Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Εγώ είμαι αρκετά χαρούμενη γιατί επιτέλους ξεφούσκωσα. Κοιλιά δεν έχει μείνει καθόλου - εγώ πάντα είχα θέμα με τα μπούτια. Εκεί θέλω δουλειά. Αλλά έχω αρχίσει να πέρνω τα πάνω μου σιγά σιγά και έχω περισσότερη διάθεση να συνεχίσω την διατροφή..Ατασταλίες θα γίνονται - αρκεί να μην είναι καθημερινές.

Ina μην τις κάνεις έγκαυμα από το πολύ πλύσιμο!!! :D:D Μακάρι να είναι καλά το κορίτσι σου και όλα να ξεχαστούν το γρηγορότερο.

Ο Νώντας ότι βρίσκει το πετάει κάτω και φυσικά δεν το μαζεύει ποτέ. Μόνο αν θέλει αυτός μπορεί να με βοηθήσει να τα μαζέψουμε για να τα ξαναβγάλει έξω αμέσως μετά!! Ο παππούς δε το έχει χάσει και δεν του χαλάει κανένα χατίρι και θα μου γίνει κακομαθημένο...άντε να έρθει ο εξάδερφος ο Στέλιος (αρχές Απριλίου) να χαλαρώσει λίγο ο πατέρας μου, γιατί φτάνει σε σημείο να με νευριάζει.

Μαριέττα θα τον ξεκάνεις - εμάς έφαγε χθες ρεβυθια και σήμερα άρχισε πρωι πρωι τα προυτς προυτς. Αααα χθες τι επαθε η μάνα μου. Έκανε ο μικρός κακά και του είχαν φύγει απο το πλάι γιατί δεν τον είχε πάρει χαμπάρι και τα είχε κάνει πατε. Τον σήκωσε να πάει να τον αλλάξει όταν το κατάλαβε και του έπεφταν απο το πλαι στα χαλιά!!! =))=))=))

Μια ώρα καθάριζε η μάνα μου για να φύγει η βρώμα και οι λεκέδες... ~x(~x(~x(~x(x_xx_xx_xx_x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Γίνονται κ θαύματα…. άμα θέλουν…!!!

Άσχετο!!! Για την προκοπή των πεθερών!! Έχω φάει μπιφτέκι από την πεθερά μου κ έχω βρει σαλιγκάρι μέσα!! :shock:

Εντάξει τρώγονται, το ξέρω, αλλά….. σε μπιφτέκι??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα χθες τι επαθε η μάνα μου. Έκανε ο μικρός κακά και του είχαν φύγει απο το πλάι γιατί δεν τον είχε πάρει χαμπάρι και τα είχε κάνει πατε. Τον σήκωσε να πάει να τον αλλάξει όταν το κατάλαβε και του έπεφταν απο το πλαι στα χαλιά!!! =))=))=))

Μια ώρα καθάριζε η μάνα μου για να φύγει η βρώμα και οι λεκέδες... ~x(~x(~x(~x(x_xx_xx_xx_x

Αχχχ Ευγενία εμάς είναι συχνό φαινόμενο το πατέ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς έτσι και αλλιώς είναι μόνιμα πατέ αλλά μέσα στην πάνα...αυτά είχαν βγει εκτός και είχαν μεταφερθεί σε σημεία που δεν έπρεπε....σας κάνουν σχηματισμένα τα παιδάκια σας? Εμένα ακόμα μια νερουλή μάζα είναι. Κάποτε ήταν δυσκοίλιος. Τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γίνονται κ θαύματα…. άμα θέλουν…!!!

Άσχετο!!! Για την προκοπή των πεθερών!! Έχω φάει μπιφτέκι από την πεθερά μου κ έχω βρει σαλιγκάρι μέσα!! :shock:

Εντάξει τρώγονται, το ξέρω, αλλά….. σε μπιφτέκι??? :roll:

ολα τα λεφτα!!!!!Εχει ποιοτητα η γυναικα και δεν το καταλαβατε! [smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εννοώ το πατέ έξω από την πάνα….. βέβαια τα βγάζω από τα παντελονάκια του πριν πέσουν!!! Χαχαχα

Τα πρωινά είναι πιο νερουλά μάλλον από το γάλα, τα επόμενα πιο σφιχτά μέχρι κ σχηματισμένα!!! Κάποιες μέρες είναι πιο δυσκοίλιος κάποιες άλλες εντελώς ευκοίλιος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα κακακια του Ηλια απο τοτε που αρχισε τις στερεες ειναι σχηματοποιημενα...εχουν σχημα μπισκοτου πατημενου σε μακρυ μεγεθος...κατι σαν μελομακαρονο μεγαλο 8-}8-}8-}8-}

πολλες φορες κι εμενα μου εχουν πεσει στο χαλι!!!! και τα μαζευω ενα ενα!!!ο Μανος με ειδε μια φορα και πηγε να κανει εμετο..την επομενη φορα του ετυχε εκεινου κι εγω ελειπα..τα μαζεψε και δεν ειπε κουβεντα...ολα μαθαινονται!!!μπαμπας του δεν ειναι;

σας αφηνω..σημερα το μονο που εκανα ηταν να μαγειρεψω για τον Ηλια...παιζουμε ολη μερα!!!

