Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Μαιρούλααααααααααα! Γιατί μας κρατάς σε αγωνία ρε συ; Μπες να μας πεις τα αποτελέσματα του τεστ.

Και η Μαρία που είναι οέο;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αναστασια μου να ξερες πως σε ζηλεβω (με την καλη ενοια βεβεα). Στην φαση που ειμαι θα προτιμουσα να ειμαι πετσι και κοκαλο παρα βουβαλοπαιδο οπως ειμαι τωρα...

Λατρεβω την μαγηρικη και το καλο φαγιτο και στεναχοριεμε που εχω τιψοις καθε φορα που τροω κατι νοστιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχχχχχχ ο Τριανταφυλλος μολις καταφερε να σκαρφαλωσει για πρωτη φορα μονος του πανο στον καναπε :o:o:o:o:o:o:o:o

Αχχχχχχχχχχ γιατιιιιιιιιιιιι??????????????????????

Τωρα δεν θα μπορω να τον αφινω ουτε στιγμη απο τα ματια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη γιατι δεν τις κανεις τις γλωσσες βραστες στο τιγανι με λιγο λαδακι και μπολικα αρωματικα για σενα και σκετο για τα παιδια.Εγω ετσι κανω της μικρης και τρωω και γω.Στο φουρνο μηπως σου διαλυθουν .

Κοριτσια εσεις δουλευετε ειστε κομματια και γω σας ζηλευω.Εμενα γιατι ο μεταβολισμος μου εχει ξεχασει να εργαστει εδω και πολυ καιρο.

Ευη φαντασου να ειχαμε το μεταβολισμο της Νατασσας!Η απολυτη ευτυχια!

Πως μας καταντησανε τελικα .Ξυπαναμε και ξαναπαμε για υπνο με αγχος!Ολες οι μεγαλες επιχειρησεις της περιοχης ειναι με το ενα ποδι στο ταφο.Του χρονου αν υπαρχουν οι μισες θα ειναι θαυμα.Ενα μεγαλο ξενοδοχειο μολις εκλεισε.Τι θα κανουμε πως θα ζησουμε θα περιμενουμε σαν τα σκυλακι να δουμε κανενα τουριστα να παρουμε κανα σεντ.Μη φευγεις εχω μυγδαλα .....

Οποτε Ευη εγω θα τρωω μεχρι τη μεγαλη πεινα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη γιατι δεν τις κανεις τις γλωσσες βραστες στο τιγανι με λιγο λαδακι και μπολικα αρωματικα για σενα και σκετο για τα παιδια.Εγω ετσι κανω της μικρης και τρωω και γω.Στο φουρνο μηπως σου διαλυθουν .

Κοριτσια εσεις δουλευετε ειστε κομματια και γω σας ζηλευω.Εμενα γιατι ο μεταβολισμος μου εχει ξεχασει να εργαστει εδω και πολυ καιρο.

Ευη φαντασου να ειχαμε το μεταβολισμο της Νατασσας!Η απολυτη ευτυχια!

Πως μας καταντησανε τελικα .Ξυπαναμε και ξαναπαμε για υπνο με αγχος!Ολες οι μεγαλες επιχειρησεις της περιοχης ειναι με το ενα ποδι στο ταφο.Του χρονου αν υπαρχουν οι μισες θα ειναι θαυμα.Ενα μεγαλο ξενοδοχειο μολις εκλεισε.Τι θα κανουμε πως θα ζησουμε θα περιμενουμε σαν τα σκυλακι να δουμε κανενα τουριστα να παρουμε κανα σεντ.Μη φευγεις εχω μυγδαλα .....

Οποτε Ευη εγω θα τρωω μεχρι τη μεγαλη πεινα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κρίμα να νοιώθεις τύψεις ρε γαμώτο. Το ακούω και από φίλες μου αυτό κι εκεί μαγκώνομαι και λέω από μέσα μου "μη μιλάς καθόλου Νατάσα γιατί δεν το έχεις νοιώσει ποτέ αυτό."

Σαφώς, παραδέχομαι ότι είναι καλύτερα να είσαι αδύνατη αλλά να μπορείς να τρως τα πάντα παρά να στερείσαι.

Όμως πίστεψέ με και αυτό είναι λίγο ψυχοφθόρο (τουλάχιστον για μένα). Γιατί απογοητεύσαι όταν βλέπεις πως παρ' όλο που έχεις σαβουριάσει τα πάντα για πολύ μεγάλο διάστημα, το σώμα σου παραμένει κοριτσίστικο (μην σου πω παιδικό) και δεν θεωρήσε γυναίκα με πλούσια τα ελέη που λένε ρε παιδί μου! Δεν νοιώθεις καλά πως το λένε.

