Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Και για σας που αναρωτιέστε αν βγαίνω, η απαντηση είναι οχι. Χθες πήγα για ένα ποτάκι και 12:00 ήμουν σπίτι για ύπνο.

ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΗ??? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε τι;;; Έξοδος είναι αυτό;; :shock: Έξοδος είναι να βγεις να διασκεδάσεις και να γυρίσεις το πρωί!

Τουλάχιστον έτσι κάνουμε εμείς τα τζόβενα! :lol::lol::lol::P:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ συμφωνώ, αν είσαι μόνος έξοδος είναι να γυρίσεις αργά και να πας και για σουπίτσα το πρωί ;)

την οποία δεν τρώω, αλλά λέμε.... :roll::roll::roll:

μόλις διάβασα αυτό και καράφλιασα!!!! :o:o:o:o:o : :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

"Απίστευτο και όμως συμβαίνει στη χώρα μας…

Διαβάστε τα δέκα πιο κραυγαλέα επιδόματα που λαμβάνουν άτομα που εργάζονται στο Ελληνικό Δημόσιο.

10) Επίδομα προθέρμανσης αυτοκινήτου (ΟΤΕ): 690/μήνα σε 420 άτομα

09) Επίδομα πλυσίματος χεριών (ΟΣΕ): 420/μήνα σε 1987 άτομα

08) Επίδομα προπέλας (Λιμενικό): 840/μήνα σε 653 άτομα

07) Επίδομα κεραίας (ΗΣΑΠ): 1120/μήνα σε 329 άτομα...

06) Μεταφοράς φακέλου (Δημόσιο): 290/μήνα σε 6800 άτομα

05) Επίδομα παραλαβής – παράδοσης λεωφορείων: 450/μήνα σε 1100 άτομα

04) Επίδομα έγκαιρης προσέλευσης (ΕΘΕΛ): 310/μήνα σε 1790 άτομα

03) Επίδομα αποτελεσματικότερης διεκπεραίωσης υποθέσεων (Υπουργείο Δικαιοσύνης): 595/μήνα σε άγνωστο αριθμό ατόμων

02) Επίδομα Φαξ (ΔΕΗ): 870/μήνα σε 657 άτομα

01) Ετήσιο επίδομα χρήσης του κυλικείου, παρότι η χρήση των εστιατορίων των εγκαταστάσεων είναι δωρεάν (Όμιλος Ελληνικών Πετρελαίων) :120/μήνα Όλο το προσωπικό!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σισσακι και δεν το λες εξοδο...αχ...αχ...αχ

εμεις μια φορα το καλοκαιρι βγηκαμε μετα απο 2,5 χρονια ...καιπαλυ με φοβο μην ξυπνησουν .12 πηγαμε σπιτι .

τα παιδια μου ειναι μεσα στο παρκο και παιζουν ,ο μικρος καθετε και ο Μ του εβαλε ολα τα παιχιδια γυρο του για να μην πεσει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χελοοοοο

δε ξερω αν ειναι καλες οι εξετασεις..θα με πει γιατρος..αν το δω 8-)8-)8-)

χρονια πολλα στη κατερινα..

τα ποσα κλεινεις? 8-)8-)8-)8-)8-) οτι επιθυμεις [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

η τονια τρεχει κ δε φτανει :roll::roll::roll:

παω να διαβα σω το βιβλιο μου..σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααα!

Τί κάνετε;;;

Εμείς καλά!

Χρύσα δεν ξέρω αν έχει κορινθιακή. Δε νομίζω κιόλας.Γιατί συνήθως έχει παραγωγούς από τη Β.Ελλάδα. Θα δω το Σάββατο και θα σου πω. Επίσης υπάρχει αυτό το σαιτ.

http://www.keimling.eu/

Δες τι θες να παραγγείλουμε μαζί για να μοιραστούμε τα μεταφορικά. Έχει απίστευτα πράγματα! Και αν θελει και καμία άλλη!

