Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Δεν έχει σταματήσει ούτε λεπτό να κλαίει…….. νομίζω πως το κεφάλι μου θα σπάσει!!!! κ όσο κλαίει τόσο βουλώνει η μύτη κ όσο βουλώνει η μύτη τόσο κλαίει…..

σε κάποια φάση του έβαλα τις φωνές κ δεν θέλω….. ειδικά χωρίς να φταίει!!!! Θεέ μου δώσε μου υπομονή…….!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Γεια σας και παλι τσουπρες..

Η Φλωρα κοιματε και ο Τριανταφυλλος χαζεβει τις διαφιμισοις, τι κολιμα και αυτο με τις διαφιμισοις :roll:

Κατερινα μου γλυκια μην στεναχοριεσε μορε με τα κιλα σου, μετα δεν θα προλαβενεις ουτε να ξιθεις οποτε θα γινεις στιλακι παλι....

Ευγενια εισαι μια κουκλα και ασε τις χαζες διαιτες, φαε κατι σοστο χορις λιπαρα και ασε τα φρουτακια..

Καλα ειναι και αυτα αλλα οχι μονο φρουτα...

Δεν σας ειπα και τα τελεφτεα νεα μας, σε 9 μηνες ισως να γινω θεια παλι...

Προχθες πιγαν ο αδερφος μου με την νυφη μου για εμβριομεταφορα, (ετσι δεν λεγετε οταν τα ωαρια ειναι γινιμοπιημενα και τα βαζεις στην μητρα??)

Ειχαν ακομι 2 στην καταψυξη απο την τελεφτεα φορα και δεν τους εκανε καρδια να τα πεταξουν,οποτε τα εβαλαν και οτι γινει...

Εεε ρε γελιο που θα εχει να πιασουν και τα δυο.......Η μαμα μου λεει "εγω παρετουμε δεν μπορω να κιταξω τοσα παιδια" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη μηπος να του εδινες λιγο depon, ισος να εχει πονοκεφαλο η καπιο αλο πονο το παιδι και δεν μπορει να ισιχασει....Κακο δεν μπορει να του κανει παντος λιγο depon...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ :D:D:D

μπήκα να σας το πω κ βγαινω εχω να φαω να βγαλω γαλα κ να παω ιεκ, στις 2 να ειμαι εκει

ενα σπορακι ακόμη>!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου δεν έχω κάτι άλλο στην δουλειά να φάω. Μόνο φρούτα πέρνω και μετά θα πάω σπίτι να φάω φαγητό. Και σήμερα έχω χόρτα...τώρα με τι άλλο δεν ξέρω ακόμα..

Αλίκη πάρε τον γιατρό να σου πει τι πρέπει να κάνεις..για αυτό τους πληρώνουμε άλλωστε...

Κατερινάκι μου πάντα ήσουν μια κούκλα και έτσι παραμένεις και γκαστρούλα...τυχαία σε διάλεξα νομίζεις για συμπεθέρα? ;););)

Καλή επιτυχία στον αδερφό σου...μακάρι να πετύχει και να σε ξανακάνουν θεία!!! Εμένα αυτό το λέει η πεθερά του αδερφού μου - δεν θέλει να ασχοληθεί άλλο με εγγόνια. Άλλο που δεν θέλει η μάνα μου να αναλάβει και τον μικρό που θα μας έρθει σε λίγους μήνες...μετά θέλει να βάλω κατευθείαν εγώ για το επόμενο!!

ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΑΧ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!! \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα πάρω κ αυτά τι να κάνω……. μόλις μου κοιμήθηκε λίγο στα χέρια κ τον πέταξα πάνω στο κρεβάτι μου!!! Έστω κ λίγο να ξεκουραστεί… για την ώρα πάω να πάρω εγώ 1, 2 ή κ 3 ντεπόν κ ίσως κ 1 λεξοτανίλ!!!! :(:roll:

ΜΠΡΑΒΟ!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! Μαιρούλα με το καλό κορίτσι μου!!!!!

[smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ειμαστε καλα !!!Ευη περαστικα σας, μολις γινεται καλα θα τα πουμε στο κοσμος αν σε βολευει καλυτερα πρωι η μεσημερι!!

