Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

νατασακι φιλια..

οχι ρε δενε ιναι πιεση..μια μερα απολυτη νυστεια..με 2 κοκα κολε ςημουν ολη μερα...πρεπει να φαω και να κοιμηθω και θα στροσω, δενε χω αναγκη...

Ρε συ απο εκει που ψωνιζεις βιολογικα εχει σταφοδα Ελληνικη κορινθιακη;;;;....

α΄λλα θελλω να ιεναι καθαρη και στα συστατηκα να μην εχουν διαφορα λαδια κλπ..

θελω γι ατα μουσλι του Χριστοφορου γιατι γι'αυτον φτιαχνω μονη μου το μειγμα και δεν βρισκω ουτε σταφιδες ουτε κρανα καθαρα..ενοω χωρις λαδια λεκιθινες κλπ...

Εκλεισε και το μαγαζι που τα επαιρνα στη γειτονια της μαμς μου γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα! Πινω καφεδακι και σας διαβαζω :D

Οι αντρες μου κοιμουνται και η Ε. παιδικο. Στης 13 του μηνος θα τα πανε σε ενα μεγαλο φουρνο που εχουμε εδω να φτιαξουν κουλουρακια! Μαλλον θα τους εχει και η εφημεριδα φωτο μετα :)

Αργυ μια χαρα μου αρεσε το δωρο ρε συ, δεν ειμαι αχαριστη σε καμια περιπτωση απλα οπως ειπα ηθελα σαν τρελη μια μηχανη του καφε και για ακομα μια χρονια δεν μου την πηρε..και δεν θελω καμια ακριβη μια απο το Τσιμπο θελω :roll: Η βλακεια με εμενα ειναι οτι δεν μπορω να κρυψω τι αισθανομαι..δυσκολα το καταφερνω. Αυτος ομως το ειχε σχεδιασει αλλιως γιατι ηξερε οτι θα στραβωνα :D Καλα αμα το εβαζε αυτο το κουτακι κατω απο το δεντρο θα το ψαχναμε μερες! :lol: Πολυ χαιρομαι που τα παει περιφημα η Ρ. στον παιδικο! Παμπερς φοραει εκει? Και η Ε. ολο το βραδυ ξεσκεπαστη ειναι με πολυ χαμηλα τα καλοριφερ και ποτε δεν επαθε τιποτα.

Βικυ σοκαριστηκα με το συμβαν :shock: Μα που φτασανε ρε..να μπαινουνε σε σπιτια ενω ειναι ατομα μεσα και απογευμα κιολας. Πως δεν τους ακουσε-ειδε κανεις? Πω πω να προσεχετε και βαλτε και συναγερμο που λεει και το Χρυσακι.

Χρυσα τι εχεις τελικα? Ιωσουλα? Κριμα για την ξαδερφη σου γμτ...καλυτερα να μην πας αν δεν νιωθεις καλα.

Φρανιτακι την καημενουλα την μικρη, καλα που ησουνα και εσυ εκει.

Αναστασακι εγω ψαρακι στον φουρνο θα κανω με λαχανικα και ρυζακι.

Ξυπνησε ο μικρος! Παω φιλακιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.goldendeals.gr/deals/21.5eur ... gn=website

για οσες προτιματε βιολογικα!

καλημερααααα τι κανετε???

εμεις καλα! λεμε... :?

βικυ φρικη ασε..εμας ειχανε μπει απογευμα στο πατρικο μου και δεν τους πηρε χαμπαρι κανεις..ο αδερφος μου ελειπε 8-8.30 το βραδυ και μπηκανε εκεινο το μισαωρο :?:?:?:?:evil::evil::evil::evil: 0προχθες πηρανε του λογιστη μας την τσαντα μεσα απο το γραφει οτου την ωρα που ητανε ο ανθρωπος λιγο πιο μεσα :shock::shock::shock: σε 5ο οροφο πολυκατοικιας..παρακολουθουσανε προφανως..καρτες πιν επιταγες διαβατηρια τα παντα ειχε μεσα ο ανθρωπος... :evil::evil::evil::evil:

ρε αναστασια δικιο εχει η νατασσα..ασε που ειναι πανακριβα αυτην την εποχη..3ε κολοκυθακια :shock::shock::shock::shock:

τελιακ θα παμε για καφε πεμπτη?? 8-)

για το καρεκλακι θα σας πω...

