Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μου τι κανετε? Εγώ πολύ καλύτερα...μου εχει μεινει η εξάντληση. Και ο Στεφανάκος μου που μου λείπει...

Σας ευχαριστώ όλες για τα περαστικά...

Νικολ ειδες ε???παμε πακετο σ'αυτα εμεις..αντε να ηρεμησουμε κι οι δυο επιτέλους!

Συμπεθέρα είναι μεχρι να συνηθισει τη γευση η μικρή μην βιαζεσαι...θέλει το χρόνο της.

Βανεσσακι εμεις ειχαμε ξεκινησει ρυζαλευρο, στις 15 μερες φρουτόκρεμα και μετά στις 15 μερες σουπιτσα με λαχανικά.Απο την αρχη του εβαλα πατατα, καροτο κολοκυθι μαζι...μετά προσθετα και κατι άλλο και στις 15 μερες κοτοπουλακι.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε? Πηρα τη μαμα μου και λεει οτι ο μικρος κοιμηθηκε στις 9 και ξύπνησε στις 7:30!!!Μονο σε εμένα κάνει καψόνι ο μικρός μου! :D

Ιφιγένεια μου σε ταλαιπωρει ακόμη η μικρή με τον ύπνο ε? Ευχομαι να στρώσει σύντομα κι οχι στα 2!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Μαρακι μου..βαζε κ μάσκα για κανα 2 μέρες με το μωρό όταν τον πάρεις....ακόμα κ αν νοιώθεις καλα...

Οσο για τον υπνο Ιφιγένεια εγω να δεις τι τραβαω...εμαθε να κοιμαται μαζί μου κ χθες που σηκώθηκα απο το κρεβατι να πάω να δω γιατι γαβγιζει ο σκύλος ξύπνησε κ ουρλιαζε...δεν μπορούσε να τον κανει καλα ο αντρας μου...με το που τον ακούμπησα κοιμήθηκε.......ΟΜΩΣ δεν κοιμαται συνεχόμενα...του βγαινει η πιπίλα ξυπνα...του τη βαζω τη θέλει ή δεν τη θέλει....κ αυτο μπορει να γίνει 10 φορές μέχρι το πρωι...............τον θήλασα ξανα τα ξημερώματα....κ μας πάει έτσι.....................κοιμάμια πολύ λίγες ώρες και πάντα με διακοπές αγρυπνίας................

οι εξετασεις μου είναι καλές κορίτσια...να δω κ τι θα μου πει ντόκτορ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Νικολ μου...αντε να εχεις καλά νέα κι από τον γιατρο.

Τον μικρό τελικά θα τον φέρω την Παρασκευή και θα βαλω μασκουλα για 1-2 μερούλες ακόμα. Παντως καλοπερνάει εκεί.Με πήρε τωρα ο μπαμπας μου και μου λέει δεν γινεται να μας τον αφησεις 1 βδομαδουλα??? Και λεω μεχρι την παρασκευη και πολύ είναι!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τη βοήθεια σας!!!!

Μπράβο Νικόλ αφού οι εξετάσεις είναι καλές καλά θα πεί και ο γιατρός. Πω πω σου κάνει τέτοια κολπάκια ο μικρός; Δύσκολο λένε είναι να τον βγάλεις μετά από το κρεβάτι γιατί μυρίζει μαμά. Εγώ στην κούνια τον έχω δίπλα στο κρεβάτι μου. Ξυπνάει μερικές φορές δίνω την πιπιλίτσα και ξανακοιμάται. Καμιά φορά πιάνει και κουβέντα με τις πεταλούδες που κρέμονται πάνω απο την κούνια και εγω με τον αντρα μου κατουριόμαστε απο τα γέλια, προσπαθούμε να μην μας ακούσει γιατί μετά δεν πρόκειτε να ξανακοιμηθεί.

