Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς περάσαμε μια όχι-και-τόσο-καλή νύχτα. Πιο πολύ ο άντρας μου ήταν ξύπνιος ο κακομοίρης, κρατούσε αυτός τον μικρό κι εγώ κοιμόμουν. Αλλά δε φταίω εγώ.Τον προτιμά ο μικρός, σ' εμένα δεν κάθεται πολύ. Νομίζω μια όχι-και-τόσο-καλή νύχτα την εβδομάδα είναι νορμάλ.

Χριστίνα, πω πω, έχεις επέτειο τεστ σήμερα! Σου εύχομαι τα ίδια καλά αποτελέσματα και στις εξετάσεις σου. Περιμένουμε νέα.

Δώρα, περαστικά στο σύζυγο!

Λένα, τι τέλειο μωρό είναι αυτό; Άκου του μιλάς λίγο και κοιμάται! Εμένα τώρα πάντως ξεράθηκε! Στο ριλάξ κι εμένα την πρώτη φορά έριξε έναν τρίωρο και ύπνο, αλλά τώρα δεν πολυκάθεται. Γενικά, είναι της αγκαλιάς.

Άντε, σας κλείνω τώρα που κοιμήθηκε, να προλάβω να μαγειρέψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστινάκι καλά αποτελέσματα αύριο, είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα λυθεί

το θεματάκι με τα μαλλάκια σου!!περιμένουμε νέα σου αύριο!!απίστευτο, πέρυσι

τέτοια εποχή ήταν σποράκι το λαχταριστό σου αγοράκι!!

Λυδιάκι μια χαρούλα η μπεμπούλα και ολόκληρη κοπέλα!!να μου τη φιλήσεις!!

Άννα Μαρία το συζητάς για ένα βράδυ;έχουμε περάσει εμείς τέτοια βράδια αρκετά.....

φιλησέ μου τον Αντρίκο!!

Βανεσσάκι μου νομίζω δεν θα το γλιτώσεις το relax, η δικιά μου δεν κάθεται στο καθισματάκι

του αυτοκινήτου με τίποτα, το δοκίμασα και εγώ.Βεβαια δεν θέλω να σε απογοητεύσω.φιλησέ

μου το κοριτσάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααααα!!

αγγελικουλα μου περναμε βολτες απο αθηνα οταν κατεβαινουμε στη γιαγια μου στην πατρα. φετος μαλλον θα κατεβουμε καποια στιγμη το καλοκαιρι... αχ λες να σε γνωρισω??? παρα πολυ θα τοθελα!!!!!!!

βασικα πολλα κοριτσια θα ηθελα να γνωρισω.. ελπιζω να βολεψει καποια στιγμη!

χριστινακι ολη η θετικη μου ενεργεια ειναι μαζι σου κοριτσακι μου γλυκο!!!

ολα να πανε καλα με τα αποτελεσματα κ να τελειωσει πολυ γρηγορα αυτο το μαρτυριο που περνας

λυδιακι μια χαρα η μικρη!!!!

αννα μαρια ενα χαλια βραδυ μια στις τοσες νομιζω επιτρεπεται στον αντρικο! παλι καλα που στον κρατουσε, εμενα θα μου τον ειχεπασαρει να τον βαλω σε απευθειας συνδεση με το βυζΙ!

ναι μην το ματιαξω (το λεω κ δεν το πιστ3ευω) ειναι πολυυυυυυυυυ ηρεμο κ βολικο μωρο!!!

πως ηταν ο αναστασης? καμια σχεση! :P

δωρα αυτοι οταν αρρωσταινουν τους παιρνει απο κατω κ γινονται οπως λες χειροτεροι απο μωρα

ενω εμεις ουτε να αρρωστησουμε δε μπορουμε... κανεις δε μας προσεχει

βανεσσακι κ γω πιστευω δε θα το γλυτωσεις το ριλαξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι βρε κοριτσια???τι διαφορα εχει το να καθονται στο καθισματακι απο το ρηλαξ??σε τι διαφερουν αυτα τα 2???ξερετε κανενα καλο, αφου δε το γλυτωνω???

