Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Των παιδιών ήταν η 5η τους αλλά επειδή έχει ιστορικο καρκίνου στην οικογένεια της απαγόρευσαν να κάνει παραπάνω εξωσωματικές. Το χειρότερο ήταν ότι είχε πιάσει μια φορά και της το πήραν στον 6ο σχεδόν γιατί είχε σοβαρά προβλήματα υγείας. Δεν θυμάμαι τι ακριβώς μου είπαν γιατί ήταν την περίοδο που εγώ έλειπα με την άδεια μητρότητας. Ευγενία λένε και την γυναικα του...

Θα βάλουν μπροστά για υιοθεσία από ότι μου είπε..

Εγώ θα κάνω το μεγάλο service στον εαυτό μου...δερματολόγος γιατί έχω γυροειδή αλωπεκία - δηλαδή έχω τρύπες σαν ενα μονόευρω στα μαλλια μου για το οποίο και θα πάρω θεραπεία που περιέχει υδροκορτιζόνη. Όλες οι κρέμες για δερματολογικά περιέχουν υδροκορτιζόνη. Έχω μπόλικα δερματολογικά...

Δοντάκια φτιάχνω απο εβδομάδα - εκεί έχω πολύ δουλειά...(σφραγίσματα, καθαρισμούς, εμφυτέυμα...)

Μένει καρδιολόγος γιατί φοβάμαι ότι έχω θέμα με αρρυθμίες και αιματολόγος γιατί έχω θέμα με θρομβοφιλία...

ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! :D:D:D ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΒΓΗΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

γεια σας κουκλιτσες!!!τελικα μια μερα μετα καταφερα να ξαναμπω...φυσικα για τα νεακια σας ουτε λογος τα τελευταια προλαβα λιγο να διαβασω!βλεπω τα πατε καλα με τη διαιτα!!!ποιος θα μου το ελεγε οτι εγω που ειμαι και εγκυουλα θα εκανα διατροφη πεινας και διαιτα στο τελος???μου λετε???δε μπορω και να παρεκτραπω για το καλο της μπεμπουλας!

συμπεθερουλα μου αστα και ο δικος μου ειναι μεγαλο λαμογιο...αμα δεν ειμαστε κοντα τον βρισκουμε εντελως σε αλλη θεση...μια μερα τον βρηκα μεσα στο κουτι(αναποδογυρισμενο) με τα παιχνιδια...μαλλον σουρτος θα πηγε μεχρι εκει!αμα παλι καθομαστε κοντα και μας βλεπει ειναι αγαλματακι ακουνητο!απλα μας ειπε να του κανουμε λιγες ασκησουλες γιατι δεν εχει σηκωθει ποτε μονος,ουτε απο ξαπλωτος καθιστος :?

ευη μου δε πειραζει για την ατασθαλια που εκανες ,προσπαθησε αυτο που λεει και η αννουλα,3 κιλα και γλυκο!σου δινει τουλαχιστον εναν σκοπο!μια χαρα τα πας....μπραβο στη νυφη σου,τελικα νομιζω ειναι θεμα ανθρωπου και οχι τοσο θεμα καταστασεων το πως θα εξελιχθει.το αμνιακο που ειναι υψηλο το κανει το σακχαρο που ειναι λιγο πανω απο τα ορια.μου δωσανε τωρα μια διαιτα πεινας..για να μη βγει μεγαλο το παιδι και για να μειωθει το αμνιακο..πρεπει να μετραω και το σακχαρο μου 4 φορες τη μερα :( παλι καλα να λεω δηλαδη που το προλαβα και δε κανω ινσουλινες.η μπεμπουλα μας στον υπερηχο πριν μια βδομαδα βγηκε λιγο μεγαλη 1.300....τη βλεπω κι αυτη να βγαινει ντερεκι σα το γιαννη! :lol::lol::lol::lol: αν κανω αυτα που μου ειπανε γλιτωνω ολα τα παρατραγουδα που ειναι προωρος τοκετος ή καισαρικη.προστοπαρον παω για φυσιολογικο.

