Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

cesilia μου και μένα συνεχίζει να φτύνει το μήλο και το αχλάδι. Χθες κρατούσε όλοκληρη την μπανάνα και την εγλυφε ενώ μέχρι πριν λίγες μερες την έφτυνε και αυτή :lol: Το παλεύουμε.

Λατρεύουμε όμως τα μανταρίνια και τα πορτοκάλια

Καλημέρα Γιελίζ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλες!!!Παλι χαθηκα...Η μικρη μου δε λεει να ηρεμησει με τιποτα.Σχεδον 3 μηνες περασαν απο την πρωτη ωτιτιδα κ αν μου το λεγανε οτι τοσο καιρο μετα ακομη θα παιδευομασταν δε θα το πιστευα!Με τιποτα δε στρωνει το προγραμμα της,καθε νυχτα ξυπναει κ μενει ξυπνια 1μιση με 2 ωρες.Στο τελος ξυπναει κ τη μεγαλη κ μεχρι να δωσω γαλα με πεθαινουν στη γκρινια.Εχω απελπιστει....Πρροχθες μιλησα με τη παιδιατρο κ μου ειπε οτι πλεον της εγινε συνηθεια κ θα ξυπναει συνεχεια.Μου εδωσε ενα σιροπακι χαλαρωτικο να της δινω κ εχθες που δοκιμασα κοιμηθηκε μεχρι το πρωι,δεν το πιστευα!!!Αλλα ετσι θα παμε,με σιροπια?Θα της το δωσω 2-3 μερες μηπως κ αλλαξει κ μετα θα δοκιμασω χαμομηλακι με γαλα.Στο φαγητο ευτυχως δεν εχουμε κανενα προβλημα,τρωνε τα παντα κ με μεγαλη ευκολια!Απο δοντακια η Κλειω μου ετοιμη για το 3ο,η Ελενα ουτε ενα,ισως να τη παιδευει κι αυτο,τι να πω...

Μαρακι μου πολυ παιδευεστε κι εσεις,περαστικα σας κοπελα μου κ υπομονη!!(που πλεον τη σιχαινομαι αυτη τη λεξη :lol::lol::lol: )

Γιελιζακι ο Κερεμ σαν τη νυφη σας,καλοβολος σε ολα του!!!Να μου τον φιλησεις!!

Χρυσταλλενη μου με το καλο η βαφτιση,πολυ ωραια ακουγονται οσα ετοιμαζεις ;)

Φωτεινη μου καλως μας ηρθες.Να χαιρεσαι το αγγελουδι σου!Εγω ειμαι η Σοφια κ γεννησα 3 Ιουνιου 2 κοριτσακια.

Πολλα φιλια κ στις υπολοιπες γλυκες μανουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Χρισταλλενη εγω με τον μεγαλο μου δεν ειχα τετοιο προβλημα...με βλεπω να τον κινηγαω για να φαει!!!

ΟΚ..καλα να ειμαστε και θα φαει που θα παει....αλλα θελω να αντικαταστισω γευμα δυσκολευομαι παρα πολυ με τις αντλησεις.

καλημερα Γιελιζακι..καλημερα Σοφακι.

Για τις ωτιτιδες που λες ειναι δυσκολο πραγμα..θελει πολυ προσοχη. Φανταζομαι βαζετε βαμβακια στα αυτια οταν κανετε μπανιο ετσι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!!

Λήξη συναγερμού!!ευτυχώς μου ήρθε περίοδος σήμερα το πρωί!!!!!Ο οργανισμός μου τα έχει παίξει! :lol::lol: Ο άντρας μου πρέπει να έχασε κανά τρίκιλο αυτές τις μέρες από την αγωνία του :lol::lol::lol:

Φωτεινή καλώς μας ήρθες και να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου!!!Εγώ είμαι η Ευγενία κι έχω δύο παιδάκια τον Νικόλα 28 μηνών και την μπουμπούκα μου 7 μηνών!

Κρυσταλλένη μου θα είναι όλα υπέροχα στη βάπτιση!!!με το καλό!!!

Χρύσα μου υπομονή... θα τα συνηθίσει... είναι και αρρωστούλη το καημενάκι!!Με το καλό τα ευχάριστα ότι κι αν είναι είναι καλοδεχούμενα!!!

