Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

οταν σηκωθηκε η μικρη πηγαμε στα τζαμπο να παρουμε στολη αλλα μονο η πειρατινα μου αρεσε μαλλον απο τη επομενη βδομαδα θα κανουμε ψωνια!!!!

ρανια να ξερεις οτι τωρα στη εγκυμοσυνη ετσι και αλλιως οτι του αρεσει του μωρου τρωμε δηλαδη εκει που ετρωγα την break μου μια στο καθησιο μου και λευκη μαλιστα τωρα δεν θελω ουτε να τη μυριζω γιατι αναγουλιαζω!!!! αρα ο κολοκυθας δε γουσταρει σοκολατα ασπρη ετσι και εσενα δε γουσταρει λουκουμαδες :lol::lol::lol:

πασχαλιτσακι ειμαστε και διπλα εσυ καστορια εγω ροδο ενα τσιγαρο δρομος!!! το μαμμυ μας φερνει πιο κοντα!

καλα βρε τρελη ντελφιν κρεμαγες κουρτινες???? ειμαι υψοφοβικια δεν μπορω να τις κρεμασω με τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρανια μου γλυκια αναφερσου γρηγορα ποια εισαι ποτε και που γεννας και ποτε ξαναχεις επισκεψη στο γιατρο!

πως θα σε βαλω στη σεξυ φουσκολιστουλα μας οεο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου πεινασα με αυτα που γραψατε...τι λιγουρες ειναι αυτες και απο οτι φαινεται ειναι μεταδοτικες.

Ειπα στον αντρα μου οτι θα του φτιαξω λουκουμαδες, και φυσικα αφορμη ειναι για να φαω και εγω, χιχιχι :D

Ρανια καλως ηρθες.

Αλεκα εγω στο μητερα Αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ειδα τις φωτογραφιες των delphine και xrinaki.

Delphine μου η γιος σου κουκλος και νομιζω οτι ειστε ολοϊδιοι. Και η κοιλιτσα σου ολοστρογγυλη και πανεμορφη. Φτου φτου φτου.

Xtinaki μου εισαι πολυ ομορφη και φαινεστε τοοοοοοοοοοοοοσο αγαπημενοι με τον αντρα σου. Σας ευχομαι να ειστε παντα ετσι (και το εμπριμε καλοκαιρονο φορεματακι σου σουυυυυυυυυυυυυυυπερ).

Εδω εχει ριξει παρα πολυ χιονι και εχουμε ορεξη για πιτσα αλλα πολυ φοβαμαι οτι εδω που βρισκομαστε στα υψη ισως δεν ερθει ο ντελιβερας και μεινουμε με την ορεξη........

Αλεκαρα μου εχουμε και αεροδρομιο. Αμε..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia !

exo arketes meres na mpo k exo xasi pollaaaaa epeisodia ..

katarxin na kalosoriso tis kainouries manoulitses :)

aleka ,lia .delphin sas eyxaristo gia thn aithsh filias :) :) :)

koritsia den 8a sxoliaso tipota dioti den vrika to xrono na do ti grapsate

eyxomai omos na eistai oles kala esis k oi kilitseees sas :) :) :) !!!

eyxomai se liges meres na exo to xrono k na mporeso na sxoliaso k ego afta pou grafete

sas filo k sas eyxomai na exete ena omorfo vradi !!!

filakia koritsia !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε πασχαλιτσακι γελασα!!ναι ενα τσιγαρο δρομος!!!χαχαχαχαχαχα.....η πιτσα τι εγινε,ηρθε? εδω εχει κανενα μισαωρο που αρχισε να χιονιζει κ το στρωνει,ειναι παγωμενο.οσο για το γιο μου............αχχχχχχχχχχχχχ 9 μηνες τον κουβαλουσα,ξεσκιστηκα για να τον βγαλω κ κατεληξε να ειναι καρμπον στον μπαμπα του(πρωην).αα αλεκα οσο για το κατουρημα ξεχασα να πω...οταν με πιανει βηχας η φτερνισμα καλε με φευγουν.. λεω τι επαθα?ακρατεια?παω συχνα κ με το ζορι στην τουαλετα μπας κ το γλιτωνω..δεν εχω πολλα ρουχα για να μπορω να αλλαζω..γεια σου μινα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες..

