Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ρε συ Ευη κατσε να πας με το καλο εκει να βολευτεις, και μετα τους πλακωνεις ολους στις σφαλιαρες!Ασε ρε Ευη τη διαιτα να εχεις και ενα βαρος οταν δινεις τις σφαλιαρες να πηγαινουν γεματες!

Τελικα οποιος ειναι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεει!

Η εξεταση αυτη ακουγεται τρομακτικη οταν σκεφτομαι να την κανει η μικρουλα μου!

Αν την κανουμε θα την κανουμε σε ενα παιδοακτινολογο.Θα βαλει ενα καθετηρα με υγρο απο την ουριθρα και μετα θα περιμενουμε να κατουρησει και να δουμε πως λειτουργουν τα νεφρα και προς τα που πανε τα τσισα.(με υπερηχο για να μην εχει καθολου ακτινοβολια).Ολη αυτη την ωρα κανα μισαωρο θα πρεπει να ειναι ακινητη και φυσικα θα τσιριζει!!!

Η διατα συνεχιζετε αν και το σκ εφαγα δυο κοματια πιτσα και χθες ενα κομματι σαραγλι της πεθερας τελειοοοο!Αλλα δεν εβαλα γραμμαριο!!!

Σημερα τοστ το πρωι το μεσημερι μια μεγαλη κοτομπουκια οση η παλαμη του χεριου με σαλατα

το απογευμα φρουτο και το βραδυ ενα μικρο γιαουρτακι

Το μυλοξυδο κανει δουλεια νομιζω!

Ο Τριανταφυλλος δεν θα εχει προβλημα στη Σουηδια μοιαζει με Σουιδακι.Ειναι γλυκα πανε τα μωρακια μας γινονται παιδακια πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα Εύη σου λένε κ τέτοια..???

Η κυστεογραφία είναι μία εξέταση που βάζουν ένα καθετηρακι από κάτω κ βάζουν ένα υγρό για να γεμίσει η κύστη. Μετά βγάζουν ακτινογραφίες κ τέλος! δεν είναι επώδυνη κ για τα κορίτσια είναι πιο εύκολη.. για τα αγόρια είναι λίγο πιο ενοχλητική!! Είναι απαραίτητη αν υπάρχει υποψία για παλινδρόμηση… δηλαδή τα ούρα φτάνουν στα νεφρά!

Ήδη απάντησε η Ίνα….. πάτησα υποβολή κ το είδα!

Προσπαθώ μέρες να βάλω φώτο στο άλμπουμ κ δεν τις φορτώνει….. γιατί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ιδατε εχουμε και το black humor τωρα δεν μας εφταναν τα αλα...

Ινα ο δικος μου ουτε δεμενος δεν θα καθοταν 30 λεπτα ακινιτος οχι ετσι να εχει και καθετιρα και καπιον να τον πασπατεβει με τον υπεριχο..

Και εγω σινεχιζω διαιτα, εχθες εφαγα κλασικα κουλουρι με γαλα για πρωινο

πρασοριζο με φετα για μεσημερι και γιαουρτι με 2 κριτσινια ολικις το βραδυ.

Σημερα προς το παρον εχω φαει μονο πρωινο τα γνωστα..

μακαρονια ολικης με σαλτσα και μανιταρια για μεσημερι

και το βραδυ δεν ξερω ακομι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το ονομα τι θα γινει δεν ξερω μονο??

Δοστε καμια ιδεα, πως θα το κανουμε λιγακι πιο Ευρωπαικο για να το λενε και οι κρυοκολοι οι Σουηδοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ευη μου!

κοριτσια και εγω συνεχιζω διαιτα βεβαια που κ που τσιμπαω και κατι παραπανω....κιλα δεν εχω χασει πολλα γιατι θεω και λιγα να χασω αλλα απο ποντουσ πρεπει ν εχω χασει αρκετουσ...βλεπω μεγαλη διαφορα στα ρουχα μου....