Παναγιώτα όλη η ιστορία στον τραναχά είναι το προβιοτικά. Φυσικά και έχει να προσφέρει πολλά. Ιδιαίτερα ο ξυνός. Αφήνοντας τον να ξυνίσει (ειδικά αυτόν που γίνεται με γάλα) επιτρέπουμε τους μύκητες να δράσουν με την ησυχία τους. Ο σπιτικός τραχανάς αφήνεται να στεγνώσει στον ήλιο σε χαμηλές θερμοκρασίες. Ο τυποποιημένος δυστυχώς αφυδατώνεται συνήθως σε φούρνους σε θερμοκρασίες των 70-80 βαθμών με αποτέλεσμα ο μύκητας να 'σκοτώνεται'. Είναι πολύ καλή τροφή. Γενικότερα πρέπει να καταναλώνουμε πολλές τροφές με προβιοτικά για την σβστή λειτουργία του πεπτικού- εντέρου (τουρσιά σπιτικά-γιαούρτια-ψωμί με προζύμι).

Αργι δε νομίζω πως υπάρχουν πια αυτά τα επιδόματα...

Ο μπαμπάς μου με 25 χρόνια υπηρεσίας-ανθυγιεινή εργασία εφτασε να παίρνει σήμερα 750 ευρώ το μήνα. Δεν παίρνει ούτε ένα επίδομα. :(:(:(

Σισσυ καλό διάβασμα ρε συ!

Συγχωρέστε με που δεν σχολιάζω άλλα. Σας διάβαζα τμηματικά σήμερα και τα 'χασα τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Νατασα ρε συ.....!!!!Ουφ!!!Πως αντεχεις να τα ψαχνεις ολα τοσο πολυ περι διατροφης???? :o:o:o Σορρυ λατρεμενη μου φιλεναδα αλλα με αγχωνεις!!!!Καμια φορα(στο γραπτο,γτ στο προφορικο δε σου δινω σημασια :lol: ) νιωθω πως πχ ο τραχανας εμποριου ειναι σχεδον σκατουλες!!!!! :lol::lol::lol: Και ναι!Εκανα τουρλου με 2 μελιτζανες+3 κολοκυθια εκτος εποχης και μη βιολογικα!!!!Θα σου κρατησω να φας την παρασκευη!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Πλακα-πλακα τι σκ@τ@ να σου μεγειρεψω που εχεις τοσο ψηλα τον πηχη??? :roll::roll::roll: Με μακαρονια θα την βγαλεις! :P Μη βιολογικα! :P:P:P

Σισσακι????12 μωρη σταχτοΜΠΟΥΤΑ? :lol::lol::lol::lol::lol: Ξενεεερωτη! :P:P:P Εγω 11 συνηθως φτανω στην πολη!αρα γυρναω μετα τις 2... 8-)8-)8-)

Παναγιωτα το καροτσι-μπαστουνι το εχω μονιμα στο αυτοκινητο(το οποιο εκεινη την μερα δεν ειχα) αλλα κ παλι θα πηγαινα με τα ποδια... :?:roll: Πλεον καροτσι χρησιμοποιω μονο οταν πηγαινω βολτα για ψωνια....Κ εκει οχι αν εχω παρεα δλδ καποιον να εχει κ εκεινος/η το νου του στην Αννυ!

Δημητρουλα :D:D:P:P:P Θα σου στειλω πμ αλλα μην πεις στις αλλες το περιεχομενο του! :P:oops:

Αργυρω εγω φταιω που σε σκεφτηκα κ ενδιαφερθηκα σημερα???!!!!Ποτε ξανα! :P:P:P:P:lol::lol::lol:

Χρυσουλα μου με δελεαζεις με καρυδια???καλυτερα να το αφησουμε στην τυχη του για να μην καταληξουν τα καρυδια στον παιδιατρο! :lol::lol::lol::P:P:P (πλακα κανω!Θα ερθω!αλλα δε στο λεω για να μην αρρωστησετε φτου φτου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

κομματια ειμαι..πατησα κ εναν καβγα με τον χ. :(:(:(

εχουμε συναντηση το απογευμα στον παιδικο κ δεν μπορει να κρατησει τον γιωργο..κ μαλωσαμε..θα παω τελικα..αλλα με καβγα :(:(

εισηγηθηκα κ αποβολη 3 μαθητων σο σχολειο..εκαναν τα νευρα μου κροσσια..κ ολος ο συλλογος ηταν μαζι μου..αλλα στεναχωρεθηκα τοσο..που τελικα ζητησα να μην παρουν αποβολη..αλλα ο διευθυντης δε το δεχτηκε..