Δεν είμαστε ικανοποιημένες με τίποτα εμείς οι γυναίκες τελικά μου φαίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα βλεπω τη Σοφουλα και ειναι ιδια με τη δικια μου (εκτος απο τα μαγουλα τα δικα μας που ειναι διπλασια)τα μαλλια σας τι θα τα κανετε φοραει κοκαλακια?Εμενα οχι και η φραντσα εφτασε τα ματια αλλα δεν θελω να της τα κοψω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα τις γλωσσες τις εχω ξανακανει ετσι και δεν παθενουν τπτ..

Σιγγεκριμενα τσιγαριζω ψιλοκομενο κρεμιδι, σκορδο και σβινω με φρεσκια σαλτσουλα λιγο μαιντανο και μετα γεμιζω τις γλωσσες και τις κανω ρολακια..Οτι σαλτσα περισεψει την ριχνω απο πανο και γινοντε μουρλια. Σε σινθικες κανονικες κοβω και πατατουλες σε ροδελες και βαζω μαζι αλλα τωρα θα τα κανω σκετα..Βεβεα το τσιγαριζμα το ξεχναμε τωρα, θα τα αχνισω τα κρεμιδια στο τιγανι και θα γινει πιο ελαφρι

Για τα μανιταρια εχω κολισει γιατι κανονικα θελουν πολυ λαδι η βουτιρο αλλα εγω θελω το μοναδικο λαδι που δικεουμε να το βαλω στην σαλατα......

Οσο για τα οικονομικα ειναι αστα....15 ευρο εφερε σπιτι σημερα ο αντρας μου μεροκαματο..Αντε να ζησεις μετα..

Αναστασια το μονο σιγουρο ειναι πως ο ανθρωπος ειναι ανικανοπιητος....Εγω να σου πω την αληθεια παντα γεματουλα ημουν (οχι οπως τωρα) και σε γενικες γραμμες ειχα παντα τα τυχερα μου με τους αντρες.....Απλα εχω βαρεθει να ακουω σινεχια "κανε διαιτα, για την υγεια σου πανο απο ολα" και να περιμενουν ολοι πως ειναι κανενα παιχνιδακι να χασεις 30 κιλα....Ξερω τι ειναι το σοστο αλλα δεν εχω την δυναμη να το κανω, ειμαι λεμαργη γμτ...Αλλα τωρα εχω ξεπερασει καθε οριο και ειμαι χαλια ψυχολογικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοράμε κοκαλάκια Ινα μου. Εμας η φράντζα καλύπτει τα μάτια πλέον.

Της τα έχω κόψει μια φορά αλλά τώρα λέω να της τα αφήσω να μακρύνουν.

Φτιάχνουμε συντριβανάκια με λαστιχάκια ή βάζουμε τσιμπιδάκια πολύχρομα αλλα τώρα τελευταία τα τραβάει η σκατιάρα. Εσείς πως τα πάτε με τα κοκκαλάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε η Φλωρα τα ηθελε τα κοτσιδακια, γενικα πολυ δισκολα θα βρεις μωρο να αφινει κοτσιδακια και κοκαλακια...

Εγω απο 7 μηνον την κουρεβα την φλωρα σχεδον καθε μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον κι εγώ εκεί θα καταλήξω μου φαίνεται Εύη μου να την κουρεβω γιατί έχει και περίεργο μαλλί σαν του πατέρα της. Δεν στέκεται ούτε αριστερά ούτε δεξιά ούτε πίσω. Έρχεται όλο μπροστά στα μάτια της.

Λές να της βάζω αφρό ή τζέλ; Κάνει ή δεν κάνει από τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχχχχχχ ο Τριανταφυλλος μολις καταφερε να σκαρφαλωσει για πρωτη φορα μονος του πανο στον καναπε :o:o:o:o:o:o:o:o

Αχχχχχχχχχχ γιατιιιιιιιιιιιι??????????????????????

Τωρα δεν θα μπορω να τον αφινω ουτε στιγμη απο τα ματια μου....

xaxa!!! κι εμεις μια εβδομαδα τωρα τρεχουμε να προλαβουμε τα μπουμ μπουμ!!!! αυτο νομιζω ειναι το χειροτερο...μωρε καλα κανει η Ελενη που εχει ακομα το παρκο στο σαλονι και καλα κανω και δεν το εχω βγαλει ακομα...εστω ενα τσιγαρο να το κανω με την ησυχια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες!!!έχω ενα αγχος!!!δεν εκανα χθες το τεστ γιατι δεν το πηρα.εστειλα τον αντρα μου χθες να το παρει κ συνεβει κατι ξαφνικο στη δουλεια του που εφυγε κ ελειπε ολη μερα.σημερα θα μου το φερει!!!λογικα ειναι στο δρομο τωρα...μεχρι το μεσημερι θα ξερω .........

