Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

Καλημερα και απο μαςςςςςς :)

Η μικρη ενα 3ωρο το βραδυ μας γλενταει καλα....αυτη χτυπαει το ντεφι κι εμεις χορευουμε :lol::lol: μετα ενα 5ωρο κοιμηθηκε και ισιωσαν λιγο τα κοκαλακια μας!!! 8-) Σημερα σπιτακι μας,θα κανω τηγανια με μανιτάρια και καμια σαλατα,λιγο κρασακι και νανι.

Να περασετε ομορφα ολες με τα μωρακια σας,η νεα χρονια να μας φερει υγεια,αγαπη και ηρεμια στην καρδια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

ο μπεμπουλης ειναι μια Χαρούλα..παρόλο τον πυρετό εχθές ήταν μες στο κέφι το μαναρακι μου...κιχ δεν έβγαλε...τι καλός μωρέ!!!

εμείς θα μαζευτούμε στα πεθερικά μου και μετά την αλλαγή θα βγούμε στο μπαράκι των κουμπάρων να διασκεδάσουμε!!!;-);-)τον μπεμπουλη θα τον κρατήσει η πεθερά μου....το πόσο χαίρετε....σαν σήμερα τους ανακοινώσαμε ότι ειμαι έγκυος...στην αλλαγή του χρόνου...κλάμα που έπεσε...!!!;-)

να περάσετε όλες τέλεια κοριτσάκια μου καλή χρόνια να έχουμε!!

εύχομαι το νέο έτος να φέρει υγεία σε όλες μας και στα παιδάκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Εμείς κοιμηθήκαμε καλά χτες βράδι, δε μας ταλαιπώρησε ιδιαίτερα ο μικρός. Πλέον ξυπνάει μια φορά κατά τη διάρκεια της νύχτας, και κοιμάται σε μία ώρα περίπου, και μετά ξαναξυπνάει το πρωί, κατά τις 7-8, αλλά για μένα είναι πολύ νωρίς, οπότε όταν ξανακοιμηθεί, ξανακοιμάμαι κι εγώ.

Α! Σήμερα σαραντίζουμε!!! Το απόγευμα θα πάμε στην εκκλησία!

Το βράδι θα έρθουν οι γονείς μου κι ο αδελφός μου σπίτι μας. Θα πάρουμε σουβλάκια-σεφταλιά, όπως κάνουμε κάθε χρόνο, θα φτιάξω κι εγώ κάτι μεζεδάκια, ταχίνι, τζατζίκι, καμιά πιατέλα με τυριά, και θα αλλάξουμε τη χρονιά για πρώτη φορά με τον Αντρέα.

Σας εύχομαι καλή Πρωτοχρονιά και η νέα χρονιά να φέρει κι άλλα μωρά! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!

χθες σας διαβασα εγραψα ενα ολοκληρο κατεβατο με το ενα χερι για τι το αλλο ηταν απασχολημενο με την μπεμπα και τελικα με πεταξε εξω :twisted::twisted::twisted::twisted: τα νευρα γινανε κροσια......

ειχαμε μια πολυ ομορφη νυχτα η μικρη κοιμηθηκε απο τις 10 μεχρι τις 2 εφαγε και κοιμηθηκε αμεσως μεχρι τις 7......τι καλο μωρακι.........φτου φτου....μακαρι να κοιμηθει και σημερα ετσι για να παιξω κανα χαρτακι :oops::lol::lol::lol:8-)

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπουλες μου....

βρε κοριτσια σας διαβαζω και σας χαιρομαι για το βραδυ που εχετε...εμενα η δικη μου ξυπναειι καθε 2 ωρες....δεν κοιμαται συνεχεια......πώς τα καταφερνετε?....ποση ωρα θηλαζετε?.......μακαρι να το καταφερει και η μικρουλα μου...

και κατι ακομη....τι κανετε με το θεμα ζεστη?......και αν χρησιμοποιητε στην αλλαγη πανας μωρομάντυλα...?....

καλη χρονια να εχουμε.....πλημμυρισμενη απο παιδικα χαμογελα.....σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία, τα πιο πολλά μωρά ξυπνούν αρκετές φορές το βράδι. Ο δικός μου τώρα έχει μειώσει το χρόνο θηλασμού, αλλά δεν έχει στάνταρ. Μπορεί να θηλάσει πέντε λεπτά, μπορεί ένα τέταρτο, μπορεί ένα μισάωρο. Αντρέας είναι, ό,τι θέλει κάνει.