Γιελήζ να σου πω εγώ τι θα κάνει ο Κερέμ με το σέληνο... θα το καταβροχθίσει κι αυτό!!!! :lol::lol: το παιδί ξέρει να τρώει!!! :D

Μαράκι μου περαστικούλια σας!!!!!!Είναι όντως πολύ τρυφερή στιγμή...

Παρασκευή μου δοκίμασε και με τα κουταλάκια τα καινούρια και βλέπεις... καλά κάνεις και δεν την πιέζεις γιατί θα έχεις αντίθετα αποτελέσματα!

Μιχαέλα κι εγώ για σπιράλ έχω συζητήσει με το γιατρό μου αλλά δεν έχω πάει ακόμα για τεστ παπ!!το έχω αμελήσει!!

Βλέπω όλες μας την ίδια μέθοδο αντισύλληψης χρησιμοποιούμε... γι'αυτό γεμίσαμε μωρά!!!!! :lol::lol::lol:

Σοφίτσα μου τι να σου πω...υπομονή??? θα έχεις βαρεθεί να το ακούς... ελπίζω να στρώσετε γρήγορα γιατί δεν παλεύεται.... να παίρνεις δύναμη από τις ωραίες στιγμές που σου χαρίζουν οι κοριτσάρες σου!!!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα!!!πολύ καλημέρα και πάλι σε όλες τις μανούλες και τα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Τέλος συναγερμού ε;;;;;κ εγώ που έλεγα ότι θα κανες την αρχή για την καινούργια φουρνιά από μωράκια :lol::lol: Εγώ έκανα ένα express καθάρισμα των μπάνιων μπήκα να δω τι κάνετε και θα κάνω ακόμα καμιά δουλίτσα μέχρι να ξυπνήσει ο μικρός. Ο μπαμπάς μου έχει απ τη Δευτέρα που μου υποσχέθηκε να κολλήσει τις κορώνες στα ξυλάκια και άκόμα τίποτα. Νομίζω θα τις κάνω εγώ :) όλα τα έκανα μόνη μου, έτσι λειτουργώ δεν μπορώ να περιμένω πότε θα μπορέσει κάποιος να μου κάνει κάτι, τα κάνω εγώ, μαζοχισμός αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο. :lol:

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεεεερες....σοφακι τα κοριτσακια σου ειναι ενα κ ενα...φαντασου να ηταν κ τα δυο σαν την μικρη :?:?:? ασε δαγκωνω την γλωσσα μου :lol::lol::lol: μπορει με το σιροπακι 5-6μερουλες να ξαναμπει στο προγραμμα,να αλλαξει συνηθεια κ παλι ;);) μακαρι ρε κοριτσι...

χρυσα σου κακοφαινεται τωρα που ο μικρος ειναι λιγο ζορικος..εγω ετσι ελεγα πριν γεννησω επειδη δεν ειχαμε κολικους στην μεγαλη ελεγα πως θα μου κακοφανει αν ξενυχταμε με κλαματα στην μικρη...ευτυχως δοξα το θεο η μικρη δεν μας παιδεψε καθολου στο θεμα υπνος αλλα κ ουτε σε κατι αλλο...για την ωρα γιατι υπαρχει κ η πονεμενη ιστορια....δοντια...εκει να δουμε τι θα κανουμε...οσο για το φαγητο για την ωρα τα παμε περιφημα με την κρεμα κ για τα φρουτα δειχνει ενδιαφερον...σημερα δευτερη μερα που θα φαμε...βρηκα επιτελους νοστιμα αχλαδια...περιμενω να ξυπνησει για να φαμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα μου θα στρώσει η μικρή και μένα για ένα πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα και ενώ έιχε στρώσει ο ύπνος του χάλασε΄πάλι. Τις τελευταίες μέρες κοιμάται, μην το ματιάσω πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρυσταλλενη μου...

Καλημέρα συμπεθέρα μου... σας έχει τααλιπωρήσει πολύ αυτή η κ@λ@ωτίτιδα... τι να πω...?κούραγιο και εύχομαι να στρώσετε πολύ σύντομα! Καλόβολο το ζευγαράκι μας ε??? :lol::lol:

Καλέ έβγαλε ήδη 3 δόντια η μικρή?? Μπρααβοο!!

