Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

καλημέρα και απο εμένα. Σήμερα θα φάμε και μπανάνα στη φρουτόκρεμα για να δούμε πιστεύω θα είναι πιο γλυκιά!!

Και εμείς Ευη σε λίγες μέρες θα ξεκινήσουμε κρεατόσουπα!!!!! Εκεί θέλω να δω τη φατσούλα του τι θα κάνει :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλεε που ειστε???εγω πλεον της βαζω μπισκοτακι στην κρεμα και την κανει ναα θελω να της παρω και γιαουρτακια να αρχισουμε παντως να σας πω καποιες φορες βαριεμαι τοσο να αλεθω μπαινω στον πειρασμο να θηλασω χαχα ποιος να μου το ελεγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesiliaki Μου αυτο κάνω..πήρα κ μια έτοιμη ...με τα πολλά την έφαγε..........για να δω σημερα με τα φρέσκα πάλι..............

Η αδελφούλα μου βγηκε μετα απο 10 μέρες.... απο το νοσοκομείο....είναι πολύ προσεχτική...αν κ δεν εχει να κάνει...τωρα απλά κάνουμε την προσευχή μας να μην υποτροπιάσει ξανα η σκωληκοειδίτιδα......δεν θέλανε με τίποτα να την χειρουργήσουν.....το απέφυγαν με φάρμακα....ευχομαι να μην ξαναχτυπήσει πόνος.....

οσο γαι το ευχέλαιο.....θα το κάνω δεν το συζητώ..............

Κορίτσια εμενα την τσακίζει την φρουτόκρεμα όλη τις περισσότερες φορές...κ βαζω ολόκληρα τα φρούτα..................εχουν οι μπουκιές τις προτιμήσεις τους ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mακαρι κοριτσακι .....

αμα συνηθίσει θα τη τρωει μη το βαζεις κατω...βαζε κ μπισκοτακι...παρε κ καμια ετοιμη να δεις αν θα την φαει..κ ξαναγυρνα στα φρεσκα....

καλε που ειναι τα κοριτσια τα υπόλοιπα? ΑΧ μου λειψανε οι συζητησεις μΑς....ειχαμε κ πιο πολυ χρονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπέλες μου τι κάνετε;

Εχω χαθεί γιατί τρέχω και δεν προλαβαίνω. Ο μικρός βγάζει - επιτέλους - δοντάκια (2) και μας έχει τσακίσει. Ενώ δεν παραπονιέται καθόλου και είναι κύριος έχουμε πολύ καιρό να κοιμηθούμε κανονικά, το βράδυ. Ξυπνά άπειρες φορές. Αρρωστήσαμε και κάνουμε και εμετούς απ τα πολλά τα φλέγματα. Δεν μας αρέσει και το καλπόλ, τραγικό και το κάνουμε εμετό. Αστε χάλια. Ελπίζω μέχρι το σαββατοκύριακο να επανέλθουμε. Τρομερός βήχας όμως. Χθες τρανταζόταν όλοκληρος στον ύπνο του απ το βήχα και έκλαιγε. Ο άνδρας μου δεν αντεξε τον έβαλε στο κρεβάτι μαζί μας. Αγκαλιασε το παπάκι του και κοιμήθηκε. :D Εχω πολλά ιδιαίτερα σήμερα και θα τον αφήσω της μαμάς μου.

φιλιά σ όλες.

Που ακριβώς μιλάτε όλες, σε ποια ομάδα και δεν σας βρίσκω;χεχε

Τα νέα σας δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω θα το κάνω σύντομα.

Πολλά φιλιά

Στεναχωριέμαι που ερήμωσε το ποστάκι μας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Νικόλ μου περαστικά στην αδερφή σου, όλα καλά θα πάνε. Το ίδιο για σένα και το αγγελούδι σου. Τι ταλαιπωρία Θεέ μου. Το ευχελαιο να το κάνεις όπωσδήποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνεε??Εχω μερες που προσπαθω να σας γραψω...Ειμαστε καλα...Κι ο Στεφανακος μου, ευτυχως του περασε ο βηχας και δεν χειροτερεψε. Απο χθες μου δινει και φιλάκια το γλυκό μου. Δεν σας διαβασα...Γραφω αυτά και παω να διαβασω...

