Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ. 2010/2011 ΠΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ - Η ΣΠΟΡΟΣΤ


Recommended Posts

Ευη καλημέρα!

πάμε δυνατά για τη δίαιτα!!!!!!!!διοτι αν ειμαι έγκυος θα με κράξει ο γιατρός με τα κιλά που ξεκινάω....κ μετά πώς θα τα χάσω????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μαιρουλα μην μασας, ας εισαι εγκυος και δεν πιραζει....

Εχεις καθιστεριση??? Σου ευχομε το τεστακι να ειναι ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ :-ss:-ss:-ss:-ss

Θα το κανεις τωρα το προι??? Να μας πεις τα νεα μην μας κρατας σε αγονια ετσι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Μαιρη,μπες να μας πεις!!!Καλή επιτυχία εύχομαι!Εγώ δεν είμαι και στα καλύτερά μου ψυχολογικά αλλά θα μου περάσει!Εσείς ξεκινάτε δίαιτα,εγώ διαλογισμό!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Σήμερα τρέχω κ εγώ….. να τα κάνω όλα νωρίς γιατί ξεκινάω γυμναστήριο επιτέλους!!!!

Εύη καλή αρχή κ σε σένα!!! Κ να θυμάσαι ότι…… Εύη ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ να κρατηθείς!! Σιγά δηλαδή ποιος είναι ο μπακλαβάς κ δεν θα του αντισταθείς????

Μαιρούλα σου εύχομαι ολόψυχα ένα όμορφο θετικόόόό τεστάκι…… να μας ειδοποιήσεις εεεεε????

Σήμερα πρωί γάλα με δημητριακά κ ένα καφεδάκι! Μέχρι το μεσημέρι φρουτάκια κ μετά φακές με μία φέτα ψωμί! Το απόγευμα ένα χυμό πορτοκάλι κ το βράδυ γιαούρτι!

Καλημέρα Άννα!!! Θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά…… μην πέφτεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!εμεις ξυπνησαμε ,δεν κατεβηκα γραφειο...ο μικρος παλι πυρετο 37,8 μου ειχε κανει και την Δευτερα και μετα δεν ξαναεκανε...μου ειπε η παιδιατρος επειδη ειχε ταλαιπωρηθει που ηταν αρρωστος σε συνδιασμο με τα δοντια που τον παιδευουν γι αυτο εκανε πυρετο...αλλα 2 μερες δεν μου εκανε και παλι σημερα...Αχ ανησυχω λιγο..

Μερουλα περιμενουμε ευχαριστα νεακια!

Ευη αντε καλη αρχη θα τα καταφερεις..

εγω εφαγα μισο γιαουρτι,2 δαμασκηνα, ενα καφε ,πριν το μεσημερι θα φαω κανα μπαρ δημητριακων και μετα κοτοπουλο και σαλατα...το βραδυ παλι μαλλον σαλατουλα...αααα θα κανω και διαδρομο κανα μισαωρο...πρεπει παραπανω ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Αννα και Αλικη...

Προς το παρον πινω τσαι με ζαχαρινες και προσπαθω να φαω οσο πιο αργα μπορω για να κρατιθω και με το μεσημεριανο μου..

Λεω να φαω ενα τοστ με γαλοπουλα η ενα γιαουρτι με μουσλι, θα δω αργοτερα...

Το μεσημερι θα φαω μια σαλατα με τονο και το βραδυ αναλογα με το τι εχω φαει το προι...

Παντος αλικη εχω την εσθιση πως τρος λιγο..Εγω βαση το διαιτολογιο που μου ειχε δοσει διαιτολογος νομιζω πως πρεπι να τρος περισοτερο...

Αννουλα καλη πιστη να εχεις κοπελα μου και θετικη σκεψη, που θα παει θα γιρισουν τα πραγμματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι πάλι τα ίδια βρε Ελίζα….. τι ταλαιπωρία!!! Περαστικά του μωρέ κ να είναι η τελευταία φορά ελπίζω!!! Ελίζα στο 30λεπτο ξεκινάς να χάνεις… αν μπορείς κάνε παραπάνω!!!

