Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Ίνα είναι για το καλό της….. ξέρω πόσο δύσκολο είναι να τα βλέπεις έτσι κ στο λέω εγώ που ο Σπύρος νοσηλεύτηκε μόλις 2 μηνών!

Φαντάσου πως από τη μαλακία των παιδιάτρων να τραβάνε το πουλί των αγοριών (για μια στιγμή ξεχάστηκε ο άντρας μου κ του το τράβηξε η ηλίθια) οι ουρολογικές δεν είχαν βγει καθαρές κ αναγκαστήκαμε να του πάρουμε ούρα από την κύστη με βελόνα…. Εγώ έφυγα από τον όροφο με λυγμούς γιατί δεν ήθελα να τον ακούσω να κλαίει!!! Κ επειδή μία άλλη ηλίθια άργησε να του κάνει την παρακέντηση το παιδί κατούρησε κ το δείγμα δεν ήταν αρκετό… δεν δέχτηκα να του κάνω δεύτερη εννοείται κ κάθισα με πολλή υπομονή να του πάρω ούρα με το σακουλάκι!!! Κ τα κατάφερα μετά από ώρες!!

Το να της πάρουν αίμα δεν είναι τίποτε… ένα τσιμπιματάκι είναι…. γρήγορα θα το ξεχάσει με ένα χαδάκι από τη μαμά!!! Μην αγχώνεσαι κ μη στεναχωριέσαι γιατί το μεταφέρεις στο παιδί!!!!

Ευγενία επιτέλους ένας κούκλος χωρίς κέρατα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ΙΝΑ μου αν είναι για το καλό της, καλύτερα να την πας στο νοσοκομείο. Και ας τζιρίζει και ας κλαίει - τουλάχιστον να ξέρεις γιατί ανεβάζει τόσο πολύ πυρετο. Ο παιδίατρος τι σου ειπε?

Θα ξαναλλάξουμε φώτο - τώρα έχουμε κοντό μαλλί και είμαστε μεγάλα αντράκια, αλλά αυτές είναι στο laptop στο σπίτι.

Και εγώ έκανα πολλές ατασταλίες το ΣΚ.

Σήμερα χυμό πορτοκάλι με all bran, τα χάπια μου, καφέ, μια μπανάνα και 2 μανταρίνια. Μεσημέρι χόρτα με ψάρι ψητό και το βράδυ λέω γιαούρτι με μέλι. Καλά είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα,περαστικά στην μικρούλα σου!!!

Ευγενία ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!Από τη Ρωσία είναι η καταγωγή μου!Αλλά είμαι Ελλάδα από τα 10 μου! ;)

Αλίκη,κουράγιο με τα ξενύχτια!!Ο Άκης δεν κατουράει τη νύχτα από πολύ μικρός!Για αυτό τόλμησα να του ξεκινήσω την εκπαίδευση με το γιογιό!!

Ελίζα,δοκίμασε να βάλεις μισό κρεμμύδι στο προσκέφαλο όταν κοιμάται,θα δεις μεγάλη διαφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Άννα μου δεν μπορώ να συνεννοηθώ με τον γιό μου….. όταν τον ρωτάω αν έχει κάνει κακά πάντα ναι μου λέει! Μάλιστα στην αδερφή μου δίνει κ το χέρι του για να τον πάει για άλλαγμα!!! :shock:

Σε αντίθεση με το Άκη ο δικός μου κάνει κακά μέχρι κ 6-7 φορές, σε άσχετες ώρες κ πιπί κάθε μισή ώρα να πω? Πολλά κάτουρα!!

Από τον Μάιο όμως θα ξεκινήσουμε την εκπαίδευση!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια σας...ειμαι γραφειο...γκρρρρρ (απο βαρεμαρα) και μπρρρρρρ (απο το κρυο)....

μολις με πηρε η νταντα κι ο Ηλιας χτυπησε τα χειλακια του στο τραπεζι κι ετρεξε αιμα...γιατι να μην ειμαι με το μωρο μου;αστε που η κοπελα εχει απο την Παρασκευη τον λαιμο της...τα πηρα το πρωι που μου το ειπε,αλλα τι να κανω;κι αν κολλησει ο Ηλιας ποιος θα τρεχει; η μανουλα φυσικα....γαμωτο και παλι γαμωτο....

