Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικος Οκτώβρης 2009 Vol:30


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αγορασα την μαρθα καγελο και την εβαλα στο μεγαλο κρεββατι...1 της κακιας ωρας ειναι!!

μηπως και δε βγαινει 46 φορες!!αντε να δουμε!

αν τελικα κοιμαται εκει,θα αλλαξω στρωμα οπωςσδηποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

εγω μαζευω, δεν προλαβαινω για τιποτα....

εχει ερθει η αδερφη μου και με βοηθαει....

αν βρω ενα ατομο ακομη, για να βοηθησει, μαλλον θα μετακομισω την κυριακη,γιατι θα ερθει ο ανηψιος μου, και ο αντρας μου,ο μπατζανακης μου δεν θα ερθει, τελικα...τεσπα αυο θα το σχολιασω αλλη ωρα...τωρα δεν προλαβαινω.....

εμεις ειμαστε καλα,δοξα το θεο....

ευχομαι να ειστε ολες καλα..δεν σας διαβασα...

φιλακια σε ολες...

νανα πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρυοοοοοοοοοοο!!!!!!!

καταψυξη το νησι!!!!!

αντε κουραγιο χαρα....πες για το καινουριο σπιτι

σωσω εγω ειχα καγκελο στην Μαρια αυτο που μπαινει κατω απο το στρομα κ πιανει πολυ καλα....

η Αγγελικη ακομα σε κουνια ειναι....μετα το καλοκαιρι θα φτιαξουμε παιδικο...ωχ,λες να μην χωραει μεχρι τοτε...δεν το σκεφτηκαμε αυτο....

τι ηθελα να πω....α1νανα ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ !!!!1

ολα διπλα ...μυροδιτσες διπλες!!!!!

βρε κοριτσια λετε να παθει τιποτα κακο η Αγγελικη απο το πολυ γαλα...τοσες μερες !!!!! ολοι μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ταινια ειναι η Hanna , τα σπάει λέμε , περιμενω πως κ πως να τελειωσει η αρβυλα να δω και το άλλο μισο !

απο την σειρα chase δεν εχω δει ακομα δευτερο επεισοδιο ... ειναι ντεντεκτιβ στυλ η σειρα .

αλεκακι κρύο δε λές τιποτα ...

εμενα μονο αν κλεισω την κουνια απο πανω δεν 8α βγαινει !!! :lol::lol: γιαυτο κα8ομαι κ κοιμιζω σα μ...ας :roll::roll::roll: τι πακέτο...

ανεκδοτακι που με πηρε ο κουμπαρος αποΚρητη να μου πει... '' - απο τι ξυλο ειναι τα επιπλα του Τσακ Νόρις ? απο το ξύλο της αρκούδας !!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ennoeitai τζουλ..μη κουραστεις...χαχαχα!!!

εγ ειμαι δουλεια..καλημερα σε ολες!!

καλα δε σκοτωνομαι για πολυ αστυνομικο~εσυ βαγκ μην ακους!!

16 βαθμους ειχε το σπιτι οταν εφυγα..ε ρε ψοφο!!θα ερθουν 10-1 λεει να βαλουν πετρελαιο!!

αι να δουμε!!

παιδια παντως καλα κοιμηθηκε χθες...δε κατεβηκε ουτε 1 φορα..καλα μπορει να ειναικαι τυχαιο γεγονος..θα δεθιξει!!

και τη νυχτα δεν ακουστηκε!!

τζουλ καθεσαι και κοιμιζεις;;πας καλα παιδιακι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

εμείς βάζουμε μαργαρίνη στα σάντουιτς μας...

εντελώς συμπτωματικά, όμως... χαχαχα!!!

Φρόσω μου, την Παρασκευή θα πάω γιατρό.

θα πηγαίνω κάθε βδομάδα για να με παρακολουθεί.

Μάρκερ μου, ευχαριστώ πολύ για τη μαία.

τα δεδομένα τα ξέρω.

δε θα μάθω κάτι καινούριο...

αυτό που πρέπει να κάνω είναι να δουλέψω με τον εαυτό μου για να αποβάλω το άγχος μου...

είναι πολύ μπερδεμένες οι σκέχεις μου μέσα στο μυαλό μου.

χθες διάβαζα ένα άρθρο που έλεγε ότι το 50-75% των κυήσεων όπως τη δική μου έχουν αρνητική κατάληξη στο δεύτερο τρίμηνο.

σκέφτομαι ότι αν είναι να έχει αρνητική κατάληξη να την έχει από τώρα για ευνόητους λόγους.