ηρθε κ το 15μελες στο συμβουλιο,μαθητες γ λυκειου,κ ειπαν οτι για να εισηγηθηκα εγω αποβολη,σιγουρα θα ηταν τραγικη η κατασταση,επειδη μονο αυστηρη δεν ειμαι..ισα ισα..

καλυτερα να μην ελεγα τιποτα..

αναστασια η ζωνη στη μεσουλα δεν κουμπωνε,αλλιως θα τον εδενα ετσι..

τραχανα εκανε σπιτικο η μαμα μου,αλλα ο γιωργος δεν τον πολυτρωει..

σας αφηνω..ειμαι ψυχολογικα κ σωματικα ρακος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μπορώ να φάω τα καρύδια της Χρύσας!!!!! :lol::lol::lol:

Πάνε πάρτα για να τα φάμε την Παρασκευή για μεσημεριάνο!!!!

:lol::lol::lol:

Και δλδ σε αγχώνω;;;;

Εν δυο εν δυο . ΄Ελα και 10 κάμψεις!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ιουλία γιατί το σκέφτεσαι τόσο;;; Υπάρχει περίπτωση να μείνουν από απουσίες;;;

Και τώρα που το θυμήθηκα. Στη Β'Λυκείου πήρα 3ημερη αποβολή γιατί δεν πήγα στην παρέλαση ενώ ήμουν στο κρεβάτι από κολικό στομάχου. :shock::shock::shock::shock:

Ακόμη θυμάμαι τον καβγά του μπαμπά μου με το σύλλογο τον καθηγητών. Μέχρι το συνήγορο του πολίτη φτάσαμε. Είχαμε μια μ@#λακισμένη λυκαινα....... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Επίσης έχω την εντύπωση οτι η Ε αλληθωρίζει από το δεξί μάτι. Θα κλείσω ραντεβου σε οφθαλμίατρο να μου φύγει ιδέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Ιουλια, σε καταλαβαινω αλλα καμια φορα και η τιμωρια ειναι απαραιτητη. Διοτι αλλιως μπορει κ να ξεφυγει η κατασταση τελειως...

Τραχανα?? Χμμμ μικρος ο Σεμπ ετρωγε καθεμερα γλυκο τραχανα Λαμιας..Τωρα τι να πω, του εμποριου ηταν, ποιος να φτιαξει τραχανα στο σπιτι???? Αρχικα εδινα κ εγω βιολογικα στο παιδι, δεν το κανω πλεον..Δεν τρελλαινομαι τοσο με το θεμα αυτο, δεν ξερω, το εχω παρει χαλαρα..Φροντιζω βεβαια να τρωει σωστα αλλα κ εμεις δεν εχουμε αποφυγει αναψυκτικα, σοκολατες κ τσιπς..

Εχω μια φιλη εδω που εχει ενα αγορακι στην ηλικια του Σεμπ. ΕΙναι καλη κ το προσεχει το μικρο αλλα την εχει πατησει στο εξης..Επειδη το μεγαλωνει μονη της κ εχει κουραστει κ ο μικρος ειναι κ αγριος τον εξαγοραζει..Πχ παμε εξω, για να τον καταφερει να κατσει στο τραπεζι του παραγγελνει κοκα κολα..Την κατεβαζει ο μικρος, πριν προλαβει να γκρινιαξει τον ρωταει θες κεηκ? θες παγωτο? φυσικα λεει ναι, του παραγγελνει κεηκ κ παγωτο, το τρωει...Μολις τελιωσει κ αρχισει λιγο η γκρινια, θες μια φαντα?? Να κ η φαντα...Και μετα ερχεται η ωρα του φαγητου, του ετοιμαζει πχ ψαρακι, λαχανικα κλπ, εχει σκασει ο μικος απο τις βλακειες δεν τρωει κ μετα αυτη στεναχωριεται...Της τα λεω, την επομενη μερα τα ιδια..Και ρε παιδια δεν ειναι απο αυτες που δεν ενδιαφερονται, ειναι αγγλιδα και το εχει κανει με εναν αφρικανο το παιδι αλλα το μεγαλωνει μονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου τοσο πολυ σε εριξε το θεμα?Μην σκεφτεσαι σαν μαμα,αλλα σαν δασκαλα... :roll::roll::roll::roll:

