Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου!!

δε μπαινω κ συχνα δε προλαβαινω κ πολλα αλλα με μια ματια που εριξα ειδα οτι ολες ειστε καλα κ χαιρομαι πολυ!

μαριαγιωργος με το καλο κοπελα μου,ειδες τι τελεια εμπειρια ειναι;εχεις να ζησεις πολλες τελειες στιγμες ακομα,οσο για το 1,4 ειναι παρα πολυ καλο.οσο μικροτερο τοσο καλυτερο.

εγω γενικα καλα ειμαι απλα εκανα κατι εξετασεις αιματος κ ο αιματοκριτης μου με κατωτερο οριο 37 εγω εχω 34,4.κ ακομα ειμαι στην αρχη..γι'αυτο δε μπορω να κουνηθω.

για τις αγορες που λετε εγω στον αντωνη ξεκινησα μετα τη β επιπεδου,κ μη σας πω οταν μπηκα στον 7 κ παλι δειλα δειλα.

αυτα τα λιγα νεα μου,ανυπομονω κ εγω να δω ο σπορακι μου κ να ειναι ολα καλα!

πολλα φιλακια κ καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου ναι σας λεω επαθα πλακα...κ οσες ειναι να κανετε αυτη την εξεταση συντομα να δειτε θα μου πειτε το ιδιο....τελειο ενα ανθρωπακι 7 εκατοστων με ματια μυτη στομα πατουσες χερακια.....τα παντααααααααααααααααααααα...!!! ποια μιλησε για εκλερ να την σκοτωσω με το που το διαβασω ενιωσα τη γευση στο στομα μου...χαχαχχαχαχα...!!! στις 16 φλεβαρη εχω το επομενο ραντεβου....εκει πισευω να ναι μεγαλυτερο κατα πολυ.....κ να επιβαιβαιωσουμε κ το φυλλο.../σε ολους που το ειπα οτι ειναι ΚΟΡΙΤΣΙ...συνεχιζουν απτοειτοι κ λενε ΑΠΟΚΛΕΙΕΕΤΑΙ ΑΓΟΡΙ ΕΙΝΑΙ....τωρα να δουμε...μπας κ το εστικτο απο το σοι ειναι πανω απο την ιατρικη...χαχαχχαχα ΜΩΡΕ ΛΕΣ...!!!? ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια sorryy!!Aσε και μολις τα παρελαβα τα εκλερακια και γινεται ζημια!Ευτυχως μας έφερε ο παππους μας.Μη ζηλευετε...χάλια ειναι,χάλια!

Εχουμε νυφούλα αυριο?Με το καλό ,περιμενουμε εντυπώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα αυτα με τη κοιλια και το προσωπο και τα λοιπα γιατροσοφια δεν παιζουν!!!!

μια φιλη μου ειπε να κανω κατι για να δω το φυλο(οποια θελει ας το κανει και να μας πει τα αποτελεσματα) σε μενα παντως βγηκαν και τα δυο παιδια!

λοιπον βγαζετε λιγο γαλα απο το στηθος(αν φυσικα εχετε δεν βγαινει γαλα ενα ασπρο υγρο) και κανετε ενα σταυρο στο τοιχο οπου εσεις θελετε. αν την επομενη μερα εχει σβηστει απο το τοιχο ειναι κοριτσι αν οχι ειναι αγορι! στη σαντυ το ειχαμε κανει μαζι με τη φιλη μου στο σπιτι της και βγηκε(ξεραμε ηδη το φυλο απλως απο περιεργεια) εσβησε την επομενη μερα ενω στο κολοκυθα εχω ακομη το σταυρο στο τοιχο μου. οποια τα πιστευει ας το κανει και θα δουμε το αποτελεσμα

λια μου ας τα χαρει η κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kangaroo nai itan efialtis...alla ola kala! Ti laxtares pernane oi manades gia ta paidia tous e? kai akoma den arxisame!!!

Aleka an katalaba kala auto pou peires to karotsi pou mou edeikses stin eikona...auto exei akoma h Sandy?

Diladi h aporia mou einai aksizei na pareis ena toso akribo karotsi, tha to exei mexri telos to paidi??

