Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

δεν ξερω μαρκα. αυτο που εχω τωρα μου το έδωσε φίλος!κοιτάει μπροστά ,δένει σε 5 σημεία.έχει κλίση 45 μοίρες νομίζω.μήπως δεν πρέπει να έχει κλίση αλλά να είναι σε ορθή γωνία?το σκέφτομαι να αγοράσω καινούργιο αλλά ο άντρας μου λέει όλα έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά :roll: όταν ήταν μωράκι είχαμε άλλο κάθισμα κ το αλλάξαμε μετά το Σεπτέμβρη,αλλά δεν μπαινουμε συχνα στο αυτοκινητο.είναι θέμα συνήθειας αναρωτιέμαι????

εσάς κάθονται τα μωρά στο καθισματάκι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αν δεν είναι συνηθισμένος στις μετακινήσεις θα είναι λίγο δύσκολο να του αρέσει τώρα…Κ ο δικός μου όμως που ταξιδεύουμε από 2 μηνών ( 6-8 ώρες ταξίδι) σε κάποια φάση δεν μπορούσαμε να τον πάρουμε από το σπίτι στην παιδίατρο που είναι 10 λεπτά….

Τώρα του αλλάξαμε το καρεκλάκι το οποίο βλέπει μπροστά κ κάπως καλύτερα είναι…!!! Στο επόμενο ταξίδι θα δείξει…

Μπορεί πάντως να είναι κ στο παιδί… υπάρχουν παιδιά που τρελαίνονται για το αυτοκίνητο κ παιδιά που τρελαίνουν τους γονείς στο αυτοκίνητο….

:roll::roll:

Μετά μπορείς να δοκιμάσεις να δανειστείς από κάποιον γνωστό σου ένα πιο καινούριο μήπως φταίει το καρεκλάκι (όσο πιο καινούριο τόσο πιο μελετημένα καλύτερα είναι γιατί κ εγώ στο πρώτο η κλίση που είχε δεν μου άρεσε, το παιδί πιανόταν. Το καινούριο μοντέλο της ίδιας εταιρίας έχει ένα άλλο σύστημα πιο βολικό) …. κ μετά να τον μετακινείς πιο συχνά για να συνηθίσει… Δοκίμασε Μαιρούλα….

Είναι ένα πρόβλημα πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά!!!

Γερά να'ναι τα πιτσιρικάκια μας!! Με το καλό να'ρθει η μπεμπούλα της Κατερίνας και σε όσες προσπαθούν, σύντομα μ' ένα θετικό τεστάκι στα χέρια!! ;)

Έχω αρκετό καιρό να μπω, έχω σίγουρα χάσει επεισόδια, αλλά ελπίζω να είσαστε όλες καλά!!

Αν έχει γίνει κάτι συνταρακτικό, ενημερώστε με please!!! :D

Τα δικά μας νέα είναι ότι ανήμερα την πρωτοχρονιά ο Φίλιππος περπάτησε!!! Καλό;;; :D:D:D

Κατά τ' άλλα, καλά είμαστε, τρώμε το φαγητό μας (συνήθως, αν και μερικές φορές μου κάνει κόλπα).

Από δόντια δεν έχει βγάλει άλλα, έχει μείνει στα 6 (ίσως 7, νομίζω έσκασε μύτη άλλο ένα).

Τον κρατάνε οι γονείς μου, ο παππούς τον πάει στις κούνιες και γενικώς περνάνε καλά μαζί.

Το βράδυ στάνταρ θα ξυπνήσει 1-2 φορές και στο τέλος καταλήγει να κοιμάται μαζί μας. Αλλά δε με χαλάει.. :) Κοιμάται πιο καλά έτσι και κοιμόμαστε και εμείς σε τελική ανάλυση..

Το θέμα είναι πότε θα καταφέρουμε να του φτιάξουμε το δωμάτιό του, δεν το βλέπω να γίνεται άμεσα... κι όσο είναι στο δικό μας, στο κρεβάτι μας αποκλείεται να μην τον έχουμε..

Κατά τ' άλλα, δουλειά έχω πολλή, γι΄αυτό έχω εξαφανιστεί.. δεν προλαβαίνω να μπω από το γραφείο κι από το σπίτι όταν πια θα κοιμηθεί ο Φίλιππος, τρέχω να προλάβω δουλειές, μαγειρέματα, σιδέρωμα κλπ...

Αυτά εν συντομία.. σας φιλώ όλες και ελπίζω να μπαίνω να τα λέμε πιο συχνά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες....

Δεν προλαβενω να πω πολλα γιατι εχω μια κουζηνα ανω κατο και πρεπει να προλαβω να σιμαζεφτω πρην ξιπνισει ο μικρος....

Σημερα ιπια καφεδακι με την Αννα !!!!!!!!!! :D:D:D Δλδ εγω σοκολατα ιπια και η Αννα χυμο αλλα γιατι λεμε παμε για καφε ακομι δεν εχω καταλαβει.....

Ο Ακης ειναι ενας γλυκας και απο κοντα και η Αννουλα σαν την καλη μανουλα που ειναι σινεχια τον κινιγαει γιατι ειναι και ζουζουνιαρης ο ατιμος...

Ειχαμε και τους μπαμπαδες μας μαζι ....Αννα βαλε καμια φωτογραφια απο αυτες που με διχνουν αδηνατη ετσι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!Γνώρισα και την Εύη μας λοιπόν!!!