Καλημέρα Ευγενία!! Ήρθε η περίοδος?? Μπράβοοο!! Άντε να ηρεμήσεις λίγο τώρα...

Όσο για τον Κερεμ και το σέληνο και εγώ έτσι λέω... ότι θα το καταβροχθίσει!! Μου έχει μοιάσει αυτό το παιδί... τρώει τα πάντα!! :lol::lol:

Καλημέρα Μιχαέλαα!!

Γράφω με το ένα χέρι γιαυτό δεν γράφω πολλά να ξέρετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρυσταλλένη μου έχετε προτεραιότητα εσείς που έχετε 1 μωράκι... εγώ μάλλον θα αργήσω να σκεφτώ για τρίτο.. :lol::lol:

Μιχαέλα μου έιναι πολύ καλόβολο μωράκι η μικρούλα σου.. δεν πιστεύω ότι θα έχετε πρόβλημα!!!!

Γιελήζ μου ναι.. ήδη ηρέμησα αρκετά... καλύτερα να τρώει τα πάντα παρά να το κυνηγάς να φάει!!!οπότε καλά γονίδια του έδωσες!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα. Πω πω κρύο τον εντυσα σαν κρεμμύδι τον μικρό και ήρθαμε για δουλειά.

Μαράκι μου περαστικά σας ελπίζω να μην κάνει άλλο πυρετό ο μικρός. Διάβασα για τα αλματα ανάπτυξής δεν ξέρω τι να πώ.

Ευγενεία αντε έφυγε η αγωνία!!

Χρύσα περιμένουμε.......... τα νέα!!

Χρυσταλένη μην αγχώνεσε όλα καλά θα πάνε στη βάφτιση!!

Φωτεινή καλωσήρθες να σου ζήσει ο μπέμπης.

Οσο για τα υπόλοιπα περί φαγητού δεν ξέρω γιατί εμεις θα ξεκινήσουμε σε καμια 15αρια μέρες και τότε θα έχω άποψη :D:D:D:D:D:D

Φιλια σε όλες :);):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα μου αν ηταν και οι δυο σαν τη μικρη θα ειχα πηδηξει απο το μπαλκονι!!Αλλα ειμαι κ ισογειο οποτε μαλλον το κεφαλι μου στον τοιχο θα χτυπουσα :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι καλα οταν τρωνε τα παντα,δεν παιδευομαστε καθολου!!

Γιελιζακι κι εγω αυτο λεω,μια χαρα θα τα παει κ με το σελινο ο Κερεμ!Παντως το συνδυασμο πατατα-καροτο δεν ξερω γιατι αλλα ολα τα μωρακια τον λατρευουν!

Χρυσα μου ελπιζω κι εσεις να στρωσετε κ να τρωτε σιγα σιγα.Οντως η πιεση φερνει αντιθετα αποτελεσματα.Το ειδα με τη μικρη μου που για καποιο διστημα δεν επινε γαλα.Οσο την πιεζα τοσο δεν επινε,μολις την αφησα ελευθερη κ νηστικη κατα συνεπεια το καταβροχθιζε!Τωρα αδειαζει κανονικα ολο το μπιμπερο!!

Ευγενια μου ολα καλα λοιπον,αν αυτο ηθελες!Εγω στην ιδεα κ μονο τριτου μωρου φρικαρω!Κ αν κ για μας ειναι λιγο δυσκολο,αυτη τη φορα μεχρι να αδιαθετησω μια αγωνια την εχω... :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια?Εγώ στο σχολείο και ετοιμάζομαι να πάω σπιτάκι μου.Νομίζω ότι είμαι στα όρια κατάρρευσης...Νιωθω πολύ κουρασμένη. Ο μικρός δεν ξανάκανε πυρετο ευτυχώς.Εχει ομως πολύ βηχα και δεν τον αφηνει να κοιμηθει.Μιλησα ξανα με τη γιατρο και μου εδωσε ένα σιροπακι για το βραδυ να ηρεμει λίγο.

Φωτεινη αρχισαμε και φρούτα και κρεμούλες και σουπίτσες από όλα!!!! Πριν να αρρωστησει είμασταν σουπερ με τα φαγητα.

