Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο.58 Ζούμε το κάθε δευτερόλεπτο


Recommended Posts

afrαφρο τα κλειδια μου αγνοουνται εδω και ενα μηνα :?:?:? καπου μεσα στο σπιτι ειναι αλλα που????καπου θα τα καταχονιασε ο μικρος δεν τα βρισκω με τιποτα!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

νατασσα ναι 2..νια νια νια νια ναααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol:

κυριακη απογευμα+δευτερα πρωι :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστώ κορίτσια :x και σε ένα μήνα ακριβώς έχουμε επέτειο γνωριμίας 12 χρόνια!!!! :o:o:o

εν τω μεταξύ με ρώτησε ο άντρας μου χθες πάνω στην κουβέντα αν θα τον παντρευόμουν σήμερα και είπα δεν ξέρω :lol::lol::lol: και μετά επειδή το πήρε προσωπικά του είπα ναι!!!.....αλλά η αλήθεια είναι ότι άλλαξε πολύ δλδ γνώρισα και είχα σχέση με έναν άνθρωπο που πάντα γελούσε, είχε χιούμορ, κοινωνικός, του άρεσαν τα ταξίδια, η διασκέδαση και τώρα στροφή.....!!!!

Βένι κοιμήθηκαν σε σένα εννοείς? δεν κατάλαβα!!! :?

Αφρο ρώτα τον Κ. μήπως την πήρε χωρίς να σου πει!!! :roll::roll::roll::roll:

ρε κορίτσια ψάχνουμε πού θα πάμε διακοπές το καλοκαίρι στην Ελλάδα και αν κλεισεις μέχρι τέλη Ιαν έχεις έκπτωση μέχρι και 50%, το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρουμε αν θα υπάρχουν τα ξενοδοχεία, αν θα είναι ανοιχτά, έτσι λέμε να πληρώσουμε επιπλέον μια ασφάλεια γγύρω στα 100-150ε, και αν κλείσει το ξενοδοχείο τουλάχιστον να΄μην χάσουμε τα χρήματα :? .....ένας γνωστός έκλεισε κρουαζιέρα στην μεσόγειο με διανυκτεύρευση σε ελληνικό νησί (δεν ξέρω ποιό) και τους πήραν τηλέφωνο να τους πουν ότι θα γίνει ξαναδιοργάνωση ως προς την διανυκτεύρευση στο ελλ. νησί διότι το ξενοδοχείο έκλεισε!!! :o:o:o

Παναγιώτα συναντήθηκες με την Φρα χθες τελικά? πώς περάσατε? :?:

Αφρο στο ΣΜ με πιστωτική πληρώνετε? :?

Νατασούλα :lol::lol::lol::lol::lol: τουλάχιστον εσύ την άφησες και ας την ακούν οι άλλοι να κλαίει!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε !!!! απο το καλοκαιρι εχω να ψωνισω κατι με πιστωτικη !!!

δεν την φορτωνω ,την εχω για να κανω καποιες αγορες που πρεπει να γινουν και δε υπαρχει ρευστο η δεν θελουμε να βγει ρευστω απο μεσα και μεσα σε 2-4 μηνες την αποπληρωνουμε .

πχ χθες θα πηγενα να παρω ρουχα για τα παιδια για του χρονου ...μεσα σε 2-3 μηνες θα την αποπληρωναμε .

ε τωρα αν δεν την βρω θα βγαλω απο τα λεφτα που εχουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το ΣΜ ειπα με το σκεπτικο οτι δεν ανοιγω το πορτοφολι συχνα μηπως και επεσε ;)

η πιστωτικη ειναι δικη ΜΑΣ δεν εχει μου την πηρε ,απλα ειναι στο ονομα μου γιατι εγω ειχα βγαλει λογο δουλειας (ειχα καποιες διευκολυνσεις και μπονους)

με τον Κ χθες ψαξαμε οπου μας πηγενε το μυαλο ....

αλλα το πιθανο ειναι α) να μην θυμαται β) να μην φταιει ...

