Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Ναι Αλικη μου τωρα που μεγαλωνει σαν να παιρνει και απο μενα απο μικρη οχι τοσο...τι στο καλο μανα της ειμαι να μην μου μοιασει λιγο...Ινα μου αντε να γινεται καλα και να μας βαλεις και εσυ φωτο...

Οσο για το αλλο δεν αγχωνομαι καθολου Αλικη ειπαμε ξερει Εκεινος τι κανει..Απλα για τα συμπτωματα της περιοδου ηθελα να ανφερθω πιο πολυ που εξαφανιστηκαν μετα τη γεννα..και πιο πολυ αγια το ντεκολτε...Ειναι καημος...ΧΑΧΑΧΑΧ...Τουλαχιστον καποιες μερες του μηνα ειχα εδειχνα και με ενισχυμενο σουτιεν μια χαρα ηταν...τωρα επεσε κιολας μετα την εγκυμοσυνη..Οσο υπαρχει βεβαια για να πεσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Οχχχχ Ινα παλι πυρετο ρε σι, μιπος να την κανετε την εξεταση για να βγαλετε ακρη???

Δλδ δεν εφαγες το σαντουιτς με γηρο με απο ολα και τζατζικι???? Κοριτσια το πιασατε το νοιμα ετσι??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιωτα η Φωτεινουλα σου μιαζει πολυυυυ, το χαμογελακι της η εκφραση στο προσοπο ειναι εσυ. Οπως και να εχει ειστε κουκλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φραπέ με σουβλάκι!!!

Αυτά με το καλαμάκι σουβλάκι τα μπερδεύω κ εγώ… χαχαχα

Αποφεύγω να παραγγέλνω γιατί αργούμε να συνεννοηθούμε!!!

:lol::lol:

Κάνε την εξέταση Ίνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σάντουιτς και μπουγάτσα με τυρί, κιμά... Μια είναι η μπουγάτσα!! Με κρέμα...και τώρα που μου ήρθε φλασάκι..είχα φάει μια μπουγάτσα (με κρέμα) στα Χανιά!! Κρητικομαράκι..δεν πας καμία βόλτα προς τα εκεί να μου στείλεις κανένα κομμάτι??

ΑΑΑ εγώ μετά την γέννηση του Νωντα βρήκα την υγειά μου!!! Έιχα τρελούς πόνους στην περίοδο..διπλωνόμουν και δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω. Μόνιμα χαπακωμενη ήμουν...τώρα τπτ..λίγος πόνο την ώρα που αδιαθετω για να το καταλάβω και να μην γίνω χάλια...

επίσης δυσκοιλιότητα πριν - τώρα κανένα πρόβλημα απολύτως..Το στηθος και εμένα τπτ πλεόν, αλλά δεν έχω παράπονο έτσι και αλλιως..στην εγκυμοσύνη ήταν τουμπανο!! Αγελαδίτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάφερα κ σας έβαλα φώτο στο Άλμπουμ!!!

Ο Σπύρος κοιμάται κ εγώ βαριέμαι!!! Κ πεινάω!!!

Κ δεν έχω γυμναστήριο κ δεν ξέρω τι ώρα θα έρθει ο άντρας μου… κ σας ζάλισα με τις μ….κίες!!!

Πως κοιμούνται τα μικρά σας? Τα βάζετε στην κούνια ή πρέπει πρώτα να τα νανουρίσετε?? Ο Σπύρος μόνο αγκαλιά κ κούνημα!! Πρέπει να το αλλάξω εεε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μην με παρεξηγήσετε αλλά σήμερα υπολειτουργώ (-|

Αλίκη... :YMHUG::YMHUG::-* . Πολύ λυπήθηκα ρε γαμώτο, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα πολύ πολύ σύντομα!! χαίρομαι πολύ που το αντιμετωπίζεις έτσι και είσαι καλά. Αν ξαναπεράσει μαύρη σκέψη από το μυαλουδάκι σου εμείς εδώ είμαστε για να τα μοιραστείς, μην τα κρατήσεις μέσα σου εντάξει;

Ινα πάλι πυρετό η Αναστασία;; μάλλον πρέπει να την κάνετε αυτή την εξέταση και γρήγορα.