θα σας δω αργοτερα οταν παω σπιτι....

φιλια σε ολες και στα μωρακια σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη με τα χάπια θα γίνω duracel!! Μόνο αυτά πρέπει να πάρω εγώ για να χάσω κανένα κιλό!! Έκανα την βλακεία και ανέβηκα σήμερα - το μόνο που έχω χάσει είναι το μυαλό μου. Τα κιλά ήταν όλα εκεί και με το παραπάνω λόγω περιόδου... :oops::oops::oops: Πάω σπιτάκι μου - φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταφερα και μαζεψα λιγα τσιασια!!!!!Της εδωσα γαλα αντι για φαγητο και τι να κανει η καημενη τα εκανε ειναι λιγα αλλα αρκετα πιστευω τα εβαλα στο ψυγειο αντε να δουμε τι ωρα θα βρουμε μικροβιολογικο τωρα!!Νομιζω στο ψυγειο καρατανε μεχρι αυριο!

Μαρριετα υπομονη περασε η μερα εβγαλες το μεροκαματο και θα εισαι συντομα κοντα του!!

Αννα και μενα ετσι μου λενε εχει τα αυτια σου το μετωπο αλλα κατα τα αλλα μοιαζει στο μπαμπα της.Γερα να ειναι και ας μοιαζουν και στο γειτονα!!!η το κουμπαρο!!!

Η διαιτα καλα κρατει και πηρα και χαπακια με μηλοξυδο αντε να δουμε!

Ευγενια μπραβο σας αντε και να καμαρωνεις το γιο στο μελλον!

Παω για υπνο ας ελπιζουμε οτι θα μας ξεχασει οπυρετος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω μέρες να μπω....αλλά συνέβησαν διάφορα..., το βασικοτερο ,πήγα στο γυναικολόγο κ η διάγνωση,,,, υπάρχει μια χαρά κύηση..το παρακάτω είδε δίδυμα..έπαθα σοκ,χαρά ,άγχος ,φόβος πως θα τα καταφέρω.μου είπε έλα σε δύο εβδομάδες να δούμε πως πάει.με τα διδυμα ολα ειναι πιθανα ,ακομη κ να χαθει το ενα τωρα στην αρχη,οποτε κανω οικονομια δυναμεων οσο ειναι εφικτο.Ο Νικος στραμπουληξε την Κυριακη χθες τον αστραγαλο σε μια πτωση απο τον καναπε που τον προσεχε ο μπαμπας κ τωρα τον εχω συνεχεια αγκαλια για να μην παταει το παδαρακι του.Δεν διαβασα τα νεακια σας.ελπιζω να ειστε ολοι καλα.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...Προσπαθω να σας διαβασω αλλα δεν αντεχω, απο το πρωι εχω πονοκεφαλο (ημικρανια μαλον) και οσο περναει η ωρα διναμονει..Δεν μου εφτανε αυτο με ποναει και το στομαχη.

Ελπιζω αργοτερα να ειμαι καλιτερα και να ξαναμπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Μαιρούλα!!!!!!Τέλεια τα διδυμάκια!!!!Διπλή κούραση και διπλή ευτυχία!!!! :D Μακάρι όλα να πάνε καλά και με τα δύο σποράκια σου!!Περαστικά στον Νίκο..καλέ,πως τα κατάφερε???

Μαριέττα,περαστικά στον Ηλία,μη μου στεναχωριέσαι...

Ίνα,τι έγινε με τις εξετάσεις της μικρής???Είναι καλύτερα??

Εύη,περαστικά και σε σένα!Τι έπαθε το στομάχι σου?Κόλλησες κι εσύ γαστρεντερίτιδα???

Κορίτσια,ψάξτε να βρείτε την κρέμα choc apaisyl είναι 100% φυτική και χρησιμοποιείται για χτυπήματα,κακώσεις,γρατσουνιές,μώλωπες κτλ.Ανακουφίζει από τον πόνο και βοηθάει στην επούλωση!Πολύ καλή!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες! Τι κάνετε;

Εμείς είμαστε εντελώς καλά πλέον. Κάναμε και την εκδρομούλα μας το Σ/Κ και πάλι στο χωριο του άντρα μου, χουχουλιάσαμε κοντα στις σόμπες και γυρίσαμε ανανεωμένοι.

