Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Κορίτσια μου γλυκά κ όμορφα ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Καλό ΠΣΚ στις μανούλες που είναι σπίτι από σήμερα με τα μικρά τους, αλλά κ σε όλες τις άλλες που ή δουλεύουν ή βρίσκονται έτσι κ αλλιώς σπίτι!!!

Πάω να φτιάξω ένα καφεδάκι κ έρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

κορες καλημερα ολη μερα!!!

Αλικη πρωινη οπως παντα!!! κοιμηθηκατε καλα;εμεις παλι,ετσι κι ετσι...ξυπνησε τρεις φορες ο Ηλιας μεσα στην νυχτα,εκλαιγε γοερα...λιγη αγκαλιτσα,ξανα κρεβατι και ξανα κλαμα...τον πηρα μαζι μου για μια ωρα,κοιμηθηκε και τον ξαναπηγα στο κρεβατι του...μαλλον εβλεπε ονειρα το πουλακι μου!!!

σημερα το μενου εχει: καφες μεχρι στιγμης,μετα κανενα φρουτο,μεσημερι σνιτσελ κοτοπουλο με σαλατα,απογευμα κανενα γιαουρτι με κορν-φλεικς και πιο μετα κανενα μηλο-πορτοκαλι....

παντως η κοιλια εχει αρχισει να ξεφουσκωνει!!!

επανερχομαι..παω να μαγειρεψω για τον μικρο κοτοπουλο σουπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!καλε ποσα γραψατε χθεσ...λοιπον θα σχολιασω οσα θυμαμαι αν θυμαμαι :lol:

Λοιπον στην αρχη πριν το γαμο και μετα ειχα διαφορεσ ιστοριεσ με πεθερα..ολο ανακατευοταν και γενικα πολλα νευρα....τσακωνομουν συνεχεια με τον αντρα μου γιατι δεν τησ μιλαγε εφοσον καταλαβαινε οτι αυτη εφταιγε αλλα απο καποιο διαστημα και μετα βαρεθηκα να ασχολουμαι με τα ιδια και τα ιδια....αδιαφορησα λοιπον....αυτη εντωμεταξυ την πατησα με την αλλη νυφη τησ (ειναι μεγαλη ισστορια)και καταλαβε την αξια μου :lol::lol::lol: και δεν ξαναανακατευτηκε τοσο!

Τωρα εχουμε καλεσ σχεσεισ αλλα μην φανταστειτε οτι την βλεπω και συχνα ...παιρνει καθε μερα τηλ αλλα αν δεν τησ παμε εμεισ τα παιδια δεν θα τα ζητησει....βεβαια αν της πει ο αντρασ μου θα σου φερω να τα κρατησεις δεν θα πει οχι,τα θελει αλλα απο μονη τησ δεν λεει τιποτα.anyway

Απο τον αντρα μου δεν εχω παραπονο,βοηθαει πολλα με τα μικρα βεβαια αυτο δεν παει να πει οτι δεν με νευριαζει ποτε :lol: ωρεσ ωρεσ του ρχετε μια αδιαφορια αλλο πραγμα...ιδιωσ αν εχουμε κοσμο εννοειται οτι αυτοσ περναει μια χαρα και εγω κυνηγαω τα παιδια :lol:

Ινα μου ωραια ειναι που εχει μεγαλωσει τωρα ο ενασ ...ειναι τελεια ηλικια αλλα μωρε μ αρεσει πολυ και αυτη η ηλικια που ειναι ο μικρος...λεω αν μεγαλωσει και αυτοσ δεν θαχω μωρο?

οσο για τα μπαρακια καλα θαταν αλλα σιγα μη με θελουν :lol::lol: σ αλλο μπαρακι αυτα σε αλλο εγω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αλικη και Μαριεττα...

καλα και εμενα ο μικροσ ξυπναει τα βραδια τον παιρνω στο κρεβατι ξανακοιμαται και ξανα παλι στο δικο του....