Γιελιζ μια χαρα θα φαει το σελινο ο Κερεμ είμαι σιγουρη!!!

Ευγενία μου πάλι καλά που ήρθε να ηρεμησεις!!!

Σοφακι μου δεν θα σου πω υπομονη για ευνοητους λόγους! :lol::lol: Οταν αρρωστουν τα καημενα βγαινουν εκτος προγραμματος δυστυχως...Κι εμεις τα ιδια εχουμε τωρα...

Παρασκευη μηπως δεν ειναι ετοιμη ακομα η μικρή???

Βανεσσακι εσείς πως τα πάτε με την γκρινια?

Μιχαέλα τι κάνουν οι μικρές σου??

Εύη μου εισαι καλύτερα σήμερα?

Χρυσταλλενη μου με το καλο η βαφτιση...θα περιμενω νεα σου.Και μην αγχωνεσαι...απλα απολαυσε το!! Αν δεν ειχα τον μικρο αρρωστο θα ερχομουν να σε βοηθησω.

Χρυσα νυσταζεις κι εσυ???Εγω όπου βρεθω κλείνω τα ματια μου!!! :lol::lol:

Αντε θα τα πουμε αργοτερα...φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΙ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ..ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ,ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ; ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη μηπως του την κανεις πολυ πηχτη;...δοκιμασε να την κανεις πιο νερουλη...το ρυζαλευρο μπορεις να το φτιαξεις ευκολα νερουλο αλλα τα φρουτα αν δεν ειναι ωριμα κ ζουμερα γινονται πηχτα...βαλε λιγο ζεστο νερακι οταν τα αλεθεις να γινει πιο νερουλο...κ εμεις σημερα με τα φρουτακια μια χαρα τα πηγαμε να κ φαινεται οτι η υφη δεν την συνιθισε ακομα...ειναι κ 2η μερα ακομα...οταν της δινω το ζουμακι που εχει στο μπολακι χτυπαει τα χειλακια απο την ευχαριστηση :lol::lol::lol::lol:

μαρακι μην ελπιζεις κ σε πολλα με το σιροπι για τον βηχα...δες εδω για πιο πρακτικες συμβουλες,ειναι απο το σαιτ του παιδιατρου μας http://www.argiriou.org/sites/default/f ... _bhxas.pdf

ευγενια οπως λες κ εσυ ας κανουν τα κοριτσια το δευτερο κ εχουμε εμεις καιρο για τριτο ουουουουουου :lol::lol::lol::lol: μετα την πενταετια κ αν...προσωπικα...αντε σου εφυγε ενα αγχος

τελικα οντως ειναι καλυτερα να τρωει να παντα ενα παιδι κ να μπορεις να το κανεις κουμαντο κ να το περιοριζεις παρα να το κυνηγας ολη μερα...το ζω καθημερινα..κ ευχαριστω δεν θα παρω αλλο :lol::lol::lol: ειπαμε θα βγαλω ολα μου τα διατροφικα απωθημενα στην μπεμπα μου :lol::lol::lol:

σημερα της αλλεσα μισο αχλαδι κ μισο μηλο κ το εφαγε ολο...ειχα αφαιρεσει δυο κουταλιες του γλυκου...θελει ομως λιγο πιο νερουλο να της το κανω...αυριο λεω να βαλω κ ενα μικρο κομματακι μπανανα για περισσοτερη γλυκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς την μπανάνα μας την απαγόρευσε μέχρι νεοτέρας...

Μαράκι μου μπράβο στον Στεφανάκο!!άντε να ξεκουραστείς κι εσύ!!!

Μιχαέλα μου έτσι ακριβώς.. 5ετία και βλέπουμε.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου ευχαριστώ για το σαιτ!

Ευγενία μου ξεκούραση???Τι είναι αυτό? :lol:

Τουλάχιστον την Δευτερα που ειναι των Τριων Ιεραρχων δεν θα εχουμε σχολείο....αρα τριημερη ξεκούραση!

Εμείς την μπανάνα την τρώμε κανονικά..

