Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

poy eiste koritsia;;;

εμενα δεν κλιμηθηκαν μεσημερι

ο Νικο απο τον βηχα και ο Στελιο;ς γιατι τον ξυπνησε ο Νικος

ενι γουει

θα περασουμε μαυρη πρωτοχρονια

αυριο θα ετοιμασω βασιλοπιτα και το γλυκο

και το σαββατο τα φαγητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλες!!!!!!!!!!!!!!!!

Πειτε μου οτι δεν κανατε χωρις εμενα!!!οχι πειτε μου την αληθεια!!χαχαχ!!!Μου λειψατε πολυ σκατουλες!Χρονια πολλα σε ολες ευχομαι!!!Υγεια και ευτυχια στις οικογενειες σας!

Εμεια γυρισαμε εχθες περασαμε τελεια σας εχω και φωτογραφικο υλικο μπολικο!Δεν εχω διαβασει τιποτα απλα μπηκα να δωσω το παρον ελπιζω να ειστε ολες καλα και μικρα μας ακομα καλυτερα!

Θα προσπαθησω να διαβασω αργοτερα με ησυχια για να μην σας ζηταω περιληψεις τωρα.Μου λειψατε πολυ καλε ενα μηνα χωρις ιντερνετ επαθα στερηση!Δεν πιστευω να με διαγραψατε?????χαχαχαχχαχαχα και να θελετε παλι εδω ειμαι!!Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

σοφάκι, μας έλειψες!!!

περιμένουμε να δούμε το μοντελάκι σου!!!

σωσώ, για να είμαι ειλικρινής, με κάλεσαν οι κουμπάροι μας.

αλλά... δε θα νιώθω άνετα.

θα είναι όλη η οικογένεια... γονείς, πεθερικά, αδέρφια... κι εγώ;

σαν ξεκάρφωτη θα νιώθω...

δεν πειράζει, έτσι κι αλλιώς, το έχω ξαναζήσει...

χθες πήγαμε στα παιδιά από την Ελλάδα...

άλλη φάση ρε κορίτσια...

ένιωσα σα στο σπίτι μου.

δε λέω, και οι Κύπριοι Έλληνες είναι και τους αγαπάω.

αλλά... όταν γνωρίζω κάποιο νέο άτομο, θέλει το χρόνο του για να με αποδεχθεί.

πάντα νιώθω ότι περνάω από κάποιο τεστ.

χθες ένιωσα πολλή χαλαρή!!!

τέσπα...

χθες πήγα σε έχα ζαχαροπλαστείο για να αγοράσω γλυκό και είδα τις βασιλόπιτες και συνειδητοποίησα ότι την είχα ξεχάσει!!!

σήμερα δε νομίζω να προλάβω να τη φτιάξω... μάλλον αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ λέω να φτιάξω αυτήν τη βασιλόπιτα φέτος.

είναι του Παρλιάρου και φαίνεται πλλή καλή και διαφορετική από τις συνηθισμένες...

250 γρ. βούτυρο

250 γρ. ζάχαρη άχνη

125 γρ. αμύγδαλο αλεσμένο

125 γρ. φιστίκι αιγίνης αλεσμένο

6 αυγά

250 γρ. αλεύρι

1 κ.γ μπέικιν

300 γρ. ξερά φρούτα ψιλοκομμένα

200 γρ. αμαρέτο

1.Μουσκεύουμε τα ξερά φρούτα μέσα στο αμαρέτο.

2.Χτυπάμε το βούτυρο, τη ζάχαρη και τους αλεσμένους ξηρούς καρπούς μέχρι να φουσκώσουν.

3.Λιώνουμε τα ξερά φρούτα μαζί με το αμαρετο και το ρίχνουμε στο μίγμα συνεχίζοντας για λίγο το χτύπημα.

4.Ρίχνουμε σταδιακά τα αυγά.

5.Προσθέτουμε το αλεύρι και το μπέικιν ανακατευοντας συνεχώς.

6.Βουτυρώνουμε και αλευρώνουμε ένα ταψί τοποθετούμε το μίγμα και ψήνουμε στους 180 βαθμούς για μία ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες Μανούλες κ τέκνα!

