Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές δεν περιμένουμε περίοδο τον Ιανουάριο;;;;;;;


Recommended Posts

Coco, λες να σημαίνει κατι το λάθος σου??? Γιατί λένε "γλώσσα λανθάσουσα, αλήθεια λέει"... Άμα βγει το λάθος σου σωστό θα σε κεράσω ότι θες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

[smilie=wav.gif] 73,7 η χοριακή με 2 μερες καθυστέρηση!!!! Ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!! Ηρθε εκεί που δεν το περίμενα πραγματικά!!! Ουρανία αυτή η λανθάνουσα γλώσσα κοίτα κ να δεις θα βγει αληθινη!!!! %%-%%-

φφφφφφφοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γκαστρόσκονη σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ελενακιο !! :ymparty::ymparty: Τελεια!!!!! Ουρανια ααντε και στα δικα σου !!Παντως οποτε κανω τετοια λαθη βγαινουν αληθινα συνηθως ! Μακαρι να σου φερω γουρι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif] 73,7 η χοριακή με 2 μερες καθυστέρηση!!!! Ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!! Ηρθε εκεί που δεν το περίμενα πραγματικά!!! Ουρανία αυτή η λανθάνουσα γλώσσα κοίτα κ να δεις θα βγει αληθινη!!!! %%-%%-

φφφφφφφοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γκαστρόσκονη σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Συγχαρητηρια γλυκουλα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ευχομαι μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Κοριτσια το ποστακι με τις κοπελες που ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ειναι πολυ τυχερο. Εγω μπηκα τον Οκτωβριο και γρηγορα μου εφερε γουρι οπως σε πολλες κοπελες που καταφεραν και ζουν το θαυμα...... Σας ευχομαι ολες συντομα να γεμισουν οι κοιλιτσες σας και ειμαι σιγουρη οτι θα το καταφερετε. Η Παναγιτσα ακουει τις προσευχες μας και ξερει αυτη ποτε ειναι η καταλληλη ωρα ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Ουρανια να εισαι και συ ευχομαι και να κλεισει ευχαριστα ο Γεναρης να πιασουμε τον Φλεβαρη! Ο Φλεβαρης ειναι ο ''τυχερος'' μου (ατυχος) μηνας :roll: Φλεβαρη του 2010 εμεινα εγγυος και φλεβαρη του 2011 παλι. Και τις δυο φορες παλλινδρομησαν τα μωρακια :cry: Ελπιζω να τριτωσει καλα αυτη τη φορα !! Ειναι πολυ κουφο μονο φλεβαρη μενω εγγυος εγω φαινεται.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif] 73,7 η χοριακή με 2 μερες καθυστέρηση!!!! Ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!! Ηρθε εκεί που δεν το περίμενα πραγματικά!!! Ουρανία αυτή η λανθάνουσα γλώσσα κοίτα κ να δεις θα βγει αληθινη!!!! %%-%%-

φφφφφφφοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γκαστρόσκονη σε όλες τις κοιλίτσες!!!

μπραβοοοοοοοοοο!καλή εγκυμοσύνη να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκιοο συγχατητήρια κοπέλα μου!!!

Πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!

Εύχομαι μια πανέμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Να πάνε όλα καλά!!!

Ουρανία μου έκανες τεστάκι; Μας κρατάς σε αγωνία;;;;

Η Ιωάννα κανένα νέο;

Πώς χαθήκαμε έτσι; Κάποτε γεμίζαμε τις σελίδες εν ριπή οφθαλμού και τώρα μετα βίας φθάσαμε τις 6 :(

Κρίμα! Μέχρι και η λιστούλα μας με το πότε δεν περιμένουμε εξαφανίστηκε...

Φιλάκια αμέτρητα κοριτσάκια μου! Να'στε όλες καλά και σύντομα όλες εγκυούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...