αλικη ξεκινησες δυναμικα προσπαθιες ε??ευχομαι με το καλο η κοιλιτσα σου να γεμισει,και σε οσες θελετε κοριτσια μου γρηγορα να ερθει και αλλο ταρζανακι φουυυυυ φουυυυυυυ φυσαω γκαστρωσκονη :lol::lol::lol::lol:

αν εχασα κατι τοσες μερες που δεν σας διαβαζω να με ενημερωσετε ε???

αννουλα??? :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα κάνω το μεγάλο service στον εαυτό μου...δερματολόγος γιατί έχω γυροειδή αλωπεκία - δηλαδή έχω τρύπες σαν ενα μονόευρω στα μαλλια μου για το οποίο και θα πάρω θεραπεία που περιέχει υδροκορτιζόνη. Όλες οι κρέμες για δερματολογικά περιέχουν υδροκορτιζόνη. Έχω μπόλικα δερματολογικά...

Δοντάκια φτιάχνω απο εβδομάδα - εκεί έχω πολύ δουλειά...(σφραγίσματα, καθαρισμούς, εμφυτέυμα...)

Μένει καρδιολόγος γιατί φοβάμαι ότι έχω θέμα με αρρυθμίες και αιματολόγος γιατί έχω θέμα με θρομβοφιλία...

ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! :D:D:D ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΒΓΗΚΑ!!!

:lol::lol::lol::lol:

Ευγενία κορίτσι μου, αυτά τα ολίγα????

:lol::lol:

Πλάκα κάνω!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

Μακάρι να τους πάει καλά η υιοθεσία… είναι για μένα εξίσου σημαντικό!!!

Καλώς την εγκυούλα μας!!!! Κάνε υπομονή για το καλό της μπουμπούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια εχεις καμια ιδιωτικη ασφαλια τουλαχιστον??για να σε καλυψει σε ολα αυτα?τελευταια το ικα το εχουν κανει.....μη πω πως.θυμαστε πως ηταν οταν ειμασταν εγκυουλες?ε καμια σχεση...τα εχουν δυσκολεψει ολα για να απογοητευομαστε και να πηγαινουμε ιδιωτικα.

ινα η μακαριτισα πεθερα εμενε στη περιοχη σου?δε καταλαβα...κοριτσια παντως για να πω τη μαυρη μου αληθεια οταν ειχα τα χοντρα προβληματα ουκ ολιγες φορες ειχα αυτη τη φαντασιωση :lol::lol::lol::lol::lol: απλα εμενε φαντασιωση φυσικα.η σκεψη απεχει πολυ απο τη πραξη...σε τετοια περιστατικα μαλλον δε πηγαινε κατι καλα με τη κοπελα υποθετω..ή ειχε ερθει σε τρελη απογνωση γιατι δεν ειχε τα απαραιτητα για τα παιδακια της και της την εδωσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια μολις ακουσα τη λεξη εμφυτευμα επαθα σοκ και φοβασαι τον καρδιολογο εκει το πολυ που θα παθεις θα ειναι να τρεχεις σε κανενα διαδρομο με το σουτιεν η χωρις!Αλλα το εμφυτευμα θελει βιδα πανω στο κοκαλο και πρεπςι να το αφησεις με τη βιδα λιγο διαστημα και μετα το δοντι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Χιλιες φορες να τρεχω χωρις σουτιεν στο διαδρομο παρα αυτο.

Εχω και γω οδοντιατρο να πηγαινω για επισκευη για κανενα μηνα και οσο το καθυστερω ειναι χειροτερα αλλα θελω να βρω εναν καινουργιο.Θα αποφασισω καποια στιγμη.

Μπραβο βρε Αλικακι με το καλο .!Το κατεχετε το θεμα σπερμα παντως!/δεχομαστε συμβουλες και χαπια ,γιατροσοφια ,ματσουνια, βουντου, και οτι αλλο ξερετε για το θεμα σπερμα.