εγω τον εχω βαλει για να παω για καφε στα κοριτσια και μετα το μετανιωνα..πλεον δεν το κανω..βαζω το καρεκλακι μας..αλλα ταξι και λεοφωρειο εχω παρει..πως θα γινει να παω στον γιατρο π.χ. στο κεντρο?? παιρνω λεοφωρειο.. :?

μιλαω με μια προχθες..

ο μικρος μου τρωει τα παντα( η συζητηση εγινε σε ενα τεκε χωρο που οοοοολοι καπνιζαν και η μανα και το μωρο(1.5-2ετων εβηχε και γκρινιαζε) τι θα παθει με γλυφιτζοτυρια σοκολατες κτλ.? εμεις με ζαχαρουχο γαλα μεγαλωσαμε ..τι παθαμε?? ε λεω μην το λες..ολο και κατι θα βγαλουμε..κατσε ακομα :lol::lol::lol: αα εγω ειμαι της παλιας σχολης δεν τα κοιταω αυτα..γαλα βεβααι συνεχιζω την σκονη που ειναι το καλυτερο..ε λεω μην το λες..πλεον παιδιατροι λενε φρεσκο απο τον 12ο μηνα..με κοιταει με κατι νευρα..λεω οπα σταματα χεστηκες..αι στο καλο...δεν πα να του δωσει και σκατουλες..δικο σου ειναι???? :evil::evil::evil::evil::evil::evil: \

αφρο πες για τη νβαλεριανα!! κανει δουλειεα?? μου λέει ο κωστας να παρω γιατι δεν με βλεπει πολυ καλά..κανει δουλεια??

αυτααααααα

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

εμεινα και εγω και ο Κ απο αυτο που εγεινε στης Βικης!!! :o

οχι δεν τον εσπρωξα εγω να αποθηλασει .Αποθηλαζει σιγα σιγα απο οτι βλεπω πχ μια μερα δεν θα θηλασει καθολου και μια μερα θα θηλασει μεσημερι και βραδυ η μονο μεσημερι η μονο βραδυ .

Ιουλια :lol::lol::lol:

χρυσα λυπαμαι για την κουμπαρα σου ...ειναι και μικρη ... :(:(:(

Μαρια πιστευω οτι θα διασκεδασετε πολυ με τον ελεφαντουλι !!!οσο για τον βενζεβουλ :twisted:

Ελενα με το καλο το διπλωμα !!!!

Ερη εμεις αποφασισαμε αποτο ιντερνετ τι θα του παρουμε ...εγω πηρα τα βιβλια ο Κ θα παει να του παρει το παιχνιδακι ...και θα μιλαμε στο τηλ :lol::lol::lol::lol:

Αργυρο καιμενα ετσι κανει οτι και να του κανω ερχετε για αγκαλια .

βενη κανει καποια δουλεια ...οκ δεν ειναι βαλιουμ αλλα κανει καποια δουλεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα όχι ρε συ την πάνα την έβγαλε, πάει...μόνο το βράδυ στον ύπνο και δεν βιάζομαι, αφού είναι και γεμάτη το πρωί ...... δεν κοιμόμαστε με αναμένη θέρμανση το βράδυ και το δικό της δωμάτιο είναι ένα τικ πιο κρύο από του Λ. γιατί τον έναν τοίχο τον χτυπά ο αέρας, ενώ του Λ. είναι ένα σπίτι από δίπλα! :!:

Νατάσα την είχα σε υπνόσακο, της τον έβγαλα γιατί η Ρ. είναι 104εκ και ο υπνόσακος 110 και δεν είχε πολύ χώρο και την σκεπάζω με πάπλωμα....το θέμα δεν είναι ότι ξεσκεπάζεται, το θέμα είναι ότι φεύγει από την θέση της και πάει στην κάτω πλευρά του κρεβατιού και κοιμάται πάνω από το πάπλωμα :o:o:o:o κινείται σε όοοοολο το κρεβάτι :?

