Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Θούληηηηη ειρωνικά το λέω :mrgreen:

Μαρία τις είδα τις μπότες, ωραίες είναι :) ....εμένα μου άρεσαν και αυτά της ζωγραφικής που έχει :)

αν και δεν είμαι των καλλιτεχνικών!!! :mrgreen:

εμείς κάτι με κιμά θα κάνουμε....... :?

Καλημέρα Νατασούλα σε βλέπω ονλάιν :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιτσάκη γενεθλιάζεσαι σήμερα?

Χαρούμενα γενέθλια, να τα εκατοστήσεις....πάντα έτσι ευτυχισμένη να είσαι και να χαμογελάς και να είσαι υγιής...περαστικά σου :):x:x:x:x [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

α και λιγότερη γκαντεμιά, αν και δεν ξέρω αν είσαι συγγένισα κάποιου!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

επιτέλους κατάφερα να επιβιβαστώ κι εγώ στο τρενάκι

αυτή η βδομάδα στην δουλειά ήταν κόλαση και έτσι προβλέπεται να είναι όλο τον μήνα........... βασικά έτσι είναι κάθε χρόνο τέτοια εποχή

Λένα με το καλό κούκλα να έχεις έναν γρήγορο και υπέροχο τοκετό :D:D:D

Και φυσικά διάβασα όλο το τρενάκι των αποκαλύψεων :o:o μου βγήκαν τα μάτια αλλά το ευχαριστήθηκα :lol::lol::lol:

Λοιπόν εγώ όταν ανοίξαμε τον τρενάκι μου την έδινε η Χρύσα γιατί όλο τα έχωνε στον άντρα της :oops::oops: και αυτή που συμπαθούσα περισσότερο ήταν η Παναγιώτα (νομίζω ότι μοιάζουμε πάρα πολύ, και όχι δεν είσαι σαϊκο κι εγώ διάβαζα το mammy΄μήνες πριν γραφτώ και θυμάμαι όλα αυτά που έγραψες και να προσθέσω ότι το παλτό της Νατάσας στο προφίλ ήταν κόκκινο).

Στην πορεία όμως σας συμπάθησα όλες και γενικά δεν κρατάω κακίες, μπορεί δηλαδή να υποθεί κάτι που στιγμιαία θα με πειράξει αλλά την επόμενη στιγμή το έχω ξεχάσει, δεν έχουμε άλλωστε να χωρίσουμε κάτι ;);) και πάντα διαβάζω όλες τις δημοσιεύσεις, γενικά δεν μπορώ να γράψω αν πρωτα δεν έχω διαβάσει, άσχετα αν μετά δεν σχολιάζω τα πάντα

Δήμητρα Χρόνια Πολλά και γρήγορα περαστικά. Ανυπομονώ να έρθετε να σας γνωρίσω

Γωγώ κανόνισε να έρθετε κι εσείς το ΣΚ, άκου να σου λέει για εκδρομούλα και μάλιστα στην Θεσ/νικη κι εσύ να κάνεις την δύσκολη :lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ από τα προϊόντα που έβαλες έχω δοκιμάσει το σπρέι και δεν είδα καμιά φοβερή διαφορά. Ίσως βέβαια θα πρέπει να χρησιμοποιώ και το σαμπουάν και την κ΄ρεμα και το σπρέι. Αλλά το πρόβλημα με τη Έλενα νομίζω ότι ξεκινάει από τη ώρα που κάνουμε μπάνιο και δεν κάθεται να της λούσω τα μαλλιά όπως θέλω........δεν μάφήνει να της ρίξω πολύ νερό και ιδίως αν λείπει ο Η και την κάνω μόνη μου συνήθως βγαίνουμε με σαπουνάδες :shock::shock::shock:

Αφρο από τα βιβλία που έβαλες δεν ξέρω κανένα :oops::oops::oops:

έχω όμως να προτείνω ένα Χριστουγεννιάτικο που μου αρέσει πάρα πολύ:

Η καρδιά του χιονάνθρωπου από τις εκδόσεις ΛΙΒΑΝΗ

Σήμερα λέω να στολίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααα σας!!!!