Εύη μπορεί να φαίνονται λίγα αλλά με τη ζωή που κάνω δεν χρειάζεται παραπάνω ο οργανισμός μου… τώρα με το γυμναστήριο θα αυξήσω φρούτα, χυμούς κ ωμά λάχανικά κατά τη διάρκεια της μέρας κ ίσως κάποια βράδια θα τρώω κάτι άλλο όπως τοστ ή σαλάτα με προσούτο κ μοτσαρέλα κτλ. Μία φορά την εβδομάδα ελεύθερα ότι θέλω όσο θέλω κ είμαι οκ!!!

Η αδερφή μου έμεινε άνεργη κ μπορεί να μου τον κρατάει για να πηγαίνω…. Μεχρι να βρει κάτι αν βρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ τι καλα Αλικη που εχεις καπιον να στον κραταει για να εχεις λιγο χρονο και για εσενα...

Ελισα περαστικα στον μικρο σου...

Παω να πλενω τις σαλατες μου για να εχω να βοσκισω μετα.... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ευχαριστω βρε κοριτσια ελπιζω να περασει γρηγορα...δεν μπορω αλλο ασχοσ!

αλικη το εχω ακουσει και εγω οτι μετα απο 30 λεπτα αρχιζεις και χανεις αλλα οταν εκανα πριν μεινω εγκυος καθε μερα 30-40 λεπτα ειχα δει διαφορα...βεβαια τωρα ειναι ενα θεμα και τα 30 λεπτα με αγχοσ τα κανω γιατι φοβαμαι να κανω οταν ο μικρος ειναι ξυπνιοσ γιατι θα θελει να ανεβει πανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ τα 30΄ πολύ καλά είναι κ το αποτέλεσμα ακόμη καλύτερο στα 40΄…. σε καταλαβαίνω με το άγχος….. ότι κάνεις πάντως καλό είναι έστω κ 10΄!!!

Ααααα!!!!! ο δικός μου κάνει 2-3 βήματα μόνος του εδώ κ λίγες μέρες λέτε να περπατήσει όπου να ‘ναι??? Είναι πολύ χέστης ρε γαμωτο!!! Κ αυτό από τον πατέρα του το πήρε…..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα

παμε καλα για αρχη με τη διαιτα!

ΜΑΙΡΗ αντε κανενα καλο νεο!

Ευη κορμαρα στηΣουηδια! αννουλα ολα καλα θα πανε

Εμεις τα ιδια συνεχιζω να ψαχνω το θεμα μαγαζι δικο μου.θα δουμε

Ελιζα υπομονη χειμωνας ειναι θα περασει!! Αλικη καλη διασκεδαση

σας αφηνω η μικρη τρελαθηκε

Δεν ειναι χεστης Αλικη ειναι αγορι κανε κανενα κοριτσι και θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το λέω με τα αγόρια!!! Φέεεεετα!!!

Άκης κ Μανωλάκης όμως……. μας έβαλαν τα γυαλιά!!!

Ευχαριστώ Ελιζα μου….. αν είναι θα σταματήσω το γυμναστήριο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι καλε τα κατιγοριτε τα αγορια???? Ο δικος μου παντος τα εκανε ολα πολυ πιο νωρις απο την κορη μου...Η κορη μου 13 μηνον περπατισε και thats it, πιο πρην ουτε κουνιοταν απο την θεση της..

Ο Τριανταφυλλος 6 μηνον μπουσουλισε, 7 στεκοταν και εκανε βηματακια κρατουμενος απο καπιο επιπλο και 3 μερες πρην μπει στον 11ο μηνα περπατισε μονος του για πρωτη φορα...

Αυτη που με εχει αφισει αφωνη ειναι η ανεψια μου που ειναι 6 μερες μικροτερη απο τον Τριανταφυλλο.

Οχι απλα μηλαει σε δυο γλωσσες αλλα κανει και μικρες προτασεις :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα ετσι ειναι η μικρη Ευη σε μια γλωσσα βεβαια.