Που να ξεραν οτι καθομαστε εδω μεσα και σχολιαζουμε το σπερμα του καθενος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλος ο Γιαννακης σαν μεγαλος αντρας φαινεται Κατερινα!

Η τουρτα υπεροχη πες μου οτι την εκανες εσυ να παθω ενα δευτερο σοκ μετα την τουρτα της Αλικης!

Ενα θα σας πω εχω φαγητο στα πιατα που δεν εφαγε η μικρη που σε αλλη περιπτωση θα το ειχα καθαρισει και δεν το ακουμπησα!Εκανα και 20 λεπτα διαδρομο

Με σκεφτομαι το καλοκαιρι με τζιν στενο(οχι και υπερβολες)και στενο μπλουζακι σιγουρα εχουν περασει πεντε χρονια απο την τελευταια φορα που το φορουσα εκτος απο το καλοκαιρι της εγκυμοσυνης που φορουσα σχετικα στενα και δεν με ενοιαζε καθολου!

Παμε δυνατα και με τσαμπουκα!

Παω να ρουφιξω το γιαουρτακι μου η μικρη δεν εχει πυρετο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!

Κατερίνα,τι ωραία τούρτα είναι αυτή??!!!Θέλω συνταγή για την ζαχαρόπαστα γιατί έχω διαβάσει πολλές και δεν ξέρω ποια είναι καλύτερη!!Ο Γιαννάκης κούκλί!!!!!!!Δώσε του ένα φιλάκι από μας!!

Ευγενία...καλή επιτυχία με τους γιατρούς!!

Ίνα,μπράβο το Αναστασάκι που δεν έχει πυρετό!

Αλίκη,πάμε δυνατά!!!! ;)

Εμείς μια χαρά είμαστε...Ο Άκης επιτέλους άρχισε να τρώει!!! :D Έχει να φάει ικανοποιητική ποσότητα φαγητού από 7 μηνών!!!!Με γάλα και ψωμί την έβγαζε!!!!Έχει 3 μέρες που σιγά σιγά τρώει και πάλι!Κατά τα άλλα άρχισε να με ξενυχτάει πάλι ενώ είχε στρώσει και βλέπω τα ούλα του να είναι έτοιμα να σκάσουν..άντε να βγουν τα άτιμα τα δόντια να ηρεμήσουμε!!!Αύριο θα κοιτάξω λίγο κάποια πράγματα για το πάρτυ μας και θα αποφασίσουμε αν μας παίρνει να το κάνουμε τελικά!Κορίτσια,αυτό με τα κεφτεδάκια στο σουβλάκι πως το κάνετε?Βάζετε και σου ανάμεσα??Για πείτε για πείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ινα μου!ναι μονη μου την εκανα,η τουρτα μεσα ειναι μια παραλλαγη απο τη συνταγη σου απλα εβαλα παντεσπανι,η γεμιση που μου ειχες γραψει πολυ καλη :-bd:-bd:-bd και εξω ζαχαροπαστα,οι καρδουλες με κουπατ και το μπιμπερο εφτιαξα ενα πατρον μονη μου.μας πηρε μιση μερα κυριολεκτικα να τη φτιαξουμε!του χρονου ετοιμη :lol::lol::lol::lol: αντε να κανω αλλη μια και της μπεμπουλας του χρονου,ετσι να μη μεινει αυτη παραπονεμενη!

ετσι γερα κοριτσια με τη διαιτα μπραβο!!!!εγω εχω λυσαξει της πεινας!....ελπιζω 6 του μηνος που ξαναχω ραντεβου να με αφησουνε να φαω και κατι...!!!

καληνυχτα τσουπρες εγω ως γνωστον κοιμαμαι με τις κοτουλες i-)i-)i-)i-)i-) !φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα για τη ζαχαροπαστα πηρα τη συνταγη αυτηhttp://marascookrevolution.blogspot.com/2011/04/blog-post_27.html

επισης με βοηθησε πολυ και αυτο http://www.sintagespareas.gr/simboules/glika/187

οτι απορια εχεις ειμαι εδω!