Σωματικα γτ εισαι κουρασμενη???

Νατασακι ναι ρε συ!Με αγχωνεις πολυ!!!! :lol::lol::lol: Βαραω προσοχες!!!!!!! :lol::lol::lol: Βασικα μ'αρεσει κατα βαθος(οχι πολυ βαθος) που εισαι καπως απολυτη κ πολυ ψαγμενη!Με βοηθαει καμια φορα να γινομαι καλυτερη!(τις υπολοιπες σε αγνοω :P:lol::oops: )

Φρανιτα μου γεια σου!!!Ηθελα να σου πω οτι τρελαινομαι για τις φωτο σου!!!ξερω πως οι περισσοτεροι θαυμαζουν τη γραφη σου αλλα εγω νομιζω πως οι φωτο σου ειναι που τα λενε ολα!!!...

Για τη γνωστη σου δεν ξερω τι να πω...Επεσε σε λακουβα κ κατι θα επρεπε να την βγαλει...!Δεν εχει νοημα αυτο που κανει...! :roll:

Α ναι!Η Αννυ τρωει τραχανα σαν τρελλη!!!Ηταν κ ειναι το μοναδικο "φαγητο" που ετρωγε ΚΑΘΕ φορα και συνηθως μεριδαρα!!!Μπορει να κανει να φαει 5 μερες αλλα μπορει να τρωει κ σερι 5 μερες καποιο γευμα!Μεχρι κ για πρωινο μου το εχει ζητησει κ της το εκανα επειδη εδω στο ποντιοχωρι συνηθιζεται(απο παππουδες) οποτε δε μου φανηκε περιεργο! :roll: Συνηθως εχω σπιτικο απο τη γιαγια του Α αλλα αν δεν εχω παιρνω και σκατουλια εμποριου!!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα τι διαφορα εχει ο "αλευρενιος" απο τον σιταρενιο?Το αλευρι δε γινεται απο σταρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ συμφωνώ, αν είσαι μόνος έξοδος είναι να γυρίσεις αργά και να πας και για σουπίτσα το πρωί ;)

την οποία δεν τρώω, αλλά λέμε.... :roll::roll::roll:

μόλις διάβασα αυτό και καράφλιασα!!!! :o:o:o:o:o : :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

"Απίστευτο και όμως συμβαίνει στη χώρα μας…

Διαβάστε τα δέκα πιο κραυγαλέα επιδόματα που λαμβάνουν άτομα που εργάζονται στο Ελληνικό Δημόσιο.

10) Επίδομα προθέρμανσης αυτοκινήτου (ΟΤΕ): 690/μήνα σε 420 άτομα

09) Επίδομα πλυσίματος χεριών (ΟΣΕ): 420/μήνα σε 1987 άτομα

08) Επίδομα προπέλας (Λιμενικό): 840/μήνα σε 653 άτομα

07) Επίδομα κεραίας (ΗΣΑΠ): 1120/μήνα σε 329 άτομα...