λεω απο βδομαδα αν τα καταφερω να αρχισω και γυμναστηριο μηπωσ και μαζευτει ολη αυτη η χλαπατσα... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια...κατσε να τα πουμε στα γρηγορα μην σηκωθει το ταρζανακι και δεν προλαβω...Με καλυψατε με το θεμα χοριακης...Ισως ειναι αυτο που λετε εγω οταν εμεινα εγκυος ειχα 6 μερες καθυστερηση και εκανα τεστ και πηρα το γιατρο με εστειλε για αυτην την χοριακη..ειχε ενα νουμερο πανω μεγαλο δεν θυμαμαι οποτε δεν μου ειπε τιποτα ο γιατρος να επαναλαβω χοριακη..Τωρα καταλαβα τι συμβαινει ομως..

Αλικακι γιατι το λες αυτο για το εξωμητριο?τι ειναι αυτα που λες τωρα...δηλ.αν ειναι ενα εμβρυο εξωμητριο η γυναικα χανει την σαλπιγγα της???Δεν το καταλαβα και ουτε θελω να πιστευω κατι τετοιο...και φυσικα εσυ να μην σκεφτεσαι τετοια πραγματακια..ολα καλα θα ερθουν..

Ινα μου αν πρεπει να την κανει την εξεταση ομως ρε κοριτσι μου τι να κανεις?μπορει να κλαινε τα λυπασαι σε καταλαβαινω απολυτα αλλα για το καλο τους τα κανουμε..

αχ ξυπνησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το ονομα τι θα γινει δεν ξερω μονο??

Δοστε καμια ιδεα, πως θα το κανουμε λιγακι πιο Ευρωπαικο για να το λενε και οι κρυοκολοι οι Σουηδοι.

Tafi???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλι , Φιλ

Εγώ τελικά έχασα 1 κιλό…. σήμερα σας είπα σουπίτσα. Έχω πιεί ένα γάλα μέχρι το μεσημέρι θα τσιμπήσω κανένα φρουτάκι κ το βράδυ μάλλον τοστ!

Γιώτα μου μακάρι να κάνω λάθος…. τι να πω…!?!? Είναι ο εφιάλτης μου μάλλον!! :?

Ωστόσο ναι μπορεί αν έχει γίνει εμφύτευση στη σάλπιγγα να την χάσεις…

Ο Σπύρος πλέον περπατάει αρκετά καλά.. κάνει αποστάσεις κ περνάει κ εμπόδια.. ααα κ κλοτσάει κ την μπάλα!!! Κλασσικό αρσενικό… ελπίζω δηλαδή….!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλι , Φιλ

Εγώ τελικά έχασα 1 κιλό…. σήμερα σας είπα σουπίτσα. Έχω πιεί ένα γάλα μέχρι το μεσημέρι θα τσιμπήσω κανένα φρουτάκι κ το βράδυ μάλλον τοστ!

Γιώτα μου μακάρι να κάνω λάθος…. τι να πω…!?!? Είναι ο εφιάλτης μου μάλλον!! :?

Ωστόσο ναι μπορεί αν έχει γίνει εμφύτευση στη σάλπιγγα να την χάσεις…

Ο Σπύρος πλέον περπατάει αρκετά καλά.. κάνει αποστάσεις κ περνάει κ εμπόδια.. ααα κ κλοτσάει κ την μπάλα!!! Κλασσικό αρσενικό… ελπίζω δηλαδή….!!

Δεν γινεται τοσο ευκολα πρεπει να εχεις αιμοραγια να μην ξερεις το προβλημα σου και να ειναι και βλακας ο γιατρος!Εσυ εισαι υπο παρακολουθηση δεν εχεις αλλα συμπτωματα θα πας στο γιατρο σου και θα σου πει τι θα κανεις!Ασε να περασει και η αυριανη μερα και θα δουμε ας μην το σχολιαζουμε ακομη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανω ενα τεστακι με τις ριθμισοις και ξαναβαζω την φωτωγραφια του κανακαρι μου για να δω αν θα μου την βγαλει σοστη αυτην την φορα...

al-7587[1].jpg[/attachment:39cogwbl]

post-12688-13873938767049_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ε και πολυ γκομενος ο υιος !!!