λενακι οπως τα λες με τους αντρες!!!ενα 37,5 ανεβαζουν και κανουν λες και θα πεθανουν!!!!ενω εμεις ολα τα βγαζουμε περα μονες μας!!!

δωρακι εσενα που δεν καθοταν στο καθισματακι, με το ρηλαξ πω τα παει??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......

πηγαμε στο mall και περασαμε πολυ ωραια.....τελικα πηρα και τον μικρο δεν μου πηγαινε η καρδια να τον αφησω σπιτι...οι δυνοσαυροι ωραιοι ηταν,αλλα ο γιωργος φοβοταν και ελεγε παμε εξω θα με φανε......τι να του λεω οτι ειναι ψευτικοι..τιποτα δεν καταλαβαινε...... :lol::lol::lol::lol: η εισοδος μεχρι τις 12 ειναι 5 ευρω για ολους και μετα ειναι 9 ευρω για τους μεγαλους και 7 ευρω για τα παιδια......εγω δεν πληρωσα για τα μικρα.....αλλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει απο τις 12 και μετα να εχουν αλλη τιμη....ελεος.....ο χωρος μεσα δεν ειναι πολυ μεγαλος και φυσικα τα εκθεματα δεν ειναι πολλα......αλλα ειναι πολυ ωραια....

η μικρη αγγελουδι.....κοιμαται σχεδον ολη μερα..... :D:D:D:D:D τρωει,χεζει και κοιμαται......τελειο μπεμπε.......με λυπηθηκε ο θεος......και μενα καθεται με τις ωρες που λεμε στο ριλαξ......τις αρεσει και ο υπνος εκει και να χαζευει......

καλα τα ρουχα που αλλαξα δηλαδη ενα φορμακι τις μικρης και μια μπλουζα του γιωργου κανανε 107 ευρω...τρελαθηκα.....και μετα σου λεει γιατι δεν ψωνιζει ο κοσμος.......τεσπα......πηρα ενα πουκαμισακι του γιωργου και ενα φορεματακι της μικρης και ενα καλσον.....

λυδιακι μια χαρα η μικρη......

λενακι οταν ερθεις αθηνα ελπιζω να ειμαι και εγω εδω για να σε δω......

χριστινακι καλα αποτελεσματα......και εγω περσι τετοια μερα ειχα θετικη χοριακη και τεστακια,αλλα δυστυχως δεν προχωρησε......

ανναμαρια οντως μια φορα την βδομαδα δικαιουται μια ασχημη βραδια....μια χαρα και ο αντρας σου....εμενα οπως λεει και το λενακι θα την ειχε συνδεσει με το βυζι :lol::lol:

δωρακι ασε δεν ειναι να αρρωσταινουν αυτοι οι αντρες..

βανεσσακι να πας στους δυνοσαυρους ειναι πολυ ωραια....ακομα δεν εμεινε απο απουσιες,κοντευεις ομως...χαχαχα...

κισκα δεν νομιζω οτι αξιζεις να δινεις ξενο για 10ml.......

φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι μου εγω πηρα το ριλαξ mia της Chicco που ειναι για νεογεννητα και εχει πολλες θεσεις η πλατουλα στηριξης....σημερα θα την βαλω να δω πως θα τα παει.... :lol::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, με το που άρχισα μαγείρεμα, άρχισε να ουρλιάζει... Ο άντρας μου πήγε για εξωτερικές δουλειές, και μαγείρευα με την ψυχή στο στόμα. Μία ανακάτευα τα μακαρόνια, μία έπαιρνα τον Αντρέα αγκαλιά. Μετά τον άλλαξα, τον τάισα, τον ξανάλλαξα, τον έβαλα στο ριλάξ, και κάθισε χωρίς να κοιμάται κανένα 25λεπτο. Με το που κάθισε έσκασε μια τεράστια χαμογελάρα! Μετά φυσικά άρχισε πάλι να κλαίει, τον έβαλα για λίγο στο βυζί και ηρέμησε. Τώρα κοιμάται στο ριλάξ...