αχ κοριτσια χτες περασαμε μεγαλη τρομαρα

εφαγα μακαροναδα το βραδυ κ φουσκωσα πολυυυυυυυυυυυυ κ σε καποια φαση μ επιασε ενας τρελος βηχας κ μου κοπηκε η αναπνοη, ενιωθα οτι καποιος ειχε κατσει πανω στο λαιμο μου κ δε μπορουσα να παρω ανασα. πρεπει να αλλαξα χιλια χρωματα, δε μπορουσα ουτε να βγαλω ουτε να παρω αερα ο αντρας μου καταρομαξε κ με χτυπουσε στην πλατη, αφου νομιζα οτι θα λιποθυμουσα. αλλα μετα τελειως ξαφνικα μπορεσα κ ανεπνευσα, καλε πολυ τρομακτικο ηταν! αφου μεσα σε αυτα τα δευτερολεπτα σκεφτομουν αν παθω κατι τι θα γινει στον μπεμπη, θα τον προλαβαιναμε αραγε η οχι

ερη τελεια η φωτο σου! αστερακι ο κωστας!!!!!

κ η φωτο η αλλη :lol::lol::lol: ο αναστασης θα την εκλεινε παλι την πορτα :lol::lol::lol::lol:

σισσιωωωω αν θες μωρο μεσα στο 2012 ξεκινα!! βουρ!

θου πως εισαι κοριτσακι μου?? καλε δε γενναω, μην αγχωνεσαι! αφου ειπαμε θα σε περιμενωωωω

αναστασια ετσι καλε ειναι η φωνη σου!!! :lol::lol::lol:

ρεσυ μιτσακι περαστικα!!!! κ χρονια πολλααααααααααααααααααααα τα ποσα κλεινεις τα 20?? :lol::lol:

νατασουλα καλη υπομονη με τη δουλεια

αργυρουλα χαιρομαι που σε διβαζω καλυτερα σημερα!

α γιωτα ασε με τη βενι κ το τηλ... σχεση μισους-παθος! :lol::lol::lol: δεν τη βρισκεις ευκολα αλλα οταν την πετυχεις δε λεει να το κλεισει!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τη δευτερα ορκιζεται ο αδερφος μου κ θελω πολυ να παω.. αλλα κανενας δε μαφηνει :evil::evil::evil: οι δικοι μου λενε να παρουν τον μικρο για βολτα (στις σερρες) κ να κατσω εδω με τον τολη :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

149955862562125085_GezbVDsI_c.jpg[/attachment:3iherkir]

Χαχαχαχαχα Τέλεια φωτό!

Και λέει η μαμα στο μεγάλο αδερφάκι "Δε φταίω εγώ αγάπη μου, αφού μας το άφησαν στην πόρτα το καημενούλι, να μην το πάρουμε μέσα που κρυώνει?" :lol::lol::lol:

Κι η Μαρκέλλα στάνταρ θα την έκλεινε την πόρτα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεπατωθηκα!

το σπιτι σχεδον ετοιμο ν αστολισουμε αυριΟ!

ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!

Καλως ηρθες πλαι χιονοκοριτσο!

Λενα ...πω πω τι ηταν αυτο που επαθες!

εγω θα πηγαινα στην ορκοκωμοσια...το πολυ πολυ ν αγεννησεις στο νοσοκομειο των σερρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snow μονο αυτο εχεις να πεις μετα απο τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσες σελ? :o:twisted::twisted::twisted::twisted:

ολα καλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

λεναρα ελα ρε :o:o:o πω πω φανταζομαι :?:?:?:?:?:?

μαρη μη πας πουθενα :o:o:o:o

νατασουλα εγω εσενα σε θεωρουσα λιγο συντηριτικη :D:D σα στυλ..οταν σε γνωρισα :P:P:P:x:x:x:x

χθες πηγαμε στο λιμανι..ζητησαμε να ανεβουμε στο καραβι κ μας επετρεψαν :D:D:D:D

το χαρηκε ο θοδωρης κ το μαρθουλιο :D:D:D:D:D:D

βικυ ρε μη ζοριζεσαι τοσο..ποσα κιλα εβαλες?