Γεια και στα κοριτσια της παρεας που μας παρακολουθουν αλλα δεν μπορουν να γραψουν λογω εργασιας!

Γεια και στα αλλα κοριτσια που μας διαβαζουν αλλα δεν μας μιλανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη εχει δικιο η Ινα, μην το πρωεξοφλεις οτι θα εχει προβλιμα το σπορακι. Το ξερω θελεις να κρατας μικρο καλαθι για να μην απογοητεφτεις αυριο αλλα ποτε δεν ξερεις...

Η Ευγενια δεν ενφανιστικε σημερα και ανησιχω....Ευγενια εισαι καλα??? Ελπιζω να εισαι καλιτερα σημερα, δεν αξιζει κοριτσι μου να χαλιεσε για τετια πραγματα..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια κι απο μενα...μπηκα στα γρηγορα απο το γραφειο...

ενα σας λεω:την νταντα θα την σκισω...τον περασμενο μηνα μας ηρθαν τα κοινοχρηστα 140€..εχουμε αυτονομη θερμανση..τρελαθηκα...της ειπαμε με τον Μανο να το ρυθμιζει στους 19-20 βαθμους και το σπιτι ζεσταινεται αμεσως...ειχαμε καψει 24 ωρες...

χθες ηρθε ο επομενος μηνας 152€ και 32 ωρες πετρελαιο....

θα την σκισω!!!! οταν γυρναω σπιτι βλεπω τον θερμοστατη στο 22!!

γιατι να μην ειμαι σπιτι μου με το μωρο μου!!!!!!!!!

θα σας σχολιασω το βραδυ!!!

φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον επειδη ζηλευω απο το μεσημερι αρχιζω κι εγω διαιτα..σημερα εφαγα ενα κριτσινι και μια τυροπιτα στο γραφειο...ντρεπομαι,αλλα την εφαγα!!

το απογευμα θα φαω ενα γιαουρτι με κορν-φλεικς και το βραδυ αργα κανενα μηλο και πορτοκαλι...

τερμα τα ψεμματα...

το Σαβ/κο ξεσκιστηκα στις πιτσες και τις μακαροναδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tριανταφυλλενιε μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι λουλουδακι του μπαξε εισαι συ!!!!!!!!!!!

φτου φτου σκορδα αγαπη μου!!!

αλλα κι η αδελφουλα σου δε παει πισω...δεσποινις!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευη το DNA εχουν τα παιδια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για διαφήμιση είναι ο Τριανταφυλλένιος!!!!

Άντε καιρός ήταν… όχι να τη σκίσεις να κάνεις δίαιτα!! Από τα Χριστούγεννα περιμένουμε.. :lol::lol:

Μαριέττα εγώ που το ξεχνάω το βράδυ…… :roll:

300 ήρθε το προηγούμενο 2μηνο ( Νοέμβριος που δεν ανάψαμε σχεδόν καθόλου κ Δεκέμβρης νορμάλ). Τώρα που το έχω από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ πόσο θα έρθει?? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες κι από μένα. Είμαι γραφείο, βαριέμαιιιιιιιι αλλά δεν μπορω να παραμένω πολύ στο internet. Στα κλεφτά μπαίνω κι εγώ.

Σας διαβάζω μόνο για να μην έχω πολλά να διαβάζω το βράδυ και χάνω την μπάλα.

Μαρριέτα κι εγώ αυτό λέω ρε γαμώτο. Γιατί να μην είμαι σπιτάκι και να μεγαλώνω εγώ το παιδάκι μου.

Βέβαια εμένα μου το κρατάει η μητέρα μου αλλά και πάλι είναι διαφορετικά.

Το Σ/Κ που την κρατάω εγώ το σπίτι είναι μια χαρά. Τις καθημερινές που γυρνάω από την δουλειά βρίσκω ένα σπίτι βομβαρδισμένο. Τα νεύρα μου!!!!