θα παρω τηλ στο μαγαζι που ειχα ψωνισει το καλοκαιρι μην και την ξαχασα εκει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaa

καλημερα..αργυρουλα χρονια σας πολλα..παντα αγπαημενοι :x:x:x

βενι λεω σημερα να κανω το τσουρεκι :mrgreen::mrgreen::mrgreen: λεω...ε ξερω

επισης κ γω ειδα το μαιμουδακι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μα ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοο καλοοοοο..μα τοοοοσο ιδιο μετη λεναρα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ειναι γλυκας..αληθεια..θελω κ αλλο..σε κανα 2 χρονια :lol::lol::lol::roll::roll::roll::P:P

βικυ κριμα για τη πεθερα..ρε τελειωνει το δανειο σε 11 μηνες κ θελουν να το τραβηξουν κ αλλο? :o:o:o τοσο χαλια ειναι? :roll::roll::roll:

αφρο κ γω χθες εχασα τη εθνοκας..κ εψαχνα εψαχνα κ ρωταει ο Α θοδωρη πηρες καμια καρτα?κ τι λεει.ναι τη εβαλα εδω..κ δειχνει τη ηλεκτρικηη κουζινα..τη εβαλε στη χαραμδρα κατω απο τα ματια..δε ξερω αν καταλαβες :roll::o:o:o

ρε βικυ τι να ξανα προσπαθησω..με τη πανααπ το καλοκαιρι εχουμε..εχει τουλαχιστον 3 μηνες να τα κανει πανω του μερα..αντε βραδυ παει στο αγυριστο..αλλα μερα/.???????????????????????????

ε σημερα παλι τα ιδια..το βραδυ παλι κατουρηθηκε :twisted::twisted::twisted:

το πρωι σημερα ξυπναει παιε να ζωγραφισει κ λεει..κατουρηθηκα :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ε εκει φωναξα..δε αντεχωωωωωω :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ο μικρος δεεεε..δε θελει στο καροτσι..δε θελει στο αμαξι δε θελει να το ντυνω δε θελει να το αλλαζω πανα..

νωρις δε ειναι για να αντιδραει? :shock::shock::shock::shock:

ιουλια εισαι καλυτερα?

νατασουλα τι σπαστικο..εμενα χθες εαθε κριση με το τυρι :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

ειμαι γραφειο...ο κακος χαμος εδω...

σας φιλω ολες..

βενη και τα δικα μου κλειδια αγνωουνται!!!

Αφρο θυμασαι που εχασα ταυτοτητα...ηταν και καλο νουμερο΄..ημουν και αδυνατη σε αυτην...ε ξες που ηταν..κατω απο το καθησμα του συνοδηγου στο αμαξη του Ο...

ξες ΠΟΣΟ τον εβριζα που δεν επνελε το αμαξι συχνα;;;...

γιατι τη βρηκα 3 μερες αφου εβγαλα νεα ταυτοτητα

και στην καινουρια ειμαι ενα χαλι μαυρο και θεοχοντρη

Βικυ κουμπαρουλα κριμα..

μη κανει τη χαζομαρα η πεθερα.,..την εκανε η ξαδελφη μου και τωρα χτυπιετε

Κριμα για τη λιστεια.

Οσο για τον Πακιστανο...θα με συγχωρησεις αλλα θα συμφωνισω με την Αργυρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα κ γω στη καινουρια ταυτοτητα ειμαι χαλι μαυρο

το μιτσακι χαθηκε..

ελενα εμεις πολυ ταιριαζουμε..μπραβο για το μαθημα

νατασα ερη κατερινα καρολ αναστασια γωγω παναγιωτα(πως παει η δουλεια)γιωτα(καλο ταξιδι)αντωνια :x:x:x σισσακι :mrgreen: κ οποια αλλη ξεχναω τα φιλια μουυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παρω τηλ στο μαγαζι που ειχα ψωνισει το καλοκαιρι μην και την ξαχασα εκει .....