μετά σκέφτομαι ότι αν όλα πάνε καλά και τα διδυμάκια τα καταφέρουν, θα ντρέπομαι για τον εαυτό μου που έκανα τέτοιες σκέψεις...

ακόμη δεν έχω χαϊδέψει την κοιλιά μου...

δεν τους έχω προσφέρει ένα χάδι και νιώθω απίστευτες τύψεις!!!

νομίζω, όμως, ότι το κάνω γιατί δε θέλω να δεθώ και να πληγωθώ αν γίνει κάτι κακό...

καταλαβαίνετε πόσο μπερδεμένη είμαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες !

αστα Σωσω , 8α το αλλάξω το σκηνικο , 8α το ριξω στο παραμυ8ι ! :mrgreen:

καλα μιλαμε το κρυο!

τον αρακα κ εξω να τον αφησεις με παγο 8α τον βρεις ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου....νομιζω οτι κατι τετοιο θα ειχα κ εγω στο μυαλο μου......

εγω λεω να εκφραζεις οτι νιωθεις στον εαυτο σου πρωτα ,ετσι θα βγει ολοι αυτη η αρνητικη κ προβληματισμενη σκεψη που εχεις μεσα σου...

μην ξεχνας οτι πολλες ,παρα πολλες ομως μανουλες τα εχουν καταφερει ,δεν ειναι αδυνατο αυτο!!!!!

ακου τη γιατρο σου ,ολα θα πανε καλα!

φιλακια απο την χιονισμενη νησος μας ...εεκλεισαν κ τα σχολεια σημερα....κ ακομα ριχνει εξω :D:D:D:D

εγω λεω να χαιδευεις κ την κοιλιτσα σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv λεω να κανεις οπως νιωθεις1!!!!

εγω δουλεια..αρακα για σημερα!!!

το ειπα,ε;;;

παιδια εχει πολιτιστικο με κοπτικη ραπτικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!πολυ δουλεια εχει πεσει αυτες τις ημερες.....

γεωργια σε περιμενω οπτε θελεις για να ζεσταθειτε.... ;)

νανουκα σε καταλαβαινω απολυτα πως σκεφτεσαι...βεβαια διαφορετικη η ιστορια μου αλλα οταν μου ειπαν τα ποσοστα που εχω αποβολης επαθα σοκ!!!!50% πιθανοτητα να μην προχωρησει η κυηση....ομως εχω την ρινουλα με αυτο τα λεει ολα...σε οποιαδηποτε περιπτωση υπαρχουν ποσοστα αποβολης αλλα αν η ψυχολογια μας ειναι οκ και ειμαστε αισιοδοξες πιστευω οτι βοηθαμε την κατασταση.. μην διαβαζεις για αποβολες..διαβαζε για οτι αλλο εχει σχεση με την διδυμη κυηση....οχι αποβλολες..πανω απο ολα θετικη ενεργεια!!!!!!! ;)

βαγκ μπραβο στην νονα σου..θα πρεπει να ειναι πολυ γεναιοδωρη γυναικα και ιδιαιτερα στους χαλεπους καιρους που ζουμε...

η ειρηνη ειναι κρυωμενη.....αχ αυτη η κουνιαδα μου.....ποτε θα την σφαξω δεν ξερω..... :evil:

οσο για τις πληροφοριες αντωνια, οσο ζει κανεις μαθαινει οποτε σε ευχαριστουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

υπομονη νανα μου 1 μηνα ακομα

οτι και να γινει θα ειναι για καλο

να δεις μολις γεννηθουν δεν θα προλαβαινεις οχι την κοιλια σου να πιασεις :)

μωρε μετα τα ξεχναμε

εγω δεν θα ξεχασω την μερα που μας ειπε ο γιατρος οτι το σακουλακι του νικολα

θα το πω αλλη ωρα

τελικα τσαμπα το αγχος και τα κλαματα

οι γιατροι μωρε την δουλεια τους κανουν και σου λενε και ολα τα κακαγι α να ειναι και αυτοι καλυμενοι και εσυ να εισαι λιγο υποψιασμενη

δεν πειραζει ομως

πιστευω καλυτερα να ξερεις παρα να ερθεις προ εκπληξεως

τραβα στην ελενη σωσω....!!!!

τοσο κρυο; απαπα!!!!

πότε πας γιατρο τωρα νανα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια !!! Τι μου κάνετε? Δεν έχω διαβάσει τίποτα και ζητώ συγνώμη αλλά ειλικρινά δεν έχω προλάβει!!! Γίνεται χαμός και προσπαθούμε να προλάβουμε και την χασούρα μαθημάτων 10 ημερών και κάνουμε και επαναλήψεις!!! Μεγάλη πίκρα!!!!