Το βράδι τον έβαζα στο βυζί εννοείται, αλλά το έφτυνε, έχει κι εμένα για φτύσιμο, οπότε τον πάσαρα στον άντρα μου.

Μετά θα πάμε καμιά βολτίτσα, στο βιβλιοπωλείο και για καφέ, οι τρεις μας και ο αδελφός μου.

Βανεσσάκι, εμείς το καθισματάκι αυτοκινήτου το χρησιμοποιούμε μόνο στο αυτοκίνητο. Όταν βγαίνουμε, παίρνουμε και το πορτ μπεμπέ μαζί και τον κουβαλάμε με το πορτ μπεμπέ. Νομίζω το ριλάξ είναι πιο άνετο από το καθισματάκι. Πάντως, εμάς στο καθισματάκι κάθεται, αλλά δεν είναι πάντα ήρεμος. Ειδικά όταν σταματήσουμε σε φανάρι, αρχίζει να κλαίει...

Ριλάξ πήραμε της chicco, δε θυμάμαι μοντέλο, ένα απλό πάντως.

Γιώτα, τι χαζομάρα αυτό με τις τιμές. Όσο για τα 107 ευρώ, τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου, τι κάνετε?

Πως είναι τα μωρακια?

Εμεις εδω..χαζευουμε στην τιβι..

Δωράκι κι εμένα ο δικός μου έτσι κάνει ..λες και είναι μωρο..

Αχ..ξεκίνησε την γκρίνια πάλι..

Επιστρέφω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες μανουλες!!Τι κανετε??

Εμεις σε γενικες γραμμες ειμαστε μια χαρα.Εξαιρεση μονο ενα κρυωματακι εχω κ φοβαμαι μηπως κολλησει ο μικρος...άραγε κολλιεται με τον θηλασμο??Ερχομαστε ουτως ή αλλως σε επαφη αλλά γενικα προσεχω,πλενω καλα τα χερια μου δεν τον κραταω αγκαλια πολύ κλπ.Θα δειξει!

Αγγελικη εισαι Αθηνα ε??Σου ευχομαι να περασεις καλα!Φιλια στον συνομιληκο!!

Αννα Μαρια ανησυχο βραδακι ε?Εμεις ετσι ημασταν μεχρι κ τα μεσα του 2ου μηνα, οποτε εσεις ειστε μια χαρα μια νυχτα στο τοσο!

Vanessaki μου εμεις το ριλαξ το καταβολευτηκαμε, αν κ τωρα τις τελευταιες μερες εχει αρχισει κ τριζει....Μπηπως εχουμε αρκετα κιλακια???????

Να ρωτησω λιγακι τις εμπειρες μανουλες Γιωτα και Λενα, εμεις θηλαζουμε τωρα που κλεισαμε κ τον 3ο μηνα 6 φορες την μερα και το βραδυ καθολου γιατι κοιμαται.Ωστοσο το βραδυ ξυπναω οπωσδηποτε μια φορα για να βγαλω γαλα απο το δεξι στηθος γιατι οσο κ να εχω δοκιμασει να αντεξω μεχρι το πρωι δεν εχω καταφερει παρα μονο να λερωνομαι κ να παραλυω απο τον πονο στη δεξια μου πλευρα.Αυτο το δεχτηκα, δεν με πειραζει προκειμενου να εχω γαλατακι.Αυτο που προβληματιζει ομως ειναι τι γινεται με το αλλο στηθος.Κανω μεχρι κ 12 ωρες να θηλασω λογω της αποχης το βραδυ κ φοβαμαι μηπως μειωθει η παραγωγη απο εκει γιατι το στηθος μου αρχιζει κ πρηζεται γυρω στις 10 ωρες, καμια σχεση με συτο που γινεται στο αλλο.Παρ ολ αυτα θηλαζω κανονικα 3 απο το ενα κ 3 απο το αλλο κατα τη διαρκεια της ημερας.Σας μπερδεψα..?Μηπως εχετε ιδεα αν θα εχω προβλημα με μειωση παραγωγης..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι το βραδυ που ξυπνας να βγαζεις μονο με το χερι σου λιγο ισα για να ανακουφιστεις..ετσι με τις μερες θα ρυθμιστει η παραγωγη σου και θα εισαι μια χαρα.προφανως βγαζεις με το θηλαστρο εσυ με αποτελεσμα να δινεται εντολη καθε βραδυ να παραγεται γαλα..

