Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιές δεν περιμένουμε περίοδο τον Ιανουάριο;;;;;;;


Recommended Posts

Diazaki xairomai pou egrapses! Anarwtiomoun ti kaneis den eixa dei na grapseis polu kairo!!

Se ti stadio briskesai?? Elpizw ola kala. Sugnwmi an ta exeis ksanapei kai twra se kanw na epanalambanese...exw meinei ekei pou ekanes eksetaseis gia ekswswmatiki.

Sou euxomai se oti stadio kai na briskesai kali epituxia!!

Koritsia thelw na sas pw kai ena allo neo to opoio einai polu thetiko kai entharintiko gia polles kopeles pou prospathoun. Exw mia fili...h opoia prospathouse na meinei egkuos 3 xronia fusiologika kai me 2 ekswswmatikes ton teleutaio xrono den eixe meinei. H sugkekrimeni eixe parapanw kila kai ekane swsti diatrofi kai exase polla kila...meta ta kila pou exase kai sunexizontas ti swsti kai kali diatrofi kanane eleuthera 1 fora kai emeine amesws. Auto apla apodeikniei oti mporei na einai kati aplo pou na min to exei brei o giatros me oles tis eksetaseis kai apla me to na proseksete ligo diafora pragmata, opws anefera kai prin egw proseksa polu ti diatrofi...auto na boithisei!!

Tha parakolouthw ta nea sas

Filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

elena τι γλυκια που εισαι...!!! μας σκεφτεσαι ακομη...

ευχομαι κ το μωρακι σου να παρει τη γλυκα κ την καλοσυνη της ψυχης σου.

εμεις εδω οπως βλεπεις συνεχιζουμε την προσπαθεια.

για την διατροφη εχεις απολυτο δικιο. εγω βεβαια δεν εχω θεμα κιλων κ απο διατροφη τα τελευταια χρονια προσπαθω να κανω οτι καλυτερο. αλλα γενικα ξερω οτι παιζει βασικο ρολο στη γονιμοτητα.

μακαρι οι ευχες σου να βγουν αληθινες κ να γινουμε ολες μανουλες μεσα στο 2012.

καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου. φιλια στην κοιλιτσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitroula mou euxaristw gia ta kala sou logia!

Ti diatrofi den tin anafera mono gia to thema kilwn...egw eimai adunati alla ekana kali diatrofi gia ti gonimotita. Eixa mpei kai se diafora site kai epsaksa poies trofes boithoun tin gonimotita kai tis etroga oles. Ti apo ananades thes, ksirous karpous, papagia, psaria, glukopatates...oti diabasa (apo epistimonika site oxi xazoselides) oti kanoun kalo ta eixa parei kai ta etrwga.

Kala kaneis kai esu kai kaneis kali diatrofi, oxi gia na xaseis kila, alla gia na boithiseis ti gonimotita!!

Filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια...πως είστε???ξεκινήσατε αγαπούλες??/ :mrgreen::mrgreen:

εμείς σιγά σιγά ξεκινήσαμε...και προσπαθούμε να μην το πολυ σκεφτόμαστε :lol::lol: ( και στάνταρ το έχουμε πετύχει...συνέχεια το έχουμε στο νου μας γαμώτο...)

τέσπα...κάποια στιγμή θα έρθει και το σποράκι....υγεία να έχουμε...

καλά βόλια σε όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

αργησα να μπω στο νεο ποστ του ιανουαριου...ευχομαι το νεο ετος να μας φερει σε ολες αυτο που λαχταραμε τοσο πολυ...