Είναι μια γλύκα!!!!! :D Και ο Τριανταφυλλένιος είναι υπέροχος!!Η Φλώρα είναι πολύ ζουζούνα!!! Χάρηκα τόόόσο πολύ που είχα την ευκαιρία να σας γνωρίσω από κοντά!!!Αν και δεν ήμασταν πολύ άνετα στο συγκεκριμένο μέρος...Την επόμενη φορά θα κανονίσουμε να είμαστε σε σπίτι γιατί είναι δύσκολα με τόσο ζωηρά παιδιά και σε τέτοια ηλικία που είναι!!Σας βάζω και ένα βιντεάκι του Άκη που πάει σαν....υπνοβάτης!!αχαχαχαχα!!! :lol::lol::lol:

Φιλιά!!

post-13601-13873938428_thumb.jpg

post-13601-1387393842897_thumb.jpg

post-13601-13873938429876_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει και το πιατικο και επανιλθα..Αννα την επομενη φορα ραντεβου στο σπιτι μου για να το ευχαριστιθουμε..Οι σβουρες δεν εβαλαν κολο κατο σημερα... :D:D:D

Μαριεττα ειχες τετια τρεχαματα βρε με τον Ηλια προτοχρονιατικα :?:? Ευτυχος ολα πιγαν καλα και δεν εσπασε τπτ το παιδι..

Μαιρουλα εγω νομιζω πως το προβλιμα σας ειναι οτι δεν εχει μαθει στο καρεκλακι το παιδι και γιαυτο δεν το θελει..Εμενα το καλοκαιρι παρολο που δεν κανουμε βημα χορις να καθετε στο καρεκλακι και μπενει αρκετα σιχνα χτιπιοταν μεχρι να γινει μουσκεμα απο τον ιδροτα και ουρλιαζε οχι απλα εκλαιγε..

Αλλα δεν του εκανα την χαρη του κυριου και αφου ιδε και απο'ι'δε το σταματισε το χουι.

Αρχικα μπορεις να τον βαζεις για μικρες αποστασοις μεχρι να σινιθισει αλλα μην κανεις το λαθος να τον σικωσεις και να τον παρεις αγγαλια, δεν θα μπενει με τπτ παλι...

Παντος αυτο το να δανιζομαστε καρεκλακια απο 3ους δεν ξερω αν ειναι και τοσο καλο τελικα.. Ειχα διαβασει πως αν καπια στιγμη τυχη να φρεναρει ο οδιγος αποτομα, οχι να υπαρξει ατυχιμα αλλα να τρανταχτουμε λιγο, μπορει το καρεκλακι να εχει παθει ζιμια και να θελει αλαγμα... :?:? Οπος ενα κρανος πρεπει να αντικατασταθει οταν ιπαρξει πτοση, εστο και μικρη χορις τραβματιζμο, ετσι πρεπει να αντικαθιστουμε και τα καρεκλακια...

Αν ομως το παρουμε απο καπιον και δεν μας πει οτι ειχε μικροεπισοδιο πως θα το ξερουμε???

Οχχχ ξιπνισε ο Τριανταφυλλενιος μου, φιλακια στα μαγουλακια μανουλομανουλα.. :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώ, καλησπέρα φιλενάδες! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και να έχετε μια υπέροχη, δημιουργική και γεμάτη με χαμόγελα χρονιά!

Αννα τυχερούλα, εσύ έχεις γνωρίσει από κοντά τις περισσότερες :lol: ! Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σας, ο γαμπρούλης μου και ο Ακης αστέρια φυσικά αλλά η Φλώρα ρε παιδί μου, τι πόζα μοντέλου και τι χαμόγελο είναι αυτό;;; φτου φτου!

Μαριεττάκι σας κοψοχόλιασε ο Ηλίας με το χτύπημα ε; ευτυχώς που είναι καλά ο γλυκούλης μου. Η κούλουρη παρεμπιπτόντως είναι η Σαλαμίνα! Οπότε όσες μένουμε Αθήνα πρέπει να βρίσκουμε άλλο μέρος να λέμε ότι πηγαίνει η ψυχή μας γιατί η Σαλαμίνα μας πέφτει κοντά :lol: . Α και πες του Μάνου ότι δεν είναι ανυπάκουος, απλά ΠΑΙΔΙ! κι εγώ δεν σας έλεγα ότι τα ίδια κάνει έξω και η Αφροδίτη; αχ πάνε οι ήρεμες βόλτες για καφέ προς το παρόν!

Ινα θέλω και δική σου φωτο με την Αννούλα!!

Ρούλα welcome back! συγχαρητήρια για τον Φιλιππάκο που με τη νέα χρονιά είπε να κάνει και τα πρώτα του βήματα! δεν θυμάμαι να εχεις χάσει κάτι συνταρακτικό.

Μαιρούλα μπορεί και να είναι στο παιδί, αλλά μπορεί όντως να φταίει και το καθισματάκι. Στο λέω γιατί στην αρχή είχα ένα "αβγό" της cam, στο οποίο καθόταν μια χαρά. Μετά έπρεπε να το επιστρέψω και δανείστηκα ένα άλλο, άσχετης μάρκας, στο οποίο δεν βολευότανε ΚΑΘΟΛΟΥ ενώ μέχρι πριν δεν είχε πρόβλημα. Τώρα της αγόρασα μεγάλο κάθισμα που κοιτάει πλέον μπροστά, την πρώτη φορά δυσανασχετούσε αλλά τις επόμενες κάθισε, απλά λίγο ακίνητη! έχει τα πλαϊνά στηρίγματα στο κεφαλάκι της και μάλλον της φαίνεται περίεργο.

Νατάσσα έστω και καθυστερημένα, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! περαστικά για τη μέση σου, τι ταλαιπωρία τραβάς... Η Σοφούλα τρώει και καραμελίτσες; την φαντάζομαι να γλύφεται =p~

Αλίκη κι εγώ απορώ, πόσο καιρό κρατάνε πιά αυτές οι μυξούλες;;; και η μικρή μου ακόμα τα ίδια είναι και δεν έχουμε πάει πουθενά, ήθελα τόσο πολύ να την πάω στο Ζάππειο ή σε κάποιο Χριστουγεννιάτικο χωριό. Εσείς πήγατε τελικά στα αηδονάκια;

Εγκυούλα μας κι εμένα μου φαίνεται σαν χθες που μας ανακοίνωσες την εγκυμοσύνη σου! πραγματικά πέρασε γρήγορα ο καιρός.