06) Μεταφοράς φακέλου (Δημόσιο): 290/μήνα σε 6800 άτομα

05) Επίδομα παραλαβής – παράδοσης λεωφορείων: 450/μήνα σε 1100 άτομα

04) Επίδομα έγκαιρης προσέλευσης (ΕΘΕΛ): 310/μήνα σε 1790 άτομα

03) Επίδομα αποτελεσματικότερης διεκπεραίωσης υποθέσεων (Υπουργείο Δικαιοσύνης): 595/μήνα σε άγνωστο αριθμό ατόμων

02) Επίδομα Φαξ (ΔΕΗ): 870/μήνα σε 657 άτομα

01) Ετήσιο επίδομα χρήσης του κυλικείου, παρότι η χρήση των εστιατορίων των εγκαταστάσεων είναι δωρεάν (Όμιλος Ελληνικών Πετρελαίων) :120/μήνα Όλο το προσωπικό!!!"

δεν υπάρχει τετοιο επιδομα στο λιμενικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατακλυσμός εδώ.....βροχή και αέρας...γτμ...κ ηθελα να πανω Οινούσσες το ΣΚ... βαριεμαι απιστευτα στο σπίτι...

Ιουλία εγω ειχα παρει 2ημερες αποβολή στην 3η γυμνασίου ,άδικο το θεωρώ ακόμη κ σήμερα... τι κανανε?

Περαστικά σε όλες τις άρρωστες/κουρασμένες/'αϋπνες μανούλες !! τραχανά κανει η γιαγια μου κ ο παππους του Γ , επίσης τρώμε σουρβά πολύ ,η Θου θα ξέρει κ η Χρύσα , Παναγιώτα τραχανα λαχανικων εδινα στη μικρη οταν ειχε αλλεργία...

όσο γ το δημόσιο ,να είσαι με τις ώρες ξημερώματα στους -6 να βγαζεις χιονίστρες στα χέρια απο το ψωφόκρυο και να παίρνεις 1000 ευρώ μετά απο 12 χρόνια ,να δουλέυεις καθε Σαβατοκύριακο ,να σου χρωστάνε ρεπό κ να μην τα παιρνεις ,να δουλευεις 24ωρα ολοκληρα σε ότι συνθήκες κ να επικρατουν ,αργίες και γιορτές εσύ να είσαι στη δουλειά και όλος ο κόσμος να γιορτάζει με τις οικογένειες,να τρώει η αλμύρα τους συναδελφους που είναι στα σκάφη ,που κυνηγάνε λαθρομετανάστες ,που μπλεκονται σε διασταυρώμενα πυρά ,και παραυτα να μην γκρινιάζει κανένας γτ αυτή ειναι η φύση της εργασίας μας και το γνωρίζουμε ...όχι τεμπέληδες δεν είμαστε.. ήθελα κάπου να τα πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και χαρα σας!!!

Τρέχω λίγο θα έχω κόσμο σε λίγο και δεν έχω πάρει ούτε τούρτα :oops::oops::oops: τώρα πάω...

Δεν μου έκανε η Νατάσα καμιά καλή :(:(

Θουλάκι μου σε ευχαριστώ ρε κοριτσάρα που με θυμήθηκες!!!!Να είσαι πάντα καλά!!!

Οταν γυρίσεις θα έρθω εγώ Θεσ/κη να σου κάνω παρέα :D:D

Τα 32 κλείνω :o:o:o ,εχει να πει καμία τπτ;

Θα ξαναμπω το βραδάκι,φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα θα μελετισω το σαιτ και θα σου στειλω αυτα που θελω..

μερσι μποκου!!!!!

Βρε Ψηλεγκω..οταν τρως φαγητα εποχης ειναι αφενος πολυυυ πιο οικονομικα..αφετερου αισθητα λιγοτερο επιβαρημενα με λιπασματα ορμονες και φητοφαρμακα..οποτε ασε το μπριαμ για το καλοκαιρι και φτιαξε καμια φασολαδα με λαχανο τουρσι για συνοδευτηκο...

Επισης ενα τροφημο που ειναι βιολογηκο δεν ειναι απαραιτητα ουτε καλο ουτε αθωο..ξες ποσα βιολογικα εχουν λεκιθηνη σογιας;;;;;

Να αγοραζειςοσο το δυνατον λιγοτερο επεξεργασμενες τροφες αφενος θαδεις οτι θα σου ρχονται πιο οικονομικα αφετερου κανουν καλο στην υγεια σου..γιατι νομιζεις φτιαχνω μονη μου το μειγμα μουσλι..λες αλλη δουλεια δεν εχω;;;;

θα σου κανω την καταλληλη πλυση εγκεφαλου την δευτερα...χαχαχα...