εχω συνηθισει ομωσ τοσο χρονια αυτο κανω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!Καλό Παρασκευοσαββατοκύριακο να έχουμε!!Βλέπω διανυκτέρευε το θεματάκι μας εχθες! ;)

Μαριέττα,για να κρατηθεί μια σχέση,ένας γάμος χρειάζεται δουλειά!Συνήθως αυτή η δουλειά γίνεται από τις γυναίκες!!Λες ότι ζηλεύεις εμένα και την Ρεββέκα που τα πάμε καλά με τους άντρες μας...Να μην ζηλεύεις καθόλου...γιατί άλλο το τι φαίνεται προς τα έξω και άλλο το τι συμβαίνει στο σπίτι όταν δεν βλέπει κανένας....Σκέψου μόνο ότι πέρσυ τέτοια εποχή είχα αποφασίσει να φύγω από το σπίτι και περίμενα να καλοκαιριάσει για να ξεπεταχτεί λίγο ο μικρός και για να βρω πιο εύκολα δουλειά στην Χαλκιδική!! :shock::shock::shock: Πέρασα τραγικούς 6 μήνες από τέλος Νοεμβρίου μέχρι αρχές Καλοκαιριού!Ούτε να τα θυμάμαι δεν θέλω...και όλο αυτό γιατί δεν προλάβαμε να γνωριστούμε με τον άντρα μου...μέσα σε 6 μήνες σχέσης-συμβίωσης έμεινα έγκυος!!Και ανακάλυψα πολλά,πάρα πολλά πράγματα όταν ήταν πλέον αργά!Επίσης ο άντρας μου αντιμετώπισε ένα πρόβλημα υγείας που θα μπορούσε να αποφευχθεί αν γνώριζα ότι υπήρχε αλλά φυσικά κανείς δεν φρόντισε να με ενημερώσει!!Ε βέβαια,είχαν συμφέρον να έχουν μια babysitter για τον Γιώργο...αφού έχει πεθάνει η μάνα του..Τέλοσπάντων...Το καλό σε αυτό ήταν ότι ακόμα δεν είχαμε βαρεθεί ο ένας τον άλλον και αυτό μαζί με το παιδί μας κράτησε μαζί τελικά...

Ελένη,περαστικά μωρέ στο Αφροδιτάκι μας...

Μαριέττα,κι εμείς δεν κοιμηθήκαμε καλά...δεν ξέρω τι του φταίει πάλι....

Αλίκη,καλημέρα!!!Που είπαμε ότι μένεις???

Μαράκι,μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!! ;)

Φιλάκια!!

Πάτησα υποβολή και είδα την Ελίζα!Καλημέρα κοριτσάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις καλή μου Μαριέττα!!!

Συμφωνώ με τα κορίτσια πως μπροστά στο παιδί καλό θα ήταν να αποφεύγονται τέτοιου είδους διαφωνίες αλλά κατανοώ απόλυτα πως είσαι άνθρωπος κ έχεις κ εσύ τα όριά σου!!

Θα μου επιτρέψετε να πω πως αυτό το «είναι γονείς του τι να κάνει» δεν μπορεί να είναι = έρχεται ότι ώρα της κα……σει, κάθεται όση ώρα της κα……..σει, κτλ κτλ.

Όταν συμβιώνεις ( είτε με γάμο, είτε όχι…. καμία σημασία δεν έχει) οφείλεις να σέβεσαι κ τα θέλω του άλλου κ σε καμία περίπτωση δεν μεταφέρεις συνήθειες κ προγράμματα που είχες σπίτι σου προ συγκατοίκησης με το έτερον ήμισυ!!

Ανέχτηκα κ εγώ για πολύ καιρό καταστάσεις στο όνομα της ιδιότητας του να είσαι γονιός αλλά το μετάνιωσα γιατί εκεί που νόμιζα πως μου χρωστάνε τελικά μου είπαν πως χρωστάω εγώ!

Όταν κάνεις παιδί όλες οι αντοχές σου συγκεντρώνονται σε αυτό, στα ξενύχτια, στο φόβο σου να είναι καλά, στην ανησυχία σου να μεγαλώσει σωστά, στο καθημερινό τρέξιμο για να το περιποιηθείς κ να μην του λείψει κάτι…..

Δεν έχεις αντοχές για άλλους …. κ μία μαλακία που πριν την άκουγες βερεσέ τώρα δεν μπορείς κ δεν θέλεις να την ακούσεις…… έχεις κάθε δικαίωμα!!

Εγώ πάντως στον δικό μου το ξεκαθάρισα άμα έχω όρεξη κ θέλω θα έρχονται… τις ώρες που μπορώ κ με βολεύουν καθώς κ τις μέρες, τις γιορτές , τις σχόλες που θέλω εγώ! Τα εννοείται εκεί που ξέρει γιατί ξέρω κ εγώ να φέρω τη μάνα μου να μείνει μαζί μας κ όλο μου το σόι κ είναι κ μεγαλύτερο από το δικό του!!

Ο χωρισμός δεν είναι λύση αν κ ξέρω πως το λες εν βρασμώ ψυχής….. κ εγώ το κάνω πολλές φορές όταν δεν βρίσκω το δίκιο μου!!

