Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

καλημερα και απο εμας......καθε βραδυ ιδιο ρεπερτοριο :lol: ξεκιναμε απο τις 15.00 το μεσημερι και τελειωνουμε 12.30 με 1.00 το βραδυ τους κολικους....σπαραζει η μικρουλα μου :( γιατι μωρε σε τοσο μικρα δινει ο Θεουλης πονο? :( Σημερα γινομαστε 2 μηνων,μεγαλες κοπελες!! :D Αρχισα σιγα σιγα να μπαινω σε προγραμμα και να μπορω να κουμανταρω και το σπιτι.Εχω να βγω εξω απο τα Χριστουγεννα και θα μου γυρισει η βιδα σε λιγο!!!

Σταμουλα συγκινήθηκα με την ιστορια σου,θυμηθηκα την δικη μου!!! :D

Νια μου κολικους εχουν τα μικρουλια ή ετσι απλα ειναι ανυσηχα?

Αννα Μαρια αφου καθεται και στο ριλαξ τυχερη εισαι,εμενα ακομα γκρινιαζει!!!

Νασιουλα μια χαρα η μικρουλα σου,κοπελαρα!!

Ευη μου φιλια στα αγγελουδια σου!!

Συμπεθερα τι κανει ο μαγκας μας?

Λυδακι μου μπηκατε σε ρυθμους καλη μου?

Τι τρωμε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λυδιάκι κουκλάκιιιιιιιιιιιιιι ζωγραφιστό η μικρούλα σου !!

Εκπληξάρααααααα μοναδική!!!!!!!! Να την χαίρεστε!!

Άννα Μαρία μου ναι Γιώτα με λένε, τότε έγραψα Μαρία12 έτσι μου ήρθε, δεν ασχολιόμουν ποτέ με αυτά....

ο μικρούλης σου χόρτασε ύπνο και που να κοιμηθεί μάλλον πάλι...εμένα όλη μερα δε κοιμάται, άντε συνολικά κανένα τρίωρο, και κοιμάται ευτυχώς το βράδυ!

Αγγελικούλα μεγάλωσε ο κούκλος σου!!!!!! αχ ρε φιλενάδα πώς μεγαλώνουν έτσι;θα τα φάμε!!!!!!

Στάμμυ να σου ζήσει ομπεμπάκος σου!!!!! Καλή λοχεία, και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

Νασιούλα κουκλιάαααααα τα μαναράκια σου!!!!!!Τι ομορφιές είναι αυτές;;;

Η μικρή σου πραγματικά είναι ψηλή, φτουυυυ να τα χαίρεσαι φιλενάδα , να τα καμαρώσεις όπως ποθείς!!!

Εύη κούκλαααααααααααααα η Μιλα σου!!!!!! να την χαίρεσαι, όλη την οικογένεια!

Όσο για το Νιάκι μας τι να πω;;;; Διπλή ομορφιάαααααα , ο ζουζουνίτσος και η καραμελίτσα είναι για φάγωμααααααα!!!!!

Συμπεθερούλα μου μια χαρά είναι ο μικρούλης μου, σήμερα δε θα δουλέψει πολύ ο αντρούλης μου και θα πάμε βόλταααααα!!!!! άντε να πας και εσύ καμιά βολτούλα να αλλάξεις παραστάσεις.

Πάντως οι κολικοί τον μικρούλη μου τον έπιαναν τις ίδιες ώρες κάθε μέρα....

φιλάκια στη πιο γλυκιάααααααααααα φραουλίτσα!!!!!

να τα εκατοστήσει!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......

βρε μαρακι συνονοματες ειμαστε........καλα τοσο καιρο γιατι βρε δεν ελεγες τιποτα;;;;;;;;χαχαχαχα.....

ανναμαρια τα βαζεις μπρουμυτα οταν ειναι ξυπνια και εννοειται οτι εισαι εκει......αυτο το κανεις για να δυναμωνουν οι μυες στον αυχενα.....για να μπορεσε να στηριξει το κεφαλακι του.....οχι τωρα...οταν ερθει η στιγμη.....

σταμουλα τι γλυκια η κορουλα σου....να τα χαιρεσαι και τα δυο τα μικρα σου.....