πηγα χτες Ερμού Ζαρα να παρω 2 πραγματακια του μικρου , μιλαμε ο κακος χαμός στην Ερμου (όχι μεσα στα μαγαζια :mrgreen: ) τεσπα , βρηκα με 7-8Ε κατι παντελονακια φορμας για μεσα κ εξω απο το σπιτι τα πηρα , αλλα εκανα την βλακεια κ του πεσανε μεγαλα , κ στη μεση κ στο υψος :o , μιλαμε το παιδι ηταν σα χεσμενος συνταξιουχος . Και οχι τιποτα αλλο με το που τα βαλαμε εσκισε το καρτελακι με την μια :? ... τεσπα ... του χρόνου τα βαζει... :roll:

πηρα και τους μαρκαδορους που δεν ξεβαφουν , 4Ε . για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρες!!! Σοφι γουέλκαμ μπακ

Εγώ θα φτιάξω αυτή που φτιάχνω κάθε χρόνο την βασιλόπιτα και είναι εύκολη και πεντανόστιμη

http://www.greekmasa.gr/index.php?optio ... &Itemid=61

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εμεις καλα

μονο που εχθες εγιναν τα απειρα μιλαμε

1.πεταξε ο Στελιος κατω το δεντρο ολοκληρο

2.Νικος προσπαθουσε να ρευτει το μεσημερι και εβγαλε το μισο μεσημεριανο που μου εβγαλε την ιστη να φαει - φασολακια ειχαμε

3. δεν κοιμηθηκε μεσημερι απο βηχα οο νικος επισης

4.ριξανε νερο πανω στο τραπεζακι - το οποιο δεν πηρα χαμπαρι και φουσκωσε (το καλο τραπεζακι του σαλονιου)-εχω παθει εκγεφαλικο μιλαμε - θα παω να ρωτησω αο εκει που τα πηραμε εαν φτιαχνετε

5,πηγαμε στα τζαμπο μαζι με τη μανα μου και αφηνε το Στελιο να τριγυρναει στους διαδρομους ελευθερος και επαθα εγκεφαλικο 2ο - φωναζα σαν την τρελλη - Στελιο που εισαι - μεσα στον κακο χαμο

και μου ελεγε η αλλη "πως κανεις ετσι σαν τρελλη που θα παει;" :o

τα νευρα μου κροσια μιλαμε

και εαν τον παρει κανεις; της λεω

σιγα μην τον παρει

να κουφενεσαι ρε γμτ μου

6. ηγαμε μετα για καφε και δεν περιγραφω τι εγινε

7. δεν κοιμηθηκαμε ουτε μια ωρα το βραδυ απο τον βηχα του νικου

τον αρχισα αντιβιωση σημερα δεν παει αλλο

μια βδομ με αερολιν ειμαστε και φλιξο

νανα και εγω αυτη κανω

βγαινει θεικη μιλαμε

μονο που βαζω λιγοτερα αυγα

δεν μου αρεσει γενικα το αυγο στα γλυκα

Τζουλ πηρες και τον μικρο μαζι;

εμεις τους πηαμε στο ζαπειο εκει στο χριστουγεννιατικο χωριο και μετα στο κηπο - τους αρεσε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολόκληρο το δέντρο;

πλάκα κάνεις!!!

χαχαχα!!!

τρέλο δίδυμο τα διδυμάκια σου!!!

με τηλ η κουμπάρα μου πριν από λίγο και με μάλωνε που είπα ότι θα μείνω μόνη στο σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστε νανα μου

γενικα ειμαστε πολυ καλα

αλλα υπαρχουν και οι τρελλες μερες

τι εννοεις θα μεινεις μόνη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν τον πηρα Μαρκεράκι , απο χ8ες κ σημερα ειναι κάπως ο λαιμός του , σα βραχνός κ εχει κατι μυξάκια (καλημέρα είπαμε ? :lol: ) κ ψιλοφοβηθηκα ... ετσι πήγα σφαίρα κ γυρισα απο την Ερμου ... εξάλλου εγω 3 Ε δρόμος ειμαι ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re nana

δεν μπορει να ερθει κανεις φιλος να σου κανει παρεα;

τι ωρα γυριζει ο Π;

καλα εκανες Τζουλ

περαστικα σας

μακαρι να μην προχωρησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante αλε πανε στουες κουμπαρους σου...μη κατσεις μονη..μην εισαιχ χαζη..ε και τι που εισαι μονη ;;;αφαλακομμενος εισαι με τον π;;απαπαπαπα!!!