Είμαι 10 χρόνια μαζί με τον άντρα μου, 15 τον γνωρίζω γιατί πριν ήμασταν φίλοι κ ούτε 2 παντρεμένοι…. Κάποια πράγματα αλλάζουν κ πριν το παιδί απλά έχεις το χρόνο να διορθώνεις!!

Ήταν λίγες λέξεις συμπαράστασης για να μην νομίζεις πως είσαι μόνη….

Έρχομαι σε λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Επειδή έχουν γραφτεί πολλά μέχρι εδώ κ σήμερα ο γιός μου δεν με αφήνει να κάνω ρούπι… έχει κολλήσει πάνω μου, συγχωρέστε με δεν σχολιάζω κάποια!!

Αννούλα είδα τις φώτο του Άκη σου….. το διασκεδάζει ο κερατούκλης!! Κούκλος!

Μένω κοντά στα Παίδων!!

Εμείς μέχρι τις 3.30 ξυπνούσαμε κάθε 40 λεπτά μετά κοιμήθηκε μέχρι τις 6.15 κ 7.45 με ξύπνησε…

Λοιπόν η κουνιάδα μου περιμένει το διάδοχο τον Απρίλη… εμφανισιακά τώρα είναι η εποχή της με αποκορύφωση τις 26/2 που είναι η τελευταία Κυριακή!!!

Επιστρέφω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

… εμφανισιακά τώρα είναι η εποχή της με αποκορύφωση τις 26/2 που είναι η τελευταία Κυριακή!!!

Επιστρέφω!!

Καθομαι και γω αρρωστη γυναικα να καταλαβω τι σημαινει αυτο?Εχασα καμια καινουργια ταση της μοδας?? :roll::roll::roll: Εισαι πρωινος τυπος μπραβο Αλικη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Εγω ειμαι χαλια ειμαι σαν να με πατησε το τρενο!Τωρα καταλαβαινω πως νιωθει το κοριτσακι μου :cry::cry:

Χθες αφου την εβαλα για υπνο ξυπνησε και η φωνη της δεν εβγαινε εκλαιγε χωρις να μπορει να φωναξει.Σιγουρα την ενοχλουσε ο λαιμος της και ειχε βουλωσει και η μυτη της.Της ξεβουλωνω τη μυτη της βαζω otrivin me trobex μια σταγονα και της εδωσα και μια κουταλια μελι και κοιμηθηκε καλα τη μιση νυχτα.Μετα αρχισα και κρυωνα εγω πηρα το ντεπον μου και τελικα κοιμηθηκαμε παλι αγκαλια !Τωρα της εκανε ενα τσαι με μελι ηπιε και την επεσε!Αντε να δουμε!

τιτλος νεου θεματος

Περιμενουμε μια μερα με ηλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα θα φάμε μία σαλατίτσα με μοτσαρέλα κ προσούτο γιατί εχθές δεν πρόλαβα να μαγειρέψω κ σήμερα ο γιός μου δεν με αφήνει… ευτυχώς φαγάκι έχω για τον ίδιο!! Εκτός των άλλων είμαι κ κρυωμένη!

Έχω πιεί το γαλατάκι μου με μία φέτα κέικ σοκοπορτοκαλένιο ( συγνώμη κορίτσια αλλά το έκανα πριν 2 μέρες κ έπρεπε να το δοκιμάσω πριν τελειώσει) έναν καφέ κ το βράδυ δεν έχω ιδέα… θα σας ενημερώσω όμως!!!

Λοιπόν Ελένη μου αρέσει πολύ η φωτογραφία κ εμένα κ του άντρα μου… εγώ έχω μία τάση για τοπία ενώ ο άντρας μου με πρόσωπα… θα φτιάξω κάποια στιγμή κ άλμπουμ με τις δικές μου!

Ότι θυμάμαι γράφω!!!

Επιστρέφω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινα να ρωτησω κατι?

το τοβρεχ πωσ ξερεις οτι πεφτει μια σταγονα???ρωταω γιατι εγω η χαζη δεν ξερω αν πεφτει μια οποτε βαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το otrivin σταγονομετρο .γεμισα ενα μπουκαλακι με ενα γεματο σταγονομετρο otrivin me trompex και παλι με το σταγονομετρο περνω μια σταγονα.Μπορει να μην ειναι ακριβως αλλα προσπαθω και κανει πολυ καλη δουλεια.Μπορεις να το βαζεις τρεις φορες την ημερα εωσ πεντε μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....πω πω πω...τι εγινε χθες βραδυ μεχρι να σας διαβασω θα ξυπνησει και η μικρη και παλι δεν θα προλαβω να γραψω....