Ευη εγω εχω βαλει ενα ποτηρι νερο πανω στο παγκο της κουζινας, οποτε παω εκει το πινω και το ξαναγεμιζω. βοηθαει στο τσιμπολογιμα

ΜΕρουλα κανενα νεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Τι ακουω για καποιο σπορακι???αχ μακαρι με το καλο Μαιρουλα...Αντε να μας τα νεα γρηγορα και ΘΕΤΙΚΑ NA EINAI...

Ευη μπραβο ξεκινα...ετσι καντο για σενα παρε δυναμη και ξεκινα...

Εγω απο την αλλη θα παω απο την πλευρα της Αννουλας γιατι ολο χανω χανω( χωρις να το θελω τοσα πολλα κοριτσια) και να δουμε τι θα γινει....Και δεν ειναι απο το φαγητο,τρωω απλα πιστευω απο το αγχος μου το πολυ ειναι και το τρεξιμο με τη μικρη....Οσοι με ειδαν τελευταια μου λενε πως εγινα οπως ημουν στα 22...Κοριτσακι...Αν φτασω και οπως ημουν στα 18 τοτε θα ειμαι για κλαματα...Τοτε ημουν κοριτσια 47 με υψος 1.67...Λελεκι....μηδεν καμπυλες τιποτα...ενα αισχος....Και εβαλα πεισμα να παχυνω να γινω γυναικα και μεσα σε 4 μηνες εβαλα 16 κιλα....ειχα φτασει τα 63...Και παλι αισχος ομως γιατι ηταν λες και με ειχαν φουσκωσει με μπαλονι αποτομα...στην αρχη μου αρεζε γιατι ποτε δεν ημουν ετσι μπουμπουκωτη...Μετα καταλαβα πως ειμαι και αρχισα να τα χανω...Ωσπου ειχα σταθεεοποιηθει πλεον πανω απο τα 50...54-55..Αφηστετα...ειναι πολυ δυσκολο σας το λεω γιατι το ενιωσα και το γεγονος να προσπαθεις να παχυνεις και να μην μπορεισ....Καθε μερα εκεινο το διαστημα εκανα συνεχεια εμετο γιατι ετρωγα οτι μα οτι να ναι και πολυ, με το ζορι...

Αυτα απλα να ξερετε και την αλλη πλευρα κοριτσια πως ειναι...Ενταξει τωρα δεν πιστεω να φτασω και στο σημειο νευρικης ανορεξιας...55-56 κιλα εφτασα...καλα ειναι..Και αν ερθει με το καλο και αλλη εγκυμοσυνη πιστευω μια χαρα θα βαλω παλι τα κιλακια,,,και μετα θα λεω παλι αντε ποτε θα φυγουν,......

Αχ σας ζαλισα ε???Ηταν να μην αρχισω να ξαναμπαινω στο μαμμυ εγω....

Αννουλα και εγω εχω θεματα διαλογισμου...Δεν ξερω τι ζωδιο εισαι μηπως ειμαστε σε καμια φαση η Σεληνη μας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γύρισα από το gym κ είμαι κομμάτια δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου κ τα χέρια μου..... αλλά νιώθω τέλεια!!!!

Πρώτη φορά στη ζωή μου δεν κατάφερνα να τελειώσω άσκηση αλλά που θα πάει θα βρω το ρυθμό μου!!!

Γιώτα να κάνεις παρέα με την αδερφή μου που τρώει τρώει κ δεν παίρνει γραμμάριο…. Δεν μπορώ να κάθομαι στο τραπέζι μαζί της….. εκνευρίζομαι!!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι σας κουνησε στην Κρητη.?Τι κανεις τον καταλαβες τον σεισμο?

Εγω η γουρουνα εφαγα μισο ψωμι, καθομασταν στο τραπεζι και μιλουσαμε και γω το τσακισα :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: θα το ραψω τελος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΕΣ!!!!!!! γεια σας!!!!!!!!!

πηζω στο γραφειο και μετα στο σπιτι δε μου φτανουν οι ωρες....