δεν προκειται να μειωθει το γαλα σου......εφοσον θελει 6 γευματα εχεις 6 γευματα.... ;) δεν πειραζει που κανεις να θηλαζεις 12 ωρες απο το ενα στηθος......γιατι εχεις ρυθμισει εσυ και το μωρακι ετσι να γινεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να μαι κ εγωωωω!!!!

χρονια πολλα καλα κ ευτυχισμενα με τα παιδακια μας!!!!!!!

τι κανετε μανουλιτσες?πως ειναι τα παιδακια μας??

εμεις ειμαστε πολυ καλα, αν εξαιρεσουμε πως ειχα καμποσες μερες τον αγγελακο μου αρρωστουλη... τωρα ευτυχως ειναι μια χαρα παιρνουμε κ το σιροπακι μας..

δεν προλαβα να μπω καθολου αυτες τις μερες να σας διαβασω.. :oops::( :( μου λειψατε βρε κοριτσακια μου

τωρα τρεχω σιγα σιγα για τις προετοιμασιεςτις παραμονης, θα μαζευτουμε εδω σπιτι μου γονεις- πεθερικα, νονες-νονοι , θειες-θειοι , θα τους εχω ολους εδω!!!θα περασουμε πολυ ωραια , θα ντυθει ο αντρας μου αγιος βασιλης κ θα ερθει να δωσει τα δωρακια στα παιδια κ στους μεγαλους (κατι μικρα δωρακια)

αχ ειμαι πολυ χαρουμενη φετος με τα τρια παιδακια μου!!!!τοσο γεματη!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Επιστρέψαμε επιτέλους και εμείς, και μετά από λίγη ταλαιπωρία πλέον είμαστε καλά και προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας. Δεν πρόλαβα να διαβάσω και πολλά.

Η μπεμπούλα μας είναι αρκετά καλό κοριτσάκι και πολύ ήσυχο. Το κλάμα της το ακούμε μόνο όταν την αλλάζουμε πάνα και μόλις την ακουμπήσω με το μωρομάντυλο. Δεν το θέλει καθόλου το μωρομάντυλο! Κοιμάται αρκετά, θηλάζει αποκλειστικά, απλά χθες και σήμερα έχει μπερδέψει λίγο τη νύχτα με τη μέρα. Κοιμάται όλη τη μέρα, ρίχνει κάτι 4ωρα ύπνου και το βράδυ θέλει βυζί κάθε 1 ώρα. Τι να την κάνω ρε κορίτσια να την ξυπνάω την ημέρα για να κοιμάται το βράδυ ή να την αφήσω και θα στρώσει με τον καιρό;

Αχ είναι τόσο γλυκιά! Μας έχει πάρει τα μυαλά όλους! Δεν χορταίνω να την βλέπω! Έβαλα και εγώ φωτογραφίες στην ομάδα.

Σας αφήνω γιατί η μικρή πεινάλα μου θα φάει τα χέρια της!

Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!

EYXARISTW PARA POLY GIA THN THETIKH SAS ENERGEIA!!!!!!!AYRIO THA PAW KAI THA SAS PW TA NEOTERA!!!!!GIA NA DOUME!!!!!!!!

MOLIS GYRISAME APO TA EMVOLIA TA EPANALHPTIKA!!!!!!!

PONESE MWRE ALLA ME TO POU TON PHRA AGGALITSA TSAK STAMATHSE!!!!!!!TWRA KOIMATAIIIIIIIIIII MAKARI NA MHN MOU KANEI PYRETO KAI GRINIA!!!!!!!!

TON VRHKE PARA POLY KALO TON MPEMPOULH MOU STHN KAMPHLES ANAPTHKSIS EINAI STA ANWTERA MAS EIPE O GIATROS!!!!!!! :P:P:P:P:P

STAMATAME THN APOSTEIRWSH APO SHMERA!!!!!!!!!EPITELOUS!!!!!!