Αλεκα εγω θα γεννησω στο γενεσις θεσσαλονικη...αν αλλαξει κατι θα σ ενημερωσω..γιατι μπορει να παω κ στον Αγιο Λουκα(κλινικη)θα ξερω πιο μετα...

Κοριτσια δουλευα απο τις 5 το πρωι σημερα μεχρι τις 7....κουραστηκα...

Δεν θελω να κανω τιποτα...

Κοριτσια τωρα που ξεκινησατε το σιδηρο εχετε προβλημα δυσκοιλιοτητας...???Εγω εχω φοβερο προβλημα κ μαλλον θα πω το γιατρο να τα σταματησω η να μου δωσει κατι να μπορω να πηγαινω τουαλετα...ζοριζομαι πολυ εδω κ ενα μηνα αν κ ανεκαθεν ειχα προβλημα αλλα τωρα ενα το παραπανω με το σιδηρο...πειτε μου κ σεις η μηπως συμβαινει μονο σε μενα????

περιμενω..να μου πειτε την γνωμη σας...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Pwpw xamos ginetai sto postaki mas!!

Kalws irthate ta kainouria koritsia!

Aleka egw Xania, kliniki Kapakis.

Kokonta mou kai egw exw tromero problima diskiliotitas....mou edwse o giatros kai dokimasa 2 diaforetika alla den boithisan polu....mono ta upotheta glukerinis me boithane.

Alla ti na kanoume...to sidiro de mporeis na to stamatiseis einai anagkaio ektos kai an exeis parapanw!

Koritsia nomizw oti to postaki mas einai to kalitero!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα γεννήσω στο Μητέρα.Απο χτες πονάω συνέχεια κάτω χαμηλά κέντρο.Δεν μπορω να καταλάβω γιατί.Να είναι μυες και συνδεσμοι?Αυτα με πονάνε πιο πλάι και τα καταλαβαίνω,αυτο δεν είναι το ίδιο,αλλα ουτε σαν περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια από την χιονισμένη Φλώρινα!

Να δω το πρωί πώς θα βγάλω το αυτοκίνητο να πάω στη δουλειά... :shock:

Mariagiorgos να ξεκουραστείς και να κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου! Να προσέχεις κορίτσι μου!

Αλέκα εγώ θα γεννήσω Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας! Δεν θυμάμαι αν σας είχα πει...την Πέμπτη που μας πέρασε είχα πάει στον γιατρό αλλά δεν μπορέσαμε να δούμε το ζουζούνι, μου είχε πει να πάω σήμερα το μεσημέρι αλλά ρε γμτ δεν μπόρεσα να φύγω πιο νωρίς από την δουλειά :(:( Τώρα θα τον πάρω τηλ την Παρασκευή το απόγευμα να δούμε αν θα μπορέσουμε να πάμε τότε...αχ δεν μπορώ θέλω να το δω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενημερωσα πληρως τη λιστουλα μας!