Στην αλλαγή πάνας χρησιμοποιούμε μωρομάντηλα ή βαμβάκι βρεγμένο σε ζεστό νεράκι. Έχω μια λεκανίτσα, τη γεμίζω με ζεστό νερό και κόβω βαμβάκι και τον πλένω. Σε περίπτωση που καταχέσει τα πάντα ή κατουρηθεί παντού (π.χ. χτες κατούρησε στα μούτρα του) τον πλένουμε κάτω απ' τη βρύση με σαπουνάκι.

Όσο για τη ζέστη, έχουμε σόμπες και ένα σώμα καλοριφέρ και τον έχουμε όλη μέρα τυλιγμένο στη χοντρή κουβερτούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου και μένα μπορεί να φάει από 5 λεπτά μέχρι 30.....ανάλογα....αλλά μετά κάνουμε αγώνα να ρευτούμε.......ξυπνάει πάντως καθε 2 ώρες....τέσπα.....ελπίζω με τον καιρό να συνηθισει...για την πανα και εμείς χρησιμοποιούμε άλλοτε μωρομάνδυλα, άλλοτε νερό με βαμβάκι ή πλύσιμο κάτω από την βρύση......ωχχχ...κλαίει...θέλει μαμμμμμ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες χρονια πολλα εχτες μου εσπασε τα νευρα που δεν μπορουσα να μπω...λοιπον για το ξενο και εγω με ξενο μεγαλωσακαι η αδερφη μου και ο γιος μου τιποτα δεν παθαμε..οκ ναι ο μητρικος θηλασμοα ειναι οτι καλυτερο αλλα επιμενω για να φτιαχτουν αυτα τα γαλατα καποιος λογος υπηρχε οκ σιγουρα πλεον ειναι πολλα τα λευτα και εχει γινει μπιζνα αλλα και παλι βοηθαει..

εμενα η μικρη απο εχτες κανει εμετο εχτες εκανε 2 φορες τοσο πολυ που αλλαξα ρουχα σεντονια κουβερτες τα παντα...δεν ξερω γιατι σημερα λιγοτερο πιο πολυ σαν μεγαλη γουλια..και τρωω ρυζι ...μου ειπε η γιατρος γιατι ειχε λιγο διαρροια και τελικα εγω απαθα δυσκοιλιοτητα αυτη εμετο...Αννα Μαρια με το καλο να παρετε ευχη..αυτο με τον υπνο αα καλα τη χαζομαρα ναι κοιμουνται σιτς 9 και ξυπνανε στις 11..εμενα γιατι κοιμαται 11 και ξυπναει 4 να φαει??μπορει και στις 1 η στις 2...ελα μωρε οπωςμε τα κιλα εβλεπα εχτες σε βιντεο τη Λεοτσαρη η οποια γεννησε πριν απο εμενα και σιγα μην θηλαζει ετσι και λεει πηρα 11 κιλα αλλα δεν ξερω πως τα εχασα...εκανα διατροφη μενν με διαιατολογο αλλα δεν πειναγα..μωρη μας δουλευεις 2 παιδια εχω κανει και αμα δεν το ραψεις κιλα δεν χανεις..αιντε απο εδω σιχαμενες λενε ετσι και τρελαινουνε τον κοσμο ουφ...με πολλα νευρα θα μου μπει ο χρονος εχω παρει φορα...χαχαχα χρονια πολλα φιλεναδες να ειστε καλα και με υγεια τα μωρακια και εμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλοφιλεναδες!

Τι κάνετε?Ευχομαι καλη χρόνια και χρόνια πολλα στην πιο απίθανη μαμαδοπαρεα και στα πιο όμορφα μωρακια!το 2012 να φέρει υγεία σε μας και στις οικογένειες μας,ευτυχία και ότι επιθυμεί η καθεμιά απο μας!

Για όλες όσες θέλουν να γίνουν μανουλες ευχομαι αυτη η χρόνια να φέρει πολλα γερα μωρακια !!

