβλίο.. με το καλό η βάπτιση!!!! Μην απελπίζεσαι αφου είχε στρώσει τόσο πολύ θα περνάει καμιά φάση!!

Πιπίτσα μου σαφώς και το μωρό έχει πρόγραμμα και πας βάση αυτού... οι υπόλοιποι καλά θα κάνουν να το καταλάβουν και να το δεχτούν!!στο κάτω κάτω εσύ είσαι αυτη που ξενυχτάει δίπλα του και ξέρεις καλύτερα!!Τι κακό είναι αυτό που έρχονται χωρίς ειδοποίηση... :twisted:

Εγώ από σήμερα θα είμαι μοναχούλα :(:( έφυγε ο άντρας μου από τις 6 και θα έρθει πάλι την Πέμπτη.. Θα έχω βέβαια τα ζουζούνια μου!!! :D

εχθές φτιάξαμε μηλόπιτα με τον Νικόλα μου!! ενθουσιάστηκε.. με βοήθησε πάρα πολύ!!μου εριχνε τα υλικά, τη στόλισε με καρύδια και σταφίδες ..τέλεια περάσαμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! πω πω κρύο σήμερα αφού έλεγα να μην έρθω για δουλειά... Εχω μαγαζί και πέρνω και τον μικρό μαζί μου γιατί τα πρωινά δεν υπαρχει κανένας να βοηθησει οπότε ερχομαστε μαζί για δουλειά. Τον εντυσα τελικά σαν κρεμμυδάκι τον εβαλα στο αυτοκίνητο και ηρθαμε τελικά.

Σας ευχαριστω ολες για τα συλληπητηρια.

Μιχαέλα τι κάνει η μεγάλη πως είναι;

Ευη σχετικά κοντά ειμαστε το καλοκαιρι με τον αντρα μου κάναμε βόλτες και ερχόμαστε για καφεδάκι στο Αιγιο. Καλή επιτυχία με το site θα τα καταφέρεις πολλά τα λεφτά για να στο φτιάξουν.

Ο μικρός δεν εχει θέμα με τα κακακια του είναι πολύ ευκολος αλλα τωρα 2 μέρες εχει λίγο διάροια και μου ειπε η γιατρός να ωράσω ρύζι να πάρω το νεράκι του και να φτιάξω το γάλα του με αυτό και πιο αραιό για να δόυμε.....

Αυριο πάμε για το εμβόλιο και να δούμε ύψος βάρος κλπ!! Μάλλον θα μας δώσει και κρεμούλα να κόψουμε και αυτή την αποστήρωση δεν αντέχω άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βανέσσα μου!!Όλα καλά εύχομαι να πάνε στην παιδίατρο και να έχετε μεγαλώσει πολύ!!!στην Κόρινθο από που είσαι? εγώ από Κοκκώνι!!εκεί γεννήθηκε ο πατέρας μόυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες!!! Εδώ και εμείς...

Χθές έριξε χιόνι αλλά δεν κατάφερε να το στρώσει. Σήμερα το πρωί είχαν παγώσει όλα... τώρα έχουμε ήλιο!

Ευγενία και εγώ δεν έχω βοηθεια απο πουθενά... και ούτε και θέλω. Μαρέσει να κάνω μόνη μου τις δουλειές μου όπως ξέρω εγώ.. μόνο ο άντρας μου με βοηθάει.

Τόνια μου Χρόνια πολλά κοριτσάκι! Να χαίρεσαι τους άντρες σου και να σε χαίρονται και αυτοί!

Εύη πολλά σου ζητάνε ρε συ για την ιστοσελίδα! Κάντο μόνη σου καλύτερα!

Μαράκι ό κάθε γιατρός λέει τα δικά του... τι να πείς... Όσο για το περπάτημα αν σου έμοιασε σε λίγο καιρό θα τρέχειιιςςς!! χαχαχα και εγώ 9 μηνών περπάτησα! Λές να μου μοιάσει ο Κερεμ?? Να δούμε....

Με το καλό ο αδερφός σου!!!

Τόνια τόσο πολύ μυρίζουν ε? εμάς ακόμα νορμάλ είναι η μυρωδιά τους...