Ελίζα χαίρομαι που είναι καλά τα παιδάκια σου. Μακάρι να ξεμπερδέψαμε όλες με τις ιώσεις.

Ξεχνάω καμία; η Ευγενία λογικά θα έχει φύγει τώρα. Μαρία μας έλειψες!

Να σας πω στα γρήγορα και τα δικά μου: εκτός από το κρύωμα της Αφροδίτης είμαστε καλά, αλλάξαμε το χρόνο οι τρεις μας στο σπίτι, ήταν ξύπνια η μικρή και το νέο έτος μας βρήκε αγκαλίτσα! κόψαμε την πίτα (το δικό μας το φλουρί έπεσε στον μπαμπά) και μετά την έβαλα για ύπνο. Το επόμενο μεσημέρι φάγαμε στους γονείς μου (μιλάμε ότι έφαγα κυριολεκτικά του σκασμού!), κοψαμε κι εκεί την πίτα τους και το φλουρί έπεσε στην Αφροδιτούλα αυτή τη φορά :D . Από την πρωτοχρονιά απόψε είναι το μόνο βράδυ που δεν έχουμε κόσμο στο σπίτι, είπαμε αφού δεν βγαίνουμε εμείς ας έρθει κόσμος εδώ. Για το τριήμερο ονειρευόμουν βολτούλες αλλά από ότι άκουσα χαλάει ο καιρός, οπότε πάλι σπίτι θα τη βγάλουμε.

Αυτά λοιπόν τα νέα, σας φιλώ πάω να ταϊσω τη μικρή και να την κοιμήσω και ίσως ξαναμπώ μήπως βρω καμία βραδινή. Φιλάκια και καλό τριήμερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες! Τι κάνετε;

Εμείς είμαστε καλά! Δεν με πονάει τόσο πολύ σήμερα η μέση μου. Πιστεύω πως τώρα το τριμεράκι να ξεκουραστώ και να μου περάσει εντελώς.

Ρουλάκι! Που είσαι μωρέ; Έχεις πείξει με την δουλειά ε; Χαιρομαι που είστε καλά πάντως. Όποτε μπορείς μπαίνε να μας λες τα νέα σας. Καλά περπατήματα με τον γιόκα σου απο εδώ και πέρα!

Μαριεττάκι δεν έχω σκοπό να της δίνω ολόκληρο γλυκό και μάλιστα τρεις φορές την εβδομάδα που λέει η γιατρός. Μου φαίνεται πολύ. Άντε να δοκιμάζει λίγο παραπάνω απ' ότι την άφηνα μέχρι τώρα από καμια πάστα και σοκολάτα δικιά μου.

Ευτυχώς ο Ηλιάς είναι κάλα ε; Μόνο που το διάβασα ταράχτηκα, πόσο μάλλον εσύ που το έζησες. Σίγουρα κι εγώ σαν την τρελλή θα έκανα.

Αννούλα και Εύη τι ωραίες φατσούλες είναι αυτές που βλέπω στις φωτο! Τι καλά που και η Εύη βρέθηκε έστω και με μια κοπέλα από εδώ της παρέας! Ευάκι εμεις το πιθανότερο είναι να βρεθούμε στην Σουηδία. Μάλλον το καλοκαίρι θα πάμε διακοπές στον ξάδερφο!

Μαιρούλα καλώς τηνα!

Έχω την εντύπωση πως δεν το έχει συμπαθήσει το καρεκλάκι του αυτοκινήτου ο δικός σου. Η δικιά μου κάθεται παναγίτσα και στα ταξίδια ρίχνει κατι ύπνους που ολοι δικοί της.

Την ταξιδεύουμε και την βολτάρουμε όμως κι εμεις από πολύ μικρή και μάλιστα την γύρισα να κοιτάει μπροστά από 5 μηνών και της άρεσε.

Προσπάθησε να τον κάνεις να το αγαπήσει. Δίνε του παιχνίδια στα χέρια όταν κάθεται σ' αυτό, τραγούδησέ του, μίλα του και παρότρηνέ τον να κοιτάει έξω λέγοντας τι βλέπετε. Που θα πάει θα το συνηθίσει. Κι αν καταλάβει πως σε αυτό μπαίνει για να πάει βόλτα λογικά θα πρέπει να κάθεται ύσηχος κάποια στιγμή.

Αλικάκι ο Σπυράκος ακόμα μπουκωμένος είναι;

Γειά σου Ελενάκι μου! Καλή χρονιά και σε σας! Με υγεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλιααααααα.....καλησπεραααα...

τι κανετε αγαπες?καλα ειμαι και εγω μην ανυσηχειτε...μεχρι στιγμης εχω βγαλει εις περας καθε επικυνδυνη αποστολη της εβδομαδας..εχθες εκανα και το τραπεζι μου και ηρεμησα...αυριο ο αγαπημενος μου θα μας βγαλει για φαγητο το μεσημερι(ειναι εδω και η αδερφη μου)ελπιζω να μας κανει καλο καιρο μονο και το βραδυ εχουμε να παμε στον ξαδερφο μου που γιορταζει...και τελος νομιζω...καλα ητανε και φετος...μια χαρα μπηκε η χρονια φτου φτου...

μαριεττακι τι παθατε μωρε??ευτυχως τελος καλο ολα καλα εε???να μου τον προσεχεις τον συμπαικτη γιατι εε!!!!εμενα παντως με βλεπουν που ολο χτυπαει και πεφτει και δεν ασχολουμαι και πολυ πολυ και μου λενε μα καλα πως μπορεις???συνηθησα λεω και εγω...αμα δεν πεσει δεν θα μαθει και αν χτυπησει μεσα στο παιχνιδι ειναι και αυτο...αλλωστε τους λεω προετοιμαζομαι πιο ευκολα ετσι για αργοτερα στα βαρια...