Αντε Μαράκι αυριο Παρασκευή θα πάρεις το Στεφανάκο αγκαλιά!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααααα...η δικια μου σημερα ξυπνησε απο τις 7...την ταισα κ δεν ξανακοιμηθηκε...εμ φυσικα με γεματο το βρακι που να κοιμηθει... :lol::lol::lol: τι πραγμα κ αυτο καθε πρωι ξυπναει γιατι θελει να κανει κακα...αα μπεμπα δεν εχεις καλο ταιμιγκ με το σκατ@ :lol::lol::lol::lol: τελικα ξανακοιμηθηκε 8.30...το κοριτσια θα το τσικνισετε σημερις; εμεις πριν λιγο πηγαμε στα νηπια τσιτσικο κ αλλα καλουδια για τα παιδακια να φανε...θα χορεψουν,κανανε κ μασκες κ θα το γιορτασουν...δεν μπορεσα να μεινω γιατι δεν ειχα κανονισει για την μικρη κ δεν ειχα καταλαβει οτι μπορουμε να μεινουμε κ εμεις...ευτυχως ελειπαν κ αλλες μαμαδες κ δεν στραβωσε η δικια μου....την αλλη παρασκευη θα ντυθουνε κ καρναβαλακια....κλασσικα η δικια μου σπαιντερμαν :lol::lol::lol::lol:

αχ βανεσσα εγωετσι μαλωνω συνεχεια τον αντρα μου...μολις που παει να κοιμηθει παει πανω απο την κουνια της για να την δει στα κρυφα κ το σκατο τον παιρνει χαμπαρι κ το ψαχνει....κ αντε να ξανακοιμηθει μετα....οσο για το φαγητο,ο καθε γιατρος λεει τα δικα του...ισως ειναι κ καλυτερα ετσι γιατι το φαγητο εχει ποικιλια κ αλλη γευση με πολλα υλικα...θα δεις εσυ τι θα του αρεσει

μαρακι κ πολυ αντεξες μακρυα του....αντε εφτασαν οι μερες που θα τον ξαναδεις...

μακαρι νικολ μου ολα καλα να πανε κ στο ντοκτορ...που θα πανε...

αχ δεν θυμαμαι αλλα...παω για μια επαναληψη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου τι κάνετε?Τρωτε κρεατάκι???? Εκαναν στο σχολείο διάφορα και εγώ εαν τοσο δα κομματακι ψωμι για το καλό!!! :lol::lol: Ο Στεφανακος μου ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ!!!!!!!! Ο αντρας μου δεν αντεξε και πήγε το πρωι στο χωριο να τον δει. Αυριο θα τον φερουμε πίσω...εφυγε πια το μικρόβιο ε??? :roll:

Κατα τα αλλα ολοι στο σχολειο μου έλεγαν πόσο χλωμή είμαι!!! :?

Βανεσσάκι κι εγώ αυτο λεω στον αντρα μου να μην γελάει οταν ο μικρος κάνει διαφορα γιατι μετά τον ξεσηκώνει!!

Μιχαέλα η σπαιντεργουμαν καλά κρατεί βλέπω!!! Διαχρονική!!! :lol::lol::lol: Τουλάχιστον το απολαμβάνει η μικρή!!

ΟΙ άλλες πού εξαφανίζεστε???Εχουμε κι ενα ποστάκι κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα έχει λιγες μέρες να μπω έτρεχα με το σχολείο. Αρχίζω και προσαρμόζομαι και ο καθηγητικός σύλλογος είναι καλός.

Άρρωστήσατε κοριτσάκια μου;;; περαστικά σας. Μαράκι μου θα σου λείπει το μωράκι σου αλλά έκανες πολύ καλά που τον πήρες στην μαμά σου. Που είχα γαστρεντερίτιδα το καλοκαίρι κόλλησε το αγγελούδι μου και ταλαιπωρήθηκε πολύ.

Δεν σας διάβασα πολύ καλά γιατί θέλω να διαβασω για το σχολείο αύριο τώρα που κοιμάται το μωρο γιατι το βράδυ είμαστε καλεσμένοι στην κουμέρα μου. Το μικρό δεν θα το πάρω είναι πολύ κρύο και φυσά ένας άνεμος. Του αγόρασα στολή, στρουμφάκι :lol::lol::lol:

Θέλω την γνώμη σας για κάτι. Θα βάλετε τα μικρά σας σε παρπατούσα;;;; Οι γνώμες των γιατρών διίστανται :?:?