Και για νινακια μας ευχομαι να είναι γερα και δυνατά και χαρουμενα μωρακια!

Φιλία σε όλες τις καλες μου φιλενάδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλιτσες .....

Χρόνια πολλα και καλη χρόνια να έχουμε ολες και όλα τα μωρακια μας φυσικα και όλος ο κόσμος.......

Χρόνια πολλα και καλα στην βασουλα μας......

Ευχομε υγεία αγάπη και πολλα χαμογελά απο τα μωρουλια μας σιγα σιγα όσο μεγαλώνουν και να μας τρελάνουν χαχαχαχαχαχα.....

Εμείς έχουμε περίεργα βραδια μια κοιμούνται καλα και μια μας έχουν στο πόδι πχ εχτες χαχαχαχαχα τώρα κοιμήθηκαν τα σκατουλια μου.....

Λυδιακι μου και εγω καθαρίζω με μωρομαντιλα και μετα στην βρύση με αφρολουτρα και μετα βάζω σουντοκρεμ.......

Έφυγε και το αδελφάκι μου τώρα για Γερμανία πάλι αχχχχχχχ καλα ήταν μια εβδομάδα είχα πολυ βοήθεια τώρα πάλι με τον αντρουλι μόνοι ....και απο αύριο με την Μαμα .....πάλι στα ίδια άντε τώρα πάμε για αποκριες....να δούμε τι θα τα ντυθούν τα μικρα μας χαχαχαχαχχαχα

Φιλακια σε ολες και καλο πρωινο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσια

Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια για ολες μας και τις οικογενειες μας!!!Η φραουλιτσα μου ηταν αψογη χθες το βραδυ,μονο 4ωρα υπνου χτυπουσε λες και ηξερε το μαναρι μου οτι ειναι αλλαγη του χρονου!! :D

Εδω στο Μακροχωρι κανεις πατιναζ εξω,εχει μειον!!

Βασουλα χρονια πολλα κοριτσι μου για την γιορτη σου..αντε φετος μαζι με την μπεμπουλινα σου το γιορταζεις!!φιλια πολλα!!

Φιλια σε ολες κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη χρονια με αγαπη και υγεια...εμεις τα περασαμε στη γιαγια μου εχτες και θα παμε και σημερα γιατι γιορταζει ο αντρας της θειας μου...καλα ενα εχω να σας πω....η βασιλοπιτα της γιαγιας εγραφε...1912....το τι γελιο εριξαααα δεν λεγεται εβγαλα και φωτο και θα ανεβασω...1912 αχαχαχαχα...την γιαγια αρχιζει να τα χανει σιγα σιγα...το φλουρι επεσε στο Χριστο και στο σπιτι μας παλι στο Χριστο επεσε...τελικα το αποφασισα..απο του χρονου πρωτα θα κοβουμε για εμας και μετα για το Χριστοο εεε μααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά γλυκές μανούλες....;)......ότι πιο όμορφο για το 2012 εύχομαι για τις οικογένειες μας και ασφαλώς για τα αγγελούδια μας...;)......μόνο παιδικά χαμόγελα να πλημμυρίσει τις καρδιές μας αυτός ο χρόνος...;)...

Εμείς χθες αλλάξαμε χρόνο μόνοι μας, αγκαλιά με την μικρούλα μας η οποία ήταν ανήσυχη...χιχι.... :lol::lol::lol::lol: .......οι τρεις μας....και μόλις κοιμήθηκε το μικράκι μας βουρρρρρρρρρρρ και εμείς κατευθείαν οριζοντιοθήκαμε,., :lol::lol::lol::lol: .......δεν πειράζει όμως....κοιμήθηκε καλά το βράυ και ξεκουραστήκαμε οικογενειακώς...;)...

Σας στέλνω τα πιο γλυκά φιλάκια μας...;).....καλά να περάσουμε σήμερα...;).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Καλη χρονια σε ολες και να μας εχουν Ο Θεος και Η Παναγια καλα,τις οικογενειες μας και τα μπεμπακια μας!

Αναστασουλα μου ευχαριστω πολυ!να χαιρεσαι και συ την φραουλιτσα σου!

Φιλια σε ολες!χρονια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα φιλεναδομανουλες!!!!