ρε κοριτσια παρενθεση τωρα να μου πειτε αν ειμαι παραξενη..εχθες ενω ειμασταν ολοι μαζεμενοι απο νωρις καθοταν οι αντρες και βλεπαν μπαλα η πεθερα ηθελε να δει την ζωη της αλλης και επειδη οι γιοι της δεν την αφηναν να αλλαξει καναλι μου ειπε να παω να της ανοιξω την αλλη τηλεοραση η οποια βρισκεται στην κρεβατοκαμαρα μας...την πρωτη φορα που το ειπε δεν εδωσα σημασια την δευτερη εφτιαχνα τις πιατελες...ε σαν την ειδα να ανεβαινει μονη της την σκαλα πηγα και την ανοιξα εγω...δηλαδη οχι πειτε μου...εγω φταιω που στραβωσα???ελεος δηλ.αν δεν το εβλεπε τι θα παθαινε?και μπαινεις ετσι στο δωματιο του ζευγαριου???αν εγω ειχα πεταμενα τα βρακια μου?η το μαστιγιο μου βρε αδρφε... :lol::lol::lol::lol:

νατασσακι τι κανετε κουκλες?μια χαρα η σοφουλα...παντως εγω με το γλυκο κωλωνω λιγο οχι για κανεναν αλλο λογο αλλα γιατι με την ενεργεια που εχει αν του δωσω και ζαχαρη μαλλον οι τοιχοι θα μεινουν ορθιοι αν ειμαστε τυχεροι...

αλικακι..ο μανωλης πινει καθε πρωι ενα στιμμενο πορτοκαλι..δεν το τρωει σαν κομματι αλλα τον χυμο τον πινει ευχαριστα..

μαιρουλα θα συμφωνησω με την ευη στο θεμα του καθισματος...εμεις βεβαια ειμαστε συνεχεια στο αμαξι πηγαινω στην μανα μου καθε λιγο και λιγακι και ειναι μια ωρα δρομος..τον εχει βολεψει και οταν ηταν πιο μικρος με το που τον εδενα κοιμοταν σαν πουλακι...τωρα αφου χαζεψει λιγο θα τον παρει ο υπνος αλλιως θα κοιταζει απο το παραθυρο...40 ημερων ηταν η πρωτη του φορα...αυτο εχουμε παρει και θα το εχει μεχρι και να κλεισει τα δυο.. http://www.skroutz.gr/s/267823/Inglesin ... -Polo.html και φυσικα οχι αγκαλια...ειναι μωρε θεμα ασφαλειας που πολλες φορες δεν εξαρταται απο μας γιατι εμεις μπορει να πηγαινουμε καλα αλλα ο αλλος οχι...οποτε φυλαγε τα ρουχα σου καλου κακου..

ρουλακι μπραβο το παιδακι σου...ειδες ωραιο δωρο???αντε τρεχα τωρα και εσυ να δεις τι καλα που ειναι...ποσο μαρεσει οταν ξυπναει ο μανωλης και τον παιρνω στο κρεβατι μας και ξανακοιμαται δεν λεγεται...αλλα το κακο ειναι οτι κοιμαται μονο αυτος..γιατι στριφογυριζει τοοοοοσο πολυ που δεν παλευεται...αλλα οταν τον πιανει το αγαπησιαρικο και ερχεται και χωνεται στην αγκαλια μου και νοιωθω την ανασα του και την μυρωδια του νομιζω θα σπασει η καρδια μου απο την χαρα...μετα βεβαια μου παιζει την κλωστια και φευγει η χαρα... :lol::lol::lol::lol::lol:

αννα μαζι σου δεν ασχολουμαι τσουπρα...ολο βολτες εισαι κοκονα μου..μωρε τι καλος που ειναι ο ακης...ααα και υπεροχες φωτο και το τριανταφυλλακι ευη μου σωστος αντρας..αληθεια τον φανταζομαι σε 20 25 χρονια και λυπαμαι τα κοριτσια που θα πεσουν στην γοητεια του...και η φλωρα ειναι πολυ ομορφη..τι εγινε ηρεμησε λιγο τωρα τις γιορτες?

γκαστρουλινι μου η κορη σου σου υπενθυμιζει την παρουσια της καθε ωρα και στιγμη για αυτο ασχολεισου τωρα με τον γιαννακη γιατι δεν νομιζω μετα να σε αφηνει η σουσουραδα...περασε κι ολας ο καιρος...πριν το καταλαβουμε θα κανουμε ανασες μαζι σου...ο θεουλης να σε προσεχει ολα να πανε καλα...

ποιαν ξεχασα να με συγχωρησει...γιατι ουτε εγω δεν ξερω ποση ωρα καθομαι και γραφω...

σας αφηνω αγαπες...σας εδωσα νομιζω αρκετο υλικο αλλα ειχα τοοοοοοσο καιρο να γραψω και μου λειψατε...

καληνυχτα ηρεμη και υσηχη να ειναι η βραδυα για μεγαλους μικρους και σπορακια.. :x:x:x:x:x

υγ.ελενακι πατησα και σε ειδα..καλη χρονια καλη μου και πολυ τυχερη η αφροδιτουλα..ολα θα της περασουν τωρα που της επεσε το φλουρι...εμας το ενα το βρηκε ο παππους και η αλλη που κοψαμε χθες το πηρε η αδερφη μου...ειχαμε καποιια σταβομουτσουνιασματα αλλα τι να κανουμε της αξιζε..και θα συμφωνησω και με το θεμα της βολτας..ειναι θεμα ηλικιας και φασης που περνανε τωρα..ουτε ο δικος μου αλητακος καθεται υσηχος οπως παλια και τρεμω οποτε ειμαστε εξω μην τον πιασει το συνδρομο εξερευνησης και δεν αφησει ραφι ορθιο...