καλό κουραγιο με τις δίαιτες

εγω κανω σχεδια ,χθες κοιμηθηκα ελαχιστα απο το αγχος μου κ επειδη ο μικρος ξυπνησε στις 03 να τα κανει :shock: ξεκουρδιστηκε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Ευούλα καταρχάς μπράβο που είπες δεν θα φας κ το έκανες! Είναι μια καλή αρχή!!

Εγώ σήμερα πάλι κουτουλάω από νύστα!!! Δεν έκλεισα μάτι…. Αφού σηκώθηκε κ ο άντρας μου 1η φορά μετά από πολλούς μήνες, για να πάρει το παιδί να το κοιμίσει! Βέβαια δεν έχει μακρύ μαλλί οπότε προτίμησε τη μαμά του! άλλο ένα τέτοιο να κάνω δεν θα θέλω κ πολύ για το τρελοκομείο!!!!

Σήμερα το δικό μας μενού δεν είναι τόσο διαιτητικό γιατί έπρεπε να μαγειρέψω από εχθές κ δεν είχα ψωνίσει! Οπότε γάλα με δημητριακά, καφέ, μακαρόνια με κιμά (πολύ ελαφριά) κ το βράδυ μία πράσινη σαλάτα…. Ενδιάμεσα χυμούς κ φρούτα

Νατάσσα χάθηκες κ εσύ….. κούραση εεε???

Κ τα άλλα κορίτσια που έχουν πάει??? Η Ελένη? Η Κατερίνα λέτε να έχει άρρωστο το Γιαννάκη??

Μαιρούλα μην αγχώνεσαι……. Κ ο δικός μου το ξανάρχισε το χούι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλια....

Εμεις ειμαστε παλι με πυρετο #:-s#:-s Η Φλωρα δλδ. Εχθες την νυχτα την ακουγα που βογγουσε και δεν μου αρεσε καθολου. Πιο μπροστα ειχε ξιπνισει ο μικρος και εκλαιγε..Τελικα στης 5 που της εβαλα θερμομετρο επιβεβεοθικα, ειχε 38,5 και τωρα στης 10 39,2......

Οχχχ παω γιατι φωναζει ο μικρος απο την κουνια του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!εχω χαθει λιγο τελευταια γιατι δε μου μενει πια χρονος με το γιαννακι...εχω βαρυνει πολυ και εχω κλαταρει με δυσκολια βγαζω τη μερα.δε προλαβαινω να διαβασω ολα τα νεακια σας κατι για διαιτες ακουσα μονο και για σπορακι!μαιρουλα στο ευχομαι να ειναι ενα μικρο μικρο σπορακι στη κοιλιτσα σου!!!θα προσπαθησω να μπω το μεσημερι να δω νεα σου.τωρα για το θεμα της διαιτας...εγω δε μιλαω βασικα ντρεπομαι να σας πω ποσα κιλα εχω φτασει :oops::oops: με εχει παρει λιγο απο κατω με αυτο το θεμα.

φιλακια ευχομαι να ξαναμπω συντομα!αν εχασα κατι αλλο σημαντικο να μου το πειτε ε??

ευη περαστικα σας ευχομαι να μη κολλησει και ο μικρος σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Έκανα την μαλακία σήμερα...άκουσα έναν συνάδελφο που μου είπε χθες ότι έχω αδυνατίσει και αποφάσισα να ανέβω στην ζυγαρία... :?:(:roll::roll: πήρα ένα κιλό στις γιορτές... :lol::lol:

4 κιλα είχα πει..κάντε τα 5!!!

απο το πρωι μια μπανάνα και τώρα ένα μήλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσακια!

Ευακι περαστικα σας μωρε τι να πω ...εμενα ειναι καλυτερα ο μικρος δεν ξαναεκανε πυρετο αλλα πρεπει να του καθαριζω καλα τη μυτη ..για να μην ξανακανει ωτιτιδα.

Κατερινακι τα εχεις φτυσει ε?οσο για τα κιλα μη σκασ...μετα θα γινεις μοντελο

Λοιπον σημερα εχω φαει ενα γιαουρτι ,καφε,2 κουταλιες ξηρουσ καρπουσ αναλατουσ ...το μεσημερι θα φαω αρακα με λιγο ψωμακι και τυρακι και τοβραδυ καμια σαλατουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...