εμεις περασαμε μια ομορφη νυχτα....κοιμηθηκε απο τις 10 μεχρι τις 4.εφαγε και κοιμηθηκε αμεσως....ξυπνησε στις 8 εφαγε καναμε μπανακι ξαναεφαγε και κοιμαται ακομα......φτου φτου η μικρουλα μου......

παω να δω τις φωτο...εγω θα βαλω οταν παω σπιτι μας γιατι τις εχω εκει αποθηκευμενες.....

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα !!!τι κανουν τα μωρακια και οι μανουλες???

εγω κοριτσια τα εχω παει παλι στο κρανιο με την ακατανομαστη!!!αν δε μας χωρισει δε θα ησυχασει!!!αλλα δε φταιει υτη, ο μαμακιας ο γιος της φταιει, που αρκει να της κανει μια επισκεψη για να του κανει πλυση εγκεφαλου!!!δεν την αντεχω αλλο.καθε φορα που ο γιοκας της γυριζει απο εκει ,μου ερχεται σαν εχθρος!!!ποιος ξερει ποσο τον πιπιλαει η αξεστη!!!και ειναι και γυναικα τοης εκκλησιας!!!οι γνωστες θεουσες!!!οι χειροτερες δηλαδη!!!

συγνωμη που σας ζαλισα πρωι πρωι, αλλα ηθελα να ξεσπασω!!!

πειτε μου εσεις τα νεακια σας!!!τωρα εμεις εχουμε μια πολυ ομορφη ατμοσφαιρα!!!εγω δεν του απευθυνω το λογο, ουτε του απαντω, ουτε καν τον κοιταζω!!!και ολα αυτα εξ'αιτιας τη μεγαιρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βαννεσακι δεν καταλαβαινω τι στα κομματια του λεει για να ερχεται ετσι;;;;;;;

ειναι κριμα τωρα που εχετε την μικρη σας να ειστε ετσι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς είχαμε μια τέλεια νύχτα! Ο Αντρεάκης κοιμήθηκε 1-7 και 9-10.30. Δεν μπορείτε να πείτε! Κυριούλης!

Το πρωί πήρε τηλέφωνο η πεθερά, και επέμενε ότι πρέπει μετά το θηλασμό να δίνω συμπλήρωμα, γιατί δεν ξέρω αν χορταίνει το παιδί, γιατί με το θηλασμό δεν ξέρω πόσο τρώει το μωρό και αν κλαίει μετά το τάισμα σημαίνει ότι δεν έχει χορτάσει. "Ο παιδίατρος ΔΕ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ;;; Εμένα ο παιδίατρος μου είχε πει να δίνω συμπλήρωμα. Και μια κοπέλα απ' τη γειτονιά που γέννησε μαζί με σένα, δίνει συμπλήρωμα που της έδωσε ο παιδίατρος. Κι εγώ για σένα το λέω για να μην κουράζεσαι με το θηλασμό, και σε ενημερώνω επειδή είσαι πρωτάρα". Εν τω μεταξύ, η πεθερά και τα τρία της παιδιά τα θήλασε 1-2 μήνες γιατί μετά της κόπηκε το γάλα. ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ;;; Και η κοπέλα που μου έλεγε, επίσης λέει δεν έχει πολύ γάλα. ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ;;;;; Εγώ έλεγα "ναι, ναι, ναι, ναι", γιατί η πεθερά μου δεν ακούει ποτέ τι της λες.

Χτες βράδι πήγαμε με τον αδελφό μου σε μια παράσταση που έκανε ένας φίλος μας, κάτι σαν θεατρικό δρωμενο. Τάισα τον μικρό πριν φύγω και ξύπνησε λίγο μετά που γύρισα! Α, εννοείται ότι η μάνα μου χτυπιόταν που θα άφηνα το μωρό με τον άντρα μου, αλλά δε με πήρε εμένα να γκρινιάξει, τα είπε στον αδελφό μου.

Γιώτα, μου είπαν ότι μέχρι τον τρίτο μήνα δεν πρέπει να βάζουμε τα μωρά μπρούμυτα. Ουφ, θα ρωτησω τον παιδίατρο...

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα....