Τι κουκλί είναι αυτό Παναγιά μου ο Τριαντάφυλλος;;;; Φτου, φτου, φτου!

Και όντως μοιάζει πολύ με Σουηδό! Κούκλος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου, ή μάλλον καλησπέρα γιατί μεσημέριασε μέχρι να καταφέρω να σας διαβάσω!

Αλίκη μου σε παρακαλώ μην κάνεις τέτοιες μαύρες σκέψεις... όλα καλά θα πάνε! αλλά ακόμα και στο απευχόμενο σενάριο να μην πάει κάτι καλά με αυτό το σποράκι, γιατί καλέ να χάσεις τη σάλπιγγά σου;;; θα έρθει άλλο σποράκι για να μείνει την επόμενη φορά. Γιατί να κάνουμε σενάρια από τώρα, εύχομαι αύριο να μας πεις ότι ανέβηκε και όλα καλά! Ούτε εγώ το ήξερα αυτό με τις χοριακές και τι σημαίνουν. Εκανα μόνο μια φορά και μάλιστα μου είχαν πει από το διαγνωστικό ότι επειδή ήταν πολύ μεγάλη σε σχέση με την τελευταία μου περίοδο, ότι πιθανότατα θα είχα δίδυμα και λόγω του ιστορικού μας κιόλας φύγαμε με τον άντρα μου και θυμάμαι ότι γελάγαμε στο ασανσέρ. Νόμιζα δηλαδή η άσχετη ότι ο αριθμός της έχει να κάνει με μονή ή διπλή κύηση.... :oops:

Συμπεθέρα δεν έχω λόγια για τον πανέμορφο γαμπρούλη μου.... ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ! Οσο μεγαλώνει και πιό γλύκας γίνεται :x . Για το άλλο θέμα με τους γονείς σου, συμφωνώ με όσα σου είπε η Νατάσσα αλλά συμφωνώ και με αυτό που είπε νομίζω η Ινα, ότι δηλαδή είναι επειδή εκείνα τα εγγόνια τα έχει μάθει στην καθημερινότητά της και της φαίνεται πιό δύσκολο να τα αποχωριστεί, δεν νομίζω δηλαδή να το είπε γιατί αγαπάει τα δικά σου παιδιά λιγότερο, απλά εσάς ξέρει ότι σας έχει σε απόσταση έτσι το έχει συνδέσει... βλακεία βέβαια ιδίως ο τρόπος που το διατύπωσε, αλλά εν μέρει μπορώ να καταλάβω γιατί το είπε. Κατά τ'άλλα όπως σου είπαν και τα άλλα κορίτσια, πάρε τη ζωή σας στα χέρια σου και δεν σε φοβάμαι, είσαι όντως "αντράκι"!!!!

Μαριέττααααα! τι έγινε τελικά με την πεθερά, την χτύπησε κανένας κεραυνός ή τη γλίτωσε πάλι η κουφάλα;; καλά γέλασα πολύ που είπε η Ινα να την βγάλεις έξω στο μπαλκόνι με ένα κουβά κάτι τέτοιο, γιατί έτσι ΑΚΡΙΒΩΣ όμως ήμουν εγώ χθες :lol::lol: ! βρήκα ευκαιρία που έριχνε καρεκλοπόδαρα, πήρα ένα κουβά και μια καθαρή σκούπα και βγήκα έξω στο μπαλκόνι και καθάριζα την τέντα!!! η τρέλα δεν πάει στα βουνά, έρχεται στο σπίτι μου.