ρε Αφρο αν την είχες ξεχάσει εκεί από το καλοκαίρι, δεν θα σε είχαν πάρει τηλέφωνο να σου πουν κυρία μου ξεχάσατε την κάρτα σας? :o:o:o:o:roll::roll::roll::roll:

Θούλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: συγνώμη που γελάω, αλλά όπως το περιγράφεις :roll::roll::roll: και με τον μικρό!!!! :lol::lol::lol::lol: υπομονήηηηηηη :x τα έχουμε περάσει, θα αλλάξουν τα πράγματα να ξέρεις!!! ;)

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol: για την φωτό της ταυτότητας!!!! :lol::lol:

Αφρο αν έχει κλαπεί θα πρέπει να κάνεις μπλοκάρισμα :?

πάω μια βόλτα στα μαγαζιά της συνοικίας μας και μετά να πάρω τον Λ. από το σχολείο, πριν απόλαυσα ένα υπέροχο ντουζάκι, έτσι μόνη μου να μην ανησυχώ για κάτι.....πολύ ηρεμία στο σπίτι τώρα που τα παιδιά πάνε σχολείο ;)

φιλιά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ αν κλείσεις σε κάποιο μεγάλο ξενοδοχείο δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, αυτά που κλείνουν είναι μικρές μονάδες. Άλλωστε και 1 μήνα πριν να το κλείσεις πάλι υπάρχει αυτός ο φόβος.

Για πού σκέφτεστε?

Θου μην τον μαλώνεις για τα τσίσα, ξέρω ότι είναι δύσκολο όταν το κάνει συνέχεια αλλά βρες άλλον τρόπο, καλύτερα αδιαφορία.

Και τα δικά σας τρώνε κολλήματα ε???????

Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι συνεχίζει για πολύ ώρα ενώ ξέρει ότι δεν υποκύπτω, μπορεί να χτυπιέται και για 1 ώρα :evil::evil::evil:

Την άφησα Αργυρώ κι ας έκλαιγε, τι να κάνω????????

Είπα καλό κουράγιο στην κοπέλα στο σχολικό :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν και ελπίζω να σταμάτησε γρήγορα, άλλωστε ελπίδες για να πάρει τα γάντια είχε όσο ήταν μαζί μου ;)

Άφρο αν την είχες ξεχάσει σε κατάστημα λογικά θα σε βρίσκανε και θα σε ειδοποιούσαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα ναι το πηρα το μινημα..κλεισαμε ραντευου για την Τριτη, ευχαριστω πολυ!!!!

Κοληματα... :lol::lol::lol::lol:

αχ...σημερα φυγαμε με ουρλιαχτα..τη μιση διαδρομη τσιροκοπαγε...

χτες που τον πηγε ο Ο σχολειο..με το που τον αφισε...τσιριδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ χαλια είμαι στην καινούργια ταυτότητα ενώ στην προηγούμενη ήμουν 14χρ μπουμπουκάκι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης έχω 2 διπλώματα...... είχα χάσει το πρώτο (το είχα ξεχάσει στην εφορία βασικά) και ενώ ήμουν σίγουρη γιαυτό πήγα την επόμενη μέρα να ρωτήσω και μου είπαν ότι δεν βρήκαν κάτι........έβγαλα καινούργιο και μετά από 3 μήνες με πήραν από την εφορία και μου είπαν ότι τα βρήκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες! :x

Προσπαθώ να διαβάσω όλα αυτά που έχασα! :-B

Πήγαμε μια βολτούλα στο χωριό, 2 μερούλες, στα πεθερικά μου! Ωραία ήταν, είδαμε και λίγο χιονάκι! :D

Ο πεθερός μου βέβαια... :(

Πέθανε πριν λίγες μέρες, ο δίδυμος αδερφός του. 59 ετών, καρκίνο στα οστά. :(

Στην κηδεία, σπαρακτικές μορφές ο παππούς κι η γιαγιά... :( 90 ετών, να έρχονται υποβασταζόμενοι στην κηδεία του παιδιού τους... :(

Κανείς γονιός να μην το ζει αυτό.... :cry::cry::cry:

Αναπαύθηκε βέβαια ο άνθρωπος... :roll: Από 'δω και πέρα, η ζωή του θα ήταν μόνο ανυπόφοροι πόνοι... :roll::(

Καλά ήταν ωστόσο, τους κάναμε λίγη παρέα, ξεχάστηκαν λιγάκι.