Φωτεινη μήπως δεν ειναι πολύ γλυκά τα φρούτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΦΡΟΥΤΟΥΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟΥΛΗ..ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΜΙΣΟ ΜΙΛΟ,ΜΙΣΗ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΧΛΑΔΙ[ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ] ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΙΝΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΔΥΟ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ ΜΙΡΑΝΤΑ..ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ,ΕΦΑΓΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΔΥΟ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη δοκιμασε αντι γι μπισκοτα να βαλεις σκονη φρουτοκρεμα που ειναι πιο αρωμτικη...ποτε δεν ξερεις ;););) για την χορτοσουπα δεν πειραζει ακομα ειναι αρχη...κανινουργια γευση...σιγα σιγα θα συνηθεισει...τι του εδωσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες

Τι κάνετε;

Μαράκι μου ευχαριστώ ρε. Ευτυχώς εχω ξαδερφούλες πρόθυμες να βοηθήσουν.

Μίλησα χθες με την παιδίατρο και πηραμε το πρασινο φως για βοδινό, μακαρόνι, φιδε, φαριλακτέ, φρουτόκρεμα και κάτι μπισκότα (ξέχασα το όνομα) που λίωνουν στο στόμα.

Εμείς λέμε να μην αργήσουμε να κάνουμε το δεύτερο. Θέλω όταν θα ναι 2 χρονών ο Ανδρέας μου να μαι έγκυος. Στο περίπου βέβαια. Δεν είναί καλό να προγραμματίζεσαι πολύ.

Που είστε όλες σήμερα.

Εγώ κόλλησα τις κορώνες στο ξυλάκι χθες αλλά επειδή φαίνεται η γόμα και είναι άσχημο θα κολλήσω και μια κορώνα απ την άλλη πλευρά :lol:

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουλες...

τι κανετε;;;

εμεις εχμμ..ας τα λέμε καλα

Αχ ρε παιδια τι θα κανω με τον μικρο..δε την πινει την αντιβιωση με την καμια ομως...

πως θα γινει καλα...

Εμας δεδομενο της καταστασης του μας ειπε να καθηστερισουμε λιγο με τις στερεες.

Εξαλλου δεν γουσταρε να φαει τιποτα..

Ασε συμπεθερα εμενα μου λες...εγω που ειχα εναν Χριστφορο που χλαπακιαζε κυριολεκτηκα τα παντα...με βλεπω να εχω ενα μωρο το οποιο δεν θα τρωει τιποτα..δυσκολα..πολυ δυσκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Φωτεινή μου είμαι της άποψης ότι δεν χρειάζεται να βάζουμε πρόσθετα και ειδικά μπισκότα σε αυτή την ηλικία.. καλύτερα να μαθαίνουν τις γεύσεις αυθεντικές.. έχεις δοκιμάσει να τα δίνεις ξεχωριστά και όχι όλα μαζί? Εμένα την πρώτη φορά που της τα έβαλα όλα μαζί δεν τα έφαγε.. δοκίμασα ένα ενα τα φρούτα και μόλις συνήθισε τις γεύσεις άρχισα να κάνω συνδυασμούς... θέλει υπομονή!!!

Μαράκι μου κατάλαβα... κι εσύ έχεις ξεχάσει τι σημαίνει ξεκούραση.. κάποια στιγμή ελπίζω ότι θα το θυμηθούμε κι αυτό... :lol::lol:

Κρυσταλλένη μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και με τη βάπτιση και με τα σχέδια για δεύτερο μωράκι!! είναι καλή αυτή η διαφορά στο λέω γιατί κι εγώ γέννησα πριν ο Νικόλας γίνει 2 ετών!είναι κουραστικό αλλά ξεμπερδεύεις μετά... είσαι ακόμα στο κλίμα το μωρουδιακό.. οπότε απλά συνεχίζεις με το δεύτερο!

Χρύσα μου θα ακουστεί λίγο βάρβαρο αλλά αν τον ακινητοποιήσεις κάπως... :?:? και βάλεις τη σύριγγα λίγο πιο μέσα στο στοματάκι του και στο πλάι δεν μπορεί να το φτύσει.. αναγκαστικά το καταπίνει... εγώ έτσι κάνω..

Υπομονή κορίτσια μου!!!!!!!!

Εγώ καταρρέω... μόνο αυτό έχω να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...