Απο υγεία αναρώνουμε! Κατά τα άλλα μέτρια!!! Σας φιλώ και ελπίζω σε μια περίληψη!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poy eiste

βαριεμαι

δεν εχει τιποτα η κωλοτιβι!

σημερα μια χαρα στον παιδικο

δεν κοιμηθηκαν μεσημερι ηταν ξυπνια και απο τις 7

πεσανε ξερα στις 9:15

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου τσααααααα!

Εδω ειμαστε και μεις!!!

Ησυχα προετοιμαζομαστε για καρναβαλια!!!! χαχαχα

Τουλαχιστον ασχολουμαστε με αυτα γιατι κατα τ αλλα πικρα...... ο αντρας μου τρεχει απο το πρωι μεχρι το βραδυ στη δουλεια! ΠΟλυ δυσκολα τα πραγματα γενικως. Την ακουσαμε και δω αεροδιαστημικα...... Σκανε οι επιταγες σα βομβες μεγατονων! ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

Εχουνε φρικαρει ολοι!

Ωραιο και το χιοννννακι δε λεω αλλα σα σκεφτομαι αστεγους και ανθρωπους χωρις θερμανση ειμαι να πεταξω τα μυαλα μου!

Βλεπουμε και το κουτι της πανδωρας στη νετ. ουστ βρωμοσκυλα! Για το βατοπεδι εχει. Να χαθουνε! Και αυτος ο βρωμιαρης ο εφραιμ εστειλε λεει και εξωδικο για να μη προβληθει η εκπομπη.

Αυτα απο κοινωνικης πλευρας. Ερχομαι στα δικα μας.

Εμεις αναρρωσαμε. Τη βγαλαμε καλα μπορω να πω. Τον εσωσε το πολυ χαμομηλι. χαχαχα μιλαμε πινει παρα πολυ! Τα υγρα κανουν καλο στις μυξες και φευγουν πιο ευκολα. Αρχισαμε και νερακι τωρα! Γιουπιιιι!

Λεμε λεξουλες πολλες! Εχω κατουρηθει μιλαμε! Αλλο πλασμα! Ειμαι πολυ περηφανη για το αγορακι μου!!!!!!

Φροσω να μιλησω πρωτα μαζι τους? Δεν εχω καποιον συγκεκριμενο στο μυαλο μου αλλα πολλους. Δε ξερω ποιος απο αυτους θα ηταν διοθεσιμος.Ή μαλλον μπορει να γινει το εξης . Να σου δωσω απευθειας το τηλ και να μιλησεις με εναν δικο μου διαιτολογο και αυτος να σου βρει καποιον ή μπορει να ερθει και ο ιδιος.

Πες μου οκ και στο στελνω με πμ. Θα του πεις εκ μερους μου οτι παιρνεις τα κλασσικα.

Μαρακι ζζζζζ καλη αναρρωση και καλα διαβασματα! Αχ τι να κανεις! Πακετο τρως και συ!

Χαρα πως παει η μετακομιση! Βρηκατε και αλλο ατομο?

Ελενη μουυ καλυτερα η μικρουλα?????????? Ασε θελουν σκοτωμα μερικες μερικες!

ΝΑνα τι κανουν τα σπορακια!!!! ????? :D Να τους κανεις ενα χαδακι απο τη θεια μαρω απο το μαμμυλαντ! χεχεχε

Εμεις σημερα ειχαμε ρεβυθια. Ασχετο.....

Η Ισμηνη ειχε γενεθλια χθες!!!!

Ισμηνη χρονια πολλα να σε χαιρομαστε!!!! Παντα ευτυχισμενη και πανω απ'ολα υγεια!!!!! Φιλια στα ζουζουνια σου!

Σας ειπα?

Θα νυθουμε τσιγγανες φετος στο γκρουπ αντρες γυναικες. Τελικα τα μικρα τσιγγανακια. Αλλα παιζει να τα ντυσουμε αρκουδακια και μαιμουδακια. χαχα

Εγω λεω να του περασω και αλυσιδα και να κανω την αρκουδιαρα και να του βαραω με το ντεφι! χαχαχα Λετε να με κυνηγησουν? (Προνοια πλακα κανω...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα

ξεχασα.

ΓΙα βουτυρο vs μαργαρινη

Φυσικα και το βουτυρο ειναι πιο αγνο. ΑΓΝΟ ομως. ΠΑΡΘΕΝΟ χαχα

Η μαργαρινη ειναι αλλη φαση.

