Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

Α, καλά, δεν μπορείτε να φανταστείτε τι ψηλομύτες είναι οι φιλενάδες της θείας μου. Όταν παντρεύτηκα δεν ήρθαν στο γάμο (μάλλον γιατί ήταν σε λαϊκό κέντρο και όχι σε λουξ ξενοδοχείο) και ήρθαν στο σπίτι να με χαιρετήσουν. Φυσικά στο πατρικό μου, γιατί τότε δεν είχαμε δικό μας σπίτι και μέναμε και Θεσσαλονίκη. Η θεία μου έκανε λες και θα δεξιωνόμασταν τον πρέσβη και έπαιρνε συνέχεια τη μάνα μου τηλέφωνο και της έδινε οδηγίες του στιλ "θα πάρεις ένα ειδικό δοχείο και θα βάλεις το μέλι, μην το παρουσιάσεις μέσα στο βαζάκι του. Και θα έχεις μία τσαγιέρα για το τσάι, και θα σερβίρεις όποια θέλει" κι άλλα τέτοια, λες και η μάνα μου βγήκε απ' τις σπηλιές!

Αφήστε που σήμερα ήρθε η μάνα μου και πάλι με σύγχυσε. "Μην το κρατάτε έτσι δεν κάνει", "προχτές ο άντρας σου το νανούριζε έτσι και δεν κάνει", "μην το βάζεις εκεί, δεν κάνει". Μου έσπασε τα νεύρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α, και πρέπει να κάνουμε και χίλια οκτακόσια κεράσματα, γιατί "δεν είναι σωστό" να έχουμε τόσες καλεσμένες και να τους παρουσιάσουμε 1-2 κεράσματα.

Επίσης, ένα σωρό κόσμος λέει ότι θέλει να έρθει να με χαιρετήσει, και περιμένουν από μένα να τους πω... Συγγνώμη, θα τους πάρω τηλέφωνο να τους πω να έρθουν; Αφήστε που μου είπε σήμερα η μάνα μου να καλέσω τον αδελφό της, και μήπως να καλέσω και τα παιδιά του; Της είπα ότι όποιος θέλει να έρθει ας έρθει, δεν πρόκειται να τους πάρω τηλέφωνο και να τους πω "ελάτε να με χαιρετήσετε". Μα είναι σοβαρά πράγματα αυτά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλα μετα την απιργια το φτιαξανε το μαμμυ φιλεναδες εχουμε κανει και γκρουπακι στο facebook οσες σας εχω φιλες σας εχω βαλει οσες δεν σας εχω και θελετε να μπειτε(ειναι κλειστη η ομαδα)στειλτε αιτημα...σας βαζω linκ για το γκρουπ

http://www.facebook.com/#!/groups/28485 ... p_activity

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τις όμορφες μανούλες!!!!!!!!! ;)

τι κάνουν τα μωράκια μας;;;

Ευούλα έφτιαξες σελιδα στο μάμμυ ωραιααααααααα!!!!!!! τι κάνουν τα κουκλιά σου;;;;

Νιάκι φοβεράααα τα μωράκιααααααα σου!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!επιτελους εφτιαξε η σελιδα!!!

Εχω λαλησει σαν τον πετεινο....η μικρη απο το μεσημερι και μετα εχει κολικους και μετα τα κακα την πιανει παρανοια...δεν ξερω τι να σκεφτω.....εχει κατι με το εντερακι της?την πειραζει το γαλα? που να ψαξω να δω τι συμβαινει?δεν μπορει να ειναι φυσιολογικο αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες......

πως περνατε;;;;

τι καλα που φτιαξανε το μαμυ.....

εμεις καλα ειμαστε........η μικρη εχει πονακια 2 μερες τωρα...αλλα οκ....πιστευω οτι θα τις περασουν σε καμοια 10 μερες....λεω εγω τωρα :lol::roll:

κατα αλλα χθες κοιμηθηκαμε απο τις 11 και 30 μεχρι τις 3 και 30 εφαγε και ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 7 και 30....σηκωθηκαμε κατα τις 8 και την εκανα μπανακι εφαγε και ξανακοιμηθηκε.......