κοκονα αν εχεις μεγαλο προβλημα δυσκοιλιοτητας και δεν σε πιανουν οι τροφες και το νερο τοτε μονο υποθετο γλυκερινης οπως λεει και η ελενα

λια μου ισως κουραστηκες και ψιλοκανει συσπασεις η μητρα σου. καλο ειναι να ξαπλωσεις και να αποφυγεις δουλειες!!!! ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ρε πασχαλιτσακι και εμεις εχουμε αεροδρομειο αλλα καλυτερα να παμε να πιουμε καφεδακι στη ιταλια παρα να δωσουμε εισητηρια ροδο καστορια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια!γυρισα απο το γιατρο!2,5 ωρες κάθισα εκεί!γιατί η μπέμπα δεν ανοιγε τα πόδια για να ξαναδει ο γιατρός ότι ειναι κορίτσι και μεβαλε μια φορα να περπατησω και την άλλη να φαω σοκολατα!τελικά επιβεβαιωσαμε ότι όλα είναι πολύ καλαα!μου φυγε μεγάλο βάρος κορίτσια!αντε η σειρα σας τωρα και οι υπόλοιπες!εγω θα γεννήσω στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο ιωαννινων!φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!

αχ αυτο το εντερο παω στην τουαλετα αλλα δυσκολευομαι παρα πολυ!

καντε μια θεραπεια 15 ημερων με benefibra απο το φαρμακειο(εντελως φυτικο) και ακτιβια-αλλα 15μερες οχι λιγοτερο-μετα θα διετε διαφορα!

εγω μαλλον στο διαβαλκανικο θα γεννησω-μαθατε καθολου τιποτα για τιμες στο γεννεσις?

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας πάλι για φαγητά και γλυκά μιλάτε βλέπω...καλό είναι να παίρνουμε και ιδέες για το τι θα μαγειρέψουμε. βικάκι και maxim θα επιχειρήσω σίγουρα τα ογραντεν σας μεσα στο σαββατοκύριακο μιαμ μιαμ και μενα μου αρέσουν τυριά μπεικον κρέμα γάλακτος...

Εγώ για άλλο ένα βράδυ είμαι πτώμα, πήγα και τη μικρή κολυμβητήριο μόνη μου σήμερα και μου έβγαλε το λάδι.

Λία μήπως κουράστηκες αν συνεχιστεί ο πόνος μίλησε με το γιατρό σου.

κικίτσα μπράβο για το κοριτσάκι σας ολα τέλεια τώρα και πιο ήρεμη θα είσαι.

Δυσκοιλιότητα δεν νομίζω να έχω μέρα παρα μέρα πάω αλλά και εγώ τις τελευταίες μέρες οταν πάω δυσκολεύομαι λιγάκι, σίδηρο δεν μου έχει δώσει ακόμα πάντως.

Κοριτσάκια καλό βράδυ και με το καλό να δείτε τα μωράκια σας όσες έχετε αυτές τις μέρες γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre den sas prolavenw.... kangouro mou k egw etsi akrivos eimai mia paw mia den paw alla pinw sidiro k epina k prin tin egkumosunh.... pasxalaki ontos ena tsigaro dromos eiste..... :lol::lol::lol: kikitsa mpravo gia to koritsaki sou k esena zouzounies apo twra arxise na kanei vlepw... apo giannena eisai ekei piasame emeis to zouzounaki mas pou eixame erthei gia triimero.. xixixixi.. pitsa akouw k egw thelw alla teteia wra pou na vrw? :(:( ligo arga to thimithika me exei piasei mia ligoura k trww oti vriskw mprosta mou patatakia sokolatakia giaourtia sporia, axtarma ama den ta vgalw ola auta etsi opws ta ekana kala tha einai...

k edw xionizei alla den vlepw na to strwnei :(:( filakia polla kalo vradu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou eimai ligo nyxterini shmera kathoti to antraki mou eixe piasei to laptop(exei mia latria sto podosfairaki ti na ton kanw :D )....vlepw oles lixoudies ligourevomate e??kiegw tha epixei risw to ograten syntoma koritsia mou dwsate idea!!

pasxalitsa mou eyxaristw gia ta kala sou logia apo megallo erwta ksekinisame kai elpizw na ftiakosoume mia omorfi oikogeneia..ayto elpizw gia oles mas :D oso gia to foremataki htan tou arravwna mou :D

lia mhn stenaxwriesai prospathise na xalarwseis an mporeis mhn pas gia douleia katse ksapla kai tha hremiseis..mporei na einai kai entero giati kiegw eixa kati entonous sfaxthes xthes sti mesi tis koilias alla htan epeidi den eixa paei toualetta..