Έλενα εγώ ξέρεις τι θα έκανα? θα έβαζα το μικρό κουτάκι σε άλλο μεγαλύτερο έτσι ώστε 1ον να φαίνεται στο δέντρο και 2ον να μην καταλάβει για τι δώρο πρόκειτε!!! ;):D

Η Σισσιώ μάλλον διασκεδάζει την μοναξιά της!!! :D:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως στο θεμα λιστεια..

επειδη ειναι δουλεια του Ο..μου λεει πως καποτε οι λιστες φοβοντουσαν να μπουν στο σπιτι εαν υπηρχε ανθρωπος...τωρα πλεων δεν τους ενδιαφερει τιποτα, εχουν δινει αδιστακτοι και μπαινουν και ειναι και αποφασισμενοι για ολα..οποτε πολυ μεγαλη προσοχη και να δινετε πρωτεραιοτητα στην θωρακιση και ασφαλιση του σπιτιου σας

βενετια για οσους σου λενε αυτες τις μπουρδες περι γαλατων ζαχαρουχων κλπ...να ξερεις πως τα τροφημα που τρογαμε εμις πριν 30 χρονια..εστω και κονσερροποιημενα...δεν εχουν καμια μα καμια σχεση με τα οργανοληπτικα συστατηκα που εχουν τωρα τα τροφημα..

τα σημερινα τροφημα βιολογικα ξεβιολογικα ειναι πολυ επιβαρημενα με διαφορες ουσιες..

πλεων βιολογηκο και παλη εαν το λες, θεωρειτε κατι που εχεις δικο σου χωραφι και το καλιεργεις εσυ..

και παλη πρεπει να ειναι σε πολυυυυυ μεγαλη αποσταση απο υπογεια ρεματα και εντατηκες καλλιεργιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια! :x

ΠΑΝΤΑ με το μικρόβιο αγκαλιά! :-w

Μ' έχει φάει στη γκρίνια τις τελευταίες μέρες!!! Λέτε να μπρίζωσε από την αντιβίωση και τα πολλά φάρμακα;;; :lol::roll:

Χθες έφαγε μισό μήλο, σας το είπα; Δεν σας το είπα!!! :D Το καμάρι μου! Είχα ξαναδοκιμάσει πριν λίγες εβδομάδες, αλλά ήταν φανερό ότι δεν ήταν έτοιμη. Τις τελευταίες μέρες όμως, ότι και να τρώγαμε, μας κοιτούσε και ξερογλυφόταν!!! =p~ Κατάλαβα ότι μάλλον ήρθε η ώρα... Και ναι, έφαγε μισό μήλοοοο!!! :ymparty:

Επίσης... και μη κοροϊδέψετε! (Γωγούλι, εσύ θα με καταλάβεις!) :P Τις τελευταίες μέρες λέει "μπα-μπα"!!! 8-} Και πριν αρχίσετε... :lol: ΟΧΙ δε λέει "μπα-μπα-μπα-μπα", αλλά "ΜΠΑΑΑ-ΜΠΑ!!!!!!!!!!" =))=))

Καλά, ο δικός μου..... Μη σας πω!!! Κατουρημένος ο τύπος!!!!!!!!!!!!! 8-}8-}8-}:))

Εγώ... σκ@τ@ είμαι ακόμη, αλλά τουλάχιστον σήμερα, λίγο λιγότερο!!! :?