Γιορτάζει η Ευγενια μας σημερα???Αν ναι χρονια πολλά και ευτυχισμένα! Να σε χαιρεται η οικογενεια σου κοπέλα μου!

Χρυσταλλένη μου περαστικά κοριτσι μου! Θα μιλησουμε και τηλεφωνικώς. Η ομαδα που λενε τα κοριτσια ειναι στο facebook.Σε ειχα καλεσει.Κοιταξει στα αριστερα στις ομαδες σου αν εχεις μαμαδοφιλενάδες.Αλλιως να σε ξανακαλεσω!

Νικολ μου γλυκιά εχεις γενεθλια σημερα???? [smilie=occasion13.gif] Χρονια πολλά κοριτσάκι μου..Να εισαι παντα γερη κι ευτυχισμένη...να σε χαιρεται η οικογένεια σου και από δω και πέρα ολα να σου πηγαινουν καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δεν γράψατε και πολλά!!!! Τα περισσοτερα τα ειχα διαβασει!!! :lol::lol:

Νικολ μου ευχομαι να μην υποτροπιάσει το θεμα της αδερφουλας σου και να μην χρειαστει επέμβαση. Πολύ προσοχη χρειάζεται. Ο μικρος σου πώς έιναι?

βανεσσάκι τελικά εφαγε την μπανάνα??

Πάντως κι ο Στεφανος τη φρουτοκρεμα με τα φρεσκα φρουτα δεν την ηθελε καθολου στην αρχη.Τωρα αρχισε να την τρωει.Του εδινα λιγο, μετά σταματουσα για λιγες μερες,του έδινα σκονη ή ενα ενα τα φρουτα που τα ετρωγε πιο ευκολα και τωρα την τρωει ευτυχως!!!Βεβαι ειναι φορές που δεν ενθουσιαζεται αλλα οκ..Επειδη η ωρα της φρουτοκρεμας ειναι στο σχολειο ειπα στην κοπέλα να του δινει φρουτοκρεμα σκονη στις 10, οχι μεγαλη ποσοτητα και μετά στις 12 περιπου 2 φρουτα μαζι που τα τρωει.Κι ετσι ειμαστε σουπερ!!!

Ο ιυπόλοιπες πού είστε??Χαθηκε το ποστάκι μας...Θυμαστε τις δοξασμενες μερες που αλλάζαμε ποστ καθε βδομάδα???? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chrystalleni μου σε ευχαριστώ κοριτσακι μου κ περαστικά στον μικρούλη σου............

Μαρακι μου πολύ με συγκινησατε που μου γραψατε ευχούλες........πήγα 36 σήμερα..ε μια στήριξη ψυχολογική τη θελω.. :lol: πλάκα κάνω..................να μου φιλήσεις το Στεφανάκο σου.....στα μπούτια...............τρελαίνομαι για μπουτακια................

καλα είμαστε τωρα Μαρακι μου.....ευχομαι να παραμείνουμε έτσι...... ;)

πωπω γραφαμε πολλα τότε...........δεν προλάβαινα να διαβασω τα σχόλιά σας...κ με το facebook δεν το πολυεχω ....μπάινω μόνο αν εχω κάποιο μήνυμα................το ξεχναω οτι υπάρχει... :shock:

Καλό βραδυ κοριτσακια μου...φιλάκια στα μωράκια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα τι μου κανετε?εμεις καλα τα ιδια ποια ειπε για αυπνιες?χρυσταλενι εσυ λιγες μερες?εγω το εχω 4,5μηνες τωρα ξυπναει το βραδυ απο 3 εως κ 15 φορες αναλογα με τα κεφια καλωςηρθες στο κλαμπ ευχομαι να ειναι για λιγες μερες κ οχι οπως εγω υποφερω..προχθες καναμε εμβολιο γιναμε 8800 κ 71 ποντους ολα καλα,,καταλλα παλευω με τις δουλειες στο σπιτι δεν φτιαχνει κ ο καιρος για καμια βολτα....οσο για το φαγακι η μικρη μου εκανε 1,5μηνα να φαει κ κανα μηνα κρεμες οποτε υπομονη οσο για το φρεσκια η οχι ο μεγαλος μου ποτε δεν εφαγε φρεσκια δεν το ηθελε με τιποτα κ ετσι ετρωγε ετοιμη αλλα τωρα τρωειε σχεδον ολα τα φρουτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ιφιγενειακι ....αυπνίες εγω να δεις..κ μένα ξυπνα συνεχεια....κοιμάμαι 10 λεπτα...ξυπνάω...απορω κ εγω πως αντεχω ακόμα.........στο λέω για να ξέρεις οτι δεν είσαι μόνη..........α και κοιμόμαστε κ μαζί ακόμα............φαντασου οταν θα τον πάω σε άλλο δωματιο.....

μια χαρα η μπεμπουλα σου μεγάλωσε με τις ματαρες της τις ωραίες..........φίλησε την μου στα μαγουλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχχχχ!!!!!!!!!

Ερήμωσες μάμμυ μου!!!!!!!!!! :lol::lol:

Τί κάνετε ωρέ κορίτσια??????

Πώς το αφήσαμε καλέ οι κακούργες να ερημώσει έτσι το ποστάκι μας??????? :cry::cry::cry:

Έλα να μαζευόμαστε σιγά-σιγά!!!!!!!! ;););)

Καλό είναι και το φατσομπούκι δε λέω αλλά τόσα & τόσα ζήσαμε εδώ!!!!!!

Χρυσταλλένη μου περαστικά και υπομονή με τα δοντάκια!!!!! Καλορίζικα κιόλας!!!!

Εμείς φαφούτηδες ακόμη......

Μαράκι μου χαίρομαι που ο Στεφανάκος σου είναι καλύτερα!!!!!! Μπράβο!!!! Άντε να ξεκουμπιστεί πια ο σκ@τοχειμώνας!!!! Φτάνει φέτος αυτό το πράγμα με τις ιώσεις!!!!!!

Ιφιγενειάκι τί κάνουνε τα κουκλάκια σου?????? Κανένα δοντάκι βγάλατε ή όχι ακόμη????

Νικόλ μου..... ευχέλαιο επειγόντως!!!!!! Δεν σου κάνω πλάκα!!!!!!! Σας έχουνε καταφάει που να σκάσουνε!!!!!! Η Παναγιά να σας φυλάει μάτια μου!!!!!

Χμμμμ...... δε θυμάμαι κάτι άλλο..... λίγα διάβασα.......

Πάω να βάλω 1 ωραιότατο πλυντηριάκι & θα την αράξω δίπλα στον μπακλαβά μου ν' αρμεχτώ......

Τον ταϊσαμε το πρωινό του γαλατάκι κι ως τις 11 που τρώμε (ψέματα..... τσακίζουμε :lol::lol: ) τη φρουτόκρεμά μας τον βάζουμε στο 2πλό..... κάθομαι κι εγώ δίπλα του για αρμεξούλι..... κι όποτε ξυπνήσει με τυχόν ανησυχίες...... έρχεται σέρνοντας δίπλα μου ακουμπά το μουσουδάκι του στο μπούτι μου & νάάάάάάνι!!!!!!!!! Και λίωνωωωωωωωωω η έρμη!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εδώ και λίγες μέρες...... όταν κουρνιάζει στην αγκαλιά μου για ρεψούλι..... άμα του μιλήσω...... ακούει τη φωνή μου γυρνά και με καρφώνει με τις ματάρες του κι εγώ τρελαίνομαι!!!!!!! Ειδικά άμα πω.... μαμά...... πω πω...... εκεί κυριολεκτικά κατουριέμαι πάνω μου!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λάμπει το στολίδι μου & βγάζει κραυγούλες χαράς...... σα να θέλει να μου μιλήσει!!!!!!!

Εχθές καλέ γυρίσαμε μπρούμυτα!!!!! Κόντεψα να βάλω τα κλάματα απ' τη χαρά μου!!!! Το μαναρίνι μου κάθε μέρα και κάτι καινούργιο...... πώς μου αρέσει αυτή η φάση!!!!!