Πήγαμε και μια βολτούλα στο βουνό, έφαγα μια ωραιότατη χυλόπιτα απ' την κόρη μου... :evil::lol:

Μπαίνω στο αμάξι και μου λέει... "Μαμά, θα έρθεις κι εσύ;" :roll:

"Ναι, της λέω, δε με θέλετε;" "Μα, είχαμε πει ότι θα πηγαίναμε οι δυο μας με τον μπαμπά!" "Καλά, της απαντώ, εγώ να μην έρθω;" "Άντε, έλα, αλλά θα μας υποσχεθείς ότι μια μέρα θα μας αφήσεις να πάμε μόνοι μας!!!!!!!" :o:o:o:evil::evil::evil::lol::lol::lol: Ξεράθηκα στα γέλια!!! :lol::lol::lol:

Επειδή λαλεί το μικρόβιο, πάω και θα επανέλθω αργότερα!

Σήμερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο μου, για τεστ Παπ. :?

Πρέπει να κάνω αποτρίχωση!!! :lol:

Τονάκι, κι εγώ -πρώτα ο Θεός- είμαι μέσα για Τρίτη πρωί. [smilie=blob9.gif] Θα πάω τη Β σχολείο κι έτσι θα κουβαλάω μόνο τη μικρή! Όπου θέλετε! Και στο σπίτι της Βίκυς, πολύ ευχαρίστως! :D Που είναι; :roll::P

Πάω, μου πήρε τα αυτιά!!! %-(

Ιουλία μου, συλληπητήρια για τη γιαγιά σου! :(

Όσο για τον Γ.... ΚΛΕΙΣΕ το google και ηρέμησε!!! Εύχομαι όλα καλά... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτο μου ειπαι η κοπελα απο τα Η&Μ .....πηρα τηλ .

δεν εχει κλαπει ...ολογαριασμος ειναι μηδενικος .

δημητρα καιρο ειχα να σε δω !!!αχ αυτες οι κορες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε Άφρο μαλλον κάπου στο σπίτι θα είναι ή στο αυτοκίνητο

Δήμητρα φτύσιμο κανονικό η Β :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα θα ξεμπερδέψεται με μία επίσκεψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαροσυμπεθερα...σωστη η Β...χαχα..ετσιο ειναι οι κορες με τους μπαμπαδες!!!!

Καλα περασατε!!!!

Αφρο ναι καλε..καπου θα ειναι..βρες τηνα..η το πολυ πολυ παρε τηλ να σου στειλουν καινουρια