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες εδω και εγω η ταλαιπωρηη οι αλλες ξερετε και απο το φεις..κριμα που δεν μπορω να μπω και εδω απο το κινητο γιατι συνηθως αυτο ανοιγω για ιντερνετ η μικρη εχτες δεν κοιμηθικε σχεδον καθολου επεσε στις 1 και 2.30-5.30 ουρλιαζε ρε τι την ταισα τι το ενα τι το αλλο ελεος δεν αντεω ειλικρινα...απο το γιατρο καναμε τα 2 μβολιακια ειμαστε ....5650...ετοιμαζει κορμι για το καλοκαιρι και 62 εκ...μου ειχε κολλησει 61 το μικρινα το πουλακι μου..απο τη μαμα πηρε εετσι να μπορει να φοραει και τακουνι χιχιιχ...εμεις βανεσα τρωμε ρυζαλευρο κανα 3 βδομαδες κανονικα πλεον οχι κουταλακια την Δευτερα ξενικαμε φρουτοκρεμα και τον αλλο μηνα σουπα χορτοσουπα πρωτα..μου ειπε αν θα ηθελα θα μπορουσα να της δωσω μαζι με τα φρουτα σουπα αλλα πιστευει οτι ειναι καλυτερα ενα ενα να συνιθιζει και εγω το ιδιο ξερω και απο την παλια γιατρο και ετσι θα κανω..δεν βιαζομαστε ρυζαλευρο φαγαμε πιο νωρις απο οτι εκεινη ηθελε(στο χριστοφορο 4 μηνων ειχε ξεκινησει)αλλα ειχα θεμα που δεν επινε το ξενο γαλα τοτε με τα φαμρακα που επινα..Νικολ μου περαστικα κοπελα μου θελω μια γαστρεντεριτιδα να χασω κιλααααααααααααν φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου..μια χαρα είμαι...βγήκε κ λίγο ήλιος κ ανέβηκε η ψυχολογία μου....οταν είμαι καλα εχω πολύ ενεργεια ...κ τι δεν εχω κανει απο το πρωι στι σπιτι....δεν πήγα γραφείο...αν με εγραφε καμερα θα φαινόταν λες κ εχω πάρει ντόπα........ :lol: κ τον μικρό όλο του αλλαζω θέσεις για να μη βαριεται κ τσιρίζει..............

Μαρακι μου σήμερα με τον Στεφανακο σου...αντε φανταζομαι θα το ξεμαγουλιάσεις........ :lol:

τι εχει να περάσει μόλις βγάλεις τη μάσκα........................ :lol:

Vanessaki ασε τα εχω κάνει...&^&*^& ...μου αρεσει που ήθελα να του αλλαξω κ δωματιο ...εδω καλα καλα δεν τον εχω βγαλει απο το κρεβατι μου........με τις ζέστες όμως δεν υπάρχει περίπτωση....κ εγω προσπαθώ να μη γελάω όταν ξυπνα κ μιλαέι..μπα...μπα...μπα...ντα..ντα...κ τέτοια..........αλλα ... :lol:

σισακι σπαίντερμαν.ε? :lol: εγω ντυνόμουν καρατίστρια με την στολή του καρατε που πήγαινα....κ έτρωγα πολύυυυυυ ξύλο απο τα αγόρια...πιο μεγάλη.... Δηλ. δεν θέλει πριγκίπισσα κ τέτοια κοριτσίστικά ε? οτι θέλει το ζουζούνι.....κ εγω ποτέ κορίτσι δεν ντύθηκα....όσο ήμουν μικρή....

