Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

καλημερααα....Χριστινα περιμενω με ανυπομονεσια τα αποτελεσματα...

Αναστασια εγω οταν το παθαινει αυτο βαζω ορο...(εχω και βιντεακι στο φατσομπουκι που φυσαει τη μυτη της)αν εχει μυξουλες μεσα κανω με μπατονετα ασε που πολλες φορες εκει που θηλαζει κανει μια μμμμμ...και μπαμ η μυξα πανω στο στηθος μου...χιχιχ...η γιατρος μου μου ειπε οσο ορο θελω δεν υπαρχει προβλημα και αυτο για να μην κατεβουν οι μυξουλες κατω και προς το παρον μια χαρα ειμαστε αλλα μιλαμε οταν το παθαινει μπορει και 10 ορους να βαλω...απο υδρατμους δεν το εχω κανει αλλα ο λενε συχνα οι γιατροι...

Κορτιτσια τα ειχα παρει τοοσο πολυ εχτες ...μιλαμε εκανα τοσα delete σε αυτην και οολο της το σοι...αι στο καλο και μετα μιας και τα ειχα παρει...εκανα delete και την ομαδα μητρικος θηλασμος...ρε κοριτσια πολυ φανατισμος και μην τολμησεις και πεις εδωσε λιγο ξενο γιατι πειναγε η εδωσα πιπιλα..χαμοςςςς εε οκ για ολα υπαρχει μετρο ειπαμε...ελαα λεω delete και εσυ για ποιο λογω να συνχιζομαι εε??αι στο καλο χρονιαρες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERA KORITSAI GYRISAME!!!

DEN EINAI KATI PATHOLOGIKO MOU EIPAN....GHROIDHS ALOPEKIA EINAI!!!!

DYSTIXWS OI ENESIS POU PREPEI NA KANW DEN YPARXOUN PIA STHN ELLADA....KAI MOU EDWSE LOSION...AYTH POU EVAZA KAI PRIN ALA DEN KANEI KAI POLLA....THELEI PLY YPOMONH MOU EIPE.....APO ANXOS KAI STRESS TO PATHAINW.....TWRA MILISA ME TON KOUMPARO MOU GERMANIA NA DW MHPWS MPOREI NA MOU TIS VREI EKEI TIS ENESEIS...AX....MAKARI EINAI H TELEYTAIA MOU ELPIDA!!!!

O MIKROULIS MOU ANEVASE 38 PYRETOULH PRWTH FORA...APO TO EMVOLIO EINAI...ALLA MALLON PREPEI NA KRYWSE GIATI EXEI POLES MIKSOULES KAI VIXEI....EDWSA NTEPONAKI KAI HREMHSE!!!!ELPIZW NA MHN PAROUSIASEI KATI ALLO...AN KAI TON VLEPW POLY KALYTERA META TO NTEPON!!!!!!!!

ANASTASIA MOU VAZEIS TO KEFALAKI THS STO PLAI TO KRATAS KALA NA MHN KANEI APOTOMH KINHSH KAI THS GDAREI THN MYTOULA THS KAI PATAS ME PIESH NA MPEI TO MISO APO TO YGRO...PREPEI NA MPAINEI APO TO ENA ROUTHOUNI KAI NA VGAINEI APO TO ALLO...KANEIS TO IDIO KAI STO DEYTERO ROUTHOUNI KAI EISAI ENTAKSEI!!!!!!KALYTERA TO MHXANHMA POU ROUFAEI NA MHN THS TO VALEIS AKOMA EINAI POLY MIKROULA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια αυτο το γυμναστηριο εχω αλλα με ψαρακια

http://www.fisher-price.com/gr/products ... p?id=39955

μιλαμε της εχω κουβερτουλα απο κατω και αμα δεν θελει να το παιξει το βγαζω το ενα και το βαζω πλαι η τη βαζω να καθησει-πλεον μπορουμε και παιζει καθηστη και αμα εχεις και αλλα παιχνιδια πχ βαζω ενα που το τραβας και παιζει μουσικη της τα βαζω για να μην βαριεται..Χριστινα για ψαξε με σω ιντερνετ σε καμια Αγγλια μηπως τα βρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι δεν πνιγεται ρε ετσι?ειμαι και μονη και φοβαμαι να το πατησω πολυ μεσα τον ορο με δυναμη... να σηκωσω κεφαλι οταν το κανω?κι αν κανει πως πνιγεται μπρουμυτα και χτυπηματακια στην πλατη?