στα σουβλακια με τα κεφτεδακια εβαλα αναμεσα πατατουλες στρογγυλες κατεψυγμενες (τις εψησα στο φουρνο) και πανω πανω εβαλα τοματινια.

ινα περαστικα στη μικρουλα σου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου! Τι κάνετε;

Εμείς τώρα είμαστε καλά. Και λέω τώρα γιατί τρεις μέρες είχε και η Σοφούλα πυρετό.

Την πήγα στην παιδιατρο κατευθείαν γιατ'ι δεν είχε κανένα σύμπτωμα άλλο ούτε μύξες ούτε βήχα και αρχικά σκέφτηκα ότι είναι από τα δόντια όταν είδα όμως ότι ο πυρετός επέμενε ανυσήχησα.

Τελικά μας βρήκε πείον στον λαιμό κάναμε καλλιέργεια του φάρυγγα και βρίκαμε ένα μικρόβιο κι έτσι αναγκαστηκά πήραμε αντιβίωση. Πλέον βέβαια δεν έχει πυρετό αλλά την αντιβίωση θα την πάρουμε όλη δεν την γλυτώνουμε εφόσον την ξεκινήσαμε.

Ινα μου δεν έχει πυρετό η Αναστασούλα ε;;; Τι καλά! Εσένα τι είχε βρε παιδάκι μου; Απ'οτι θυμάμαι ούτε εσένα είχε άλλα συμπτώματα ε; Σημασία έχει πως είναι καλά πλέον.

Αλικάκι κι εμένα μου φαίνεται η πιο λογική εξήγηση αυτή που δίνεις για το γάλα. Μάλλον κάποιες φορές δεν πινάει και απλά τρώει από λαιμαργία αλλά μετά το βγάζει γιατί φουσκώνει. Μην ανυσηχείς δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο.

Αννούλα είδα τον κούκλο σου στο βίντεο που περπατάει και μου ερχόταν να τον βουτήξω απ' την οθόνη! Τι ζουζούνι είναι αυτό μωρέ;;;Άρχισε να τρώει κιόλας; Φτου,φτου,φτου!!! 'Ασε με αυτά τα δόντια έχω απιβδίσει με την γκρίνια της. Τής έβαλα αλοιφή σήμερα και με άφησε επιτέλους να βάλω το δάχτυλό μου στο στόμα της και έπαθα σοκ! Ούτε που ήξερα ότι το παιδί μου εχει τόσα δόντια! Έχει βγάλει 8 μπροστά (4 πάνω 4 κάτω) έχουν σκάσει οι κινόδοντες και έχει βγάλει και 2 τραπεζίτες πάνω και 2 κάτω. Πως να μην υποφέρει η καημενούλα...

Κατερινάκι και ο Γιαννάκης ΚΟΥΚΛΟΣ, να τον φας είναι!

Καλά η τουρτα δεν παίζεται ε! Μπράβο χρυσοχέρα μου χαρας τα κουράγια σου εντομεταξύ!

Κορίτσια μου διάβασα τα νέα σας αλλά δεν θυμάμαι και πολλά δυστυχώς.

Θυμάμαι ότι η Μαρριέτα γκρινιάζει για τις δουλειές του σπιτιού και θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί της ότι ούτε εγώ θέλω να κάνω τίποτα άλλο παρα μόν να παίζω με την Σοφούλα μου!

Θυμαμαι ότι εμφανίστηκε η Ρουλίτσα και χαίρομαι που είναι καλά με τον Φιλλιπάκο της.

Η Μαιρούλα άραγε πήγε να δει το σποράκι της. Ανυπομωνώ να μάθω νέα της.

Τι άλλο δεν θυμάμαι ρε γαμώτο... Θα επανωρθώσω, συγχωρέστε με προς το παρόν.

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλες...