Με τα δόντια έχουμε μια γκρίνια βέβαια καλή αλλά τι να σου κάνει η μικρούλα μου που τα βγάζει όλα μαζί. 'Εχει βγάλει 12 μέχρι τώρα. και είναι κόκκινα τα ούλα της πολύ.

Ίνα μου πως είναι η μικρή Αναστασία; Ευελπιστώ να βρείτε γρήγορα από τί ανεβάζει πυρετό και να το καταπολεμήσετε αμέσως.

Μαρριέτα μου πως είναι ο Ηλίας χτύπησε πολύ; Ελπιζω πως όχι ε; Είναι ένας κούκλος στις φώτο που μας έβαλες! Στην δεύτερη που είστε μαζί είστε γλύκιες και οι δύο!!!

Αλικάκη και μένα της φεύγουνε τα τσίσα μερικές φορές στον ύπνο της και έκαν κι εγώ όπως κι εσύ δοκιμές στις πάνες, στα νούμερα, στις μάρκες. 'Εχω σωθεί λιγάκι με τις πάνες βρακάκι (με βολεύουν πολύ και κατά την διάρκεια της ημέρας εντομεταξύ) αλλά τυχαίνει και να την βρω πάλι μούσκεμα ή να ξυπνήσει γι' αυτό τον λόγο. Κατέληξα στο ότι κάνει ανύσηχο ύπνο και γι' αυτό της φεύγουν από δεξια κι αριστερά. Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

Αννούλα μου ο γιόκας σου μοιάζει πολύ, δεν έχω δει τον άντρα σου αλλά εγώ βλέπω πολλές ομοιότητες από τις δύο φώτο!

Ελισάκι ακόμα είστε κάπως ε; Περαστικά σας μωρέ και γρήγορα. Άντε να ηρεμήσετε επιτέλους.

Μαιρούλα!!!! Δίδυμα!!!!!!!!! Έχετε κληρονομικότητα; Πως και έκατσε αυτό; Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!

Περαστικά στον Νικόλα μωρε με το ποδαράκι του. Ελπίζω να μην πονάει και να μην ταλεπωριέστε.

Ευάκι είσαι κάπως ε; Ε γαμώτο με αυτές τις ημικρανίες. Και ήταν ανάγκη να σε πιάσει και το στομάχι σου; Περαστικά σου. Αλήθεια ο Τριαντάφυλλος πως είναι; Έκανε ξανά διάροια ή εμετό; Εύχομαι να μην έχει ξανα κάνει.

Ευγενάκι συχγαρητήρια στον αντρούλη σου! Τι κούκλος που είναι ο Νώντας σου στην φώτο! Να μας βάλεις και άλλη με τα μαλλάκια του που λές πως είναι πιο κοντά ε;

Κορίτσια ψάχνω για παιδικό για να την βάλω από Σεπτέμβρη. Άχ τι θα κάνω έχω τρελλό άχγος από τώρα πως θα αφήσω το παιδί μου ΄σ' έναν χώρο με ξένους ανθρώπους.

Από την άλλη θέλω να αποδεσμεύσω την μαμά μου (όχι ότι έχει πρόβλημα ή δεν τα πάει καλά με το παιδί βέβαια) και να βρίσκεται με άλλα παιδάκια, να κοινωνικοποιηθεί, να μάθει παραπάνω πράγματα απ' αυτά που της δίνουμε εμείς. Πιστεύω ότι είναι καλό να μαθαίνουν να πηγαίνουν σχολείο από μικρά. Θα δείξει... Έχω αρκετό καιρό ώστε να κάνω μια πολύ καλή ερευνα σε όλους τους παιδικούς της περιοχής μου.

Εσεις το σκέφτεστε για παιδικό απ' αυτήν την ηλικία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τώρα πήρα είδηση ότι η Μαιρούλα είναι έγκυος!!