και εμείς περάσαμε πολύ όμορφα εχθές μαζευτικαμε στα πεθερικά και μετά βγήκαμε αλλα γυρίσαμε πιο νωρίς γιατί Π μπεμπουλης ειναι λιγο ανήσυχος!!

χρόνια πολλα και καλή χρόνια σε όλες μας και τις οικογένειες μας!!!

Εύη μου και σε εμάς στου Χριστού και του σπιτιού έπεσε το φλουρί ΜΑΣ!καλά όσο για την γιαγιά τι να πω....υποκλίνομαι...θεααααα...αχαχαχα άκου 1912...αχαχαχαχα....σήμερα που θα πάτε μπορεί να σουβλισετε και αρνι...Αχαχαχαχαχα...όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος τελικά πάλι σαν μωρό γίνετε!!να ειναι καλά η γυναίκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τι γινεται εχουν γινει ολοι ηλιθιοι???καλεε ειχα παρει μερος σε ενα διαγωνισμο απο το πανες κεικ με φωτο χρ.κη και μου στελενει σημερα μηνυμα στο chat απο το πανες κεικ και μου λεει χρονια πολλα μπορεις να κανεις λαικ στο λινκ..δεν φανταστικα λεω οκ...παω και τι να δω..φωτο απο ενα παιδακι με 100 και τοσους ψηφους λεχω συγνωμη αλλα εχω παρει και εγω μερος γιατι πρεπει να ψηφισουμε αυτο το παιδακι??Δεν μου απαντησε κανννν...την εκανα κλασικα delete...και λεω μα καλα τελικα σε ολους τους διαγωνισμους ετσι κανουν??μου λεει ο αντρας μου ε ναι σιγα τι της εστειλες μηνυμα..της εστειλα για να την ξεμπρωστιασω αλλα νευριασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μου εστειλε απαντηση....οτι και καλα επειδη το ταδε ονομα μην γραψω εδω τωρα εχει πολλους ψηφους για να μην καιρδισει δινει το επομενο με πολους ψηφους ονομα....αν ειναι δυνατον και της λεω αυτο δεν ειναι σωστο που κανεται ας κερδισει οποιο εχει τους πιο πολλους αλλα τι περιμενω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά, ευτυχισμένο το 2012!!!

να χαιρόμαστε τα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βασούλα χρόνια πολλά, να χαίρεσαι το αγαπουλάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΕΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΗΧΙΑ ΑΓΑΠΗ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ 2012!!!!!!!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ......ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

ανήσυχη η φραουλιτσα χθες....οι κολικοι της!!τελικα μονο για την πρωτοχρονια μας εκανε τη χαρη!χαχαχα.....τωρα κοιμαται....η μυτη της καθαρισε αλλα χουρχουριζει στο λαιμο απο μυξες και γαλατα,εσας κανουν ετσι?Για να δουμε τι βραδυα θα εχουμε σημερα!!!Σε 2 ημερουλες γινομαστε 2 μηνων..τελικα περναει ο καιρος και χαμπαρι δεν παιρνουμε!!!Καλα να ειναι τα μωρακια μας!!!!