λοιπον..ο κυκλος μου δεν ειναι σταθερος καθολου..απο 25 μερες μεχρι και 34 εχει ξεφυγει και 2φορες στις 40...!!τρελα...προηγουμενη περιοδος 10/12/11...εκανα τεστ πριν δυο μερες και πραγματικα δεν ξερω τι εδειξε... :lol: πολυ αχνο θετικο προς το αρνητικο θα ελεγα και σε 5λεπτα η καθετη γραμμη που εδειχνε θετικο εξαφανιστηκε τελειως...τωρα δεν ξερω τι να κανω..να παω αυριο για χοριακη ή να ξανακανω τεστ οπως λενε επαναληψη μετα απο 3μερες?εντωμεταξυ δεν εχω καθολου συμπτωματα και καθομαι και σκεφτομαι μηπως την φανταστηκα την καθετη γραμμη... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ιωαννα89!!

γιατι δεν ξανακανεις τεστακι κ σημερα? αν παλι σου δειξει λιγο αχνο τοτε να κανεις χοριακη για επιβεβαιωση.

μακαρι να μη σε γελασαν τα ματακια σου κ να ειναι πραγματι θετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα παρει το μονο η χαζη...και με ρωτησε η φαρμακοποιος!!!και της απαντησα οχι το μονο αφου δειχνει...παρτα τωρα...!!θελω να το κανω με τα πρωτα πρωινα ουρα και δεν ειχα σημερα...οποτε θα περιμενω μεχρι αυριο..δεν μπορω να τα καταλαβω αυτα τα τεστ...βγαλε εκεινο το μεγαλο σταυρο να ξερουμε τι μας γινεται...!!!τι μου βγαζεις την βλακεια ειμαι δεν ειμαι...παντως σκεφτομαι να κανω και την χοριακη κατευθειαν.ουτως η άλλως στην αρχη θα με τρυπανε συνεχεια αν ειναι θετικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα χοριακη για να εισαι κ σιγουρη. γιατι κ αρνητικο να δειξει το επομενο τεστακι, παλι θα εχεις μεσα του την αμφιβολια μηπως εκανε λαθος.

οπως κ να' χει σου ευχομαι καλα αποτελεσματα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ...μακαρι να το πετυχαμε αυτη τη φορα...αυριο θα ενημερωσω...ειτε τεστ ειτε χοριακη κατι θα κανω παντως...!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto πολυ ησυχια, ε? τωρα αυτο ειναι καλο ή κακο? να αρχισω να ανησυχω??

μιας κ τα υπολοιπα κοριτσια εχουν εξαφανιστει μπορουμε να πουμε τα δικα μας νεα.

εγω ειμαι στις γονιμες μου μερες, οποτε ξεκινησαμε καινουργιο σεξομαραθωνιο κ γι'αυτον το μηνα. αντε να δουμε.....

εσεις πατε για 2η προσπαθεια εξωσ.? ποτε με το καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες μου και ναι ειμαι εγγυος στο 2 νινακι μου :D:D ...σας στελνω μπολικη μπεμπεδοσκονη να γεμισουν κοιλιτσες σας σπορακια.... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ευχαρισυούμε! Με το καλό να έρθει το μπεμπάκι συον κόσμο!

Δημητρούλα μου πάμε για εμβρυομεταφορά μόνο, ευτυχώς, αφού μας έμειναν έξι εμβρυάκια από την πρώτη προσπάθεια και τα καταψύξαμε! Οπότε έχουμε άλλες τρεις ευκαιρίες αφού τα βάζουμε δύο δύο! Αν και αχρείαστες να είναι και να το τσακώσουμε αυτή τη φοραπ!

Εσείς κάντε κάντε να το φχαριστιώσαστε κιόλας!!! Και που θα πάει, στον δρόμο είναι κι έρχεται το μπεμπάκι!!!

Άραγε η Ιωάννα τί έγινε;

Ουρανία;;;;;!!!!!!! Πού είσαι κούκλα;

Ηρώ.... Ggkriss......

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια, μπράβο μαράκι με το καλό το νινάκι!

έκανα την σαλπιγκογραφία χθες όλα καλά, έχω ουρεόπλασμα όμως και κάνουμε θεραπεία οπότε μετά απο κανά 4μηνο θα προσπαθήσουμε αν βγουν καλές οι επαναληπτικές εξετάσεις...

φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες... Εδώ είμαι η χαμένη... Μόλις ξεμπέρδεψα από τις παρουσιάσεις των εργασιών και παω δυναμικά για την εξεταστική... Και επίσης είμαι πάλι κρυωμένη (μη χέσω)... 2η φορά σε 2 βδομάδες.. Ότι ίωση κυκλοφορεί φέτος θα την κολήσω εγώ... Είναι που είχα χρόνια να αρρωστήσω και το παινευόμουνα η χαζή... Με μάτιασα...

2 μέρες μείναν μέχρι να δούμε αν κάναμε τίποτα αυτό το μήνα (αν και αμφιβάλω λόγω κρυώματος) αλλά ποτέ δεν ξέρεις... Ακόμα δεν έχω ουτε συμπτώματα περιόδου... Θα με τρελάνει ο οργανισμός μου... Συνήθως ξεκινάνε 5-6 μέρες πριν... Αν αποφάσισε πάλι να αλλάξει θα του κόψω και την καλημέρα... (τι λέω η τρελλή... Δεν πάω καλα λέμεεεεεεεεε)... Σας αφήνω γιατί άνοιξε το κουτάκι με τις χαζομάρες και αν συνεχίσω θα σας καραφλιάσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Ουρανια με το ταπεραμεντο σου.....!!!! μακαρι να το πετυχατε το σπορι...

εγω δεν περιμενω στις 3/2. αντε να δουμε...

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Μα που έχετε χαθεί όλες????

Εγώ προσπαθώ να διαβάσω Διεθνές Μαρκετινγκ αλλά δεν συνεργάζετε το βιβλίο (το βιβλίο φταίει, όχι εγώ)...

Ακόμα σε αναμονή για την κοκκινοσκουφίτσα... Έπρεπε να κάνει την εμφάνισή της χτες αλλά άφαντη (είναι και ασυνεπής η άτιμη)... Από συπτώματα το απόλυτο τίποτα... Αρχίζω και νευριάζω γιατί δεν ξέρω τι γίνετε... Κοιτάω και τα ρημάδια τα τεστ να μου κλείνουν το μάτι, αλλά προσπαθώ να κρατήσω χαρακτήρα και να μην κάνω αν δεν περάσει η βδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη και τυχερη χρονια σε ολες με πολλα υγιη μωρα ! Ειμαι νεο μέλος και ως βιαστικη περιμενω περιοδο ως 30 Γεναρη το πολυ. Μακάρι να ειμαι στις τυχερες που δεν περιμενουν :o:o Κυκλο εχω 29-32 μερες. Επαφες ειχα μονο 18η και 21η μερα και φυσικα ελπιζω μονο σε θαυμα καθως ποτε δεν ξερουμε... Φιλια σε ολες :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!! Εγώ την περίμενα τον Ιανουάριο αλλά μου την έσκασε!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] εχω 2 μέρες καθυστέρηση, ένα self clear θετικό χθες το βραδάκι και σε λιγο θα πάω να κανω χωριακή για πιο ουσιαστικα αποτελέσματα!!! Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakio, τι όμορφα νέααααααα.... Με το καλό να φτάσεις στο τέλος και να φέρεις κ σε μας γούρι...Ξεκίνα το φύσιμα... Έχω παράθυρα ανοικτά...

Εγώ ακόμα στην αναμονή... Δεν ελπίζω αλλά ποτέ δεν ξέρεις... Ούτε στην παλίνδομη το περιμένα... Πάντως καλά μπήκε ο νέος χρόνος.. Ξεκίνησαν τα μωράκια να εμφανίζονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουρανια μπραβο υπεροχα νεα!!!! :):) Αντε να πανε ολα καλα!!! Εμενα μου ηρθε τελικα σημερα :cry: Παμε για Φλεβαρη τωρα ...

Ελενακι ηθελα να πω! εκανα λαθος συγνωμη! Σε εσενα ουρανια καλη επιτυχια ευχομαι!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...