EIMASTE 6.800 64 PONTOUS!!!!!!!!!

APO TON ALLO MHNA KSEKINAME KREMOULAAAAAAAAA!!!!!!!MAS EIPE ANALWGA TO VAROS TOU THA KSEKINHSOUME H FROUTOKREMA H KREMA VANILIA!!!!!!!!!!!!ANYPOMONW TOSO POLY!!!!!!!!!!!!!!!

AYTA TA NEA MAS KORITSIA MOu!!!!!!!!!!

MANDI MOU KALWS MAS HRTHE PALI!!!!!!!!!!H KOROULA SOU EINAI MIA GLYKA!!!!!!!!!!

DWRAKI MOU KAI H DIKIA SOU EINAI TRELLA!!!!!!!PANEMORFA MWRAKIA EXOUME!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω κι εγω..

Χριστινακι, εσείς είστε μεγάλα μωρα..σταματήσετε και την απο στείρωση..ποιος σας πιάνει τώρα..μακάρι αύριο να πανε ολα καλα..ολα καλα θα πανε και μην ξεχνάς είσαι μια θέα κι εχεις ένα πολυ γλυκό μωρακι..

Βάνεσσακι, το κάθισμα αυτοκινήτου εχει πιο ανασηκωμενη πλάτουλα απο το ριλαξ ..στο ριλαξ εχει διάφορες στάσεις κι επιπλέον μπορείς να πάρεις και με μουσικουλα, δόνηση η μπάρα παιχνιδιών..εμεις έχουμε το sea sound tis chicco.μια χαρουλα το βρίσκω ..

Μαντι μου, θέα η μπεμπα!φτου φτου..

Κατερινακι, έκατσε κι εμένα μια τέτοια φάση κι είχα να θηλασω απο το ενα στηθοθσ πάνω απο δέκα ώρες και πραγματικα το στήθος ήταν έτοιμο να κάνει μπαμ,.φιλία στο αντρικο σου..

Γιωτακι, σας άρεσε η έκθεση?λιγο τσουχτερό η είσοδος..δλδ αν παει μια οικογένεια με τρία παιδάκια και κανένα ξεδερφακι μαζι θα ξηλώνουν κανονικα..αλλα για να πάρει τόσο χώρο κάποιος στο mall πληρώνει αδρά..απο κάπου πρέπει να τα βγάλει..

Λενακι, κι εγω θέλω να βρεθούμε απο κοντα..τι κρίμα που μένουμε τόσο μακριά ρε φιλενάδα..λέμε να έρθουμε άλλη μια φορα πριν το Πάσχα (15/4 νομίζω είναι) και θα έρθουμε και τον Ιούνη για την ορκομωσια..θα ξαναρθουμε και καλοκαίρι για διακοπές..Πάτρα μένει η νονα μου..και περνάμε απο κεΙ για να πάμε λευκάδα..θα έχουν μεγαλώσει και λίγο τα μωρακια μας..θέλω πολυ να δώ απο κοντα τον ανάσταση τον τρομερό!

Τι άλλο είπατε βρε μανουλιτσες?

Λυδιακι, μπήκαμε σε ριλαξ?μαγαλωσατε κι εσείς!γυναικαρες..

Ευη μου,φιλία στην μιλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι τι κανείς φιλενάδα?ετοιμαζεις ρεβεγιόν?μια χαρα σε βρίσκω!χαρα στο κουράγιο σου να καλε ζεις τόσα άτομα..χαλάλι όμως...για σένα είναι οι καλύτερες γιορτές με τρία παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου μεγαλώνουμε μεγαλώνουμε...:)))))))))))))).....

σας στελνουμε τα πιο γλυκά φιλιά μας.....και ειδικά στο πανεμορφο αγορακι σου.... :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Τελικά την κάναμε τη βολτίτσα μας σήμερα!