elena kai kokona kiegw exw thema me ti diskiliothta eixa apo prin kai twra xeiroterepse kiakoma den pairnw sidiro...fantasteite ti tha ginei meta..mou exei dwsei siropi fytiko duphalac nomizw to opoio to ipia 2-3 fore kai ekane kali doulitsa...prostoparon paw mera para mera kai eimai entaksei...opote vlepoume..

kikitsa mporei na se talaipwrise ligaki shmera allaaaaaaa se apozhmiwse i mpempeka sou eeeeee??:D

aleka mou i douleia pou kaneis me ti lista einai TELEIA!!!paizei na einai i pio omorfi mesto forum ;)

sas filw oles polu sas kalinixtizw kai ta leme avriooooooo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοιλιτσες μου!!!!αν και εχει ηλιο αναψα το τζακι γιατι κανει ψοφοκρυο! σημερα ο μπαμπας μας πηρε ρουχαλακια για το κολοκυθα αχ ηταν τοσο μικρα και μπλε κατευθειαν με πηραν τα ζουμια (απο το λιντλ τα πηρε μια χαρα ποιοτητα εχουν γιατι εχω παρει αρκετα για τη σαντυ). ετσι και αλλιως ο καημενος ο κολοκυθας θα φοραει ροζ στο σπιτι τι να κανουμε δε θα κανω τρελα εξοδα!

θα βαλω μια σκουπα και ξαπλα μετα στο καναπε με καφεδακι. θα ερθουν και οι γονεις μου το απογευμα να φορτωσουν τη κοκοπικου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες....

Αχ Αλεκα μου κ γω ηθελα να παρω τα ρουχα απο το lidl ειδικα το ζακετακι...αλλα σημερα δεν πηγα στην δουλεια κ δεν θα μπορεσω να πεταχτω να παρω...αλλα ειναι πολυ ωραια...

Σημερα θα φτιαξω μελιτζανοσαλατα ..σπιτικη ...σπιτικο ψωμακι κ ψητα λαχανικα..αυτα εχω στο μενου σημερα κ λιγα μακαρονακια θα κανω την κορη μου καθως ειναι πολυ ιδιοτροπη στο φαγητο της κ δεν τρωει σχεδον τιποτα......

Τα λεμε αργοτερα παω να ξεκινησω αν κ ηδη ζημωσα το ψωμακι κ φουσκωνει..τα λεμε σε λιγο..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πηρα το ζακετακι γιατι δεν θα το χριαστουμε πηρα μονο 2κορμακια και μια φορμουλα γιατι η αλλη φορμουλα ηταν πολυ ανοικτο πρασινο σα κοριτσιστικο. παντως απο ποιοτητα ειναι πιο καλα απο το τζαμπο πιο γερα δηλαδη γιαυτο κοριτσια οταν βρισκεται προσφορες ειτε σε σουπερμαρκετ (οπως το carrefur ή οπως το λιντλ) να τα περνεται γιατι ειναι γερα στο πλυσιμο και δεν ξεβαφουν στις υψηλες θερμοκρασιες!

σημερα δε μαγειρευω τιποτα εχω λιγες πεννες απο χθες η μικρη θα φαει στο σχολειο και η μαμα το απογευμα θα φερει πατσιστιο! αχ ποσο μαρεσει το σπιτικο ψωμακι αλλα σαν ακαματρα κορη που ειμαι δεν ξερω να το φτιαχνω και βαριεμαι κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Edw eimaste ki emeis!!! Ti kanete? Pws einai oi koilitses sas?Vlepw oti exete idi ksekinisei ta pswnia gia ta mikroulakia sas, ki i alitheia einai oti skeftomoun ki egw na parw kanena formaki se oudetero xrwma giati akoma den kserw ti einai to mikrouli mas. Apo tin kori mou exw polla kyriws roz, alla elega na parw kanena asrpo, kitrinaki i prasinaki twra pou exei ekptwseis!!!

