Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο.58 Ζούμε το κάθε δευτερόλεπτο


Recommended Posts

Μαρίαααα εννοείται ρε ότι κι εγώ έχω δει το τελευταίο επεισόδιο....... :D:D:D:D:D:D:D Σιγά μην εχανα...Αλλά στα τούρκικα από το you tube...Και εχω διαβάσει τους διαλόγους κάπου στα ελληνικά.... :lol::lol::lol::lol: Αλλά εκεί...Γουστάρω να το βλέπω...

Θεωρώ ότι είναι εξαιρετική παραγωγή....Πολλά εξωτερικά γυρίσματα, ενδιαφέρουσα πλοκή, καθόλου βαρετό και έτσι όπως έχει καταντήσει η ελληνική τηλεόραση που δεν έχει τίποτα αξιόλογο να δουμε, απολαμβάνω το βράδυ τις ώρες που ηρεμώ να βλέπω τον Μπεχλουλ...Αχ Μπεχλουλ.... :lol::lol::lol: Το τέλος πολύ δυσάρεστο....

Καλά ε...Περιττό να σου πω πως χαμογελάω και πως χαίρομαι όταν φιλιέται ο Μπεχλουλ με τη Νιχάλ ή όταν της μιλάει γλυκά ή το βράδυ που το κάνανε....Ούτε σε μενα να τα έκανε..... :lol::lol::lol:

Και μισώ θανάσιμα την καρια τη Φιρντεβς και την Μπιχτέρ.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αρτζι εγώ προσωπικά δεν ξεχνιέμαι από τα καθημερινά προβλήματα με τα τούρκια.... :?:?:? Μακάρι να ήταν τόσο απλό.... :lol::lol::lol: Απλώς θεωρώ ότι το συγκεκριμένο είναι σούπερ παραγωγή, η ελληνική τηλεόραση είναι στα τάρταρα, χάλια μαύρα και το βλέπω...Ασε που είμαι και τρελός τηλεορασακιας εγώ...

Μάγδα κι εγώ σε καλωσόρισα.... :twisted::twisted::twisted: Επίσης συμφωνώ μαζί σου απόλυτα στα περί μεταναστών.... :ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάγδα συμφωνώ σε αυτά που λες

δεν υπάρχει καμία μα καμία μεταναστευτική πολιτική από πλευράς μας...

Έλα ρε Αργυρώ δε μπορώ να σκέφτομαι ότι οι Τούρκοι είναι εχθροί μας

Τι να χωρίσουμε με τους ανθρώπους?

Γωγώ μη μασάς ρε

κι εγώ ήμουν μαθημένη με την Ι που ήταν θρεφτάρι μικρή (τώρα κανονική προς αδύνατη) και η Φ είναι τσίρος

κάπως έτσι είναι και η δική σου. Η Φ δεν ξέρω αν είναι 12 κιλά και κλείνει τα 3 το Μάρτη 8-)

Όσο για το στόμα μήπως αρρωσταίνει? Μήπως έχει θέμα με αμυγδαλές? Δεν ξέρω μπορεί να λέω βλακείες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα κι εγώ σε καλωσόρισα.... :twisted::twisted::twisted:

Γωγούλιιιιι :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Δε σε είχα διαβάσει όταν πόσταρα ρε...

Πολύ μικρός έφυγε ο μπαμπάς σου :(

Παλιοαρρώστια...

Για την Ιω κι εγώ αυτό που λέει η Μαρία σκέφτηκα μήπως είναι από αμυγδαλές...

Το βάρος της μπέμπας μια χαρά είναι μην το σκέφτεσαι. Δε βάζουν τόσο πολύ από κάποια φάση και μετά. Δεν έχεις τις καμπύλες να δεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην νου μιλατε για τουρκικα, δεν μπορω ουτε να τα ακουω!! αν οοοοολος ο κοσμος δεν κολουσε με αυτα η ελληνικη τηλεοραση θα ητανε καλυτερη! θα γυριζανε και κανενα σηριαλ να εχουνε δουλεια και οι ελληνες ηθοποιοι! :evil::evil::evil: τωρα βρηκανε την φτηνη λυση και φεεεεετα!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: επισης δεν μοπρω την τουρκικη γλωσσα!!! μα καθολου!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::ymsick::ymsick::ymsick:

και δεν καταλαβα! τωρα εχει καποια ελληνικα σηριαλ που ειναι πολυ ωραια! αι στο καλο! :evil:

γωγω μια χαρα ειναι η συμπεθερα σου μονο που φοβαμαι να ειμαι πολυ μαζι της γιατι κινδυνευω να μου δαγκωσει κανα μπουτακι..πειναει συνεχεια και τρωει τα παντα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το μικρο ειναι τελειο!!!! και ο αναστασης φυλακας!! :lol::lol::lol::lol:

ο κουκλος μια χαρα!! τρωμε κιολας τελεια!! το πρωι ζητουσε κρεμα απο την μαμα μου(βρωμη+ταχινι) του την κανει μια πιαταρα να! την εφαγε και τι της λεει? α τωρα τελειωσε η κρεμα θα φαω αυγο! :shock::shock: και εφαγε καπακι και ενα αυγο :lol::lol::lol::lol:

τρωει και λαχανικα και οσπρια ολα κομματια τελεια!! :D:D:D:D

μιτσακι συλληπητηρια! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα θα σας γεμισω ασχετα ποστ... :oops::oops::oops:

ΜΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ασε τις κουπες και πες σε γραμμαρια τη συνταγη ρε....