Mariagiorgos kai egw etsi eixa pathei tin plaka mou. Kai pou na deis otan ksanapas tha exei megalwsei kamia 10aria ekatosta! Tha einai oso ena potiri nerou peripou! Apisteuto e? Emeis eixame plaka...metrousame antikimena kai legame...na twra einai oso auto to potiri h oso auto to tilekontrol! xaxa.

Gia to fulo sas to eipe sigoura h oti mallon einai koritsi? Ta koritsia sunithws argoun na fanoun, emas mas to eipe sto epomeno rantebou meta apo tin auxeniki.

Lia ti mas kaneis....egw xtes efaga kati patatakia kai den mporousa na stamatisw kai eipa oti gia liges meres den tha trww gluka kai skatoulakia gia na epanorthwsw!!

Aleka egw auta den ta polupisteuw. Mporei na etuxe, apla eimai pio polu tou epistimonikotetoiou...diladi an den mporei na apodeixtei epistimonika den to pisteuw.

Oute auta me to prwsopo pou lene, apla koubenta na ginetai mwre na pernaei h wra. Egw pisteuw oti ola auta ta eixan bgalei ta palia ta xronia pou den eixan oute giatrous oute epistimes oute tipota...kai gia na eksigisoun kapoia pragmata, bgazane kai mia istorioula....plaka exei, alla den ta pisteuw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μεχρι τωρα χρησιμοποιω το ιδιο καροτσι στο βαζω μονο το καροτσι φωτο (ειναι λιγο βαρυ για τη κατασταση που ειμαι αλλα τωρα για το χειμωνα ειναι ιδανικο). μαλλον το καλοκαιρι θα της παρω το ελαφρυ καροτσι ομπρελα

απλως φαντασου να φευγει το υφασμα απο το καροτσι και μενει ο σκελετος και βαζεις πανω ή το καρεκλακι ή το πορτμπεμπε

post-12053-1387393867318_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι κοριτσια πλεον και επισημα τα μωρακια ΙΟΥΝΙΟΥ ειναι ΑΝΔΡΟΚΡΑΤΟΥΜΕΝΑ!!!! μολις μου εστειλε μυνημα η κοκονα και η κοιλιτσα της εχει μπαλες!!! ανυπαντροι θα μεινουν τα παιδια μας, θα χρυσωσουμε τις νυφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon koritsia mou molis ksekinisa na diavazw ena yperoxo vivlio...legete "koritsia tha ginw mana" tis xristinas kopana...opoia to exei diavasei me katalavainei opoia den to exei kanei to sinistw...einai fthnouli(12evroulakia)kai an kai eimai stis prwtes selidoules exw enthousiastei...hmoun se dysloli psixologia shmera(eneka oi psixologikes metaptwseis vlepete...)kai idi eklapsa kai gelasa polu :D einai san hmerologio egimosinis tis idias tis sugrafews otan emeine egyos gia prwti fora kai einai akrws diaskedastiko...einai ligo polu ola ayta pou skeytomaste oles kai diatypwmena etsi akrivws opws tha ta legame kiemeis oxi episthmonika kai agxwtika...to synistw kai paw na sinexisw :D filakiaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες,

Αλεκα ασε να με το καλο να ρθουν τ αγορια μας γιατι πολυ θυληκο παιζει..κ οι αντρες ειναι ειδος υπο εξαφανιση....χιχιχι...εμεις ειμαστε πολλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει τελειωσε και ο καφες μου σε λιγο εχει το παμε πακετο δεν το χανω με τιποτα!!!!

κοκονα μου για μενα μουρθε κουτι ο γιος! τα ταιριαξα και ησυχασα αν και θελω και αλλο μωρακι αλλα και εκεινο αγορακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου εγω να πω την αληθεια περιμενα κοριτσακι αλλα επεσα εξω..κ δεν με χαλαει καθολου..να δω πως εινα κ με αγορι γιατι το κοριτσι το ξερω τωρα.....ας ειναι γερα κ με το καλο να ρθουν..