Έλιωσα στον πυρετό ρε να πάρει!!! 5 μέρες! :? Σήμερα η 6η, για να δούμε.... :roll:

Τα υπόλοιπα ευτυχώς υποχώρησαν αρκετά, γιατί με τάραξαν κι αυτά! :evil: Πονοκέφαλος, πονόλαιμος και απίστευτος πόνος στα κόκκαλα!! :evil:

Πυώδης αμυγδαλίτιδα κι όπως με προειδοποίησε ο γιατρός, το καλό είναι ότι δεν κολλάει τόσο εύκολα, γιατί δεν είναι ίωση αλλά μικρόβιο, το κακό είναι ότι θα σε (με) ταλαιπωρήσει περ/ρο. @-)

Αρκετά με τα δικά μου... :oops:

Βίκυ.... ~x(~x(~x(~x(~x(

Έχω φρικάρει το τελευταίο διάστημα με όοοοοοολα αυτά που ακούμε περί εγκληματικότητας!!! [smilie=dontknow.gif]

Έχω αποκτήσει φοβίες που δεν είχα ποτέ, σε κάποια φάση έβλεπα και εφιάλτες σχετικούς!!! :?

Τι να πω πια...

Ο Θεός να μας φυλάει!!! Πολλή προσοχή και ο Θεός βοηθός!!!

Αυτό που με ανατριχιάζει κυριολεκτικά, είναι το ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ έχουν αποθρασυνθεί...... :o:o:o

Αναστασί, άστα μωρή τα σάπια και τις γλύκες και τις αγκαλίτσες!!! :-w:-w:-w

Νομίζεις δε σε πήρα πρέφα, με την άλλη τη κρυφή πληγή την Αργυρούλα, που με συκοφαντούσατε στα μάτια των φιλενάδων μου, ότι προσποιούμαι την άρρωστη για να τις αποφύγω;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil:

Σα δε ντρέπεστε λέω εγώ!!!!!!!!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

(Πλακίτσα, κι εγώ το ίδιο θα σκεφτόμουν!!!!!!!) =))=))=))

Αλλά τώρα νομίζω ΟΛΟΙ πειστήκαμε για το ΜΕΓΑΛΕΙΟ της γκαντεμιάς μου!!!!!!!!!! :o):o):o)

Τουλάχιστον εγώ μαρή, δεν αρρωσταίνω τους άλλους, τα παθαίνω μόνη μου!!!!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσουλάκι, περαστικά μωρό μου! Εύχομαι γρήγορα να επανακάμψεις! :YMHUG:

Αλήθεια, για πείτε τίποτα για τόνωση!!! Νομίζω πως με βρήκε αδύναμη το σκ@τομικρόβιο και με π@δ@ξε!!! (sorry!) :oops: Έτσι μου είπε κι ο γιατρός δηλαδή! :roll: Αδύναμη και κουρασμένη!!! @-)

Μου πέσανε κι όλα μαζεμένα ρε γμτ!! Δεν έχουμε σηκώσει κεφάλι τον τελευταίο μήνα!!! :evil:

Κανά βότανο, καμιά βιταμίνη για ενίσχυση του ανοσοποιητικού και ενέργεια;;;;;;;; Πείτε ρε ψαγμένα!!! :D

Ιουλία, πέθανα στο γέλιο με τον μαθητή!!! B-)

Καλέ, μη ντρέπεσαι, τι φταις εσύ που σαρώνεις;;;;;;;; ;;);;)

"Θα βρεις τον δάσκαλό σου" η κατάσταση δηλαδή! :P

Πέρα απ' τη πλάκα, όντως πρόσεχε, μη βρεις και τον μπελά σου στο τέλος! Διπλωματία! ;)

Αργυρώ, μπράβο στην κοριτσάρα σου που τα πάει τόσο καλά με τον παιδικό!!! :D:D:D

Φαίνεται καλέ το κορίτσι, γιατί είχες αμφιβολίες; Φαίνεται από μακριά :P ότι είναι τσαχπίνικο και δυναμικό και δε κολώνει πουθενά!!! Μαζί σου Ρέα!!!!!! \M/ :-bd

Σταματώ γιατί γράφω αυτό το μήνυμα με 145 διακοπές, εδώ και 2 ώρες. Και σίγουρα θα 'χετε γράψει και κάμποσα στο μεταξύ!