Μα ποσο ειναι δηλαδη μια κουπα βιταμ;; :roll::roll:

Ποτε δεν εχω καταλαβει..

Το βιταμ το πατικωνουμε μεσα στην κουπα ή το αφηνουμε αερατο μεσα στην κουπα;;;;

Αργυρω και εγω καμια φορα το γιαουρτι το βαζω στο μικροκυματων ρε..Ποντια;;; :oops::oops::oops:

Ψηλη δε θελω να σε απογοητευσω αλλα σε βλεπω για τουλαχιστον αλλα τρια χρονια να τρως την απο πανω γειτονισα στην μαπα... :lol::lol::lol: Κωλοπαιδο ειμαι ε;;; γελαω με τον πονο σου:oops::oops::oops:

Ρε Θου εμενα ο δικος μου ο γιος δε θελει κανεναν...Ουτε εμενα ,ουτε τον πατερα του ουτε τον Φωτη...Ολη μερα μας χτυπαει. :roll::roll:

Χθες ειδα την Αφρο με τον Πανο και τη Φραν με τον Κασπερ!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλα μωρε..βλεπετε τουρκικα;;; :shock::shock: Μιλαμε τα σιχαινομαι...

Γεια σου ρε Μαγδα!!!!! :x:x

Θου η δουλεια παει μια χαρα...Αφου στο σπιτι τα κανει ολα η μανα μου ρε. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες!

τι κανετε?

Δημητρα ...κριμα....νεος ανθρωπος!

δυσκολο να χανει ο γονιος το παιδι!

και το αντιστροφο βεβαια...

οταν πεθανε ο αδελφος της μαμας μου(43 ετων)...ολοι ειπαμε καλυτερα να εφευγαν οι παπουδες...ειδαν παιδια εγγονια ...και δισεγονα..και οχι εκεινος που δεν χαρηκε τις κορες του!

το ιδιο οταν εφυγε και ο αδελφος του μπαμπα μου...(58 ετων) η γιαγια μου ακομα ζει...(90 ετων) και λαμβανει μονο 1/2 χαπι θυρεοειδη....εχει δει παιδια , εγγονια (9) , δισεγγονα (παει για το 9ο)

οσο για τον πακιστανο....ναι τον καταδιωξε ο σουπερμαν Π. του εκανε ζημεια στο μηχανακι...ασε που χ$στηκε ο καυμενος!

σημερα σηναντηθηκαν και τον πηγε ο Π. σε ενα συνεργειο να του φτιαξουμε την ζημεια...εδωσε τα χρηματα κατ ευθειαν στο μαστορα...

ΧΜΜΜ τουρκικα...βλεπω και δεν βλεπω αλλα απο τον πειρασμο μου αρεσει ο νιχατ...!ο μπεχλουλ ειναι πολυ ξανθος ...εγω θελω πιο βαρβατιλα!

Γωγω ισως μυριζει το στομα της επειδη δεν μασα καλ τις τροφες με αποτελεσμα να μην γινεται σωστη πεψη!

Αφρο καλυτερα ακυρωσε την ....σε καμια 10 μερες θα σου στειλουν αλλη!

εχει καταλαβει κανει τι γινεται με τον ΕΟΠΠΥ?

σκεφτομαι να κανω αυτη την καρτα...http://www.stirixisygeias.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένηηηη μπράβο στο καμάρι μας που τρώει μωρέ...Είδες, όλα έφτιαξαν..... :D:D:D:D Φτου φτου φτου!!!!!!

Όσο για τα τουρκικα, εμένα μου αρέσουν πάααααααρα πολύ....Αφού λέω στον Γ. να πάμε να μάθουμε.... :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol: Αλλά που χρόνος!!! :lol::lol: Επίσης, δε φταίει αυτό που οι Έλληνες ηθοποιοί δεν έχουν δουλειά....Ούτε η τηλεόραση ταινίες...Φταίνε τα κανάλια που δε δίνουν λεφτά και αν δώσουν, είναι ψευτοπαραγωγές...Φθηνιάρικες.... :evil::evil: Και οι ηθοποιοί νομίζουν ότι έχουν ανακαλύψει το φάρμακο για την αιωνιότητα και ζητάνε ένα σκασμό λεφτά.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Παναγιώταααα το γιαούρτι στο μικροκυμάτων;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Αν θες να μην είναι πολύ παγωμένο, απλ'ως βγάλτο λίγη ώρα πριν το φάει το παιδί από το ψυγείο... :roll::roll::roll:

Αλήθεια είδες τον Κάσπερ;;;; :roll::roll: Η ήθελες να πεις Σεμπάστιαν;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ρε κορίτσια και πως θα μάθω από τι προέρχεται τελικά η δυσοσμία;;;; :roll::roll::roll: Πως θα δω αν εχει αμυγδαλές;;;; :roll::roll::roll: Υπάρχει περίπτωση λέτε να είναι από τις ιώσεις που πέρασε;;; :roll::roll::roll: Γιατί δεν μυρίζει πάντα...Το σκέφτηκα κι εγώ.... :roll::roll:

Βικάκι καλά μασάει ρε συ...Δεν ξέρω...Λες;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα έχεις δίκιο, κι εγώ γαϊδούρα είμαι :oops::oops::oops:

Γωγώ εγώ έχω παρατηρήσει ότι το στόμα των παιδιών μου μυρίζει όταν είναι κρυωμένα

Για τα κιλά άν είναι μέσα στις καμπύλες μην σκάς, κι εμείς μια από τα ίδια η Έλενα τρώει πολύ και δεν βάζει, μακάρι να είναι έτσι κι όταν μεγαλώσει

Αυτή την απορία με τις κούπες την έχω κι εγώ :?:?:?

κι εκτός από αυτά που ρώτησε η Παναγιώτα, τι κούπα εννοείται? γιατί η κούπα που πίνω εγώ τον καφέ μου μπορεί να χωράει και μισό λίτρο καφέ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Από από τα τούρκικα εγώ έβλεπα το άλλο έρωτας και τιμωρία όταν το έδειχνε στις 9 αλλά τώρα που το βάζει απόγευμα δεν προαλαβαίνω, αλλά τέτοιο κόλλημα να κάθομαι να το βλέπω στην web tv ευτυχώς ακόμα δεν το έπαθα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπες! :D

Είπα να κάνω και γω μια εμφάνιση!

ΤΟΝΙΑ Την Δευτέρα μπορώ να είμαι στην Αγ. Μελετίου γύρω στις 8:00 και αν θες πηγαίνουμε για έναν σύντομο καφέ στην Φ. Νεγρη! :D:D:D:D:DΤΙ ΛΕΕΕΕΕΕΣ;;;;; :D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παναγιώτα μου συγγνώμη για την ακύρωση της τελευταίας στιγμής... :( Το έμαθα οτι δίνω Αρχαία την Δευτερα, χθες το πρωί. Ο χρονος που έχω για διαβασμα είναι πολύ περιορισμένος.

Πες λεπτομέριες καλέ! Πώς είναι η Φραν;

Ελπίζω να το έχω περάσει το μάθημα και να πάω με κέφι στην Τόνια αν μπορέσει τελικα, γιατί διαφορετικά με βλέπω να την σηχτηρίζω!!! :lol::lol::lol::lol:

Γωγώ και εδώ θα διαφωνίσουμε;; Δεν τρώγεσαι με τίποτα!! :lol::lol::lol::lol::lol: Εμένα ο ηθοποιός-Μπεχλούλ δε μου αρέσει καθόλου. Επίσης ο Μπεχλούλ-χαρακτήρας είναι απαίσιος! Η Νιχάλ μου τη δίνει στα νεύρα γιατί είναι εντελώς ηλίθια και κακομαθημένη (αν και το θύμα της υπόθεσης).

Για ό,τι έχει γίνει και για όσα έπαθε η Μπιχτέρ φταίει αποκλειστικά εκεινος! Τέτοιος άντρας μαλακας να σου τύχει και σώθηκες! Ε καλα φταίει και η ίδια, γιατί δεν έπρεπε να υποκύψει... στον πειρασμο, αλλά τουλάχιστόν αυτή ήταν σαφής και ξεκάθαρη! Το παρακολουθούσα όσο μπορούσα, αλλά λόγω σχολής σταμάτησα και έβαζα την μαμα μου να μου λέει τι έγινε καθε μέρα! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τα τελευταία τα είδα στο γιουτιουμπ με αγγλικους υποτιτλους και στεναχωρήθηκα. Κανονικά τον παπαρα τον Μπεχλούλ έπρεπε να φάνε!

Και σιγά την παραγωγή! :? Μετά τον Εζέλ ήρθε το χάος! Ήταν παραγωγάρα! :D Ασε που είχα υποσχεθεί οτι δε θα ξαναασχολούμουν με τούρκικο μετά τον Εζέλ! :oops::lol::D

Τα τουρκια μου αρέσουν! Θέλω να μαθω! Με την αδερφή μου στο τηλέφωνο μιλάμε στα Τούρκια και ξερενόμαστε στα γέλια! Άλιο άμπλα!!! :lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια σας διάβασα, αλλά δεν προαλαβαίνω να σας σχολιάσω, πρέεπι να φύγω για την σχολή πάλι! Ήμουν και το πρωί εκεί! Τα έχω φτύσει!