Συμπεθέρα μου καλό κουράγιο με τις αυπνίες της μικρής! Εύχομαι να στρώσει σύντομα!!

Χρυσταλλενη μου μια χαρά τα ταξιδάκια σας!!!

Πιπίτσα μήπως τον πονάει η κοιλίτσα? Μήπως έφαγες κάτι που τον πείραξε? Περαστικά σας....

Ευγενία με το καλό να έρθει ο άντρας σου... έχεις όμως την καλύτερη παρέα όσο θα λείπει!

Βανέσσα με το καλό το εμβόλιο αύριο!

Παώ να σας απατήσω λίγο στο φατσοβιβλίο!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω κ εγω.......μπηκα για μια ενημερωση κ να παω να τηγανισω τον γαβρο μου...το πρωι πηγαμε σουπερ μαρκετ κ αλλες δουλειες...τι κρυο ειναι αυτο ρε κοριτσια....εμεις εδω εχουμε απιστευτη λιακαδα αλλα σε ξεγελαει οταν την βλεπεις μεσα απο το σπιτι...μολις βγαινεις το μετανοιωνεις.... :?:?:?:?

μετα εχω να κανω ετοιμασια πιτες για αυριο κ το απογευματακι θα παμε με την νονα μας να δουμε για βαφτιστικα...

βανεσα το ρυζονερο βοηθαει παρα πολυ...επισης υπαρχουν κ κατι αμπουλες,οι ουλτρα λεβουρ που ειναι σκονη κ την βαζεις στο γαλατακι...απλα δεν ξερω αν κανουν για τοσο μωρο...θελει να ρωτησω κ εγω τον δικο μου παιδιατρο να ξερω...αχρειαστες βεβαια να ειναι...στην μεγαλη οταν ειχε γαστρεντεριτιδα της εδινα...δεν ειναι φαρμακο,ειναι λεει φυσικοι μυκητες που βοηθουν στο εντερακι...

ευγενια μιαμ μιαμ...στειλα κανενα κομματι μηλοπιτα νικολα :lol::lol::lol:

πιπιτσα εσυ θα κοιτας το μωρο κ το προγραμμα του...αν ξεφυγουν λιγο μετα αρχιζει η γκρινια κ αντε να τα ηρεμησεις...με την μεγαλη μου ειχαμε παντα θεμα..αν ξεφευγε λιγο απο τον υπνο της μετα ολη την μερα γκρινιαζε...ευτυχως η μικρη για την ωρα ειναι πολυ βολικη ;);)

κρυσταλενη εγω ειμαι η Μιχαελα Ζερβα...δεν νομιζω να σε εχω...με το καλο η βαφτιση...εφτασαν οι μερες

σοφη υπομονη...ποσες φορες αραγε το εχεις ακουσει?...στον χρονο πανω θα ειναι καλυτερα τα πραγματα...να σκεφτεσαι μετα οτι θα εχεις να κυνηγας δυο τρελοκοριτσα για να παρηγοριεσαι τωρα :lol::lol::lol: οποτε καλυτερα τωρα που ειναι στη κουνια ;););)

παω για τηγανι κ επιστρεφω...αν προλαβω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό τηγάνισμα Μιχαέλα!!!

Χρυσταλλενη τώρα το είδα (που το είπε η Μιχαέλα), με το καλό η βάφτιση!!

Ευγενία και εγώ έφτιαξα μηλόπιτα χθές!!!! μιαααμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μαναράκια μου.....ισα που προλαβαίνω πλέον.....

Μαρακι μου είναι 10 εβδομάδων και φουσκώνει σιγα σιγα........ :D θα γεννήσει όπως κ εγω καλοκαιράκι ..

.όσο για αυπνίες αφήστε...ξυπνάει 20 φορές τη νύχτα...δηλ. κοιμάται κάτιι 5λεπτα..........πίκραααααααααα

κοριτσαρες μου σας αφηνω δεν προλαβαίνω να σχολιάσω....πάω να πάρω το μωράκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μαναράκια μου.....ισα που προλαβαίνω πλέον.....

Μαρακι μου είναι 10 εβδομάδων και φουσκώνει σιγα σιγα........ :D θα γεννήσει όπως κ εγω καλοκαιράκι ..