Chrystallenι μου κ εγω τον μικρό δεν τον πάω πουθενα με τετοιο κρύο....πάνε όλα τα πάρτυ....αλλα με αυτα που παθαμε ....ασε.........

kiska μη το λές........... :shock: υγρα θα χάσεις βρε............δεν υπάρχει χειρότερο.....σου προτείνω να μπει πιο γρήγορα το καλοκαιρι κ να βγούμε όλες εξω μακριά απο τις κουζίνες...ε το καλοκαιρι δεν τρωμε το ίδιο ...σωστα??? εγω ρε γαμώτο ενω εχασα τα κιλα χωρίς καμια προσπα΄θεια...εχω κοιλιτσα...ακόμααααααααα.....υποψιάζομαι ότι επειδή κόπηκε η κοιλια μου 2 φορές σε 4 μήνες ....δεν θα μου φύγει ποτε....κοπήκαν οι μυς κ η κοιλια μου μεγαλωνε....είμαι σα φίδι που εχει καταπιει καρπούζι................... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισε ο γιος μου κι εχω κέφια!!!! :D:D

Τι κάνετε κοριτσια?

Χρυσταλλένη μου έλεγα να σου τηλ...από πού του πήρες τη στολή??Ψαχνω κι εγώ να πάρω.

Νικολ μου μπραβο για την ενεργεια!! Δεν ερχεσαι κι από δω? :lol::lol:

Ευη .....κουραγιο μανα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Τι κάνετε?

Νικόλ μου χαίρομαι που είστε καλύτερα!! Και εμείς ακόμα μαζί κοιμόμαστε...εδώ και μερικές μέρες κολλήαμε το κρεβατάκι του μικρού στο δικό μας βγάλαμε και το κάγκελο και επιτέλους ήρθε και ο αντρούλης μου στο κρεβάτι! Τώρα κοιμόμαστε όλοι μαζί!!! :D:D:D:D

Πολύ γέλασα με το φίδι και το καρπούζι!

Χρυσταλενη εμείς δεν θα πάρουμε περπατούρα, μας το απαγόρεψε ο γιατρός μας!

Μαράκι έχεις κέφια ε??? Μπράβο κοριτσάκι πάντα έτσι να είσαι!!

Εμείς βγάλαμε το πρώτο μας δοντάκι!! και το 2ο έρχεται! όλη μέρα τσιρίζει ντα ντα ντα ντα ντα και γκε γκε γκε γκε γκε!!!΄Λιώνωωωωωω!!!! και άμα του πώ και εγώ τα ίδια ξεκαρδίζεται!!

Αυτά για απόψε... τα λέμε κοριτσάρες!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δiosaki έβλεπα χθες που χαζευα βιντεακι του Κερεμ που λέει ντα ντα ντα κ γυρίζει σβούρα....πέθανα στα γέλια.........μωρε όλο γελάει.......... δεν ξέρω αν το διαβασες βγαλαμε κ εμεις δοντακι .................................κ όταν τον θηλάζω το βραδυ με ποναει το τερατακι...χθες με δαγκωσε κ πετάχτηκα...αυτο γέλαγε........ :lol: και φυσικά είναι όλη μέρα μπα μπα μπα ...ντα ντα....έχουμε χαζεψει.............αντε με το καλό να δεχτείτε κ το 2ο..........

Μόλις μου ξεπεταχτεί λίγο περισσότερο θα σας βαλω φωτο...απο το δοντακι μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα τι μου κανετε?ντιοσακι μεγια το δοντακι...

οσο για τη περπατουρα εβαλα τον γιο μου κανα2μηνο μιας κ μπουσουλησε 9 μηνων και μετα το χρονο περπατησε μονος του αλλα απο το 10 με 11 χερακι χερακι περπατουσαμε

τωρα στη μικρη την βαζω εδω και 10 μερες οχι πολυ οταν κουραζεται κατω και θελει ορθια μιας και θελει εδω και 15 μερες να την εχω ορθια να παταει κ με την περπατουρα αλωνιζει μονη της ολο το σπιτι και ειναι κ ευχαριστημενη ποσο κανα τεταρτο πρωι κανα τερτο απογευμα η βραδυ πιστευω οτι ειναι βλακειες περι μεσης το να καθεται απο λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ηταν ωραια μερα για βολτα με καροτσι αλλα ο αντρας μου ειχε υπηρεσια κ ετσι δεν βγηκαμε θελουμε 2 κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!! Τι κάνετε;;; Μεγάλη ξελογιάστρα το facebook εεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;