Πάω να αλλάξω τον Αντρέα και να τον ετοιμάσω για την έξοδο, όπως τον έπλενα με βρεγμένο βαμβάκι, τσουπ, χέζει λίγο. Ευτυχώς είχα βάλει μια καθαρή πάνα από κάτω. Βγάζω την πάνα που πλέον δεν ήταν καθαρή, συνεχίζω να τον πλένω, τσούπ, κατουράει. Τον ξαναπλένω, πλααααφ, ρίχνει ένα χέσιμο... Έκανε το σελτεδάκι να μην πω πως... Τον πλύναμε στη βρύση γιατί δεν γινόταν να παιδεύομαι με τα βαμβάκια...

Στη βόλτα πάντως, κοιμόταν συνέχεια. Ξύπνησε όταν φτάσαμε σπίτι!

Πήγαμε με τον αδελφό μου στο βιβλιοπωλείο, κι ο άντρας μου με τον Αντρέα σε μια καφετέρια και μας περίμεναν, γιατί δεν ήθελε ο άντρας μου να πάρουμε τον μικρό στο βιβλιοπωλείο, μήπως έχει κανέναν άρρωστο και κολλήσει κάτι. Εγώ αγόρασα τέσσερις βιβλιάρες και άλλα δύο βιβλία για δώρο. Ααααααχ, το φχαριστήθηκα!

Μάντι, συνήθως τα μωρά κάνουν τη νύχτα μέρα. Εγώ δεν σκέφτηκα ποτέ μου να τον ξυπνήσω, παρ' όλο που προσπαθώ τη νύχτα να μην κοιμηθεί απ' τις οκτώ, έτσι ώστε να κοιμηθεί μετά τη νύχτα σερί αρκετές ώρες. Τις προάλλες που ήρθαν η μάνα και η κόρη του γυναικολόγου με ρωτούσαν αν τον έχω βάλει σε πρόγραμμα. Μπορώ να τον βάλω σε πρόγραμμα εγώ; Νομίζω ότι το μωρό μόνο του μπαίνει σε πρόγραμμα.

Κατερινούλα, όχι μόνο δεν κολλάει με το θηλασμό το μωρό, αλλά παίρνει και αντισώματα. Απλά είναι καλό να φοράς μάσκα.

Ηλιάννα, κι εμείς την παραμονή της Πρωτοχρονιάς θα έχουμε τους γονείς μου, αλλά δεν το λες και ρεβεγιόν! Απλά θα πάρουμε σουβλάκια, θα κάνω κανένα μεζεδάκι και θα καθίσουμε εδώ.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφ φιλεναδες ειμαιιι να σκασωωω οχι δηλαδη μπορει και να σας φανει χαζομαρα αλλα εμενα με εχει πειραξει τοοοσοο...μερικες μπορει να σας φανει ακυρο η αλλες ξερετε απο το facebook οτι τα χω παρει...εκει λοιπον που ετοιμαζομαι να κοιμηθω και εχω παρει το κινητο να μπω να δω λιγο τι παιζει να χαλαρωσω βλεπωω φωτο που εχει ανεβαζει μια "φιλη" που εχει θεατρικη ομαδα....εκανε event με Αγιο Βασιλη ξωτικα και τετοια με εργαστηρι και facepainting και μενωω..γιατι θα μου πεις...γιατι εγω εχω φαει ωωρες και ωωρες να πηγαινω σε καθε παιδικη παρασταση που εκανε στα διαλειματα να διασκεδαζω τα παιδια χωρις πληρωμη αλλα και σε πλατειες μεσα στο κρυο να μοιραζω μπαλονια στα παιδακια δωρεαννν για να μαζευεται κοσμος να πουλαει εισιτηρια και να κανω σε διαλειματα των παραστασεων facepainting δωρεαν παντα..για να μην βαριουνται τα παιδια..θα μου πεις γιατι το εκανες..πρωτον ειπαμε φιλη...και δευτερον οκ μοιραζα καρτουλες και με εβλεπε ο κοσμος για να δει την δουλεια μου και πας και κανεις προγραμμα και δεν μου λεει καν τιποτα εγω δεν το λεω απο την μερια ντε και καλα να πληρωθω αλλα για να φερει αλλα ατομα και δεν λεω πολλα μπορει μονο 2 για βαψιμο και τετοια τα αλλα με το εργαστηρι μονοι τους πρεπει να τα εκαναν..σιγουρα πληρωσε και δεν περασε κανν να με ενημερωσει και μου τα κωτσαρει στο ιντερνετ..μιλαμε νερυριασα τοοοσο ποε δεν μπορω να κοιμηθω....μωρε διεγραψα ολη την ομαδα και τα παιδια της ακομα τοοοσο αχτη εχω..μικρος τοπος εδωω συγνωμη αν γινομαι παραλογη εμενα λογικο μου φαινεται αυτη τη στιγμη..οχι το λεω γιατι μου λεει ο αντρας μου εε και τι θα πεις..λεω κατσε να ερθει να ζητησει λευτα για χορηγια...το κανουν πολλλλλυυυ αυτο εδω και θα δεις απαντησει...αχχ μιλαμεεεε παω να σκασωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου!!!!ειμαι στο Συγγρού και περιμένω μια τεράστια ουρά για να με δει ο γιατρός...υπομονή...!!!