αχαχαχ///

πλακα κανεις μαρκερ...τι να πω..για σηριαλ ειστε...

και καλυτερα με την αντιβιωση;;

σοφη καλως ηρθες..δε σε ξεχασαμε..

αλλα η φροσω που σκατα ειναι;;ανυσηχω;;το μαρακι;;

ζζ ολα καλα;;κλημακτηριο ο ντρας ακομα;;χαχαχ..

εμενα εχει αφαγιες..το πρωι 2 γαλα και μετα ενω λιγοθυρευεται πραγματα...τιποτα..

δε ξερω γιατι..

ειδα βεβαια και 1 δοντακι προς ταπ πανω..εκανε και 1ψιλοδιαρροια..

κιτρινα κακα./

δε σας κανουν με τιποτα τζουλ τα ρουχα;;τι θα κανετε 1 χρονια;;

καλα μαρεκρ αυτο με το τζαμπο..ουτε να το διανοηθω..

στο καροτσι και καμαι αλλη κουβεντα..για πλακα το χανεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας....

Σοφη καλωσηρθες....φυσικα και δεν ξεχνιεσαι...

Νανα ουτε εγω θα εμενα μονη μου...βεβαια κανε οπως αισθανεσαι..μια ιδεα ειναι ολα!!!

η συνταγη σου φαινεται πολυ καλη, θα παω σουπερ για υλικα και θα τη φτιαξω το βραδυ!!!

Τζουλια και εγω την εχω πατησει ετσι και εχουν μεινει για αργοτερα...

σας ειπα οτι ο δικος μου εχασε κιλα????δεν εναι πλεον το παχυ παιδακι που θυμοσαστε!!! :lol::lol::lol:

επεσε στα 16.5 αλλα ψηλωσαν πολυ τα ποδια του...και φαγητο τρωει το ιδιο και περισσοτερο...

Μαρια μια χαρα εκαναν..εκτος απο το τζαμπο...ανετα στον παιρνουν..κατι τετοιες μερες περιμενουν...λγα ακουμε..πηγαμε και μεις σημερα τζαμπο...επειδη το καροτσι το εχουμε καταργησει εντελως, εκει δεν εμπαινε με τιποτα, τον κρατουσε ο Νικος απο το χερι και απο την κουκουλα του μπουφαν..αλλα δεν καθυστερησαμε πολυ ευτυχως...πηραμε τον υπολογιστη του μικυ, κατι παραμυθια με touch screen και πλαστελινες και την καναμε...οταν γυρισαμε επαιζε παλι με τα παλια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μυξες ασπρες εχουμε και εμεις... :(:(:( ελπιζω να μη μας το γυρισει σε βηχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια παραμυθια με τατσ σκριν;;;δεν τα ξερω...

και ποσο εχει ο υπολ του μικυ;;50;;;

ελπιζω να μη σας το γυρισει σε βηχα..χρονια ρες μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα εκατσα ημαρτον

βγηκα με τη φιλη την εγκυο - γυρισα 8

πηγα πηρα κρεας για αυριο

και ξεκινησα 8:15 φακες για τα παιδια και βασιλοπιτα

τωα εκατσα μιλαμε

με πονανε τα ματια μου

η βασιλοπιτα βγηκε πολυ καλη

θα βαλω φωτο αυριο

το στολισμα δεν πετυχα

εφτιαξα πρωτη φορα αμυγδαλοπαστα και θελει λιγη μανουρα με τον παστη

ενιι γουι

και του χρονου τωρα

καλως ηρθες σοφη - δεν ξεχνιεσαιιιιι!!!!

τα λαπτοπ ειναι πολυ ακριβα

το πιο φτηνο ηταν 30ε της φισερ με κατι βλακειες κουμπακια για βρεφη

το αυτοκινητακι του μακουιν ειναι πολυ καλο - αυτο με το καθισμα και το τιμονι - παιζουν πολυ ομορφα

οποια θελει να το παρει

Χρυσουλα που χανεσε καλε;

παλι καλα που τρωει ανετα και ενα παιδι εδω μεσα εκτος της φροσως

που εισαι βρε φροσουα

το μαρακι το ειδα στο φεισ

λογικα καλα ειναι

ασε αυτο με το τζαμπο -με εκνευρισε αφανταστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμαστε καλε;;;

καλα 2 μερες δε μπηκα...