αντε κ καλο πακετο φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κοριτσάκι περίμενα κοκονα!Αλλα πλεον αν μου λεγανε οτι δεν ειναι τελικα αγορι θα στεναχωριομουν λιγο νομιζω,θα νοιωθω οτι μου λειπει!Κορίτσια έχει καμία άλλη αιμορραγία οταν βουρτσιζει τα δόντια?Πολυ αίμα τα ούλα μου.Διαβασα οτι είναι φυσιολογικό αλλα με φρικάρει λίγο.Μη χάσουμε και κανένα δόντι... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw gia tis euxes koritsia mou nai aurio sklabonomai.... tha sas valw fwto oposdipote... k egw koritsi perimena alla ithela polu agoraki k telika agoraki einai... aleka exw tin entupwsh pws ta mwrakia augoustou tha exoun polla koritsakia.... :) tha katsw na dw to junior masterchef twra ta leme apo methaurio mallon filakia polla......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια κ μενα τα ουλα μου ματωνουν πολυ... ειναι φυσιολογικο τωρα στην εγκυμοσυνη..μην αγχωνεσαι...maxim η ωρα η καλη σου ευχομαι κ με το καλο το μωρακι σου...ολα καλα να πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκονα με το καλό το αγοράκι σου!

Λια είναι φυσιολογικό και τα δικά μου ματώνουν. Αν πέρνεις αρκετό ασβέστιο μην φοβάσαι για τα δοντάκια, παλια λέγαν κάθε εγκυμοσύνη είναι και ένα χαμένο δόντι.

Maxim η ώρα η καλή αύριο, κάθε ευτυχία σου εύχομαι!

Καλο βράδυ σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw koritsia... arxise na me pianei ligo anxos twa na prolavo ola na einai kala..... k emena matwnoun ta oula mou k nomiza einai apo tin odontobourtsa k eipa na allaksw na parw pio malakia.... egw to ekana to thauma espasa ena dontaki alla vgike ena poli poli mikro kommataki oute pou thenetai k egw tuxaia to anakalupsa... sas filw oles paw na etoimastw tha fugoume noris :? paw na sklavothw mia gia panta......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!!!!! ;) χτες ενω ειχα την αυχενικη κ ημουν τρις χαρουμενη....ερχεται η μαμα μου με μια φιλη της να δουν τη φωτο του μωρο....απο τον υπερηχο...κ αρχισαν το κυρηγμα... οχι οτι ειχαν αδικο...- γιατι δε παιρνω το σιδηρο κ το ασβεστιο.΄...- γιατι το σκυλι ειναι ακομα μες το σπιτι.....ειναι ολο το σπιτι καθαρο....κ το σκυλι με τις τριχες το κανουν να βρωμαει.... :cry::cry::cry: κ με πηραν τα ζουμια ωσπου σταματησαν....ξερω πως ειχαν δικιο το σιδηρο κ το ασβεστο μου πεφτουν σαν τουβλα στο στομαχι τι να κανω...??? με το ζορι να τα παρω ρε κοριτσια το ξερω ΠΡΕΠΕΙ..!!! :roll: ..!! κ με το σκυλο για πειτε μου που τον λατρευω τον ποναω αλλα μου βρωμαει γεμιζει τριχες ολο το σπιτι....κ με εχει κουρασει....νιωθω τυψεις τι σοι αγαπη ειναι αυτη...αν δε το θελω οπως πριν ???? λεω στο εαυτο μου οτι πριν γεννησω θα το εχω στη αυλη μονιμως....αλλα εγω δεν το μπορω απο τωρα.....κ ντρεπομαι να το παραδεχτω....!!!! με τον αντρα μου σκοτωθηκαμε χτες....το επαιζε εξυπ[νος στη πεθερα μπροστα...εχετε δικιο δε με ακουει εμενα πειτε τα....ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ....κ οταν εφυγε η μαμα μου του λεω οκ θα αρχισω να παιρνω τα φαρμακα..κ θελω το σκυλο εξω....κ μου λεει ο σκυλος δε παει πουθενα....του λεω δε μπορω κανω εμετο βρωμαει τωρα το χειμωνα πολυυ... :? ..κ επειδη σας επρηξα με τα πολλα...πηγαμε για υπνο μαλωμενοι....εγω τουλαχιστον κ θυμωμενη...!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια μου γεια σας,χαθηκα αυτες τις μερες....Λίγο η δουλειά,λίγο το μαγειρεμα,λίγο η κουραση....anyway...Σημερα εχω ραντεβου με τον γιατρο....Σήμερα θέλω να πιστεύω ότι θα μου πιστοποιήσει ότι ειναι κοριτσακι....ολο μαλλον και ισως ειναι κι αυτος....αμαν....τα στηθη σας πως είναι????ειναι πρησμένα?σας πονάνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μariagiorgos,πρωτα απ 'ολα ηρεμησε.Δευτερον,να μην εχεις καθόλου τύψεις σχετικά με το σκύλο σας...Είναι φυσιολογικο να νιωθεις ετσι...Να κατσεις να το συζητησεις με τον αντρα σου ηρεμα,εξηγησε του οτι δεν μπορεις,δεν εισαι καλα .Παραλληλα να το συζητησεις και με τον γιατρο σου off the record και εκεινος μετα στην επομενη συναντηση να πει στον αντρα σου οτι θα ηταν καλυτερο το σκυλι να βγει εξω...Αλλα ολα αυτα προυποθέτουν ηρεμία,δεν επιτρεπεται στην κατασταση που εισαι να υπαρχει ενταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!