ενταξει διωξτε με τωρα.. ;););););)

υγ2.ελα μωρε πλακα μου κανετε???γεια σου σκηνοθετιδα μας και καληνυχτααααα...φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τέτοια ώρα που ξαναμπήκα που να βρω τσούπρα ξύπνια;;;

Μαράκι και Νατάσσα δεν σας πρόλαβα αλλά χάρηκα πολύ που διάβασα νέα σας! άντε ρε Μαρία γύρνα, μη γράφω μόνο εγώ εκθέσεις :lol:

Νατάσσα τι όμορφη που είναι η Σοφούλα στην καινούρια σου φωτογραφία;;; καλά γενικότερα είναι για φάγωμα αυτό το παιδί! χαίρομαι που είσαι καλύτερα θα σου κάνει και το τριήμερο καλό ως προς την ξεκούραση, αρκεί να μην πλακωθείς στις δουλειές του σπιτιού ε;

Μαρία δεν νομίζω ότι είσαι παράξενη, καθόλου!! και εγώ θα εκνευριζόμουν πολύ αν μου το έκαναν αυτό. Για αυτό από εδώ και πέρα πρόσεχε που αφήνεις τα μαστίγια, χα χα χα! μακάρι να είναι τυχερή η Αφροδιτούλα και όλα τα παιδάκια του κόσμου, γερά και τυχερά! αυτό που λες που ξανακοιμάται στο κρεβάτι σας κι εμένα μου αρέσει πολύ, αλλά η κυρία τον τελευταίο καιρό με το που την φέρω στο κρεβάτι μπας και ξανακοιμηθεί να κοιμηθώ κι εγώ άλλο λίγο, έχει το νου της στη σκανδαλιά! σηκώνεται και ανοιγοκλείνει το διακόπτη συνέχεια οπότε πως να ξανακοιμηθείς με τα φωτορυθμικά στη μούρη;;;

Αντε οι πρωινές δεν θα έχετε παράπονο, σας αφήσαμε πολύ υλικό για μελέτη! καληνύχτα και όνειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια!!!!

Χρόνια πολλά στην Γιώτα για την κορούλα της….. να την χαίρεται κ να την καμαρώνει!!!

Τι όμορφες φάτσες είναι αυτές???? Μικρές κ μεγάλες….!!!!!

Μπράβο στο Φίλλιπο που περπάτησε…!!!

Ελένη ωραία περάσατε στις γιορτές..? Κ εμένα μου αρέσει ο κόσμος στο σπίτι!!! Καλά να είστε να κάνετε πάντα γιορτές!!!! Ακόμη μπουκωμένη είναι η Αφροδιτούλα?? Κ εμείς δεν πήγαμε ακόμη πουθενά με τον μικρό!!

Νατάσσα μου ξεκουράσου!!! Καλά το Σοφάκι σου είναι κουκλί… έχει γίνει παιδάκι πια!!! Πως μεγαλώνουν έτσι από τη μία στιγμή στην άλλη! Εμείς ξυπνήσαμε λίγο καλύτερα!!! Γλυκά η παιδίατρος μας απαγόρευσε μέχρι τα 3…. Εγώ βέβαια του δίνω που κ που να δοκιμάσει λίγο στο δάκτυλό μου…

Μαράκι καλά να είστε να κάνετε κάθε χρόνο τις ωραίες σας γιορτές κ να μαζεύεστε όλοι μαζί.. Καλά έκανες κ στράβωσες αλλά ρε κορίτσι μου δίκιο έχει η Ελένη… μάζευε τα προσωπικά σου αντικείμενα…. μη σου δανειστεί κ κανένα μαστίγιο η πεθερά….κανένα… βρακί!!!???

Μαριέττα του πέρασε η μυτούλα του Ηλία??

Χρόνια πολλά κ σε όσους γιορτάζουν σήμερα!!!!! Κ καλά τραπεζώματα πάλι… κ Μαριέττα εξαφανίστηκες…!!! εμφανίσου πρέπει να ξεκινήσουμε δίαιτα…. Πήρα άλλο ένα κιλόοοο……!!!! :((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!γινατε παλι πολυλογουδες χθες ε???εμεις λεγαμε να παμε καμια βολτα αλλα δε μας βλεπω με τετοιο καιρο!δε πειραζει θα γινουμε σπιτογατοι σημερα...εβαλα ενα μπριαμ στο φουρνο να τελιωνω γιατι εχω σκοπο να ξεκουραστω σημερα.τελευταιες μερες ποναω λιγο το βραδυ λες και ειμαι αδιαθετη.ο πονος με πιανει για λιγο πολυ εντονα και μετα περναει.κατι σαν τους πρωτους πονους που μας πιανουν πριν τη γεννα.θυμαστε αν τα ειχατε αυτα κι εσεις ως εγκυουλες?αμα μου συνεχισει και σημερα θα παρω το γιατρο.νομιζω αν θυμαμαι καλα στο γιαννη δεν ετα ειχα.απλα ειχα απο νωρις πετρωματα χωρις πονο.

μαριετα μου τι παθατε???? :shock::shock::shock::shock: καλα δε το συζητω κι εγω θα ειχα φρικαρει.ευτυχως ολα καλα...εμας μας κοψοχολιασε τη παραμονη πρωτοχρονιας...πνιγηκε με ενα κομματι ψωμι πολυ ασχημα,εσπασε ο διαολος το ποδαρι του και κολλησε και το καρεκλακι την ιδια στιγμη και δε μπορουσα να τον βγαλω να τον αναποδογυρισω....το παιδι ειχε κοκκινησει και πηγε να μας μεινει στη κυριολεξια.εγω ευτυχως παρολο που ειχα φρικαρει ειχα τη ψυχρεμια να του χωσω μεχρι βαθια στο λαιμο το δαχτυλο και ετσι τελιωσε το σκηνικο.οι υπολοιποι ειχαν τρομαξει τοσο που παραλιγο να λιποθυμισουνε!εκτοτε εχω απαγορεψει στη μανα μου να του δινει οτιδηποτε στο χερι να τρωει μονος του αμα δεν ειμαι εκει...!