Σας φιλώ γλυκά όλες! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασί, άστα μωρή τα σάπια και τις γλύκες και τις αγκαλίτσες!!! :-w:-w:-w

Νομίζεις δε σε πήρα πρέφα, με την άλλη τη κρυφή πληγή την Αργυρούλα, που με συκοφαντούσατε στα μάτια των φιλενάδων μου, ότι προσποιούμαι την άρρωστη για να τις αποφύγω;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil:

Σα δε ντρέπεστε λέω εγώ!!!!!!!!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιτσάκη μας :YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

καλά να είσαι εσύ και ας...........προσποιείσαι :-p:lol::lol::lol::lol::lol:

πάω, να κάνω και μια βόλτα στα τοπικά μαγαζιά μόνη - αν και βρέχει πολύ - πριν πάρω τα παιδιά! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι μου δεν ξερω...

εγω πηρα Ιπποφαες για τον Ο που και αυτος ειναι τεζα και λογω δουλειας και λογω ιωσεων...

παντως εδω και ποσο καιρο το σκεφτετε πλεων σοβαρα...

εχουμε ενα οικοπεδο εκει προς το κιλκισ..χωραφι για την ακριβεια και λεει θα παει αν στισει ενα λυομενο και θα καλλιεργει ζαρζαβατηκα...

για την ωρα ενα μεγαλουτσικο κομματι το καλλιεργουν οι διπλανοι και μας δινουν λαχανικα τις προαλες εφερεν ενα κασονι μαρουλια και τα μοιραζα σε οσους ξερω και δεν ξερω...

επισης ΤΑΣΙΑ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙς ΤΗ ΔΕΥΕΤΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΩ ΚΑΡΥΔΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ- ΕΧΟΥΜΕ 4 ΔΕΝΤΡΑ...2 ΚΑΡΥΔΙΕς ΚΑΙ 2 ΡΟΔΙΕς..ΤΑ ΡΟΔΙΑ ΤΑ ΧΛΑΠΑΚΙΑΣΙΑΜΕ..καρυδια εχω ακομα πολλα..

επισης μου εφεραν και δυο κολοκυθες αλλα δεν εγιναν και πολυ ωραιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!! :D:D:D

Εβαλα τον Φωτακη μου για υπνο και κατεβασα τον Νικολα λιγο στον πεθερο και αραζωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΑΘΗΝΑΙΕΣ....προτεινω καφεδακι σπιτι μου την Τριτη που μας ερχεται!!! ;;);;);;)

Ελπιζω να μην εχω την ιδια μοιρα με τη συμπεθερα μου!!!! :-ss:-ss:-ss

Απλως θα πρεπει να σας πω οτι σιγουρα θα εχουμε μυξες και βηχα... :oops::oops: θα το καταλαβω αν δεν θελετε να ερθετε.. :-*:-*

Παω να σας διαβασω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πως μιλανε τα παιδιά της ηλικίας του? οσο γ το χσισάκι ,στείλε και απο εδώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: θέλετε λέει ηρεμο μωρο ,πιείτε κ θηλάστε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μέσα θα μας πανε με τις μαμακιες που λέμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τρελογκα!!!!!

Λουκιαααααααα στο ειπα ρε εγωωωωωωωω..Η γυμνασμενη γαμπα θα καψει πολλες καρδιες!!!! :lol::lol::lol:

ευκαιρια να τον στρωσεις στο διαβασμα...Να του λες οτι σου αρεσουν οι ιντελεκτσουαλ τυποι!!! :lol::lol::lol::lol:

Αχχχχχ..τι με θυμισες τωρα.... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας!!!! :x:x:x

Βικυ :o:o ΚΑλε ηταν στο σαλονι η μαμα σου και οι κλεφτες στο δωματιο κανανε δουλεια;;;

Και ανεβηκα απο το μπαλκονι και δεν τους ειδε κανεις;;; :?:?:?

Πω πω... :(:( Η πιεση πως ειναι;;;

Ρε Χρυσα κριμα για την κουμπαρα σου...Η νονα του Χρ. ειναι ;;;Αν γινεις "καλα" βαλε μια μασκα και πηγαινε.

Γωγω εμενα μου αρσει η συνεργασια δασκαλας-μαμας...Δεν θα ενοιωθα καθολου οτι με αδειαζει..Απλα θα προτιμουσα να μου τα λεει τηλεφωνικα 'η απο κοντα και οχι με σημειωμα.