το αλλο σκ επιτελους θα παμε σπιτι μας......τι καλα....περασε ο καιρο και εφτασε η ωρα :D:D:D

ανναμαρια απαραδεκτες η θεια σου..που νομιζει οτι βρισκεται;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια....;)...να πω και εγώ με την σειρά μου πόσο χάρηκα που φτιάχτηκε το μάμμυ επιτέλους..;)

εγώ κορίτσια είμαι ένα πτώμα....τα μάτια τσούζουν από την αυπνία και κυκλοφορώ σαν βαμπίρ...είμαι πολυ κουρασμένη....:(....η μικρή μου έχει μάλλον πονάκια γιατί κλαιει και μαζεύει τα ποδαράκια της η καημενούλα....αχχχχχχχχχχχχχχ....πάντως εμείς δεν έχουμε κοιμηθεί ακόμη πάνω από δύο ώρες συνεχόμενες τα βράδια.....η μικρούλα μας δεν έχει κατορθώσει ακόμη να το κάνει το 3 ωρο-4ωρο να ξεκουραστούμε... :lol::lol::lol::lol: .....

αααααα....ερώτηση....όταν τα μωρά σας δεν κοιμούνται πού τα βάζετε?....τα κρατάτε αγκαλιά?....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου ναζάκια σου κάνει η νυφούλα μου!

Και εμένα σήμερα κοιμήθηκε από τις 23.30 ως τις 5 το πρωί γιατί πεινούσε αρκετά και μετά κατά τις 6.30 μέχρι τις 8.00. Τώρα κάθεται στο παρκοκρέβατο και παίζει ....για την ώρα :lol:

Λυδιάκι μου έχει πονάκια η μικρή σου και εμένα χτες έβαλε ξαφνικά κάτι κλάμματα, πιο δυνατά από ποτέ, όσο αεριζόταν :oops::oops::oops: έκλαιγε ο καημένος, ώσπου τα έκανε και ησύχασε και άρχισε τα γελάκια!φιλάκια στην κουκλιτσα σου!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι έφτασε η ώρα να πάτε σπίτι σας κοριτσάκι μου , άντε επιτέλους!!!!

Πονάκια και η μικρούλα σου , αχχχ τα μαναράκια μας!!!!!

φιλάκιαααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυδιακι εγω την βαζω στο ριλαξ η πολλες φορες στον καναπε ειτε ανασκελα ειτε μπρουμυτα που τις αρεσει....

οσο για τον υπνο υπομονη,....καθε παιδακι εχει τους δικους του ρυθμους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου σε ευχαριστω πολυ για την συμβουλή....:))

Μαράκι μου....πολλά γλυκά φιλάκια....σε σένα και τον κούκλο γιο σου..:))

Νιακι μου/.....τα αστεράκια σου είναι κουκλιά..;))))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Εμείς είχαμε τη χειρότερη νύχτα μας χτες βράδι. Ο μικρός κοιμήθηκε το συνεχόμενο πεντάωρό του, αλλά στη λάθος ώρα. Τον κοίμησε ο έξυπνος ο άντρας μου στις εννιάμιση, και ξύπνησε κατά τις δύο και τέταρτο. Τον ταΐζω, και από τη νύστα μου ούτε να τον κουνήσω να κοιμηθεί δεν μπορούσα. Τον έδωσα στον άντρα μου να τον κοιμήσει αυτός, με ξυπνά κατά τις τρεις και είκοσι και μου λέει ότι ο μικρός δεν κλείνει μάτι. Τον βάζω στο στήθος, πάει να κοιμηθεί, σηκώνει το κεφάλι, χλουπ, κάνει έναν εμετό και γίνεται χάλια ο ίδιος, με κάνει χάλια κι εμένα και τα σεντόνια... Μετά απ' αυτό τον έπιασε λόξυγκας. Πόση ώρα να του περάσει, μετά τον ξαναέβαλα στο στήθος και αποκοιμήθηκε. Πέντε παρά τέταρτο τον έβαλα στο κρεβάτι του, εφτά ξύπνησε και ήθελε φαΐ. Τον βάζω στο κρεβάτι του στις οκτώ, οκτώ και τρία άρχισε γκρίνια. Τον κουνούσε ο άντρας μου για αρκετή ώρα, μετά τον ξαναβάζω στο στήθος για λίγο, και μετά άρχισε κλάμα. Τον δίνω στον άντρα μου, πάει να τον αλλάξει, ήταν μουσκεμένος στο ζιπουνάκι και δεν μπορούσαμε να το καταλάβουμε απ' έξω. Εν τω μεταξύ είχε πάει πλέον δέκα και η ώρα, τον παίρνει ο άντρας μου και πάνε στο σαλόνι, και κατά τις έντεκα και κάτι μου φωνάζει ότι πεινάει. Εννοείται με ξεσήκωσε, με έπιασε και ταχυκαρδία...