μαρακι αχ αυτες οι πεθερες...εμενα η δικια μου εχει φαει μεγαλη ηττα που καταλαβε οτι ηρθε το τελος της εξουσιας της!προσπαθει με δωροδωκιες και γλυκολογα να με ξαναπαρει με το μερος της αλλα...ειναι αργα πια!εχω γινει και η πρωτη γαιδαρα αλλα δε με νοιαζει σε οποιον αρεσει!εγω στη θεση σου οχι μονο θα της ανοιγα τη πορτα να δει τη ζωη της αλλης αλλα θα της εστρωνα και ολα μου τα σωβρακα να κατσει πανω σε βασιλικη θεση! :lol::lol::lol::lol: λες να αρχισω να ανησυχω που κι εμενα μου αρεσει η ζωη της αλλης???μαλλον πρεπει να αναθεωρησω τα γουστα μου =))=))=))=))

αναστασια η μικρη σου εχει γινει κουκλακι!!!αχ ποσο θελω να κανουμε μια συναντηση ολες με τα παιδακια μας ....κατι θα σκεφτουμε ελπιζω μεσα στους επομενους 2 μηνες γιατι μετα γενναω!κι εγω ειμαι υπερ της αποψης να τους δινουμε ποτε ποτε κανενα κομματακι γλυκο να μη πεσουν με τα μουτρα,λιγο ομως!

ελενη και η δικια σου σουσουραδα ειναι ε???ετσι ειναι τα παιδια τι να κανουμε...απο τον πρωτο χρονο μεχρι τα δυο μιση δε το γλιτωνουμε το ξεπατωμα...αποκτανε προσωπικοτητα κι εκεινα και θελουν να εξερευνησουν το κοσμο :?

αννουλα και ευη βρεθηκατε με τα κουκλακια σας!!!τελειες οι φωτο.καλα για τον ακη εχω ξαναπει ποσο κουκλι ειναι αλλα και ο μικρος σου ευη απιστευτη φατσα δε παιζεται!!!!!και μοιαζει πολυ και με τη φλωρα η μου φαινεται??αντε βλεπω η επομενη συναντηση που θα κανεις να ειναι με την αναστασια στη σουηδια!

μαιρουλα κι εγω νομιζω δεν εχει συνηθισει απλα το καρεκλακι.θα συνηθισει με το καιρο μην ανησυχεις.συντομες βολτουλες με το αυτοκινητο ισως τον βοηθησουν λιγακι.

ρουλακι συγχαρητηρια στο φιλιππο που περπατησε!!!!αλι και σε μας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αννουλα ποτε γυρνας??

γιωτα να χαιρεσαι τη κορουλα σου!!!

ινα αλικη και συμπεθερα :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες....

Τι ωραια εσθιση που ειναι να ειμαι μονη στο σπιτι :ymparty::ymparty::ymparty: Τους εστιλα ολους στην πεθερα και θα απολαφσω ενα 2ωρο ηρεμιας και χαλαρωσης...

Κανονικα θα πιγενα και εγω γιατι θα τρωγαμε ολοι μαζι εκει αλλα απο εχθες δεν εσθανομε και πολυ καλα, εχω μπουκομα, σημερα εχω και καταροη, φταρνιζομε σινεχια και δεν εχω πολυ ορεξη να βρισκομε αναμεσα σε κοζμο....

Γιωτα να χαιρεσε την κορουλα σου σημερα που γιορταζει, παντα γερη και ευτυχιζμενη να ειναι...

Μαρια διαβασα και την εκθεση που εγραψες :lol::lol::lol: Απο εμενα περνεις αριστα :-bd:-bd

Η πεθερα σου τωρα περιμενεις να αποκτισει τροπους στα γεραματα?? Αν ηθελε τοσο πολυ να δει το σιριαλ ας καθοταν στο σπιτακι της....

Την αλη φορα που θα ερθει εγω λεω να απλωσεις στο κρεβατι σας μερικα "σινεργα" για να φρικαρει οπος μαστιγιο χιροπεδες κανενα λεοπαρ στριγγακι αλλα προσεξε (αντρικο να ειναι), αν θελεις να φενεσε πιο προχοριμενη αφισε και κανενα δονητι πανο στο κομοδινο =))=))=))=))

Αχχχχ εκει που εγραφα μια χαρα με πιρε τηλεφωνο η μαμα μου, μιλουσαμε μια ωρα και τωρα δεν θιμαμε τι αλο ηθελα να σχολιασω 8-|8-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να βαλω μια σκουπα και επανερχομε με τα ιπολιπα.....

Καλημερα Κατερινα......ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες, τι κάνετε; αχ τι παλιόκαιρος είναι αυτός;;; πάαααλι μέσα....

Μπήκα στα γρήγορα να ευχηθώ στην Φωτεινούλα, Γιώτα να την χαίρεσαι την κορούλα σου πάντα να είναι και να σε κάνει ευτυχισμένη!

Κατερινάκι δεν θυμάμαι να είχα τέτοια πονάκια, χωρίς να είμαι και απόλυτα σίγουρη βέβαια. Πάρε το γιατρό σου για καλό και για κακό, για αυτό τους έχουμε. Και για να μη σε μαλώσουμε ομαδικώς, ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!!! Οσο για το περιστατικό με τον Γιαννάκη, σε συγχαίρω για την ψυχραιμία σου!

Συμπεθέρα ακόμα σκουπιζεις;;;

Αλίκη άστα, ακόμα μπουκωμένη είναι η Αφροδίτη αλλά σαν να βλέπω μια μικρή βελτίωση από χθες. Ο δικός σου τα ίδια κι εσένα; έχω στενοχωρηθεί πολύ που δεν καταφέραμε να πάμε πουθενά στις γιορτές να χαρεί κι αυτή, αλλά με παρηγορεί η σκέψη ότι ακόμα δεν καταλαβαίνει από Χριστούγεννα, ευχομαι του χρόνου πρώτα ο Θεός να μην έχουμε τα ίδια.