σισσακι αρχισες τις εξοδους;;; :mrgreen::mrgreen:

Θουλη νομιζω οτι ο θυροειδης σου ειναι "καπως" εεεεεε;;;;

Ελενα καλη αρχη με το διπλωμα!!!Πολυ ωραιο δωρο!!!!!

Αναστασια εχεις σταματησει το καροτσι στην Αννυ;;;Ρωταω γιατι πηγες να την παρεις με τα ποδια απο τη μαμα σου.

Αργυρω πολυ καλε οι καλτσες!!!!

Ερη μπραβο ρε με τον αδερφο σου.Πολυ χαρηκα..πραγματικα!!!Τι εγινε με τα κουλουρακια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωατ συμαζεψες τοσ πιτι για τον καφε;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

γιατι αμα δεν ειναι για φωτογραφιση στο περιοδικο Ιδανικο σπιτι ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!

Ψηλεγκω εγω παντως στο λεω πως το δικο μου ειναι ανω κατω..μη σου πω θα παρεις και το ξεσκονοπανο να κανεις λιγο τα επιπλα!!!!

Οχι παναγιωτα..η Νονα του Χριστοφορου εχει σκληρινση κατα πλακας και ειναι ενα πειθαρχημενο παιδι που ακολουθει κατα γραμμα τις οδιγιες του γιατρου και ειναι σε πολυ καλη κατασταση...

εχει και εναν πολυ καλο γιατρο, νευρολογο στο Αχεπα

Αυτη ειναι η ξαδελφη μου και κουμπαρα μου της βαφτησα το μεσαιο παιδιακι..τον Πετρακη μου...τον βιαστηκο..αυτος γεννηθηκε μεσα στο αμαξη...χωρις πλακα...ηταν καθ'οδον για το μαιευτηριο και δεν προλαβαν λογω κινησης οποτε και γεννησε μεσ αστο αμαξη υπο τις οδιγιες του γιατρου, στο παρατσακ τον προλαβαν να του κοψουν τον λωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαααααααα...Χρυσα ασυμμαζευτο ειναι..και εννεοειται εχει παντου αποτυμωτα απο χερακια του Φωτη και του Νικολα..Στα τζαμια ,στους τοιχους, στο ψυγειο... :lol::lol::lol:

Πανε πια οι καθαριοτητες...πρεπει να το παρω αποφαση.σε λιγο αρχιζω και τη δουλεια δεν θα προλαβαινω να πλυθω.

Αααα ναι μωρε..τωρα θυμηθηκα.Περαστικα της και παλι !!!Εχει και 3 παιδακια ρε γμτ. :(

Καλα ρε κοριτσια αυτον τον τραχανα πως τον τρωνε τα μικρα;;; :ymsick::ymsick::ymsick:

ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ????

και καλα..εγω φτιαχνω τον σταρενιο..αυτοι που τρωνε τον αλευρισιο τι τους προσφερει;;

για λεγε ρε συμπεθερα που το εχεις ψαξει!!!! :!::!::!:

εμεις στην Αιτ/νια φτιαχνουμε αυτον

http://ebloko.gr/traxanas_starenios_500 ... 0&manf=420

Στη θεσσαλια και στην Πελοπονησσο κανουν τον αλλο με το αλευρι.Καλος ειναι;;;

Ο δικος μας παντως ειναι "καπως"... :?:?

Στη Βορεια Ελλαδα τι τραχανα εχετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μιλησα με τον κουμπαρο μου και τελικα θα την κανει και αυτη τη Χημειοθεραπεια..

ο πρωτος γιατρος της ηταν ποπλυυυ μαλακας..αυτος την εκανε τη ζημια..

επρεπε να κανει την ιστεροκτομη ολικη να τελειωνει τωρα εχει κανει μεταστασεις σε γυρω οργανα και δυσκολεψαν τα πραγματα...

Θα παω το ΣΚ να δω το βαφτιστηρι μου ..