Πιάσατε το θέμα φιλίας... είμαι κι εγώ εντελώς καμένη αλλά προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι γιατί αν με πάρει από κάτω, δεν με σηκώνει ούτε γερανός μετά!!

Και για σουβλάκια διάβασα και μου άνοιξε η όρεξη, πω πω έχω καιρό να φάω σουβλάκι =p~ Κι εγώ έτσι το ξέρω, σουβλάκι αυτό που έχει πίτα και όλα τα καλούδια μέσα, και καλαμάκι το σκέτο κρέας. Αλλά στη Θεσσαλονίκη το λέτε σάντουιτς αν θυμάμαι καλά αυτό με την πίτα ε;

Γιώτα επιτέλους σε είδαμε κι εσένα! κούκλα η Φωτεινούλα μας, κι εγώ πιστεύω ότι σου μοιάζει βρε! Ινα εσένα και την Αναστασία δεν έχω δει μόνο... Α, και την Ελίζα! παρότι από παλιά στην παρέα μας δεν μας έχεις "συστηθεί" βρε Ελίζα, βάλε μια φωτό σας να σας καμαρώσουμε και μετά την σβήνεις.

Συμπεθέρα, κράτα τη Φλώρα μακριά από αναπτήρες, σπίρτα, μπιτόνια βενζίνης κλπ :lol:

Τα υπόλοιπα κορίτσια συγχωρέστε με, αλλά πραγματικά υπολειτουργώ!! όλη νύχτα είχαμε χορούς και πανηγύρια με την Αφροδίτη, γύρισα χθες το απόγευμα από τη δουλειά και τη βρήκα ένα μάτσο χάλια.. καταρροή συνέχεια, βήχας από το πνίξιμο, εγώ να την κυνηγάω με τον μυξορουφήχτη και αυτή να με βλέπει και να τρέχει :)) . Την πήραμε στο κρεβάτι μας τη νυχτα για να την παρακολουθώ και να της καθαρίζω τη μυτούλα, αλλά δεν μπορούσε να αναπνεύσει το κοριτσάκι μου και ξύπναγε με λυγμούς. Κοιμηθήκαμε με τα χίλια ζόρια ένα δύωρο και να σας πω πως;; εγώ ξαπλωμένη ανάσκελα και η μικρή από πάνω μου, κουρνιασμένη στο λαιμό μου! μόλις έκανα να την ακουμπήσω στο κρεβάτι γινότανε χαμός και έτσι τι να έκανα, την άφησα πάνω μου! φαντάζεστε πως κοιμήθηκα επί 2 ώρες με 10 κιλά πάνω στο στήθος μου ε;; με το ζόρι έπαιρνα ανάσα αλλά τι να έκανα η μάνα!! Μετά ξανακοιμήθηκε ήρεμη το πρωί, που εγώ έπρεπε να ετοιμαστώ για δουλειά, και μου είπε η Ρούλα ότι ξύπνησε γύρω στη 1!!

Αντε να δούμε τι ύπνο θα κάνουμε και απόψε... σας αφήνω προς το παρόν με πρήζουν και στο γραφείο και δεν την παλεύω καθόλου

Γειά σου Ευγενία! μπουγάτσα έφαγα το πρωί δεν έχω παράπονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...

αλικη δεν πειραζει ζουζουνα παμε για τον αλλο μηνα εγω περιμενω να μου ρθει στις 21 αλλα ουτε εγω εχω συμπτωματα πλεον οποτε οταν μουρθει το παιρνω χαμπαρι...

με εχετε καταμπερδεψει με τα σουβλακια και τα πυτογυρα αμαν πια... :lol::lol::lol::lol: και οπως ελεγε και ο κωνσταντινου δεν θελω να το μαθω θελω να το φαω... ;);););)

σημερα το μενου γραφει ψαρι στο φουρνο με πατατες...για να δουμε ποιος θα φαει και ποιος θα κοιταει..