Νατασουλα δεν ξερω...Τριτη θα παμε να τον δει..τωρα αν θα το κανουμε εκει, αν θα μας το κανει αλλου..την ιδια μερα..αλλη μερα..δεν ξερω..θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιαααα!!!!!!!!!Τι μου κάνετε;;;;;; :D:D:D Εμείς καλά....Ξενυχτισμένη είμαι....Κοιμήθηκα στις 3 το πρωί και ξύπνησα στις 8!!!!! :?:?:?:? Ο λόγος;;;;;;; :roll::roll::roll: Θα σας πω αλλά μη με δουλέψετε.... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: Έχω φάει τρελό κόλλημα με το τούρκικο του Ant1, τον Πειρασμό και φυσικά τον κούκλο πρωταγωνιστη, Μπεχλούλ..... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Τι άντρας Παναγία μου..... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Πριν γυρίσω στη δουλειά το είχε 9-11 το βράδυ, οπότε το έβλεπα μια χαρά.... ;););) Όταν γύρισα όμως δουλειά το έβαλαν 6-8 το απόγευμα κι έτσι το έχανα...Κάθε βράδυ λοιπόν το βάζαμε με τον Γ. στο λαπτοπ και το βλέπαμε από το web tv... :roll::roll: Φανατικοί και οι δυο μας... :oops::oops::oops: Χθες λοιπόν, καθόμαστε το βράδυ να το δούμε και το web tv δε λειτουργούσε.... :o:o:o Του λέω του Γ. "Βρες λύση...Δε γίνεται να το χάσω..." :roll::roll::roll: Και βρήκε ένα σάιτ που έχει όόόόλα τα επεισόδια....Είδαμε λοιπόν το χθεσινό που είχε παίξει, αλλά επειδή το έκοψε σε καλό σημειο, του λέω "έλα να δούμε και λίγο από το επόμενο (σημερινό)..Σε παρακαλώ.."Τελικά είδαμε όόόόλο το σημερινό και είδα και λίγο και από το αυριανό...... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν ξέρω τι θα κάνω τώρα που θα τελειώσει....Ήταν τόοοοσο τέλειο........Και που θα ξαναδω εγώ τον Μπεχλούλ;;;;;; :cry::cry::cry::cry::lol::lol::lol::lol::lol: Μου φαίνεται θα το ξαναδω από την αρχή.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Ιω πήγε σήμερα σχολείο, τρισευτυχισμένη....Φτιάξαμε και το κέικ χθες και όλα καλά.... :D:D:D Κορίτσια θυμάστε που σας έλεγα για την κουράδα-μπέμπα;;;;; :lol::lol::lol: Ε, σας πληροφορώ με έχει αφήσει :o:o:o .... :lol::lol::lol::lol: Συνέχεια θέλει όρθια να είναι, στέκεται πάάάάάάάρα πολλή ώρα και τώρα συνέχεια πιάνεται και προσπαθεί να σηκωθεί... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Σηκώνεται λίγο μέχρι κάποιο ύψος, αλλά όχι εντελώς.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μιτσάκι μου τι γέλιο η Βασιλικούλα.... :lol::lol::lol::lol: Μα πόσο έξυπνες είναι οι τσούπρες;;;;; :mrgreen::mrgreen: Συλληπητήρια για τον θείο.. :(:( Νέος ρε γαμώτο.... :(:( Αμαν η παλιαρρώστια..Και ο μπαμπάκας μου 57 χρονών έφυγε... :cry::cry::cry::cry:

Θουυυυ ακόμα κατουριέται;;;;;; :?:?:?:?:evil::evil::evil: Πως αντέχεις;;;;Η Ιω ευτυχώς πλέον ούτε σταγόνα δεν αφήνει να φύγει...Τα λέει μόνη της και πάμε τουαλέτα... :D:D:D Αλλά το βράδυ της βάζω....1 στις 4 νύχτες θα κατουρησει βέβαια, αλλά δεν μπορώ νυχτιάτικα να καθομαι να αλλάζω σεντόνια... :oops::oops::oops:

Αρτζι ευτυχισμένη επέτειο..Πάντα γεροί κι ευτυχισμένοι να είστε, να χαίρεστε τα παιδάκια σας... :x:x:x

Αφροοοοοοοο ρώτα τον Κ. αν την έχει και αν δεν, ακύρωσέ την.... :?:?:?:?:?:? Για τον Μ. μην ανησυχείς..Θα φάει όταν είναι καλά...Έτσι έκανε και η Ιω... ;););)

Βίκυυυυ κρίμα ρε για την πεθερά.... :(:( Μην κάνουν μαλακία και επιμηκύνουν το δάνειο...Λίγο έμεινε....Όσο για τον αλλοδαπό, εννοείς ότι είναι παράνομος...Όχι απλώς έχει ανασφάλιστο το μηχανάκι του... :?:?:? Ε;;;Κατάλαβα καλά;;;; :roll::roll::roll:

Βενάκι τι νέα;;;;; :mrgreen::mrgreen: Ο κούκλος σου καλά;;Η δουλειά πως πάει;;Η συμπεθέρα μου τι λέει;;;;; :D:D:D

Χρύσααα μακάρι να ξεμπερδέψετε γρήγορα με τον αφαλό του Χ.... :?:?:?