Μαριεττα στο θεμα συντροφικοτητας ολοι ετσι ειμαστε ....ηρεμησε καπου καπου μιας πιανει ολους να τα βροντηξουμε και να την κανουμε...πιστευω οτι σε ολες εχει περασει αυτο αυτο το μυαλο..αλλα πρεπει να μεινουμε ηρεμες να σκεφτουμε και τις ωραιες στιγμες με τον συντροφο μας τι μας ενωνει γιατι ειναι φυσικα και ο πατερας των παιδιων μας...Βεβαια σε ακραιες καταστασεις και εγω ειμαι συμφωνη καλυτερα να ζουν χωρια οι γονεις σαν ζευγαρι αλλα να μην παυουν να ειναι γονεις...Και στις μερες μας πολλα ζευγαρια φυσικα καταληγουν να ειναι χωρια...Τι γινεται οταν κλεινει η πορτα του σπιτιου και τι συμβαινει μεσα στο ζευγαρι μονο βεβαια το ζευγαρι το ξερει και κανεις δεν μπορει να πει τιποτα και οι επιλογες και οι αποφασεις ειναι του ζευγαριου απλα ξαναλεω ας μην ειναι παρορμητικες ειδικα οταν υπαρχουν και παιδια..

Ελιζα μου χαιρεσαι τα παιδακια ...ειστε ολοι μα ολοι κουκλακια...μπραβο κοριτσι μου...

Αχ βρε Ελενη και εσυ ταλαιπωρια με αυτον τον βηχα..περαστικα βρε κοριτσι μου ας ηρεμησει γρηγορα...

Τιτλο για το θεματακι το καινουριο εσεις να πειτε οι παλιες...Εμεις ακολουθουμε...

φιλακια κοριτσια τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σας βρε Ίνα έχετε ταλαιπωρηθεί πολύ…..

Είμαι κ εγώ χάλια κ θα κολλήσω κ τον Σπύρο κ κλάψτε με!!!

Νέα τάση μόδας όχι δεν έχασες είναι παλιά η δικιά της….

Τώρα που θυμήθηκα τα καρναβαλικά άρματα θυμήθηκα κ τον ξάδελφο μου που μία φορά ήταν πάνω σε ένα άρμα ντυμένος « εδώ ο κόσμος χάνεται κ το μ…..νι χτενίζεται!!!»

Το προτείνω στην πεθερά της Μαριέττας αυτό!!!! Κανείς δεν θα την αναγνωρίσει!!!

Καλημέρα Γιώτα!!

Στον τίτλο μην ξεχάσουμε τα 3 σποράκια δηλαδή 2 κ ένα εμβρυάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Γιατί ανοίξατε πάλι αυτό το θέμα? Άντρες & πεθερές!!! Γιατί καλέ είχα νεύρα στις αρχές της εβδομάδας? εεεε? θέλετε να μου ανέβει το αίμα πάλι στο κεφάλι?

Εμένα ο άντρας μου είναι το καλύτερο παιδί που έχω γνωρίσει στην ζωή μου. Είναι σπιτόγατος, δεν πινει, δεν βρίζει, εχει τρομερή υπομονή, δεν παιζει χαρτια, μας αγαπάει και τους δυο, δεν είναι τσιγκούνης, είναι εργατικός όσο δεν πάει (και αυτό μου σπάει τα νεύρα) αλλά όσον αφορά τις δουλειές του σπιτιού γενικά είναι το απόλυτο μπουρδέλο...πότε δηλώσαμε το παιδί μετά την βάπτιση? Σήμερα επειδή το προηγούμενο ΣΚ έγινε χαμός..φυσικά με πρόστιμο.. επειδή βαριόταν να παέι στο Μαρούσι τα είχε δώσει σε μια γνωστή του να τα κάνει σε κάποια Υπηρεσία, η οποία μας είχε γράψει στα ..... 6 μήνες. Δεν ήξερα και που ήταν αυτή να παω να τα παρω εγω!!