σας ευχαριστω για τα γλυκά λογάκια σας που αφορούν την κορούλα μου..;)...όλες έχουμε κουκλάκια μωράκια..;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εδωσα την φραουλιτσα τσαγακι απο μαραθο μονο και μεχρι στιγμης ειναι ηρεμη και κοιμαται... αν εχει αποτελεσμα θα σας πω!!αχ παναγια μου μακαρι!!!!Ηδη επρεπε να χτυπιεται στον πονο για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες!!

μόλις έφυγαν κάτι επισκέψεις από αυτές δεν παλεύονται και πολύ.........

Νασιούλα μου κουκλάκια και τα δυο σου κοριτσάκια, να τα χαίρεσαι τα γλυκούλια!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου πως είναι ο γλυκός μου ο Χάρης, σταμάτησε η γκρινίτσα;

Βανεσσάκι αμάν αυτή η πεθερά....ποιος ξέρει τι του λέει του ανθρώπου και τον τρελαίνει....

Χριστινάκι απολαυστικά τα βιντεάκια του μπέμπη!!

Αναστασάκο ελπίζω ο μάραθος να βοηθήσει τη φραουλίτσα!!έχω ακούσει ότι βοηθάει, εγώ έβραζα

μάραθο και γλυκάνισο.φιλησέ μου τη φραουλίτσα!!

Λυδιάκι κούκλα η εκπληξούλα σας!!

Γιωτάκι με το καλό να πάτε σπιτάκι σας!!

Γιωτούλα-Μαρία φιλησέ μου το όμορφο αγοράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι και ναι.............έχουμε το ίδιο όνομα, δε το είπα για να μην σας μπερδεύω και με βρίζετε!!!!!

Περιμένω να δω και τις δικές σας φωτό!!!!!!

Βανεσάκι μου τι κακό και αυτό με την πεθερά σου!!!!!!

Όσες έχουμε αγοράκια να φτύνουμε και τον κόρφο μας!!!

Άννα Μαρία εγώ δε του δίνω καθόλου συμπλήρωμα, δε το βλέπω να πεινάει, ίσα ίσα κατεβαίνει περισσότερο, άσε που αν μάθει το μπουκάλι που είναι πιο εύκολο θα σε δυσκολέψει το στήθος μετά.....η μάνα ξέρει καλύτερααααα το παιδί της!!!!!!και ο μικρός σου κοιμήθηκε μια χαρά, τόσες ώρες, λες να πεινούσε και να κοιμόταν;;;; Απλά θέλουν να μας επιβάλλουν το δικό τους.

Λυδιάκι είμαστε στο κλαμπ με τα πιο όμορφαααααααα μωράαααααα!!!!!!!!Το ένα πιο όμορφο από το άλλο!

Συμπεθέρα έκανε δουλειά ο μάραθος;;;

Χριστινάκι φοβεράαααααααααααααααα τα βιντεάκια σου!!!Ο γιόκας σου δε παίζεται!!! Απορώ πώς δεν τον έχεις φάει ακόμαααααααα!!!!!!!!!χαχα!!!!!φιλάκιαααα

Δωράκι ανταποδίδουμεεεεεεεεεεεε τα φιλιάαααααααα μας!!!!!!!Με αγάπη Μαρία-Γιώτααα χα χα χα!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλη χρονια να εχουμε!!

με υγεια αγαπη ευτυχια κ πολλες επιτυχιες!!

εχω μερες να σας διαβασω, δεν εχω χρονο τωρα, μπηκα να δωσω το παρον για να μην ανησυχειτε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, μακάρι να της περάσουν οι πόνοι της φραουλίτσας!

Λένα, δεν ανησυχήσαμε! :P

Δώρα, εμένα ευτυχώς μόνο καλές επισκέψεις έχουν έρθει μέχρι τώρα! Οι φίλες της θείας μου θα είναι απ' αυτές που δεν παλεύονται πάντως...

Μαρία, η πεθερά πιστεύω καλοπροαίρετα τα λέει, αλλά λέει όλα τα λάθος πράγματα. Δε φταίει αυτή, αφού λάθος της τα είπανε, αλλά το πρόβλημα είναι ότι της μιλάς και σε γράφει και συνεχίζει να λέει τα δικά της.

Χριστίνα, κούκλος ο μικρός!