γιωτα μου τι ομορφες που εισται...εχει τις ματαρες σου η μικρη...φτου φτου...

ρε ευη αστην να το καψει να τελειωνουμε...μηπως κανουν και σωστη δουλεια εκει μεσα πλεον???

βρε ινα μου παλι???ωωω...να συμφωνησω με τα κοριτσια κανε την εξεταση...αχ τα νευρα μου...γιατι ταλαιπωρουνται ετσι τα νινακια μας???

ευγενια εφυγα για μπουγατσααααααα...παντως μπουγατσα στην κρητη???τι να πει τοτε και η θεσσαλονικη???εγω θα σου στειλω καλιτσουνακια ειναι πιο λογικο εεε.???..ευη στειλε μπουγατσα βρε στο κοριτσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη δεν σε έχω φίλη για να δω τις φωτογραφίες σας... σου στέλνω αίτημα!!

Για την περίοδο που λέγατε, εμένα αλλάζουν συνεχώς τα συμπτώματα!! μετά τη γέννα που αδιαθέτησα κανονικά παρότι θήλαζα, πονούσα φριχτά και είχα πολύυυυυ αίμα, καμία σχέση με πριν. Τους τελευταίους μήνες όμως είμαι σαν κι εσάς, κανένα προεόρτιο σημάδι αφού δεν το καταλαβαίνω πότε αδιαθετώ, και το αίμα όπως πριν τη γέννα. Και έχω κι εγώ τον καημο της Γιώτας, έπαψε να πρήζεται το στήθος μου και επίσης μίκρυνε ακόοομα περισσότερο. Αφού λέω αν κάνω δεύτερο παιδί θα εξαφανιστεί τελείως και μόνο αν φοράω καμιά φουστίτσα θα καταλαβαίνουνε ότι είμαι γυναίκα =))

Ευχαριστώ πολύ Αλίκη για τα περαστικά! Α και για το θέμα του ύπνου που ρώτησες, από μωρό την είχα μάθει να κοιμάται μόνη της χωρίς αγκαλιές και κουνήματα, τους τελευταίους μήνες όμως την θέλει την αγκαλίτσα της αλλά μάλλον είναι επειδή είναι συνέχεια αρρωστούλα ή βγάζει δόντια.

Μαράκι καλή σας όρεξη! στο Μανωλιό μας αρέσει το ψάρι; εγώ ακόμα δεν της έχω δώσει, αφού όλο αρρωστη είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κάνει σε όσες έχω καταφέρει να βρω (γιατί είμαι κ άσχετη) αίτημα… νομίζω κ σε σένα Ελένη μου! Κ στη Μαρία…. Νατάσσα…. κ δεν θυμάμαι σε πόσες ακόμη!

Σε όσες δεν έχω κάνει συγχωρέστε με... κάντε μου μία κλίση!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Ελενη χαλια ειναι το παιδι παλι...Φανταζομε σαν ζομπι θα εισαι σημερα απο την κουραση...

Ευγενια κατο τα χερια απο την μπουγατσα, εμεις την ανακαλιψαμε θα μας πιτε και πως να την κανουμε τωρα???? :)):)):)):)) Ουτος η αλος μπουγατσα λεγετε γιατι φταχνετε απο το σιγγεκριμενο φυλλο και δεν εχει καμια σχεση με το τι γεμιση εχει μεσα....Παντος αν θελεις εδω θα βρεις σηγουρα την καλιτερη.

Αλικη προτηνω να πας αμεσος στο facebook και να ανιξεις εναν λογαριαζμο, ειναι πανεφκολο και οτι χριαστεις εμεις εδω ειμαστε...

Μαρια εσενα στα ειπα στο φατσομπουκι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κάνει σε όσες έχω καταφέρει να βρω (γιατί είμαι κ άσχετη) αίτημα… νομίζω κ σε σένα Ελένη μου! Κ στη Μαρία…. Νατάσσα…. κ δεν θυμάμαι σε πόσες ακόμη!

Σε όσες δεν έχω κάνει συγχωρέστε με... κάντε μου μία κλίση!! :lol::lol::lol:

δεν εχω αυτοκινητο καρδια μου!!! δεν εχουμε το τηλεφωνο σου φιλεναδα!!!!!!!