Επίσης έγινε χαμός γιατί η μάνα του ερχόταν καθε εβδομάδα το ένα απόγευμα απο τα δυο που εχουμε μαζί και ούτε τον έβλεπα, ούτε εξωτερικές δουλειές έκανα, ούτε τπτ αλλο γινόταν. Του το ξέκοψα ακυρώνοντας εννοείτε τις επισκεψεις που ηθελε να κάνει μεσα στο ΣΚ η πεθερά μου...θέλω να δω τον άντρα μου, τον γιό μου και επιτέλους να κάνω και τπτ άλλο...θέλει και δεύτερο εγγόνι!! Πως θα το κάνω κυρία μου όταν είσαι συνέχεια στα πόδια μου κάθε φορά που έχω ελεύθερο χρόνο? Για αυτό και τους ξεκαθάρισα ότι θα πηγαίνω και εγώ, τις ώρες που δουλεύει ο άντρας μου και καποιες φορές θα ερχονται και αυτοί. Αν δεν έχω ορεξη και χρόνο δεν θα βλεπει το εγγόνι για μια εβδομάδα ακόμα. Δεν έχω μόνο την πεθερά..έχω και τον κουνιάδο μου που έχει φάει κόλλημα με τον μικρό και δεν μπορεί αν δεν τον δει.....καλέ μου κάνε εσύ ένα παιδί, βρες καμία γκόμενα να ηρεμήσουμε και εμείς...μια χαρά παλικάρι είσαι!!! :twisted::twisted::twisted:

Απο αρχές της εβδομάδας πάντως προσπάθησε να αλλάξει...να δούμε πόσο θα κρατήσει..

Τελικά εκεί στα 12 χρονια περνάνε τα ζευγάρι την μεγαλυτερη κρίση..στα 12 χρονια γνωριμία χώρισε η μια κουμπάρα μου και ο αδερφός μου...έχω μέλλον ακόμα για να φτάσω εκεί...5 χρόνια ξέρω τον άντρα μου, τα 3,5 είμαστε παντρεμένοι. Άννα βιάστηκες και εσυ...εμένα στον 1 μήνα σχεσης με ζήτησε σε γαμο και στους 6 μηνες είχαμε αρραβωνιαστει και ζουσαμε μαζί στο σπίτι των γονιων μου...με εφαγε η καψουρα..τώρα προσπαθω να την ξαναβρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Γιωτα μου...και εσεις ειστε εχω την εντυπωση οτι παρολο που ειδα την φωτο εχω ξεχασει να στο πω :oops:

Πω πω Ευγενια μου ποσο να αντεξεισ και εσυ...τελικα καλυτερη η δικια μου...μακρυα και αγαπημενοι(οσο γινεται)Σου ευχομαι να αλλαξει για παντα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σιγουρο ειναι οτι αν αρχισουμε να γραφουμε οτι δεν μας αρεσει στους αντρες μας δεν φτανουν οι 100 σελιδες!

Και συ τι ηθελες να δηλωσεις το παιδι να το βαλουν στις λιστες να δουν ποσα χρωσταει στο κρατος!ΑΠο δω και περα δεν θα δηλωνουμε τα παιδια μας!!!Γιατι τι προσφερει αυτο το κρατος προνοια παιδεια υγεια ολα στο σπιτι μας θα τα κανουμε!

Αχ βρε τυχερη Αλικη!!

Η ευη που ειναι μηπως εφυγε και δεν μας πηρε!!

Ευη θα ερθουμε και μεις μαζι σου!!!WE LOVE SWEDEN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό αυτό που λέει η Ευγενία που το πας…. ? πως τα κάνεις τα παιδιά κύριε χωρίς να ακουμπήσεις..???

Έτσι την προηγούμενη φορά που σας είχα πει που τα είχα πάρει είχα ωορρηξία, είχα βάλει το Σπύρο για ύπνο κ για πρώτη φορά θα ερχόταν νωρίς στο σπίτι… 5 λεπτά πριν έρθει με πήρε να μου πει πως έρχεται η αδερφή του της οποίας της είχα πει ότι θα τα πούμε την επόμενη εβδομάδα κ για να μου τη σπάσει πήρε τον αδερφό της στο καπάκι…

Εννοείται πως δεν πάτησε το πόδι της γιατί θα της το έσπαγα αλλά τι το θέλεις που το αυγό μου έγινε μελάτο από την πίεση!!!

Καλημέρα Ευγενία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα ένα ζεστό τσάι πήρα κ ντεπόν για το κεφάλι γιατί δεν παλεύεται…

Αλήθεια που πήγε η Εύη?

Ίνα έτσι κ αλλιώς τα επόμενα χρόνια ο καθένας θα βοηθάει όπως ξέρει κ μπορεί..

ανταλλαγή προϊόντων…

κ τώρα δηλαδή ότι μπορούμε κάνουμε εδώ δουλεύει χωρίς να πληρώνεται δεν θα βοηθήσει δικούς μας ανθρώπους ?

Αλλά φάρμακα δυστυχώς δεν γεννάει, θα μένουμε στη διάγνωση!

Τι εννοείς Ευγενία? :-?

Για δείτε τσούπρες αρέσει στα μικρά σας όσο στο Σπύρο??

http://www.youtube.com/watch?v=8E8xMcXm ... detailpage

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...