θα μπω αργοτερα το απογευμα...φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα μην το γελάς την έχει φοβηθεί το μάτι μου!!! Έχω βρει κ άλλα μην νομίζεις….

Κ όταν της το λες σου λέει «δεν το έβαλα εγώ… περίεργο πως μπήκε?» :o

Εεε μπήκε να περάσει το χειμώνα του…..!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσο μου λειψατε και τι ωραιες κουβεντες πιασατε..απο την μια τα κακακια και απο την αλλη πεθερες...τα αγαπημενα μου θεματα...χαχαχχα...για το πρωτο να σας πω πως τωρα που βγαζει μαζεμενα δοντια κανει πολυ νερουλα εως και ευκοιλια το λες...αλλα ατυχηματα τετοιου τυπου οχι ακομα δεν μας εχει τυχει..θελω μονο να ειναι και ο αλεξης μπροστα να γελασουμε...

οσο για τις πεθερες το ποσο ευχαριστιεμαι την ταλαιπωρια της δικιας μου αμαρτια που το λεω αλλα πολυ το ευχαριστιεμαι..η γιαγια μας τα εχει χασει εντελως..δεν κοιμαται το βραδυ φωναζει βλεπει ολους τους πεθαμενους και γενικα η δικια μου τρεχει πανικοβλητη τσαταλια τα νευρα της αλλα ειλικρινα δεν με νοιαζει καθολου..ευχομαι η γιαγια να ζησει ετσι κι αλλα χρονια μπας και γινει κανα θαυμα και αναλογιστει τι εχει κανει και την ξεπληρωνει ετσι ο θεος...αμαρτια μου αλλα δεν μπορω να νοιωσω αλλιως...τα ειπα και ηρεμησα...

παμε στα δικα μας τωρα..μαριεττα ελα βρε να μαθεις και στον δικο μου τιποτα..που εμενα ναι μεν τα πεταει κατω του λεω μανωλη βαλτο στην θεση του το περνει παει να το φυλαξει το αφηνει και αμεσως το πιανει και το ξαναπεταει κατω και ριχνει τα γελια.. :lol::lol::lol: τι να το κανω αυτο το παιδι?εμενα εχει κολλησει στις λεξεις λεει μαμα μπαμπα γιαγια τακη(!!!)ενταξει γιατι και μαμ...και μετα κανει ατελειωτες κουβεντες που μονο εκεινος ξερει τι ειναι αλλα εγω παντα συμφωνω μαζι του δεν με συμφερει κι αλλιως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αναστασια εφαγε το αγαπημενο της φαγητο φακη εχει να γινει αυριο της τρελης.Τελικα απο ολες μας μονο η Αννουλα εχει κανει την καλυτερη δουλεια ο μικρος τα κανει στην τουαλετα και η μαμα τραβαει το καζανακι .που θα παει θα το καταφερει και αυτο!Οι υπολοιπες ας τα τρωμε στη μαπα.Εγω λεω συντομα να αρχισω την εκπαιδευση!Ας διωξουμε το e.colai και μετα αρχιζουμε γιο γιο.

Νομιζω οτι θα ειναι το πιο δυσκολα που εχουν μαθει μεχρι τωρα.

Μηπως να παμε κατευθειαν στην τουαλετα και να αφησουμε το γιογιο?

Μαρια η γιαγια σας ειναι συνδεμενη on line με τον αλλο κοσμο ρωτα την μηπως βλεπει και τους αριθμους του τζοκερ και γινει τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα και εγω το σκεφτομαι πολυ αλλα λεω να βγαλω πρωτα τα χαλια δηλ.πιο ανοιξη καιρου..και ειμαι και εγω σε διλημα..γιο-γιο η τουαλετα αλλα εμενα με απασχολει και κατι ακομα...επειδη κοιμαται πολλες ωρες παντα ειναι βρεγμενο το μπεμπιλινο οταν ξυπναει και ξερω και πολλα παιδια που ξυπνανε οταν κατουρησουν το βραδυ γιατι τους ενοχλει η βρεγμενη πανα εμενα δεν ειναι ετσι...ασε που δεν λεει κακα οσες φορες και αν το εχουμε πει..πως θα ξερω ποτε θελει να κανει και ποτε οχι...εγω θελω και να του κοψω το μπουκαλι και να αρχισουμε να πινουμε γαλα στο ποτηρι...μηπως ειναι μικρα ακομα???δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε κοριτσια χαλαρωστε λιγο μην βιαζεστε να τα μεγαλωσετε τα μωρα σας. Μετα θα τα ψαχνετε τα μπεμπακια αλλα ο χρονος δεν γιριζει πισο.