Εύακι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα...έχω απογοητευτεί και εγω παρά πολύ γενικότερα με τους φίλους....κουραστικά να τα δίνω όλα και να παίρνω....μην το πω...γενικά ετσι ειμαι σαν άνθρωπος δίνω τα πάντα...και δεν παίρνω τίποτα συνήθως...αλλα δεν βάζω μυαλό...γιαυτο ένα θα σου πω...πλέον εγω το μόνο που λέω ειναι να είμαστε καλά εμείς και η οικογένεια μας και Άσε τους άλλους να κουρευονται!!!!υγεία να έχουμε μόνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα

Τα φωτα σας...η μικρη συναχωθηκε γι αυτο ηταν ανυσηχη 2 ημερες...της βαζω φυσιολογικο ορο να μπορει να ανασαινει και να βγαινουν οι μυξες της,μπορω να κανω κατι αλλο να την βοηθησω?Καναμε και υπερηχο για γοπ και δεν εχειι,παρα μονο εχει λιγο κοντο οισοφαγο μας ειπε απο το κανονικο αλλα δεν ειναι προβλημα!Περιμενω να μου απαντησετε!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνεις γλυκειά μου Αναστασία??? Η μπουμπούκα???

Εμάς ξέρεις τί μας πρότεινε η Παιδίατρος??? ΥΔΡΑΤΜΟΥΣ!!!!!!!!

Βάζω νεράκι στον βραστήρα να βράσει και πάω εκεί κοντά με τον μπόμπο..... όσο μπορεί να εισπνέει τους ατμούς..... σκέτο νεράκι ούτε έλαια ούτε τίποτε άλλο.....

Κι επίσης μας έχει πει μία λεκανίτσα με καυτό νερό στο δωμάτιο που είμαστε..... σε μία άκρια.... πάλι για να εισπνέει το νινί τους υδρατμούς..... για δοκίμασε κάτι από αυτά μήπως δεις διαφορά.....

Τιτινάκι μου...... μαζί σου!!!!!!! Εμείς και η οικογένειά μας καλά!!!!!! Οι άλλοι.......

Sorry που παρενέβην εδώ..... πετάχτηκα σαν την π.... αλλά ήθελα απλώς να πω την γνώμη μου σαν λιγάκι περισσότερο έμπειρη μανούλα..... χαιρετώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Πιπιτσα μου...η μικρη ταλαιπωρειται ρε γμτ με μυξουλες :( ....το εχω ακουσει για τους υδρατμους και σκεφτηκα να το κανω....ευχαριστω πολυ γλυκια μου!!!

Πειτε μου λιγο σωστη χρηση φυσιολογικου ορου,δηλαδη πως τον βαζετε και ποσο?Ρουφατε με το μηχανημα οτι βγαινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες..

Λυδιακι μου όμορφο, ανταποδιδουμε τα φιλία..περιμένουμε φωτο της μικρής στην ομάδα..