Εγω τελικα καταλαβα πως ολη αυτη η υπερκαταναλωση φταιει για πολλα...οποτε πλεων αγοραζω τροφημα πουμπορον να μαγειρευτουν μπορει να αγοραζω λιγοτερη ποσοτητα τροφων αλλα δεν πεταμε τιποτα δεν τρωμε χαζομαρες καιτελικα ακομα και εαν το τροφημο ειναι πιο ακριβο μου βγαινει πιοοικονομικο..

ειδικα αυτο με το φαγητο που πετιετε ενω υπαρχει κοσμος ακομα και διπλα μας που πειναει δεν το μπορω..για μενα παντα..

διαβαζω και τα της Φρανι και συμαζευομαι ακομα περισσοτερο..

Ιουλια γιατι καλη μου ανισυχεις;;;...δεν θα επρεπε...και στο λεω σαν μητεραβ που αυριο μεθαυριο μπορει να συμβει στα παιδια μου..

Απο κατω απο τα γραφεια μας εχει εγκατασταθει το ΑΚΤΟ...θεε μου..δεν μπορειςβ να φανταστεις ΤΙ βλεπω..και κυριωςτι ΑΚΟΥΩ...

Παω...πεταξε το καλτσακι ο μικρος και τσιροκοπαει χαρουμενα..

Γιωτα εσεις ειστε σωματα ασφαλειας..σηγα μη σας δωσουν και επιδοματα...μια ζωη στο πεταμα...

ειναι τα ασπρα κολλαρα που αρπαζουν τα παντα

ΑΑΑ..Κατερινακη χρονια πολλα!!!!!!!!

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Κι εγώ θέλω βαλεριάνα... Όχι για μένα...για τη Μαρκέλλα! :mrgreen:

Χωρίς πλάκα, τα νεύρα της δεν παλεύονται. Πολλές φορές αναρωτιέμαι αν έχει κανένα σοβαρό ψυχολογικό νευρολογικό πρόβλημα. Δε φαντάζεστε πώς κάνει..

Προχθές στο αεροπλάνο γίναμε ρεζίλι. Πρώτα δεν ήθελε να δεθεί με τη ζώνη στην προσγείωση, μετά δεν ήθελε να βάλει κάλτσες και παπούτσια (τα είχε βγάλει κατά την πτήση)... Ουρλιαχτά, κλάμματα, να χτυπιέται ολόκληρη. Ρεζίλι σας λέω. Ήταν και μια γιαγιά που κοίταζε με πολύ επικριτικό ύφος και παραλίγο να της ακούσει εκείνη :twisted:

Μερικές φορές νιώθω ότι έχω ήδη αποτύχει εντελώς ως μάνα... Δε με ακούει καθόλου και δεν την κάνω καλά με τίποτα :(

Αναστασία τι εννοείς "το κάμπινγκ ΤΗΣ Νατάσας"? Έχει κάμπινγκ η Νατάσα? :? Εννοείς το καμπινγκ που θα πάει η Νατάσα? Ή ότι θα πάει κάπου για ελεύθερο κάμπινγκ και θα πας κι εσύ? Τελικά ξέρεις τι είναι το κάμπινγκ ή νομίζεις ότι είναι μπιτσ-πάρτυ που θα πάμε ένα απόγευμα και με καλείς? :lol::lol::lol:

Άσχετο... Τρώει καλύτερα η Άννυ τώρα ε? Θηλάζει και λιγότερο? Νομίζεις τελικά ότι είχε σχέση ο θηλασμός που δεν έτρωγε τόσο? Καταλαβαίνεις τι εννοώ ε? :?

Βασικά φοβάμαι ότι τώρα που μένω σπίτι με Μαρκέλλα, θηλάζει πιο πολύ και τρώει λιγότερο γμτ...