η νατασα που χαθηκεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμμ :-? δεν την εκανε παράθεση.... Δεν πειράζει όμως, μη μας πιάνει και χώρο :P Έτσι που το πάτε αυτο το τρενάκι δεν παίζει να προλλάβει να γεννήσει η Λένα :P Εκτός κι αν συνεχίσει να τρώει έτσι σα βοδάκι και τα πάρει ο μικρός από το στρίμωγμα και βγει :lol:

Λενάκιιιιιιι :x:x:x Με το καλό! :D

Μα πώς το έπαθες αυτό που περιγράφεις? Στραβοκατάπιες ας πούμε? :?

Την καλησπέρα μου σε όλες! Έχω πάρα πολύ καιρο να γράψω αλλά σας σκεφτόμουν και σας διάβαζα όσο μπορούσα :D

Πάντως τελικά δεν είμαι τόσο κουτσομπόλα όσο πίστευα γιατί προσπέρασα πολύ γρήγορα τα ποστ με συμπάθειες - αντιπαθειες... Μιας και δεν ειδα και το όνομά μου πουθενα δεν έδωσα και πολύ σημασία. Μάλλον με έχετε γραμμένη όπως λέει κι η Φραν :-w

Ουφ δεν ξερω τι να πρωτοσχολιάσω τοσο καιρό που έχω να γραψω... :roll: Δεν εχουν μείνει και πολά στο κλούβιο το κεφαλι μου :P

Μου έχει μεινει το ποστ της Χρύσας που λέει πως δεν ευχαριστήθηκε το Χ ως μωράκι και σκέφτηκα πως ακριβώς έτσι ήμουν με τη Μαρκέλλα... Η ζωή μας τους πρώτους μήνες ήταν ένας συνεχόμενος αγώνας να μην κλαίει... Πολύ νευρικό μωρό. Έμοιαζε να μην είναι ευχαριστμένη με τίποτα. Μόνο όταν ήταν συνδεδεμένη με στήθος δεν έκλαιγε αλλά ακόμη και τότε κλώτσαγε, τραβούσε τη θηλή, χτύπαγε με τα χεράκια της... πολλά νεύρα.

Βέβαια ακόμη είναι πολύ νευρικό παιδί και τους τελευταίους μήνες παθαίνει τουλάχιστον 2-3 κρίσεις θυμού την ημέρα. Γιατι δε θέλει να ντυθεί, δε θέλει να μπει μέσα, δε θέλει να ντυθώ εγώ :shock: ότι να'ναι...

Κι έχω αναρωτηθεί πολλές φορές τι έχω κάνει λάθος αλλά τελικά (θέλω να) πιστεύω ότι είναι και θέμα χαρακτήρα...

Ωωωωω.... Πάλι για το γκρινιαράκι μου παραπονιέμαι :oops: Η αλήθεια είναι ότι με έχει ζορισει πολύ αλλά τη λατρεύω τη σκατουλα :x

Το δικό μας νέο είναι ότι σταματήσαμε το σταθμό. Δεν είμασταν καθόλου ευχαριστημένοι, έγιναν και δυο τρία περιστατικά που βαριέμαι τώρα να περιγάφω και αποφασίσαμε να σταματήσει μέχρι να μας πάρουν σε καποιον άλλο. Έκανα τη θέση μου στο πανεπιστημιο 50% και κάθομαι μαζί της τα πρωϊνά και δουλεύω απογευμα. Βασικά είναι πολύ κουραστικό αλλά νιώθω καλύτερα :D Από την αρχή δε μου είχε αρέσει ατός ο σταθμός...

Σας φιλώ προς το παρόν :-*

Δημητρούλα ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!