ειμαστε καλα,μπαινω να δωσω το παρον κι αν εχω κουραγιο,μετα το γαλα του Ηλια το βραδυ θα μπω να σας διαβασω...οχιιιιιιιιιιιιιιιι δεν ειμαι παπάς.....Πάπας θα γινω ;;);;);;);;)

φιλια!!!!!!!!!!

Υ.Γ. μιας κι αρχισατε διαιτες,εγω να σας πω οτι περιμενω να ερθει πιτσα special....ναι!!! κανω την διαιτα του ανανα!!!! :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss8-}8-}8-}8-}:@):@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δίνω κι εγώ το παρόν για να σας πω ότι είμαστε καλά απλά έχω πήξει κι εγώ από την δουλειά γυρνάω ψόφια, παίζω με την Σοφία μου που με έχει ξετρελάνει τελευταία με τα κόλπα της και τα λογάκια της, κάνω καμια δουλειά ενδιάμεσα και μετά δεν έχω κουράγιο να σας γράψω.

Σήμερα όμως με το που κοιμήσω την Σοφία (σε λίγο δηλαδή) θα μπω να τα πουμε λιγάκι.

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια.....

Καλε ειμαι πολυ περιφανη για μενα σημερα :D:D:D:D:D

Απο το πρωι εχω φαει ενα τοστ με μαβρο ψωμι (απο αυτα χωρις κορα) με μια φετα γαλοπουλα μεσα..

ενδιαμεσα εφαγα ενα μηλο και για μεσημερι εφαγα μια σαλατα με μαρουλακι σγουρο (πρασινο και κοκκινο) με ροκα μια ντοματα,ανιθο, τονο και βινεγγρετ μια κσ. ελαιολαδο, ξυδι μπαλσαμικο και αλατι..

Και για βραδυνο θα φαω ενα γιαουρτακι και μια μπαρα δημητριακον....

Ενδιαμεσα εφαγα βεβεα καμια 4-5 μαλοξ γιατι εχω και την ριμαδοπαλινδρομιση που με τσακιζει...

Ελπιζω αυτα να μην εχουν θερμιδες?????? :shock::shock::shock:

Αυριο πιρα γλωσσες φιλετο (κατεψυγμενα βεβεα) να της κανω πλακι στον φουρνο με σαλατουλα και μανιταρια πλεβροτους να ψησω στον φουρνο...Τωρα εχω ενα θεμα για το πως θα ψηθουν χωρις λαδι αλλα μαλον θα τα βαλω σε σακουλακι ψησιματος και θα γινουν λουκουμι...

Αναστασια, Μαριεττα ελπιζω να τα πουμε αργοτερα....Μου εχετε ληψει παλιοκοριτσα. :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι σας κουνησε στην Κρητη.?Τι κανεις τον καταλαβες τον σεισμο?

Εγω η γουρουνα εφαγα μισο ψωμι, καθομασταν στο τραπεζι και μιλουσαμε και γω το τσακισα :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: θα το ραψω τελος!!!

Ινα μην πτοεισαι, και αυριο μερα ειναι.....

Η Μαιρουλα δεν ενφανιστικε αλο σημερα εεε?? Αραγε τι εγινε με το τεστακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι εδώ είμαι εγώ.

Να σου πω κάτι. Λιγουρεύομαι τα φαγητά σου γιατί ότι και να φτιάξεις είτε είναι παχυντικό είτε διαιτιτικό είναι special δεν το κάνεις απλό. Κρίμα που είμαστε μακρυα γαμώτο. Φαινεται πως ξέρεις να απολαμβάνεις το φαϊ πράγμα που κι εγώ το κάνω (κι ας μην μου φαίνεται...). Μ' αρέσει η ποικιλία, τα περίεργα και η συνδυασμοί.

Εγώ παλεύω να παχύνω και είναι έτσι όπως τα λέει η Γιωτούλα. Δεν είναι εύκολο κι αυτό αν έχεις έναν μεταβολισμό που κάνει τρελές καύσεις.

Αν σας αναφέρω εγώ τι τρώω κάθε μέρα αλλά και νύχτα μπορώ να πω (γιατί όταν τρως κανονικό γεύμα στις 11.30, νύχτα δεν είναι;) θα με βρίζετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...