Ιουλία ωωωωωωωωωω κατακτήσεις! :lol: Τι αποβολή εννοείς? Μια δυο μέρες ή αλλαγή σχολείου? Έχουν θέμα με απουσίες? Γιατί 1-2 μέρες δεν αξίζει να στενοχωριέσαι... καλά που στάνταρ χεστήκανε κι αυτά. Θα το δουν διακοπές...

Φρανίτα τι 25 τι 30 καλέ. Για τη δική σου κατάκτηση λέω :D Καλός καλός? :mrgreen:

Ρε τι ωραίος που είναι ο Σεμπούλης! Είδα τις φωτό με το κοριτσάκι (της Ανέτ?)

Πω πω είναι πολύ δύσκολο να έρχομαι για δουλειά τέτοια ώρα.... είμαι κουρασμένη και δε μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα...

Α! χιόνισε! Επιτέλους! Εϊμασταν όλο το πρωί έξω στον κήπο με τη Μαρκέλλα και πάιζαμε. Κρύοοοοοο!

Ααααα μη γράφετε - θέλω να υποβάλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία τι εννοείς "το κάμπινγκ ΤΗΣ Νατάσας"? Έχει κάμπινγκ η Νατάσα? :? Εννοείς το καμπινγκ που θα πάει η Νατάσα? Ή ότι θα πάει κάπου για ελεύθερο κάμπινγκ και θα πας κι εσύ? Τελικά ξέρεις τι είναι το κάμπινγκ ή νομίζεις ότι είναι μπιτσ-πάρτυ που θα πάμε ένα απόγευμα και με καλείς? :lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))L-) Εχω σκασει να γελαω!!!!!

Κοιτα..Το καμπινγκ ειναι ΤΗΣ Νατασας αλλα δεν το λεει για να μην της φορτωθουμε ολες>!!!! :lol::lol::lol:

Βασικα μια κοτσανα ειπα ετσι για...πλακα...Αλλα αν το καμπινγκ υπαρχει μεχρι το καλοκαιρι,και αν η Νατασα παει και αν με καλεσει :lol::P:P:P:P ...Τοτε θα παω!!!και σε καλω εκει!!!!Μου φαινεται συναρπαστικη ιδεα!!!!Τοσο που ψαχνω ηδη τα μαγιο μου!!!!μμμμ κανενα δε μου κανει γτ το στηθος μου απο πορτοκαλι εχει γινει μανταρινι(σε μεγεθος :lol::lol::lol: )

Χρυσουλα ασε με ρε συ με το τουρλου μου!Το λιμπιστηκα και το εκανα!!! :P

Φασολαδα με λαχανο εε????Και μετα θα γινει θαλαμος αεριων η αιθουσα του αερομπικ!!!! :P:lol::lol::lol::lol: Τις προαλλες βαζανε στοιχηματα για μια που μαλλον εκλανε(η μποχα ερχοταν κατα διαστηματα! :oops::lol: ) τι ειχε φαει!Εγω τους ξενερωσα λεγοντας πως μυριζει σαν τις πανες της Α! :P:P:P:P

Κατερινιωωωωωω!!!Χρονια σου πολλα κ ευτυχισμενα!Καλε βαλε ενα τικερακι του εαυτου σου να μη σε ξεχασουμε αλλη φορα! :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα Χρόνια Πολλά να τα εκατοστήσεις, δεν κατάλαβα ότι είσαι εσύ η Κατερίινα στο δεις που γενεθλιάζεται :oops:

Καλά να περάσεις σήμερα :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια τρεληηηηηη...

κατουρηθηκα απο τα γελια με την αιθουσα του αερομπικ =))=))=))=))=))=))

Θες τωρα να σου κανω ολοκληρη επιστημονικη αναλυση για το ποσο καλο κανει το προυτσ προυτσ στο γαστρεντερικομας συστημα;;;;..οχι πες;;;;;;

Ρε μαγδα ερωτηση..οτανβ γεννηθηκε η Μαρκελλα νοσηλευτηκε πουθενα;;;..γιατι το ψαχνω και αυτο με τα νευρα του Χ..να φανταστεις απο τα νευρα του σημερα ματωσε τον αφαλο του..το τσιμπαει και τοξυνει..