Εγω πρην τα 2 δεν κοβω τπτ, να μην σας πω και 2,5 που θα ειναι καλοκαιρι και δεν θα με νιαζει αν κανει τσισακια οπου νανε... Αν ειναι ετιμα νοριτερα θα φροντισουν να το διξουν απο μονα τους..Η ανεψια μου στα 2 αρχισε μονη της να ζηταει να παει στην τουαλετα και μεχρι τα 2,5 ηταν καθαρη χωρις καθολου κοπο, ενω η Φλωρα εκανε το ακριβος αντιθετο. Μεχρι τα 4 γεματα γεματα εκανε πανο της κακα και δεν το ελεγε κιολας το σκαζμενο απλα σινεχιζε το παιχνιδι μεχρι να την ανακαλιψουμε...

Εκει που δεν ειχαμε κανενα προβλιμα ηταν με την πιπιλα, 2 χρονον την κοψαμε μαχερι και δεν με δυσκολεψε καθολου, ουτε με το μπιμπερο.....

Αχχχχ κοριτσια θα τρελαθω με αυτο το παιδι στα αληθεια..........Αυτην την στιγμη προσπαθει να μου κατεβασει τους πινακες απο τον τοιχο....Δεν θα μηνει τπτ ορθιο μεχρι να μεγαλωσει :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη λες εε???αυτο θα το σκεφτομαστε σιγουρα...το μπουκαλι πως το σταματησατε???εχουμε αρχισει το φρεσκο σας το ειπα??και δεν εχει κανενα προβλημα οποιο και να πιει τον αρχισα με το κατσικισιο του ολυμπου..απλα το θελει στο μπουκαλι...σε οτι ποτηρι και αν το εβαλα δεν το πινει στο μπουκαλι το αδειαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ κοριτσια θα τρελαθω με αυτο το παιδι στα αληθεια..........Αυτην την στιγμη προσπαθει να μου κατεβασει τους πινακες απο τον τοιχο....Δεν θα μηνει τπτ ορθιο μεχρι να μεγαλωσει :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Ευη δεν του αρεσει η διακοσμηση πως θελεις να σου το πει ο ανθρωπος!Ρωτησε τον που θελεις να βαλουμε παιδι μου τους πινακες και τους καναπεδες να σου πει να τελειωνει η ιστορια.Α ρε Φλωρα τι καλο κοριτσι εισαι εσυ αυτος ο αδερφος σου ....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι κρητικατσι τι σκοπο εχεις το βραδυ του λογου σου?????Εχεις οργανωσει κανενα σχεδιο η οτι φερει η ωρα???Πολυ ζεστη μερα σημερα και νωριε ο Μανωλιος για υπνο!!Αντε καλο βολι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα τι με έχει πιάσει κ βαριέμαι φρικτά…??

Ο Σπύρος έφαγε την ψαρόσουπά του, μετά κάθισε στο τραπέζι μαζί μας κ τσίμπησε λίγο ψωμάκι!!

Η αλήθεια είναι πάντως πως πριν τους 18 – 24 μήνες τα μικρά δεν μπορούν να κρατήσουν τα κακά κ τα τσίσα τους… μπορείς να τα εκπαιδεύσεις να σε ειδοποιούν αλλά να κρατιόνται μέχρι να πάνε τουαλέτα λίγο δύσκολο!

Κ εμείς από την άνοιξη θα ξεκινήσουμε την εκπαίδευση απλά για να εξοικειωθεί…. δεν περιμένω κάτι άλλο!

Ο Σπύρος πίνει νερό από το ποτήρι από πριν κλείσει 7 μηνών αλλά γάλα δεν του έχω βάλει ποτέ…. έχει δίκιο όμως η Εύη γιατί να βιαστούμε….? σάμπως δεν θα το κάνουν κ αυτό μια μέρα?!?

Εύη δώσε του ένα ξεσκονόπανο να σου κάνει ένα πέρασμα να σε ξεκουράζει!

Μαράκι ξέρουμε τι κάνεις απόψε το βράδυ!!!! Προτιμάτε απογευματινές ώρες ή πρωινές καλύτερα… χαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...κοριτσια μαλλον θα μεινουμε ολες με την ελπιδα γιατι τον καλο μου τον επιασε το στομαχακι του...αχου το μωρε...απο το απογευμα μου εδωσε παραγγελια για το τσαγακι του το βραδυ...ελπιζω να του περασει...