χθες καναμε διαλογη παιχνιδιων. μια σακουλα σουπερ μασρκετ για πεταμα, 2 για δωσιμο στο βαφτηστιρι

την κουζινα την μαζεψαμε!!! αφου ολο τη διελυε ο Σπυρος, το καλο μου..... :mrgreen:

οοοοταν την κολησει ο αντρας μου θα την ξαναανεβασει....

χαμος απο δωρα... την Πρωτοχρονια θα ανοιξουμε αυτα που μας εστειλε η κουμαπρα απο Αθηνα. σετ του γιατρου της ειχα πει για να τα συνηθισουν και να μη φοβουνται.

Νανα και εγω θα ελεγα να μη μεινεις μονη....

τη Πρωτοχρονια 2007..... η πρωτη που ειμασταν παντρεμενοι, ειμασταν στην αδερφη του αντρα για αλλαγη χρονου και ΦΥΣΙΚΑ ηταν μαζι μας και η μαμα μου για να μην ειναι μονη και η κουμπαρα μας που ο κουμπαρος ειχε νυχτερινη υπηρεσια. δεν υπηρχε πιθανοτητα να τις αφηνα μονες τους! και εγω σε αναλογη περιπτωση θα ηθελα να το εκανε καποιος για μενα....

τελικα για πρωτοχρονια μεσημερι ακομα δεν ξερω αν θα εχω τραπεζι τα πεθερικα και την αδερφη του αντρα....

μας κανουν τους δυσκολους και τα πηρε ο αντρας και λεει μη σωσουν και ερθουν. εμεις φταιμε που τους καλουμε.

αλλα τον ειπα να ξαναπει αυριο τους γονεις τους μονο, να ερθουν μην ειναι μονοι χρονιαρα μερα, εκτος και αν εχουν κανονισει να πανε στην αδερφη του και δε μας το λενε....... :geek:

κατα τα αλλα το μπουκωμα σαααν να παει να φυγει με αργους ρυθμους....

και διαβαζω οτι πολλες μπηκατε στο κλαμπ. δυσκολη κωλοιωση ρε γμτ...

το μεσημερι κοιμηθηκα πρωτη φορα χωρις οτριβιν.

περαστηκα και φιλια σε ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πως μεγαλωσαν αυτα;;;απαπαπα!!!!

εμεις καλα...εκανα κολοκυθο κεφτεδες,κρεπες πουγγια και τζατζικι και μπακλαβα..θα παμε τη τεο κουλ και θα ειναι και η τονια 28..

και τα παιδια..\θα παμε κατα τισ 8..

θα φαμε και θα προσπαθησω να κοιμηθω με τη μαρθουλε εκει..να δουμε..

εκανα βασιλοπιτα..της κακιας ωρας μιλαμε..αντι για αχνη μπερδευτηκα και εβαλα κορν φλαουρ.

αφου δεν ειμαι εγω για παραδοσιακακα γλυκισματα..

αλλα δε πειραζει..για το καλο..

καλαντα δεν μας ειπανε..κλαψ!

αυριο πρωι και νυχτα..

που ριστε οι υπολοιπες;;τι ετοιμαζεται;;περιμενουμε φωτο μακρερ απο βασιλοπιτα..

η μικρη 2 μερες κακα μουσδταρδι..τι ναναι;;

και οχι ορεξη για φαγητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ.

Αφήστε τί έπαθα σήμερα.

'Εχω άρρωστους τον Φιλ. και το δον με γαστρεντερίτιδα.

Ο Φιλ. πάει όλο τουαλέτα και ενώ έχει διάρροια-νερό τα κρατάει και τρέχει στην τουαλέτα.

Το πρωί τους βγάλαμε λίγο έξω και ήρθε ένας φίλος μας και μας έφερε μια σακούλα γεμάτη σοκολάτες, γλειφιτζούρια και καραμέλες και είχε μέσα ένα μπουκάλι γεμάτο με νερό.

Ο Φίλ φώναζε τουαλέ τουαλέ (τουαλέτα) και έκλαιγε. Πάμε προς το σπίτι και μου λέει μαμά νερό.

Βγάζω το μπουκάλι με το νερό βάζω κι ένα καλαμάκι που είχα και του δίνω.

Ρουφάει το παιδί με λαχτάρα και αρχίζει να ουρλιάζει και να βγάζει αίμα από τα χειλάκια του.