Και μάλιστα σε δίδυμα;!;! Με το καλό κούκλα μου, να'χεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη!!!

Και περαστικά στο στραμπούληγμα του... μεγάλου πια!! ;)

Τι καλά, η παρέα μεγαλώνει!!! Είναι και καμιά άλλη έγκυος και δεν το'χω πάρει χαμπάρι;;

Εκτός βέβαια από την Κατερίνα που'χει μπεμπούλα!! :D

Είδα τέλειες φωτογραφίες από τα ζουζούνια της παρέας!

Μεγαλώσατε, ομορφύνατε ακόμα περισσότερο!!! Φτου φτου!!!!

Μαριέττα με'γεια το κούρεμα!!

Να δω πότε θα βρω το δρόμο προς το κομμωτήριο, που κοντεύει να φτάσει το μαλλί μου στη μέση...

Τούμπα έφαγε ο Νώντας; Το Φίλιππο δεν τον προλαβαίνω πλέον.. σκαρφαλώνει όπου μπορεί, σήμερα στο τσακ τον πρόλαβα να μη βουτήξει από το τραπεζάκι που'χω ανάμεσα στους καναπέδες..

Ευγενία κρίμα για την εξωσωματική του συναδέλφου σου... είναι πίκρα... έχω δυο φίλες που έκαναν πολλές προσπάθειες αλλά δυστυχώς δεν... Αλλά και 17 προσπάθειες η νύφη σου Εύη;;; Πωπω τι αγώνας...

Σήμερα ήμουν σπίτι λόγω αργίας στο πανεπιστήμιο κι έφτιαξα μια τέλεια σούπα, κοτόσουπα με λαχανικά. Ό,τι πρέπει για το κρύο (για τη δίαιτα δεν ξέρω.... :P ).. Πάντως έχασα μισό κιλό.. γιούχου!!! :D

Πάω να ξεραθώ.. αύριο έχει πρωινό ξύπνημα.. ποιος βγαίνει έξω με τέτοιο κρύο.. μπρρρρρρ..

Φιλάκια πολλά σε όλες, καλό ξημέρωμα! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!!!

Τι κρύο είναι αυτό??? Όσες δουλεύετε κ πρέπει να αφήσετε το ζεστό σπιτάκι σας κουράγιο!!

Ο Σπύρος κοιμήθηκε καλύτερα το βράδυ….. του έβαλα αλοιφή για τα δόντια κ ανακουφίστηκε! Μόνο που εγώ μετά αφού ξύπνησα στις 3 για να τον ταΐσω, δεν ξανακοιμήθηκα….. δεν με έπαιρνε!!! Οπότε πάλι ξάγρυπνη είμαι!!! :evil:

Μαριέττα χτύπησε πολύ ο Ηλίας??? Όλα καλά? Δυστυχώς η μανούλα θα τρέχει όπως πάντα!!

Ευγενία εντάξει αφού είναι διαίτης τα χάπια..!!!! Έλα τώρα ξεκινάμε σοβαρά κ θα φύγουν όλα τα παλιοκιλά….. άντε γιατί έρχεται κ καλοκαίρι κ τα ρούχα θα είναι λίγα κ ελαφριά!!!! :lol:

Κρατάνε στο ψυγείο Ίνα… πες μας αν είναι όλα οκ!!!

Μαιρούλα, μπράβο....!!!!! Δίδυμαααα!!! Κ εμένα θα με άγχωνε η σκέψη….. αλλά εντάξει το πολύ πολύ να έχεις μόνιμη βοήθεια! Περαστικά στο Νικολή!!!

Εύη μου πάλι αυτή η ημικρανία? Ελπίζω να σου έχει περάσει!

Άννα….. φιλιά!!!

Ωραίες εκδρομούλες Νατάσσα μου!! Υπομονή με τα δοντάκια….. τι να κάνεις, υποφέρουν τα μικρούλια μας!!! Θα δοκιμάσω κ το βρακάκι να δω μήπως είναι καλύτερα!! Λες να είναι που κάνει ανήσυχο ύπνο? Ο Σπύρος υπάρχουν νύχτες που δεν κουνιέται καθόλου μέχρι να ξυπνήσει ξανά…. κ όμως μούσκεμα είναι πάλι…. Τι να πω να είναι το σώμα τους τέτοιο??