Πριν λίγο κάθισα και έδεσα το σλινγκ κι ο μικρός ήταν στο ριλάξ και με παρακολουθούσε! Φώναξα τον άντρα μου να έρθει να με βοηθήσει να τον βάλω στο σλινγκ όσο ήταν ήσυχος, αλλά μέχρι να ξεκουνηθεί, άρχισε κλάματα... Έτσι αναβάλλεται για αύριο. Πω πω, καμία σχέση με την άλλη φορά που προσπαθούσα να το δέσω μες στα νεύρα και το άγχος, νόμιζα ότι τα κάνω όλα λάθος (τελικά σωστά το έκανα!), και δεν μπορούσα να βάλω τον μικρό μέσα... Πιστεύω ότι τώρα θα τα καταφέρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας με βροχουλα......

Δυστυχως ο μαραθος τιποτα,μην σας πω ακομα περισσοτερο εκλαιγε και κοιμηθηκε 2 η ωρα, ξυπνησε 4 και μετα 7...και απο τοτε γκρινιαζει και ποναει....μας βλεπω 24 ωρες να το γυρναει.... :(

Δωρακι τον γλυκανισο απο που τον παιρνουν και πως το κανουν?Οτι ματζουνι υπαρχει θα το παρω μπας και γινει τιποτα!!! :cry:

Χριστινακι καλε τι παιδι ειναι αυτο?Γλυκας!!! :D

Λενακι ασε ολες τρεχουμε....καλα να ειστε και οταν μπορεις μπες!!!

Καλε συμπεθερα Γιωτα σε λενε? :lol: το Μαρια απο το πενταγιωτισσα το σκεφτηκες? :lol:

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου καλή χρονιά με υγεία, χαρά και ευτυχία!!!!

Να χαίρεσαι τον αστεράκο σου και τον μαϊμουδάκο σου!

πολλά φιλάκια

Άννα Μαρία θέλουν υπομονή οι πεθερές!!!χα χα

Συμπεθέρα μου εγώ έπινα γλυκάνισο και χαμομήλι για τους κολικούς του μπέμπη, δεν τα έδινα στον ιδιο.

Νομίζω ότι βοηθούν.

Δε το σκέφτηκα το Μαρία από το πενταγιώτισσα ..........τότε έτσι μου ήρθε έτσι έγραψα!!!!!αντί να γράψω ψευδώνυμο έγραψα ψευδοόνομα :lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!

τι ηρεμο βραδυ ειχαμε χτες.. ο μικρος κοιμηθηκε απο τις 8 κ σηκωθηκε τις 11 :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: κ ξυπνησε μονο 3 φορες το βραδυ!!

φτου σου μαναρι μου!!!

τωρα καθεται στο ριλαξ με κοιταει κ κοπαναει τα ποδαρακια του!

αναστασακο πραγματικα δεν ξερω τι μπορεις να της δωσεις.. εγω πινω γλυκανισο κ μαραθο για το θηλασμο, αλλα δεν ξερω αν μπορεις να δωσεις γλυκανισο ετσι στο μωρο. παντως ελπιζωνα της περασουν γρηγορα..

αννα μαρια ανησυχησες κ δεν το ξερεις! δεν κοιμοσουν πιο ανησυχη τα βραδια? :lol:

α γιωτα πρωην μαρια χαρηκα καλεεεεε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα εσυ το πινεις τον γλυκανισο? ειχα κι εγω μια ελπιδα!! :( τωρα ηρεμησε η μικρη και κοιμαται!!! Ευτυχως εχω και τον αντρα μου σημερα και βοηθαει λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα προσπαθείς να μου στείλεις κάποιο μήνυμα, γιατί έτσι μου φάνηκε αλλά δε μου εμφανίζει κατι....κολλάει συνέχεια!!!!!

Εγώ τα έπινα και περνούσαν στο μωρό με το θηλασμό!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....

εμεις ησυχια......εφυγαν οι γονεις μου μαζι με το γιωργο και πανε στο χωριο για ελιες.....μιλαμε εχει μια τελεια ησυχια στο σπιτι......τι καλα που ειναι δυο παιδια :lol::lol::lol::lol::lol:

η μικρη κοιμαται......χθες κοιμηθηκε απο τις 11 μεχρι τις 4 και μετα ξυπνησε στις 8...εφαγε και ξανακοιμηθηκε.....