Ρε σι Κατερινα που ειναι η φωτογραφια με την ξυνιζμενη μουρη της πεθερας σου οταν εβγαλες την τουρτα????? :lol::lol::lol::lol: Μας στερεις απο τετιες χαρες?? Να την δουμε να της πεφτουν τα σαγονια απο την εκπλιξη........

Για στα χερια σου ειναι πολυυυυ ωραια και ο Γιαννακης ακομι πιο ωραιος με την πουκαμισια του.....

Ινα μπραβο :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ετσι παμε για κολιτα μπλουζακια το καλοκαιρι. Εχω και εγω ενα τζιν απο τοτε που εκανα διαιτα την τελεφτεα φορα (μαλον την προτελεφτεα) γιατι τοτε ειχα χασει 22 κιλα και αγορασα και κολιτο τζιν παρακαλο, θελω να ξαναβαλω το τζιν μουυυυυυυυυ και να το παιζω πιπινι το καλοκαιρι...

Ευγενια καλο κουραγιο με τους γιατρους, και τπτ να μην εχεις οταν τρεχεις σε γιατρους εσθανεσε αρρωστη...

Αναστασια εμεις τα ειπαμε στο φατσομπουκι, με την Μαριεττα επισις.. Τα αλλα δεν τα θιμαμε βρε κοριτσια sorry....Se u later........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Πως είστε?

Φτου φτου σκόρδα στο Γιαννάκη μας!!! Φτου φτου σκόρδα στην χρυσοχέρα εγκυούλα μας!!! Πάντα όμορφα πράγματα να φτιάχνεις για τα μωρά σου!!!

Ίνα έτσι…… μία απόφαση είναι όλα!!!! Είναι πολύ κοντά το στενό τζιν!!!!

Χαίρομαι που η Αναστασούλα είναι καλά!!!

Βρε Άννα ο Άκης μια χαρούλα είναι…. Τι αγχώνεσαι για το φαγητό!!! Δεν έχουν ανάγκη από ποσότητα…. κ μετά θηλάζει, τι καλύτερο?? Άντε έρχεται κ η δικιά σας σειρά για γενέθλια….!!! Εγώ πατάτα στα σουβλάκια δεν έβαλα αλλά είναι ωραία ιδέα…. Έβαλα κασέρι!! Μπορείς να κάνεις συνδυασμό!!!

Νατάσσα μου τι κάνεις? Ευτυχώς όλα καλά με το Σοφάκι!!! Ελπίζω για φέτος να τελειώσαμε με τις ιώσεις!! Κ εμείς σε διάλλειμα είμαστε με τα δόντια!!!

Τελικά η παιδίατρος μου είπε να δοκιμάσω να του δώσω μόνο 100 μλ γάλα κ να το δούμε! Έτσι μου είπε κ αυτή, είναι χορταμένος κ πίνει πολύ! Εχθές όλα καλά… για να δούμε σήμερα?? Γιατί δεν μου το κάνει κ κάθε βράδυ!!

Καλημέρα Ευάκι!!!

Σήμερα σουπίτσα κόκκινη με μοσχαράκι!!! Γάλα δεν έχω πιεί!!! Καφέ κ το βράδυ γιαούρτι!!!

Εσείς τι τρώτε σήμερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Αχ θα τρελαθω τι φατσουλα ειναι αυτη???κουκλος ο Γιαννακησ !!!!!φτου φτου

Ολα τεεια Κατερινακι .φοβερη η τουρτα!

Τι κανετε?εμεισ καλα...χθες περασα ενα σοκ...μολισ εφαγε το μπιφτεκι του ο μικροσ ρχισε να κλαιει και να ξυνεται ...το στηθοσ του κατακοκκινο με σπυρακια και κανα 2 στα μπουτακια του...χεστηκα πανω μου λεω θα μου παθει κανα αλλεργικο σοκ!