Τώρα ευτυχώς κοιμήθηκε...

Λυδία, εγώ όταν δεν κοιμάται τον βάζω στο ριλάξ για όση ώρα αντέξει... Όταν αρχίσει κλάμα, τον παίρνω αγκαλιά.

Γιώτα, μια κοπέλα χτες στο φέισμπουκ έλεγε ότι δεν κάνει τόσο μικρά να τα βάζουμε μπρούμυτα. Ουφ, ένα σωρό απόψεις υπάρχουν, δεν ξέρω τι να κάνω πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιάκι μου φιλάκια στην πιο γλυκιά φατσούλααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

;);););)

Άννα Μαρία δύσκολη νύχτα κοριτσάκι μου περάσατε. Τι να κάνεις;;;κάτι θα το ενοχλούσε το μικρό σου.

Πάντως εμένα η παιδίατρος μου είπε να τον βάζω μπρούμυτα από νωρίς για να δυναμώνει, αλλά δε του αρέσει και τόσο, απλά αν κοιμάται μπρούμυτα να τον έχω το νου μου, βράδυ δε το βάζω ποτέ.

φιλάκια στον κούκλο σου!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες τι κάνετε?

Επιτέλους έφτιαξε το μαμμυ..τι ήταν αυτο το χαλι?

Δεν μπορω να διαβάσω νέακια γιατι συνέχεια με πετάει..σήμερα πήγαμε παιδίατρο, 6800+ και 60εκ και κάναμε και δυο εμβόλια..πνευμονιοκοκο και γαστρεντεριτιδα..αυτο της γαστρεντεριτιδα ευτυχώς είναι πόσιμο και δεν τον τσίμπησε..

Ελπίζω να καταφέρω να μπω απο το λάπτοπ αυτές τις μέρες να βάλω καμία φωτο στην ομάδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία, κουκλάκι η μικρή σου! Χιχι, κι εμένα σταυρώνει τα ποδαράκια, όταν τον βάζω κοιμισμένο στο πορτ μπεμπέ του. Έχει πολλή πλάκα!

Μαρία, καλά, Γιώτα σε λένε; Και το Μαρία από πού προκύπτει; Εγώ πάλι, το πραγματικό μου όνομα έχω βάλει στο ψευδώνυμο. Το μικρό μου είναι Θέλω και να γίνω μαμά! το επώνυμο. Το Άννα-Μαρία έτσι το είπα.

Κι εσένα κουκλάκι ο μικρός, καλέ αυτός είναι ολόκληρος άντρακλας!!!

Πιστεύω ο μικρός το βράδι είχε πονάκια, γιατί τον έβλεπα που ζοριζόταν κι έκλαιγε λες και τον σφάζανε, αν και, δεν έκλαιγε πολύ γενικώς. Τα βράδια που μένει άγρυπνος δεν κλαίει πολύ, απλά κάθεται με το μάτι γαρίδα και κοιτάει γύρω-γύρω. Αλλά ο κυριότερος λόγος που δεν κοιμήθηκε χτες είναι ότι κοιμήθηκε 9.30-2.15, οπότε είχε χορτάσει ύπνο για κάποιες ώρες...

Αγγελική, μια χαρά ο μικρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑ!!!!!!!ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!!!!!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!1

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 17-12-2011!!!!!!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΣΤΙΣ 15-12 Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΗΜΕΡΑ-ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΣ!!!!!

ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ!ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 17-12 ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ Κ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ!!

ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΗΡΘΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!(ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ)ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΙ ΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ Κ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ!!!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ Κ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΩΡΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ,ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ.

ΟΣΟ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Η ΩΡΑ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΑΝ,ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΣΗ ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΙΟΥ ΜΟΥΔΙΑΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΧΕΡΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ Κ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΑ!!!!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ!!ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΕΡΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΞΩ!!ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΩΡΑ Κ 40 ΛΕΠΤΑ!!!

ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΑΝΤΙΚΡΙΣΑ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ,ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ!!!!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΕΥΤΗΧΙΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!ΕΙΧΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ Κ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ!!!

ΑΠΟ ΕΞΩ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ, Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ,Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ,ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ ,Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΝΟΥΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!!!ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΖΟΥΛΗΞΩ!!!!!!!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ Κ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ!!!ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 18 ΗΜΕΡΩΝ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΜΕ ΡΥΘΜΟ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΕΙ ΗΡΕΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!!!!!!1

''ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ Κ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ''

ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ!!ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ 3 ΧΡΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμούλα, πολύ γλυκιά η ιστορία σου, και κυρίως η κορούλα σου!

Έλα βρε, το κατάλαβε ότι το μωρό είναι αυτό που είχες στην κοιλιά σου; Εγώ για τον δικό μου ακόμα να το συνειδητοποιήσω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά Καλή Χρονιά!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά και στις Βασούλες μας (girl και Βανεσσάκι)!!!!!! Να είστε γερές και χαίρεστε τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας!!!!!

Έχω πολλές μέρες να μπώ και έχω χάσει ποοοοοοοοολλάααα επεισόδια...δεν κατάφερα ακόμα να διαβάσω τις σελίδες που γράψατε αλλά είδα όλες τις φωτο στην ομάδα! Μωρέ τί μωράκια είναι αυτά που έχουμε.......για φάγωμα!!!!!!!!!!!!!

Στάμμυ μου να σας ζήσει ο μπέμπαρος!!!!!!!

Πάω να φτιάξω κι εγώ άλμπουμ να μας δείτε......αααααα πήγαμε παιδίατρο εχθές, είμαστε 5500 και 61 πόντους (νομίζω είμαστε ψηλές!)

Φιλάκιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααα εδω και εγω...Αννα Μαριαα για το μπρουμιτο ρωτα τον παιδιατρο σου γιατι ο καθε ενας γιατρος εχει αλλη γνωμη ...Γιωτουλα στο facebook εχουμε γκρουπακι που τα λεμε πιο γρηγορα απο οτι εδω...αμα δεν κοιμαται εμενα τη βαζω στο γυμναστηριο αν βαρεθει στο ρηλαξ αν δεν θελει ουτε εκει στην αγκαλια τοτε...εναλαγες κανω...Σταμουλα και εγω οταν γεννησα στο Μητερα μου ειχαν βαλει τοοοσο πολυ δοση στην επισκληριδιο που τρομαξα να συνελθω και εκανα ολο εμετους και δεν μπορουσα να κουνησω τα ποδια μου και να τα σηκωσω για να γεννησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου σε γλυκοφιλώ.....αχχχ...αυτά τα ποδαράκια τους...είναι για φάγωμα...;))

Εύη μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση....;)....πολλά φιλάκια στην γλυκιά Μίλα σου..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koyklitses ti kanete ???egw edv akoam kai mallon gia poly giaati den lene na hremhsoyn me tipota ta mikra moy.......

kale ti koyklakia einai ta mwrakia mas ola einai ena kai ena...........gia fagoma............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι είναι μικρόβια που δεν εντοπίζονται εύκολα είναι η αλήθεια με μια απλη καλλιέργεια ούτε έχουν κάποιο σύμπτωμα ώστε να το ψάξουμε  Εμείς το βρήκαμε όταν αντρας μου έκανε καλλιέργεια σπέρματος.. εγω δεν έκανα εξέταση αλλα όπως και να είχε έπρεπε η θεραπεία να γίνει ταυτόχρονα.. πηραμε αντιβίωση για ένα μήνα και οι δυο αλλά μας είπαν επαφες να έχουμε κανονικά άσχετα που παίρναμε την αντιβίωση και έτσι κάναμε εγω έμεινα εγκυος τότε στο πρώτο μου παιδί  υπάρχουν πολλές αντιβιωσεις που επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη   Το θετικό είναι ότι έμεινες εύκολα εγκυος όποτε κρατησε αυτό κορίτσι μου εμένα με πηρε 1,5 χρόνο να έχω σύλληψη στο πρώτο παιδάκι μου, το δεύτερο το έπιασα πολύ εύκολα  ζορικη δουλειά έχει ο αντρας σου υπομονή τώρα μέχρι να ξανά έρθει 😊
    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...