Βίκυ γέλασα πολύ με τον άντρα σου! Μα καλά πώς του ήρθέ να πάρει στο κατόπι τον έρμο τον Πακιστανο;;; :lol::lol::lol:

Άφρο ακύρωσε την κάρτα τζαστ ιν κέις! Δεν είναι να παίζεις τέτοιες εποχές!

Αργυρώ χαρούμενη επέτειο.

Μιτσάκι μου ζωή σε σας. Και μένα ο μπαμπάς μου πέθανε στα 53. Πραγματικά ήταν το τελειωτικό χτύπημα για την γιαγιά που τώρα πάσχει και αυτή... :roll:

Νατασσούλα να χαίρεσαι τον γιόκα σου! Όλο ήθελα να ευχηθώ και όλο την πάπια έκανα και δεν έμπαινα να γράψω! :|

Τώρα σας φιλώ αλήθεια!! Θα χάσω τα λεωφορεία!!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μπορω να διαβαζω για κηδειες..δε μπορω :cry::cry::cry::cry:

χρυσα γτ να μη μπορεις να βαψεις μαλλι..σουπερ θα σαι

μαγδα χαλλοοοο..καλα?φιλια στη μικρη..

σας φιλω παω να κανω καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ μπορω ρε τριτη πρωι τελικα. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ειναι του Αγ.Αντωνιου και ειναι πολιουχος του Περ. ;) Οποτε ειμαι μεσα αν δεν αλλαξει κατι δραματικα..

\M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Μεγαλη χαρα μου εδωσες Παναγιωτουλα μου!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Ωραια λοιπον Τριτη πρωι που;;;; Εγω δεν εχω κανενα προβλημα να παμε στη γκαστρουλα τη Βικυ αλλα δε ξερω αν προλαβαινει η Γωγω να ερθει που δουλευει...

Γωγω για πες!

Λοιπον τα Τουρκικα κι εγω τα αντιπαθω..κι ενας λογος ειναι που εχει χαζεψει η μανα μου με αυτες τις σειρες και βλεπει οτι μαλακια παιζει!!!! :twisted::twisted::twisted: προχθες το βραδυ ερχεται ο Μακης, με βλεπει σε ενα μαυρο χαλι με τα νευρα κουρελιασμενα γιατι τα σκατιαρικα ειχαν λυσσαξει και μου λεει "δε κατεβηκε καθολου η μανα σου να τα απασχολησει λιγο;;;" δε μπορουσε..εβλεπε τη ψωλη του Μεχμετ!!!!!!!!!!" :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Για τους μεταναστες,ενω αρχικα σκεφτηκα οτι και η ΑΡγυ,τελικα θα συμφωνησω με τη Μαγδα...καλα κανουν εφοσον τους το επιτρεπει το μπουρδελο!!!! :twisted::twisted::twisted:

Α Αργυ να ζησετε ρε!!! Οσο για το οτι εχει αλλαξει...μωρε κι εσυ δεν εχεις αλλαξει;;;κι εγω και ολοι μας μετα απο τοσα χρονια και με τις ευθυνες της οικογενειας;;;; :? μακαρι να ειμασταν παντα οποως οταν πρωτοερωτευτηκαμε! ;) κι εγω τα ιδια με σενα λεω συνεχεια,αλλα μετα σκεφτομαι οτι κι εγω εχω γινει σκατα! :?

Α για τις διακοπες Ελλαδα που ειπες....Να σου βρω εγω ξενοδοχεια εδω στο νησακι μας που αποκλειεται να κλεισουν μεχρι το καλοκαιρι;;;;;;;!!!!!! ;;);;);;);;):mrgreen::mrgreen::mrgreen::P

Συμπεθερακι,ρε που να το πιασω αυτο που μου ειπες;;;;;;αφου εχω χαζεψει εντελως η γκαβη!!!! :lol::lol:

Καλα απο τωρα ανεβαινει στους καναπεδες;;;;;βρε τον ατιμο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Θουλακι στανταρ αντιδραση στο μικρο ειναι τα κατουρηματα του Θοδωρη!!! τι να κνεις τωρα δε ξερω...αν ηξερα θα το εκανα κι εγω στον Αλεξ που δε κατουραει,αλλα μας βγαζει με χιλιους δυο αλλους τροπους τη παναγια!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Α Αργυ πολυ λυπηρο το αρθρο που εβαλες με τα παιδια...τα καημενα τι σοκ περνανε οταν αναγκαζεται να τα παρατησει η μαμα τους.... :(:(:(:(:(:(:(