Σήμερα παίζει πολύύύύύύ σίδερο (γκρρρρρρρρρ........) και μαγειρέματα για αύριο...... γιατί αύριο η μανούλα θα πάει τη βολτίτσα της να ανανεωθεί!!!!!!!! Ίσως πάω και για παπουτσάκια όπως μου τη δώσει!!!!!!!

Χαιρετώ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες κ απο μενα....εχουμε χαθει τελικα πολυ απο το ποστακι μας....τα δικα μας νεακια οι περισσοτερες τα γνωριζετε...δοξα το θεο μεγαλωνουμε καλα....τρωμε τα φαγακια μας...κοιμομαστε καλα...φτου φτου μην μας ματιαξω...κ το κυριοτερο δεν εχουμε αρρωστησει ποτε μεχρι τωρα...κ παλι φτου φτου φτου....

τα φρουτακια τα τσακιζουμε καθε πρωι...3 σιγουρα κ χυμο απο μισο πορτοκαλι....εχουμε δοκιμασει αχλαδι,μπανανα,μηλο,ακτινιδιο,ροδι κ πορτοκαλι κ μας αρεσουν ολα πολυ...αντε να ερθει το καλοκαιρακι να εχουμε μεγαλυτερη ποικιλια....τα απογευματινα μας πανε εξισου καλα...μας αρεσει το ρυζαλευρο κ η φαριν λακτε που φαγαμε για πρωτη φορα...αυτο που μας αρεσει ειναι το γκουρμε μας απογευματινο που ειναι κολοκυθα κιτρινη,με αχλαδι,μηλο,κανελα κ βρωμη....το τσακιζουμε στο πιτσ φυτιλι....τωρα για τα φαγητα μας...για την ωρα οτι της εχω δωσει τα εχει φαει ολα....με το κοτοπουλο λιγο μουρμουριζει αλλα την απομενη φορα θα το φτιαξω αλλιως για να φυγει η πολυ μυρωδια...εχουμε φαει μοσχαρι με λαχανικα πατατα,καροτο,κολοκυθακι,γλυκοπατατα...πατατες γιαχνι...αρακα...διαφορα λαδερα τουρλου με αρακα,φασολακια,μπαμια,καροτο,πιπερια,κρυμμυδακι,ντοματα...σημερα το μενου εχει φακες γι πρωτη φορα...αντε να δουμε....γενικα για την ωρα τα τρωει ολα απλα οχι την ιδια ποσοτητα με τα φρουτα κ τις κρεμες...φρουτα τρωει 200 με 220.....κρεμα 180 με 200 κ φαγητα γυρω στα 100....δεν με ενοχλει που δεν τρωει μεγαλη ποσοτητα φαγητου αρκει που τρωει απο ολα....οπως οι περισσοτερες γνωριζετε ειναι καμμενη με το θεμα φαγητου απο την μεγαλη μου κορη,τωρα κανω παρτυ καθε φορα που η μπεμπ τρωει κ κατ καινουργιο...δεν με νοιαζει η ποσοτητα αρκει που τρωει απο ολα....ελπιζω να ειναι ετσι κ στο μελλον....τωρα πια μπορουμε να τρωμε απο ολα τα φαγητα που τρωμε κ εμεις εκτος βεβαια αυτα που ειναι για πιο μετα...ψαρι,μελι,αυγο κ φραουλες....ολα τα αλλα ναι....δικος μας πλεον φαγητο....τωρα πια μαγειρευω κανονικα το φαγητο μας....μολις γινει βγαζω σε ενα ταπερακι για την μπεμπα κ μετα προσθετω το αλατι για εμας....

νικολ μου πολυ χαιρομαι για την αδερφη σου....μακαρι να μην της ξαναεμφανιστει μεχρι να γεννησει κ ολα να πανε καλα....

περαστικα κ σε εσενα κρυσταλεννη..