ευτυχωσ σιγα σιγα αρχισε να ξεκοκκινιζει ,πηρα την παιδιατρο μου λεει εφαγε κατι καινουργιο?αλλα ρε κοριτσια δεν μπορω να θυμηθω...γιατι δεν μου πολυετρωγε και δεν θυμαμαι τι του χω δωσει και τι οχι..τωρα του εχει ανοιξει η ορεξη και τρωει τα παντα...α αυτα που ειχε το μπιφτεκι του ταχω ξαναδωσει γμτ ...μετα σκεφτηκα το αποορυπαντικο γιατι αλλαξα και πηρα το πλανετ αλλα ειναι δυνατον???αφου αυτο ειναι υποαλλλεργικο...

τελοσπαντωσν σημερα ειναι ενταξεθ βεβαια μουπε να του δωσω και λιγο αταραξ.

Αλικη μαλλον αυτο θαναι θα τρωει λαιμαργα χωρισ να θελει πραγματικα αλλο.

Αναστασια περαστικα σας!

Ινα αντε το καλοκαιρακι θασαι σουπερ μοντελο!

Λοιπον σημερα φρυγανια,τυρι καφε,φρουτο..μεσημερι καμια σαλατουλα γιατι ελω να φαω το βραδακι κατι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζάκι καλημέρα!!!!

Το πλάνετ το έχω για τον μικρό από όταν γεννήθηκε… ποτέ δεν είχα πρόβλημα!!! κ το κανονικό το έχω για εμάς…επίσης κανένα πρόβλημα!!! Όμως μία φίλη μου μου είπε πως δεν μπορεί να το χρησιμοποιήσει γιατί την πειράζει…. οπότε ποτέ μη λες ποτέ!!!

Από αυτά που περιέχει το μπιφτέκι πόσες φορές τα έχει φάει ο μικρός… γιατί καμιά φορά γίνεται ευαισθητοποίηση κ μετά εμφανίζεται αλλεργία!!

για την φώτο ξαναδοκίμασε γιατί καμιά φορά μπλοκάρουν… κ εγώ πριν έκανα επεξ. για να προσθέσω κ τελικά μου έσβησε τελείως αυτά που είχα γράψει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι χρυσοχέρες έχουν μαζευτεί σε αυτή την παρέα!!

Κατερινάκι ο Γιαννάκης δεν θα μπορούσε να μην ήταν όμορφος!! Με τέτοιους γονείς...

Έυη δεν αισθάνομαι άρρωστη - μια χαρά είμαι. Είναι χρόνια νοσήματα και τα έχω αποδεχτεί και δεν με επηρεάζουν κάπου οπότε.. . Όταν ήμουν πιτσιρίκα είχα και 5-6 ειδών αλλεργίες πάνω μου κάποια στιγμή.!! Ότι έχω τώρα έχει σχέση με το άγχος και ξαναεμφανίστηκαν μετά απο μια φρίκη που έφαγα το 2006.. (εκτός ψωρίασης που θα την έχω πάντα-αλλά έχω μόνο στο τριχωτό της κεφαλής οπότε δεν με ενοχλεί αισθητικά κάπου).

Ο Νώντας είναι μια χαρά - σήμερα έριξα πολύ γέλιο. Τον άλλαζα το πρωί και την ώρα που του έβαζα κρέμα στον ποπουδάκι του μου έριξε μια κλανιά..και έσκασε στα γέλια!!! Δεν υπάρχει...

Κάναμε και το εμβόλιο της ιλαράς, παρωτίτιδας και του βρήκε λίγο κόκκινο τον λαιμό. Όμως ούτε βήχα έχει, ούτε μύξες. Φοβάμαι και εγώ μην τον πείραξε πάλι κάτι σε σχέση με αλλεργία. Έτσι ήταν και όταν ανακαλύψαμε την αλλεργία στο γάλα. Μου είπε να του δίνω λίγο ζεστά με μέλι και να δούμε πως θα εξελιχθεί.

Ελίσα εμείς το atarax το έχουμε πάντα μαζί μας και καλά θα κάνετε να έχετε όλες ένα μπουκάλι μαζί σας. Ποτέ δεν ξέρεις τι θα τους πειράξει.