Μιτσακι πεθανα με αυτα που σου ειπε η Βασιλικουλα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το ατιμο θηλυκο!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α βικυ με ειχες ρωτησει γιατι δεν αναβουμε το τζακι...θα σου απαντησω με ενα περιστατικο...Κρατουσα μια μερα τη μπεμπα και ο ΑΛεξ ειχε αφηνιασει φωναζωντας "ΑΣΤΗΗΗΗΗΝΝΝΝ!!!!!!!ΑΦΗΣΕ ΤΗ ΚΑΤΩΩΩΩΩ!!!!"και του λεω ¨Βρε αγαπη μου ειναι μωρο και δε μπορει να περπατησει μονη της.." "ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΩΩΩΩ!!!" "και τι να τη κανουμε βρε Αλεξανδρε;;;" και απανταει το εξης ο τελειωμενος μουτζαχεντιν... "Να τη βαλουμε στο τζακι να τη καψουμε"!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o

Αναβεις μετα εσυ τζακι;;;; εεεεεεεε;;;;αναβεις;;;;;;;;; :roll::lol:

Αφρο στο αυτοκινητο κοιταξες μην εχει παραπεσει πουθενα;;;;

Βενι τι κανει ο Φιλιππακος;;;τρωει;;;;

ΣΙΣΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΛΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ;;;;;;;!!!!!!!! ΝΑΙ ΡΕ ΝΑ ΠΑΜΕ!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Αλλα μωρη κοιτα να εχεις περασει το μαθημα μην ακουω μπινελικια η ερμη!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο θα ερθεις κι εσυ που δε μπορεις τριτη πρωι;;;;;; :ympray::ympray::ympray::ympray:

Στειλτε μου τα κινητα σας με πμ! ;)

Α Γωγω παραλιγο να το ξεχασω..και της μπεμπας μυριζει το στομα της τωρα που ειναι αρρωστουλα(περναει μια ιωση ελαφρια μεχρι στιγμη..)

επισης και η Ανδριανα εκανε μια τρελη καμψη στο βαρος τους 2 τελευταιους μηνες,παρολο που τρωει καλα,και πηρε ελαχιστο βαρος! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ διαφωνώ για τους μετανάστες που λέτε, αν εγώ πάω μετανάστρια σε μία χώρα δεν υποχρεωούμαι να μάθω ποιοί είναι οι νόμοι της? θέλω να πάρω μηχανάκι, δεν πρέπει να μάθω ποιά είναι η διαδικασία? και αν καταφέρω να το κυκολοφορώ έτσι σημαίνει ότι κάποιος τα έχει πάρει, βλέπω ότι μπορώ να κινηθώ και έτσι και συνεχίζω να ζω και εγώ στην διαφθορά και στην παρανομία.....και ο κύκλος συνεχίζεται, σαφώς και φταίει η κάθε κυβέρνηση, αλλά φταίει και ο κάθε πολίτης που συνεχίζει την διαφθορά και την παρανομία.....δεν με ενδιαφέρει αν πρόκειται για Πακιστανό ή Ιταλό ή Γερμανό ή Άγγλο ή Αλβανό.....όπως εγώ πληρώνω και είμαι νομοταγής πολίτης το ίδιο απαιτώ και από τους άλλους και πόσο μάλλον από τους μετανάστες!!!! :!::!:

στην Λάρισα είχαμε έναν γνωστό ο οποίος είχε μηχανάκι ανασφάλιστο, Έλληνας, όταν λοιπόν έλεγε αφού με παίρνει γιατί να μην το κάνω? της ίδιας αντιληψης είναι και οι μετανάστες!!!

Γωγώ εγώ είχα ρωτήσει τον παιδίατρο και μου είπε ότι σε αυτήν την ηλικία και επειδή πηγαίνει παιδικό, δεν είναι ανησυχητικό να μυρίζει το στόμα....της Ρ. μυρίζει πολύ το πρωί που ξυπνάει......γιατί όλα αναπτύσσονται και ο οργανισμός της προσπαθεί να προσαρμοστεί στα διάφορα μικρόβια στο σχολείο :?

αλλά και αυτό που λέει η Βίκυ λογικό μου φαίνεται :?

όσο για την μπεμπούλα, ρε συ δεν γίνεται να παίρνει πάντα βάρος, αλλιώς θα γίνει ασήκωτη :lol::lol::lol: κάποια στιγμή φρενάρουν τα παιδιά :roll::roll::roll:

Παναγιώτα πώς περάσατε στον καφέ? ο Κάσπερ τι λέει? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: αγγλικά μιλούσατε? :mrgreen::mrgreen: (κουτσομπόλα εγώ!!! :roll::roll: )

Μάγδα καλωσήρθες :mrgreen::lol::lol::lol::lol:

αφού πάντα ρωτάμε για σένα :D

Σισσιώ καλή επιτυχία την Δευτέρα :D:x

Αφρο :-w:-w δεν είπες τίποτα για χθες!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμενα!!!!Απο το πρωι ελεγα να πω ενα γεια αλλα δεν τα καταφερα!

Και μετα την σουπερ αναλυση της Σισσυς σε "εκτος υλης" μαθημα...τι να πω? :lol::lol::P

Παντως εγω δεν θα "κοροιδεψω" ποτε καμια σας ΟΤΙ κολλημα κ αν εχετε!!!Τα βρισκω ολα ενδιαφεροντα κ εποικοδομητικα για τον καθε...κολλημενο!Αλλωστε ειμαι κ εγω ατομο που κολλαω ανα καιρους με κατι!Παιχνιδι,σειρα,γενικως με διαφορα τετοια!