Η Unilever καλα κανει και διαψευδει ολες αυτες τις μπαρουφες που κυκλοφορουν κατα διαστηματα. ΤΟ ιδιο κανουν κατα διαστηματα και αλλες εταιρειες βλεπε κοκα κολα.

Οντω ςοι μαργαρινες ειναι πιο εξελιγμενες και δεν εχουν σχεση με αυτες του παρελθοντος. Ομως η Unilever εχει και τις γνωστες μαργαρινες με τις φυτοστερολες για μειωση χοληστερολης κπ κλπ κλπ και οχι μονο αυτες αλλα και αλλα προιοντα που υποσχονται το ιδιο. Τι θα κανει? Δε θα υποστηριξει το προιν της? Δοξα το θεω εχει πολυ καλο τμημα μαρκετινγκ....

Με λιγα λογια παντα με μετρο. Και το ενα και το αλλο θελουν μετρο για τους λογους που πολυ προαναφερατε.

Τωρα οσον αφορα στα παιδακια.

Εγω θα του εδινα αγελαδινο. Μια φορα στο τοοοσοοοοοο.

Ομως το λαδι ειναι αναντικαταστατο. Οποτε ενα κεηκ λαδιου ας πουμε ειναι οτι καλυτερο. Επισης μπισκοτακια λαδιου.

Τα λιπαρα που χρειαζεται μπορει να τα παρει απο το ελαιολαδο, τις τροφες οπως κρεας κοκκινο ψαρι κλπ., επισσης ξηρους καρπους -για οσα μωρα τρωνε- ακομη και αβοκαντο.

Εαν ενας παιδακι τρωει σωστα και ισσοροπημενα. Δηλαδη τρωει σπανια τηγανιδια γλυκα κλπ τοτε ενα κεκακι με μαργαρινη ή βουτυρο ε δε θα το βλαψει ισα ισα καλο θα κανει. Αν τρωει σκατολοιδια πατατακια κρουασαν και ενα σωρο αλλα τοτε σορυ δε θα φταιει η μαργαρινη αλλα ουτε και το αγελαδινο.

Οποτε παλι επιστρεφουμε στο παν μετρον αριστον.

Τωρα που το σκεφτομαι δε θα επρεπε να συγκρινουμε τα δυο αυτα προιοντα γιατι ειναι ενετλως διαφορετικα. Το μοναδικο κοινο τους ειναι οτι τα αλειφουμε στο ψωμι.

Η αναμετρηση μεταξυ τους γινεται λογω του οτι ο κοσμος τη μαργαρινη τη περναγε για βουτυρο. Ακομη και σημερα δηλαδη δε ξερουν τη διαφορα.

Τεσπα. ΓΙα ανθρωπους αλλα και μωρα που δεν εχουν προβλημα και τρωνε νορμαλ ψηφιζω βουτυρακι δαγκωτο.

ΚΑι τα βουτυρα ομως εχουνε τις διαφορες τους.

Τελος μη πεταξετε τις μαργαρινες σας απο το ψυγειο. χαχαχαχαχαχαχχαα

Ερχεται πεινα! Δε πεταμε τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..παιδια πρεπει να αρρωσταινω με αυτο που κανω..μιλαμε ειμαι απο τισ 12στη δουλεια και ειναι σχετικα χαλαρα και σας διαβασα τωρα στις 6 το πρωι..ολο μπαινω σε μπλογκ και χαζευω!!

ζζζ με καταλαβαινεις..ειμ,αισιγουρη!!χαχαχα!!!

εμεις καλα..

η μικρη τελικα μαλακαι πουτην πηγα στο μεγαλο κρεββατι..καλα κοιματαιδε κατεβαινει αλαλ οταν θα εχουμε φιλοξενουμενουςε πουθα κοιμουνται απυτοι;;;στο παιδικο κρεββατακι;;οποτε μαλακια εκανα..ξανα πηγε στο αλλο..την κουνια!!

ασχετο!!

στην ελενη δε παμε λεμε..ειναι κρυωμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα

γεωργια ισως να θελει το χρονο της....

εγω κυριακη μετακομιζω...εχω για αλλη μια φορα με την αποπανω....

ειναι το σπιτι της παρανομο,και θελει να βγαλω εγω τα σπασμενα της...χτες παλι πλακωθηκαμε...τεσπα ευτυχως που θα φυγω....

μαρακι οχι δεν βρηκαμε κατι σιγουρο ακομη...θα δουμε....

μπραβοοοοο στον κοντε...ειδες ολα καλα...να του δωσεις ενα φιλακι...