με τις υπολοιπες τα λεμε καθημερινα...χιχιχιχι....κοριτσια οσες δεν ξερετε εχουμε ομαδουλα κ στο φεις....για ελατε κ απο εκει....χιχιχιχι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μας!Τι κάνετε κοριτσια μου?Εμεις μια χαρα..μεγαλώνουμε..Τη Δευτερα θα κλεισει 8 μηνων ο μικρος μου..Μου δινει φιλάκια και το καλύτερο...κανει βηματάκια!!! Θέλει να τον κραταμε ορθιο και κανει βηματακια!!! Ενω το μπουσούλημα δεν το θελει καθολου!!! Τρωμε απο ολα και γενικά ειναι φαγανας!!! :lol::lol:

Πιπίτσα και Μιχαέλα τα νεα σας τα ξερω απο το φατσομπούκι!!!

Ιφιγενεια ακομα ξενυχτας ε???υπομονη!

Νικολ μου 36 εκλεισες???Πω πω, νομιζα πως ειμαστε ιδια ηλικια..Εγώ φετος τα 27 κλεινω αλλα μην ο πειτε παρακάτω!!! :lol::lol:

Βρε αν τον βάλεις στην κουνια δοκιμαστικα, ισως να του αρεσει περισσοτερο..Ο Στεφανος οταν τον εβαλα πρωτη φορα στηνκουνια το απόλαυσε...ισως επειδη εχει την απλα του!!!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε??Η Ευγενία μας πού χάθηκε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου..... ευχέλαιο επειγόντως!!!!!! Δεν σου κάνω πλάκα!!!!!!! Σας έχουνε καταφάει που να σκάσουνε!!!!!! Η Παναγιά να σας φυλάει μάτια μου!!!!!

χαχα γελαω με αυτο που εγραψες πιπιτσα μου....... :lol: που να σκασουνε.. :lol: ...ε θα κανω σιγουρα

εχεις παθει πλάκ αμε τα κατορθώματα του μωρού σου ε? μια απο τα ιδια...

α σισακι είσαι πιο ευελικτη στις τροφές σου...εγω πάλι τα ιδια κ τα ιδια του κανω του μπεμπάκου απο φόβο μηπως του δωσω κατι που δεν πρεπει......για να το δω καλύτερα

Μαρακι μου :lol::lol: 36 και με το νόμο ......αχ τα 27 ωραια που θα ήταν................τον μπεμπάκο στην κουνια αρχικα τον βάζω αλλα όταν ξυπνα θέλει μεμε για να κοιμηθεί.....του βαζω κ πιπίλα αλλα ξυπνα καθε λίγο κ λιγακι δεν κοιμαται συνεχόμενα.............ασε είμαστε δύσκολη περίπτωση........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Μπεμπούλης είναι καλά Μαρακι μου...τον προσέχω όσο μπορώ...δεν πάμε πουθενα....μέχρι να ανοιξει ο καιρός..........

Η αδελφούλα μου δυστηχώς πονάει ξανα :roll::roll: θα πάει σήμερα σε ενα αλλο γιατρο να δούμε τι θα της πει αυτος..............ασε πολύ αγχος αυτο το θέμα...εχει 5 μήνες ακόμα.......και έχει τελικα κοριτσακι.............. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες τι κανετε?

Τα νεακια μας τα ξερετε απο το φατσομπουκι αλλα ας ενημερωσουμε την παρεα μας εδω μωρε..εχει δικιο η Πηνελοπη τοσα μοιραστηκαμε εδω..

Λοιπον την Κυριακη γινομαστε 8 μηνων..καθομαστε κανονικα,γυριζουμε μπρουμυτα ανασκελα στεκομαστε στην αγκαλια τη μαμας..κατεβαινουμε απο τηναγκαλια της μαμας και..

λεμε μπαμπα,παππου κ στελνουμε φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ γω λιωνωωωωω καθε φορα κ ας μην λεει μαμα..μου φτανει που με κοιτα κ απλωνει χερακια να τον παρω αγκαλιτσα κ που μου στελνει φιλια..καλα μου δινει κιολας συνεχεια στο μαγουλο,στο στομα με αγκωνει κιολας εχει πολυυυ πλακα!!!!