ακους εκει κλιση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και εγω σας εκανα εδω αντ....οσες βρηκα βεβαια...δεν μπορεσα να βρω την ελιζα και την ινα....αν με βρειτε καντε με εσεις!!!!Αλικη σε βρηκα εγω...

Ελενη ομοιοπαθουσα και εσυ με το μικρο στηθος ε?????Βλεπω οντως μετα την δευτερη εγκυμοσυνη να εξαφανιζεται εντελως γιατι και εμενα μικρυνε πιο πολυ τωρα απο οτι ηταν...

Αχ θελω και εγω μπουγατσα....ζηλεψα!!!!θα φαω ενα derby αφου μου ηρθε για γλυκο τωρα...

Ινα μου ναι σου λεμε ολες πανε καλυτερα κανε μια εξεταση στη ζουζουνα...να μην ταλαιπωρειται και αυτο το καημενο.

Και Αλικη οπως ειπε και η Ευη πανε κανε εναν λογαριασμο στο φειςμπουκ εκει μπορεις να κανεις πιο καλες δημοσιευσεις και να μοιραστεις πραγματα που μαθαινεις η θελεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη και εμενα κοιμοταν μονη της αλλα τωρα αγκαλιτσα τι επαθε δεν ξερω...Αλλα εμεις εχουμε το αλλο την ημερα που ειναι να κοιμηθει, εκει απο μωρο εμαθε αγκαλεια και λιγο πολυ λιγο κουνημα...απλα μεχρι να γλαρωσει και μετα κρεβατακι...Αλλα το βραδυ κοιμοταν μονη της...Τωρα και το βραδυ εχουμε το ιδιο οπως και με τον πρωινο και μεσημεριανο υπνο...Απλα μηπως αυτο και εγω αναρωτιεμαι να το αλλαξουμε???Αλλα πως αν την βαλω την ημερα στο κρεβατακι να κοιμηθει μονη της ουρλιαζει...Πως το εχει συνδυασει ετσι ομως αλλιως την ημερα και αλλιως το βραδυ δεν μπορω να καταλαβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια και χαρα!!

μπαινω στα κλεφτα και σας διαβαζω..

Αλικη!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

παμε γερα στους επομενους μηνες...

ειδα τις φωτο σου με τον Σπυρακο...φτου σκορδα και στους δυο σας!!!

στο θεμα του υπνου ειμαι οπως κι η Ελενη...απο την πρωτη μερα που γυρισαμε απο το μαιευτηριο δεν τον νανουριζα...κατευθειαν στο κρεβατακι του και κοιμοταν..τωρα ειναι κανας μηνας που ξεσηκωνεται οταν τον ξαπλωνω ή οταν παω να τον σκεπασω πιο αργα και θελει αγκαλιες...βρηκα αυτες τις μερες κι ενα κολπο και πιανει!! στην απεναντι βεραντα υπαρχει ενα σκυλακι...καθε φορα ανοιγοντας την κουρτινα το βλεπουμε...του αρεσει να του κανει γαβ γαβ...οποτε οταν παει να γκρινιαξει για το κρεβατι του λεω:ακου το σκυλακι!!! και λουφαζει και δε μιλαει καθολου...το ιδιο κολπο πιανει ενιοτε οταν τον αλλαζω...τι πραγμα κι αυτο ομως με τα ρουχα!!!!μου βγαινει η πιστη!!

στο θεμα ταισματος εχεις θεμα;εγω οταν τον ταιζω,τον βαζω μπροστα στο youtube και αυτη την περιοδο μας αρεσει να βλεπουμε το παραμυθι ο λυκος και τα τρια γουρουνακια...την στιγμη δε που ο λυκος φυσαει τα σπιτακια,ο Ηλιας με το στομα γεματο φυσαει κατευθειαν στην μανουλα!!!

για δοκιμασε το να τον απασχολεις με εικονες!!!

Ελενη!! ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!