Πάω να κάνω καμιά δουλειά θα έρθουν πάλι φίλοι μας αργότερα, αν και σήμερα δεν έχω κέφια είμαστε και τσακωμένοι με τον άντρα μου, αλλά θα μου περάσει. Αυτα λοιπόν προς το παρόν, ίσως ξαναμπώ το βράδυ. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι εγω τέτοιους πόνους είχα όταν κουραζόμουν πολύ…. κ εσύ μάλλον έχεις κουραστεί με το παιδί, το πάρτυ κ γενικά με τις γιορτές…. πρέπει να ξεκουράζεσαι περισσότερο!!! Εννοείται πάρε τηλ. το γιατρό σου να τον ενημερώσεις!!!

Εύη μόνη στο σπίτι εε??? Θέλω κ εγώ!!!

Κ εμείς καλύτερα είμαστε Ελένη μου…ευτυχώς! Ήθελα πολύ να τον πάω κάπου…του αρέσει τόσο να είναι έξω!!! Αλλά τώρα με τον παλιόκαιρο την πατήσαμε!!!! Δεν πειράζει το Πάσχα που θα είμαστε Κέρκυρα θα είναι μεγαλύτερος κ θα το ευχαριστηθεί!

Αχχ αυτά τα τσακώματα μας χαλάνε τη διάθεση!! Μέχρι το βράδυ θα σας έχει περάσει….. ;)

Πριν λίγο μου έστειλαν το δείγμα από το άλμπουμ της βάπτισης….. είναι υπέροχο!!!! Μία αλλαγή μόνο θέλω να κάνω κ έτοιμο! Να ξεχρεώσω κ να τελειώνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Γιώτα να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!!

Κατερινάκι,πάρε τον γιατρό τηλ. αμέσως!!Εγώ τα είχα αυτά αφού έφτασα τις 35-36 εβδομάδες!Και επίσης πριν μου σπάσουν τα νερά!!Επιστρέφω την Κυριακή απόγευμα!!

Ελενάκι,περαστικά μωρέ στο Αφροδιτούλι μας!Μην στεναχωριέσαι που δεν χαρήκατε τις γιορτές όπως θα θέλατε,του χρόνου που θα είναι και πιο μεγάλη η ζουζούνα,θα τα ευχαριστηθεί περισσότερο!!

Αναστασία,τι όμορφη φωτογραφία προφίλ έβαλες!!!Το Σοφάκι είναι για φάγωμα!!!Στεναχωρέθηκα που δεν κατάφερα να σας γνωρίσω....που θα μου πάτε όμως.....Και νιώθω πολύ τυχερή που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω κάποιες από σας!!

Εύη,όντως είναι πολύ πολύ ωραία να μένεις για λίγο μόνη σου...Σε καταλαβαίνω!!Περαστικά σου κιόλας!

Μαράκι,τελειώσαν τα τρεχάματα???!!!Όσο για την πεθερά......εεεε προτελευταίο επεισόδιο ήταν χθες...να μην το δει??!!! :lol::lol::lol:

Μαριέττα,πως είναι ο Λιάκος????Θα πρέπει να τρόμαξες πολύ...και ο μικρός ακόμα περισσότερο!Όσο για τις υστερίες,νομίζω λίγο πολύ όλα τα μωράκια τα έχουν!Είναι που ανακαλύπτουν ότι μπορούν να έχουν άποψη!!

Ρούλα,μπράβο τον Φιλιππάκο που περπάτησε!!Μπήκε δυναμικά η νέα χρονιά!!

Μαίρη,κι εμένα στο καθισματάκι αυτοκινήτου δεν κάθεται πολύ....πρέπει να γίνω καραγκιόζης για να κάτσει....υπομονή....να παίρνεις πολλά παιχνίδια για να παίζει....

Αυτά θυμάμαι!!Άντε φιλάκια πολλά!!

Υ.Γ. Κανένα σχόλιο για τα βηματάκια του Άκη?? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

I'm back......Σε λιγο επιστρεφουν τα τεκνα μου (ελπιζω ο μικρος να κοιματε)...

Ενδιαμεσα κανονισα και για την Κυριακη. Εχει γενεθλια η γιαγια μου την Κυριακη (κλινει τα 84) και θα παμε στην Βεροια οπου και μενει (μαζι με την θεια μου), εχω να την δω απο το καλοκαιρι και θελω πολυ να παω..

Καλα τι μηνημα και αυτο?? Το ξεκινισα το μεσημερι και τωρα ξαναμπικα αλλα δεν μπορω ουτε τωρα να τελιωσω γιατι ειναι εδω ο Τριανταφυλλος και δεν μ'αφινει να σκεφτω...

Το βραδι ελπιζω επιτελους να τα καταφερω να τελιωσω χορις διακοπες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες και κουκλοι μικροι!

Μπηκα να πω Χρονια Πολλα στη μικρη Φωτεινουλα!

Εχετε πολλα νεα και πολλα για σχολιασμο αλλα εγω ειμαι στις μαυρες μου και δεν ειμαι η καλυτερη παρεα.Οποτε τα λεμε!!

Αννουλα αν εχεις χρονο να παμε για καφε αυριο στειλε μηνυμα γιατι βρεθηκαμε για πεντε λεπτακια και ειναι κριμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά στην μικρή Φωτεινούλα της παρέας μας,γερή κ ευτυχισμένη!

Γιατι στις μαύρες σου Ινα??είμαστε εδώ !