.όσο για αυπνίες αφήστε...ξυπνάει 20 φορές τη νύχτα...δηλ. κοιμάται κάτιι 5λεπτα..........πίκραααααααααα

κοριτσαρες μου σας αφηνω δεν προλαβαίνω να σχολιάσω....πάω να πάρω το μωράκι μου

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα στείλε λίγο γαβράκι και από δώ.........

Αυριο θα παώ παιδιατρο και θα τον δεί να μου πεί. Στο τηλ μου είπε οτι μπορεί να είναι και απο τα δόντια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου καλή συνέχεια-τρέξιμο!!! :D:D

Μιχαέλα γαύρο εεε????? να είχαμε μια μερίδα!!!

Γιελήζ το έχεις δίπορτο εεε???????????? :lol::lol::lol: και μαμμυ και φατσοβιβλίο... όσο για τη μηλόπιτα μιαμμ και πάλι μιαμμμ και δεν μπορώ να φάω γιατί κάνω διατροφή!! :(

σε λίγο φεύγω... θα φυγω νωρίτερα τις μέρες που λείπει ο άντρας μου γιατί θα αργώ πολύ εάν φεύγω κανονικά μόνη μου.. έχει προκύψει ένα θεματάκι με την πεθερά μου και τα παιδιά.. κάποια στιγμή θα σας τα πω γιατί τώρα δεν θέλω να χαλάσω τη διάθεσή μου... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχ!βρε Ευγενια τα μπερδεψα παλι;το εμπεδωσα τωρα.

Γιελιζ πολυ βρωμα τα κακα του,σαν να βραζεις κουνουπιδι,μπροκολο,κατι τετοιο.

Βανεσα δουλευεις ε;τι μαγαζι εχεις;Καλο εμβολιο!εμεις ξεκινησαμε τις κρεμες πριν 15 ημερες.Απο την αλλη βδομαδα θα τρωμε και φρουτοκρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχε Ευγενία... ναι δίπορτο!!

Μια χαρά που θα πάς νωρίτερα στα παιδάκια σου.

Εγώ έφαγα μηλόπιτα... άχ..

Τόνια τόσο πολύ ε? Μήπως φταίει η κρέμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια Χρονια Πολλά!!! Από το Αντωνια φαντάζομαι.

Εχω μαγαζί με γυναικεία ρούχα!!

Ωχ! Τέτοιες ευωδιές θα έχω και εγω τώρα που θα αρχίσει κρέμα????????????????? :o:shock::o:shock::o:shock:

Πω πω Ευγενεία μπράβο εγω δεν μπορώ να μπω σε σειρά με τη διτροφή. Αστα να πάνε! Εχω και τον αντρα μου μόλις του λέω οτι θα φάω καμια σαλάτα μου λέει τι τι θέλεις τωρα τη δίαιτα μια χαρά είσαι αν δεν κάτσεις να φάς δεν θα φαω ούτε και εγω........ Τι να του πω μετά.... :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω μπηκα να γραψω μια γρηγορα γιατι σκουντουφλαω...κοριτσια εχω χαθει απο μαμμυ και φεις λογω..δουλειας απο τη μια το σπιτι απο την αλλη το σαιτ...μιλαμε πολυ δουλεια οκ καταλαβαινω γιατι θελουν τοοοσα λευτα αλλα επισης στο πρωτο σαιτ που εκανα το οποιο 2 φορες πληρωσα για να μου το φτιαξουν γιατι με τους πρωτους δεν εμεινα ευχαριστημενη..δεν κοιταγανε την λεπτομερεια σε αυτο που κανω τωρα μαζι με τον αντρα μου οκ οχι 100% μονη μου προσεχουμε το παραμικρο..οκ εσεις ψωνιζετε απο σαιτ και ξερετε νομιζω ολα μετρανε...και εγω σαν πελατισα αν με τραβαει ενα σαιτ και εχει και τις λεπτομερειες που θελω και τιμες και ολα μενω αλλιως παω αλλου...εχω φερει κατι πραγματακια αξεσουαρ ποιο πολυ για μωρακια απο αγγλια και τωρα με κατι παπουτσακια ασχολουμε περιμενω καταλογο με τιμες να μου στειλουν..μου εστειλαν φωτο...τις τιμες ξεχασαν..πως θα παραγγειλω χωρις τιμες δεν εξρω..χαχα θελω να εχει 5-6 πραγματα το πολυ να μην μπλεκω με πολλα πολλα...μολις ερθουν τα προιοντα και ετοιμαστουν και οι φωτο και ολα θα το ανεβασω...προς το παρων το χαιρομαι μονη μου χιχι ψωναρα...χρωμα....κλασικααα ροζ...φουξιααα....μαυρο...μουσικη ψαχνω ακομα δεν εχω αποφασισει τι να βαλω...εκει ποου λεω το βρικα εκει το βαριεμαι...χαχα ειναι δυσκολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!