mariagiorgos δεν μας πρήζεις αλλα δεν αξίζει να χαλάς την ηρεμία σου για βλακειες!το σπορακι σου καταλαβαίνει.

μαξιμ η ωρα η καλή!περιμένουμε φωτος!

αντε ναρχίσουμε τους β επιπέδου απο την τρίτη να ηρεμήσουμε λίγο!κορίτσάκια εσεις που καταλαβαίνετε τα μωράκια, προσπαθήστε να περιγράψετε πως τα καταλαβαίνετε!γιατί δεν ειμαι σίγουρη γιαυτο που νοιώθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στο παρεακι!

maxim να ζησετε, η ωρα η καλη!

Δεν ξερω αν μετα θα κανετε και θρησκευτικο, εμενα με κοροιδευουν οι φιλοι μου χαριτολογωντας που παντρευτηκα τον ιδιο αντρα δυο φορες. Καναμε πολιτικο σε στενο κυκλο, και μετα ανοιχτο θρησκευτικο.Και τις δυο φορες ηταν υπεροχα ομως! [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

mariagivrgos συζητηστετο με ηρεμια με τον αντρα σου ,κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου και αν σου εχει πει να τα παιρνεις ο γιατρος σου για καποιο λογο στα εχει δωσει.

Νene θα περιμενουμε την επιβεβαιωση ,χρειαζομαστε νυφες ειπαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια.maxim με το καλο το ''σκλαβωμα'' :D:D:D:D

γενικα τα νευρα ειναι λιγο ευαισθητα αυτους τους μηνες ,χρειαζεται ηρεμια και κατανοηση!COOL γιατι ακομα εχουμε αρκετο καιρο μπροστα μας και αν ειμαστε στην τσιτα θα μας στριψει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορτισαρες μου.

maxim η ωρα η καλη γλυκια μου και ευχομαι να εχετε ροδινη ζωη :D:D:D:D:D:D:D

Εγω 2 μερες τωρα ειμαι ψιλοχαλια απο τη ναυτια και δεν εχω ορεξη για τιποτα. Ισα ισα που κανω τα βασικα και φροντιζω τον πριγκιπα.

Ουφ ποτε θα σταματησουν επιτελους για να ξεκινησω να απολαμβανω το θαυματακι που μεγαλωνει μεσα μου...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!!!!maxim i ora i kali!!!!!!!ap'oti mou eipe i maxim tha kanei thriskeytiko!k ego aytin tin bdomada tha trexo gia ta xartia gia to politiko k meta gia to thriskeutiko k baftisi mazi. oso gia to skuli k ego exo..tin exoume mesa sto spiti..arxise k emas na vgazei liges trixoules k tha tin pame gia gouli koyrema..den mou murizei i alitheia einai,mono i trixes me neyriazoun opos k ton antra mou..tin latreyo tin lousi mas k na po tin alitheia tha me peiraxei pou tha tin exo sunexeia exo mexri na sarantiso..aytes tis meres den xero ti me exei peiasei alla olo me pianoun ta klamata,me to paramikro.p.x. xtes ithela na vgoume kamia volta giati exo skasei mesa toses meres,den ithele o antras mou k tsatistika..leo tipota den kanei gia mena gia na me xaropoiisi k kateytheian klaio..mou leipei polu i douleia!! :(:( nene k emena etsi mou elege oti mporei na einai koritsi k telika koritsi einai!!!kikitsa niotheis elafria xtupimata ego kato xamila k kamia fora erxete ta podarakia psila sto stomaxi k to tentonei..einai aisthita ta xtupimata.logika stin bdomada pou eisai prepei na to niotheis kala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...