Συνάντηση βλέπω πραγματοποιήθηκε Θεσσαλονίκη :D είχα σκοπό να ανέβω κ εγώ Θεσσαλονίκη για ημερήσια εκδομούλα αλλά ευτυχως φτάσαμε μεχρι Κατερίνη γιατι με την γκρίνια του Νικόλα να μην θέλει να καθίσει με κούρασε πάρα πολύ.Το Πάσχα ελπίζω για Θεσσαλονίκη!

Ελενίτσα που δίνεις φρέσκο γάλα ,το ζεσταίνεις απλά ή το βράζεις κ μετά το κρυώνεις????

Σχετικά με το καθισματάκι το ψάχνω να πάρω καινούργιο αλλά πιστεύω έχει να κάνει με το οτι δεν συνήθησε κ βόλτες μικρές δεν μπορώ να του κάνω πάντα.

Κάναμε κ το εμβολιάκι μας ,των 13 μηνών, είμαστε 0,81εκ κ 11,800γρμ!κλαίμε πολύ αλλά το δοντάκι πάνω δεν έσκασε ακόμη!!!από περπάτημα καλά πάμε,έχει πολύυυ πλάκα,κάνει μικρές αποστάσεις μόνος του 5-6 βήματα κ ξαφνικά μπουμ παρτον κάτω,έμαθε όμως να πέφτει χωρίς να χτυπά.

Σήμερα είχα πολλές δουλειές στο σπίτι να το συμμαζέψω γιατι απο Δευτέρα ξεκινώ στη σχολή πάλι .γιατι τελειώνουν οι γιορτές????ήθελα κ άλλο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπικα μιπος βρω καμια σας μεσα αλλα τζιφος :(

Εφτιαξα τσαγακι να πιω μπας και σινελθω λιγο γιατι σε λιγο θα με φοναζετε Rudolf το ελαφακι με την κοκκινη μιτουλα...

Ινα τι επαθες??? Ειμαι και εγω εδω εεε, δεν ειναι αναγγη να περιμενουμε την επομενη φορα που θα ερθει η Αννα για να βρεθουμε τα δυο μας.....Εκτος και αν δεν θελεις να με παιξεις εμενα???? :cry::cry::cry:

Κοριτσια σορι αλλα απο το προι που διαβασα τα νεα σας δεν τα θιμαμε ολα για να σχολιασω.Θα πω οτι θιμαμε τωρα...

Θιμαμε το κουκλακι το Σοφακι που ειναι για φαγομα..Αναστασια μακαρι να βρεθουμε και ας ειναι και στην Σουηδια...

Σημπεθερα λες η Αφροδιτουλα να μας βγει ταλεντο στα φωτοριθμικα ????:lol::lol::lol: Αφου προπονιτε απο μικρη πιος ξερει.....

Κοριτσια μου σιμβενει το εξις παραξενο αυτην την στιγμη και νομιζω πως θα παθω κανενα εγγεφαλικο :shock::shock::shock::shock::shock:

Δεν μπορω να δω καθαρα, στο κεντρο εκει που καταλιγει το βλεμα μου να πω ειναι ολα σαν να βλεπω αστερακια, αστραφτερα @-)@-)@-) HELP ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ??? Εχω ενα κενο εκει και δεν βλεπω ......

Κλινω το ενα ματι τπτ, κλινω το αλο παλι τπτ....

Παω να ξαπλωσω μπας και σινελθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γειά σας νυστάζω πολύ αλλά μπήκα να πω χρόνια πολλά στην Φωτεινούλα της Γιώτας!

Γιωτάκι να την χαίρεσαι! Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!

Πάω να ξεραθώ γιατί κλείνουν τα μάτια μου.

Θα σας σχολιάσω αύριο κούκλες. Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα είμαι πρωινή πρωινή ,καλημέρα.τις τελευταίες τρεις μέρες αποκτήσαμε νέα συνήθεια,ξυπνάει στις 5-6, τα κάνει :o τρώει κ κοιμάται.τώρα δεν με παίρνει ο ύπνος.εύχομαι να μην μείνει συνήθεια αυτό το πρωινό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα χρονια πολλα κοριτσακι μας !!!! να σε χαιρονται οι γονεις σου και να σε καμαρωνουν!!!

κορες νυσταζω απιστευτα...ο μικρος ηπιε το γαλα του στις 07:30 και μετα το ματι γαριδα!!! κι ελεγα να πιω τον καφε μου με την ησυχια μου,αλλα πού;;; κι ελεγα να διαβασω λιγο το βιβλιο μου,αλλα πού; κι οχι τιποτα αλλο,αλλα το μεσημερι θα νυσταζει κατα τις 14:00 και θα ερθει κι η γιαγια του και θα τον βαλω για υπνο και θα λεει οτι δεν τον αφηνω να τον χορτασει...γκρρρρ....θα ερθει κατα τις 11:00 να παιξει με τον μικρο κι εγω εχω ενα σωρο δουλειες,αλλα η μπουμπου ειναι πιο μωρο κι απο το μωρο...

θα την στειλω για τσαι απο νωρις...θα την διωξω με τον τροπο μου...αφου την εστειλα στον ψυχιατρο,ολα τα αλλα ειναι πανευκολα ;;);;);;)

παω να κανω καμια δουλεια και θα σας δω απο το απογευμα...

φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!

Σήμερα γιορτάζει ο Γιάννης της Κατερίνας…

Χρόνια πολλά στο Γιαννάκη μας!!!!!! Πάντα ευτυχισμένος να χαίρεται το όνομά του!!!! με το καλό να δεχτεί την αδερφούλα του!!!!!

Ίνα μου γιατί είσαι ντάουν κοπέλα μου!!!! Μην στεναχωριέσαι κ μην πέφτεις…. Άντε στην ηλικία μας δεν είναι για στεναχώριες!!!!:lol::lol::lol:

Μαριέττα καλή επιτυχία σου εύχομαι… αλλά πες την αλήθεια, εσύ τον ξύπνησες τον Ηλία για να κοιμάται όταν έρθει η μπέμπα!!!:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...