Θα ανέβασω κι εγω αυτές τις μέρες..

Χριστινακι μου, σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια..ευχομαι να πανε ολα καλα..περιμένουμε να δούμε τι θα σου πουν..

Ευη μου, δικαιολογημένα τα πήρες..είναι σαν πισώπλατη μαχαίρια ρε γμτ..κι εγω γιαα πολλα χρόνια έδινα έδινα έδινα και στο τέλος π ηρα απο τα τρία το μακρύτερο..κάποιοι άνθρωποι οχι μόνο είναι αχάριστοι αλλα στο τέλος θα σε πουν και κακο όταν σταματήσεις να δίνεις..τα τελευταία χρόνια έχω ξεσκαρταρει πολυ κόσμο..να πανε να γ...

Αναστασακι μου, τι έπαθε η μικρη?εχει πυρετούλι η οχι?μονο μυξουλες?φυσιολογικο όρο και πολυ αγκαλιτσα..τι άλλο να πω?προσπαθησε να μην την αφήνεις να γκρίνιαζει..εννοω να την εχεις συνέχεια πάνω σου για να νιώθει και ασφάλεια..ντεπον δίνουμε μόνο αν εΧει πυρετο απ οσο ξέρω..ρωτα καλύτερα τον παιδίατρο σου όμως..και μην αγχωνεσαι ..να είσαι ήρεμη για να είναι κι αυτη..

Άννα Μαρία, τι κανείς?βιβλια ε,?εμενα δεν παίζει χρόνος για τέτοια..για να διαβάσω εγω πρέπει πρώτα να χαλάρωσω κι έχω πολυ καιρο να χαλάρωσω..

Σήμερα λέω να κατέβω καμία βόλτα στην Ερμού για κανά δίωρο βέβαια γιατι πρέπει να επιστρέψω για θηλασμο ..ήθελα να πάω να πάρω καμία σκιά και τέτοια..και να δώ για κανά κόρσε να εξαφάνισω την κοιλιτσα..κι εχθές έτσι έλεγα αλλα δεν τα καταφερα..επισκέψεις βλέπετε..κι αυτο που είναι τόσο σπάστικο είναι ότι κάποιοι έρχονται και απο ειδοποίηση..χθες ήμουν έτοιμη να βγω, είχα θηλασει και το μωρο , τον έβαλα για νανι και τσουπ χτυπάει κουδούνι ..είμασταν εδω κοντα και είπαμε να περάσουμε..σήμερα θα έρθει η ξεδερφη μου με τον άντρα της, αύριο δεν ξέρω αλλα Κυριακή αυτοπροσκαλεστηκαν δυο θείες μου..τι να πεις?τους ειπα θα ξανάρθει σύντομα αλλα δεν το έπιασαν φαίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου ευτυχως δεν εχει πυρετο,μυξουλες,μπουκωμενη,απλα λιγο δυσκολευεται στο φαγητο και ειναι ανησυχη.Οντως της βαζω ορο και την κραταω αγκαλιτσα μεχρι να αποκοιμηθει!!!

Πανε κανε την βολτουλα σου να παρεις αερα και ψωνια να ανανεωθεί!!Αχ ποτε θα το κανω κι εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου καλημερα.....καλα ψωνια κουκλαρα μου...πολλα φιλακια...

Αναστασακι μου, εγω της βαζω σχεδον καθε ημερα ορο, και μαλιστα 2-3 σταγονες σε καθε ρουθουνι και την αφηνω να το καταπιει αν ειναι πολυ βαθια ή αν της φυσαει με λιγο χαρτακι προσπαθω να τις τραβηξω....δεν βαζω μηχανημα.....

Ευακι μου μην στενοχωριεσαι κοριτσαρρα μου....αγνωμοσυνη και μονο.....μην`δινεις σημασια δεν αξιζει...σε φιλω...

Χριστινακι μου....καλα αποτελεσματα κουκλι μου....

σας φιλω ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ πολύ χάρηκα κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σας!! Εύχομαι μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη, που θα την χαρείτε!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...