αλικη και μενα πινει και το νερο του και τον χυμο του στο ποτηρι κανονικο οχι το εκπαιδευτικο και με καλαμακι πινει αλλα το γαλα με τιποτα...να περιμενω λεω λιγο καιρο ακομα και μετα θα τον ξαναδοκιμασω...και μια μερα πηγα να τον κοιμησω χωρις πιπιλα δεν εκλαιγε απλα ανοιγοκλεινε το στομα του και τον λυπηθηκε η ψυχη μου που την εψαχνε και δεν την εβρισκε και πιπιλιζε τον αερα και ετσι την ξαναεδωσα...αλλα εμεις την εχουμε μονο για τον υπνο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια ειμαι χαζη που καθομαι και ονειρευομαι μια ακομα εγκυμοσυνη???εχω τοση αγωνια να ερθει...χαιδευω κοιλιτσα προσεχω τις κλοτσιες του μανωλη σκεφτομαι πως θα φτιαξω τα δωματια...μεχρι και του μανωλη τα ρουχαλακια-τα μικρακια εχω βγαλει και τα χαζευω...

αλλα πως να μην αναπολω μια εγκυμοσυνη οταν καποιοι φροντισαν με επιτυχημενο τροπο να μου χαλασουν την πρωτη...και τωρα που αυτοι οι ανθρωποι απομακρυνθηκαν τωρα θελω να ζησω με ολο μου το ειναι μια υπεροχη εγκυμοσυνη...κι ας κουραστω περισσοτερο δεν με νοιαζει αρκει να ειμαι σπιτι μου και να εχω αναλαφρη καρδια..και οχι να ζω με το αγχος ποτε θα γινει η επομενη φασαρια και αν θα με παρουν και μενα τα σκαγια... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι το βράδυ θα του περάσει μην ανησυχείς….. αυτά του στυλ με πονάει το κεφάλι κτλ είναι για εμάς τις γυναίκες που όταν βέβαια θέλουμε απόγονο ξεχνάμε που είναι το ντεπόν!!! Χαχαχαχα :lol::lol:

Μαράκι μου καλά κάνεις κ αναπολείς κ ονειρεύεσαι…… κ στην πρώτη κανείς να μην στη είχε χαλάσει πάλι θα την επιθυμούσες το ίδιο!!

Κ εγώ μία από τα ίδια είμαι…. περιμένω να περάσουν οι μέρες να δούμε…. Έχω κ καθυστέρηση αλλά επειδή παίρνω ορμόνες ακόμη δεν μπορώ να το πω με σιγουριά!!

Να ονειρεύομαι όμως μπορώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρια γιατι να εισαι χαζη?? Ακου εκει πραγματα θα σε μαλωσω...Σε λιγο καιρο δεν θα ειναι απλα ενα ονειρο αλλα η πραγματικοτιτα σου....

Θα κανεις και μια Μανωλιτσα (αν το θελει ο Θεος) και θα ολοκλιρωθει η ευτυχια σου...

Αρκει να μην το βαλεις κατο και να μην σου γινει εμονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη ποσες μερες καθιστεριση εχεις???

Αντε κοπελιες σε λιγο καιρο θα ειστε ολες με την κιλια τουρλα παλι και εγω θα σας ζηλεβω (με την καλη ενια παντα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου 2 αλλά πρέπει να περιμένω μέχρι την Τετάρτη γιατί παίρνω χάπια κ μπορεί να είναι από αυτό!!!

Θα βάλεις μπροστά για το 3ο ….. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου 2 αλλά πρέπει να περιμένω μέχρι την Τετάρτη γιατί παίρνω χάπια κ μπορεί να είναι από αυτό!!!

Θα βάλεις μπροστά για το 3ο ….. ;)

Αλικη πολυ θα το ηθελα το 3ο αλλα μετα εκτος που θα ειμαι για το τρελαδικο εχουμε και το θεμα της μετακομισης (αν ποτε γινει ετσι οπως παμε)

Αν φιγουμε τελικα δεν θα μπορω να μηνω εγκυος γιατι θα πρεπει να δουλεβω αλιος θα ψωμολισαμε και εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη πολυ θα το ηθελα το 3ο αλλα μετα εκτος που θα ειμαι για το τρελαδικο εχουμε και το θεμα της μετακομισης (αν ποτε γινει ετσι οπως παμε)

Αν φιγουμε τελικα δεν θα μπορω να μηνω εγκυος γιατι θα πρεπει να δουλεβω αλιος θα ψωμολισαμε και εκει...

ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ Μ'ΑΦΙΝΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.... :?:?

Μακαρι Αλικη να μην σου ερθει η καταραμενη και να μας ανακινωσεις τα ευχαριστα..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...