Ευη το θυμαμαι το βιντεο αλλα η δικια σου τις φυσαει και καθεται ησυχα,η δικια μου χτυπιεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το παρει αποφαση τωρα που πρεπει να βαζει συνεχεια δεν πνιγεται καλα πρεπει να τα φυσιξει θα δεις οτι μολις το βαλεις θα κανει κατι σαν φυσιμα και επισης το βαζουνε για να καταπιει κιολας και να μην πανε στα πμνευμονια κανε μια ζουμπια στο ενα ρουθουνικαι μια στο αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει λοιπον θα το τολμησω και ο Θεος βοηθος!!!Θα σας πω νεα ......αααα Ευη ο ορος ξεκολαει και τα γαλατα?

καποια μου ειπε οτι ειδε φορμακια φραουλιτσας αλλα δεν θυμαμαι..... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαλατα απο που απο μυτουλα??παντως απο οσο ξερω τα ρευστοποιει ολα...νομιζω η Αγγελικη ειδε τα φορμακια φραουλιτσας??δεν θυμαμαι σε κανα mathercare?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi den pnigete mhn to fovasai...ana thes mporeis na thn shkwseis orthia prin valeis sto allo routhouni!!!!!!!!kalh epitixia den einai tipota tha to synithiseis kai esy kai ayth!!!!!!1

evi ligo pou epsaksa sto internet den vriskw!!!tha perimena ton koumparw mou na mou pei to apogeyma!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου γλυκό στα mothercare έχει φορμάκια με φραουλίτσες/.....τα είδα και εγώ....:)....μην ανησυχείς με τον ορό...και εγώ βάζω συνεχεια...στην αρχή γκρίνιαζε αλλά τωρα ξέρει ότι έτσι θα πάρει ανάσα κανονικά και είναι πιο ήρεμη....σας φιλούμε γλυκά...;)

Χριστινάκι μου......όλα θα περάσουν καλή μου...είναι ζήτημα χρόνου...περαστικά στο πανέμορφο αγοράκι σου..;)

Ευάκι μου καλά έκανες κοριτσάρα μου και την διεγραψες...:))...το γυμναστήριο σας είναι τέλειο..;)..πολλά φιλάκια

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!

χριστινακι μου, το γεγονος οτι δεν ειναι παθολογικο ειναι πολυ καλο!!!και σημαινει οτι θα ξαναβγουν τα μαλλακια σου!!!μακαρι να βρεις τις ενεσουλες!!!

αναστασια μου, στο mothercare εχει τα φορμακια!μη φοβασαι , δεν ειναι τιποτα ο ορος.κλαινε λιγο,αλλα τα βοηθαει.εμενα το εχει μαθει και πλεον καθεται ακινητη οταν της βαζω!!!

ευη μου, τι να πω, το αφηνω ασχολιαστο!!!καλα εκανες με το delete!!!σιγα μην καθεσαι να σκας για την καθε....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΡΡΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!ΩΜΑ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ !!ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΩΣΤΟΥΛΗΣ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΙΡΟΠΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΣΥΧΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΤΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΤΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ Κ ΕΝΑ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΚΡΥΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΚΛΠ.ΤΟΥ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΙ ΖΩΑΚΙΑ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΩΝ ΖΟΩΝ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΤΟ ΒΑΖΙΣ Η ΣΤΙΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ Η ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ Κ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΣ Κ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ :lol::lol::lol: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ.....ΤΙΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΤΙΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑΜΕ ΑΠΟΘΗΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ,ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΣΑΜΕ ΤΙΝ ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΑΣ ΑΝ Κ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΟΛΟ Κ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΧΑ Κ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΜΕΤΑ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ?ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΡΟ ΘΑ ΤΙΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ

Κ ΓΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΒΑΖΩ Κ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΕΠΕΙ.

ΤΙΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΚΑ ΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΟΛΥ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΠΙΔΕΙΝΩΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ Κ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ.

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ.

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΜΙΚΡΗ?

ΑΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? Ο ΜΙΚΡΟΣ?

ΜΑΡΙΑ 12 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΤΗΛ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΣΟΥ?

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΓΚΡΛ ΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κι εγω ..δεν βγήκαμε ακόμα..

Σήμερα έκανε κακακια επιτέλους..μετα απο πέντε μέρες..ήταν καταρασινα..κορίτσια εγω θηλαζω και δίνω το βραδάκι μετα το μπάνιο κάπου 50-60μλ ξένο ..εννοείται πως και πριν αλλα και μετα το ξένο θηλαζω για να μην μειωθεί η παραγωγη μου και δόξα τω θεο μέχρι τώρα δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο..το γάλα που του δίνω είναι για κολικους και μικροπροβλήματα πεψης(nan sensitive tis nestle) ..μίλησα με την παιδίατρο πριν και μου είπε πως δεν είναι δυσκοιλιοτητα (είναι πολυ ρευστα τα κακα ,) αλλα δυσχεσια ..μου είπε να του δώσω ένα novalac it αλλα επειδη θα πάρει μόνο ένα γεύμα την ημέρα να μην περιμένω και αμέσως αποτέλεσμα..το εχει δοκιμάσει καμία απο σας?

Αναστασακι, τα φορμακια είναι σε σετ των τριων..εχει ένα άσπρο με κόκκινες μεγαλουτσικες φράουλες θυμάμαι..ένα φουξια επέμβαση κάτι άλλες φράουλες και ένα που εχει κερασακια..δεν κοίταξα τιμη αλλα πρόσεξαν ότι είναι πιο ακριβά απ ότι στη κυπρο..τα ίδια ρούχα που του είχα πάρει απο κυπρο τα βρήκα εδω με άλλες τιμές ..κάπου δέκα ευρώ πιο ακριβά..πηγαινεμκαιμθα τα βρεις φαντάζομαι..

Εγω όρο του μικρου του βάζω καθε μέρα και μάλιστα αρκετές φορές..βάζουμε και θαλασσινο νερο..είναι καλύτερο επειδη εχει ολα τα ιχνοστοινχεια της θάλασσας ..και παει καλύτερα απο την αμπουλιτσα..

Στην αρχη δεν του άρεσε αλλα τώρα χαίρεται και κάνει και γελακια..

Βέβαια δεν ξέρει να φυσάει την μύτη του όπως η μιλα αλλα βάζω κι εγω μια μπάτονετα και παίρνω τα πολλα πολλα..

Λυδιακι μου, φιλία πολλα..

Χριστινακι, θα τα βρεις στο εξωτερικό αλλα καλύτερα να μην τα παραγγελίες απο Ίντερνετ..αν εχει κάποιον να τα πάρει απο φαρμακείο γιατι γίνονται πολλα με φάρμακα απο το Ίντερνετ..εχει προκύψει θέμα γι αυτο σου λέω..αν θέλεις βρες την εταιρεία και επικοινώνησε μαζι τους να σου τα στείλουν..ποιας εταιρείας είναι οι ενέσεις?