Λοιπόν εχθές και εμείς αρχίσαμε την κρεμούλα μας. Η πρώτη κουταλιά ηταν κάπως αλλά μολις κατάλαβε οτι αυτό τρώγετε ουουουουουουου χαρα του εδωσα 3-4 κουταλάκια και αν συνέχιζα θα ετρωγε πολύ σταμάτησα ομως γιατί είχε πει η γιατρός λίγο λιγο και φοβήθηκα μην του πέσει βαριά για πρώτη μέρα.

Ετσι φαγάνας που είναι δεν θα αργήσει η μέρα που θα καταβροχθίζει το μπώλ!!!!!!!!!!!!!

τρώει κάθε 3 ώρες και αν περάσουν 2-3 λεπτά από το τρίωρο κλαιει και φωνάζει μόλις φάει είναι όλα οκ!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια??? Εμεις καλά είμαστε...Με τον Στεφανάκο μυο δίπλα που παίζει και βάζει τα πάντα στο στόμα!!! Χθες καναμε τις βολτιτσες μας παραλιακα κι ο μικρος το ευχαριστηθηκε!! Ηταν πολύ ήσυχος και χαμογελούσε σε ολους!! Αυριο εχουμε παιδιατρο...να δουμε πόσο μεγαλώσαμε!!!

Ιφιγενεια κι εγω τον βαζω για λιγο στην περπατούρα και ενθουσιάζεται!!!! Γυρω στο μισάωρο συνολο μες στη μερα...Αφου του αρέσει και κοβει βολτες..ετσι κι αλλιως ολο ορθιος θέλει να είναι!!

Βανεσσάκι κι εμενα ο γιατρος μου έλεγε αρχικα 2-3 κουταλιες και σιγα σιγα...αλλα οταν δοκιμασαμε πρωτη φορα ρυζαλευρο ηθελε κι αλλο και τον συνεχισα...ειχα φαει γυρω στις 10 κουταλιές...

Αντε καλή αρχη και σε εσας!

Νικολ τι κανεις???Ο μικρος σου??Σε ειδε ο γιατρος?

Αντε βρε κοριτσια μαζευτειτε και παλι στο ποστάκι μας... :?:?

Χρυσα και Ευγενία πού είστε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες!! Καλή εβδομάδα να εχουμεεεεε!!!

Νικόλ μου καλορίζικο το δοντακι αντε με το καλό και το επομενο! Το είχα διαβασει όταν μπήκα απο το κινητό αλλα ξεχασα να το σχολιάσω μετά που μπήκα απο το λαπτοπ... :roll::roll::roll:

Ειδες το βιντεάκι μας??? :lol::lol::lol: δεν εχει πολύ γέλιο??? είναι γελαστο το παιδάκι μου μωρεεεε... συνέχεια ετσι ειναι, μοιραζει γελάκια σε όλους!!

Ιφιγένεια ευχαριστούμεεεε!!! :D:D:D:D

Βανεσσα θρεφταρακι και ο δικός σου εε??? :lol::lol::lol: Αντε καλή αρχή και καλή συνεχεια!!

Μαρακι καλό γιατρό αυριο!!!! Θα περιμένουμε τα νέα σας!!!

Οι υπόλοιπες που είστε καλέ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βανεσακι....μια χαρα ξεκινησατε

Μαρακι μου μολις γυρισα απο γιατρο, καναμε κ τα εμβόλια μας...μια χαρα...γιναμε 8100, 71εκ. κ χωρις ακροαστικα ..ευτυχως....επομενο τον Απρίλιο..............κ εγω μια χαρα....όλα καλα δεν το πιστευω :P ...περιμενουμε κ τα νεα σας απο γιατρό.....

γιελιζ μου είναι πολυ γελαστος ...κ εμενα μωρε ολο γελαει.....φίλησε μου τον στα μπουτακια

post-876-13873938872652_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ολη μερα..ωραια νικολα τελεια νεα..μια χαρα....ολοι καλα να μαστε...