Σημερα το πουλακι μου ειχε ορεξουλες..κοιμηθηκε 9 τι χαρα λεω..μιας το κανε κ προχτες κ κοιμηθηκε κ σερι μεχρι τις 8,30..λεμε κ μεις ας τιναξουμε αυτη την αμυγδαλια μιας κ γινεται με ραντεβου πια..τιναξαμε κ την αμυγδαλια κ οπως καταλαβαινετε αργησαμε να κοιμηθουμε οι αμοιροι οι γονεις..ε στις 3 ακουω μια φωνουλα μπαμπααα,παππουου..σηκωνομαι με μια νυστα αλλο πραγμα κ μου σκαει κατι χαμογελα με δυο ματακια ορθανοιχτα κ γεματα ορεξη για παιχνιδι....ε μελιγο κουβεντα κ αγκαλιτσα κοιμηθηκε...στις 6 τα ιδια...επαναληψη κ σηκωθηκαμε 8,30...

ευελπιστω σημερα να μην το επαναλαβει..

Σημερα μοναχουλα ο αντρας μου μετα απο 47 μερες αναρωτικη επεστρεψε στη δουλεια...

Νικολ μου οντως εναν Παπα βρε κοπελα μου να σας διαβασει!!!

Μαρακι,Πηνελοπη ,Μιχαελα εμεις τα λεμε κ στο φεις..

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τόσες μέρες έλειψα και πολλά δεν γράψατε. Σας πηρε τα μυαλά το facebook. χα χα χα χα!!!! :D

Λοιπόν εμείς την περασμένη εβδομάδα αρρωστήσαμε εγω συνάχι και πονόλαιμο ο αντρας μου το ίδιο και ο μπέμπης βροχίτιδα ελαφριά ευτυχώς. Στο ένα δωμάτιο ο μικρός στο άλλο ο μεγάλος και εγω με μια μάσκα να πηγαινοέρχομαι............

Μάσκες στον μπέμπη τσάγια και χαμομήλια στο μπαμπά τα είδα όλα.

Τέλος πάντων τώρα είμαστε καλύτερα αλλά έχω πάρει ένα φόβο και νομίζω συνέχεια οτι με πονάει ο λαιμός μου ή τα κοκαλά μου. Επειδή ο αντρας μου είναι Κρητικός έχουμε τσικουδιά στο σπίτι οταν δεν νιώθω καλά πινω κανα δυο σφηνάκια γιατροσόφια παλιών που εχουν αποτέλεσμα αλλά φοβάμαι οτι στο τέλος θα καταντήσω Ορεστης Μακρής!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Τα νεα του φαγητού μας είναι οτι τρωμε την φρουτόκρεμα οοοοοοολη 1/2 μήλο 1 αχλάδι 1 μπανανα και τον χυμό απο 1 πορτοκάλι βάζουμε και 1 κουταλίτσα κρέμα βανίλια μέσα γιατι ξυνιζόμαστε λιγάκι την τσακίζουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε λίγες μέρες θα ξεκινήσουμε και κρεατάκι με λαχανικά.

Νικόλ ενημέρωσε μας για την αδερφή σου. Ευχομαι να το ξεπερασει χωρίς να χρειαστει χειρουργειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι λέει και παππού?????????? ψυχή μου .......

ευχομαι να κοιμηθείτε σήμερα............ωραίο ξύπνημα όμως ε?

και εμεις κοντευουμε 8...................σφαιρα πάνε τα μαναρια μου....

vanessaki μου τι καλα!!!!!!!!!! ;) τρωει τη κρεμα ε? πολυ καλο αυτο.....

οσο για βρογχιολιτιδες μην ακουω δεν μπορω!!!!!!!!!!!!!εμεις την περναμε πολυυυυυυ βαρια.....περαστικα σας κοριτσακι...υπομονη κ το καλοκαιρι θα ερθει που θα παει....

Η αδελφούλα μου πήρε κ μια 2η γνωμη σημερα...ειναι φλεγμονη..οχι ομως σκωληκοειδίτιδα....κ θα περασει με το καιρο..αρα δεν τιθεται θεμα χειρουργειου...ειμαι πολυ χαρούμενη.......

ευχαριστω κοριτσακι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...