Νατασούλα όλα τα παιδιά τραβάνε κρισάρες.... :twisted::twisted::twisted: Υπομονή θέλει....Εγώ δεν έχω πάντως.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μάγδαααααα :x:x:x:x Να μπαίνεις, να μαθαίνουμε νέα σου ρε.... :x:x

Ξέχασα κάτι;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη κρίμα για τον αδελφό του πεθερού τόσο νέος :( και κρίμα για τον πεθερό σου γιατί σαν δίδυμοι θα είχαν ιδιαίτερη σχέση :?

στην αρχή ήθελα δίδυμα, αλλά μετά αυτή η συναισθηματική εξάρτηση.....

Αφρο εγώ θα έβγαζα καινούργια, θα τους έλεγα ότι ίσως εκλάπη....γιατί τι γίνεται αν 1 στο 1000 έχει κλαπεί και απλά περιμένουν να περάσει ο καιρός και σας έρθει λογ/μός τεράστιος? τι θα κάνετε και πώς θα αποδείξετε ότι δεν κάνατε εσείς τις αγορές? :?::?::?:

Μιτσάκη :lol::lol::lol::lol: στο φτύσιμο σε έχει η Β.!!! :roll::roll::roll::roll:

Γωγώ διάβαζα τις προάλλες για το ότι οι Έλληνες έχουν πέσει πολύ χαμηλά, ίσως λόγω κρίσης, και παθιάζονται με τα τούρκικα και δεν ασχολούνται με σημαντικά θέματα :(:(:(

εμένα αυτός που σου αρέσει εσένα δεν μου αρέσει (μια φορά το έψαξα για να τον δω από περιέργεια επειδή το είπες και αν θυμάμαι καλά, δεν μου άρεσε, δεν είναι ο τύπος μου)!! :roll::roll:;)

Χρύσα ποιός πίνακας είανι αυτός που έβαλες? :roll::roll::roll:

Νατασούλα σκεφτόμαστε για στεριά με θάλασσα ή Σκιάθο για να είμαστε κοντά με την Λάρισα ώστε να δω και τον μπαμπά μου! :)

σήμερα θα μαγειρέψω γαριδομακαρονάδα :D τρελαίνομαι για γαρίδες, καραβίδες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωωωωωω :o:o:o

εγώ να δεις πόσο έχω κολλήσει με τον Πειρασμό :lol::lol:

Μιλάμε τι στην τηλεοραση, τι web tv, τι youtube χαμός!!!

Έχει πολύ άσχημο τέλος όπως όλα τα τούρκικα βέβαια που τελειώνουν με παρόποιο τρόπο :(

Αργυρώ έχει όμως πολύ καλή υπόθεση και το έργο κυλάει χωρίς να γίνεται βαρετό

Είδα και τους υπόλοιπους Ευρωπαίους και Αμερικάνους με την ποιότητα μη χέσω που τα ριάλιτι πάνε σύννεφο :lol:

Πάντως την άλλη εβδομάδα τελείωνει

Το έχω δει εδώ και καιρό το τελευταίο επεισόδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd για τα κουλουράκια υπέροχα!!! :D

για το τούρκικο, μόλις είδα λίγο και μόνο που ακούω την τουρκική γλώσσα :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

ναι όλες οι χώρες έχουν τα ριάλιτι, τις σαπουνόπερες....αλλά και τόσο φανατισμός πια με τους εχθρούς μας? :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::?:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι :D

παρόλο που με ψιλοαγνοήσατε χτες :-w

Μόνο η Βίκυ με καλωσόρισε :-*

Παρεπιπτόντως εννοείτε ΚΡΙΜΑ ο Πακιστανός... Καλά πώς τον χτύπησε? Τον κυνηγούσε στα στενά με το αυτοκίνητο σα γκαγκστερική ταινία? Ρε τον άνθρωπο.... θα κατατρομαξε...