και εγω επινα μαραθο,γλυκανισο και χαμομηλι οταν ειχα τον ιασονα μικρουλη....οντως βοηθαει πολυ...αλλα αν δεν θηλαζεις δεν μπορεις να το δωσεις απευθειας στο μωρο.....

τα μωρακια σας ενα και ενα ειναι ολα...φατσουλες.....

φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σου εγραψα συμπεθερα,αλλα αμα κολαει αγνοησε το,τα λεμε εδω!!!Κριμα που δεν καταφερα να θηλασω,ισως να μην ειχε και πονακια η μικρη τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφες μανούλες...;)

πολύ βροχή και υγρασία...;).....πωπω....έχω τρελαθεί κλεισμένη μέσα τόσες μέρες....περιμένω να σαραντίσω για να πάρω την μικρή μου και να κάνουμε καμιά βολτούλα...;))...σας φιλώ όλες γλυκά...;).....

Αναστασάκι τις ίδιες ακριβώς ώρες ξυπνούσε σήμερα και η δικιά μου....ουφφ....τι να κάνουμε καλή μου...υπομονή.....τα μωράκια μας είναι....τα βλασταράκια μας....;))))))))

μαράκι12, λενάκι, άννα μαρία, γιωτούλα πολλά φιλάκια..;.))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα !!!τι κανετε κοριτσακια και μωρακια???εμεις τον τελευταιο καιρο εχουμε ησυχα βραδια.την ξυπναμε μονο για να φαει, ρευεται και ξανακοιμαται το καημενολι, μην το ματιασω!!!κατα τη διαρκεια της ημερας βεβαια εχουμε γκρινιουλες, αλλα παλευονται!!!

κοριτσια, εμενα ηρεμει απιστευτα οταν την εχω αγκαλια στην πολυθρονα και ακουμε μουσικουλα.της βαζω mozart ,αλλα και χατζιδακη και σπανουδακη, πο εχουν χαλαρωτικη μουσικουλα και δειχνει να το απολαμβανει αφου ειναι ηρεμοτατη και την παιρνει ο υπνος τοσο γλυκα...

αναστασια μου εγω δεν εχω δωσει μαραθο καο γλυκανισο, μονο κιντερτε που περιλαμβανει αρκετα απο αυτα τα βοτανα και τη βοηθα.οχι παντα βεβαια!!

μαρακι 12 (γιωτα), χαρηκα για τη γνωριμια βρε!! :lol::lol:

λυδιακι εσυ το τηρεις με το σαραντισμο, ε???εγω δεν το τηρησα βγηκα την 20η μερα και ηδη ειχα φριξει κλεισμενη μεσα!!!αντε, κοντευεις παντως!!!υπομονη κοριτσακι μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και καλή χρονιά.

Σας διαβάζω από το Αύγουστο αλλά δεν είχα "τολμήσει" να σας γράψω μέχρι τώρα. Θα ήθελα όμως να είμαι στην παρέα σας. Έχω μια κορούλα σχεδόν δύο μηνών που με έχει ξετρελάνει. Κάθε μέρα κάνει και κάτι καινούριο και δεν την χορταίνω.

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και τις οικογένειές σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαννεσάκι μου γλυκό τον τηρώ τον σαραντισμό....βλέπεις ο παππούς μου είναι ιερέας και δεν με αφήνει πολλά περιθώρια...αλλά και από την άλλη καλά κάνει, διότι εκτός από όλα τ΄άλλα ο καιρός δεν βοηθάει να να βγω....έχει ΄πολύ κρύο και υγρασία και φοβάμαι να μην την αρπάξω και μετά τρεχουμε... :lol::lol::lol: ....την άλλη Παρασκευή πάντως σαραντίζουμε και θα βγούμε.....θα πρέπει να κατέβω και στο γραφείο, αναγκαστικά.....στενεύουν πλέον τα όρια..;)).....πολλά φιλάκια στην μικρή σου...:)

Έφη καλώς ήρθες στην παρέα μας....είμαι η Λυδία και έχω μια κορούλα 1 μηνός...;)....να μας ζήσουν λοιπόν..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...