Σήμερα έχουμε κοπη πίτας στην δουλειά και θα φαμε μπριζολάκια, σαλατίτσες και κρασάκι. Κάθε χρόνο το κάνουμε - ψήνουν έξω στο εργοστάσιο, κόβουμε την πρωτοχρονιάτικη πίτα και 2 κερδίζουν απο 300 εώς 500 ευρώ ανάλογα τα οικονομικά της εταιρείας. Φέτος μάλλον μας βλέπω για 200!!

Μόνο που θα πρέπει να κάτσω παραπάων στην δουλειά - για αυτό και εγώ θα φέρω και τον Νώντα να έχω και περισσότερες πιθανότητες στο φλουρί!!! :D:P:P΄

Σας αφήνω γιατί έχω ενα βουνό δουλειά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχείς Ευγενία, πολύ συχνά έχει κ ο δικός μου κόκκινο λαιμό....... κάπως μου το γράφει στο βιβλιάριο η παιδίατρος!!! Θα του περάσει!!

Καλά να περάσετε, να βρείτε το φλουρί κ να τους πάρετε κ τα σώβρακα!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ κοριτσια θα λιποθιμισω, διαφιμιζει τον Παρλιαρο στην tv με τα τελεια γλυκα του =p~=p~=p~=p~ αν αυτο δεν ειναι βασανιστιρια τοτε τι ειναι???

Ευγενια δεν μας λες καλιτερα τι δεν εχεις, γιατι δεν εχεις αφισει και τπτ κοριτσι μου :lol::lol::lol::lol:

Ελιζα και εγω το πλανετ εχω και για εμας και για το μωρο, δεν μας εχει πιραξει ποτε αλλα οπως λεει και η Αλικη ποτε δεν ξερεις..

Το δικο μου μενου για σημερα εχει, πρωι: γαλα με special K + τσαι.

μεσημερι: φασολαδα (τρομερη καθε βημα καιιιιιιι πορ.........) + cottage cheese

Δεκατιανο: καπιο φρουτο

Βραδυ: 2 φριγανιες με τυρακι η 1 αβγο

Ααααα Ευγενια καλη επιτυχια με το φλουρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλησπερα!!

γυρισα πριν καμια ωρα απο το κομμωτηριο,εκοψα καρε τα μαλλια μου....η πεθερα ηρθε το απογευμα την ωρα που θα εφευγα..οποτε την γλυτωσα την επισκεψη!!!!

ο μικρος αλωνιζει στο σαλονι και παει βολτα το καροτσι του σε ολο το σπιτι....

το πρωι πηγα στον ΟΑΕΔ να κανω αιτηση για το οικογενειακο επιδομα...μιλαμε για 98€ τον χρονο!!!!!!!!!!

ελεγα να μη παω,αλλα ολοι μου ελεγαν γιατι να τους τα χαρισω....ετσι και πηγα...δε ντρεπομαστε!!!

επειδη ο μικρος αλωνιζει..σας αφηνω και θα σας δω πιο μετα..

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με λένε Ευγενία και είμαι καλά!

Σαν τους γέρους θα είμαι από εδω και πέρα - με μια σακούλα φάρμακα για τον επόμενο μήνα.Τζελ και ένα άλλο υγρό για ψωρίαση, βιταμίνες και ένεση κορτιζόνης (αν την βρω πουθενά) για αλωπεκία, σίδηρο με φολλικό οξύ γενικά και εξετάσεις θυροειδή και αίματος και βλέπουμε!!! [smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif]:shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Ο Νώντας σήμερα άρχισε να βολτάρει επιτέλους, να σκύβει..αν και έφαγε μια ωραιότατη τουμπά σε ενα τραπεζάκι και έκανε ένα καρούμπαλο να...το ξεπέρασε γρήγορα και συνεχισε τις τσάρκες του..

Φλουρί δεν κερδίσαμε φυσικά...φάγαμε κάπνα όμως μπόλικη, λίγο κρέας και φυσικά βασιλοπιτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...