παναγιωτα εγω του Χριστοφορου του επαιρνα τραχανα λαχανικων...γινοταν πολυ νοστημος, ειναι ζυμομενος με αλευρη σκληρου σητου και νερο αντι για γαλα..

ακομα και τωρα ειναι απο τα φαγητα στα οποια δυσκολα θα πει οχι

ααα..απο το εμπλοκο ψωνιζω και εγω που και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα νομιζω οτι τραχανα λαχανικων και εγω θα ετρωγα!!!Βασικα το γαλα που βαζουνε μεσα με ψιλοχαλαει.

Αφρο οκ...να δω τι θα πουνε και τα αλλα κοριτσια και να βρουμε καποια αλλη μερα.Αρκει να ειμαστε καλα.

παω να μπανιαρωταισω τον Φ. καιμετα τον Ν.Φιλακιααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω...χτες αλλαξα τον μικρο και τον αφισα στο κρεβατακι του να παω να πεταξω την σκατομενη πανα και με γυροφερε ο Χ και τον αμελησα λιγακι..ηρθε ο Ο και τι βρισκει..τον μικρο να εχει ρυρισει μπρουμητα και χαρουμενο να κανει "καμψεις"..

μετα τον βαλαμε στο ριλαξ και τον πηραμε μαζι μας στο παιδικο και τι εκανε το σκατο...προσπαθουσε να σηκωθε και να καθησει...

και μετα τραβηξε και την κουβερτουλα που ειχαμε στα ποδια του και ηθελε να τη μασουλησει...

αχ παιδια..αυτο το μικρο θα με τρελανει...

Χτες ο Χριστοφορος του εδωσε μια μπουφλα και θυμηθηκα την Γωγω...

ρε συ...μη τα διαχωριζεις...προσπαθησε οσο μπορεις οσο παιζεις με την Ιωαννα να εχεις και την μπεμπουλα μαζι εκει γυρω..

η Ιω πρεπει να καταλαβει οτι αγαπας εξισου και τη μικρη οπως και αυτην και οτι η Χαρουλα ( σικ) ειναι και αυτη μελλος της οικογενενιας σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο χρυσα !!!

αχ μου εχουν σπασει το κεφαλι δεν μπορω να γραψω .

μιτσακι περαστικα ....

και εγω σε πιστευω για το μπαμπα ,και οδικος μου λεει μαμα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω εμενα μου αρσει η συνεργασια δασκαλας-μαμας...Δεν θα ενοιωθα καθολου οτι με αδειαζει..Απλα θα προτιμουσα να μου τα λεει τηλεφωνικα 'η απο κοντα και οχι με σημειωμα.

Αυτό ήθελα να πω και εγώ, γιατί η γραπτή επικοινωνία μπορεί να φέρει και παρεξηγήσεις, παράδειγμα εμείς εδώ πόσες φορές έχουμε παρεξηγηθεί :lol::lol::lol::lol:

άλλο από κοντά, γιατί και μένα δεν θα μου άρεσε να μου έλεγε κάποιος "να δείχνω περισσότερο την αγάπη μου", αυτό ήταν τραβηγμένο!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

η δασκάλα έχει δικά της παιδιά? :?:

ρωτώ γιατί όλα στην θεωρία είναι εύκολα να τα λες και να συμβουλεύεις, καλύτερα ν απήγαινες από εκεί να μιλήσετε από κοντά!!! :!:

πάω να πάρω την Ρ. και μου τηλ. ο άντρας μου να με ρωτήσει αν πήρα το αμάξι και αν όχι να το πάρω και λέω όχι είμαι πεζή και μου λέει "τρελάθηκες? με τέτοιον καιρό? περιμένουμε ανεμοθύλλεα, υπάρχει και προειδοποίηση" :o:o:o:o λέω πολύ αργά τώρα θα επιβιώσουμε :lol::lol::lol::lol:

βγήκαμε στην βροχή, ε εντάξει δεν ήταν και τόσο άσχημα τα πράγματα, περιμένα για κανένα τέταρτο τον Λ. στο σχολείο του και ευτυχώς σταμάτησε η βροχή, αλλά η επιστροφή ένα ματρύριο με την Ρ. να μην θέλει να περπατήσει και τα όμοια!!! :?