Τρελάθηκα, μου μυρίζει...τσίπουρο. Σκατά ήταν τσίπουρο στο μπουκάλι, που να το καταλάβω μέσα στις σοκολάτες και τις καραμέλες.

Το κάψαμε το παιδί. Έχει κάνει άπειρες φορές εμμετό. Ευτυχώς τώρα ήπιε πολύ γάλα και κοιμήθηκε.

Κι έχω τον Αντ. να μου φωνάζει συνέχεια. Νιώθω ότι καίγεται η δική μου κοιλιά.

Βαγκ τα παιδάκια σου είναι υπέροχα. Ο Σπύρος όμως είναι πανέμορφος!

Κάθησαν και τα έβγαλες και μαζί μπράβο οι δικοί μου πούυυυυυυυυ.

Εμείς τους πήραμε για τον Άγιο Βασίλη μηχανοκίνητα σκούτερ και επιτραπέζια. Από μακουίν γεμίσαμε τα Χριστούγεννα. Δεν υπάρχει τίποτα άλλο να πάρουμε.

Το λάπτοπ είναι τέλειο δώρο. Ο δον έμαθε από του μίκι μάους μόνος του τα γράμματα και την αλφαβήτα. Το προτείνω Σωσώ.

Το βράδυ κι εγώ μόνη μου θα είμαι με τα παιδιά. Ο Αντ, δουλεύει αλλά δεν με πειράζει καθόλου.

Το έχω συνηθίσει πια και πρωτοχρ. και πάσχα.

Εξάλλου ότι μπορώ να έχω για να με κάνει ευτυχισμένη το έχω ήδη. Θα κοιτάξω στα κρεβατάκια τους θα τα φιλήσω θα τους ευχηθώ και θα κοιμηθώ.

Εύχομαι σε όλες μια υπέροχη υπέροχη Πρωτοχρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μικρη 2 μερες κακα μουσδταρδι..τι ναναι;;

και οχι ορεξη για φαγητο!

Ωχ βρε Γεωργία... γαστρεντερίτιδα είναι. Έτσι άρχισαν και οι δικοί μου.

Μην την πιέζεις να φάει, νερό δως της και κανένα λαπαδάκι.

Κοίτα μην κολλήσετε και της Τόνιας τα 3 και περάσει κι αυτή τα ίδια με μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου τι κανετε?και εγω την μικρη την εχω με μυξουλες δεν τη γλιτωσαμε.εχει γεμισει το σαλονι μας με παιχνιδια.εμεις σημερα θα ερθουν οι δικοι μου εδω σπιτι μας να κανουμε αλλαγη του χρονου και αυριο θα παμε στην μαμα μου που γιορταζει.σας ευχομαι καλη χρονια σε ολες με υγεια και χρονια πολλα σε οσους-οσες γιορταζουν.καλα να περασετε. [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα και γω στα γρηγορα για να ευχηθω!

Καλα βαγκ τα μωρα σου τρελα! Αχ ποσο μεγαλωσανε! Σκετα κουκλια! Να τα χαιρεστε!

Εμεις εδω ετοιμαζομαστε για το ρεβεγιον... χαχα μεταξυ μας δηλαδη με παππουδες γιαγιαδες αλλα και κουνιαδο. Βεβαια θα υποδεχτουμε το νεο ετος με καθε επισημοτητα!!!!

Εχουμε φτιαξει γαλοπουλα, χοιρινο καραμελωμενο παρελκομενα τζατζικια σαλάτες κλπ και φυσικα βασιλοπιτα.

Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλια!

Φροσω μου τι ητανε και αυτο με το τσιπουρο! Καλα αυτος δεν ειπε μια κουβεντα ο χριστιανος; Ηπιε πολυ αραγε? Να τον κοιτας τωρα στον υπνο και μιλα βρε παιδι μου και με τον γιατρο σας για καλο και για κακο.

Η αληθεια ειναι οτι και μονη να εκανα δε θα μου κακοφαινοταν μαλλον πολυ. Πραγματικα τα εχω ολα! Το μωρο μου και ο αντρούλης μου ειναι ολος ο κοσμος! Υγεια κοριτσια μου υγεια πανω απόλα! Τα παιδακια μας ειναι οτι πολυτιμοτερο!

Λοιπον!

Με το καλο να μας μπει! Φιλια σε ολα τα μωραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα λεμε του χρονουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...