Από αυτά που ξέρω το καλύτερο για τα παιδιά είναι μέχρι 24 ½ με 36 μηνών να μεγαλώνουν ή με τη μητέρα ή με κάποιο συγγενικό πρόσωπο αν δεν είναι εφικτό τότε με νταντά…. Ο παιδικός είναι η τελευταία επιλογή! Τα παιδιά δυσκολεύονται να κοινωνικοποιηθούν πριν από αυτή την ηλικία!!! Μετά τα 3 είναι απαραίτητο να ενταχθεί σε κοινωνική ομάδα! Ενώ τώρα ακόμη μαθαίνει τους βασικούς κανόνες μιας μικρότερης που είναι η οικογένειά σας!!! Η επιλογή είναι δική σου…. Αλλά αν έχεις άτομο να στην κρατάει άφησέ την ακόμη λίγο!

Ρούλα γειά σου!!!

Σήμερα έχει φασολάδα!!! Έχω πιεί γάλα με δημητριακά κ καφέ!! Το βράδυ σίγουρα γιαούρτι!!! Εχθές έκανα κ εγώ την ατασθαλία μου!!! Ο άντρας μου για συγνώμη μου έκανε κρέπες με νουτέλα κ μπανάνα!!! :roll: Θα διορθώσω κορίτσια!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....χιόνι πολυ τα μικρά έχουν τρελαθεί!!!!!!!

Εννοείται σπιτάκι σήμερα δεν πήγα γραφείο.

Μαιρουλα διδυμακια???τέλεια να πανε όλα καλα εύχομαι και μην αγχωνεσαι θα τα καταφέρεις.

Αναστασία να σου πω την αληθεια σκέφτομαι και εγω μήπως τον πάω παιδικό μια που θα παει και ο μεγαλος προνηπιο να τους πάω μαζί αλλα απ την άλλη δεν ξέρω ...είμαι της άποψης ότι εφόσον έχω να μου τα κρατήσουν να πανε κατευθείαν προνηπιο αλλα επειδή ο μεγαλος θα μου κάνει ιστορία για να παει λέω να πάω και τον μικρο πιο νωρίς να συνηθίσει όχι για πολλες ώρες.

Α Αλίκη τα πατουσακια ειναι γνωστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ομορφες...Σημερα ειμαι καλα (μεχρι στιγμης τουλαχιστον)

Λεω καλημερα και παω να στροθω στο διαβαζμα, εχετε γραψει και πολλα,

οταν λιπω εγω σας πιανει λογοδιαρια :?::?::?::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρην αλαξω σελιδα και ξεχαστω θελω να σχολιασω τα κουκλια μας Σπυρο, Ακη και Ηλια...

Μεγαλωνουν και ομορφενουν τα παλικαρακια σας κοριτσια, φτου φτου σκορδα....

Ο Σπυρακος αγαπαει το λεοπαρδαλακι του και το κανει μαααα

Ο Ακης βολταρει σε παιδοτοπο και παιζει μες στην τρελη χαρα :D:D:D

Και ο Ηλιας κανει ναζια με την μαμα, γουτσου γουτσου μαμα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελίζα!!

Καλημέρα Εύη!!

Καλά κατάλαβα τα πατουσάκια για φάγωμα!! ;) Κ εδώ χιονίζει…. Αραιά βέβαια αλλά χιονίζει… ο Σπύρος χαζεύει από το παράθυρο!!!

Εύη μου ευτυχώς που σου πέρασε… είναι τόσο σπαστικό!!!