για τη κοιλια που ελεγες το ειχα προσεξει στη πρωτη εγκυμοσυνη ενω ειχα χασει τα κιλα αμεσως σε 3 μηνες χωρις διαιτα η κοιλια δεν επεφτε τελειως.....γεννησα φυσιολογικα κ τις 2 φορες ειναι απο τον θηλασμο οκ βοηθαει να χασεις τα κιλα αλλα οχι την κοιλια μολις κοψεις τονθηλασμο σε κανα 3μηνο θα φυγουν ολα τα πρηξηματα απο το λάιμο ως τη κοιλια κ ας μην τα βλεπεις τωρα παιζει κ οτι δεν εχει ερθει περιοδος ξερεις ποσο υγρα θα μας φυγουν οταν ερθει...θυμαμαι εκοψα το θηλασμο κοντα στα γενεθλεια του μεγαλου και μου λεγανε εχασες κιλα σου εφυγαν πρηξηματα τι εκανες κτλ.οοποτε μην αγχωνεσαι....εσυ κιολας επαιενς κ ενα σωρο χαπια χωρια αυτα...

αλλο καλα/?που χαθηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες..τι κανετε;;;;

εμεις χαλια..

δεν εχουμε συνλεθει ρε παιδια παο τη βαφτιση και μετα...ολο καποιος αρρωστος ειναι ...

κουραστηκα να παριστανω τη νοσοκομα...

αχ..υγεια..τιποτα αλλο...

εσεις τι νεα;;..σας διαβαζω..

με το φαγητο τα παμε καλυτερα..εκει που εφτυνε τα 3/4 του κουταλιου, φτυνει το 1/4..οποτε θεωρητικα ειμαστε καλα...

το Σαββατο θα του δοσω και κοτοπουλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifιγενειακι μου μακαρι...το θηλασμό εσυ τον εκοψες? η κοπηκε? γιατι εμενα ενω εχει μειωθει αισθητα χθε το βραδυ τουμπάνιασα..ισως δεν εδωσα στον μπέμπη αρκετα.....πηγα να βγαλω με το θήλαστρο τίποτα ...το πίεζα με κομπρέσες...τίποτα ...πόνος....τελικα ο μπέμπης το πρωι με ξελάφρωσε...αλλα ρε γαμωτο πονάω ακόμα στο δεξί...κ στη θηλή πολύ...

Καλημερα cesiliaki ..περαστικα ...κ εμενα ο μπέμπης σήμερα βραζει πάλι :shock: ....ευχομαι να μην εχουμε άλλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλη μου θηλαζω κ η λιγο κοιλια που εχω δεν πεφτει φαω δεν φαω 53,5 ειμαι αλλα..οσο για το πρηξιμο ειναι καθαρα ορμονικο το οτι δεν πρηζεται δεν αημαινει οτι δεν εχεις γαλα να βαζεις το μικρο να πινει πιο πολυμεχρι να σου φυγει το ζορι συνηθως κανει ενα 24ωρο μεχρι περασει αλλα πρεπει να τον βαλεις κανα 4 φορες..εμεις κανουμε 2 γευματα στανταρ κ σιγουρα αλλα 2

5 με 10 λεπτα κατα το μεσημερι.....

σες μου αμαν περαστικα σας.

οσο για το φαγητο εμενα δεν ετρωγε καθολου και ετσι βρηκα κολπο το εκανα αραιο πολυ και κουταλιτσες ισα στο κουταλακι σχεδον καθολου λιγο λιγο και τωρα ρωμε 200 με 230 φαγητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ βαλε νερακι..

εγω οταν του το κανω βαζω το ζουμακι στο οποιο εβρασαν, του αρεσει να εχει σχετικα αραιη υφη..πειραματισου να δεις...

Ιφη μπραβο σα ςμε το φαγητο..τελεια..εμεις θα φαμε κοτοπουλακι την παρασκευη...θα του βαλω λιγο μπουτι που ειναι πιο ζουμερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...