Γενικως νομιζω πως δεν μας οφελει να ειμαστε ρατσιστες!και τουρκικη σειρα θα δω,γτ δεν νομιζω πως αλλιως θα βρουν δουλεια ελληνες ηθοποιοι...αλλωστε ειναι σειρες τυπου ζωη της αλλης κλπ που επισης δεν προτιμω ποτε!

και ξενα προιοντα θα αγορασω,αφου οι ελληνες εχουν ταση να θελουν να πουλησουν μαπα ποιοτητα σε τρελλη τιμη...

Και τον πακιστανο που σαχπωσε κατω ο σουπερμαν Π :lol: λυπηθηκα!Αλλωστε κ οι ελληνες οδηγουν χωρις αδεια...Βρε καλο παιδι να ειναι(ψηλος,ομορφος,εξυπνος :lol::lol::lol: ) κ οτι να'ναι! :lol::lol::lol::lol: (Ξεφυγα!)

Δημητρουλα μου καηκες!!!Απο τωρα τον θελει δικο της??? :lol::lol::lol::lol: Αληθεια σε ποια ηλικια εκδηλωνουν τετοια ενστικτα τα κοριτσακια?¨η ειναι θεμα χαρακτηρα?

Η Α καμια σχεση!Αφου χθες της λεω δωσε φιλακια στο μπαμπα για καληνυχτα,τον φιλαει κ μετα επεμενε να του δωσω κ εγω!!!! :lol::lol::lol::lol: Μπελα βρηκα! :P:P:P

Γωγω 300γρ ειναι τελεια!Ουτε να το σκεφτεσαι!!!Μετα το 6μηνο δεν εχει κ πολυ σημασια!Μονο στο χρονο να ειναι κοντα στο 3πλασιο βαρους γεννησης.Και λεω κοντα γτ καμια φορα ειναι δυσκολο να το φτασουν...Πχ αν γεννηθει 4κιλο το μωρο ειναι αρκετα τα 12 κιλα!

Γιωτα δεν πηρα αποζημιωση :(:lol: !Αλλα θα παρω μαλλον ταμειο! :roll:

Μαγδουλι ετσι ειναι αγαπητη μου.Οταν ριχνεις μαυρη πετρα,μετα θα σε γραψουμε κ λιγακι! :P Εχει χαρη που εισαι χιουμοριστα κ τα λες ωραια! :D:D:D

Σισσυ ξεχασα!!!Καλη τυχη/επιτυχια στο μαθημα!!! :D:D:D Σε σκεφτομαι που κ που! ;):D

Αργυρουλα?!Δε μου παει το χερι να γραψω "χρονια σας πολλα'!!!!! :lol::lol::lol: Μου φαινεται καταρα κ οχι ευχη!!! :P:oops::oops::oops::oops:

Πως ειναι να εχεις λιγες ωρες με τον εαυτο σου???Ωραιο εε?????

Παναγιωτα :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol: Δε βαριεσαι!!!Μια χαρα τα παω μαζι της πλεον!Θορυβο να μη εκανε!!κ με τον Α ρε,μια χαρα!!!!Και τωρα παω στην ομαδα να γραψω 2-3 πραγματακια γτ παλι θα πιασει ΑΛΛΟ νοημα η Γωγουλα! :P

Αργυ-Τονια δε σας διαβασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για το οτι εχει αλλαξει...μωρε κι εσυ δεν εχεις αλλαξει;;;κι εγω και ολοι μας μετα απο τοσα χρονια και με τις ευθυνες της οικογενειας;;;; :? μακαρι να ειμασταν παντα οποως οταν πρωτοερωτευτηκαμε! ;) κι εγω τα ιδια με σενα λεω συνεχεια,αλλα μετα σκεφτομαι οτι κι εγω εχω γινει σκατα! :?

όχι εγώ δεν έχω αλλάξει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αργυ ξεχασα να σου απαντησω!! :oops::oops::oops: το nissan qashqai πηραμε σε μαυρο με μπεζ καθισματα!

Συμπεθερακι με ρωτησες αν ειναι καλο ε;; Ναι πολυ καλο κι ευκολο στην οδηγηση! ;)

Α μαρη Παναγιωτα ποντια τωρα που το θυμηθηκα...μα στο φουρνο μικροκυμματων το γιαουρτι;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: εγω της μικρης ή το εχω βγαλει καμποση ωρα πριν να παρει θερμοκρασια δωματιου ή αν το εχω ξεχασει το βαζω σε ενα μπολ με πολυ χλιαρο νερο και σε 5 λεπτα εχει φυγει η πολυ παγωνια..