Αχ τι άλλο λέγατε, δεν θυμάμαι τώρα συγνώμη! Τα δικά μας νέα: με πήρε πριν λίγο η γυναίκα που κρατάει τη μικρή και μου είπε ότι έχει τρελή καταρροή πάλι.... πήρα την παιδίατρο και επειδή έχει ΚΑΙ βήχα από την Κυριακή, μου είπε να ξαναξεκινήσουμε πάλι μάσκα και aerius. Και πάει φυσικά κι άλλο πίσω και το εμβόλιο που έπρεπε να κάνει 13 μηνών... ουουουουουφφφφφ δεν αντέχω άλλοοοοο!!! [smilie=banghead.gif]

Α Ινα θυμήθηκα για την εξέταση που έλεγες ότι πρέπει να κάνεις στη μικρή... αλήθεια, πως θα μείνει ακίνητη τόση ώρα; εγώ αυτό θα φοβόμουν περισσότερο, όχι την ιδια την εξέταση. Σου είπε κάτι για νάρκωση ή θα είναι ξύπνια;

Βρε βρε, πάτησα υποβολή και είδα ότι εμφανίστηκαν και οι υπόλοιπες εργαζόμενες!! τους συναγωνιστικούς μου χαιρετισμούς! πιάσατε και το θέμα "πετρέλαιο"; εμείς έχουμε κεντρική θέρμανση, 135 το μήνα μας έρχονται τα ρημαδοκοινόχρηστα. Με τη γυναίκα στο σπίτι αυτό που έχει αυξηθεί πολύ είναι... το ρεύμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε???ημουν στην μαμα μου το σαββατοκυριακο και γυρισαμε χθες βραδυ τωρα διαβασα καμια δεκαρια σελιδες και μολις ξυπνησε το μαναρακι μου...

αλικακι μην φοβασαι και θα μας πεις ευχαριστα νεα αλλα και να μην ειναι ειπαμε μεχρι το πασχα εχουμε καιρο εε ;););) μην με αφησετε να προσπαθω μονη μου εε???

μαριεττακι μου λατρευω τον γιο σου...ευακι μου οπως λεει και η μανα μου οταν μπορω να κανω κατι το κανω μονη μου αλλιως παμε για αλλα...δες τι μπορεις να κανεις μονη σου και στηριξου σε σενα και στον αντρα σου...οποιοσδηποτε αλλος σαν να μην υπαρχει και σιγα σιγα θα δεις την μαμα γλυκες που θα κανει...

ινα τι μου θυμησες με την αλληλογραφια...πως και πως περιμενα τον ταχυδρομο..τωρα κανω πως δεν ειμαι σπιτι... :lol::lol::lol:

κατερινακι μου τι κανεις?μαιρουλα??τα σπορακια πως ειναι???αχ ειναι τελεια με τοσες εγκυουλες γυρω γυρω...

νατασσακι μου..ευγενια..ελενακι..γιωτα..ολα τα κοριτσια που ξεχασα σας φιλω..γιατι κλαιει...

γεμιστα τρωμε σημερα..μιαμ μιαμ.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!Ευχαριστούμε για τις ευχούλες!!

Αλικάκι,μην απογοητεύεσαι,αύριο θα μάθουμε,εύχομαι ο,τι καλύτερο!!

Ίνα μου,γιατί πρέπει να γίνει αυτή η εξέταση?

Εύη μου,εγώ έχω μάθω να στηρίζομαι στις δικές μου δυνάμεις,βαρέθηκα να παρακαλάω τον καθένα!Όσο για το όνομα...Ντάφυ!!!!Κουκλί είναι το μαναράκι σου!!!Φτου φτου!

Μαράκι,πως πέρασες στην μανούλα?

Ελενάκι,ακόμα να συνέλθετε??!!Έλεος!!Περαστικά!

Μαριέττα,Νατάσσα και όσες μανούλες δουλεύετε...κουράγιο..τι να πω...φαντάζομαι ότι είναι πολύ δύσκολο να αποχωρίζεστε τα παιδάκια σας!

Εμένα η ψυχολογία μου είναι λίγο χάλια...μάλλον φταίει ο καιρός!Άντε να περάσει και αυτός ο μήνας να έρθει η Άνοιξη!!!!!Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά ότι είναι να γίνει θα γίνει….. καλά είμαι βρε!!! δεν απογοητεύομαι… έχει ο Θεός

Απλά εξέφρασα έναν φόβο μου, χαζό ίσως!!

Νατάσσα μου κ εγώ που τον αφήνω για καμία ώρα με την αδερφή μου, γυρίζω κ δεν ξέρω από πού να περάσω κ που να σταθώ!!!