Μαρια θελω καλιτσουνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! διαιτης γινεται παρακαλω; :lol::lol:

Ευη την Φλωρα την θελω κοντα μου!! να περιποιηθουμε οχι μονο σχολεια αλλα και σπιτια αμα λαχει...καταλαβατε ποιανης το σπιτι!!!!

Ινα κουραγιο Μανα και σε εσενα...ευχομαι γρηγορα να γινει καλα η Αναστασουλα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γιωτα ειστε ιδιες με την κορη σου!!! κι ειδικα αυτο το χαμογελο!!!! φτου σκορδα και σε εσας!!!!

κορες σας αφηνω...

θα σας δω προς το βραδακι!!!

φιλια!!!

Υ.Γ. μολις εφαγα το μηλο μου και παω για το φαγητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα είμαι κ ανορθόγραφη!!!!! Εγώ έχω πάρει κλίση κ μεγάλη μάλιστα!!!

Έκοψα το χέρι μου με το μαχαίρι κ πάει ο άντρας μου να φέρει να με ράψει!!! Δεν είναι η μέρα μου σήμερα κορίτσια κ με κοροϊδεύει κ η Μαριέττα!!

Τώρα όχι μόνο πεινάω αλλά πονάωωωω κιόλας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα τι ωραία με τόσο χιόνι!!!

Όταν τρώει τα ίδια κάνω κ εγώ μπροστά από τον ΗΥ…. αλλά με πιάνουν τα νεύρα μου τόση ώρα!!

Όταν ήταν μικρός κ εμένα κοιμόταν μόνος του… μετά το θηλασμό μας πήρε κ μας σήκωσε αλλά τώρα πρέπει να το αλλάξουμε αυτό γιατί δεν παλεύεται… θέλει κ 1 ώρα μέχρι να κοιμηθεί!!!

ΠΟΝΑΩΩΩΩ!!!

Πάω να με ράψουν!!

:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακη περαστικα σας κοριτσι μου...ποπο αμα ειναι ετσι ανημπορα σφιγγεται η καρδια μου...αλλα αυτο που ηρεμουν παντα το πρωι και κοιμουνται τοσες ωρες σερι...οταν εσυ δεν μπορεις να κοιμηθεις πολυ με εκνευριζει...το ψαρι του αρεσει πολυ εφαγε ενα ολοκληρο σημερα...καλο να του κανει.. ;);););)

γιωτα derby εχω να φαω ουουου χρονια μην σου πω απο το σχολειο σχεδον...ειναι ενα απο τα γλυκα που δεν αρεσουν στον αλεξη και ετσι ευτυχως δεν κυκλοφορει στο σπιτι..τελειο το χιονι να το βλεπεις ετσι στο μπαλκονι σου...τωρα βρεχει εδω...

φιλεναδα θα σου στειλω καρδια μου το πασχα που θα ειναι και στα φορτε τους στειλε διευθυνση...και οσες θελετε...

αλικη που το εχεις παιδακι μου το μυαλο σου???πως ειναι το χερι?πονας???να το κανω μπα να περασει?που λεω και στον μανωλη :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να το έχω το μυαλό μου…? Σάμπως μου έμεινε μυαλό…..?

Αγχώθηκα κ με το μικρό γιατί την ώρα που με κένταγε ο άντρας μου, το σκασμένο άρχισε να κλαίει να τον πάρω κ από την πίεση έχασα τις αισθήσεις μου…. με ξάπλωσα κάτω στο πάτωμα κ ανέβηκε κ ο Σπύρος από πάνω μου να με κλάψει!!!

Τι άλλο θα ζήσω σήμερα…??

Κ τώρα μία αφιέρωση για τους φίλους παναθηναϊκούς….

Το βλέπει ο Σπυράκης κ χορεύει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια sos sos sos!!!!!!

Μαλλον αρρωστησαμε παλι!!!!!!!!!!!!!Σημερα 2 φορες εκανΕ κακα και τις 2 φορες διαρροια...και 3 φορες εμετο....απο τις 5 μεχρι τωρα ειναι καλα αλλα θα δειξει η νυχτα..πω πω ας μην ειναι γαστρεντεριτιδα δεν την μπορω εχω κακιες αναμνησεις..........μου βγαλε και δοντι ομως βρε κοριτσια σημερα...κανουν τα δοντια ομως εμετο??????????ξερετε κατι τετοιο??????????? ΕΚΠΕΜΠΩ ΣΟΣΣΣΣΣΣ!!!!