Αργυ :lol::lol::lol::lol::lol: εσυ παραμενεις το πιπινακι που γνωρισε πριν 12 χρονια!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασι! :-* θα σε διαβασω στην ομαδα μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψηλή επειδή ως γνωστόν είσαι σαϊνι κι εγώ λίγο μπούφος, τι εννοείς μωρή "Θα πιάσει άλλο νόημα η Γωγούλα;;;;" :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αι μαρη!!μας δουλευεις κιολα!!!! :lol::lol::lol::lol: Σε πειραζω...και φυσικα εσυ εισαι το σαινι κ εγω ο μπουφος!!!! ;)

Διαβασε στην ομαδα κ μαλλον θα καταλαβεις(γτ γραφω κ ασυναρτητα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα το τελευταιο επεισοδιο ....καημενη μπιχτερ :(:(:(:(:(:(:(

εγω δεν χονευα την μαντμαζελ ...πολυ ξενεροτη γκομενα και πολυ του τυπου ....η μπιχτερ απλα ερωτευτηκε αυτο ηταν το λαθος της αν και αγαπουσε τον αντρα της ερωτευτηκε καποιον της ηλικιας της ...αυτος μεγαλο καθικι :twisted::twisted::twisted: και οχι δεν μου αρεσει καθολου σαν αντρας ...μπιαχ πιοπολυ μου αρεσε ο Ονουρ απο της χιλιες και μια νυχτες και ο Ομερ με την γαμση μυτη (οκ καλο παιδι) αυτος καθολου .

Τονια !!!! :o:o:o:o:o:o καλε τι ειναι αυτος !!!! :o:o:o:o:o:o

Αργυ να δεν σας ειπα τιποτα για να μην ζηλευετε :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol:

μονο στο αυτοκινητο θα δουμε και μετα θα παρουμε την για καινουργια .

τι να φτιαξω στον μικρο σημερα να φαει ...μου εκανε κακα σαν τον Μ ...στο χρωμα του σοηδικου ξυλου (τελεια περιγραφη ε ? :lol: )

Τονια δεν ξερω μακαρι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...μου εκανε κακα σαν τον Μ ...στο χρωμα του σοηδικου ξυλου (τελεια περιγραφη ε ? :lol: )

Διαβάζω πρώτα αυτό, και μετά για τα σουηδικά κεφτεδάκια της Έρης στο φέις και καταλαβαίνετε τι ωραίες εικόνες έφτιαξα στο μυαλό μου :lol::lol::lol:

Άφρο κοτόπουλο - ρυζάκι θα έκανα εγώ.

Τόνια έλιωσα με τον Άλεξ :lol::lol::lol: Να δεις ρε όταν μεγαλώσει πώς θα την αγαπάει και θα την προσέχει! Τώρα οι γκόμενοί της δεν ξέρω πόσο ασφαλής θα είναι :lol: Στην πυρά όποιος την εκθέσει αχαχαχα :lol:

Ρε συ Άργυ ο καημένος ο Πακιστανός σε ενοχλεί που το πιθανότερο είναι ότι δεν έχει ούτε άδεια παραμονής? Πώς να πάει να βγάλει ασφάλεια?

Άσχετο... πες για τα παιδιά σου και τη διγλωσσία. Πότε άρχισαν να μιλάνε? Ελληνικά ακούνε μόνο από εσένα? Μιλάνε και τα δύο όμως καλά και ελληνικά και γερμανικά? Αγγλικά δε μιλάς με τον άντρα στο σπίτι? Σας καταλαβαίνουν?

Έχω ένα άγχος με τη Μαρκέλλα... Ακόμη μόνο λέξεις και κάτι ακαταλαβίστικα λέει. Πήρε λίγο μπρος τώρα που πήγαμε Ελλάδα αλλά εδώ μου φαίνεται δεν προοδεύει ιδιαίτερα. Να ανησυχήσω?

Βίκυ σωστός ο σούπερμαν (που του πλήρωσε τη ζημιά) [smilie=icon_thumright.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα :lol::lol::lol::lol::lol: φωτια στα μπατζακια τους αν εκθεσουν την αδερφη!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μην ανησυχεις ρε για την ομιλια της Μαρκελλας!!!εδω με μια γλωσσα και αργουν να μιλησουν πολλα παιδακια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από τότε που γέννησα τα κορίτσια το φούρνο μικροκυμμάτων το χρησιμοποιώ σπανιότατα και σίγουρα όχι σε φαγητό των κοριτσιών. Παναγιώτα μη το κάνεις ρε

Λοιπον για τα γραμμάρια δε ξέρω αλλά όπως είπα τα έχω κάνει τόοοσες φορές που πλέον τα κάνω με το μάτι και αναλόγως πως βλέπω τη ζύμη και αν τρίβεται πολυ ή όχι προσθέτω είτε το ένα είτε το άλλο

Είναι τόσο λίγα τα υλικά και τόσο απλή συνταγή που όπως και να τα κάνω μια χαρά βγαίνουν.