Χαχαχα Θου :lol::lol::lol: Τώρα σε είδα. Περίμενε να σε διαβάσω ολόκληρη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snow μονο αυτο εχεις να πεις μετα απο τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσες σελ? :o:twisted::twisted::twisted::twisted:

Τώρα που το λες ήθελα να σε πειράξω και λιγο για τα αυγά :lol: Ξέρεις...που τα στριφογυρίζουμε στον πάγκο να δούμε αν βράσανε καλά για να τα βαλομε στους κουραμπιέδες :lol::lol::lol::lol:

Θουλίτσα μου :x:x:x

Γεια σου Βίκυ :-h Μα πόοοοοσες δουλειές έχεις κάνει :o Εγώ ξεκίνησα να στολίζω το δέντρο το προηγούμενο ΣΚ κι ακόμα δεν το έχω τελειώσει :mrgreen: Δεν έιχα αρκετά στολίδια αλλά αρρώστησα και δεν κατάφερα να βγω να πάρω... Μισό το έχω αφήσει :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το λες ήθελα να σε πειράξω και λιγο για τα αυγά :lol: Ξέρεις...που τα στριφογυρίζουμε στον πάγκο να δούμε αν βράσανε καλά για να τα βαλομε στους κουραμπιέδες :lol::lol::lol::lol:

Θουλίτσα μου :x:x:x

Γεια σου Βίκυ :-h Μα πόοοοοσες δουλειές έχεις κάνει :o Εγώ ξεκίνησα να στολίζω το δέντρο το προηγούμενο ΣΚ κι ακόμα δεν το έχω τελειώσει :mrgreen: Δεν έιχα αρκετά στολίδια αλλά αρρώστησα και δεν κατάφερα να βγω να πάρω... Μισό το έχω αφήσει :oops:

ρε παιδια αληθεια δε ειχα διαβασει για κουραμπιεδες :roll::roll::roll::roll::roll:8-)8-)8-)

σταματησε η μαρκελα ε? :roll::roll::roll:

νατασουλα θηλαζει η ελενα?

βικυ η δικια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h Μ-Ι δεν θηλαζει :(

τελειωσε για εμας αυτο!

τελευταιος θηλασμος 28η οκτωβριου! :(:(:(:(:(

θα ηθελα λιγο ακομα!

χιονοκοριτσο...καλυτερα που σταματησατε το σταθμο...υπομονη!

μολις εφτιαξα κεικ μηλου,

ψηνεται!

οσο για τα κιλα...

χαχχα 2 εχω βαλει....αλλα ολα τα προηγουμενα χρονια ειχα κανει το στοκ μου...

ηξερα οτι θα πεσει πεινα και μαζευα αποθεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ μια χαρα μονο 2 κιλα!

εγω ειμαι στα +7!

δεν ηξερα οτι αποθηλασατε! κ παλι μπραβο που τα καταφερατε για τοσο διαστημα!

μαγδουλαααααα!!

για το σταθμο εφοσον δεν ησασταν κ ευχαριστημενοι καλα κανατε κ σταματησατε

χαχαχαχαχα λες να τον ζοριζω πολυ???? ενα θασου πω, εκανα 2 ταψια κουραμπιεδες κ κοντευει να αδειασει η πιατελα :lol::lol: αλλα αυτος φεταααα

δεν ξερω τι να κανω τη δευτερα, εχουν λυσσαξει να μην παω ΟΛΟΙ τους

κ μη συγχισε κ η μανα μου με πηρε πριν λιγο τηλ να μου πει οτι καλυτερα ειναι να μην παρουν μαζι το καθισματακι του ανασταση :shock::shock: γιατι μονο εγω ξερω να το βαζω σωστα κ πως θα το βαλω με την κοιλια κλπ κλπ κλπ αχχχχχχ τι να πω, ειναι κ μια ωρα διαδρομη, εχουμε τσακωθει 12837465233 φορε για αυτο το θεμα κ ακομα τα ιδια λενε, δεν καταλαβαινουν :?:roll::roll::roll:

θου ενω αν ειχες προσεξει τους κουραμπιεδες θα αλλαζε κατι θες να μου πεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai kala ειναι τα 2 μονο

αλλα μην ξεχναμε οτι εχω αλλα 222 πλεονασμα!

αν παρουν το δικο σας αμαξι?