Ελενάκι μου μήπως η Αφροδιτούλα έχει καμιά αλλεργία? Συνέχεια μπουκωμένη να είναι?? Μήπως να το δείτε λίγο!

Αααχ για να έχει καλοκαίρι στην Κρήτη τρώνε γεμιστά..!!! Μαράκι ορφανά ή με κιμά?

γειά σου Αννούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επανερχομαι γιατι πριν βγηκα αρον αρον..

Χα χα χα χα χα...Ευη μου να τον λετε εκει Thirty leaves (τραντα φυλλα).....αν το εγραψα και καλα στα αγγλικα...Γιατι δεν καταλαβα οι Μπεκαμ γιατι ονομασαν την κορουλα τους Harper Seven...Πλακα κανω ετσι, αλλα ονομα και αυτο ρε κοριτσια ,,αμαν αυτοι οι ξενοι...

Κοριτσια και η Φωτεινη ξεκινησε δειλα δειλα...Κανει βηματακια πλεον πιανοντας την το ενα χερακι και επειδη ετσι παταει πιο σταθερα και παει πιο σιγα ΝΑΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ!!!Αλλα βεβαια αν την πιασω απο τα δυο χερακια παει σφαιρα και απο την βιασυνη της παταει στις μυτες...Αλλα καταλαβα πλεον οτι το κανει γιατι βιαζεται...Και επισης εκανε και 2-3 βηματακια μονη της 3 φορες..Αυτα μην φανταστειτε ουτε εμενα λεει πολλα,τα συνηθισμενα μαμα, μπα μπα, μπα σκετο ειναι η μπαλα...κανει πως κανουν τα παπακια,τα μωρακια πως κλαινε,λες και αυτην δεν ειναι μωρο...χα χα χα..ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και αρχισε να χορευει...Εχει πλακα????Τελεια???Οταν ακουει μουσικη,η οταν χτυπαει το κινητο μου αρχιζει κουνιεται,τιναζει και το κεφαλι μπροστα σαν αρκουδακι κανει....χαχαχαχα...

Τελικα οσο μεγαλωνουν τοσο πιο πολυ σου παιρνουν το μυαλο με τα καμωματα τους..

αννουλα μου ο καιρος θα ειναι και εισαι ετσι ...Και βεβαι οι ειδησεις...ολος ο κοσμος με κατεβασμενα τα μουτρα ειναι πιστεψε με ....που θα παμε κοριτσια????Ψωνιστε τιποτα εξτρα βαλτε το στην ακρη ρυζια,γαλατα,ζαχαρη,ζυμαρικα...ποτε δεν ξερετε τι ερχεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετιμασα την μακαροναδα μου στροθικα και τι βλεπωωωωω @-)@-)@-) ολος ο καλος ο κοσμος εδω μαζεμενος.

Μαριεττα ασε την κοπελα ησιχη καλε, αμεσος να την σκισεις. Ειχε και τοσα κρυα σινεχομενα..

Εμεις αυτον τον μηνα πληρωσαμε 180 και τον πρωιγουμενο 200 και ειμαστε σουπερ ευχαριστιμενοι γιατι πλιρωνουμε λιγα, το ιδιο ακριβος διαμεριζμα με εμας αλλα στον 5ο ειχαν 415 euro..

Εγω δεν το σβινω καθολου, εσεις το κλινετε τα βραδια???

Ελενη οντος μηπος η Αφροδιτουλα εχει καπια αλεργια και ειναι σινεχια ετσι, δεν μπορει να την πιραζει τοσο εφκολα ο καιρος.

Εμεις το απογεβμα λεμε να βγουμε να παρουμε αποκριατικες στολες (τα παιδια δλδ οχι εγω) και μαλον θα παρουμε και το φουσκοτο καστρο που εχει η Μαρια και η Αννα απο τα Jumbo...

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για τα παιδακια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ααααα παραλιγο να το ξεχασω, Μαριεττα αντε καλη αρχη καλος ηρθες στο club....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...