Ευη μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα ..κάποιες μανουλες φαντάζονται τόσο με τον μητρικό θηλασμο που αν δώσεις λίγο ξένο (για τον α η β λόγο) θα πουν κατι(ελπίζω χωρίς να το θέλουν) που σε κάνει να νιώθεις άσχημα..ευτυχώς εδω μέσα δεν έχουμε τέτοιο κρούσμα αλλα μου έτυχε κι εμένα με μια ξεδερφη μου..εγω μου λέει θηλασα ενάμισι χρόνο..ούτε απο στείρωση δεν αγόρασα κτλ κτλ..δεν δυσκολεύτηκαν καθόλου κτλ..η το άλλο μου μου λένε και με βγάζουν απο τα ρούχα μου είναι το ότι τα μωρα τους απο τις πρώτες μέρες που πήγαν σπίτι μετα το μαιευτήριο τα έβαλαν σε προγραμμα και τα έβαζαν στον ύπνο απο τις εννια το βράδυ μέχρι τις έξι το πρωι..δλδ φταίω εγω που ο δικός μου τους δυο πρώτους μήνες θηλαζε 18ωτες την ημέρα και το βράδυ ξυπνουσε καθε δυο ώρες και επειδη δίνω και λίγο ξένο μου λένε με αυτο το περιφρονεί τόκο ύφακι τι δεν έχω γάλα και με κοιτάνε και κάπως..εμένα πραγματικα έσπασαν τα νεύρα μου με κάτι τέτοια..

Οκ για κάποιες γυναίκες ίσως είναι πιο εύκολα τα πράγματα..και σιγουρα δεν είναι ολα τα μωρα ίδια αλλα μην τρέλα ονόμασε κιόλας..

Η καθε μια μας κάνει το καλύτερο που μπορει για το παιδι της και δεν χάθηκε ο κόσμος αν δώσουμε και λίγο ξένο..εγω δεν θέλω να σταματήσω να θηλαζω το μωρο μου αλλα πλέον είδα τι ένιωθα κι εγω η ίδια άσχημα όταν έδινα ξένο και μην φανταστείς ότι έμαθα ποτε πως να κρατάω το μπιμπερο..ο άντρας μου του το δίνει όταν χρειαστεί γιατι εγω το μόνο που ξέρω είναι να βγάλω στήθος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!

Χριστινάκι μου χαίρομαι που δεν είναι κάτι παθολογικό, θα φτιάξουν σύντομα

με λίγη υπομονή κοριτσάκι μου!!περαστικά στο αγοράκι σου!!

Αναστασάκο πως είναι η φραουλίτσα;και εμένα δεν τον συμπαθεί τον ορό καθόλου

είναι η αλήθεια αλλά δεν της αφήνω και άλλη επιλογή, αφού είναι για το καλό της!!

Να μου την φιλήσεις!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου δεν βγήκες ακόμα;δενξέρω να σου πω για αυτό το γάλα

που λες καθόλου, ελπίζω να τον βοηθήσει τον γλυκό μου Χαρούλη.Όσο για αυτό που λες

για το πρόγραμμα, με τρελαίνει και εμένα.η ερώτηση ακόμα δεν βάλατε το παιδί σε πρόγραμμα

ή πως είναι το πρόγραμμα το παιδιού, τι ώρα κοιμάται με τρελαίνει σου λέω!!πα πα πα!!

Εύη μου καλά έκανες και έκανες αυτά τα delete!απαράδεκτη η γυναίκα,τελικά δίνουμε δίνουμε

και στο τέλος την τρώμε και κατακέφαλα!!έχεις πολύ δίκιο που τα πήρες σε καταλαβαίνω και

εγώ θα τα έπαιρνα και άσχημα μάλιστα!!διάγραψε την από τη ζωή σου και προχώρα φιλενάδα,

δεν αξίζει να χαλιέσαι για τέτοια άτομα!!