και εμας μονο εγω βαζω σωστα το καθισματακι!

αν οχι καλυτερα να μην παει!

προτειμω να μην παει καπου παρα να παει χωρις καθισμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες...

ξαναγραφω γιατι καπου πηγαν :evil::evil:

περασαμε ενα ομορφο πρωινο ολη η παπιοοικογενεια πηγαμε τζαμπο...ευτυχως με τοναντουαν παιρνουμε λιγα πραγματα.. ;);) με μενα μπορει να το σηκωνα και ολο αν ειχα τα λεφτα :lol: και μετα πηγαμε για καφε στην παραλιακη..

τωρα αν βρειτε απο που σας γραφω με το λαπιτοπι.....θα σας παραδεχτω!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll:

μα που αλλου απο κει που μεχρι τωρα!!!!!!!!!!!! πηγαινε μονος του μεχρι και ο βασιλιας... ;);););):lol::lol::lol::lol:

μου πε η λυδια μουθελω τουαλετα αφου πρωτα τα κανε πανω της :?:? και λεω μην την αποθαρρυνω..και ειμαστε κανα εικοσαλεπτο εδω... :shock: διαβασαμε ποσα βιβλιαρακια...εεεεεεεε ειπα να παρωκαι εγω το λαπιτοπι...να δω τι κανουν οι φιλεναδουμπες μου... :D:D:D:D

τελικα της λεω θα κανεις?

ναι ναι μου λεει..

μετα απο λιγο κανεις?ναι

και στο τελος ..οχι δεν θελωωωωω :evil::evil::evil:

και εσεις ετσι κανατε?οταν σας ελεγε οτι θελουν τα πηγαινατε και ας τα χαν κανει πανω τους? :roll::roll::roll: σορυ γαι τις σκατο :oops: αποριες αλλα θελω λιγακι την πειρα σας σαυτο το θεμα...

χιονουλα καλως ηρθες και παλι ...καλα κανατε και φυγατε αφου δεν εισασταν ευχαριστημενοι... ;);) η μαρκελλα σου καλα?

αχ μη λετε για κιλακιαααααααααα...τρωωω σαν γουρουνα ειδικα το βραδυ πλακωνα τα γλυκα και πρεπει να χω παρει μεχρι τωρα 3 τουλαχιστον :(:(:( ειπα απο σημερα να προσεξω λιγακι...

βικακυ τι κανεις?

δημητρουλα μου γλυκια περαστικουλια αγαπη μου και εχεις γενεθλιακια σημερα?ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};- Να χαιρεσαι το μικροβιακι σου,την βασιλικουλα σου και τον αντρουλη σου...

φοιτητονι τρελο που εισαι? αχχχχχχχχ λιγουρευτηκα με την πιτσα.. :lol::lol::lol:

συμπεθερουλα μου ...και εμενα πρεπει να βλεπει κατα περιοδους εφιαλτες η μικρουλα μου..φιλησε μου και τα δυο...

παναγιωτα μου ...που εισαι εσυ?

θουλαρα...μαιμουυυυυυ..αναστασι...χρυσουλι...και σ εολες τις υπολοιπες...φιλουνια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karol ναι παντην μη τη χαλας χατηρι... 8-)8-)8-)

σπαστικο μενννν αλλλααααααααα

εγω ντρεπομαι που το λεω αλλα εδω κρητη ενα απ τα δυο παιδια το χω αγκαλια πισω...οχι παντα αλλα αν παμε με ενα αμαξι το κανουμε :oops::oops::oops:

μαλακια το ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα γιατί δεν πας εσύ? μία ώρα δρόμος είναι σιγά, ακόμη και τα νερά να σπάσουν πάλι προλαβαίνετε να πάτε Θεσ., αλλά εκέι που θα πας δεν έχουν νοσοκομεία? ;)

εγώ δεν πήγαινα πουθενά γιατί ο άντρας μου είχε και ένα κόλλημα τα παιδιά να γεννηθούν είτε Βόννη είτε Κολωνία :? π.χ. δεν θα ήθελε σε καμμία περίπτωση να γεννηθούν στην ανατολική χώρα!!!! :roll::roll::roll:

τελικά και τα δύο γεννήθηκαν στο ίδιο νοσοκομείο, στην ίδια αίθουσα!!! :roll::roll::roll:

Μάγδα αν καμμιά μέρα δεν βαριέσαι γράψε μας τι έγινε στον παιδικό, να δούμε τι κάνουν εκεί οι βόρειοι!!! :roll::roll:

Συμπεθέρα ξεκουράσου :x

Λένα πώς δεν μοπυ αρέσουν οι κουραμπιέδες.....αυτό που έτρωγα τα χριστ. ήταν οι δίπλες και αυτές έτσι και έτσι!!! :roll::roll:

Καρόλ μέχρι εδώ μύρισε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ρε συ αν τα έχει κάνει πάνω της πώς είναι δυνατόν να τα ξανακάνει στην τουαλέτα, απλά λένε να βάζεις το παιδί ώστε να το συνδυάσει στο μυαλό του ότι κακά εκεί!!! :roll::roll::roll:

τι να σου πω κάθε παιδί είναι διαφορετικό!!! :!:

επίσης πλάκα μας κάνεις? εσύ είσαι στέκα του μπιλιάρδου, δεν έχεις ανάγκη, μόνο να προσέχεις τα πολλά γλυκά και αυτό το λέω για τυχόν διαβήτη κύησης!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι εχεις δικαιο..κ μαλιστα να δειτε που εχουν ολοι τα παιδια...μπροστα σνοδηγος στα χερια κτλ

παιδια οταν το εχω στα χερια δε εχω αλλα επιλογη..μονο να κατσω σπιτι. δε θελω :oops::oops::oops:

ο θεος να μας φυλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρτζι μου μυρισε μεχρι εκει..ε?????? :lol::lol::lol::lol:

να σου πω κατι όντως ακουγεται λογικο αυτο που λες...αλλα και το πρωι τα χε κανει πανω της και μετα μου πε θελω στην τουαλετα και ξανακανε!!!!!! :D:D:D:D αλλα στο παπι μου που να βρεις λογικη!!! :lol::lol:

α δεν σας ειπα...μην γελασετε ..αλλα εγω το θεωρω μικρο κατορθωμα...σαν χαζοκουκουβαγια...μαθαμε καλε να φτυνουμε τα κουκουτσια απο το μανταρινι!!!!!!! :lol::lol: θεικοοοοοοο..η μικρη να δειτε χαρα..τα καταφερααααααα να φωναζει να φυσω κουκουσι... :D:D:D

αντε μαιμου μου να το φτυσεις σαν κουκουτσι και εσυ..... :lol::lol::lol: τοοοοοοοοσο ευκολα...

αυριο θα παμε στο μολ για ατα...με τον παππου μας και την γυναικα του :evil::evil: και μετα του πα να παμε στον κιτσαρωνα για μαμ.... :D μια ταβερνουλα στο μενιδι με γαμ@@@ σπαλομπριζολα και κατι πατατες τηγανητες τεραστιες και μιαμιιιιιιιιιιιιιιιιι....σλουρππππππππ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα για υπνο τον Μ ....δεν θηλασε ....εδω και 3 μερς δεν θηλαζει οπως θηλαζε μεσημερι -βραδυ ...μονο χθες το βραδυ θηλασε .... :( αποψε μιλησαμε και μου γυρισε πλατη ...μετα με εδιωξε για να απλωθει :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Τι κανετε?

Εγω ειμαι στα νταουν μου σημερα...Μπηκα μονο να ευχηθω στο μιτσακι μας!

Μιτσακι μου καλο να εισαι παντα γερη και ευτυχισμενη με την οικογενεια σου! Πολυχρονη!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif]

Τα υπολοιπα αυριο, καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Κομπαροσυμπεθερα χρονια σου πολλα!!!!!!!

με υγεια προπαντων!!!

τι κανετε;;;

εγω ειμαι καπως..ισος σημερα να παμε βολτα

τα φιλιαμου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...