φροσωωωωω εισαι καλα; αποκλειστηκες;

μαρκερ αντε να δουμε ποτε θα σας δω.....τωρα στο καινουριο σπιτι χιχιχιχιχι

παω να μαζεψω φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

μάρκερ, γιατί μου λες να κάνω 1 μήνα υπομονή;

μαράκι, με έκανες και γέλασα με τον διονυσάκη άρκουδο και σένα αρκουδιάρα!!!

πήγα γυναικολόγο.

έπαθα κολπίτιδα από την προγεστερώνη.

της έστειλα μήνυμα το πρωί και μου είπε να πάω να με δει.

μου έδωσε προγεστερώνη σε σιρώπι.

τη ρώτησα αν πρέπει να πηγαίνω και στο νοσοκομείο να με παρακολουθούν και μου είπε ότι κάποια στιγμή πρέπει να το κάνω για να ξέρουν το ιστορικό μου.

μου είπε ότι θα με στείλει και στον γιατρό που κάνει τους μεγάλους υπέρηχους πιο νωρίς για να με δει.

είναι κορυφαίος γιατρός, έχει μαθητεύσει δίπλα στον Νικολαΐδη.

θα ξαναπάω την Παρασκευή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές ήταν κλειστό το σχολείο. Σήμερα κανονικά, αλλά τα μισά παιδιά έλειπαν.

Ισμήνη χρόνια πολλά για χθες.

Χαρά τί θέλει η αποπάμω πάλι; Θα σου λείψει ε; :lol:

Μαράκι στείλε μου αν θες τα τηλέφωνα που λες.

Σήμερα τους κρατούσε η πεθερά και όλοι οι τοίχοι είναι γραμμένοι με κόκκινο μαρκαδόρο :shock: .

Και φυσικά μόλις μπήκα εφυγε 3 η ώρα και τα παιδιά χόρευαν αντί να κοιμούνται.

Τπσ. Η Σόφη που χάθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο

εμενα ζωγραφιζουν

καναμε και τα καλλιτεχνικα μας

και τωρα ειναι ηρεμα

τι να μεγειρεψω με τον κιμα που εχω;

νανα μου να κλεισεις τον 3ο και μετα ολα θα κυλησουν ομαλα

ουτε το φοβο για τα μικρα θα εχεις για τα αλλα που ελεγες

και θα εχει δρομοληθει η πορια της εγκυμοσυνης πως θα ειναι

λογικα μωρε στα εχει πει και η γιατρος

καλα θα κανεις να σε βλεπει και 2ος

εγω γιατι κλεινουν παλι τα σχολεια δεν εχω καταλαβει

τοτε χαιρομουν και εγω που εκλειναν

αλλα τωρα δεν βλεπω το λογο

καλα εκτος εαν εχεις αποκλειστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν κοιμουνται πλεον μεσημερι

θελουν μονο τον Κωστα και εμενα

με την γιαγια με τιποτα

οποτε τον κοψαμε

μονο σκ θα κοιμηθουν.

χαρα μου μακαρι να τα λεγαμε τωρα που ειμαστε και εμεις καλα

αλλα αυτο το σαββατο εχουμε τα γεννεθλια της μιας ανηψιας και την κυριακη τα γεννεθλια της αλλης

ειμαστε φουλ αυτο το σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειναι καλα ο κοσμος...αν με παισετε απο τη μυτη θα σκασω.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

λεει η αποπανω....να της υπογραψω πισω απο το συμβολαιο,οτι δεν εχω καμια απαιτηση απο αυτην,και οτι για το 2012 δεν θα ξανα νηκιασω σπιτι...

αν ειναι δυνατον....

και της λεω εσενα τη σε νοιαζει αν θα νοικιασω σπιτι η οχι;

και πως θα της δωσω το συμβολαιο;

και που ξερω εγω τη αλλο θα συμπληρωση αυτη μετα....και εγω θα εχω ειδη υπογραψει;

ετσι και αλλιως απιτηση δεν εχω...το μονο που θελω, ειναι να φυγω....

το σπιτι ειναι μες την μουχλα οι τηχοι,τα ντουλαπια, τα ρουχα μας τα επιπλα που ακουμπανε στον τοιχο, χαλια μου που ειχα στην αποθηκη ειναι για πεταμα....

για το που με ενοχλουσε...

εχτες ηθελε να της δωσω και λεφτα....

της λεω αφου σου αφησα την εγκυηση και σου μενουν και διακοσια ευρω....θες και να σου δωσω και επιπλεον;

τα νευρα μου....

εγω δεν προκειται να της υπογραψω τιποτα.....

δεν ξερω τη να κανω.....

αστο καλο με την ηλιθια που εμπλεξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...