Εδω γυρω θα ειμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εγώ δεν μπορώ να πω πως ζορίζομαι ακόμα στο να γυρίσω. Έχω σχετικά μικρή κοιλιά για σχεδόν 8ο μήνα που μπαίνουμε την Παρασκευή! Δαχτυλίδια δε φόρεσα καθόλου. Το Πάσχα προσπάθησα να βάλω αλλά μετά απο 2 ώρες τα έβγαλα. Αφού δε σε έχει πιάσει μέχρι τώρα λες να έρθει τώρα;;; Στην 1η εγκυμοσύνη σου πότε σ' έπιασε κορίτσι μου;
    • Κ έχεις 16 μέρες ωχρινικη αν θυμάμαι καλά; Πέρασε αλλά ακόμα έχω φούσκωμα κ ζόρι😢😢😢
    • Εγω το βράδυ ζορίζομαι να αλλαξω πλευρό πλέον πρέπει να κρατιέμαι από κάπου για να γυρίσω 😂 σημερα το βράδυ είχαν μουδιάζει και τα χέρια μου ξύπνησα να πάω τουαλέτα και ειδα ότι  είχαν πρηστει έβγαλα δαχτυλίδια με ζόρισαν λίγο να βγουν.. μακάρι μόνο μην με πιάσει πάλι το σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα 😕
    • με πέθανες με το Sailormoon!!!!  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  πολ΄υ δυνατή κι η Πάργα κι η Χαλκιδικάρα εννοείται, απλά δεν είναι εύκολη πρόσβαση από Πορτογαλία. Δυστυχώς εκτός από Αθήνα και κάποια νησιά όπως η Κρήτη δεν έχει απευθείας πτήσεις για αλλού και είναι λίγο δύσκολα να βρεις το δ΄ρομο σου αν δε ξ΄ερεις από Ελλάδα γενικά πιστεύω...! Την κοπέλα που μου φτιάχνει τα νύχια την έστειλα τώρα 2 εβδομάδες roadtrip στην Ελλάδα! αλλά της έβγαλα πρόγραμμα φουλ 🤣🤣🤣 το υπουργείο τουρισμού να μου στείλει κανένα δώρο για το μωράκι παρακαλώ  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣 
    • πωπω εσύ κορίτσι μου @Kate1992 όντως το περνάς πολύ ζόρικα... κουράγιο και έυχομαι να καταλαγιάσουν τα συμπτώματα και για σένα! καλά κι εμένα αν δεν ήταν ο σύντροφός μου δε ξέρω πως θα επιβιώνα 🤣 έχω μαγειρέψει 3-4 φορές το πολύ από τότε ποτε μάθαμε για την εγκυμοσύνη. Ακόμα κι εγώ που δεν έχω εμετούς συστηματικά, η μυρωδιά της κουζίνας με αηδιάζει και πολλές φορές μου προκαλεί αναγούλα. Δλδ το ψυγείο και το πλυντήριο πιάτων τ' ανοίγω κλείνοντας τη μύτη πλέον και μετά φεύγω τρέχοντας λες κι έπεσε χειροβομβίδα 🤣  Εγώ πάλι χθες είχα ένα δύσκολο απόγευμα... Κουράστηκα πολύ και στη δουλειά γιατί είχα πολλά μίτιγκ και παρουσιάσεις, οπότε κατά τις 4 που τελείωσαν αυτά, ήμουν off... Είχα ζαλάδες, με πονούσε τόσο πολύ η μέση μου, την έβγαλα ξάπλα όλο το απόγευμα, μόνο για βραδινό σηκώθηκα και μετά ξαναέπεσα. Ξυπνούσα και μες το βράδυ για τουαλέτα και σε κάποια φάση είχα κ΄ραμπες περιόδου... Φοβήθηκα η αλήθεια είναι, αλλά ήμουν τόσο κουρασμένη που κοιμήθηκα άμεσα.. Τώρα είμαι καλά, εξακολουθούν τα πρωινά σε μένα κι είναι οκ, μετά το μεσημέρι μου βγαίνουν ό,τι είναι από συμπτώματα. Τυχερή που βλέπεις το μικρό σου τόσο συχνά!! εγώ επειδή πάω σε νοσοκομείο, παρόλο που είναι ιδιωτικό, δεν κάνουν όσο συχνά θέλεις, μόνο αν συντρέχει κάποιος σοβαρός λόγος κι αυτό πάλι σου λένε να πας στα επείγοντα... Είπα να κάνω υπομονή μέχρι την αυχενική αλλά η 1,5 εβδομάδα μου φαίνεται αιώνας 😫 @Kiddo τελευτάια φορά το είδα 8+3, σήμερα είμαι 10+1, οπότε όντως έχει περάσει κάποιος καιρός...Τώρα βλέπω ότι εδώ στη γειτονιά μου έχει ένα κέντρο που κάνουν αυτά τα 3Δ και 5Δ υπερηχογραφήματα και βλέπω ότι έχουν και ραντεβού για μαιευτικό έλεγχο, ίσως περάσω μια βόλτα 🤪 θα πάρω τηλ λίγο αργότερα να δω μήπως έχουν κανένα ραντεβού μες τη βδομάδα. @Elli13 καλή επιτυχία για σήμερα, περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! όλα καλά θα πάνε, αφού πήγες κι εχθές στο γιατρό σου και ήταν καλά το μωράκι, μην ανησυχείς για τίποτα ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...