Κορίτσια απορώ που σκέφτεστε έτσι για τους μετανάστες... Σιγά μην τους κατηγορήσουμε για το μαύρο χάλι μας και τη διαφθορά...

Γιατί στη Νορβηγία δεν υπάρχει κανέναςμετανάστης ανασφάλιστος και όλοι έχουν τα χαρτιά τους και και είναι πλήρως ενταγμένοι στο κοινωικό σύνολο? Έρχονται καλύτεροι εδώ?

Στην Ελλάδα οι κυβερνήσεις τρώνε εδώ και χρόνια κονδύλια της ΕΕ για προγράμματα ένταξης μεταναστών, χώρους υποδοχής κτλ. Και τους αφήνουν να ζουν σε συνθήκες εξαθλίωσης και να τα βγάλουν πέρα όπως μπορούνε. Επίσης νομίζετε ότι οι αρχές δεν ξέρουν ότι υπάρχουν χιλιάδες μετανάστες χωρίς χαρτιά και με ανασφάλιστα μηχανάκια? Δεν τους κάνουν τίποτα όμως και δε μπορούν να τους στείλουν πίσω γιατί θα φανεί ότι τα έχουν φάει.... Ποιοί είναι οι διεφθαρμένοι λοιπόν?

Αφρο καλύτερα ο Μ? Γαστρεντερίτιδα ε? Πέρασα τα Χριστούγεννα και όχι να φάω....ούτε να σκεφτώ φαγητό δε μπορούσα... Ποιός? Εγώ και με όλα τα χριστουγεννιάτικα καλούδια στο σπίτι :lol: Θα σου ζητήσει μόνος του όταν νιώσει καλύτερα. Καλή τύχη με την κάρτα, ελπίζω να την βρεις.

Δήμητρα :lol::lol::lol: Άσε ήσυχο το ζεύγος που όλο χώνεσαι :lol:

Σας αφήνω γιατί η Μαρέλλα διαλύει το σπίτι για να της δώσω σημασία :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης απορίες...... :?:?:?:?

Η μπέμπα πριν από περίπου 1,5 μήνα που είχαμε πάει παιδίατρο ήταν 7.700 και πριν 2-3 μέρες που τη ζύγισα ήταν μονο 8 κιλά.... :shock::shock::shock: Ρε κορίτσια και τρώει και θηλάζει και τα πάντα...Γιατί δεν παίρνει βάρος;;;;; :?:?:? Έχω αρχίσει να σκέφτομαι μαλακίες, μήπως έχει κανένα πρόβλημα κλπ.... :roll::roll::roll::roll::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Επίσης, θα επαναφέρω ένα θέμα που απασχολούσε την Άρτζι παλιότερα, αν θυμάμαι καλά.... :?:?:? Ρε γαμώτο ενώ πλένουμε τα δοντάκια της Ιως 2 φορές την ημέρα (πρωί-βράδυ), μυρίζει η αναπνοή της.... :?:?:?:?:? Γιατί;;;;; :?:?:? Δε βλέπω να έχει κανένα χαλασμένο δοντάκι... :roll::roll::roll: Γιατί όμως μυρίζει;;;; :?:?:?:? Σκέφτομαι να την πάω σε οδοντίατρο.... :?:?:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕιααααααααααα!!!!! :D:D:D

τι μου κανετε;;;

ΤΟΝΙΑ μπορω ρε τριτη πρωι τελικα. :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ειναι του Αγ.Αντωνιου και ειναι πολιουχος του Περ. ;) Οποτε ειμαι μεσα αν δεν αλλαξει κατι δραματικα.

Μητσακι μου συλλυπητηρια κοριτσακι μου. :( Δυστυχως ολα αυτα τα εχω ζησει με τη γιαγια μου και τον μπαμπα μου... :roll::roll:

Κανω διαλλειμα να διαβασω και τα αλλα και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...