Alekaki, egw prwta o Theos gennaw sto Mitera, Athina.

Filakia polla koritsia, eimai stin douleia kai mpika skasta!!!! :D;) Kalimereeeeesssss.... <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεέραααα!!!!

Αχ αυτά τα μικροσκοπικά φορμάκια...!Μας πήρε η μαμα μου 2 κοντομανικα,2 μακρυμάνικα,κατι μικροσκοπικές σαλιάρες,και μπουρνουζοπετσετούλα με κουκουλίτσα!Τα πρώτα του!Τα βλέπω και λιώνω,φαντάζομαι μέσα μποτάκια και μπρατσάκια και τρελαίνομαι!

Εγω πάλι,αντι να ψωνίζω για το παιδί μου,ψώνισα πολύ ''σπέσιαλ'' εσώρουχα για την κορμάρα μου!ΧΑΧΑΧΑΧ!!

Μπορεί να μεταμορφώνομαι σε πιγκουίνο αλλα τον άντρα μου δεν τον αφήνω παραπονεμένο!!

Κορίτσια αρχίζει η γραμμούλα στην κοιλιά και αχνοφαίνεται!Οσο πάει πιο πολυ.Και πάει και μεχρι πάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...

Ti kanete? Simera edw fainetai na exei kali mera...mporei na breksei argotera alla toulaxiston den kanei kruo opws tis upoloipes! Re koritsia akousa oti to SK tha kanei 17 bathmous!! Ta xei paiksei teleios o kairos.

Xtinaki egw twra teleutaia eperna ntoufalak , alla twra fobamai na parw giati tin proigoumeni ebdomada pou me epiasan oi ponoi nomizw oti to prokalese auto to siropaki kai to stamatisa. En to metaksu den einai futiko...o giatros mou eipe oti einai farmakeutiko. To futiko einai auto pou leei h Charoula to Benefibra, to opoio einai futikes ines....to eperna 1 mina. Auto boithaei dioti ta malakwnei ligo (sorry pou sas lew leptomereies prwi prwi alla afou exoume piasei skatosuzitisi twra teleutaia....) kai boithaei giati to sidiro ta sklirainei kai giauto eimaste diskilies. Apla emena oute auto den me ekane na pigainw kathe mera.

Simera ksekinisa na trww bromi gia prwino...akousa oti boithaei polu, kai einai kai ugeiino...kai se xortainei kiolas...kai bazw kai to galataki mou mesa....tha sas pw se kamia bdomada an kanei douleia.

Pantws egw nomiza oti den einai nostimo, alla an to brasete me galataki pou ginetai san kremoula kai balete kai mia koutalitsa meli mesa einai polu nostimo. Egw meli trww kathe mera me to prwino mou giati einai kai ugeiino kai dunamotiko!

Koritsia arxisate ta pswnia?? Egw thelw na arxisw me to dwmatio...pswnia den tha kanw sxedon katholou gia rouxa giati tha erthei h mama mou apo to ekswteriko kai tha mou ta exei parei ola gia ena xrono....ase pou tha feroun kai alloi dwra...opote den pernw tipota.

Aleka oute egw exw megali koilia...katarxin an den pw oti eimai egkuos me merika rouxa oute to katalabainei kaneis! Xtes to eipa se kati geitonous pou eixa na tous dw kairo, kai me rwtisan "poso eisai 1-2 minwn? Tous lew....exw mpei ston 5....kai emeinan me anoixto to stoma! Entometaksu h koilitsa ksekinaei apo xamila mono...psila eimai adunati opws prin kai den exw fouskwsei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...