Οι διαρροιες ναι απο τα δοντια αλλα ο εμετος????αχ θα σας πω νεοτερα αυριο να ξημερωσουμε καλα και βλεπουμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη περαστικα!!! μηπως σε ματιασανε; λεω,μηπως!!!

το τραγουδι πιο πολυ το χορεψε ο Μανος που το ακουσε,παρα ο γιος μου...κατι ειναι κι αυτο...

Μαρια ακους;;;;;;χαχαχαχα!!!!

Γιωτα αν ειναι γαστρεντεριτιδα,που το απευχομαι,η γιατρος μου ειχε συστησει διατροφη..γαλα αραιωμενο κατα μια κουταλια λιγοτερη...απο φρουτα μονο μηλο και μπανανα και φαγητο πατατες,καροτα και κοτοπουλο και ρυζι...απογευματινο ειχε πει να του εβραζα ρυζακι και μεσα να εβαζα μιση μπανανα και δυο κοφτες κουταλιες φαριν λακτε...

περαστικα και σε εσας!!!

Μαρια σε ευχαριστω για την προθεση σου!!!! Πασχα ποτε εχουμε; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μάνες!!!

Γιώτα,περαστικά κορίτσι μου...δεν ξέρω αν τα δόντια κάνουν εμετό..δεν νομίζω... :roll: Μήπως την πείραξε κάτι που έφαγε???Ελπίζω αύριο να είναι μια χαρά!!Τι ωραία θέα έχεις από το παράθυρο...

Αλίκη,τι γλύκας που είναι ο Σπύρος!!!!!!!Για φίλημα!!Κι εσύ όμως πολύ κούκλα!!! :D Περαστικά σου κιόλας!Χτύπησες πολύ?!

Μαρία!!!Κι εγώ θέλω καλιτσούνια!!!!!!!!!!!!!!

Παρεπιπτώντος...η μπουγάτσα προέρχεται από τας Σέρρες από όσο ξέρω!!!Δούλευα σε μπουγάτσα-καφέ όταν ήμουν Χαλκιδική!!Στην Αθήνα δεν έχω φάει μπουγάτσα στα 2 χρόνια που είμαι εδώ....όλο κάτι κρεμόπιτες πασάρουν για μπουγάτσα..... :|:|:|

Κι εμένα κορίτσια με κούνημα κοιμάται το σκατό!Κάποια στιγμή τον έμαθα να κοιμάται μόνος του ενώ είμαι ξαπλωμένη δίπλα του αλλά μετά κάναμε το εμβόλιο 10 μηνών και είχαμε θέμα με κλάμα και γκρίνια,μετά δόντια και τελικά κάνω μπράτσα!!Το αφήνω προς το παρόν και εύχομαι να αλλάξει κάποια στιγμή...ίσως όταν κοντεύει τα 2 και καταλαβαίνει να τον πιάσω το μπλα μπλα και να του εξηγήσω πως πρέπει να κοιμόμαστε....λέτε να πιάσει ή μόνο στα όνειρά μου??!!! :lol:

Περαστικά στα άρρωστα μπεμπάκια μας....Και η Σάρα (Ειρήνη) έχει τον μικρό με πυρετό και τρέχει σε γιατρούς και είναι χάλια ψυχολογικά!

Σήμερα έδωσα στον Άκη ακτινίδιο για πρώτη φορά!Του άρεσε!! :mrgreen:

Αυτά τα νέα μας!!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι αυτα που λετε βρε κοριτσια για μπουγατσες σουβλακια και καλτσουνια????ειδικα για τα καλτσουνια δε σας το συγχωρω!!!!!!τα λατρευω!