MaDi η κορούλα σου είναι τέλεια!!!σκέτο μελομακαρονάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

myriamaki mou!!!!!!!!!!!!!!!! kalws mas hrthes katalavainoume ta treksimata sou!!!!!!!ayto to paplwmataki pou les to phrame kai emeis gia ta xristougenna sigoura tha tou aresei emas rixnei poly klotsia....kai exei kai ena wraio tragoudaki......"zwakia exei edw polla h farma sou...hxous kanei me xara...mpe kokoko mouuuuuuuuuuuuuuu...eiai teleio!!!!!!!!!alla o skylakos ths ficher price einai akoma kalyteros koritsia!!!!!!!!!!!!!mas ton phre dwro h aderfh mou eini teleios kai exei polla tragoudakia!!!!!!!

aggelikh mou fysika kai den tha parageilw apo internet o koumparos mou germania menei kai tha mou ta psaksei!!!!!!!makari na ta vroume!!!!!!!! :?:?:? t

aggelikh pali ta idia?????????ti einai ayto pou vlepoun ta matia mou?????????

"ένα φουξια επέμβαση"????????xaxaxaxaxa theaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

den mpainei kai h sympethera mou na grapsei kanena kalo na gelasoume ligaki :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουξια επεμβαση....χμμμμ :lol::lol:

Μιριαμακι μου χαθηκες,μας ελειψες..αλλα ολες ετσι ειμαστε στο τρεξιμο,στην αυπνια και στις επισκεψεις :evil:

Μου κουβαληθηκε η πεθερα πριν με μια θεια χωρις να με ειδοποιησει....θα γινει της κορεας οταν επιστρεψει ο λατρευτος σύζυγος!!! :twisted:

Δωρακι ειναι καλυτερα η μικρη,απο το πρωι την πλακωσα με ορο και κοιμαται καλυτερα,εβαλα και ενα γυαλινο μπωλ με νερο στο καλοριφερ να κανει καλη υγρασια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι κακο κ αυτο με το θηλασμό?Συμφωνοι ειναι οτι καλυτερο, κ γω θηλαζω αποκλειστικα αλλά δεν ξερω μεχρι ποτε κ τι θα προκυψει στο μελλον.Η ψυχολογια της λεχωνας ειναι τοσο περίεργη που δεν πρεπει να κατηγορουμαι κανεναν κ για τιποτα αν δεν τα καταφερει.Υπαρχουν πιο σημαντικα πραγματα σ αυτη τη ζωη, οπως να εχουμε την υγεια μας!Κ γω με ξενο μεγαλωσα δεν με θηλασε καθολου η μητερα μου, τι πρεπει να γινει δηλαδή, να την κρεμασουμε?'ελεος...

Τεσπα, Χριστινακι αν δεν βγαλεις ακρη απο Γερμανια εχω καλο φιλο στην Αγγλία, να μου πεις να ρωτησω κ κει.

Εμενα παντως βρε κοριτσια τωρα αρχισε να συνηθιζει τον ορό.Για την μπατονετα ουτε κουβεντα!!Κανει σαν υστερικο το πουλακι μου..Μαλλον του εμεινε ψυχολογικο απο το ρουφηχτηρι που του εβαζα οταν ηταν ημερων.Δεν τον εχω δει να κλαιει πιο πολυ απ οταν του πειραζω τη μυτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα πώς περνάτε εδώ στην Αθηνα;;

Τον έβγαλες τον μπέμπη σου βόλτα;;

Φιλάκιααααααα

Λενάκι τυχερός ο αντρούλης σου!! Κερδισε και δωράκι!

Τι κάνουν τα μαναράκια σου;;

Δωράκι τι κάνουν τα μωρά σου;;;;;;

Όχι δεν έκανα λάθος……..ένα το μωράκι σου και ένα ο αντρούλης σου!!!!

Λυδία μια χαρά η μπεμπούλα σου μπράβο!!!!!! Τρώτε και καλά κάνετε!!

Γιωτάκι μου φιλάκιααααααα

Ηλιαννάκι περαστικά στον Άγγελό σου!!!!!!!!

Μάντι μια χαρά η μικρούλα σου ε;;

Θα φτιάξει και τον βραδινό ύπνο σιγά σιγά!