Όλα τα μωρά εδώ μέσα είναι τέλεια!!! Ζωή να έχουν να τρελαίνουν με τις γλύκες τους κ τα καμώματά τους!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχιιιιιιιιιιι θα τρελαθωωωωω, γμτ, αι σιχτιρ X(X(X(X(X(X(

Εγραφα εγραφα μια ωρα και χαθικαν ολαααααα :((:((:((:((:((:((

Δεν προλαβενω να ξαναγραψω τωρα πρεπει να μαγιρεψω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη όταν γίνεται αυτό μου τη σπάει κ εμένα!! Εγώ σε κάθε φράση κάνω αντιγραφή για να σώσω τα περισσότερα κ να μην ξαναγράφω από την αρχή! Λόγω ηλικίας ξεχνάω κιόλας!! :roll:

Κορίτσια πόσο θα ήθελα να είμαι κάπου αποκλεισμένη από χιόνι… με ένα τζάκι να καίει!!!! Χωρίς το παιδί βέβαια γιατί θα αγχωνόμουν!!!! Αααχχχχ έχω ανάγκη από διακοπές!

Κ μη μου πεί καμία πως έχει τζάκι κ μάλιστα αναμμένο γιατί ζηλεύω πολύυυυυ!!! :-$

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλάρες και κορμάρες του mammyland. Σίγουρα η ομάδα μας έχει το πιο όμορφα μωρά - καιρός να κάνει και τα πιο όμορφα μαμαδοκορμιά!! Εγώ δεν θέλω να βγω μοντέλο στην παραλία. Να ξεκινήσω με λιγότερα κιλά την επόμενη εγκυμοσύνη προσπαθώ γιατί η Φοίφα θα με σκίσει (αιματολόγος).. :?:?:roll::roll:

Χθες το βράδυ γιαουρτι όπως είπα με μέλι και το απόγευμα μια μπαρα δημητριακών.

Σήμερα καφέ σκέτο, γάλα με all bran και τπτ αλλο μέχρι στιγμής. Πρέπει για 3 μέρες περίπου να κόψω ζάχαρη και αλάτι εντελώς για να κάνω την ένεση κορτιζόνης. Οπότε από σήμερα αυστηρή δίαιτα..για το μεσημερι δεν έχω τπτ..τι ωραια τι καλά..Είχα φάβα αλλα είναι με αλάτι οπότε...

Ο Νώντας τις περισσότερες φορές ξυπνάει το πρωι και είναι μούσκεμα. Εννοείτε πως δεν ξυπνάει το βράδυ ότι και να κάνει. Και κακά του έχει κάνει και ξανακοιμήθηκε...Πολύ μπουγάδα ρε κορίτσια!!!

Εμένα πίνει πολύ νερό το απόγευμα και το βράδυ ρουφάει 250 ml γάλα. Οπότε το πρωί η πάνα ζυγίζει 1/2 κιλο.

Εμάς έριχνε ένα ψιλό χιονάκι το πρωί αλλά τώρα έχει τρελή λιακάδα και τρελό κρύο...πάλι καλά σήμερα τα γραφεία είναι ζεστά και δεν το κουνάω από την θέση μου...

Μαιρούλα συγχαρητήρια..διδυμάκια!!! Σούπερ!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις! Και εγώ βαθιά στην ψυχή μου θέλω δίδυμα..μετά το ξανασκέφτομαι και λέω καλύτερα ένα ένα... Η γιαγιά μου είχε κάνει δίδυμα οπότε το έχω σαν σκέψη στο μυαλό μου από μικρή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίζα τι είπα???? Παλιοκόριτσο!!! :-w

Πες τώρα τι τρως σήμερα για να μάθεις!!! :lol:

Ευγενία μήπως να το έχεις λίγο πιο έξω έξω από το βάθος?? :D Προβλέπω τα καινούρια σποράκια να έρχονται 2-2!!! Κ εγώ έχω γονίδιο από γιαγιά….. αλλά κ με τα χάπια που παίρνω είναι πολύ πιθανό!!! Αν κάτσει βέβαια!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!

Αντε να ειναι γουρλιδικα τα μπεμπακια μας σπορακια³ τι καλα !Θα ειναι δυσκολο αλλα θα μεγαλωσουν!

Εμεις εχουμε ακομη πυρετο το μεσημερι θα βγει η εξεταση ουρων να δουμε για ουρολυμωξη και το απογευμα μπορει να παμε θεσσαλονικη σε ενα αλλο γιατρο και βλεπουμε ελπιζω να μην φτασουμε σε νοσοκομειο.

Εδω εχουμε ηλιο με κρυο και τζακι που δεν μπορω να αναψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...