αλικακι μου ευχομαι τον επομενο μηνα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!και να ξερεις οτι μετα απο μια συλληψη μετα συνηθως ξαναπιανεις αμεσως γιάυτο βουρρρρ.επισης αφου δεν ειναι η μερα σου σημερα μη βγεις απο το σπιτι καθολου....καλου κακου. :lol::lol::lol::lol:

ελενη και ινα περαστικα στα μικρουλια σας!

γιωτα η κουκλιτσα σου ειναι πολυυυ γλυκουλα!!!

το σπυρακο που κατι ειδα για φωτογραφιες οτι εβαλες αλικη μου..εγω δεν τον ειδα :( δε μου τις εμφανιζει μαλλον τι να πω!)

αννουλα εμεις πλεον βαζουμε αραια και που λιγουλακι ακτινιδιο στη φρουτοκρεμα.σα φρουτο προσωπικα δε μου αρεσει αλλα τη φρουτοκρεμα τη κανει μουρλια!

κοριτσια μη σκατε με τον υπνο.....τα παιδια αλλαζουν....εχω καταληξει οτι καλυτερα να μη τα πιεζουμε να κοιμηθουνε μονα τους αν δε νιωθουν ετοιμα γιατι σιγουρα θα εχουν τους λογους τους.εμενα οπως θα θυμαστε κοιμοταν μαζι μας...μετα τους 9 μηνες.εβλεπα ομως οτι κατι τον ενοχλει και ειχε καπως ανησυχο υπνο και στο κρεβατι.μολις τον ειδα και ηρεμησε και κοιμοταν σερι τον ξαναεβαλα στο κρεβατακι του και δεν εβγαλε αχνα.κοιμαται εδω και κανα μηνα στο κρεβατι του σερι 12ωρο και δε βγαζει αχνα!

καλα σημερα με φρικαρε τελειως εκει που καθοταβ στο καναπε..και τρωγαμε το βραδυνο μας ξαφνικα ο κυριος αρχισε να σηκωνεται ορθιος και δε καθοταν με τιποτα κατω.....φανταστητε επειδη δεν ειμαι συνηθισμενη σε τετοια πηγε να μου φυγει απο το καναπε και να πεσει....

μετα καθισμενος στο χαλι και εκλαιγε να τον σηκωσουμε οτι δε μπορει να σηκωθει(με πολλα αντικειμενα γυρω γυρω που μπορουσε να πιαστει.θα με τρελανει τελειως αυτο το παιδι.μου φαινεται εχει καταλαβει τη μουρλα μου και με κοροιδευει ψιλο γαζι...!!!

καληνυχτα τσουπρες,συγνωμη αν ξεχασα καποιες ε???? παω γιατι μου κανει παραπονακια ο αντρα μου φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλικη τι ειναι αυτο σημερα βρε παιδι μου, ολη η γκαντεμια πανο σου επεσε? Περαστικα, πως ειναι το χερι?

Γιωτα περαστικα και στην Φωτεινουλα. Μακαρι να μην σου ξανακανει εμετο, πολα υγρα να της δινεις αλλα μια ωρα τουλαχιστον μετα τον εμετο και γουλια γουλια για να μην σου ξανακανει..

Αννα και εγω την μπουγατσα για Σερραικη την ξερω και οντως εχω ακουσει απο φιλους οτι στην Αθηνα ειναι χαλια η μπουγατσα..

Ο Ακης εφαγε ακτινιδιο? μπραβο, ο δικος ακομι και ανακατεμενο μεσα στην φρουτοκρεμα δεν το τρωει, δλδ δεν τρωει την φρουτοκρεμα..

Πιγαμε το απογεβμα για στολες, για τον Τριανταφυλλο πιρα μια του zorro και η Φλωρα τι αλο? Μια της Barbie..

Tο απογεβμα αρχισε να πριζετε το κατο μερος του ματιου του αντρα μου (εκει που κανουμε μαυρους κικλους) και τωρα προχωρισε και στο βλεφαρο. Επιδι ολο και χιροτερεβε εφιγε για το εφιμερεβον νοσοκομειο, αντε να δουμε τι ειναι και αυτο παλι....

Παω να απλωσω ενα πλιντιριο και επανερχομε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...