Επισης ΑΚΤΟ ειναι σχολη τυπου ΙΕΚ..και καλα κυκλοφορουν ανθρωποι των τεχνων εκει...

εχει τμηματα φωτογραφιας γραφιστικης εσωτερικης αρχιτεκτονικης κλπ..

ρε συ αυτα ειναι ΑΠΛΥΤΑ..χωρις πλακα..

να μη σου πω ουτε πως ερχονται ντιμενα...ο ενας μιαβ φορα εμφανιστηκεμε ρουχα λες και ειχε κακο συναπαντημα με λιονταρι και παλεψε...τοσο σκισμενα..και ειχε ΚΑΙ ψωφοκρυο....

φυσικα η παρεουλα του λεειβ ουαου...τι statement εκανε παλη το ατομο..αλλα η απλισια και η μπιχλα...

απαπαπαπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χρυσα πως φενετε οτι δεν εισαι ανθρωπος την τεχνης :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η απλυσια ειναι μαστ στην τεχνη !!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ερχεσε σε επαφη με τον βαθυτερο και αληθινο εαυτο σου ,εντρυφεις στην ουσια του να ειναι ανθρωπος ,θνητος ,ζωντανος οργανισμος .Γευεσε και οσμιζεσε την πραγματικη σου ουσια ....ετσι γεννιεται ο καλητεχνης ,ο σωστος ο γνησιος . :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θες τωρα να σου κανω ολοκληρη επιστημονικη αναλυση για το ποσο καλο κανει το προυτσ προυτσ στο γαστρεντερικομας συστημα;;;;..οχι πες;;;;;;

xaxaxa :lol::lol::lol:

Έλα πάμε προυτς προυτς όλες χωρίς τύψεις και ντροπές :lol:

Όχι δεν είχε νοσηλευτεί... Εγώ μερικές φορές σκέφτομαι μήοως της έκαναν καμιά ζημιά όταν προσπάθησαν να τη στριφογυρίσουν στην κοιλιά μου :? Μήοως της έχει μείνει κανα κουσούρι από τότε... Ρε συ δεν έχω δει άλλο παιδάκι να κάνει έτσι. Κι ο Χριστόφορος κλαίει και χτυπιέται και ουρλιάζει? Παθαίνει συχνά κρίσεις θυμού? Εμείς 2-3 την ημέρα τις έχουμε για πλάκα....

Γιατι έτσι άπλυτοι οι καλλιτέχνες? Νέα μόδα?

Οπότε δεν είναι μόνο τι ακούς από εκεί κάτω αλλά και τι μυρίζεις πφφφφφφφ :lol:

Μέσα για κάμπινγκ L-)

Από Σάνι σε σκηνούλα χαχαχαχα :lol: Γιατί όχι? Γουστάρω 8-)

Οκ! Εξήγησε η Αφρο για την απλυσιά χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα ξυπναμε με νευρα...

ειναιμεσα στα νευρα..και εχει ξυπνησει και μονος του...

μετα οτα γυριζουμε σποιτι..αλοιμονο αν ξεμυτησουν τα πεθερικαμου..αλλη ιστερια...

ασε..δεν ξερω..και εγω σκεφτομαι πολλα..

μηπως επειδη ηταν προγραμματισμενη η καισαρικη..μηπως ηταν ο πονος του αυτιου...μηπως τα τσιμπιματα για να του παρουν αιματοσες φορες...μετα η αλλεργια το εκζεμαπου φαγουριζοταν...δεν ξερω

Ρε αφρο...μπλιαχ...

και ΟΚ το επιμελως ατιμελητο καλλητεχνικο λουκ να το καταλαβω...αλλαοταν τα βλεπεις με το μαλι μεσα στη λιγδα και τη φορμουλα Just Cavalli..σου ρχετε...

ασε που οταν ακουω το λεξηλογιο τους λεω...Θεε μου..μεγαλονω 2 παιδια..τετοια κωλοπαιδα θα γινουν;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...