Αναστασια η μικρη αναστασια δεν αφηνει κοκαλακι στο κεφαλι της ουτε λεπτο μονο αν δεν το καταλαβει.αλλα αμα της πως τη ομορφη που εισαι θα ψαξει κατ ευθιαν το κεφακι της.Αφρο ζελε μην βαλεις ακομη μπορεις να βαλεις ομως λεμονι που ειναι σαςν ζελε.

Μερουλα πες μας τα νεα!!!!!!

Ευη τα παιδακια ειναι ευτυχια και ειδικα οταν μπαινεις σε αυτη τη διαδικασια ειναι πολυτιμα μωρακια!!καλα κανουν τα παιδια και δεν τα καταστρεφουν αυτο που κανουν ειναι το σωστο.Εγω αυτη τη στιγμη το ταμειο ειναι μειον αλλιως θα ξεκινουσα τωρα!!!

Κατερινακι ολα οσα νιωθεις ειναι επιπτωσεις της εγκυμωσυνης.Οταν γεννησεις θα τα ξεχασεις ολα!!!!

Εγω το μονο διατιτικο για την ωρα ειναι ξεκινησα να πεινω πολυ νερο .

Σας αφηνω παω να παιξω σπιτακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη εμενα στην αρχη δεν επινε depon και του το εβαζα στο γαλατακι,του εβαζα γυρω στα 30 ml Γαλα με σιροπι για να ειμαι σιγουρη οτι θα το πιει.!

μαιρουλα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: με το καλο το δευτερο μωρακι σου!!!!!που χαρηκα κοπελα μου μπραβο!!!!!αντε μου εφτιαξες τη μερα σημερα!

eyh ευχομαι λιαν συντομως να ξαναγινεις θειουλα

ευγενια μου τι λες πηρες ενα κιλο????εγω ξερεις ποσα εχω παρει και ακομα δε μπηκα στον 7ο??12... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: και δεν ειναι οτι τρωω υπερβολικα ρε γαμωτο!τα ποδια μου απο την αποτομη αλλαγη βαρους εχουν κανει πληγουλες αναμεσα!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ πρεπει να ειναι τα κοριτσια που τα κανουν αυτα Κατερινα μου..Εγω στην Φλωρα πιρα 25 κιλα :oops::oops::oops: οχι πως δεν ετρωγα αλλα 25 :o

Στον Τριανταφυλλο δεν μπορω να πω οτι προσεχα ιδιετερα αλλα πιρα μονο 12...

Επισις στην Φλωρα απλοσα σαν ζημαρι και εχασα ολη την μεσουλα που χοντρη χοντρη αλλα παντα ειχα.. :cry::cry::cry:

Το θεμα με την μαμα μου ειναι οτι δεν μπορει να κιταει σε περιπτοση που πιασουν και τα δυο τα αυγουλακια 4 παιδια που και τα 4 θα ειναι πολυ μικρα σε ηλικια...

Καλα ουτε και εγω θα τα πετουσα τα σπορακια και ας μην ειχα την οικονομικη ανεση που εχει ο αδερφος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεσσερα μαζι με το δικο σου Η συνολικα τεσσερα του αδερφου σου?

Αν ειναι μηπως η νυφουλα σου να κατσει σπιτι να μεγαλωσει κανενα παιδακι.Γιατι οκ τα κανουμε και δεν ειναι παντα ευκολο να γινουν αλλα και το μεγαλωμα δεν ειναι ευκολο.Μανες ειμαστε και δεν αντεχουμε, και οι γιαγιαδες εχουν δικιο καμια φορα.Να βοηθανε μεχρι εκει που το θελουν αυτες αλλα να μην εκμεταλλευομαστε.Αν ειναι αναγκη να δουλεψω δεν το συζηταω αλλα να δουλευω για να αλλαζω γκαρδαρομπα?????

Αντε τα λεμε μετα η μικρη κοιμηθηκε παω για κανενα πλυντηριο!

Αντε με το καλο να περνουν σειρα και οι επομενες .Αλικη για σενα το λεω ασε τα λεξοτανιλ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεσσερα μονο του αδερφου μου, εχει ιδι δυο κοριτσακια 3 και 1 χρονον, οποτε η μαμα μου ειναι απολιτα δικιολογιμενη που διαμαρτιρετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Μαιρουλα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρασκευη και 13 σε δισεκτο ετος η τυχερη σου μερα!!!