Συμπεθέρα πώς είναι η φραουλίτσα;;

Χριστινάκι μου όλα θα πάνε καλά με τα μαλλάκια σου θα το δεις!!!!!!

Ο μικρός σου πώς είναι;;καλύτερα;;

Μύριαμ φιλιάααααααα στον μπεμπάκο σου!!!!!!

Κατερινάκι μου φιλάκιαααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΣΗΧΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΣΦΙΞΙΜΟ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΠΟΥΚΟΜΕΝΟΣ Κ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΕΙΚ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΡΕΒΕΓΙΟΝ?ΙΑ ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΥΜΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΓΑΛΙΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΜΕ ΕΜΠΛΑΣΤΡΟ ΛΕΟΝΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!!!

ΜΑΡΙΑ 12 ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΦΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ Κ ΠΟΙΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΜΕΝΑ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ Κ ΑΝ ΜΠΟΡΩ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ?ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιριαμακι ασε τα και τα δικα μου νευρα κροσια,δεν καταλαβαινουν....παιρνουν τηλ και ερχονται την ιδια ημερα...ποια ιδια ημερα δηλαδη....6 παιρνουν....6.30 ειναι σπιτι.....γκρρρρρ :evil: δεν καταλαβαινουν οτι εχουμε μικρο μωρο,ακομα προσαρμοζομαστε,θελει την ησυχια του για να εχει το προγραμμα του!!!Βαζε του φυσ.ορο εγω ειδα διαφορα μεγαλη...σημερα της εβαζα καθε φορα που ξυπνουσε πριν φαει και ειναι νομιζω καλυτερα!!

Εμεις σπιτι με το μωρο ρεβεγιον,δεν την παω πουθενα να συνελθει απο τις μυξες της....ασε που δεν εχω ορεξη να δω τα μουτρα τους!!!Εδω στο Μακροχωρι εχουν ηλιθια νοοτροπια,πανε και χτυπανε τις πορτες οποτε τους καπνισει...χωριο τι περιμενεις..... :evil:

Απο βδομαδα θα κατεβω Βεροια να παω να κουρευτω και γενικως να ανανεωθώ...το χρειαζομαι !!!Να πατουσα ενα κουμπι και να βρισκομουν σε αλλη πολη.....αχ Θεσ/νικη μεγαλος ερωτας!!!φοιτιτικη ζωη,ξενυχτια.γλεντια...... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου μου έλειψες!!!!!!!!

Καλά είμαστε με τον μπέμπη μας, μας κάνει χαρές, γελάει, κραυγούλες και παίζει με τα παιχνιδάκια που του έχω κρεμάσει στο πάρκο, μας έχει πάρει τα μυαλάααααααα!!!!!! :lol::lol:

Μυξούλες η νυφούλα μου;; περαστικούλιαααα και να την φιλήσεις ΕΙΠΕ ο μπέμπης!!!!!!!

Μυριαμάκι άσε αυτές οι επισκέψεις κούραση για μας τις μαμάδες!!!!!!!!

Και εμένα πονάει η πλάτη μου ρε κορίτσιαααα,τι να κάνουμε, τα παιδάκια μας να είναι καλά. ;);)

ωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχχ ξύπνησε γιατί έτσι;;;;;;;;;; τρέχωωωωωωωωω!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Σας διάβαζα τμηματικά όλη μέρα, αλλά δε βρήκα ευκαιρία να γράψω. Πριν λίγο κάθισα κι έγραψα ένα σωρό και με πέταξε... :(

Δε γράφω τίποτα τώρα. Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδιτσες τι μου κάνετε καλε μου έχετε λείψει αλλα δεν προλαβενω καθόλου να μπενω ......

Συμπεθερα μου γλυκια περιμένεις για να γέλασ ε??? χαχαχαχαχαχαχ δεν στην κάνω την χάρη όμως χαχαχαχχα... Σας φιλω όλα γλυκα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...