Τόνια συγχωρήσε γιατί είσαι κι εσύ χαζομαμά..που μυαλό για κάτι άλλο εκτός από τα λουκουμάκια μας??? ;)

Γιελήζ καλά έκανες κι έφαγες.. κι εγώ που δεν έφαγα στο στόμα μου την έχω!!!

Βανέσσα κι εγώ δύσκολα τα καταφέρνω αλλά πρέπει... τι να κάνουμε?? πρέπει να επανέλθει πλήρως το σώμα μου και σύντομα αυτό με κρατάει!!

Εύη μου μπορεί να κουράζεσαι αλλά είμαι σίγουρη ότι το αποτέλεσμα θα σε ανταμείψει!!Κανείς δεν μπορεί να το κάνει καλύτερα από εσένα.. γιατί εσύ ξέρεις πως ακριβώς θέλεις να είναι!!! Καλή συνέχεια!!!!

Εμείς είμαστε καλά!!μια χαρά θα έλεγα!!Η μικρή μπουσούλισε κανονικότατα.. την άφησα εχτες να παίξει κάτω στην κουβερτούλα της και πήγα για λίγο στην κουζίνα και τσουπ :shock::shock::shock: από πίσω το χελωνάκι!!!Αλλάζουμε βήματα..την κρατάω από τα χεράκια και φεύγει μόνη της...γυρνάμε όλο το σπίτι έτσι!!!Η μέση μου!ου!ου! #:-s#:-s#:-s

Ο Νικόλας μου μέσα στην καλή χαρά!!Παίζει και χαίρεται που μεγαλώνει η αδερφή του...της μαθαίνει και καινούρια πράγματα!!έχουν πολύ πλάκα!!παίζουν μαζί..τραβολογάνε το ίδιο παιχνίδι και η μικρή μουγκρίζει και στο τέλος ο Νικόλας μου υποχωρεί και λέει.. εντκθει μπέμπα όμωθ άθε τον αδεφούλη θου να θου δείκθει πωθ παίζεται... :lol::lol::lol: Δεν τα χορταίνω!!!!!μου αρέσει πάρα πολύ να κάθομαι να τα χαζεύω!!!!Είμαι εντελώς χαζομαμά!!!!!!Αλλά μου αρέσει!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!] τι κανετε;;

εμεις ειμαστε αρρωστοι οικογενιακως...

Ο μεγαλος τελειωνει την αντιβιωση αλλα ο βηχας βηχας..μας βλεπω να παιρνουμε αλλη μια δωση..

ο Μικρος κρυωση ..εκτος απο ολα τα αλλα συμπτωματα βηχα μηξες κλπ...εκανε και επιπεφοικιτιδα...

παλη καλα που κοιμουνται τη νυχτα...

εχουμε και τρεχαματα με τον αφαλο του μεγαλου...

ενα θα σας πω...η οι γιατροι στην Ελλαδα ειναι για τα μπαζα..η το 90% του πληθησμου οντως ειναι βαρια αρρωστο

Σορυ που δεν σχολιαζω..δεν προλαβαινω να διαβαζω τιποτα..εχω τοσα στο κεφαλι μου που ξεχναω χωρις πλακα ακομα και να φαω.