χαχαχα… ημερομηνίες που δεν ξεχνάς ποτέ!!!!

Δίκιο έχει κ η μαμά σου Εύη….. χαχα από 2 στα 4 είναι διαφορά!!!

Με το καλό να έρχονται όλα τα μωράκια κ ας έρχονται κ 3 3…. !!!!! :shock::shock:

Ίνα για όλες μας… ολες όσες το επιθυμούμε τόσο!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας.....μεσα σε μια μερα γεμισαν 5 σελιδες πολυ γρηγορες ειστε...

Ενα μεγαλο μπραβο στη Μαιρουλα....Ζηλεψα και εγω τωρα...μου φαινεται απο τη μια το σκεφτομαι γιατι δεν ξερω πως θα τα μεγαλωσω και τα δυο αν βαλω μπρος για δευτερο,,,και απο την αλλη ζηλευω και ολο και συνεχεια γυρναει μεσα στο μυαλο μου το δευτερο παιδι...

Μαιρουλα μηπως ειναι καλυτερα να σταματησεις το θηλασμο τωρα αν εισαι εγκυος???Πανε στον γιατρο σου και ρωτα τον γιατι εδω οι γιατροι δεν αφηνουν θηλασμο και εγκυμοσυνη μαζι...δεν κανει ...τωρα γιατι μην με ρωτας...απλα μια γνωστη μου θηλαζε ,εμεινε εγκυος και αμεσως της ειπε ο παιδιατρος να σταματησει το θηλασμο...Ρωτα βεβαια εσυ για καλυτερα...

Ευη βουρ και εσυ για Σουηδια και η μαμα σου θα τα παιξει.....χα χα χα..!!!!αχ εγω ενα ξερω ο Θεος δινει παιδια αλλα σου δινει και δυναμη να τα μεγαλωσεις οποτε οπως ειναι να ερθει θα ερθει!!!!

Φιλακια κοριτσακια μου θα μπω και το βραδυ....α και κατι που ξεχασα..Ρε συ Ευη ολα τα φαγητα σου ακουγονται πολυ λαχταριστα...μου ανοιγεις την ορεξη συνεχεια...μηπως να μας κανεις το τραπεζι καποια στιγμη ε!!!!????Αχ θα το θελα πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Μαίρη ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :D:D:D

Χάρηκα τόόόόσο πολύ...αν και δεν σας κρύβω ότι ζηλεύω λιγάκι...θέλω κι εγώώώώώώ... :(:(:(

Αχχχ....υπομονή...εύχομαι να στρώσουν σύντομα τα πράγματα και να κάνω ακόμα ένα...ή και δύο παιδάκια!!Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι είμαι μικρή και προλαβαίνω άνετα!

Ο μικρός μου περπατάει άνετα πια και έξω στο πάρκο και είμαι πολύ περήφανη!!! :D Περιμένουμε 4 δοντάκια τώρα και είναι όλη μέρα με γκρινίτσα και μεμέ στο στόμα....Υπομονήήή...Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα για λίγο γιατί γίνεται ένας χαμός...

Να πω μονο Συγχαρητήρια στην ΜΑιρη ,άντε άλλο ένα σπορακι στην παρεουλα μας!

πάω να ηρεμήσω τα μικρά και θα ξαναμπω αν μπορέσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον οι αντοχες σας ειναι πεσμενες κυριες μου και τα μικρακια μας τελικα ειναι πιο ντουρασελ απο τις μαμαδες και μας βαζουν νωρις για υπνο!

Μαλλον πρεπει να βρουμε καινουργιο τιτλο!!!

Σουπερ-Μωρακια χειμ 10/11 + στρουμφοσπορακια²

Χωραει το μετρησα μην φοβαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν ένα 15λεπτο κοιμήθηκε κ εγώ είμαι off !!!!

Τελικά βγάζει τα 2 κάτω πλάγια δοντάκια…… πάω να πέσω για να κερδίσω χρόνο!!!! Καληνύχτα μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...