τραχανά δεν έχω φάει ποτέ στην ζωή μου και δεν ξέρω τι γεύση έχει, ξέρω ότι έχει πολλές βιταμίνες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δασκάλα του Λ. είναι πάλι άρρωστη, τον Οκτ. είχαν 2 εβδ. διακοπές και την επόμενη εβδ. εργασίας ήταν άρρωστη και αυτήν την εβδ. πάλι.....υποθέτω ότι κάνει προσπάθεια για εγκυμοσύνη, είναι 2 χρόναι παντρεμένη, αλλά δεν πρέπει να είναι πάνω από 30 ετών.....και μου φαίνεται λίγο περίεργο να είναι τόσο συχνά άρρωστη!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

Ζωγραφίζει το γυφτάκι μια μύγα στον πίνακα. Την βλέπει ο δάσκαλος και νομίζει ότι ήταν αληθινή αφού ήταν ...τέλεια ζωγραφισμένη. Προσπαθεί να την διώξει, τη βαράει με το χάρακα αλλά αυτή εκεί, ακάθεκτη. Μόνο αφού άρχισαν να γελάνε τα παιδιά, κατάλαβε ότι κάτι τρέχει...

Παρατηρώντας την καλύτεραλοιπόν, διαπιστώνει ότι είναι....ζωγραφιά.-Ποιός έκανε αυτή την τέλεια ζωγραφιά;-Εγκώ ντάσκαλο, λέει το γυφτάκι.-Μπράβο αγόρι μου! Τέλεια ζωγραφιά. Αύριο πες του πατέρα σου να έρθει, θέλω να του μιλήσω.

Την επόμενη μέρα πάει ο μπαμπάς.-Συγχαρητήρια κύριέ μου. Ο γιος σας έχει πραγματικό ταλέντο...-Ντείρτου ντάσκαλε... Ντείρτου...-Μα καλά! Εγώ σας λέω ότι το παιδί έχει ένα σπάνιο χάρισμα..-Βρε ντείρτου που σε λέω. Ντείρτου.-Μα ακούστε. Εχθές ζωγράφισε μια μύγα στον πίνακα, τόσο τέλεια που τηνπέρασα για αληθινή.-Ντείρτο πολύ σε λέω. Ξέρω... Ξέρω. Τις προάλλες ζωγκράφισε ένα nouni στη σόμπα. Παππούς έκαψε γκλώσσα του και εγκώ τσουτσούνα μου. Ντείρτου που σε λέω...!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!

Είμαι στο τρέξιμο και δεν προλαβαίνω να γράψω! :mrgreen:

Παναγιωτίνι μου χρονια πολλά και απο δω στον μικρό Νικόλα! :x

Γωγω κούλαρε με τη μικρή, μια χαρά τα πας.

Μητσάκι μου πρόσεξε κουκλίτσα μου τον εαυτό σου.

Βίκυ και μη χειρότερα κορίτσι μου, έχω κατατρομάξει. Το νου σας, μεγάλη προσοχή... όσο μπορείτε.

Λουκία τεκνατζού φυσάς ε;!;!;!;!; :lol::lol::lol: Συμφωνω με Παναγιώτα και Μητσάκι. ;)

Και για σας που αναρωτιέστε αν βγαίνω, η απαντηση είναι οχι. Χθες πήγα για ένα ποτάκι και 12:00 ήμουν σπίτι για ύπνο. Το Σάββατο το απογευμα θα πάω θέατρο και τέρμα. Έχω παρακολουθήσεις, να αρχίσω διάβασμα σε τέσσερα μαθήματα (τα δύο απο αυτά δεν τα παρακολουθω) και μια εργασία να παραδώσω... :roll::|

Τι καλά όσες αγοράσατε δωράκια! Μου αρέσει πολύ να αγοράζω δώρα! Αντε να δω ποτε θα πάμε και μεις...

Σας διάβασα όλες κορίτσια, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω πολλά, συγχωρείστε με. :(:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...