Ειναι ακπτωσεις και το μονο που προλαβα να παρω απο ρουχα των παιδιων ειναι κατι λιγες αλλαγες που εκανα στη βαφτιση. Και χρειαζομαι 10 ζευγαρια φορμες του μεγαλου για του χρονου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρεεεεεεεςςςςςςς

Μπρρρρρρρ......... κρυώνω πολύύύύ σήμερα!!!!!!!

Με κοντά 20 βαθμούς μες στο σπίτι δεν δικαιολογείται γμτ!!!!!!!!

Τί κάνετε μανούλες?????

Εμείς καλά είμαστε και μεγαλώνουμε!!!!!!!

Φτάσαμε τα 7.100 κι έχουμε ύψος 68 πόντους και τα 2 πολύ καλά μας είπε η Παιδίατρος!!!!!

Δυστυχώς από βλακεία δική μου στουμπώσαμε!!!!!

Γι' αυτό και ουρλιάζει και σφίγγεται το μανάρι μου...... κάνει κακάκια κανονικά αλλά προφανώς έχει κι άλλα..... χαμομηλάκι και νεράκι χλιαρά και τα δυό..... να πίνουμε τουλάχιστον 180-200μλ. όλη μέρα..... για να μην αφυδατωθούμε.....

Γι' αυτό και περνάμε δύσκολες μέρες...... το μαναράκι μου..... ευτυχώς δεν καταλαβαίνει πως εξαιτίας μου ταλαιπωρείται γιατί σίγουρα μου το είπε η Παιδίατρος την προηγούμενη φορά αλλά δεν το κατάλαβα εγώ...... πονέσαμε και στα εμβολιάκια μας πολύ..... πολύύύύ κλάμααααα....

Από τον άλλο μήνα ξεκινάμε σουπίτσες και Farine Lactee!!!!! Με τα φρουτάκια αν δω κάποια σπυράκια ή εμετό θα δείχνει αλλεργία.....

Αυτάάάά......

Μόλις τέλεψα το αρμεξούλι μου..... πάω να χτυπήσω 1 πολύ δυνατό φραπεδάκι να ξυπνήσω......

Ο μπόμπος μου κοιμάται στην κούνια του..... και λέω να πλακωθώ να κάνω καμμιά δουλειά μέχρι να έρθουνε τα πεθερικά...... τί τρώτε σήμερις????? Εγώ λέω κοτοπουλάκι με πατατούλες στο φούρνο.....

Καλημέρα σας!!!!!

Chrystalleni μου μόλις σε έκανα add!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου περαστικά σας!!!!ελπίζω γρήγορα να αναρρώσουν τα ζουζούνια σου!!!Τι τρεχάματα έχετε με τον αφαλό του μεγάλου?

Είναι σίγουρο ότι πολλοί γιατροί είναι για τα μπάζα γιατί δεν ενδιαφέρονται...

Πιπίτσα μου μπράβο σας που μεγαλώσατε!!!για τα υπόλοιπα μην στεναχωριέσαι... στα είπα και στο φατσοβιβλίο!!!!

εμείς τρώμε ψαρόσουπα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου να χαίρεσαι την Αθανασία σου!!!Να την δεις όπως επιθυμείς και να είναι πάντα ευτυχισμένη!!!!! :o):o):o):o)%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα να χαιρεσαι την μεγαλη σου κουκλιτσα!!!

Να σου πω χτες ημουν στα Η&Μ και ειδα μια στολη σπαιντερμαν και σε θυμηθηκα!!!!!

Ευγενια μου ο Χριστοφορος εχει ενα θεμα με τον αφαλο..δεν ξερουμε καομα τι ειναι..μπορει να ειναι κατι παρα πολυ σοβαρο...η και απολυτως τυποτα...

θα κανουμε υπερυχο απο βδομαδα και βλεπουμε

Πηνελοπακι μου γιατι στουμπωσατε;;; τι βλακεια θεωρεις οτι εκανες;;;;

να ξες πως εαν εχει προβλημα δυσκοιλιοτητας οι κρεμες το κανουν χειροτερα.

καλυτερα δωσε περισσοτερη βαση σε φρουτα που "διευκολινουν" και εαν βρεις βιολογικα βαλτα μαζι με τη φλουδα αφου τα τρηψεις και πλυνεις καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...