Πριν λίγο γύρισα από το χωριό που πήγαμε με την αδερφή και τη μαμά μου μετά τη δουλειά να διαβάσουμε τη γιαγιά που σήμερα έκλεισε 2 μήνες.

Τώρα περιμένω τον καπουτσίνο μου και να δω τον Πειρασμό

Λοιπόν η μαντμουαζελ ήταν γυναίκα για τον θείο και όχι η Μπιχτερ που πήγε και τον παντρεύτηκε μόνο για να μπει στο μάτι της μάνας της. Εγώ τη Μπιχτέρ δε χωνεύω :evil: Τάχα μου αυτή δε ξερογλυφότανε αυτή για τον Μπεχλούλ? Κι εμάς μας την πέφτουνε κυρία μου αλλά δεν υποκύπτουμε κιόλα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μαζί σου..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ακου εκεί η σκρόφα..Πήγε να παντρευτεί τον πατέρα της για να ζει στα πλούτη...Ίδια με τη μάνα της... :evil::evil::evil: Ο Μπεχλούλ φέρθηκε μαλακισμένα, σαν κωλόπαιδο, αλλά τώρα άλλαξε...Αγαπάει τη Νιχάλ και αποφεύγει συνέχεια την Μπιχτέρ...Και η Νιχάλ ήταν ορφανό κοριτσάκι, ευαίσθητο...Και γιατί κακομαθημένο;;;Η Μαντζμουαζέλ Ντενίζ γάτα με πέταλα...Έχει σταθεί στα δυο παιδιά σαν μάνα... ;););););)

Όσο για εσάς που βρίσκετε άσχημο τον Μπεχλούλ δεν έχετε γούστο.... :geek::geek::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και εν πάσει περιπτώσει, αν σας κάτσει, να του πείτε όχι.... :twisted::twisted::twisted: Εγώ πάντως ναι θα του πω όταν τον συναντήσω...Όοοοοταν έρθει Αθήνα και με ξεχωρίσει ανάμεσα σε εκατομμύρια γυναίκες (γιατί είναι βέβαιο ότι θα με ξεχωρίσει), θα του κάτσω... [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορι μαρακι αλλα λαθος εργο βλεπεις μεχρι τωρα ...

η μπιχτερ εχασε τον πεταρα της που υπεραγαπουσε και στα ματια του αντρα της ειδε τον πατερα της που εχασε ,οκ ηταν και μια δωση να μπει στο ματι της μανας της αλλα πιο πολυ τον εκανε τον γαμο για να εχει παλι εναν "πατερα" ,τον αγαπουσε αλλα οχι ερωτηκα οχι για αντρα .

αν δεν πηγενε η μανα της στο σπιτι να μεινει εκει ολα θα ηταν καλυτερα και θα την αγαπουσαν ολοι γιατι καμοια δεν θα της εβαζε λογια .Ειχε μεσα στα ποδια της εναν ξανθο μπαντ πιτ (ουτε αυτος μου αρεσει) και σηγα σηγα αναψε ο ερωτας .....ε οταν κοιμασε με ενα χουφταλο φυσικο ειναι να σου γιαλισει το πιπινι και οταν δεν ζεις σαν τις κοπελες της ηλικιας σου αλλα σαν μεσηλικας .....σαν αντρακι ηθελε να τα πει ολα μετα και να φυγουν αλλα εκεινος ο κοτας δεν εκανε τιποτα σαν δειλος ....και την φαγανε στο τελος ολοι τους η μανα της καιο χαμενος ....και εκεινος ο μεσηλικας ,τι θες καλε και παντρευσε ενα κοριτσακι 25 ετων !!!τι περιμενεις τι?τα γουστα σου θες να βγαλεις τα παθοι σου ......η μαντμαζελ αλη απο εκει σιγανοπαπαδια .....θυματα για μενα η νιχαλ και η μπιχτερ ηταν

γωγω τωρα σε διαβασα ...ενα εχω να σου πω ...αη μαρη μιλας και εσυ που διαβαζεις και δεν καταλαβαινεις τιποτα :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol: (πλακιτσα :-* )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Η μαντμουαζελ είναι κυρία με το κ κεφαλαίο

Η Μπιχτερ μυρίστηκε χρήμα και βρήκε τον παππουδάκο :lol:

Βέβαια φταίει και ο παππουδάκος που αντί να πλευρίσει τη μαντμουαζελ μου ήθελε το 25χρονο

Παρτα τώρα κερατά..Τι περίμενες?

Ο καημένος ο Μπεχλούλ δεν ήθελε να πικράνει το θείο του που του στάθηκε πατέρας και έχει και όλα τα κομφορ μαζί του. Ήθελε απλώς να πηδάει τη γυναίκα του στα κρυφά..ε όχι και να τα παρατήσει όλα και να φύγει :mrgreen:

Γωγώ στο "Μενεξέ" είναι άντρακλας σωστός και καραμπουζουκλής καμία σχέση με Μπεχλούλ

αλλά κι εμένα μου αρέσει πολύ και νομίζω ότι εμένα θα προτιμήσει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...